Чемпіонат України, Всеукраїнські змагання присвячені 60-ти річчю спортивного орієнтування в Україні Спліти Довга дистанція

# Імя Результат 62 63 64 58 59 60 54 100 Фініш Результат Імя
1
Воробйова, Поліна
Дніпроп., КСО МАЙСТЕР
23:11
ЛІДЕР
1:43 (3)
1:43(3)
3:55 (3)
2:12(12)
7:35 (5)
3:40(5)
0 (0)
0(0)
17:04 (3)
9:29(5)
21:01 (1)
3:57(5)
22:03 (1)
1:02(1)
22:38 (1)
0:35(1)
23:11
0:33
23:11
ЛІДЕР
Воробйова, Поліна
Дніпроп., КСО МАЙСТЕР
2
Бабарикіна, Кіра
Полт., ДЮКСОТ Валтекс
23:20
+ 0:09
1:49 (7)
1:49(7)
3:56 (4)
2:07(6)
7:27 (3)
3:31(2)
10:22 (2)
2:55(2)
16:56 (1)
6:34(2)
21:04 (2)
4:08(7)
22:12 (2)
1:08(3)
22:50 (2)
0:38(5)
23:20
0:30
23:20
+ 0:09
Бабарикіна, Кіра
Полт., ДЮКСОТ Валтекс
3
Парахневич, Євангеліна
Чернів., КСО GRAND
23:41
+ 0:30
2:08 (15)
2:08(15)
4:08 (10)
2:00(1)
7:49 (7)
3:41(6)
10:49 (5)
3:00(4)
17:01 (2)
6:12(1)
21:09 (4)
4:08(7)
22:18 (4)
1:09(4)
23:00 (4)
0:42(13)
23:41
0:41
23:41
+ 0:30
Парахневич, Євангеліна
Чернів., КСО GRAND
4
Долинка, Марта
Ів.-Франк., Азимут
27:47
+ 4:36
1:44 (4)
1:44(4)
3:54 (2)
2:10(10)
7:28 (4)
3:34(4)
10:23 (3)
2:55(2)
19:40 (4)
9:17(4)
25:06 (6)
5:26(26)
26:24 (5)
1:18(12)
27:08 (5)
0:44(15)
27:47
0:39
27:47
+ 4:36
Долинка, Марта
Ів.-Франк., Азимут
5
Тирін, Катерина
Чернів., КСО GRAND
28:01
+ 4:50
1:57 (11)
1:57(11)
4:06 (9)
2:09(9)
8:02 (9)
3:56(9)
11:08 (6)
3:06(6)
19:46 (5)
8:38(3)
25:01 (5)
5:15(21)
26:42 (6)
1:41(32)
27:22 (6)
0:40(9)
28:01
0:39
28:01
+ 4:50
Тирін, Катерина
Чернів., КСО GRAND
6
Полубенцева, Дарья
Київська, Kyiv Region
31:52
+ 8:41
2:03 (12)
2:03(12)
4:10 (12)
2:07(6)
8:17 (11)
4:07(12)
11:44 (8)
3:27(8)
25:57 (11)
14:13(12)
29:29 (7)
3:32(1)
30:42 (7)
1:13(9)
31:18 (7)
0:36(2)
31:52
0:34
31:52
+ 8:41
Полубенцева, Дарья
Київська, Kyiv Region
7
Ковальова, Анна
Київська, Kyiv Region
31:56
+ 8:45
1:47 (5)
1:47(5)
4:01 (6)
2:14(13)
7:42 (6)
3:41(6)
10:42 (4)
3:00(4)
25:43 (6)
15:01(14)
29:37 (9)
3:54(4)
30:43 (8)
1:06(2)
31:22 (9)
0:39(6)
31:56
0:34
31:56
+ 8:45
Ковальова, Анна
Київська, Kyiv Region
8
Каблак, Анастасія
Ів.-Франк., Азимут
32:02
+ 8:51
1:53 (9)
1:53(9)
3:58 (5)
2:05(5)
7:26 (2)
3:28(1)
10:20 (1)
2:54(1)
25:51 (9)
15:31(15)
29:32 (8)
3:41(2)
30:43 (8)
1:11(7)
31:20 (8)
0:37(3)
32:02
0:42
32:02
+ 8:51
Каблак, Анастасія
Ів.-Франк., Азимут
9
Глина, Яна
Волинська, Боратин
32:13
+ 9:02
2:09 (17)
2:09(17)
4:37 (18)
2:28(17)
10:07 (16)
5:30(15)
15:00 (14)
4:53(11)
25:54 (10)
10:54(6)
29:45 (10)
3:51(3)
30:59 (10)
1:14(10)
31:38 (10)
0:39(6)
32:13
0:35
32:13
+ 9:02
Глина, Яна
Волинська, Боратин
10
Борова, Катерина
Вінницька, ГрОТ - Гранів
32:33
+ 9:22
