Ж-12| Ж-14| Ж-16| Ж-18| Ж-20| Ж-21А| Ж-21Е| Ж-35| Ж-40| Ж-45| Ж-50| Ж-55| Ж-60| Ж-65| Ж-70| Ж-75| Ж-80| Ч-12| Ч-14| Ч-16| Ч-18| Ч-20| Ч-21А| Ч-21Е| Ч-35| Ч-40| Ч-45| Ч-50| Ч-55| Ч-60| Ч-65| Ч-70| Ч-80| Ч-85| KIDS| OPEN|

Ж-12

#п.п SI Імя Команда,клуб Старт
1 Лавна, Соломія Закарп., КСО Максимум 0:00
2 Турега, Анастасія Закарп., ПАДІОН KOSMOSS 0:00
3 Шуваринська, Софія Закарп., ПАДІЮН ПЛЮС 0:00
4 Марченко, Дмитро Полтавська, ДЮКСОТ Валтекс 13:00:00
5 Бортник, Антоніна Миколаївська, ВРДЮС 14:01:00
6 Воробйова, Поліна Дніпроп., КСО МАЙСТЕР 14:03:14
7 Міхайліна, Варвара Закарп., КСО Максимум 14:05:00
8 Кожухарь, Ганна Миколаївська, Олімп 14:07:00
9 Парахневич, Євангеліна Чернів., КСО GRAND 14:09:00
10 Серединська, Інна Волинська, ЦНПВТК 14:11:00
11 Жук, Поліна Черкаська, КДЮСШ 14:13:00
12 Сухоносова, Евеліна м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 14:15:00
13 Герц, Аріна Закарп., КСО Максимум 14:17:00
14 Глодьянова, Анна Чернів., КСО GRAND 14:19:00
15 Кулінська, Габріела м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 14:21:00
16 Дранчак, Катерина Закарп., ПАДІЮН SOB 14:23:00
17 Полубенцева, Дарья Київська, Kyiv Region 14:25:00
18 Грабарчук, Аріна Закарп., КСО Максимум 14:27:00
19 Бідненко, Поліна Черкаська, КДЮСШ 14:29:00
20 Бубряк, Софія Закарп., ПАДІЮН SOB 14:31:00
21 Данькова, Інна Харк., КСО О-Компас 14:33:00
22 Ляхович, Анна Закарп., ПАДІОН KOSMOSS 14:35:00
23 Долинка, Марта Ів.-Франк., Азимут 14:37:00
24 Стрельнікова, Юліанна Закарп., КСО Максимум 14:39:00
25 Бовсуновська, Мар’яна Полт., ДЮКСОТ Валтекс 14:41:00
26 Борова, Катерина Вінницька, ГрОТ - Гранів 14:43:00
27 Гордієнко, Ольга Дніпроп., КСО МАЙСТЕР 14:45:00
28 Гаврилець, Ольга Закарп., КСО Максимум 14:47:00
29 Косенко, Єлизавета Черкаська, КДЮСШ 14:49:00
30 Полицька, Олеся Ів.-Франк., Азимут 14:51:00
31 Глина, Яна Волинська, Боратин 14:53:00
32 Федоренко, Марія Полт., ДЮКСОТ Валтекс 14:55:00
33 Войтович, Василина Волинська, Вовки 14:57:00
34 Іванченко, Марія Черкаська, КДЮСШ 14:59:00
35 Тирін, Катерина Чернів., КСО GRAND 15:01:00
36 Лоя, Анна Закарп., КСО Максимум 15:03:00
37 Тюлікова, Вікторія м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 15:05:00
38 Ковальова, Анна Київська, Kyiv Region 15:07:00
39 Пасічник, Ольга Черкаська, КДЮСШ 15:09:00
40 Кенийз, Юлія Закарп., КСО Максимум 15:11:00
41 Каблак, Анастасія Ів.-Франк., Азимут 15:13:00
42 Сягаєва, Сабіна Миколаївська, Олімп 15:15:00
43 Грінько, Уляна м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 15:17:00
44 Пецка, Софія Закарп., КСО Максимум 15:19:00
45 Плібанська, Наталія Ів.-Франк., Азимут 15:23:00
46 Бабарикіна, Кіра Полт., ДЮКСОТ Валтекс 15:25:00
47 Дуда, Уляна м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 15:27:00
48 Михайліна, Варвара Закарп., КСО Максимум 15:29:00
49 Павлюк, Віталіна Ів.-Франк., Азимут 15:33:00
50 Ратуш, Катерина Миколаївська, Олімп 15:35:00
51 Дегтярьова, Ксенія Харківська 15:37:00





