Чемпіонат України, Всеукраїнські змагання присвячені 60-ти річчю спортивного орієнтування в Україні Стартові Довга дистанція


Групи

Імя Команда,клуб SI Старт
1 Данькова, Інна Харк., КСО... Харк., КСО О-Компас 11:30:00
2 Пецка, Софія Закарп., К... Закарп., КСО Максимум 11:30:00
3 Лоя, Анна Закарп., К... Закарп., КСО Максимум 11:30:00
4 Стрельнікова, Юліанна Закарп., К... Закарп., КСО Максимум 11:30:00
5 Серединська, Інна Волинська,... Волинська, ЦНПВТК 11:30:00
6 Кенийз, Юлія Закарп., К... Закарп., КСО Максимум 11:30:00
7 Ковальова, Анна Київська, ... Київська, Kyiv Region 11:30:00
8 Ратуш, Катерина Миколаївсь... Миколаївська, Олімп 11:30:00
9 Глодьянова, Анна Чернів., К... Чернів., КСО GRAND 11:30:00
10 Пасічник, Ольга Черкаська,... Черкаська, КДЮСШ 11:30:00
11 Михайліна, Варвара Закарп., К... Закарп., КСО Максимум 11:30:00
12 Павлюк, Віталіна Ів.-Франк.... Ів.-Франк., Азимут 11:30:00
13 Полубенцева, Дарья Київська, ... Київська, Kyiv Region 11:30:00
14 Кулінська, Габріела м.Київ, КД... м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 11:30:00
15 Гаврилець, Ольга Закарп., К... Закарп., КСО Максимум 11:30:00
16 Бідненко, Поліна Черкаська,... Черкаська, КДЮСШ 11:30:00
17 Грінько, Уляна м.Київ, КД... м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 11:30:00
18 Бубряк, Софія Закарп., П... Закарп., ПАДІЮН SOB 11:30:00
19 Грабарчук, Аріна Закарп., К... Закарп., КСО Максимум 11:30:00
20 Парахневич, Євангеліна Чернів., К... Чернів., КСО GRAND 11:30:00
21 Тюлікова, Вікторія м.Київ, КД... м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 11:30:00
22 Жук, Поліна Черкаська,... Черкаська, КДЮСШ 11:30:00
23 Сухоносова, Евеліна м.Київ, КД... м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 11:30:00
24 Бовсуновська, Мар’яна Полт., ДЮК... Полт., ДЮКСОТ Валтекс 11:30:00
25 Кожухарь, Ганна Миколаївсь... Миколаївська, Олімп 11:30:00
26 Сягаєва, Сабіна Миколаївсь... Миколаївська, Олімп 11:30:00
27 Долинка, Марта Ів.-Франк.... Ів.-Франк., Азимут 11:30:00
28 Борова, Катерина Вінницька,... Вінницька, ГрОТ - Гранів 11:30:00
29 Лавна, Соломія Закарп., К... Закарп., КСО Максимум 11:30:00
30 Міхайліна, Варвара Закарп., К... Закарп., КСО Максимум 11:30:00
31 Глина, Яна Волинська,... Волинська, Боратин 11:30:00
32 Воробйова, Поліна Дніпроп., ... Дніпроп., КСО МАЙСТЕР 11:30:00
33 Шуваринська, Софія Закарп., П... Закарп., ПАДІЮН ПЛЮС 11:30:00
34 Бабарикіна, Кіра Полт., ДЮК... Полт., ДЮКСОТ Валтекс 11:30:00
35 Дранчак, Катерина Закарп., П... Закарп., ПАДІЮН SOB 11:30:00
36 Іванченко, Марія Черкаська,... Черкаська, КДЮСШ 11:30:00
37 Турега, Анастасія Закарп., П... Закарп., ПАДІОН KOSMOSS 11:30:00
38 Бортник, Антоніна Миколаївсь... Миколаївська, ВРДЮС 11:30:00
39 Косенко, Єлизавета Черкаська,... Черкаська, КДЮСШ 11:30:00
40 Плібанська, Наталія Ів.-Франк.... Ів.-Франк., Азимут 11:30:00
41 Каблак, Анастасія Ів.-Франк.... Ів.-Франк., Азимут 11:30:00
42 Герц, Аріна Закарп., К... Закарп., КСО Максимум 11:30:00
43 Ляхович, Анна Закарп., П... Закарп., ПАДІОН KOSMOSS 11:30:00
44 Тирін, Катерина Чернів., К... Чернів., КСО GRAND 11:30:00
45 Гордієнко, Ольга Дніпроп., ... Дніпроп., КСО МАЙСТЕР 11:33:55
46 Полицька, Олеся Ів.-Франк.... Ів.-Франк., Азимут 11:45:41
47 Федоренко, Марія Полтавська... Полтавська, ДЮКСОТ Валтекс 11:45:42
48 Войтович, Василина Волинська,... Волинська, ЦНПВТК 11:45:43
49 Дегтярьова, Ксенія Харківська... Харківська 11:45:44

