Чемпіонат України, Всеукраїнські змагання присвячені 60-ти річчю спортивного орієнтування в Україні Результати Довга дистанція


Коанди



м.Київ м.Київ| Волинська, ЛФСО| Закарпатська| Дніпроп., Карніка| Дніпроп., КСО МАЙСТЕР| Закарп., СК Товариш| Луганська, Sever| м.Київ, Sever| Київська, Kyiv Region| м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця| м.Київ, Київська Русь| м.Київ, Славутич| м.Київ, O-club| Одеська, Odessa Team| Одеська, КСО О-Компас| Сумська, СК СКІФ| Черкаська, КДЮСШ| Чернів., КСО МІДІЗ| Полт., ДЮКСОТ Валтекс| Запор., Моторсіч| Львівська, LeO-Team| Миколаївська, Олімп| Черкаська, O-club| Черкаська, Волинь| Харк., КСО О-Компас| Вінницька, Восход| Чернів., КСО Оріон| Сумська, ЦПО КМР ТКВ| Полт., КСО О-Компас| Дон., Sever| Дон., КСТО Зеніт Краматорськ| Дон., КСО Коростишів| Закарп., КСО Максимум| Чернів., КСО О-Компас| Закарп., Боратин| Дніпроп., СК Наш клуб| Ів.-Франк., Азимут| Харк., RO team Fox| Луганська| м.Київ, Kislorod| Волинська, Боратин| Дон., Оріон Донецьк| м.Київ, LeO-Team| Херсонська, ХЦПР| Закарп., КЗПО ПАДІЮНу| Чернів., КСО GRAND| Ів.-Франк., KSO IF-Deaf| Волинська, Фаворит м.Луцьк| Миколаївська| Житом., КСО Коростишів| Полтавська, OK O-Resh| м.Київ, OC Orienta| Дніпроп., Днепр| м.Київ, НТУУ КПІ| Вінницька, ГрОТ - Гранів| Рівненська, ОКСО Равлики| Хмельницька| Харк., СК Норд| Волинська, ЦТСЕ| Сумська| Київська| Вінницька| Дон., СК Лиман| Дон., Орієнтир Дружківка| Дон., ДОЦТТДЮ Бахмут| Волинська, ЦНПВТК| Харк., Височаньска ДЮСШ| Norway| Чернів., КСО Буковина| Slovakia, KOBRA Bratislava| Slovakia, ATU Kosice| Дон., Азимут Краматорськ| м.Київ, Зелеста| Черкаська, Зелеста| Дон., Пошук Бахмут| Миколаївська, ВРДЮС| Закарп., ПАДІЮН SOB| Romania, SC SPRIA Baia Sprie| Харківська| Чернівецька| Харк., Клуб Мухомор| Сумська, ДЮСШ ОЛІМП| Черкаська| Чернів., СК Атлет-М| Волинська, Вовки| Львівська, НАСВ| Волинська, ПУМ| Slovakia| Lithuania, Telsiai| Czech Republic, SK Praga| Lithuania| Slovakia, Viatoris Zvolen| Romania, Sportiv Breaza| Slovakia, HADVEO Banska Bystrica| Закарп., ПАДІОН KOSMOSS| Закарп., ПАДІЮН Патріот| Закарп., ПАДІЮН ПЛЮС| Чернів., КСО О-Компас| Полтавська, ДЮКСОТ Валтекс| Київська, Ірпінська ДЮСШ| Вакантний| Немає клубу| KSO IF-DEAF| Kyiv Region| Київська, Коцюб. ДЮСШ|
# Імя Група Старт Рез Відс
1 Яновський, Владислав OPEN 11:30:00 37:14 ЛІДЕР
2 Марчук, Олександр Ч-21Е 11:40:00 1:17:00 + 0:02
3 Гичко, Віталій Ч-21Е 11:40:00 1:17:01 + 0:03
3 Давиденко, Юрий Ч-45 11:40:00 50:13 + 0:41
6 Репка, Владислав OPEN 11:30:00 1:13:19 +36:05
10 Коваль, Денис Ч-21Е 11:40:00 1:28:52 +11:54
25 Карпович, Федір Ч-21Е 11:40:00 2:14:37 +57:39



Волинська, ЛФСО м.Київ| Волинська, ЛФСО| Закарпатська| Дніпроп., Карніка| Дніпроп., КСО МАЙСТЕР| Закарп., СК Товариш| Луганська, Sever| м.Київ, Sever| Київська, Kyiv Region| м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця| м.Київ, Київська Русь| м.Київ, Славутич| м.Київ, O-club| Одеська, Odessa Team| Одеська, КСО О-Компас| Сумська, СК СКІФ| Черкаська, КДЮСШ| Чернів., КСО МІДІЗ| Полт., ДЮКСОТ Валтекс| Запор., Моторсіч| Львівська, LeO-Team| Миколаївська, Олімп| Черкаська, O-club| Черкаська, Волинь| Харк., КСО О-Компас| Вінницька, Восход| Чернів., КСО Оріон| Сумська, ЦПО КМР ТКВ| Полт., КСО О-Компас| Дон., Sever| Дон., КСТО Зеніт Краматорськ| Дон., КСО Коростишів| Закарп., КСО Максимум| Чернів., КСО О-Компас| Закарп., Боратин| Дніпроп., СК Наш клуб| Ів.-Франк., Азимут| Харк., RO team Fox| Луганська| м.Київ, Kislorod| Волинська, Боратин| Дон., Оріон Донецьк| м.Київ, LeO-Team| Херсонська, ХЦПР| Закарп., КЗПО ПАДІЮНу| Чернів., КСО GRAND| Ів.-Франк., KSO IF-Deaf| Волинська, Фаворит м.Луцьк| Миколаївська| Житом., КСО Коростишів| Полтавська, OK O-Resh| м.Київ, OC Orienta| Дніпроп., Днепр| м.Київ, НТУУ КПІ| Вінницька, ГрОТ - Гранів| Рівненська, ОКСО Равлики| Хмельницька| Харк., СК Норд| Волинська, ЦТСЕ| Сумська| Київська| Вінницька| Дон., СК Лиман| Дон., Орієнтир Дружківка| Дон., ДОЦТТДЮ Бахмут| Волинська, ЦНПВТК| Харк., Височаньска ДЮСШ| Norway| Чернів., КСО Буковина| Slovakia, KOBRA Bratislava| Slovakia, ATU Kosice| Дон., Азимут Краматорськ| м.Київ, Зелеста| Черкаська, Зелеста| Дон., Пошук Бахмут| Миколаївська, ВРДЮС| Закарп., ПАДІЮН SOB| Romania, SC SPRIA Baia Sprie| Харківська| Чернівецька| Харк., Клуб Мухомор| Сумська, ДЮСШ ОЛІМП| Черкаська| Чернів., СК Атлет-М| Волинська, Вовки| Львівська, НАСВ| Волинська, ПУМ| Slovakia| Lithuania, Telsiai| Czech Republic, SK Praga| Lithuania| Slovakia, Viatoris Zvolen| Romania, Sportiv Breaza| Slovakia, HADVEO Banska Bystrica| Закарп., ПАДІОН KOSMOSS| Закарп., ПАДІЮН Патріот| Закарп., ПАДІЮН ПЛЮС| Чернів., КСО О-Компас| Полтавська, ДЮКСОТ Валтекс| Київська, Ірпінська ДЮСШ| Вакантний| Немає клубу| KSO IF-DEAF| Kyiv Region| Київська, Коцюб. ДЮСШ|
# Імя Група Старт Рез Відс
1 Гуцаленко, Тетяна Ж-65 11:35:00 46:56 ЛІДЕР
1 Оришко, Олександр Ч-40 11:45:00 44:11 ЛІДЕР
2 Дем’янчук, Олена Ж-45 11:30:00 1:02:56 + 1:05
2 Спасовський, Ігор Ч-40 11:45:00 44:41 + 0:30
2 Мельник, Віктор Ч-50 11:40:00 1:00:42 + 5:08
3 Мелимука, Вікторія Ж-40 11:50:00 1:16:24 +12:11
3 Сичук, Лариса Ж-45 11:30:00 1:03:58 + 2:07
3 Казаков, Володимир Ч-35 11:50:00 1:15:40 +19:40
3 Черчик, Олег Ч-55 11:30:00 1:11:11 + 5:18
4 Черняк, Світлана Ж-45 11:30:00 1:03:59 + 2:08
4 Єрко, Андрій Ч-21А 11:45:00 1:28:27 +11:19
5 Долинський, Ігор Ч-35 11:50:00 1:23:19 +27:19
5 Мальчик, Ігор Ч-60 11:35:00 47:05 + 6:40
6 Доценко, Катерина Ж-20 11:50:00 2:18:07 +1:05:59
6 Бурда, Інга Ж-35 11:50:00 1:43:28 +34:32
6 Новосад, Ілля Ч-18 11:45:00 1:36:39 +17:52
6 Іщук, Владислав Ч-21Е 11:40:00 1:23:03 + 6:05
7 Галайчук, Софія Ж-16 11:50:00 1:23:12 +16:24
7 Новосад, Василь Ч-40 11:45:00 1:14:25 +30:14
8 Оксенчук, Соломія Ж-18 11:45:00 1:40:54 +11:32
8 Мельник, Христина Ж-21А 11:45:00 1:47:41 +32:27
10 Черняк, Ярослав Ч-40 11:45:00 1:27:42 +43:31
Петришина, Юлія Ж-21А 11:45:00 NP



