Ж-12| Ж-14| Ж-16| Ж-18| Ж-20| Ж-21А| Ж-21Е| Ж-35| Ж-40| Ж-45| Ж-50| Ж-55| Ж-60| Ж-65| Ж-70| Ж-75| Ж-80| Ч-12| Ч-14| Ч-16| Ч-18| Ч-20| Ч-21А| Ч-21Е| Ч-35| Ч-40| Ч-45| Ч-50| Ч-55| Ч-60| Ч-65| Ч-70| Ч-80| Ч-85| KIDS| OPEN|

Ж-12

Місце Імя Команда,клуб Час Відставання
1 Данькова, Інна Харк., КСО О-Компас 17:02 ЛІДЕР
2 Ковальова, Анна Київська, Kyiv Region 18:36 + 1:34
3 Плібанська, Наталія Ів.-Франк., Азимут 20:09 + 3:07
4 Бідненко, Поліна Черкаська, КДЮСШ 21:13 + 4:11
5 Бортник, Антоніна Миколаївська, ВРДЮС 22:46 + 5:44
6 Полубенцева, Дарья Київська, Kyiv Region 25:58 + 8:56
7 Тирін, Катерина Чернів., КСО GRAND 26:02 + 9:00
8 Дуда, Уляна м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 27:04 +10:02
9 Долинка, Марта Ів.-Франк., Азимут 27:42 +10:40
10 Каблак, Анастасія Ів.-Франк., Азимут 28:41 +11:39
11 Кулінська, Габріела м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 29:19 +12:17
12 Воробйова, Поліна Дніпроп., КСО МАЙСТЕР 30:20 +13:18
13 Войтович, Василина Волинська, Вовки 31:35 +14:33
14 Федоренко, Марія Полт., ДЮКСОТ Валтекс 32:22 +15:20
15 Пецка, Софія Закарп., КСО Максимум 32:35 +15:33
16 Гордієнко, Ольга Дніпроп., КСО МАЙСТЕР 33:43 +16:41
17 Бубряк, Софія Закарп., ПАДІЮН SOB 34:22 +17:20
18 Глина, Яна Волинська, Боратин 35:25 +18:23
19 Полицька, Олеся Ів.-Франк., Азимут 35:58 +18:56
20 Грінько, Уляна м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 36:37 +19:35
21 Сухоносова, Евеліна м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 37:34 +20:32
22 Жук, Поліна Черкаська, КДЮСШ 37:44 +20:42
22 Ратуш, Катерина Миколаївська, Олімп 37:44 +20:42
24 Косенко, Єлизавета Черкаська, КДЮСШ 38:29 +21:27
25 Павлюк, Віталіна Ів.-Франк., Азимут 40:37 +23:35
26 Борова, Катерина Вінницька, ГрОТ - Гранів 42:41 +25:39
27 Бабарикіна, Кіра Полт., ДЮКСОТ Валтекс 43:31 +26:29
28 Глодьянова, Анна Чернів., КСО GRAND 46:54 +29:52
29 Дегтярьова, Ксенія Харківська 49:25 +32:23
30 Тюлікова, Вікторія м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 49:58 +32:56
31 Дранчак, Катерина Закарп., ПАДІЮН SOB 52:46 +35:44
32 Кенийз, Юлія Закарп., КСО Максимум 1:07:35 +50:33
33 Пасічник, Ольга Черкаська, КДЮСШ 1:09:59 +52:57
34 Сягаєва, Сабіна Миколаївська, Олімп 1:11:26 +54:24
35 Серединська, Інна Волинська, ЦНПВТК 1:16:34 +59:32
Герц, Аріна Закарп., КСО Максимум DNF
Лавна, Соломія Закарп., КСО Максимум DNS
Ляхович, Анна Закарп., ПАДІОН KOSMOSS DNS
Михайліна, Варвара Закарп., КСО Максимум DNS
Міхайліна, Варвара Закарп., КСО Максимум DNS
Турега, Анастасія Закарп., ПАДІОН KOSMOSS DNS
Шуваринська, Софія Закарп., ПАДІЮН ПЛЮС DNS
Бовсуновська, Мар’яна Полт., ДЮКСОТ Валтекс DQ
Марченко, Дмитро Полтавська, ДЮКСОТ Валтекс DQ
Іванченко, Марія Черкаська, КДЮСШ MP
Гаврилець, Ольга Закарп., КСО Максимум MP
Грабарчук, Аріна Закарп., КСО Максимум MP
Кожухарь, Ганна Миколаївська, Олімп MP
Лоя, Анна Закарп., КСО Максимум MP
Парахневич, Євангеліна Чернів., КСО GRAND MP
Стрельнікова, Юліанна Закарп., КСО Максимум MP





Ж-12| Ж-14| Ж-16| Ж-18| Ж-20| Ж-21А| Ж-21Е| Ж-35| Ж-40| Ж-45| Ж-50| Ж-55| Ж-60| Ж-65| Ж-70| Ж-75| Ж-80| Ч-12| Ч-14| Ч-16| Ч-18| Ч-20| Ч-21А| Ч-21Е| Ч-35| Ч-40| Ч-45| Ч-50| Ч-55| Ч-60| Ч-65| Ч-70| Ч-80| Ч-85| KIDS| OPEN|

