Чемпіонат України, Всеукраїнські змагання присвячені 60-ти річчю спортивного орієнтування в Україні Результати Довга дистанція


Групи

# Імя Команда,клуб Старт Рез Відс
1 Воробйова, Поліна Дніпроп., ... Дніпроп., КСО МАЙСТЕР 11:30:00 23:11 ЛІДЕР
2 Бабарикіна, Кіра Полт., ДЮК... Полт., ДЮКСОТ Валтекс 11:30:00 23:20 + 0:09
3 Парахневич, Євангеліна Чернів., К... Чернів., КСО GRAND 11:30:00 23:41 + 0:30
4 Долинка, Марта Ів.-Франк.... Ів.-Франк., Азимут 11:30:00 27:47 + 4:36
5 Тирін, Катерина Чернів., К... Чернів., КСО GRAND 11:30:00 28:01 + 4:50
6 Полубенцева, Дарья Київська, ... Київська, Kyiv Region 11:30:00 31:52 + 8:41
7 Ковальова, Анна Київська, ... Київська, Kyiv Region 11:30:00 31:56 + 8:45
8 Каблак, Анастасія Ів.-Франк.... Ів.-Франк., Азимут 11:30:00 32:02 + 8:51
9 Глина, Яна Волинська,... Волинська, Боратин 11:30:00 32:13 + 9:02
10 Борова, Катерина Вінницька,... Вінницька, ГрОТ - Гранів 11:30:00 32:33 + 9:22
11 Жук, Поліна Черкаська,... Черкаська, КДЮСШ 11:30:00 32:57 + 9:46
12 Бідненко, Поліна Черкаська,... Черкаська, КДЮСШ 11:30:00 33:03 + 9:52
13 Глодьянова, Анна Чернів., К... Чернів., КСО GRAND 11:30:00 33:34 +10:23
14 Плібанська, Наталія Ів.-Франк.... Ів.-Франк., Азимут 11:30:00 38:22 +15:11
15 Бортник, Антоніна Миколаївсь... Миколаївська, ВРДЮС 11:30:00 39:08 +15:57
16 Сягаєва, Сабіна Миколаївсь... Миколаївська, Олімп 11:30:00 39:13 +16:02
17 Полицька, Олеся Ів.-Франк.... Ів.-Франк., Азимут 11:45:41 41:15 +18:04
18 Дегтярьова, Ксенія Харківська... Харківська 11:45:44 41:41 +18:30
19 Гордієнко, Ольга Дніпроп., ... Дніпроп., КСО МАЙСТЕР 11:33:55 48:37 +25:26
20 Грінько, Уляна м.Київ, КД... м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 11:30:00 48:53 +25:42
21 Кенийз, Юлія Закарп., К... Закарп., КСО Максимум 11:30:00 53:55 +30:44
22 Пецка, Софія Закарп., К... Закарп., КСО Максимум 11:30:00 54:14 +31:03
23 Грабарчук, Аріна Закарп., К... Закарп., КСО Максимум 11:30:00 54:26 +31:15
24 Стрельнікова, Юліанна Закарп., К... Закарп., КСО Максимум 11:30:00 54:31 +31:20
25 Лоя, Анна Закарп., К... Закарп., КСО Максимум 11:30:00 54:49 +31:38
26 Косенко, Єлизавета Черкаська,... Черкаська, КДЮСШ 11:30:00 54:52 +31:41
27 Сухоносова, Евеліна м.Київ, КД... м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 11:30:00 54:53 +31:42
28 Кулінська, Габріела м.Київ, КД... м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 11:30:00 56:43 +33:32
29 Кожухарь, Ганна Миколаївсь... Миколаївська, Олімп 11:30:00 57:11 +34:00
30 Ратуш, Катерина Миколаївсь... Миколаївська, Олімп 11:30:00 57:38 +34:27
31 Павлюк, Віталіна Ів.-Франк.... Ів.-Франк., Азимут 11:30:00 57:39 +34:28
32 Тюлікова, Вікторія м.Київ, КД... м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 11:30:00 58:08 +34:57
33 Іванченко, Марія Черкаська,... Черкаська, КДЮСШ 11:30:00 1:00:24 +37:13
34 Серединська, Інна Волинська,... Волинська, ЦНПВТК 11:30:00 1:03:39 +40:28
35 Войтович, Василина Волинська,... Волинська, ЦНПВТК 11:45:43 1:17:03 +53:52
36 Федоренко, Марія Полтавська... Полтавська, ДЮКСОТ Валтекс 11:45:42 1:22:57 +59:46
37 Турега, Анастасія Закарп., П... Закарп., ПАДІОН KOSMOSS 11:30:00 1:32:48 +1:09:37
38 Бубряк, Софія Закарп., П... Закарп., ПАДІЮН SOB 11:30:00 1:36:08 +1:12:57
39 Ляхович, Анна Закарп., П... Закарп., ПАДІОН KOSMOSS 11:30:00 1:36:10 +1:12:59
40 Дранчак, Катерина Закарп., П... Закарп., ПАДІЮН SOB 11:30:00 1:37:29 +1:14:18
Гаврилець, Ольга Закарп., К... Закарп., КСО Максимум 11:30:00 DNS
Герц, Аріна Закарп., К... Закарп., КСО Максимум 11:30:00 DNS
Лавна, Соломія Закарп., К... Закарп., КСО Максимум 11:30:00 DNS
Михайліна, Варвара Закарп., К... Закарп., КСО Максимум 11:30:00 DNS
Міхайліна, Варвара Закарп., К... Закарп., КСО Максимум 11:30:00 DNS
Бовсуновська, Мар’яна Полт., ДЮК... Полт., ДЮКСОТ Валтекс 11:30:00 DQ
Данькова, Інна Харк., КСО... Харк., КСО О-Компас 11:30:00 MP
Пасічник, Ольга Черкаська,... Черкаська, КДЮСШ 11:30:00 MP
Шуваринська, Софія Закарп., П... Закарп., ПАДІЮН ПЛЮС 11:30:00 NP