Ж-12| Ж-14| Ж-16| Ж-18| Ж-20| Ж-21А| Ж-21Е| Ж-35| Ж-40| Ж-45| Ж-50| Ж-55| Ж-60| Ж-65| Ж-70| Ж-75| Ж-80| Ч-12| Ч-14| Ч-16| Ч-18| Ч-20| Ч-21А| Ч-21Е| Ч-35| Ч-40| Ч-45| Ч-50| Ч-55| Ч-60| Ч-65| Ч-70| Ч-80| Ч-85| KIDS| OPEN|

Ж-14

#п.п SI Імя Команда,клуб Старт
1 Ляхович, Софія Закарп., ПАДІОН KOSMOSS 0:00
2 Количева, Маргарита Закарп., КСО Максимум 14:02:00
3 Луцик, Єва м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 14:04:00
4 Пелепець, Вікторія Чернів., КСО О-Компас 14:06:00
5 Запісочна, Віра Черкаська, КДЮСШ 14:08:00
6 Кислюк, Ксенія Волинська, ЦНПВТК 14:10:00
7 Дітковська, Юлія Ів.-Франк., Азимут 14:12:00
8 Лукієнко, Юлія Київська, Kyiv Region 14:14:00
9 Юзкова, Кіра Харк., Височаньска ДЮСШ 14:16:00
10 Беспечна, Олександра Закарп., КСО Максимум 14:18:00
11 Томнюк, Вероніка Дніпроп., СК Наш клуб 14:20:00
12 Бубряк, Олександра Закарп., ПАДІЮН SOB 14:22:00
13 Коноваленко, Анастасія Харк., КСО О-Компас 14:24:00
14 Костюк, Олександра Дон., ДОЦТТДЮ Бахмут 14:26:00
15 Козлова, Аліса Київська, Kyiv Region 14:28:00
16 Кривцова, Марія Сумська, СК СКІФ 14:30:00
17 Абраменко, Віра Харк., Височаньска ДЮСШ 14:32:00
18 Баранівська, Вікторія Ів.-Франк., Азимут 14:34:00
19 Іщенко, Вероніка м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 14:36:00
20 Кушнір, Юлія Дніпроп., КСО МАЙСТЕР 14:38:00
21 Коваленко, Валерія Закарп., КСО Максимум 14:40:00
22 Муквич, Христина Київська, Kyiv Region 14:42:00
23 Мудрагеля, Лідія Сумська, ЦПО КМР ТКВ 14:44:00
24 Рискальчук, Дарина Вінницька, ГрОТ - Гранів 14:46:00
25 Воловик, Марія Полт., ДЮКСОТ Валтекс 14:48:02
26 Абраменко, Надія Харк., Височаньска ДЮСШ 14:50:00
27 Гончар, Людмила Дніпроп., СК Наш клуб 14:52:00
28 Machackova, Petra-Nina Slovakia, Viatoris Zvolen 14:54:00
29 Колотило, Анна Чернівецька 14:56:00
30 Міщук, Анастасія Київська, Kyiv Region 14:58:00
31 Гладишева, Карина Дон., КСТО Зеніт Краматорськ 15:00:00
32 Надворська, Катерина Волинська, Боратин 15:02:00
33 Бойсюк, Каріна Ів.-Франк., Азимут 15:04:00
34 Колотило, Поліна Чернівецька 15:06:00
35 Кутняк, Дар’я Дніпроп., КСО МАЙСТЕР 15:08:00





Ж-12| Ж-14| Ж-16| Ж-18| Ж-20| Ж-21А| Ж-21Е| Ж-35| Ж-40| Ж-45| Ж-50| Ж-55| Ж-60| Ж-65| Ж-70| Ж-75| Ж-80| Ч-12| Ч-14| Ч-16| Ч-18| Ч-20| Ч-21А| Ч-21Е| Ч-35| Ч-40| Ч-45| Ч-50| Ч-55| Ч-60| Ч-65| Ч-70| Ч-80| Ч-85| KIDS| OPEN|