Закарпатська м.Київ| Волинська, ЛФСО| Закарпатська| Дніпроп., Карніка| Дніпроп., КСО МАЙСТЕР| Закарп., СК Товариш| Луганська, Sever| м.Київ, Sever| Київська, Kyiv Region| м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця| м.Київ, Київська Русь| м.Київ, Славутич| м.Київ, O-club| Одеська, Odessa Team| Одеська, КСО О-Компас| Сумська, СК СКІФ| Черкаська, КДЮСШ| Чернів., КСО МІДІЗ| Полт., ДЮКСОТ Валтекс| Запор., Моторсіч| Львівська, LeO-Team| Миколаївська, Олімп| Черкаська, O-club| Черкаська, Волинь| Харк., КСО О-Компас| Вінницька, Восход| Чернів., КСО Оріон| Сумська, ЦПО КМР ТКВ| Полт., КСО О-Компас| Дон., Sever| Дон., КСТО Зеніт Краматорськ| Дон., КСО Коростишів| Закарп., КСО Максимум| Чернів., КСО О-Компас| Закарп., Боратин| Дніпроп., СК Наш клуб| Ів.-Франк., Азимут| Харк., RO team Fox| Луганська| м.Київ, Kislorod| Волинська, Боратин| Дон., Оріон Донецьк| м.Київ, LeO-Team| Херсонська, ХЦПР| Закарп., КЗПО ПАДІЮНу| Чернів., КСО GRAND| Ів.-Франк., KSO IF-Deaf| Волинська, Фаворит м.Луцьк| Миколаївська| Житом., КСО Коростишів| Полтавська, OK O-Resh| м.Київ, OC Orienta| Дніпроп., Днепр| м.Київ, НТУУ КПІ| Вінницька, ГрОТ - Гранів| Рівненська, ОКСО Равлики| Хмельницька| Харк., СК Норд| Волинська, ЦТСЕ| Сумська| Київська| Вінницька| Дон., СК Лиман| Дон., Орієнтир Дружківка| Дон., ДОЦТТДЮ Бахмут| Волинська, ЦНПВТК| Харк., Височаньска ДЮСШ| Norway| Чернів., КСО Буковина| Slovakia, KOBRA Bratislava| Slovakia, ATU Kosice| Дон., Азимут Краматорськ| м.Київ, Зелеста| Черкаська, Зелеста| Дон., Пошук Бахмут| Миколаївська, ВРДЮС| Закарп., ПАДІЮН SOB| Romania, SC SPRIA Baia Sprie| Харківська| Чернівецька| Харк., Клуб Мухомор| Сумська, ДЮСШ ОЛІМП| Черкаська| Чернів., СК Атлет-М| Волинська, Вовки| Львівська, НАСВ| Волинська, ПУМ| Slovakia| Lithuania, Telsiai| Czech Republic, SK Praga| Lithuania| Slovakia, Viatoris Zvolen| Romania, Sportiv Breaza| Slovakia, HADVEO Banska Bystrica| Закарп., ПАДІОН KOSMOSS| Закарп., ПАДІЮН Патріот| Закарп., ПАДІЮН ПЛЮС| Чернів., КСО О-Компас| Полтавська, ДЮКСОТ Валтекс| Київська, Ірпінська ДЮСШ| Вакантний| Немає клубу| KSO IF-DEAF| Kyiv Region| Київська, Коцюб. ДЮСШ|
# Імя Група Старт Рез Відс
2 Афанаскіна, Жанна Ж-50 11:45:00 1:09:26 + 3:04
7 Тарасов, Володимир Ч-55 11:30:00 1:43:56 +38:03
15 Петришин, Віталій Ч-21Е 11:40:00 1:35:13 +18:15