1:56 (10)
1:56(10)
4:04 (8)
2:08(8)
7:57 (8)
3:53(8)
11:20 (7)
3:23(7)
26:05 (13)
14:45(13)
30:08 (11)
4:03(6)
31:18 (11)
1:10(6)
31:58 (11)
0:40(9)
32:33
0:35
32:33
+ 9:22
Борова, Катерина
Вінницька, ГрОТ - Гранів
11
Жук, Поліна
Черкаська, КДЮСШ
32:57
+ 9:46
1:48 (6)
1:48(6)
4:22 (17)
2:34(20)
10:36 (19)
6:14(20)
14:53 (12)
4:17(9)
25:49 (8)
10:56(8)
30:18 (13)
4:29(12)
31:37 (12)
1:19(14)
32:17 (12)
0:40(9)
32:57
0:40
32:57
+ 9:46
Жук, Поліна
Черкаська, КДЮСШ
12
Бідненко, Поліна
Черкаська, КДЮСШ
33:03
+ 9:52
1:52 (8)
1:52(8)
4:02 (7)
2:10(10)
10:23 (18)
6:21(22)
14:51 (11)
4:28(10)
25:46 (7)
10:55(7)
30:11 (12)
4:25(11)
31:38 (13)
1:27(19)
32:24 (13)
0:46(18)
33:03
0:39
33:03
+ 9:52
Бідненко, Поліна
Черкаська, КДЮСШ
13
Глодьянова, Анна
Чернів., КСО GRAND
33:34
+10:23
2:13 (19)
2:13(19)
4:44 (19)
2:31(19)
9:44 (13)
5:00(13)
14:42 (9)
4:58(14)
26:00 (12)
11:18(9)
30:34 (14)
4:34(13)
32:05 (14)
1:31(23)
32:55 (14)
0:50(22)
33:34
0:39
33:34
+10:23
Глодьянова, Анна
Чернів., КСО GRAND
14
Плібанська, Наталія
Ів.-Франк., Азимут
38:22
+15:11
2:06 (13)
2:06(13)
4:20 (16)
2:14(13)
8:23 (12)
4:03(10)
0 (0)
0(0)
31:12 (16)
22:49(30)
35:32 (15)
4:20(9)
36:59 (15)
1:27(19)
37:45 (15)
0:46(18)
38:22
0:37
38:22
+15:11
Плібанська, Наталія
Ів.-Франк., Азимут
15
Бортник, Антоніна
Миколаївська, ВРДЮС
39:08
+15:57
1:39 (2)
1:39(2)
4:09 (11)
2:30(18)
9:59 (15)
5:50(18)
14:54 (13)
4:55(12)
31:05 (14)
16:11(17)
36:02 (16)
4:57(19)
37:41 (17)
1:39(29)
38:36 (16)
0:55(31)
39:08
0:32
39:08
+15:57
Бортник, Антоніна
Миколаївська, ВРДЮС
16
Сягаєва, Сабіна
Миколаївська, Олімп
39:13
+16:02
2:11 (18)
2:11(18)
4:13 (14)
2:02(3)
9:52 (14)
5:39(17)
14:49 (10)
4:57(13)
31:09 (15)
16:20(18)
36:04 (17)
4:55(16)
37:39 (16)
1:35(25)
38:37 (17)
0:58(34)
39:13
0:36
39:13
+16:02
Сягаєва, Сабіна
Миколаївська, Олімп
17
Полицька, Олеся
Ів.-Франк., Азимут
41:15
+18:04
3:31 (38)
3:31(38)
6:13 (22)
2:42(21)
13:13 (23)
7:00(27)
20:22 (15)
7:09(17)
33:25 (17)
13:03(10)
38:20 (19)
4:55(16)
39:44 (19)
1:24(16)
40:39 (18)
0:55(31)
41:15
0:36
41:15
+18:04
Полицька, Олеся
Ів.-Франк., Азимут
18
Дегтярьова, Ксенія
Харківська
41:41
+18:30
2:36 (24)
2:36(24)
6:07 (21)
3:31(23)
13:14 (24)
7:07(28)
20:22 (15)
7:08(16)
33:26 (18)
13:04(11)
38:18 (18)
4:52(14)
39:34 (18)
1:16(11)
40:58 (19)
1:24(41)
41:41
0:43
41:41
+18:30
Дегтярьова, Ксенія
Харківська
19
Гордієнко, Ольга
Дніпроп., КСО МАЙСТЕР
48:37
+25:26
2:07 (14)
2:07(14)
13:48 (38)
11:41(38)
19:21 (38)
5:33(16)
25:30 (21)
6:09(15)
41:23 (20)
15:53(16)
45:47 (21)
4:24(10)
47:12 (20)
1:25(17)
47:49 (20)
0:37(3)
48:37
0:48
48:37
+25:26