Ж-16

#п.п SI Імя Команда,клуб Старт
1 Чимерис, Анна м.Київ, OC Orienta 15:01:00
2 Волощук, Анастасія Миколаївська, Олімп 15:03:00
3 Отрошенко, Софія м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 15:05:00
4 Руднєва, Єлизавета Полт., ДЮКСОТ Валтекс 15:07:00
5 Полубенцева, Ірина Київська, Kyiv Region 15:09:00
6 Музичук, Надія Волинська, ЦНПВТК 15:11:00
7 Степанова, Поліна Закарп., ПАДІЮН Патріот 15:13:00
8 Нижник, Віталіна Полтавська, OK O-Resh 15:15:00
9 Магас, Євгенія Ів.-Франк., Азимут 15:17:00
10 Гладка, Дарья м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 15:19:00
11 Довгань, Софія Чернівецька 15:21:00
12 Булік, Анна Волинська, ЦНПВТК 15:23:00
13 Галайчук, Софія Волинська, ЛФСО 15:25:00
14 Мироненко, Мирослава Черкаська, КДЮСШ 15:27:00
15 Денесюк, Юлія Вінницька, Восход 15:29:00
16 Безталанна, Аліна Дніпроп., СК Наш клуб 15:31:00
17 Мосієнко, Катерина Полтавська, OK O-Resh 15:33:00
18 Глодьянова, Марія Чернів., КСО GRAND 15:35:00
19 Груба, Вероніка Дон., Азимут Краматорськ 15:37:00
20 Оксюченко, Євгенія м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 15:39:00
21 Кошель, Дарина Черкаська, КДЮСШ 15:41:00
22 Хлус, Анастасія Полт., ДЮКСОТ Валтекс 15:43:00
23 Коваленко, Анна Полтавська, OK O-Resh 15:45:00
24 Дроник, Віталіна Чернів., КСО GRAND 15:47:00
25 Логвиновська, Ольга Вінницька, Восход 15:49:00





Ж-12| Ж-14| Ж-16| Ж-18| Ж-20| Ж-21А| Ж-21Е| Ж-35| Ж-40| Ж-45| Ж-50| Ж-55| Ж-60| Ж-65| Ж-70| Ж-75| Ж-80| Ч-12| Ч-14| Ч-16| Ч-18| Ч-20| Ч-21А| Ч-21Е| Ч-35| Ч-40| Ч-45| Ч-50| Ч-55| Ч-60| Ч-65| Ч-70| Ч-80| Ч-85| KIDS| OPEN|

Ж-18

#п.п SI Імя Команда,клуб Старт
1 Оксенчук, Соломія Волинська, ЛФСО 14:24:00
2 Бородавка, Софія м.Київ, Sever 14:26:00
3 Дранчак, Крістіна Закарп., ПАДІЮН SOB 14:28:00
4 Сокур, Дар’я Київська, Kyiv Region 14:30:00
5 Смик, Зоряна Ів.-Франк., Азимут 14:32:00
6 Мізернюк, Мирослава м.Київ, Sever 14:34:00
7 Медвідь, Юлія Львівська, НАСВ 14:36:00
8 Гришанова, Аліна Сумська, СК СКІФ 14:38:00
9 Совенко, Юлія Вінницька, ГрОТ - Гранів 14:40:00
10 Компанець, Катерина м.Київ, Sever 14:42:00
11 Дущак, Валентина Чернівецька 14:44:00
12 Рак, Катерина Дон., КСТО Зеніт Краматорськ 14:46:00
13 Коноваленко, Діана Харк., КСО О-Компас 14:48:00





Ж-12| Ж-14| Ж-16| Ж-18| Ж-20| Ж-21А| Ж-21Е| Ж-35| Ж-40| Ж-45| Ж-50| Ж-55| Ж-60| Ж-65| Ж-70| Ж-75| Ж-80| Ч-12| Ч-14| Ч-16| Ч-18| Ч-20| Ч-21А| Ч-21Е| Ч-35| Ч-40| Ч-45| Ч-50| Ч-55| Ч-60| Ч-65| Ч-70| Ч-80| Ч-85| KIDS| OPEN|

Ж-20

#п.п SI Імя Команда,клуб Старт
1 Жинкевич, Олександра Закарп., КСО Максимум 14:50:00
2 Арбузова, Вероніка Сумська, СК СКІФ 14:52:00
3 Аскерова, Світлана м.Київ, Sever 14:54:00
4 Доценко, Катерина Волинська, ЛФСО 14:56:00
5 Солоненко, Аліна Вінницька 14:58:00
6 Єнкало, Ольга Ів.-Франк., Азимут 15:02:00
7 Сімонова, Маргарита м.Київ, Sever 15:04:00
8 Андріанова, Анастасія Львівська, НАСВ 15:06:00





Ж-12| Ж-14| Ж-16| Ж-18| Ж-20| Ж-21А| Ж-21Е| Ж-35| Ж-40| Ж-45| Ж-50| Ж-55| Ж-60| Ж-65| Ж-70| Ж-75| Ж-80| Ч-12| Ч-14| Ч-16| Ч-18| Ч-20| Ч-21А| Ч-21Е| Ч-35| Ч-40| Ч-45| Ч-50| Ч-55| Ч-60| Ч-65| Ч-70| Ч-80| Ч-85| KIDS| OPEN|