Ж-14

Місце Імя Команда,клуб Час Відставання
1 Бойсюк, Каріна Ів.-Франк., Азимут 24:27 ЛІДЕР
2 Томнюк, Вероніка Дніпроп., СК Наш клуб 25:58 + 1:31
3 Міщук, Анастасія Київська, Kyiv Region 29:39 + 5:12
4 Лукієнко, Юлія Київська, Kyiv Region 32:00 + 7:33
5 Колотило, Анна Чернівецька 32:43 + 8:16
6 Баранівська, Вікторія Ів.-Франк., Азимут 33:32 + 9:05
7 Коноваленко, Анастасія Харк., КСО О-Компас 33:46 + 9:19
8 Абраменко, Надія Харк., Височаньска ДЮСШ 33:59 + 9:32
9 Гончар, Людмила Дніпроп., СК Наш клуб 34:40 +10:13
10 Юзкова, Кіра Харк., Височаньска ДЮСШ 35:31 +11:04
11 Дітковська, Юлія Ів.-Франк., Азимут 35:38 +11:11
12 Костюк, Олександра Дон., ДОЦТТДЮ Бахмут 37:57 +13:30
13 Козлова, Аліса Київська, Kyiv Region 38:23 +13:56
14 Іщенко, Вероніка м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 38:26 +13:59
15 Воловик, Марія Полт., ДЮКСОТ Валтекс 39:39 +15:12
16 Кривцова, Марія Сумська, СК СКІФ 40:39 +16:12
17 Запісочна, Віра Черкаська, КДЮСШ 42:34 +18:07
18 Мудрагеля, Лідія Сумська, ЦПО КМР ТКВ 43:04 +18:37
19 Абраменко, Віра Харк., Височаньска ДЮСШ 43:27 +19:00
20 Кислюк, Ксенія Волинська, ЦНПВТК 44:13 +19:46
21 Рискальчук, Дарина Вінницька, ГрОТ - Гранів 45:24 +20:57
22 Количева, Маргарита Закарп., КСО Максимум 45:27 +21:00
23 Пелепець, Вікторія Чернів., КСО О-Компас 52:59 +28:32
24 Кутняк, Дар’я Дніпроп., КСО МАЙСТЕР 53:27 +29:00
25 Кушнір, Юлія Дніпроп., КСО МАЙСТЕР 54:25 +29:58
26 Колотило, Поліна Чернівецька 55:29 +31:02
27 Муквич, Христина Київська, Kyiv Region 56:54 +32:27
28 Коваленко, Валерія Закарп., КСО Максимум 59:26 +34:59
29 Луцик, Єва м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 1:03:46 +39:19
30 Гладишева, Карина Дон., КСТО Зеніт Краматорськ 1:18:15 +53:48
31 Machackova, Petra-Nina Slovakia, Viatoris Zvolen 1:18:50 +54:23
32 Беспечна, Олександра Закарп., КСО Максимум 1:31:26 +1:06:59
33 Бубряк, Олександра Закарп., ПАДІЮН SOB 1:51:56 +1:27:29
Ляхович, Софія Закарп., ПАДІОН KOSMOSS DNS
Надворська, Катерина Волинська, Боратин DNS





Ж-12| Ж-14| Ж-16| Ж-18| Ж-20| Ж-21А| Ж-21Е| Ж-35| Ж-40| Ж-45| Ж-50| Ж-55| Ж-60| Ж-65| Ж-70| Ж-75| Ж-80| Ч-12| Ч-14| Ч-16| Ч-18| Ч-20| Ч-21А| Ч-21Е| Ч-35| Ч-40| Ч-45| Ч-50| Ч-55| Ч-60| Ч-65| Ч-70| Ч-80| Ч-85| KIDS| OPEN|

Ж-16

Місце Імя Команда,клуб Час Відставання
1 Денесюк, Юлія Вінницька, Восход 37:21 ЛІДЕР
2 Полубенцева, Ірина Київська, Kyiv Region 39:28 + 2:07
3 Магас, Євгенія Ів.-Франк., Азимут 40:28 + 3:07
4 Глодьянова, Марія Чернів., КСО GRAND 41:25 + 4:04
5 Чимерис, Анна м.Київ, OC Orienta 42:31 + 5:10
6 Галайчук, Софія Волинська, ЛФСО 42:43 + 5:22
7 Мосієнко, Катерина Полтавська, OK O-Resh 43:24 + 6:03
8 Коваленко, Анна Полтавська, OK O-Resh 43:46 + 6:25
9 Оксюченко, Євгенія м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 44:55 + 7:34
10 Нижник, Віталіна Полтавська, OK O-Resh 49:06 +11:45
11 Волощук, Анастасія Миколаївська, Олімп 56:39 +19:18
12 Музичук, Надія Волинська, ЦНПВТК 56:48 +19:27
13 Руднєва, Єлизавета Полт., ДЮКСОТ Валтекс 57:46 +20:25
14 Мироненко, Мирослава Черкаська, КДЮСШ 1:01:10 +23:49
15 Безталанна, Аліна Дніпроп., СК Наш клуб 1:02:33 +25:12
16 Гладка, Дарья м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 1:04:57 +27:36
17 Булік, Анна Волинська, ЦНПВТК 1:05:32 +28:11
18 Кошель, Дарина Черкаська, КДЮСШ 1:08:39 +31:18
19 Довгань, Софія Чернівецька 1:12:40 +35:19
20 Логвиновська, Ольга Вінницька, Восход 1:15:10 +37:49
Отрошенко, Софія м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця DNS
Степанова, Поліна Закарп., ПАДІЮН Патріот DNS
Груба, Вероніка Дон., Азимут Краматорськ MP
Дроник, Віталіна Чернів., КСО GRAND MP
Хлус, Анастасія Полт., ДЮКСОТ Валтекс MP