Дніпроп., Карніка м.Київ| Волинська, ЛФСО| Закарпатська| Дніпроп., Карніка| Дніпроп., КСО МАЙСТЕР| Закарп., СК Товариш| Луганська, Sever| м.Київ, Sever| Київська, Kyiv Region| м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця| м.Київ, Київська Русь| м.Київ, Славутич| м.Київ, O-club| Одеська, Odessa Team| Одеська, КСО О-Компас| Сумська, СК СКІФ| Черкаська, КДЮСШ| Чернів., КСО МІДІЗ| Полт., ДЮКСОТ Валтекс| Запор., Моторсіч| Львівська, LeO-Team| Миколаївська, Олімп| Черкаська, O-club| Черкаська, Волинь| Харк., КСО О-Компас| Вінницька, Восход| Чернів., КСО Оріон| Сумська, ЦПО КМР ТКВ| Полт., КСО О-Компас| Дон., Sever| Дон., КСТО Зеніт Краматорськ| Дон., КСО Коростишів| Закарп., КСО Максимум| Чернів., КСО О-Компас| Закарп., Боратин| Дніпроп., СК Наш клуб| Ів.-Франк., Азимут| Харк., RO team Fox| Луганська| м.Київ, Kislorod| Волинська, Боратин| Дон., Оріон Донецьк| м.Київ, LeO-Team| Херсонська, ХЦПР| Закарп., КЗПО ПАДІЮНу| Чернів., КСО GRAND| Ів.-Франк., KSO IF-Deaf| Волинська, Фаворит м.Луцьк| Миколаївська| Житом., КСО Коростишів| Полтавська, OK O-Resh| м.Київ, OC Orienta| Дніпроп., Днепр| м.Київ, НТУУ КПІ| Вінницька, ГрОТ - Гранів| Рівненська, ОКСО Равлики| Хмельницька| Харк., СК Норд| Волинська, ЦТСЕ| Сумська| Київська| Вінницька| Дон., СК Лиман| Дон., Орієнтир Дружківка| Дон., ДОЦТТДЮ Бахмут| Волинська, ЦНПВТК| Харк., Височаньска ДЮСШ| Norway| Чернів., КСО Буковина| Slovakia, KOBRA Bratislava| Slovakia, ATU Kosice| Дон., Азимут Краматорськ| м.Київ, Зелеста| Черкаська, Зелеста| Дон., Пошук Бахмут| Миколаївська, ВРДЮС| Закарп., ПАДІЮН SOB| Romania, SC SPRIA Baia Sprie| Харківська| Чернівецька| Харк., Клуб Мухомор| Сумська, ДЮСШ ОЛІМП| Черкаська| Чернів., СК Атлет-М| Волинська, Вовки| Львівська, НАСВ| Волинська, ПУМ| Slovakia| Lithuania, Telsiai| Czech Republic, SK Praga| Lithuania| Slovakia, Viatoris Zvolen| Romania, Sportiv Breaza| Slovakia, HADVEO Banska Bystrica| Закарп., ПАДІОН KOSMOSS| Закарп., ПАДІЮН Патріот| Закарп., ПАДІЮН ПЛЮС| Чернів., КСО О-Компас| Полтавська, ДЮКСОТ Валтекс| Київська, Ірпінська ДЮСШ| Вакантний| Немає клубу| KSO IF-DEAF| Kyiv Region| Київська, Коцюб. ДЮСШ|
# Імя Група Старт Рез Відс
2 Авраменко, Олександр Ч-70 11:30:00 46:31 + 8:42
Авраменко, Людмила Ж-70 11:30:00 NP



Дніпроп., КСО МАЙСТЕР м.Київ| Волинська, ЛФСО| Закарпатська| Дніпроп., Карніка| Дніпроп., КСО МАЙСТЕР| Закарп., СК Товариш| Луганська, Sever| м.Київ, Sever| Київська, Kyiv Region| м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця| м.Київ, Київська Русь| м.Київ, Славутич| м.Київ, O-club| Одеська, Odessa Team| Одеська, КСО О-Компас| Сумська, СК СКІФ| Черкаська, КДЮСШ| Чернів., КСО МІДІЗ| Полт., ДЮКСОТ Валтекс| Запор., Моторсіч| Львівська, LeO-Team| Миколаївська, Олімп| Черкаська, O-club| Черкаська, Волинь| Харк., КСО О-Компас| Вінницька, Восход| Чернів., КСО Оріон| Сумська, ЦПО КМР ТКВ| Полт., КСО О-Компас| Дон., Sever| Дон., КСТО Зеніт Краматорськ| Дон., КСО Коростишів| Закарп., КСО Максимум| Чернів., КСО О-Компас| Закарп., Боратин| Дніпроп., СК Наш клуб| Ів.-Франк., Азимут| Харк., RO team Fox| Луганська| м.Київ, Kislorod| Волинська, Боратин| Дон., Оріон Донецьк| м.Київ, LeO-Team| Херсонська, ХЦПР| Закарп., КЗПО ПАДІЮНу| Чернів., КСО GRAND| Ів.-Франк., KSO IF-Deaf| Волинська, Фаворит м.Луцьк| Миколаївська| Житом., КСО Коростишів| Полтавська, OK O-Resh| м.Київ, OC Orienta| Дніпроп., Днепр| м.Київ, НТУУ КПІ| Вінницька, ГрОТ - Гранів| Рівненська, ОКСО Равлики| Хмельницька| Харк., СК Норд| Волинська, ЦТСЕ| Сумська| Київська| Вінницька| Дон., СК Лиман| Дон., Орієнтир Дружківка| Дон., ДОЦТТДЮ Бахмут| Волинська, ЦНПВТК| Харк., Височаньска ДЮСШ| Norway| Чернів., КСО Буковина| Slovakia, KOBRA Bratislava| Slovakia, ATU Kosice| Дон., Азимут Краматорськ| м.Київ, Зелеста| Черкаська, Зелеста| Дон., Пошук Бахмут| Миколаївська, ВРДЮС| Закарп., ПАДІЮН SOB| Romania, SC SPRIA Baia Sprie| Харківська| Чернівецька| Харк., Клуб Мухомор| Сумська, ДЮСШ ОЛІМП| Черкаська| Чернів., СК Атлет-М| Волинська, Вовки| Львівська, НАСВ| Волинська, ПУМ| Slovakia| Lithuania, Telsiai| Czech Republic, SK Praga| Lithuania| Slovakia, Viatoris Zvolen| Romania, Sportiv Breaza| Slovakia, HADVEO Banska Bystrica| Закарп., ПАДІОН KOSMOSS| Закарп., ПАДІЮН Патріот| Закарп., ПАДІЮН ПЛЮС| Чернів., КСО О-Компас| Полтавська, ДЮКСОТ Валтекс| Київська, Ірпінська ДЮСШ| Вакантний| Немає клубу| KSO IF-DEAF| Kyiv Region| Київська, Коцюб. ДЮСШ|
# Імя Група Старт Рез Відс
1 Воробйова, Поліна Ж-12 11:30:00 23:11 ЛІДЕР
1 Рудакова, Олена Ж-60 11:30:00 34:41 ЛІДЕР
1 Рублевський, Василь Ч-70 11:30:00 37:49 ЛІДЕР
4 Гордієнко, Вікторія Ж-40 11:50:00 1:43:45 +39:32
7 Гордієнко, Валерій Ч-14 11:40:00 34:36 + 4:51
9 Кузнецов, Кіріл Ч-16 11:45:00 1:16:14 +17:59
9 Гордієнко, Микола Ч-40 11:45:00 1:26:23 +42:12
14 Малоок, Валерій Ч-12 11:35:00 32:39 + 5:07
15 Гринчук, Кирил Ч-12 11:35:00 33:05 + 5:33
17 Кутняк, Дар’я Ж-14 11:35:00 57:14 +28:23
19 Гордієнко, Ольга Ж-12 11:33:55 48:37 +25:26
20 Кушнір, Юлія Ж-14 11:35:00 59:00 +30:09
23 Кушнір, Павло Ч-14 11:40:00 47:36 +17:51
24 Губаков, Сергій Ч-14 11:40:00 47:44 +17:59
Федосєєв, Максим Ч-14 11:40:00 MP