Ж-21А

#п.п SI Імя Команда,клуб Старт
1 Петришина, Юлія Волинська, ЛФСО 0:00
2 В’юницька, Валерія Полт., ДЮКСОТ Валтекс 14:02:00
3 Більце, Юлія Закарп., ПАДІЮН SOB 14:04:00
4 Алексєєва, Марина Дон., КСТО Зеніт Краматорськ 14:06:00
5 Москалець, Марія м.Київ, LeO-Team 14:08:00
6 Гавриленко, Олена м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 14:10:00
7 Конова, Тетяна Дніпроп., СК Наш клуб 14:12:00
8 Мельник, Христина Волинська, ЛФСО 14:14:00
9 Олексій, Євгенія Закарп., КСО Максимум 14:16:00
10 Колосова, Дарина Київська, Kyiv Region 14:18:00
11 Гербіч, Анастасія м.Київ, Київська Русь 14:20:00
12 Колмичек, Дар’я Луганська, Sever 14:22:00





Ж-12| Ж-14| Ж-16| Ж-18| Ж-20| Ж-21А| Ж-21Е| Ж-35| Ж-40| Ж-45| Ж-50| Ж-55| Ж-60| Ж-65| Ж-70| Ж-75| Ж-80| Ч-12| Ч-14| Ч-16| Ч-18| Ч-20| Ч-21А| Ч-21Е| Ч-35| Ч-40| Ч-45| Ч-50| Ч-55| Ч-60| Ч-65| Ч-70| Ч-80| Ч-85| KIDS| OPEN|

Ж-21Е

#п.п SI Імя Команда,клуб Старт
1 Гупало, Ольга Львівська, LeO-Team 0:00
2 Замахіна, Тетяна Полт., ДЮКСОТ Валтекс 15:10:00
3 Балась, Анна м.Київ, Sever 15:12:00
4 Зайцева, Єлизавета Львівська, LeO-Team 15:14:00
5 Нігда, Альона Чернів., КСО GRAND 15:16:00
6 Мироненко, Олена Вінницька, Восход 15:18:00
7 Котляр, Поліна м.Київ, Sever 15:20:00
8 Ванасаун, Анна м.Київ, Київська Русь 15:22:00
9 Карпенко, Юлія Сумська 15:24:00
10 Лисак, Мирослава м.Київ, Зелеста 15:26:00
11 Доценко, Олена м.Київ, Sever 15:28:00
12 Данькова, Олена Харк., КСО О-Компас 15:30:00
13 Бабич, Олена Львівська, LeO-Team 15:32:00
14 Старцева, Валерія Дон., ДОЦТТДЮ Бахмут 15:34:00
15 Дуднік, Світлана м.Київ, Kislorod 15:36:00





Ж-12| Ж-14| Ж-16| Ж-18| Ж-20| Ж-21А| Ж-21Е| Ж-35| Ж-40| Ж-45| Ж-50| Ж-55| Ж-60| Ж-65| Ж-70| Ж-75| Ж-80| Ч-12| Ч-14| Ч-16| Ч-18| Ч-20| Ч-21А| Ч-21Е| Ч-35| Ч-40| Ч-45| Ч-50| Ч-55| Ч-60| Ч-65| Ч-70| Ч-80| Ч-85| KIDS| OPEN|

Ж-35

#п.п SI Імя Команда,клуб Старт
1 Бурда, Інга Волинська, ЛФСО 15:08:00
2 Дегтярьова, Валентина Харківська 15:10:00
3 Жильцова, Тетяна Чернів., КСО О-Компас 15:12:00
4 Осипенко, Олена Закарп., ПАДІОН KOSMOSS 15:14:00
5 Machackova, Natalia Slovakia, Viatoris Zvolen 15:16:00
6 Москаленко, Ірина Полт., ДЮКСОТ Валтекс 15:18:00
7 Уфімцева, Тетяна Черкаська, КДЮСШ 15:20:00
8 Магльована, Валентина м.Київ, Sever 15:22:00





Ж-12| Ж-14| Ж-16| Ж-18| Ж-20| Ж-21А| Ж-21Е| Ж-35| Ж-40| Ж-45| Ж-50| Ж-55| Ж-60| Ж-65| Ж-70| Ж-75| Ж-80| Ч-12| Ч-14| Ч-16| Ч-18| Ч-20| Ч-21А| Ч-21Е| Ч-35| Ч-40| Ч-45| Ч-50| Ч-55| Ч-60| Ч-65| Ч-70| Ч-80| Ч-85| KIDS| OPEN|

Ж-40

#п.п SI Імя Команда,клуб Старт
1 Гордієнко, Вікторія Дніпроп., КСО МАЙСТЕР 14:02:00
2 Полубенцева, Світлана Київська, Kyiv Region 14:04:06
3 Чимерис, Олена м.Київ, OC Orienta 14:06:00
4 Мелимука, Вікторія Волинська, ЛФСО 14:08:00
5 Памбук, Світлана Одеська, Odessa Team 14:10:00