Ж-12| Ж-14| Ж-16| Ж-18| Ж-20| Ж-21А| Ж-21Е| Ж-35| Ж-40| Ж-45| Ж-50| Ж-55| Ж-60| Ж-65| Ж-70| Ж-75| Ж-80| Ч-12| Ч-14| Ч-16| Ч-18| Ч-20| Ч-21А| Ч-21Е| Ч-35| Ч-40| Ч-45| Ч-50| Ч-55| Ч-60| Ч-65| Ч-70| Ч-80| Ч-85| KIDS| OPEN|

Ж-18

Місце Імя Команда,клуб Час Відставання
1 Сокур, Дар’я Київська, Kyiv Region 42:53 ЛІДЕР
2 Смик, Зоряна Ів.-Франк., Азимут 45:04 + 2:11
3 Коноваленко, Діана Харк., КСО О-Компас 51:54 + 9:01
4 Дущак, Валентина Чернівецька 55:51 +12:58
5 Мізернюк, Мирослава м.Київ, Sever 56:26 +13:33
6 Медвідь, Юлія Львівська, НАСВ 56:27 +13:34
7 Бородавка, Софія м.Київ, Sever 1:01:46 +18:53
8 Оксенчук, Соломія Волинська, ЛФСО 1:13:58 +31:05
9 Компанець, Катерина м.Київ, Sever 1:17:22 +34:29
10 Гришанова, Аліна Сумська, СК СКІФ 1:21:37 +38:44
11 Совенко, Юлія Вінницька, ГрОТ - Гранів 1:38:19 +55:26
12 Дранчак, Крістіна Закарп., ПАДІЮН SOB 2:05:06 +1:22:13
Рак, Катерина Дон., КСТО Зеніт Краматорськ MP





Ж-12| Ж-14| Ж-16| Ж-18| Ж-20| Ж-21А| Ж-21Е| Ж-35| Ж-40| Ж-45| Ж-50| Ж-55| Ж-60| Ж-65| Ж-70| Ж-75| Ж-80| Ч-12| Ч-14| Ч-16| Ч-18| Ч-20| Ч-21А| Ч-21Е| Ч-35| Ч-40| Ч-45| Ч-50| Ч-55| Ч-60| Ч-65| Ч-70| Ч-80| Ч-85| KIDS| OPEN|

Ж-20

Місце Імя Команда,клуб Час Відставання
1 Арбузова, Вероніка Сумська, СК СКІФ 40:26 ЛІДЕР
2 Жинкевич, Олександра Закарп., КСО Максимум 42:13 + 1:47
3 Аскерова, Світлана м.Київ, Sever 44:58 + 4:32
4 Єнкало, Ольга Ів.-Франк., Азимут 45:56 + 5:30
5 Солоненко, Аліна Вінницька 49:29 + 9:03
6 Андріанова, Анастасія Львівська, НАСВ 1:04:14 +23:48
7 Доценко, Катерина Волинська, ЛФСО 1:17:07 +36:41
8 Сімонова, Маргарита м.Київ, Sever 1:22:01 +41:35





Ж-12| Ж-14| Ж-16| Ж-18| Ж-20| Ж-21А| Ж-21Е| Ж-35| Ж-40| Ж-45| Ж-50| Ж-55| Ж-60| Ж-65| Ж-70| Ж-75| Ж-80| Ч-12| Ч-14| Ч-16| Ч-18| Ч-20| Ч-21А| Ч-21Е| Ч-35| Ч-40| Ч-45| Ч-50| Ч-55| Ч-60| Ч-65| Ч-70| Ч-80| Ч-85| KIDS| OPEN|

Ж-21А

Місце Імя Команда,клуб Час Відставання
1 Більце, Юлія Закарп., ПАДІЮН SOB 47:39 ЛІДЕР
2 Конова, Тетяна Дніпроп., СК Наш клуб 50:56 + 3:17
3 Колосова, Дарина Київська, Kyiv Region 57:10 + 9:31
4 Колмичек, Дар’я Луганська, Sever 1:01:55 +14:16
5 Мельник, Христина Волинська, ЛФСО 1:06:08 +18:29
6 В’юницька, Валерія Полт., ДЮКСОТ Валтекс 1:08:58 +21:19
7 Гавриленко, Олена м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 1:19:04 +31:25
8 Олексій, Євгенія Закарп., КСО Максимум 1:27:13 +39:34
9 Гербіч, Анастасія м.Київ, Київська Русь 1:38:39 +51:00
10 Алексєєва, Марина Дон., КСТО Зеніт Краматорськ 2:02:05 +1:14:26
Москалець, Марія м.Київ, LeO-Team DNS
Петришина, Юлія Волинська, ЛФСО NP