Закарп., СК Товариш м.Київ| Волинська, ЛФСО| Закарпатська| Дніпроп., Карніка| Дніпроп., КСО МАЙСТЕР| Закарп., СК Товариш| Луганська, Sever| м.Київ, Sever| Київська, Kyiv Region| м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця| м.Київ, Київська Русь| м.Київ, Славутич| м.Київ, O-club| Одеська, Odessa Team| Одеська, КСО О-Компас| Сумська, СК СКІФ| Черкаська, КДЮСШ| Чернів., КСО МІДІЗ| Полт., ДЮКСОТ Валтекс| Запор., Моторсіч| Львівська, LeO-Team| Миколаївська, Олімп| Черкаська, O-club| Черкаська, Волинь| Харк., КСО О-Компас| Вінницька, Восход| Чернів., КСО Оріон| Сумська, ЦПО КМР ТКВ| Полт., КСО О-Компас| Дон., Sever| Дон., КСТО Зеніт Краматорськ| Дон., КСО Коростишів| Закарп., КСО Максимум| Чернів., КСО О-Компас| Закарп., Боратин| Дніпроп., СК Наш клуб| Ів.-Франк., Азимут| Харк., RO team Fox| Луганська| м.Київ, Kislorod| Волинська, Боратин| Дон., Оріон Донецьк| м.Київ, LeO-Team| Херсонська, ХЦПР| Закарп., КЗПО ПАДІЮНу| Чернів., КСО GRAND| Ів.-Франк., KSO IF-Deaf| Волинська, Фаворит м.Луцьк| Миколаївська| Житом., КСО Коростишів| Полтавська, OK O-Resh| м.Київ, OC Orienta| Дніпроп., Днепр| м.Київ, НТУУ КПІ| Вінницька, ГрОТ - Гранів| Рівненська, ОКСО Равлики| Хмельницька| Харк., СК Норд| Волинська, ЦТСЕ| Сумська| Київська| Вінницька| Дон., СК Лиман| Дон., Орієнтир Дружківка| Дон., ДОЦТТДЮ Бахмут| Волинська, ЦНПВТК| Харк., Височаньска ДЮСШ| Norway| Чернів., КСО Буковина| Slovakia, KOBRA Bratislava| Slovakia, ATU Kosice| Дон., Азимут Краматорськ| м.Київ, Зелеста| Черкаська, Зелеста| Дон., Пошук Бахмут| Миколаївська, ВРДЮС| Закарп., ПАДІЮН SOB| Romania, SC SPRIA Baia Sprie| Харківська| Чернівецька| Харк., Клуб Мухомор| Сумська, ДЮСШ ОЛІМП| Черкаська| Чернів., СК Атлет-М| Волинська, Вовки| Львівська, НАСВ| Волинська, ПУМ| Slovakia| Lithuania, Telsiai| Czech Republic, SK Praga| Lithuania| Slovakia, Viatoris Zvolen| Romania, Sportiv Breaza| Slovakia, HADVEO Banska Bystrica| Закарп., ПАДІОН KOSMOSS| Закарп., ПАДІЮН Патріот| Закарп., ПАДІЮН ПЛЮС| Чернів., КСО О-Компас| Полтавська, ДЮКСОТ Валтекс| Київська, Ірпінська ДЮСШ| Вакантний| Немає клубу| KSO IF-DEAF| Kyiv Region| Київська, Коцюб. ДЮСШ|
# Імя Група Старт Рез Відс
Лозицький, Андрій Ч-50 11:40:00 DNS
Касьянов, Руслан Ч-55 11:30:00 DNS



Луганська, Sever м.Київ| Волинська, ЛФСО| Закарпатська| Дніпроп., Карніка| Дніпроп., КСО МАЙСТЕР| Закарп., СК Товариш| Луганська, Sever| м.Київ, Sever| Київська, Kyiv Region| м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця| м.Київ, Київська Русь| м.Київ, Славутич| м.Київ, O-club| Одеська, Odessa Team| Одеська, КСО О-Компас| Сумська, СК СКІФ| Черкаська, КДЮСШ| Чернів., КСО МІДІЗ| Полт., ДЮКСОТ Валтекс| Запор., Моторсіч| Львівська, LeO-Team| Миколаївська, Олімп| Черкаська, O-club| Черкаська, Волинь| Харк., КСО О-Компас| Вінницька, Восход| Чернів., КСО Оріон| Сумська, ЦПО КМР ТКВ| Полт., КСО О-Компас| Дон., Sever| Дон., КСТО Зеніт Краматорськ| Дон., КСО Коростишів| Закарп., КСО Максимум| Чернів., КСО О-Компас| Закарп., Боратин| Дніпроп., СК Наш клуб| Ів.-Франк., Азимут| Харк., RO team Fox| Луганська| м.Київ, Kislorod| Волинська, Боратин| Дон., Оріон Донецьк| м.Київ, LeO-Team| Херсонська, ХЦПР| Закарп., КЗПО ПАДІЮНу| Чернів., КСО GRAND| Ів.-Франк., KSO IF-Deaf| Волинська, Фаворит м.Луцьк| Миколаївська| Житом., КСО Коростишів| Полтавська, OK O-Resh| м.Київ, OC Orienta| Дніпроп., Днепр| м.Київ, НТУУ КПІ| Вінницька, ГрОТ - Гранів| Рівненська, ОКСО Равлики| Хмельницька| Харк., СК Норд| Волинська, ЦТСЕ| Сумська| Київська| Вінницька| Дон., СК Лиман| Дон., Орієнтир Дружківка| Дон., ДОЦТТДЮ Бахмут| Волинська, ЦНПВТК| Харк., Височаньска ДЮСШ| Norway| Чернів., КСО Буковина| Slovakia, KOBRA Bratislava| Slovakia, ATU Kosice| Дон., Азимут Краматорськ| м.Київ, Зелеста| Черкаська, Зелеста| Дон., Пошук Бахмут| Миколаївська, ВРДЮС| Закарп., ПАДІЮН SOB| Romania, SC SPRIA Baia Sprie| Харківська| Чернівецька| Харк., Клуб Мухомор| Сумська, ДЮСШ ОЛІМП| Черкаська| Чернів., СК Атлет-М| Волинська, Вовки| Львівська, НАСВ| Волинська, ПУМ| Slovakia| Lithuania, Telsiai| Czech Republic, SK Praga| Lithuania| Slovakia, Viatoris Zvolen| Romania, Sportiv Breaza| Slovakia, HADVEO Banska Bystrica| Закарп., ПАДІОН KOSMOSS| Закарп., ПАДІЮН Патріот| Закарп., ПАДІЮН ПЛЮС| Чернів., КСО О-Компас| Полтавська, ДЮКСОТ Валтекс| Київська, Ірпінська ДЮСШ| Вакантний| Немає клубу| KSO IF-DEAF| Kyiv Region| Київська, Коцюб. ДЮСШ|
# Імя Група Старт Рез Відс
1 Костіна, Олена Ж-50 11:45:00 1:06:22 ЛІДЕР
4 Колмичек, Ірина Ж-55 11:30:00 1:40:37 +46:17
7 Колмичек, Дар’я Ж-21А 11:45:00 1:39:56 +24:42
9 Колмичек, Олексій Ч-55 11:30:00 1:53:19 +47:26