Ж-12| Ж-14| Ж-16| Ж-18| Ж-20| Ж-21А| Ж-21Е| Ж-35| Ж-40| Ж-45| Ж-50| Ж-55| Ж-60| Ж-65| Ж-70| Ж-75| Ж-80| Ч-12| Ч-14| Ч-16| Ч-18| Ч-20| Ч-21А| Ч-21Е| Ч-35| Ч-40| Ч-45| Ч-50| Ч-55| Ч-60| Ч-65| Ч-70| Ч-80| Ч-85| KIDS| OPEN|

Ж-45

#п.п SI Імя Команда,клуб Старт
1 Нікітенко, Вероніка Миколаївська, Олімп 0:00
2 Черняк, Світлана Волинська, ЛФСО 14:12:00
3 Вагіна, Юлія Миколаївська 14:14:00
4 Ростальна, Вікторія Сумська, ЦПО КМР ТКВ 14:16:19
5 Сичук, Лариса Волинська, ЛФСО 14:18:00
6 Уманець, Наталія Вінницька, ГрОТ - Гранів 14:20:00
7 Дем’янчук, Олена Волинська, ЛФСО 14:22:00
8 Moldoo, Ana Romania, Sportiv Breaza 14:24:00





Ж-12| Ж-14| Ж-16| Ж-18| Ж-20| Ж-21А| Ж-21Е| Ж-35| Ж-40| Ж-45| Ж-50| Ж-55| Ж-60| Ж-65| Ж-70| Ж-75| Ж-80| Ч-12| Ч-14| Ч-16| Ч-18| Ч-20| Ч-21А| Ч-21Е| Ч-35| Ч-40| Ч-45| Ч-50| Ч-55| Ч-60| Ч-65| Ч-70| Ч-80| Ч-85| KIDS| OPEN|

Ж-50

#п.п SI Імя Команда,клуб Старт
1 Костіна, Олена Луганська, Sever 14:01:00
2 Лавриненко, Наталія Дон., СК Лиман 14:03:00
3 Бабюк, Валентина Хмельницька 14:05:00
4 Афанаскіна, Жанна Закарпатська 14:07:00





Ж-12| Ж-14| Ж-16| Ж-18| Ж-20| Ж-21А| Ж-21Е| Ж-35| Ж-40| Ж-45| Ж-50| Ж-55| Ж-60| Ж-65| Ж-70| Ж-75| Ж-80| Ч-12| Ч-14| Ч-16| Ч-18| Ч-20| Ч-21А| Ч-21Е| Ч-35| Ч-40| Ч-45| Ч-50| Ч-55| Ч-60| Ч-65| Ч-70| Ч-80| Ч-85| KIDS| OPEN|

Ж-55

#п.п SI Імя Команда,клуб Старт
1 Малоголовчук, Інна Вінницька, Восход 0:00
2 Бевзо, Валентина Чернів., КСО МІДІЗ 14:09:00
3 Хохлова, Світлана Дон., Орієнтир Дружківка 14:11:00
4 Дуднік, Тетяна м.Київ, Kislorod 14:13:00
5 Цимбаленко, Наталія м.Київ, O-club 14:15:00
6 Колмичек, Ірина Луганська, Sever 14:17:00





Ж-12| Ж-14| Ж-16| Ж-18| Ж-20| Ж-21А| Ж-21Е| Ж-35| Ж-40| Ж-45| Ж-50| Ж-55| Ж-60| Ж-65| Ж-70| Ж-75| Ж-80| Ч-12| Ч-14| Ч-16| Ч-18| Ч-20| Ч-21А| Ч-21Е| Ч-35| Ч-40| Ч-45| Ч-50| Ч-55| Ч-60| Ч-65| Ч-70| Ч-80| Ч-85| KIDS| OPEN|

Ж-60

#п.п SI Імя Команда,клуб Старт
1 Душко, Наталія Вінницька, Восход 0:00
2 Атаманюк, Тетяна Хмельницька 14:07:00
3 Тумак, Антоніна Чернів., КСО МІДІЗ 14:09:00
4 Вичуб, Марина Миколаївська, Олімп 14:11:00
5 Котило, Галина Львівська, LeO-Team 14:13:00
6 Стоян, Людмила Одеська, Odessa Team 14:15:00
7 Рудакова, Олена Дніпроп., КСО МАЙСТЕР 14:17:00





Ж-12| Ж-14| Ж-16| Ж-18| Ж-20| Ж-21А| Ж-21Е| Ж-35| Ж-40| Ж-45| Ж-50| Ж-55| Ж-60| Ж-65| Ж-70| Ж-75| Ж-80| Ч-12| Ч-14| Ч-16| Ч-18| Ч-20| Ч-21А| Ч-21Е| Ч-35| Ч-40| Ч-45| Ч-50| Ч-55| Ч-60| Ч-65| Ч-70| Ч-80| Ч-85| KIDS| OPEN|