Ж-12| Ж-14| Ж-16| Ж-18| Ж-20| Ж-21А| Ж-21Е| Ж-35| Ж-40| Ж-45| Ж-50| Ж-55| Ж-60| Ж-65| Ж-70| Ж-75| Ж-80| Ч-12| Ч-14| Ч-16| Ч-18| Ч-20| Ч-21А| Ч-21Е| Ч-35| Ч-40| Ч-45| Ч-50| Ч-55| Ч-60| Ч-65| Ч-70| Ч-80| Ч-85| KIDS| OPEN|

Ж-21Е

Місце Імя Команда,клуб Час Відставання
1 Бабич, Олена Львівська, LeO-Team 39:30 ЛІДЕР
2 Ванасаун, Анна м.Київ, Київська Русь 46:04 + 6:34
3 Карпенко, Юлія Сумська 47:42 + 8:12
4 Мироненко, Олена Вінницька, Восход 49:10 + 9:40
5 Котляр, Поліна м.Київ, Sever 52:31 +13:01
6 Балась, Анна м.Київ, Sever 53:51 +14:21
7 Доценко, Олена м.Київ, Sever 54:06 +14:36
8 Лисак, Мирослава м.Київ, Зелеста 57:11 +17:41
9 Дуднік, Світлана м.Київ, Kislorod 1:06:37 +27:07
10 Нігда, Альона Чернів., КСО GRAND 1:14:29 +34:59
11 Старцева, Валерія Дон., ДОЦТТДЮ Бахмут 1:14:32 +35:02
12 Зайцева, Єлизавета Львівська, LeO-Team 1:15:03 +35:33
13 Замахіна, Тетяна Полт., ДЮКСОТ Валтекс 1:15:47 +36:17
Данькова, Олена Харк., КСО О-Компас MP
Гупало, Ольга Львівська, LeO-Team NP





Ж-12| Ж-14| Ж-16| Ж-18| Ж-20| Ж-21А| Ж-21Е| Ж-35| Ж-40| Ж-45| Ж-50| Ж-55| Ж-60| Ж-65| Ж-70| Ж-75| Ж-80| Ч-12| Ч-14| Ч-16| Ч-18| Ч-20| Ч-21А| Ч-21Е| Ч-35| Ч-40| Ч-45| Ч-50| Ч-55| Ч-60| Ч-65| Ч-70| Ч-80| Ч-85| KIDS| OPEN|

Ж-35

Місце Імя Команда,клуб Час Відставання
1 Магльована, Валентина м.Київ, Sever 57:03 ЛІДЕР
2 Москаленко, Ірина Полт., ДЮКСОТ Валтекс 57:04 + 0:01
3 Жильцова, Тетяна Чернів., КСО О-Компас 58:02 + 0:59
4 Machackova, Natalia Slovakia, Viatoris Zvolen 59:11 + 2:08
5 Уфімцева, Тетяна Черкаська, КДЮСШ 1:01:28 + 4:25
6 Дегтярьова, Валентина Харківська 1:58:30 +1:01:27
Осипенко, Олена Закарп., ПАДІОН KOSMOSS DNS
Бурда, Інга Волинська, ЛФСО MP





Ж-12| Ж-14| Ж-16| Ж-18| Ж-20| Ж-21А| Ж-21Е| Ж-35| Ж-40| Ж-45| Ж-50| Ж-55| Ж-60| Ж-65| Ж-70| Ж-75| Ж-80| Ч-12| Ч-14| Ч-16| Ч-18| Ч-20| Ч-21А| Ч-21Е| Ч-35| Ч-40| Ч-45| Ч-50| Ч-55| Ч-60| Ч-65| Ч-70| Ч-80| Ч-85| KIDS| OPEN|

Ж-40

Місце Імя Команда,клуб Час Відставання
1 Памбук, Світлана Одеська, Odessa Team 43:42 ЛІДЕР
2 Полубенцева, Світлана Київська, Kyiv Region 50:50 + 7:08
3 Мелимука, Вікторія Волинська, ЛФСО 1:12:02 +28:20
4 Гордієнко, Вікторія Дніпроп., КСО МАЙСТЕР 1:13:25 +29:43
5 Чимерис, Олена м.Київ, OC Orienta 1:15:35 +31:53





Ж-12| Ж-14| Ж-16| Ж-18| Ж-20| Ж-21А| Ж-21Е| Ж-35| Ж-40| Ж-45| Ж-50| Ж-55| Ж-60| Ж-65| Ж-70| Ж-75| Ж-80| Ч-12| Ч-14| Ч-16| Ч-18| Ч-20| Ч-21А| Ч-21Е| Ч-35| Ч-40| Ч-45| Ч-50| Ч-55| Ч-60| Ч-65| Ч-70| Ч-80| Ч-85| KIDS| OPEN|