м.Київ, Sever м.Київ| Волинська, ЛФСО| Закарпатська| Дніпроп., Карніка| Дніпроп., КСО МАЙСТЕР| Закарп., СК Товариш| Луганська, Sever| м.Київ, Sever| Київська, Kyiv Region| м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця| м.Київ, Київська Русь| м.Київ, Славутич| м.Київ, O-club| Одеська, Odessa Team| Одеська, КСО О-Компас| Сумська, СК СКІФ| Черкаська, КДЮСШ| Чернів., КСО МІДІЗ| Полт., ДЮКСОТ Валтекс| Запор., Моторсіч| Львівська, LeO-Team| Миколаївська, Олімп| Черкаська, O-club| Черкаська, Волинь| Харк., КСО О-Компас| Вінницька, Восход| Чернів., КСО Оріон| Сумська, ЦПО КМР ТКВ| Полт., КСО О-Компас| Дон., Sever| Дон., КСТО Зеніт Краматорськ| Дон., КСО Коростишів| Закарп., КСО Максимум| Чернів., КСО О-Компас| Закарп., Боратин| Дніпроп., СК Наш клуб| Ів.-Франк., Азимут| Харк., RO team Fox| Луганська| м.Київ, Kislorod| Волинська, Боратин| Дон., Оріон Донецьк| м.Київ, LeO-Team| Херсонська, ХЦПР| Закарп., КЗПО ПАДІЮНу| Чернів., КСО GRAND| Ів.-Франк., KSO IF-Deaf| Волинська, Фаворит м.Луцьк| Миколаївська| Житом., КСО Коростишів| Полтавська, OK O-Resh| м.Київ, OC Orienta| Дніпроп., Днепр| м.Київ, НТУУ КПІ| Вінницька, ГрОТ - Гранів| Рівненська, ОКСО Равлики| Хмельницька| Харк., СК Норд| Волинська, ЦТСЕ| Сумська| Київська| Вінницька| Дон., СК Лиман| Дон., Орієнтир Дружківка| Дон., ДОЦТТДЮ Бахмут| Волинська, ЦНПВТК| Харк., Височаньска ДЮСШ| Norway| Чернів., КСО Буковина| Slovakia, KOBRA Bratislava| Slovakia, ATU Kosice| Дон., Азимут Краматорськ| м.Київ, Зелеста| Черкаська, Зелеста| Дон., Пошук Бахмут| Миколаївська, ВРДЮС| Закарп., ПАДІЮН SOB| Romania, SC SPRIA Baia Sprie| Харківська| Чернівецька| Харк., Клуб Мухомор| Сумська, ДЮСШ ОЛІМП| Черкаська| Чернів., СК Атлет-М| Волинська, Вовки| Львівська, НАСВ| Волинська, ПУМ| Slovakia| Lithuania, Telsiai| Czech Republic, SK Praga| Lithuania| Slovakia, Viatoris Zvolen| Romania, Sportiv Breaza| Slovakia, HADVEO Banska Bystrica| Закарп., ПАДІОН KOSMOSS| Закарп., ПАДІЮН Патріот| Закарп., ПАДІЮН ПЛЮС| Чернів., КСО О-Компас| Полтавська, ДЮКСОТ Валтекс| Київська, Ірпінська ДЮСШ| Вакантний| Немає клубу| KSO IF-DEAF| Kyiv Region| Київська, Коцюб. ДЮСШ|
# Імя Група Старт Рез Відс
1 Пеприк, Олег Ч-18 11:45:00 1:18:47 ЛІДЕР
2 Магльована, Валентина Ж-35 11:50:00 1:10:29 + 1:33
3 Компанець, Катерина Ж-18 11:45:00 1:30:45 + 1:23
3 Балась, Анна Ж-21Е 11:50:00 1:14:33 + 1:27
3 Петренко, Володимир Ч-16 11:45:00 1:01:56 + 3:41
3 Клименко, Максим Ч-18 11:45:00 1:19:15 + 0:28
4 Бородавка, Софія Ж-18 11:45:00 1:31:02 + 1:40
7 Мізернюк, Мирослава Ж-18 11:45:00 1:38:13 + 8:51
7 Сімонова, Маргарита Ж-20 11:50:00 2:19:34 +1:07:26
9 Данилюк, Назарій Ч-21Е 11:40:00 1:24:23 + 7:25
11 Гаврилюк, Тарас Ч-18 11:45:00 1:42:19 +23:32
13 Дружинін, Влад Ч-20 11:50:00 2:21:27 +1:11:04
Котляр, Поліна Ж-21Е 11:50:00 DNS
Аскерова, Світлана Ж-18 11:45:00 MP
Войтанік, Денис Ч-21Е 11:40:00 MP
Доценко, Олена Ж-21Е 11:50:00 NP



Київська, Kyiv Region м.Київ| Волинська, ЛФСО| Закарпатська| Дніпроп., Карніка| Дніпроп., КСО МАЙСТЕР| Закарп., СК Товариш| Луганська, Sever| м.Київ, Sever| Київська, Kyiv Region| м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця| м.Київ, Київська Русь| м.Київ, Славутич| м.Київ, O-club| Одеська, Odessa Team| Одеська, КСО О-Компас| Сумська, СК СКІФ| Черкаська, КДЮСШ| Чернів., КСО МІДІЗ| Полт., ДЮКСОТ Валтекс| Запор., Моторсіч| Львівська, LeO-Team| Миколаївська, Олімп| Черкаська, O-club| Черкаська, Волинь| Харк., КСО О-Компас| Вінницька, Восход| Чернів., КСО Оріон| Сумська, ЦПО КМР ТКВ| Полт., КСО О-Компас| Дон., Sever| Дон., КСТО Зеніт Краматорськ| Дон., КСО Коростишів| Закарп., КСО Максимум| Чернів., КСО О-Компас| Закарп., Боратин| Дніпроп., СК Наш клуб| Ів.-Франк., Азимут| Харк., RO team Fox| Луганська| м.Київ, Kislorod| Волинська, Боратин| Дон., Оріон Донецьк| м.Київ, LeO-Team| Херсонська, ХЦПР| Закарп., КЗПО ПАДІЮНу| Чернів., КСО GRAND| Ів.-Франк., KSO IF-Deaf| Волинська, Фаворит м.Луцьк| Миколаївська| Житом., КСО Коростишів| Полтавська, OK O-Resh| м.Київ, OC Orienta| Дніпроп., Днепр| м.Київ, НТУУ КПІ| Вінницька, ГрОТ - Гранів| Рівненська, ОКСО Равлики| Хмельницька| Харк., СК Норд| Волинська, ЦТСЕ| Сумська| Київська| Вінницька| Дон., СК Лиман| Дон., Орієнтир Дружківка| Дон., ДОЦТТДЮ Бахмут| Волинська, ЦНПВТК| Харк., Височаньска ДЮСШ| Norway| Чернів., КСО Буковина| Slovakia, KOBRA Bratislava| Slovakia, ATU Kosice| Дон., Азимут Краматорськ| м.Київ, Зелеста| Черкаська, Зелеста| Дон., Пошук Бахмут| Миколаївська, ВРДЮС| Закарп., ПАДІЮН SOB| Romania, SC SPRIA Baia Sprie| Харківська| Чернівецька| Харк., Клуб Мухомор| Сумська, ДЮСШ ОЛІМП| Черкаська| Чернів., СК Атлет-М| Волинська, Вовки| Львівська, НАСВ| Волинська, ПУМ| Slovakia| Lithuania, Telsiai| Czech Republic, SK Praga| Lithuania| Slovakia, Viatoris Zvolen| Romania, Sportiv Breaza| Slovakia, HADVEO Banska Bystrica| Закарп., ПАДІОН KOSMOSS| Закарп., ПАДІЮН Патріот| Закарп., ПАДІЮН ПЛЮС| Чернів., КСО О-Компас| Полтавська, ДЮКСОТ Валтекс| Київська, Ірпінська ДЮСШ| Вакантний| Немає клубу| KSO IF-DEAF| Kyiv Region| Київська, Коцюб. ДЮСШ|
# Імя Група Старт Рез Відс
1 Полубенцева, Ірина Ж-16 11:50:00 1:06:48 ЛІДЕР
1 Яценко, Володимир Ч-20 11:50:00 1:10:23 ЛІДЕР
2 Лукієнко, Юлія Ж-14 11:35:00 28:53 + 0:02
2 Колосова, Дарина Ж-21А 11:45:00 1:20:24 + 5:10
2 Полубенцева, Світлана Ж-40 11:50:00 1:14:17 +10:04
2 Яговкін, Ілля Ч-16 11:45:00 1:01:22 + 3:07
2 Пивовар, Олександр Ч-65 11:30:00 1:01:13 +13:42
4 Колосов, Олег Ч-35 11:50:00 1:16:28 +20:28
4 Березовський, Василь Ч-50 11:40:00 1:03:55 + 8:21
5 Чудінов, Роман Ч-14 11:40:00 34:27 + 4:42
5 Теремецький, Олександр Ч-16 11:45:00 1:07:45 + 9:30
6 Полубенцева, Дарья Ж-12 11:30:00 31:52 + 8:41
6 Неплях, Михайло Ч-12 11:35:00 31:01 + 3:29
7 Ковальова, Анна Ж-12 11:30:00 31:56 + 8:45
7 Теремецький, Тимофій Ч-21Е 11:40:00 1:23:32 + 6:34
9 Міщук, Анастасія Ж-14 11:35:00 40:09 +11:18
9 Бевз, Андрій Ч-14 11:40:00 39:02 + 9:17
10 Муквич, Христина Ж-14 11:35:00 40:15 +11:24
10 Неплях, Володимир Ч-14 11:40:00 39:19 + 9:34
11 Бронніков, Євгеній Ч-12 11:35:00 32:05 + 4:33
13 Козлова, Аліса Ж-14 11:35:00 46:56 +18:05
16 Сінченко, Кирил Ч-12 11:35:00 35:19 + 7:47
17 Тєрєхов, Азарій Ч-12 11:35:00 35:26 + 7:54
18 Щукін, Костянтин Ч-21Е 11:40:00 1:43:02 +26:04
Майгур, Андрій Ч-12 11:35:00 DNS
Сокур, Дар’я Ж-18 11:45:00 MP
Подгаєцький, Андрій Ч-45 11:40:00 NP