# Імя Команда,клуб Старт Рез Відс
1 Бойсюк, Каріна Ів.-Франк.... Ів.-Франк., Азимут 11:35:00 28:51 ЛІДЕР
2 Лукієнко, Юлія Київська, ... Київська, Kyiv Region 11:35:00 28:53 + 0:02
3 Баранівська, Вікторія Ів.-Франк.... Ів.-Франк., Азимут 11:35:00 29:23 + 0:32
4 Томнюк, Вероніка Дніпроп., ... Дніпроп., СК Наш клуб 11:35:00 29:47 + 0:56
5 Коноваленко, Анастасія Харк., КСО... Харк., КСО О-Компас 11:35:00 30:01 + 1:10
6 Колотило, Анна Чернівецьк... Чернівецька 11:35:00 39:41 +10:50
7 Колотило, Поліна Чернівецьк... Чернівецька 11:35:00 39:43 +10:52
8 Пелепець, Вікторія Чернів., К... Чернів., КСО О-Компас 11:35:00 40:08 +11:17
9 Міщук, Анастасія Київська, ... Київська, Kyiv Region 11:35:00 40:09 +11:18
10 Муквич, Христина Київська, ... Київська, Kyiv Region 11:35:00 40:15 +11:24
11 Количева, Маргарита Закарп., К... Закарп., КСО Максимум 11:35:00 40:39 +11:48
12 Запісочна, Віра Черкаська,... Черкаська, КДЮСШ 11:35:00 40:41 +11:50
13 Козлова, Аліса Київська, ... Київська, Kyiv Region 11:35:00 46:56 +18:05
14 Дітковська, Юлія Ів.-Франк.... Ів.-Франк., Азимут 11:35:00 49:20 +20:29
15 Абраменко, Віра Харк., Вис... Харк., Височаньска ДЮСШ 11:35:00 49:59 +21:08
16 Костюк, Олександра Дон., ДОЦТ... Дон., ДОЦТТДЮ Бахмут 11:35:00 56:49 +27:58
17 Кутняк, Дар’я Дніпроп., ... Дніпроп., КСО МАЙСТЕР 11:35:00 57:14 +28:23
18 Юзкова, Кіра Харк., Вис... Харк., Височаньска ДЮСШ 11:35:00 57:25 +28:34
19 Кривцова, Марія Сумська, С... Сумська, СК СКІФ 11:35:00 57:45 +28:54
20 Кушнір, Юлія Дніпроп., ... Дніпроп., КСО МАЙСТЕР 11:35:00 59:00 +30:09
21 Мудрагеля, Лідія Сумська, Ц... Сумська, ЦПО КМР ТКВ 11:35:00 1:00:43 +31:52
22 Іщенко, Вероніка м.Київ, КД... м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 11:35:00 1:00:51 +32:00
23 Гончар, Людмила Дніпроп., ... Дніпроп., СК Наш клуб 11:35:00 1:01:22 +32:31
24 Кислюк, Ксенія Волинська,... Волинська, ЦНПВТК 11:35:00 1:03:14 +34:23
25 Надворська, Катерина Волинська,... Волинська, Боратин 11:35:00 1:09:09 +40:18
26 Рискальчук, Дарина Вінницька,... Вінницька, ГрОТ - Гранів 11:35:00 1:13:40 +44:49
27 Луцик, Єва м.Київ, КД... м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 11:35:00 1:21:11 +52:20
28 Machackova, Petra-Nina Slovakia, ... Slovakia, Viatoris Zvolen 11:35:00 1:21:12 +52:21
29 Абраменко, Надія Харк., Вис... Харк., Височаньска ДЮСШ 11:35:00 1:22:22 +53:31
30 Гладишева, Карина Дон., КСТО... Дон., КСТО Зеніт Краматорськ 11:35:00 1:41:48 +1:12:57
31 Бубряк, Олександра Закарп., П... Закарп., ПАДІЮН SOB 11:35:00 2:00:58 +1:32:07
32 Коваленко, Валерія Закарп., К... Закарп., КСО Максимум 11:35:00 2:28:02 +1:59:11
33 Беспечна, Олександра Закарп., К... Закарп., КСО Максимум 11:35:00 2:28:22 +1:59:31
Воловик, Марія Полт., ДЮК... Полт., ДЮКСОТ Валтекс 11:35:00 MP
Ляхович, Софія Закарп., П... Закарп., ПАДІОН KOSMOSS 11:35:00 NP