Гордієнко, Ольга
Дніпроп., КСО МАЙСТЕР
20
Грінько, Уляна
м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця
48:53
+25:42
2:08 (15)
2:08(15)
4:11 (13)
2:03(4)
8:15 (10)
4:04(11)
0 (0)
0(0)
39:07 (19)
30:52(39)
45:04 (20)
5:57(34)
47:33 (21)
2:29(40)
48:19 (21)
0:46(18)
48:53
0:34
48:53
+25:42
Грінько, Уляна
м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця
21
Кенийз, Юлія
Закарп., КСО Максимум
53:55
+30:44
2:44 (29)
2:44(29)
6:33 (27)
3:49(26)
17:59 (35)
11:26(36)
25:55 (26)
7:56(21)
45:28 (21)
19:33(20)
51:13 (24)
5:45(32)
52:25 (22)
1:12(8)
53:18 (22)
0:53(27)
53:55
0:37
53:55
+30:44
Кенийз, Юлія
Закарп., КСО Максимум
22
Пецка, Софія
Закарп., КСО Максимум
54:14
+31:03
2:36 (24)
2:36(24)
6:36 (29)
4:00(32)
17:45 (33)
11:09(34)
26:00 (28)
8:15(23)
45:36 (22)
19:36(21)
51:08 (22)
5:32(30)
52:38 (23)
1:30(22)
53:35 (23)
0:57(33)
54:14
0:39
54:14
+31:03
Пецка, Софія
Закарп., КСО Максимум
23
Грабарчук, Аріна
Закарп., КСО Максимум
54:26
+31:15
2:37 (26)
2:37(26)
6:39 (31)
4:02(33)
17:54 (34)
11:15(35)
25:57 (27)
8:03(22)
45:43 (23)
19:46(22)
51:09 (23)
5:26(26)
52:40 (24)
1:31(23)
53:38 (24)
0:58(34)
54:26
0:48
54:26
+31:15
Грабарчук, Аріна
Закарп., КСО Максимум
24
Стрельнікова, Юліанна
Закарп., КСО Максимум
54:31
+31:20
2:41 (28)
2:41(28)
6:37 (30)
3:56(28)
18:22 (37)
11:45(38)
25:52 (25)
7:30(18)
45:59 (26)
20:07(25)
51:23 (25)
5:24(25)
52:59 (25)
1:36(26)
53:43 (25)
0:44(15)
54:31
0:48
54:31
+31:20
Стрельнікова, Юліанна
Закарп., КСО Максимум
25
Лоя, Анна
Закарп., КСО Максимум
54:49
+31:38
2:46 (30)
2:46(30)
6:44 (32)
3:58(31)
18:20 (36)
11:36(37)
26:02 (29)
7:42(20)
45:55 (25)
19:53(23)
51:31 (26)
5:36(31)
53:07 (26)
1:36(26)
53:57 (26)
0:50(22)
54:49
0:52
54:49
+31:38
Лоя, Анна
Закарп., КСО Максимум
26
Косенко, Єлизавета
Черкаська, КДЮСШ
54:52
+31:41
2:29 (21)
2:29(21)
4:53 (20)
2:24(16)
10:13 (17)
5:20(14)
0 (0)
0(0)
46:23 (28)
36:10(40)
51:52 (28)
5:29(28)
53:20 (27)
1:28(21)
54:05 (27)
0:45(17)
54:52
0:47
54:52
+31:41
Косенко, Єлизавета
Черкаська, КДЮСШ
27
Сухоносова, Евеліна
м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця
54:53
+31:42
2:47 (31)
2:47(31)
6:55 (34)
4:08(34)
13:29 (27)
6:34(25)
25:47 (24)
12:18(29)
45:47 (24)
20:00(24)
51:48 (27)
6:01(35)
53:28 (28)
1:40(30)
54:16 (28)
0:48(21)
54:53
0:37
54:53
+31:42
Сухоносова, Евеліна
м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця
28
Кулінська, Габріела
м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця
56:43
+33:32
2:15 (20)
2:15(20)
4:15 (15)
2:00(1)
17:31 (32)
13:16(39)
25:12 (18)
7:41(19)
48:57 (32)
23:45(33)
53:53 (29)
4:56(18)
55:11 (29)