м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця м.Київ| Волинська, ЛФСО| Закарпатська| Дніпроп., Карніка| Дніпроп., КСО МАЙСТЕР| Закарп., СК Товариш| Луганська, Sever| м.Київ, Sever| Київська, Kyiv Region| м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця| м.Київ, Київська Русь| м.Київ, Славутич| м.Київ, O-club| Одеська, Odessa Team| Одеська, КСО О-Компас| Сумська, СК СКІФ| Черкаська, КДЮСШ| Чернів., КСО МІДІЗ| Полт., ДЮКСОТ Валтекс| Запор., Моторсіч| Львівська, LeO-Team| Миколаївська, Олімп| Черкаська, O-club| Черкаська, Волинь| Харк., КСО О-Компас| Вінницька, Восход| Чернів., КСО Оріон| Сумська, ЦПО КМР ТКВ| Полт., КСО О-Компас| Дон., Sever| Дон., КСТО Зеніт Краматорськ| Дон., КСО Коростишів| Закарп., КСО Максимум| Чернів., КСО О-Компас| Закарп., Боратин| Дніпроп., СК Наш клуб| Ів.-Франк., Азимут| Харк., RO team Fox| Луганська| м.Київ, Kislorod| Волинська, Боратин| Дон., Оріон Донецьк| м.Київ, LeO-Team| Херсонська, ХЦПР| Закарп., КЗПО ПАДІЮНу| Чернів., КСО GRAND| Ів.-Франк., KSO IF-Deaf| Волинська, Фаворит м.Луцьк| Миколаївська| Житом., КСО Коростишів| Полтавська, OK O-Resh| м.Київ, OC Orienta| Дніпроп., Днепр| м.Київ, НТУУ КПІ| Вінницька, ГрОТ - Гранів| Рівненська, ОКСО Равлики| Хмельницька| Харк., СК Норд| Волинська, ЦТСЕ| Сумська| Київська| Вінницька| Дон., СК Лиман| Дон., Орієнтир Дружківка| Дон., ДОЦТТДЮ Бахмут| Волинська, ЦНПВТК| Харк., Височаньска ДЮСШ| Norway| Чернів., КСО Буковина| Slovakia, KOBRA Bratislava| Slovakia, ATU Kosice| Дон., Азимут Краматорськ| м.Київ, Зелеста| Черкаська, Зелеста| Дон., Пошук Бахмут| Миколаївська, ВРДЮС| Закарп., ПАДІЮН SOB| Romania, SC SPRIA Baia Sprie| Харківська| Чернівецька| Харк., Клуб Мухомор| Сумська, ДЮСШ ОЛІМП| Черкаська| Чернів., СК Атлет-М| Волинська, Вовки| Львівська, НАСВ| Волинська, ПУМ| Slovakia| Lithuania, Telsiai| Czech Republic, SK Praga| Lithuania| Slovakia, Viatoris Zvolen| Romania, Sportiv Breaza| Slovakia, HADVEO Banska Bystrica| Закарп., ПАДІОН KOSMOSS| Закарп., ПАДІЮН Патріот| Закарп., ПАДІЮН ПЛЮС| Чернів., КСО О-Компас| Полтавська, ДЮКСОТ Валтекс| Київська, Ірпінська ДЮСШ| Вакантний| Немає клубу| KSO IF-DEAF| Kyiv Region| Київська, Коцюб. ДЮСШ|
# Імя Група Старт Рез Відс
1 Кулаков, Тимофій Ч-12 11:35:00 27:32 ЛІДЕР
3 Оксюченко, Євгенія Ж-16 11:50:00 1:08:40 + 1:52
6 Тимчаковський, Олександр Ч-16 11:45:00 1:13:47 +15:32
8 Жуков, Богдан Ч-12 11:35:00 32:00 + 4:28
8 Ланенко, Владислав Ч-16 11:45:00 1:14:36 +16:21
9 Дуда, Марк KIDS 12:00:06 48:53 +23:29
9 Гавриленко, Олена Ж-21А 11:45:00 2:44:08 +1:28:54
10 Дуда, Уляна KIDS 12:00:09 48:56 +23:32
13 Томашевський, Андрій Ч-12 11:35:00 32:32 + 5:00
13 Томашевський, Назар Ч-18 11:45:00 1:55:16 +36:29
20 Грінько, Уляна Ж-12 11:30:00 48:53 +25:42
20 Саварін, Артем Ч-14 11:40:00 45:10 +15:25
21 Крайнюченко, Владислав Ч-14 11:40:00 45:31 +15:46
22 Іщенко, Вероніка Ж-14 11:35:00 1:00:51 +32:00
25 Романченко, Дмитро Ч-16 11:45:00 1:35:41 +37:26
26 Польський, Тимофій Ч-14 11:40:00 49:40 +19:55
27 Сухоносова, Евеліна Ж-12 11:30:00 54:53 +31:42
27 Луцик, Єва Ж-14 11:35:00 1:21:11 +52:20
27 Баглей, Даніл Ч-14 11:40:00 50:38 +20:53
27 Бадрак, Олександр Ч-16 11:45:00 1:36:07 +37:52
28 Кулінська, Габріела Ж-12 11:30:00 56:43 +33:32
30 Бойко, Ілля Ч-12 11:35:00 41:11 +13:39
31 Козак, Станіслав Ч-14 11:40:00 52:42 +22:57
32 Тюлікова, Вікторія Ж-12 11:30:00 58:08 +34:57
35 Замковий, Владислав Ч-14 11:40:00 59:42 +29:57
36 Шаленко, Назарій Ч-12 11:35:00 46:10 +18:38
37 Посипайко, Єгор Ч-12 11:35:00 46:25 +18:53
48 Мокрий, Михайло Ч-12 11:35:00 1:04:48 +37:16
Отрошенко, Софія Ж-16 11:50:00 DNF
Паюк, Артем Ч-12 11:35:00 DNS
Гавриленко, Віталій Ч-21А 11:45:00 DNS
Гладка, Дарья Ж-16 11:50:00 MP
Крайнюченко, Ярослав Ч-12 11:35:00 MP