# Імя Команда,клуб Старт Рез Відс
1 Полубенцева, Ірина Київська, ... Київська, Kyiv Region 11:50:00 1:06:48 ЛІДЕР
2 Чимерис, Анна м.Київ, OC... м.Київ, OC Orienta 11:50:00 1:08:26 + 1:38
3 Оксюченко, Євгенія м.Київ, КД... м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 11:50:00 1:08:40 + 1:52
4 Денесюк, Юлія Вінницька,... Вінницька, Восход 11:50:00 1:13:02 + 6:14
5 Глодьянова, Марія Чернів., К... Чернів., КСО GRAND 11:50:00 1:15:29 + 8:41
6 Магас, Євгенія Ів.-Франк.... Ів.-Франк., Азимут 11:50:00 1:15:58 + 9:10
7 Галайчук, Софія Волинська,... Волинська, ЛФСО 11:50:00 1:23:12 +16:24
8 Мосієнко, Катерина Полтавська... Полтавська, OK O-Resh 11:50:00 1:26:06 +19:18
9 Нижник, Віталіна Полтавська... Полтавська, OK O-Resh 11:50:00 1:26:22 +19:34
10 Коваленко, Анна Полтавська... Полтавська, OK O-Resh 11:50:00 1:26:56 +20:08
11 Хлус, Анастасія Полт., ДЮК... Полт., ДЮКСОТ Валтекс 11:50:00 1:40:32 +33:44
12 Руднєва, Єлизавета Полт., ДЮК... Полт., ДЮКСОТ Валтекс 11:50:00 1:40:38 +33:50
13 Мироненко, Мирослава Черкаська,... Черкаська, КДЮСШ 11:50:00 1:43:53 +37:05
14 Дроник, Віталіна Чернів., К... Чернів., КСО GRAND 11:50:00 2:03:01 +56:13
15 Логвиновська, Ольга Вінницька,... Вінницька, Восход 11:50:00 2:03:20 +56:32
16 Волощук, Анастасія Миколаївсь... Миколаївська, Олімп 11:50:00 2:13:50 +1:07:02
Довгань, Софія Чернівецьк... Чернівецька 11:50:00 DNF
Отрошенко, Софія м.Київ, КД... м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 11:50:00 DNF
Степанова, Поліна Закарп., П... Закарп., ПАДІЮН Патріот 11:50:00 DNS
Безталанна, Аліна Дніпроп., ... Дніпроп., СК Наш клуб 11:50:00 MP
Булік, Анна Волинська,... Волинська, ЦНПВТК 11:50:00 MP
Гладка, Дарья м.Київ, КД... м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 11:50:00 MP
Груба, Вероніка Дон., Азим... Дон., Азимут Краматорськ 11:50:00 MP
Кошель, Дарина Черкаська,... Черкаська, КДЮСШ 11:50:00 MP
Музичук, Надія Волинська,... Волинська, ЦНПВТК 11:50:00 MP

# Імя Команда,клуб Старт Рез Відс
1 Коноваленко, Діана Харк., КСО... Харк., КСО О-Компас 11:45:00 1:29:22 ЛІДЕР
2 Медвідь, Юлія Львівська,... Львівська, НАСВ 11:45:00 1:30:41 + 1:19
3 Компанець, Катерина м.Київ, Se... м.Київ, Sever 11:45:00 1:30:45 + 1:23
4 Бородавка, Софія м.Київ, Se... м.Київ, Sever 11:45:00 1:31:02 + 1:40
5 Смик, Зоряна Ів.-Франк.... Ів.-Франк., Азимут 11:45:00 1:32:05 + 2:43
6 Дущак, Валентина Чернівецьк... Чернівецька 11:45:00 1:33:10 + 3:48
7 Мізернюк, Мирослава м.Київ, Se... м.Київ, Sever 11:45:00 1:38:13 + 8:51
8 Оксенчук, Соломія Волинська,... Волинська, ЛФСО 11:45:00 1:40:54 +11:32
9 Рак, Катерина Дон., КСТО... Дон., КСТО Зеніт Краматорськ 11:45:00 2:00:25 +31:03
10 Гришанова, Аліна Сумська, С... Сумська, СК СКІФ 11:45:00 2:00:26 +31:04
11 Совенко, Юлія Вінницька,... Вінницька, ГрОТ - Гранів 11:45:00 2:14:33 +45:11
12 Дранчак, Крістіна Закарп., П... Закарп., ПАДІЮН SOB 11:45:00 2:25:28 +56:06
Аскерова, Світлана м.Київ, Se... м.Київ, Sever 11:45:00 MP
Сокур, Дар’я Київська, ... Київська, Kyiv Region 11:45:00 MP