1:18(12)
56:03 (29)
0:52(24)
56:43
0:40
56:43
+33:32
Кулінська, Габріела
м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця
29
Кожухарь, Ганна
Миколаївська, Олімп
57:11
+34:00
2:34 (23)
2:34(23)
6:30 (26)
3:56(28)
13:42 (28)
7:12(29)
25:17 (19)
11:35(26)
48:50 (30)
23:33(32)
54:05 (32)
5:15(21)
55:50 (31)
1:45(34)
56:31 (30)
0:41(12)
57:11
0:40
57:11
+34:00
Кожухарь, Ганна
Миколаївська, Олімп
30
Ратуш, Катерина
Миколаївська, Олімп
57:38
+34:27
2:39 (27)
2:39(27)
6:34 (28)
3:55(27)
14:00 (29)
7:26(30)
25:32 (22)
11:32(25)
47:01 (29)
21:29(29)
53:55 (30)
6:54(37)
55:56 (32)
2:01(37)
56:56 (32)
1:00(38)
57:38
0:42
57:38
+34:27
Ратуш, Катерина
Миколаївська, Олімп
31
Павлюк, Віталіна
Ів.-Франк., Азимут
57:39
+34:28
2:49 (32)
2:49(32)
7:05 (35)
4:16(35)
13:23 (26)
6:18(21)
25:34 (23)
12:11(28)
46:01 (27)
20:27(26)
54:03 (31)
8:02(39)
55:47 (30)
1:44(33)
56:48 (31)
1:01(39)
57:39
0:51
57:39
+34:28
Павлюк, Віталіна
Ів.-Франк., Азимут
32
Тюлікова, Вікторія
м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця
58:08
+34:57
2:32 (22)
2:32(22)
6:29 (25)
3:57(30)
13:20 (25)
6:51(26)
25:02 (17)
11:42(27)
48:59 (33)
23:57(34)
54:28 (33)
5:29(28)
56:26 (33)
1:58(36)
57:25 (33)
0:59(36)
58:08
0:43
58:08
+34:57
Тюлікова, Вікторія
м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця
33
Іванченко, Марія
Черкаська, КДЮСШ
1:00:24
+37:13
3:20 (37)
3:20(37)
8:03 (37)
4:43(36)
15:42 (31)
7:39(32)
25:29 (20)
9:47(24)
48:52 (31)
23:23(31)
55:31 (34)
6:39(36)
58:20 (34)
2:49(41)
59:33 (34)
1:13(40)
1:00:24
0:51
1:00:24
+37:13
Іванченко, Марія
Черкаська, КДЮСШ
34
Серединська, Інна
Волинська, ЦНПВТК
1:03:39
+40:28
3:09 (36)
3:09(36)
6:46 (33)
3:37(25)
12:43 (20)
5:57(19)
36:24 (30)
23:41(33)
55:18 (34)
18:54(19)
1:00:22 (35)
5:04(20)
1:02:02 (35)
1:40(30)
1:02:56 (35)
0:54(28)
1:03:39
0:43
1:03:39
+40:28
Серединська, Інна
Волинська, ЦНПВТК
35
Войтович, Василина
Волинська, ЦНПВТК
1:17:03
+53:52
3:45 (40)
3:45(40)
17:38 (41)
13:53(41)
25:30 (39)
7:52(33)
37:49 (31)
12:19(30)
1:08:03 (35)
30:14(36)
1:13:22 (36)
5:19(23)
1:15:10 (36)
1:48(35)
1:16:09 (36)
0:59(36)
1:17:03
0:54
1:17:03
+53:52
Войтович, Василина
Волинська, ЦНПВТК
36
Федоренко, Марія
Полтавська, ДЮКСОТ Валтекс
1:22:57
+59:46
3:03 (35)
3:03(35)
7:52 (36)
4:49(37)
15:19 (30)
7:27(31)
46:37 (32)
31:18(34)
1:12:13 (36)
25:36(35)
1:19:20 (37)
7:07(38)
1:21:24 (37)
2:04(38)
1:22:18 (37)
0:54(28)
1:22:57
0:39
1:22:57
+59:46
Федоренко, Марія
Полтавська, ДЮКСОТ Валтекс
37
Турега, Анастасія
Закарп., ПАДІОН KOSMOSS
1:32:48
+1:09:37
3:33 (39)
3:33(39)
16:42 (39)
13:09(40)
38:11 (40)
21:29(40)