Ж-45

Місце Імя Команда,клуб Час Відставання
1 Уманець, Наталія Вінницька, ГрОТ - Гранів 49:51 ЛІДЕР
2 Дем’янчук, Олена Волинська, ЛФСО 53:06 + 3:15
3 Черняк, Світлана Волинська, ЛФСО 1:00:22 +10:31
4 Ростальна, Вікторія Сумська, ЦПО КМР ТКВ 1:06:07 +16:16
5 Сичук, Лариса Волинська, ЛФСО 1:22:28 +32:37
6 Moldoo, Ana Romania, Sportiv Breaza 1:26:02 +36:11
7 Вагіна, Юлія Миколаївська 1:26:09 +36:18
Нікітенко, Вероніка Миколаївська, Олімп NP





Ж-12| Ж-14| Ж-16| Ж-18| Ж-20| Ж-21А| Ж-21Е| Ж-35| Ж-40| Ж-45| Ж-50| Ж-55| Ж-60| Ж-65| Ж-70| Ж-75| Ж-80| Ч-12| Ч-14| Ч-16| Ч-18| Ч-20| Ч-21А| Ч-21Е| Ч-35| Ч-40| Ч-45| Ч-50| Ч-55| Ч-60| Ч-65| Ч-70| Ч-80| Ч-85| KIDS| OPEN|

Ж-50

Місце Імя Команда,клуб Час Відставання
1 Костіна, Олена Луганська, Sever 41:56 ЛІДЕР
2 Лавриненко, Наталія Дон., СК Лиман 50:21 + 8:25
3 Афанаскіна, Жанна Закарпатська 51:48 + 9:52
4 Бабюк, Валентина Хмельницька 1:40:53 +58:57





Ж-12| Ж-14| Ж-16| Ж-18| Ж-20| Ж-21А| Ж-21Е| Ж-35| Ж-40| Ж-45| Ж-50| Ж-55| Ж-60| Ж-65| Ж-70| Ж-75| Ж-80| Ч-12| Ч-14| Ч-16| Ч-18| Ч-20| Ч-21А| Ч-21Е| Ч-35| Ч-40| Ч-45| Ч-50| Ч-55| Ч-60| Ч-65| Ч-70| Ч-80| Ч-85| KIDS| OPEN|

Ж-55

Місце Імя Команда,клуб Час Відставання
1 Цимбаленко, Наталія м.Київ, O-club 40:58 ЛІДЕР
2 Дуднік, Тетяна м.Київ, Kislorod 43:14 + 2:16
3 Хохлова, Світлана Дон., Орієнтир Дружківка 45:00 + 4:02
4 Колмичек, Ірина Луганська, Sever 55:02 +14:04
Бевзо, Валентина Чернів., КСО МІДІЗ DNS
Малоголовчук, Інна Вінницька, Восход NP





Ж-12| Ж-14| Ж-16| Ж-18| Ж-20| Ж-21А| Ж-21Е| Ж-35| Ж-40| Ж-45| Ж-50| Ж-55| Ж-60| Ж-65| Ж-70| Ж-75| Ж-80| Ч-12| Ч-14| Ч-16| Ч-18| Ч-20| Ч-21А| Ч-21Е| Ч-35| Ч-40| Ч-45| Ч-50| Ч-55| Ч-60| Ч-65| Ч-70| Ч-80| Ч-85| KIDS| OPEN|

Ж-60

Місце Імя Команда,клуб Час Відставання
1 Рудакова, Олена Дніпроп., КСО МАЙСТЕР 30:05 ЛІДЕР
2 Котило, Галина Львівська, LeO-Team 30:44 + 0:39
3 Тумак, Антоніна Чернів., КСО МІДІЗ 45:53 +15:48
4 Атаманюк, Тетяна Хмельницька 57:29 +27:24
5 Стоян, Людмила Одеська, Odessa Team 1:04:34 +34:29
Вичуб, Марина Миколаївська, Олімп NP
Душко, Наталія Вінницька, Восход NP





Ж-12| Ж-14| Ж-16| Ж-18| Ж-20| Ж-21А| Ж-21Е| Ж-35| Ж-40| Ж-45| Ж-50| Ж-55| Ж-60| Ж-65| Ж-70| Ж-75| Ж-80| Ч-12| Ч-14| Ч-16| Ч-18| Ч-20| Ч-21А| Ч-21Е| Ч-35| Ч-40| Ч-45| Ч-50| Ч-55| Ч-60| Ч-65| Ч-70| Ч-80| Ч-85| KIDS| OPEN|

Ж-65

Місце Імя Команда,клуб Час Відставання
1 Гуцаленко, Тетяна Волинська, ЛФСО 35:23 ЛІДЕР
2 Соломічева, Тетяна Одеська, Odessa Team 1:03:12 +27:49
3 Гузь, Любов Луганська 1:10:45 +35:22