Імя Команда,клуб SI Старт
1 Томнюк, Вероніка Дніпроп., ... Дніпроп., СК Наш клуб 11:35:00
2 Гончар, Людмила Дніпроп., ... Дніпроп., СК Наш клуб 11:35:00
3 Іщенко, Вероніка м.Київ, КД... м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 11:35:00
4 Луцик, Єва м.Київ, КД... м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 11:35:00
5 Запісочна, Віра Черкаська,... Черкаська, КДЮСШ 11:35:00
6 Мудрагеля, Лідія Сумська, Ц... Сумська, ЦПО КМР ТКВ 11:35:00
7 Пелепець, Вікторія Чернів., К... Чернів., КСО О-Компас 11:35:00
8 Рискальчук, Дарина Вінницька,... Вінницька, ГрОТ - Гранів 11:35:00
9 Кислюк, Ксенія Волинська,... Волинська, ЦНПВТК 11:35:00
10 Кривцова, Марія Сумська, С... Сумська, СК СКІФ 11:35:00
11 Кутняк, Дар’я Дніпроп., ... Дніпроп., КСО МАЙСТЕР 11:35:00
12 Бойсюк, Каріна Ів.-Франк.... Ів.-Франк., Азимут 11:35:00
13 Дітковська, Юлія Ів.-Франк.... Ів.-Франк., Азимут 11:35:00
14 Количева, Маргарита Закарп., К... Закарп., КСО Максимум 11:35:00
15 Кушнір, Юлія Дніпроп., ... Дніпроп., КСО МАЙСТЕР 11:35:00
16 Гладишева, Карина Дон., КСТО... Дон., КСТО Зеніт Краматорськ 11:35:00
17 Юзкова, Кіра Харк., Вис... Харк., Височаньска ДЮСШ 11:35:00
18 Абраменко, Надія Харк., Вис... Харк., Височаньска ДЮСШ 11:35:00
19 Абраменко, Віра Харк., Вис... Харк., Височаньска ДЮСШ 11:35:00
20 Колотило, Поліна Чернівецьк... Чернівецька 11:35:00
21 Колотило, Анна Чернівецьк... Чернівецька 11:35:00
22 Коноваленко, Анастасія Харк., КСО... Харк., КСО О-Компас 11:35:00
23 Бубряк, Олександра Закарп., П... Закарп., ПАДІЮН SOB 11:35:00
24 Лукієнко, Юлія Київська, ... Київська, Kyiv Region 11:35:00
25 Муквич, Христина Київська, ... Київська, Kyiv Region 11:35:00
26 Козлова, Аліса Київська, ... Київська, Kyiv Region 11:35:00
27 Воловик, Марія Полт., ДЮК... Полт., ДЮКСОТ Валтекс 11:35:00
28 Баранівська, Вікторія Ів.-Франк.... Ів.-Франк., Азимут 11:35:00
29 Міщук, Анастасія Київська, ... Київська, Kyiv Region 11:35:00
30 Надворська, Катерина Волинська,... Волинська, Боратин 11:35:00
31 Machackova, Petra-Nina Slovakia, ... Slovakia, Viatoris Zvolen 11:35:00
32 Ляхович, Софія Закарп., П... Закарп., ПАДІОН KOSMOSS 11:35:00
33 Коваленко, Валерія Закарп., К... Закарп., КСО Максимум 11:35:00
34 Беспечна, Олександра Закарп., К... Закарп., КСО Максимум 11:35:00
35 Костюк, Олександра Дон., ДОЦТ... Дон., ДОЦТТДЮ Бахмут 11:35:00

Імя Команда,клуб SI Старт
1 Логвиновська, Ольга Вінницька,... Вінницька, Восход 11:50:00
2 Полубенцева, Ірина Київська, ... Київська, Kyiv Region 11:50:00
3 Степанова, Поліна Закарп., П... Закарп., ПАДІЮН Патріот 11:50:00
4 Дроник, Віталіна Чернів., К... Чернів., КСО GRAND 11:50:00
5 Мосієнко, Катерина Полтавська... Полтавська, OK O-Resh 11:50:00
6 Руднєва, Єлизавета Полт., ДЮК... Полт., ДЮКСОТ Валтекс 11:50:00
7 Галайчук, Софія Волинська,... Волинська, ЛФСО 11:50:00
8 Волощук, Анастасія Миколаївсь... Миколаївська, Олімп 11:50:00
9 Музичук, Надія Волинська,... Волинська, ЦНПВТК 11:50:00
10 Кошель, Дарина Черкаська,... Черкаська, КДЮСШ 11:50:00
11 Нижник, Віталіна Полтавська... Полтавська, OK O-Resh 11:50:00
12 Коваленко, Анна Полтавська... Полтавська, OK O-Resh 11:50:00
13 Денесюк, Юлія Вінницька,... Вінницька, Восход 11:50:00
14 Оксюченко, Євгенія м.Київ, КД... м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 11:50:00
15 Булік, Анна Волинська,... Волинська, ЦНПВТК 11:50:00
16 Хлус, Анастасія Полт., ДЮК... Полт., ДЮКСОТ Валтекс 11:50:00
17 Довгань, Софія Чернівецьк... Чернівецька 11:50:00
18 Гладка, Дарья м.Київ, КД... м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 11:50:00
19 Чимерис, Анна м.Київ, OC... м.Київ, OC Orienta 11:50:00
20 Отрошенко, Софія м.Київ, КД... м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 11:50:00
21 Груба, Вероніка Дон., Азим... Дон., Азимут Краматорськ 11:50:00
22 Глодьянова, Марія Чернів., К... Чернів., КСО GRAND 11:50:00
23 Безталанна, Аліна Дніпроп., ... Дніпроп., СК Наш клуб 11:50:00
24 Магас, Євгенія Ів.-Франк.... Ів.-Франк., Азимут 11:50:00
25 Мироненко, Мирослава Черкаська,... Черкаська, КДЮСШ 11:50:00