Ж-65

#п.п SI Імя Команда,клуб Старт
1 Гузь, Любов Луганська 14:19:00
2 Соломічева, Тетяна Одеська, Odessa Team 14:21:00
3 Гуцаленко, Тетяна Волинська, ЛФСО 14:23:00





Ж-12| Ж-14| Ж-16| Ж-18| Ж-20| Ж-21А| Ж-21Е| Ж-35| Ж-40| Ж-45| Ж-50| Ж-55| Ж-60| Ж-65| Ж-70| Ж-75| Ж-80| Ч-12| Ч-14| Ч-16| Ч-18| Ч-20| Ч-21А| Ч-21Е| Ч-35| Ч-40| Ч-45| Ч-50| Ч-55| Ч-60| Ч-65| Ч-70| Ч-80| Ч-85| KIDS| OPEN|

Ж-70

#п.п SI Імя Команда,клуб Старт
1 Авраменко, Людмила Дніпроп., Карніка 0:00
2 Данченко, Віра Хмельницька 14:01:00
3 Степаненко, Елаїда м.Київ, O-club 14:05:00





Ж-12| Ж-14| Ж-16| Ж-18| Ж-20| Ж-21А| Ж-21Е| Ж-35| Ж-40| Ж-45| Ж-50| Ж-55| Ж-60| Ж-65| Ж-70| Ж-75| Ж-80| Ч-12| Ч-14| Ч-16| Ч-18| Ч-20| Ч-21А| Ч-21Е| Ч-35| Ч-40| Ч-45| Ч-50| Ч-55| Ч-60| Ч-65| Ч-70| Ч-80| Ч-85| KIDS| OPEN|

Ж-75

#п.п SI Імя Команда,клуб Старт





Ж-12| Ж-14| Ж-16| Ж-18| Ж-20| Ж-21А| Ж-21Е| Ж-35| Ж-40| Ж-45| Ж-50| Ж-55| Ж-60| Ж-65| Ж-70| Ж-75| Ж-80| Ч-12| Ч-14| Ч-16| Ч-18| Ч-20| Ч-21А| Ч-21Е| Ч-35| Ч-40| Ч-45| Ч-50| Ч-55| Ч-60| Ч-65| Ч-70| Ч-80| Ч-85| KIDS| OPEN|

Ж-80

#п.п SI Імя Команда,клуб Старт





Ж-12| Ж-14| Ж-16| Ж-18| Ж-20| Ж-21А| Ж-21Е| Ж-35| Ж-40| Ж-45| Ж-50| Ж-55| Ж-60| Ж-65| Ж-70| Ж-75| Ж-80| Ч-12| Ч-14| Ч-16| Ч-18| Ч-20| Ч-21А| Ч-21Е| Ч-35| Ч-40| Ч-45| Ч-50| Ч-55| Ч-60| Ч-65| Ч-70| Ч-80| Ч-85| KIDS| OPEN|