Ж-12| Ж-14| Ж-16| Ж-18| Ж-20| Ж-21А| Ж-21Е| Ж-35| Ж-40| Ж-45| Ж-50| Ж-55| Ж-60| Ж-65| Ж-70| Ж-75| Ж-80| Ч-12| Ч-14| Ч-16| Ч-18| Ч-20| Ч-21А| Ч-21Е| Ч-35| Ч-40| Ч-45| Ч-50| Ч-55| Ч-60| Ч-65| Ч-70| Ч-80| Ч-85| KIDS| OPEN|

Ж-70

Місце Імя Команда,клуб Час Відставання
1 Данченко, Віра Хмельницька 1:18:53 ЛІДЕР
2 Степаненко, Елаїда м.Київ, O-club 1:19:17 + 0:24
Авраменко, Людмила Дніпроп., Карніка NP





Ж-12| Ж-14| Ж-16| Ж-18| Ж-20| Ж-21А| Ж-21Е| Ж-35| Ж-40| Ж-45| Ж-50| Ж-55| Ж-60| Ж-65| Ж-70| Ж-75| Ж-80| Ч-12| Ч-14| Ч-16| Ч-18| Ч-20| Ч-21А| Ч-21Е| Ч-35| Ч-40| Ч-45| Ч-50| Ч-55| Ч-60| Ч-65| Ч-70| Ч-80| Ч-85| KIDS| OPEN|

Ж-75

Місце Імя Команда,клуб Час Відставання





Ж-12| Ж-14| Ж-16| Ж-18| Ж-20| Ж-21А| Ж-21Е| Ж-35| Ж-40| Ж-45| Ж-50| Ж-55| Ж-60| Ж-65| Ж-70| Ж-75| Ж-80| Ч-12| Ч-14| Ч-16| Ч-18| Ч-20| Ч-21А| Ч-21Е| Ч-35| Ч-40| Ч-45| Ч-50| Ч-55| Ч-60| Ч-65| Ч-70| Ч-80| Ч-85| KIDS| OPEN|

Ж-80

Місце Імя Команда,клуб Час Відставання





Ж-12| Ж-14| Ж-16| Ж-18| Ж-20| Ж-21А| Ж-21Е| Ж-35| Ж-40| Ж-45| Ж-50| Ж-55| Ж-60| Ж-65| Ж-70| Ж-75| Ж-80| Ч-12| Ч-14| Ч-16| Ч-18| Ч-20| Ч-21А| Ч-21Е| Ч-35| Ч-40| Ч-45| Ч-50| Ч-55| Ч-60| Ч-65| Ч-70| Ч-80| Ч-85| KIDS| OPEN|

Ч-12

Місце Імя Команда,клуб Час Відставання
1 Кулаков, Тимофій м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 18:08 ЛІДЕР
2 Неплях, Михайло Київська, Kyiv Region 19:49 + 1:41
3 Савченко, Ілля Харк., КСО О-Компас 20:13 + 2:05
4 Прокопів, Назар Ів.-Франк., Азимут 21:52 + 3:44
5 Малоок, Валерій Дніпроп., КСО МАЙСТЕР 23:35 + 5:27
6 Сінченко, Кирил Київська, Kyiv Region 24:40 + 6:32
7 Жинкевич, Натан Закарп., КСО Максимум 25:17 + 7:09
8 Бронніков, Євгеній Київська, Kyiv Region 25:56 + 7:48
9 ШепшелейАртур, Волинська, ЦНПВТК 26:07 + 7:59
10 Майгур, Андрій Київська, Kyiv Region 26:24 + 8:16
11 Томашевський, Андрій м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 27:02 + 8:54
12 Степанець, Єгор Вінницька, Восход 27:51 + 9:43
13 Бойко, Ілля м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 28:20 +10:12
14 Ільченко, Арсеній Харк., Височаньска ДЮСШ 28:59 +10:51
15 Бородько, Артем Закарп., КСО Максимум 29:52 +11:44
16 Єнкало, Михайло Ів.-Франк., Азимут 30:18 +12:10
17 Галатиба, Григорій Закарп., КСО Максимум 30:41 +12:33
18 Тєрєхов, Азарій Київська, Kyiv Region 31:25 +13:17
19 Джус, Назар Миколаївська, Олімп 31:36 +13:28
20 Бережанський, Олег Ів.-Франк., Азимут 33:06 +14:58
21 Савенко, Ростислав Черкаська, КДЮСШ 33:17 +15:09
22 Левченко, Данило Ан. Полт., ДЮКСОТ Валтекс 33:30 +15:22
23 Гудуков, Максим Закарп., КСО Максимум 35:55 +17:47
24 Головко, Євгеній Сумська, ДЮСШ ОЛІМП 36:08 +18:00
25 Шаленко, Назарій м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 36:33 +18:25
26 Нагорний, Назар Закарп., КСО Максимум 36:53 +18:45
27 Гринчук, Кирил Дніпроп., КСО МАЙСТЕР 37:23 +19:15
28 Синиця, Лев Миколаївська, ВРДЮС 38:10 +20:02
29 Скиданюк, Владислав Волинська, ЦНПВТК 40:05 +21:57
30 Голущук, Костянтин Ів.-Франк., Азимут 41:21 +23:13
31 Посипайко, Єгор м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 42:45 +24:37
32 Іванов, Ярема Чернів., КСО GRAND 45:23 +27:15
33 Булина, Томаш Закарп., КСО Максимум 47:04 +28:56
34 Ждан, Максим Ів.-Франк., Азимут 49:00 +30:52
35 Бескровний, Олександр Сумська, ЦПО КМР ТКВ 51:04 +32:56
36 Стрельніков, Максим Закарп., КСО Максимум 52:47 +34:39
37 Куруц, Ілля Закарп., КСО Максимум 53:26 +35:18
38 Кенийз, Сергій Закарп., КСО Максимум 54:05 +35:57
39 Крайнюченко, Ярослав м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 55:53 +37:45
40 Рябко, Гліб Волинська, ЦНПВТК 59:18 +41:10
41 Гончаров, Максим Волинська, Боратин 59:26 +41:18
42 Нікітін, Артем Черкаська 59:56 +41:48
43 Ренгус, Тимофій Дніпроп., СК Наш клуб 1:00:40 +42:32
44 Дуда, Марк м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 1:06:36 +48:28
45 Колядинський, Тарас Чернів., КСО GRAND 1:07:07 +48:59
46 Мокрий, Михайло м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 1:10:45 +52:37
47 Лепканич, Максим Закарп., КСО Максимум 1:24:27 +1:06:19
Сорока, Мирослав Сумська, ЦПО КМР ТКВ DNF
Patras, Simon Slovakia, HADVEO Banska Bystrica DNS
Паюк, Артем м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця DNS
Стецо, Денис Закарп., КЗПО ПАДІЮНу DNS
Ухатюк, Максим Закарп., КСО Максимум DNS
Чернушенко, Ілля Закарп., КСО Максимум DNS
Шаповал, Богдан Закарп., ПАДІОН KOSMOSS DNS
Бовсуновський, Іван Полт., ДЮКСОТ Валтекс DQ
Войтенко, Євген Сумська, ЦПО КМР ТКВ MP
Джанаєв, Тимофій Закарп., КСО Максимум MP
Жуков, Богдан м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця MP
Золотоверхий, Даніїл Черкаська MP
Каблак, Максим Ів.-Франк., Азимут MP
Ковтюк, Олег Чернів., КСО Буковина MP
Рябченко, Микола Чернів., КСО МІДІЗ MP
Свідніцький, Олександр Миколаївська, Олімп MP
Сорока, Арсен Сумська, ЦПО КМР ТКВ MP
Яцишин, Володимир Закарп., КСО Максимум MP