м.Київ, Київська Русь м.Київ| Волинська, ЛФСО| Закарпатська| Дніпроп., Карніка| Дніпроп., КСО МАЙСТЕР| Закарп., СК Товариш| Луганська, Sever| м.Київ, Sever| Київська, Kyiv Region| м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця| м.Київ, Київська Русь| м.Київ, Славутич| м.Київ, O-club| Одеська, Odessa Team| Одеська, КСО О-Компас| Сумська, СК СКІФ| Черкаська, КДЮСШ| Чернів., КСО МІДІЗ| Полт., ДЮКСОТ Валтекс| Запор., Моторсіч| Львівська, LeO-Team| Миколаївська, Олімп| Черкаська, O-club| Черкаська, Волинь| Харк., КСО О-Компас| Вінницька, Восход| Чернів., КСО Оріон| Сумська, ЦПО КМР ТКВ| Полт., КСО О-Компас| Дон., Sever| Дон., КСТО Зеніт Краматорськ| Дон., КСО Коростишів| Закарп., КСО Максимум| Чернів., КСО О-Компас| Закарп., Боратин| Дніпроп., СК Наш клуб| Ів.-Франк., Азимут| Харк., RO team Fox| Луганська| м.Київ, Kislorod| Волинська, Боратин| Дон., Оріон Донецьк| м.Київ, LeO-Team| Херсонська, ХЦПР| Закарп., КЗПО ПАДІЮНу| Чернів., КСО GRAND| Ів.-Франк., KSO IF-Deaf| Волинська, Фаворит м.Луцьк| Миколаївська| Житом., КСО Коростишів| Полтавська, OK O-Resh| м.Київ, OC Orienta| Дніпроп., Днепр| м.Київ, НТУУ КПІ| Вінницька, ГрОТ - Гранів| Рівненська, ОКСО Равлики| Хмельницька| Харк., СК Норд| Волинська, ЦТСЕ| Сумська| Київська| Вінницька| Дон., СК Лиман| Дон., Орієнтир Дружківка| Дон., ДОЦТТДЮ Бахмут| Волинська, ЦНПВТК| Харк., Височаньска ДЮСШ| Norway| Чернів., КСО Буковина| Slovakia, KOBRA Bratislava| Slovakia, ATU Kosice| Дон., Азимут Краматорськ| м.Київ, Зелеста| Черкаська, Зелеста| Дон., Пошук Бахмут| Миколаївська, ВРДЮС| Закарп., ПАДІЮН SOB| Romania, SC SPRIA Baia Sprie| Харківська| Чернівецька| Харк., Клуб Мухомор| Сумська, ДЮСШ ОЛІМП| Черкаська| Чернів., СК Атлет-М| Волинська, Вовки| Львівська, НАСВ| Волинська, ПУМ| Slovakia| Lithuania, Telsiai| Czech Republic, SK Praga| Lithuania| Slovakia, Viatoris Zvolen| Romania, Sportiv Breaza| Slovakia, HADVEO Banska Bystrica| Закарп., ПАДІОН KOSMOSS| Закарп., ПАДІЮН Патріот| Закарп., ПАДІЮН ПЛЮС| Чернів., КСО О-Компас| Полтавська, ДЮКСОТ Валтекс| Київська, Ірпінська ДЮСШ| Вакантний| Немає клубу| KSO IF-DEAF| Kyiv Region| Київська, Коцюб. ДЮСШ|
# Імя Група Старт Рез Відс
2 Ванасаун, Анна Ж-21Е 11:50:00 1:14:31 + 1:25
3 Гербіч, Анастасія Ж-21А 11:45:00 1:20:32 + 5:18
8 Санькін, Олександр Ч-21Е 11:40:00 1:24:06 + 7:08
13 Фокін, Артем Ч-21Е 11:40:00 1:30:32 +13:34
Нашивочніков, Олексій Ч-50 11:40:00 NP



м.Київ, Славутич м.Київ| Волинська, ЛФСО| Закарпатська| Дніпроп., Карніка| Дніпроп., КСО МАЙСТЕР| Закарп., СК Товариш| Луганська, Sever| м.Київ, Sever| Київська, Kyiv Region| м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця| м.Київ, Київська Русь| м.Київ, Славутич| м.Київ, O-club| Одеська, Odessa Team| Одеська, КСО О-Компас| Сумська, СК СКІФ| Черкаська, КДЮСШ| Чернів., КСО МІДІЗ| Полт., ДЮКСОТ Валтекс| Запор., Моторсіч| Львівська, LeO-Team| Миколаївська, Олімп| Черкаська, O-club| Черкаська, Волинь| Харк., КСО О-Компас| Вінницька, Восход| Чернів., КСО Оріон| Сумська, ЦПО КМР ТКВ| Полт., КСО О-Компас| Дон., Sever| Дон., КСТО Зеніт Краматорськ| Дон., КСО Коростишів| Закарп., КСО Максимум| Чернів., КСО О-Компас| Закарп., Боратин| Дніпроп., СК Наш клуб| Ів.-Франк., Азимут| Харк., RO team Fox| Луганська| м.Київ, Kislorod| Волинська, Боратин| Дон., Оріон Донецьк| м.Київ, LeO-Team| Херсонська, ХЦПР| Закарп., КЗПО ПАДІЮНу| Чернів., КСО GRAND| Ів.-Франк., KSO IF-Deaf| Волинська, Фаворит м.Луцьк| Миколаївська| Житом., КСО Коростишів| Полтавська, OK O-Resh| м.Київ, OC Orienta| Дніпроп., Днепр| м.Київ, НТУУ КПІ| Вінницька, ГрОТ - Гранів| Рівненська, ОКСО Равлики| Хмельницька| Харк., СК Норд| Волинська, ЦТСЕ| Сумська| Київська| Вінницька| Дон., СК Лиман| Дон., Орієнтир Дружківка| Дон., ДОЦТТДЮ Бахмут| Волинська, ЦНПВТК| Харк., Височаньска ДЮСШ| Norway| Чернів., КСО Буковина| Slovakia, KOBRA Bratislava| Slovakia, ATU Kosice| Дон., Азимут Краматорськ| м.Київ, Зелеста| Черкаська, Зелеста| Дон., Пошук Бахмут| Миколаївська, ВРДЮС| Закарп., ПАДІЮН SOB| Romania, SC SPRIA Baia Sprie| Харківська| Чернівецька| Харк., Клуб Мухомор| Сумська, ДЮСШ ОЛІМП| Черкаська| Чернів., СК Атлет-М| Волинська, Вовки| Львівська, НАСВ| Волинська, ПУМ| Slovakia| Lithuania, Telsiai| Czech Republic, SK Praga| Lithuania| Slovakia, Viatoris Zvolen| Romania, Sportiv Breaza| Slovakia, HADVEO Banska Bystrica| Закарп., ПАДІОН KOSMOSS| Закарп., ПАДІЮН Патріот| Закарп., ПАДІЮН ПЛЮС| Чернів., КСО О-Компас| Полтавська, ДЮКСОТ Валтекс| Київська, Ірпінська ДЮСШ| Вакантний| Немає клубу| KSO IF-DEAF| Kyiv Region| Київська, Коцюб. ДЮСШ|
# Імя Група Старт Рез Відс
4 Кравченко, Катерина OPEN 11:30:00 1:09:33 +32:19
7 Пархоменко, В’ячеслав Ч-60 11:35:00 56:44 +16:19