53:23 (33)
15:12(32)
1:23:53 (37)
30:30(38)
1:29:43 (38)
5:50(33)
1:31:09 (38)
1:26(18)
1:32:01 (38)
0:52(24)
1:32:48
0:47
1:32:48
+1:09:37
Турега, Анастасія
Закарп., ПАДІОН KOSMOSS
38
Бубряк, Софія
Закарп., ПАДІЮН SOB
1:36:08
+1:12:57
2:53 (33)
2:53(33)
6:22 (23)
3:29(22)
12:50 (21)
6:28(24)
1:07:26 (35)
54:36(35)
1:28:34 (39)
21:08(27)
1:33:28 (40)
4:54(15)
1:34:49 (40)
1:21(15)
1:35:32 (40)
0:43(14)
1:36:08
0:36
1:36:08
+1:12:57
Бубряк, Софія
Закарп., ПАДІЮН SOB
39
Ляхович, Анна
Закарп., ПАДІОН KOSMOSS
1:36:10
+1:12:59
3:54 (41)
3:54(41)
16:55 (40)
13:01(39)
38:25 (41)
21:30(41)
53:33 (34)
15:08(31)
1:23:56 (38)
30:23(37)
1:32:14 (39)
8:18(40)
1:34:23 (39)
2:09(39)
1:35:15 (39)
0:52(24)
1:36:10
0:55
1:36:10
+1:12:59
Ляхович, Анна
Закарп., ПАДІОН KOSMOSS
40
Дранчак, Катерина
Закарп., ПАДІЮН SOB
1:37:29
+1:14:18
2:55 (34)
2:55(34)
6:28 (24)
3:33(24)
12:51 (22)
6:23(23)
1:07:36 (36)
54:45(36)
1:28:51 (40)
21:15(28)
1:34:10 (41)
5:19(23)
1:35:47 (41)
1:37(28)
1:36:41 (41)
0:54(28)
1:37:29
0:48
1:37:29
+1:14:18
Дранчак, Катерина
Закарп., ПАДІЮН SOB
MP
Данькова, Інна
Харк., КСО О-Компас
MP
1:36 (1)
1:36(1)
3:53 (1)
2:17(15)
7:25 (1)
3:32(3)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
21:06 (3)
13:41(41)
22:15 (3)
1:09(4)
22:54 (3)
0:39(6)
23:21
0:27
MP
Данькова, Інна
Харк., КСО О-Компас
MP
Пасічник, Ольга
Черкаська, КДЮСШ
MP
30:02 (42)
30:02(42)
46:48 (42)
16:46(42)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
1:56:25
1:09:37
MP
Пасічник, Ольга
Черкаська, КДЮСШ
DQ
Бовсуновська, Мар’яна
Полт., ДЮКСОТ Валтекс
DQ
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0:00
0:00
DQ
Бовсуновська, Мар’яна
Полт., ДЮКСОТ Валтекс
DNS
Михайліна, Варвара
Закарп., КСО Максимум
DNS
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0:00
0:00
DNS
Михайліна, Варвара
Закарп., КСО Максимум
DNS
Герц, Аріна
Закарп., КСО Максимум
DNS
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0:00
0:00
DNS
Герц, Аріна
Закарп., КСО Максимум
DNS
Міхайліна, Варвара
Закарп., КСО Максимум
DNS
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0:00
0:00
DNS
Міхайліна, Варвара
Закарп., КСО Максимум
DNS
Лавна, Соломія
Закарп., КСО Максимум
DNS
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0:00
0:00
DNS
Лавна, Соломія
Закарп., КСО Максимум
DNS
Гаврилець, Ольга
Закарп., КСО Максимум
DNS
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0:00
0:00
DNS
Гаврилець, Ольга
Закарп., КСО Максимум
NP
Шуваринська, Софія
Закарп., ПАДІЮН ПЛЮС
NP
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0:00
0:00
NP
Шуваринська, Софія
Закарп., ПАДІЮН ПЛЮС