Ч-12

#п.п SI Імя Команда,клуб Старт
1 Стецо, Денис Закарп., КЗПО ПАДІЮНу 0:00
2 Шаповал, Богдан Закарп., ПАДІОН KOSMOSS 0:00
3 Ренгус, Тимофій Дніпроп., СК Наш клуб 14:03:13
4 Посипайко, Єгор м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 14:05:00
5 Жинкевич, Натан Закарп., КСО Максимум 14:07:00
6 Сорока, Мирослав Сумська, ЦПО КМР ТКВ 14:09:00
7 Єнкало, Михайло Ів.-Франк., Азимут 14:11:00
8 Гринчук, Кирил Дніпроп., КСО МАЙСТЕР 14:13:00
9 Степанець, Єгор Вінницька, Восход 14:15:00
10 Жуков, Богдан м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 14:17:07
11 Сінченко, Кирил Київська, Kyiv Region 14:19:00
12 Ільченко, Арсеній Харк., Височаньска ДЮСШ 14:21:00
13 Гудуков, Максим Закарп., КСО Максимум 14:23:00
14 Томашевський, Андрій м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 14:25:00
15 Тєрєхов, Азарій Київська, Kyiv Region 14:27:00
16 Нагорний, Назар Закарп., КСО Максимум 14:29:00
17 Свідніцький, Олександр Миколаївська, Олімп 14:31:00
18 Дуда, Марк м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 14:33:00
19 Галатиба, Григорій Закарп., КСО Максимум 14:35:00
20 Рябченко, Микола Чернів., КСО МІДІЗ 14:37:00
21 Patras, Simon Slovakia, HADVEO Banska Bystrica 14:39:00
22 Прокопів, Назар Ів.-Франк., Азимут 14:41:00
23 Майгур, Андрій Київська, Kyiv Region 14:43:00
24 Савченко, Ілля Харк., КСО О-Компас 14:45:00
25 Куруц, Ілля Закарп., КСО Максимум 14:47:00
26 Левченко, Данило Ан. Полт., ДЮКСОТ Валтекс 14:49:00
27 Ждан, Максим Ів.-Франк., Азимут 14:51:00
28 Бескровний, Олександр Сумська, ЦПО КМР ТКВ 14:53:00
29 Савенко, Ростислав Черкаська, КДЮСШ 14:55:16
30 Лепканич, Максим Закарп., КСО Максимум 14:57:00
31 Голущук, Костянтин Ів.-Франк., Азимут 14:59:00
32 ШепшелейАртур, Волинська, ЦНПВТК 15:01:00
33 Головко, Євгеній Сумська, ДЮСШ ОЛІМП 15:03:00
34 Кенийз, Сергій Закарп., КСО Максимум 15:05:00
35 Мокрий, Михайло м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 15:07:00
36 Нікітін, Артем Черкаська 15:09:00
37 Ухатюк, Максим Закарп., КСО Максимум 15:11:00
38 Синиця, Лев Миколаївська, ВРДЮС 15:13:28
39 Шаленко, Назарій м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 15:15:00
40 Чернушенко, Ілля Закарп., КСО Максимум 15:19:00
41 Золотоверхий, Даніїл Черкаська 15:20:51
42 Бережанський, Олег Ів.-Франк., Азимут 15:21:00
43 Неплях, Михайло Київська, Kyiv Region 15:23:00
44 Гончаров, Максим Волинська, Боратин 15:25:00
45 Булина, Томаш Закарп., КСО Максимум 15:27:00
46 Паюк, Артем м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 15:29:00
47 Сорока, Арсен Сумська, ЦПО КМР ТКВ 15:31:00
48 Джус, Назар Миколаївська, Олімп 15:33:00
49 Яцишин, Володимир Закарп., КСО Максимум 15:35:00
50 Кулаков, Тимофій м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 15:37:00
51 Войтенко, Євген Сумська, ЦПО КМР ТКВ 15:39:00
52 Іванов, Ярема Чернів., КСО GRAND 15:41:00
53 Джанаєв, Тимофій Закарп., КСО Максимум 15:43:00
54 Бойко, Ілля м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 15:45:00
55 Бронніков, Євгеній Київська, Kyiv Region 15:47:00
56 Ковтюк, Олег Чернів., КСО Буковина 15:49:00
57 Стрельніков, Максим Закарп., КСО Максимум 15:51:00
58 Каблак, Максим Ів.-Франк., Азимут 15:53:00
59 Рябко, Гліб Волинська, ЦНПВТК 15:55:00
60 Малоок, Валерій Дніпроп., КСО МАЙСТЕР 15:57:00
61 Бородько, Артем Закарп., КСО Максимум 15:59:00
62 Крайнюченко, Ярослав м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 16:01:00
63 Скиданюк, Владислав Волинська, ЦНПВТК 16:03:00
64 Колядинський, Тарас Чернів., КСО GRAND 16:05:00
65 Бовсуновський, Іван Полт., ДЮКСОТ Валтекс 35:35:02





Ж-12| Ж-14| Ж-16| Ж-18| Ж-20| Ж-21А| Ж-21Е| Ж-35| Ж-40| Ж-45| Ж-50| Ж-55| Ж-60| Ж-65| Ж-70| Ж-75| Ж-80| Ч-12| Ч-14| Ч-16| Ч-18| Ч-20| Ч-21А| Ч-21Е| Ч-35| Ч-40| Ч-45| Ч-50| Ч-55| Ч-60| Ч-65| Ч-70| Ч-80| Ч-85| KIDS| OPEN|