Ж-12| Ж-14| Ж-16| Ж-18| Ж-20| Ж-21А| Ж-21Е| Ж-35| Ж-40| Ж-45| Ж-50| Ж-55| Ж-60| Ж-65| Ж-70| Ж-75| Ж-80| Ч-12| Ч-14| Ч-16| Ч-18| Ч-20| Ч-21А| Ч-21Е| Ч-35| Ч-40| Ч-45| Ч-50| Ч-55| Ч-60| Ч-65| Ч-70| Ч-80| Ч-85| KIDS| OPEN|

Ч-14

Місце Імя Команда,клуб Час Відставання
1 Жуковський, Владислав Вінницька, Восход 22:33 ЛІДЕР
2 Зозуля, Єгор Черкаська, КДЮСШ 25:16 + 2:43
3 Балашовець, Олександр Ів.-Франк., Азимут 27:22 + 4:49
4 Чудінов, Роман Київська, Kyiv Region 27:49 + 5:16
5 Неплях, Володимир Київська, Kyiv Region 28:41 + 6:08
6 Пукіш, Максим Ів.-Франк., Азимут 30:28 + 7:55
7 Федоровський, Олександр Ів.-Франк., Азимут 32:11 + 9:38
8 Киян, Іван Дон., Пошук Бахмут 33:22 +10:49
9 Сухенко, Максим Черкаська, КДЮСШ 34:35 +12:02
10 Кривцов, Олексій Сумська, СК СКІФ 40:11 +17:38
11 Бевз, Андрій Київська, Kyiv Region 40:15 +17:42
12 Балановський, Олексій Харк., Височаньска ДЮСШ 43:07 +20:34
13 Ніколаєнко, Владислав Миколаївська, Олімп 43:17 +20:44
14 Баглей, Даніл м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 43:25 +20:52
15 Левітін, Денис Сумська, ЦПО КМР ТКВ 44:02 +21:29
16 Воловенко, Артур Київська, Kyiv Region 44:06 +21:33
17 Гордієнко, Валерій Дніпроп., КСО МАЙСТЕР 44:08 +21:35
18 Кучеренко, Данило Полт., ДЮКСОТ Валтекс 45:52 +23:19
19 Кирилюк, Назар Чернів., КСО GRAND 46:09 +23:36
20 Вашаш, Михайло Закарп., КСО Максимум 47:16 +24:43
21 Самойленко, Олександр Дніпроп., СК Наш клуб 47:34 +25:01
22 Тарарін, Андрій Хмельницька 47:38 +25:05
23 Губаков, Сергій Дніпроп., КСО МАЙСТЕР 47:55 +25:22
24 Кушнір, Павло Дніпроп., КСО МАЙСТЕР 48:09 +25:36
25 Дегтярьов, Олександр Харк., Клуб Мухомор 49:15 +26:42
26 Мазурок, Денис Волинська, Боратин 53:55 +31:22
27 Польський, Тимофій м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 54:24 +31:51
28 Оболоник, Тимофій Сумська, ЦПО КМР ТКВ 57:43 +35:10
29 Гавриш, Іван Полт., ДЮКСОТ Валтекс 59:53 +37:20
30 Нікітенко, Аркадій Миколаївська, Олімп 1:02:34 +40:01
31 Даценко, Артем Полт., ДЮКСОТ Валтекс 1:04:48 +42:15
32 Шило, Олексій Полт., ДЮКСОТ Валтекс 1:08:20 +45:47
33 Когут, Юрій Ів.-Франк., Азимут 1:10:13 +47:40
34 Крайнюченко, Владислав м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 1:11:07 +48:34
35 Панець, Іван Полтавська, OK O-Resh 1:12:23 +49:50
36 Грицина, Ілля Вінницька, ГрОТ - Гранів 1:16:00 +53:27
37 Галітко, Платон Миколаївська, ВРДЮС 1:21:09 +58:36
38 Левітін, Богдан Сумська, ЦПО КМР ТКВ 1:25:14 +1:02:41
Носуля, Егор Харк., Височаньска ДЮСШ DNF
Марченко, Дмитро Полт., ДЮКСОТ Валтекс DQ
Бугайцов, Максим Закарп., КСО Максимум MP
Вашаш, Віталій Закарп., КСО Максимум MP
Замковий, Владислав м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця MP
Йоненко, Тимофій м.Київ, Kislorod MP
Катрушин, Максим Волинська, ЦНПВТК MP
Козак, Станіслав м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця MP
Саварін, Артем м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця MP
Федосєєв, Максим Дніпроп., КСО МАЙСТЕР MP
Федотов, Андрій Харк., КСО О-Компас MP
Шевчук, Станіслав Волинська, Боратин MP
Яковенко, Ілля Миколаївська, ВРДЮС MP