м.Київ, O-club м.Київ| Волинська, ЛФСО| Закарпатська| Дніпроп., Карніка| Дніпроп., КСО МАЙСТЕР| Закарп., СК Товариш| Луганська, Sever| м.Київ, Sever| Київська, Kyiv Region| м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця| м.Київ, Київська Русь| м.Київ, Славутич| м.Київ, O-club| Одеська, Odessa Team| Одеська, КСО О-Компас| Сумська, СК СКІФ| Черкаська, КДЮСШ| Чернів., КСО МІДІЗ| Полт., ДЮКСОТ Валтекс| Запор., Моторсіч| Львівська, LeO-Team| Миколаївська, Олімп| Черкаська, O-club| Черкаська, Волинь| Харк., КСО О-Компас| Вінницька, Восход| Чернів., КСО Оріон| Сумська, ЦПО КМР ТКВ| Полт., КСО О-Компас| Дон., Sever| Дон., КСТО Зеніт Краматорськ| Дон., КСО Коростишів| Закарп., КСО Максимум| Чернів., КСО О-Компас| Закарп., Боратин| Дніпроп., СК Наш клуб| Ів.-Франк., Азимут| Харк., RO team Fox| Луганська| м.Київ, Kislorod| Волинська, Боратин| Дон., Оріон Донецьк| м.Київ, LeO-Team| Херсонська, ХЦПР| Закарп., КЗПО ПАДІЮНу| Чернів., КСО GRAND| Ів.-Франк., KSO IF-Deaf| Волинська, Фаворит м.Луцьк| Миколаївська| Житом., КСО Коростишів| Полтавська, OK O-Resh| м.Київ, OC Orienta| Дніпроп., Днепр| м.Київ, НТУУ КПІ| Вінницька, ГрОТ - Гранів| Рівненська, ОКСО Равлики| Хмельницька| Харк., СК Норд| Волинська, ЦТСЕ| Сумська| Київська| Вінницька| Дон., СК Лиман| Дон., Орієнтир Дружківка| Дон., ДОЦТТДЮ Бахмут| Волинська, ЦНПВТК| Харк., Височаньска ДЮСШ| Norway| Чернів., КСО Буковина| Slovakia, KOBRA Bratislava| Slovakia, ATU Kosice| Дон., Азимут Краматорськ| м.Київ, Зелеста| Черкаська, Зелеста| Дон., Пошук Бахмут| Миколаївська, ВРДЮС| Закарп., ПАДІЮН SOB| Romania, SC SPRIA Baia Sprie| Харківська| Чернівецька| Харк., Клуб Мухомор| Сумська, ДЮСШ ОЛІМП| Черкаська| Чернів., СК Атлет-М| Волинська, Вовки| Львівська, НАСВ| Волинська, ПУМ| Slovakia| Lithuania, Telsiai| Czech Republic, SK Praga| Lithuania| Slovakia, Viatoris Zvolen| Romania, Sportiv Breaza| Slovakia, HADVEO Banska Bystrica| Закарп., ПАДІОН KOSMOSS| Закарп., ПАДІЮН Патріот| Закарп., ПАДІЮН ПЛЮС| Чернів., КСО О-Компас| Полтавська, ДЮКСОТ Валтекс| Київська, Ірпінська ДЮСШ| Вакантний| Немає клубу| KSO IF-DEAF| Kyiv Region| Київська, Коцюб. ДЮСШ|
# Імя Група Старт Рез Відс
1 Цимбаленко, Наталія Ж-55 11:30:00 54:20 ЛІДЕР
Степаненко, Елаїда Ж-80 11:30:00 DNS
Петров, Віталій Ч-60 11:35:00 DNS



Одеська, Odessa Team м.Київ| Волинська, ЛФСО| Закарпатська| Дніпроп., Карніка| Дніпроп., КСО МАЙСТЕР| Закарп., СК Товариш| Луганська, Sever| м.Київ, Sever| Київська, Kyiv Region| м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця| м.Київ, Київська Русь| м.Київ, Славутич| м.Київ, O-club| Одеська, Odessa Team| Одеська, КСО О-Компас| Сумська, СК СКІФ| Черкаська, КДЮСШ| Чернів., КСО МІДІЗ| Полт., ДЮКСОТ Валтекс| Запор., Моторсіч| Львівська, LeO-Team| Миколаївська, Олімп| Черкаська, O-club| Черкаська, Волинь| Харк., КСО О-Компас| Вінницька, Восход| Чернів., КСО Оріон| Сумська, ЦПО КМР ТКВ| Полт., КСО О-Компас| Дон., Sever| Дон., КСТО Зеніт Краматорськ| Дон., КСО Коростишів| Закарп., КСО Максимум| Чернів., КСО О-Компас| Закарп., Боратин| Дніпроп., СК Наш клуб| Ів.-Франк., Азимут| Харк., RO team Fox| Луганська| м.Київ, Kislorod| Волинська, Боратин| Дон., Оріон Донецьк| м.Київ, LeO-Team| Херсонська, ХЦПР| Закарп., КЗПО ПАДІЮНу| Чернів., КСО GRAND| Ів.-Франк., KSO IF-Deaf| Волинська, Фаворит м.Луцьк| Миколаївська| Житом., КСО Коростишів| Полтавська, OK O-Resh| м.Київ, OC Orienta| Дніпроп., Днепр| м.Київ, НТУУ КПІ| Вінницька, ГрОТ - Гранів| Рівненська, ОКСО Равлики| Хмельницька| Харк., СК Норд| Волинська, ЦТСЕ| Сумська| Київська| Вінницька| Дон., СК Лиман| Дон., Орієнтир Дружківка| Дон., ДОЦТТДЮ Бахмут| Волинська, ЦНПВТК| Харк., Височаньска ДЮСШ| Norway| Чернів., КСО Буковина| Slovakia, KOBRA Bratislava| Slovakia, ATU Kosice| Дон., Азимут Краматорськ| м.Київ, Зелеста| Черкаська, Зелеста| Дон., Пошук Бахмут| Миколаївська, ВРДЮС| Закарп., ПАДІЮН SOB| Romania, SC SPRIA Baia Sprie| Харківська| Чернівецька| Харк., Клуб Мухомор| Сумська, ДЮСШ ОЛІМП| Черкаська| Чернів., СК Атлет-М| Волинська, Вовки| Львівська, НАСВ| Волинська, ПУМ| Slovakia| Lithuania, Telsiai| Czech Republic, SK Praga| Lithuania| Slovakia, Viatoris Zvolen| Romania, Sportiv Breaza| Slovakia, HADVEO Banska Bystrica| Закарп., ПАДІОН KOSMOSS| Закарп., ПАДІЮН Патріот| Закарп., ПАДІЮН ПЛЮС| Чернів., КСО О-Компас| Полтавська, ДЮКСОТ Валтекс| Київська, Ірпінська ДЮСШ| Вакантний| Немає клубу| KSO IF-DEAF| Kyiv Region| Київська, Коцюб. ДЮСШ|
# Імя Група Старт Рез Відс
1 Памбук, Світлана Ж-40 11:50:00 1:04:13 ЛІДЕР
2 Соломічева, Тетяна Ж-65 11:35:00 1:09:03 +22:07