Ч-14

#п.п SI Імя Команда,клуб Старт
1 Воловенко, Артур Київська, Kyiv Region 14:05:00
2 Замковий, Владислав м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 14:07:00
3 Шевчук, Станіслав Волинська, Боратин 14:09:00
4 Гордієнко, Валерій Дніпроп., КСО МАЙСТЕР 14:11:00
5 Киян, Іван Дон., Пошук Бахмут 14:13:00
6 Пукіш, Максим Ів.-Франк., Азимут 14:15:00
7 Марченко, Дмитро Полт., ДЮКСОТ Валтекс 14:17:00
8 Самойленко, Олександр Дніпроп., СК Наш клуб 14:19:00
9 Галітко, Платон Миколаївська, ВРДЮС 14:21:00
10 Баглей, Даніл м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 14:23:00
11 Вашаш, Віталій Закарп., КСО Максимум 14:25:00
12 Бевз, Андрій Київська, Kyiv Region 14:27:00
13 Панець, Іван Полтавська, OK O-Resh 14:29:00
14 Нікітенко, Аркадій Миколаївська, Олімп 14:31:00
15 Шило, Олексій Полт., ДЮКСОТ Валтекс 14:33:00
16 Яковенко, Ілля Миколаївська, ВРДЮС 14:35:00
17 Кирилюк, Назар Чернів., КСО GRAND 14:37:00
18 Когут, Юрій Ів.-Франк., Азимут 14:39:00
19 Крайнюченко, Владислав м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 14:41:00
20 Вашаш, Михайло Закарп., КСО Максимум 14:43:00
21 Грицина, Ілля Вінницька, ГрОТ - Гранів 14:45:00
22 Ніколаєнко, Владислав Миколаївська, Олімп 14:47:00
23 Оболоник, Тимофій Сумська, ЦПО КМР ТКВ 14:49:00
24 Федоровський, Олександр Ів.-Франк., Азимут 14:51:00
25 Гавриш, Іван Полт., ДЮКСОТ Валтекс 14:53:00
26 Федотов, Андрій Харк., КСО О-Компас 14:55:17
27 Польський, Тимофій м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 14:57:00
28 Тарарін, Андрій Хмельницька 14:59:17
29 Федосєєв, Максим Дніпроп., КСО МАЙСТЕР 15:01:00
30 Левітін, Богдан Сумська, ЦПО КМР ТКВ 15:03:15
31 Балашовець, Олександр Ів.-Франк., Азимут 15:05:00
32 Кучеренко, Данило Полт., ДЮКСОТ Валтекс 15:07:00
33 Кривцов, Олексій Сумська, СК СКІФ 15:09:00
34 Козак, Станіслав м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 15:11:00
35 Сухенко, Максим Черкаська, КДЮСШ 15:13:25
36 Бугайцов, Максим Закарп., КСО Максимум 15:15:00
37 Дегтярьов, Олександр Харк., Клуб Мухомор 15:17:00
38 Неплях, Володимир Київська, Kyiv Region 15:19:00
39 Даценко, Артем Полт., ДЮКСОТ Валтекс 15:21:00
40 Йоненко, Тимофій м.Київ, Kislorod 15:23:24
41 Балановський, Олексій Харк., Височаньска ДЮСШ 15:25:00
42 Губаков, Сергій Дніпроп., КСО МАЙСТЕР 15:27:15
43 Саварін, Артем м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 15:29:00
44 Зозуля, Єгор Черкаська, КДЮСШ 15:31:16
45 Катрушин, Максим Волинська, ЦНПВТК 15:33:16
46 Чудінов, Роман Київська, Kyiv Region 15:35:00
47 Носуля, Егор Харк., Височаньска ДЮСШ 15:37:00
48 Кушнір, Павло Дніпроп., КСО МАЙСТЕР 15:39:00
49 Жуковський, Владислав Вінницька, Восход 15:41:00
50 Левітін, Денис Сумська, ЦПО КМР ТКВ 15:43:00
51 Мазурок, Денис Волинська, Боратин 15:45:00





Ж-12| Ж-14| Ж-16| Ж-18| Ж-20| Ж-21А| Ж-21Е| Ж-35| Ж-40| Ж-45| Ж-50| Ж-55| Ж-60| Ж-65| Ж-70| Ж-75| Ж-80| Ч-12| Ч-14| Ч-16| Ч-18| Ч-20| Ч-21А| Ч-21Е| Ч-35| Ч-40| Ч-45| Ч-50| Ч-55| Ч-60| Ч-65| Ч-70| Ч-80| Ч-85| KIDS| OPEN|

Ч-16

#п.п SI Імя Команда,клуб Старт
1 Костюк, Богдан Дон., ДОЦТТДЮ Бахмут 14:26:00
2 Бортник, Андрій Волинська, ЦНПВТК 14:28:00
3 Гавриленко, Марат м.Київ, OC Orienta 14:30:00
4 Плохута, Назар Сумська, СК СКІФ 14:32:00
5 Нігда, Роман Чернів., КСО GRAND 14:34:00
6 Кобилинський, Назар Полтавська, OK O-Resh 14:36:00
7 Тимчаковський, Олександр м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 14:38:00
8 Жуковський, Артем Вінницька, Восход 14:40:00
9 Лазебний, Максим Полт., ДЮКСОТ Валтекс 14:42:00
10 Теремецький, Олександр Київська, Kyiv Region 14:44:00
11 Кузнецов, Кіріл Дніпроп., КСО МАЙСТЕР 14:46:00
12 Лященко, Юрій Дон., КСТО Зеніт Краматорськ 14:48:00
13 Кошіль, Іван Волинська, ЦНПВТК 14:50:00
14 Олександрюк, Денис Чернів., КСО GRAND 14:52:00
15 Слюсенко, Данило Сумська, СК СКІФ 14:54:00
16