Ж-12| Ж-14| Ж-16| Ж-18| Ж-20| Ж-21А| Ж-21Е| Ж-35| Ж-40| Ж-45| Ж-50| Ж-55| Ж-60| Ж-65| Ж-70| Ж-75| Ж-80| Ч-12| Ч-14| Ч-16| Ч-18| Ч-20| Ч-21А| Ч-21Е| Ч-35| Ч-40| Ч-45| Ч-50| Ч-55| Ч-60| Ч-65| Ч-70| Ч-80| Ч-85| KIDS| OPEN|

Ч-16

Місце Імя Команда,клуб Час Відставання
1 Жуковський, Артем Вінницька, Восход 36:08 ЛІДЕР
2 Нігда, Роман Чернів., КСО GRAND 39:15 + 3:07
3 Козловський, Гліб Вінницька, Восход 41:10 + 5:02
4 Петренко, Володимир м.Київ, Sever 43:24 + 7:16
5 Тимчаковський, Олександр м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 43:33 + 7:25
6 Житков, Євген Дон., Sever 44:34 + 8:26
7 Фомічов, Іван Дніпроп., СК Наш клуб 45:57 + 9:49
8 Кобилинський, Назар Полтавська, OK O-Resh 48:34 +12:26
9 Яговкін, Ілля Київська, Kyiv Region 49:30 +13:22
10 Ганілов, Гордій Ів.-Франк., Азимут 49:33 +13:25
11 Плохута, Назар Сумська, СК СКІФ 50:09 +14:01
12 Ланенко, Владислав м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 50:36 +14:28
13 Олександрюк, Денис Чернів., КСО GRAND 51:20 +15:12
14 Бадрак, Олександр м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 51:45 +15:37
15 Кислюк, Максим Волинська, ЦНПВТК 53:32 +17:24
16 Бортник, Андрій Волинська, ЦНПВТК 54:07 +17:59
17 Шкурупій, Олександр Полтавська, OK O-Resh 55:04 +18:56
18 Тараненко, Єгор Полт., ДЮКСОТ Валтекс 55:15 +19:07
19 Шевела, Андрій Вінницька, Восход 55:37 +19:29
20 Лященко, Юрій Дон., КСТО Зеніт Краматорськ 55:43 +19:35
21 Кузнецов, Кіріл Дніпроп., КСО МАЙСТЕР 56:35 +20:27
22 Теремецький, Олександр Київська, Kyiv Region 57:07 +20:59
23 Костюк, Богдан Дон., ДОЦТТДЮ Бахмут 57:11 +21:03
24 Слюсенко, Данило Сумська, СК СКІФ 58:08 +22:00
25 Слюсенко, Назар Сумська, СК СКІФ 58:11 +22:03
26 Гребенюк, Андрій Полтавська, OK O-Resh 59:11 +23:03
27 Романченко, Дмитро м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 1:09:51 +33:43
28 Страфун, Кирил Сумська, ЦПО КМР ТКВ 1:10:50 +34:42
29 Лазебний, Максим Полт., ДЮКСОТ Валтекс 1:15:16 +39:08
30