Волинська осінь 2023 Результати Волинська осінь 2023


Групи

# Імя Команда,клуб Старт Рез Відс
1 Зінюк Анасія Старовижів... Старовижівський ЦДЮТ 14:09:29 5:01 ЛІДЕР
2 Винарська Інна ЦРТДЮ Колк... ЦРТДЮ Колківської ср 14:12:29 5:15 + 0:14
2 Потапенко Аня Залізниця... Залізниця 14:01:27 5:15 + 0:14
4 Гузь Діана Старовижів... Старовижівський ЦДЮТ 13:55:25 5:16 + 0:15
5 Огребчук Катерина ЦРТДЮ Колк... ЦРТДЮ Колківської ср 14:16:27 5:29 + 0:28
6 Александрук Анастасія Боратинськ... Боратинська ТГ 14:36:26 5:31 + 0:30
7 Іванова Вікторія СЮТурКамін... СЮТурКамінь-Каширської МР 14:03:26 5:40 + 0:39
8 Мисюк Соломія OC Wolf... OC Wolf 13:37:24 6:00 + 0:59
9 Трофимчук Анна СЮТурКамін... СЮТурКамінь-Каширської МР 13:56:23 6:02 + 1:01
10 Смічик Дарина Маневицьки... Маневицький ЦТДЮ 13:53:28 6:07 + 1:06
11 Бурда Софія Старовижів... Старовижівський ЦДЮТ 14:15:27 6:16 + 1:15
12 Римарчук Вероніка Залізниця... Залізниця 14:08:29 7:19 + 2:18
13 Музичук Христина Маневицьки... Маневицький ЦТДЮ 14:00:24 7:46 + 2:45
14 Столярчук Ангеліна Маневицьки... Маневицький ЦТДЮ 13:46:27 7:51 + 2:50
15 Михайлюк Анастасія Боратинськ... Боратинська ТГ 13:38:26 7:57 + 2:56
16 Биковець Каріна ЦРТДЮ Колк... ЦРТДЮ Колківської ср 13:44:26 8:18 + 3:17
17 Дзенік Поліна СЮТурКамін... СЮТурКамінь-Каширської МР 14:10:24 8:22 + 3:21
18 Мельник Діана Боратинськ... Боратинська ТГ 14:13:27 8:31 + 3:30
19 Глина Софія Боратинськ... Боратинська ТГ 14:06:24 8:41 + 3:40
19 Шевчук Софія Рівненська... Рівненська ТГ 13:34:27 8:41 + 3:40
21 Вєтрова Маргарита Старовижів... Старовижівський ЦДЮТ 13:41:27 8:50 + 3:49
21 Щербачук Маргарита Маневицьки... Маневицький ЦТДЮ 14:07:28 8:50 + 3:49
23 Гембік Дарія СЮТурКамін... СЮТурКамінь-Каширської МР 13:35:28 8:58 + 3:57
24 Кушнір Соломія Маневицьки... Маневицький ЦТДЮ 13:39:27 9:07 + 4:06
25 Босак Тетяна СЮТурКамін... СЮТурКамінь-Каширської МР 13:49:27 9:26 + 4:25
26 Войтович Тетяна Ощівська г... Ощівська гімназія Горохівської МР 13:54:33 9:28 + 4:27
27 Куприянчик Поліна Маневицьки... Маневицький ЦТДЮ 14:14:29 9:43 + 4:42
28 Мінчук Павліна Залізниця... Залізниця 13:33:26 9:54 + 4:53
29 Войтович Орися OC Wolf... OC Wolf 14:05:31 10:03 + 5:02
30 Музичук Мирослава Верес... Верес 13:50:28 10:45 + 5:44
30 Якимчук Владислава Верес... Верес 14:04:29 10:45 + 5:44
32 Хомич Дарина Рівненська... Рівненська ТГ 13:48:25 10:52 + 5:51
33 Крупнік Оксана Верес... Верес 14:11:32 12:36 + 7:35
34 Мишенко Тетяна ЦРТДЮ Колк... ЦРТДЮ Колківської ср 13:58:23 14:41 + 9:40
35 Ляцевич Анна OC Wolf... OC Wolf 13:51:25 14:46 + 9:45
36 Лащ Софія Залізниця... Залізниця 13:47:24 18:43 +13:42
37 Білецька Вікторія Підгайцівс... Підгайцівська ТГ 13:59:28 27:28 +22:27
38 Афанасьєва Надія Рівненська... Рівненська ТГ 14:02:27 30:35 +25:34
Кузьмич Юлія Підгайцівс... Підгайцівська ТГ 13:45:28 MP
Старчевська Анна Боратинськ... Боратинська ТГ 14:17:24 MP
Струк Катерина Затурцівсь... Затурцівська с.р. 13:32:27 MP
Вакантний Вакантний... Вакантний 13:25:00
Вакантний Вакантний... Вакантний 13:26:00
Вакантний Вакантний... Вакантний 13:38:00
Вакантний Вакантний... Вакантний 13:47:00
Вакантний Вакантний... Вакантний 13:52:00
Вакантний Вакантний ... Вакантний 13:31:00
Лесків Катерина Foxhunters... Foxhunters 13:37:00
Міщук Ангеліна Ощівська г... Ощівська гімназія Горохівської МР 13:35:00

# Імя Команда,клуб Старт Рез Відс
1 Ковальчук Павло ЦРТДЮ Колк... ЦРТДЮ Колківської ср 12:41:23 5:03 ЛІДЕР
1 Портянко Любомир Маневицьки... Маневицький ЦТДЮ 12:46:33 5:03 ЛІДЕР
3 Литвин Ярослав Верес... Верес 12:45:33 5:20 + 0:17
3 Тусюк Матвій Старовижів... Старовижівський ЦДЮТ 13:09:29 5:20 + 0:17
5 Черевко Ярослав Залізниця... Залізниця 13:20:26 5:23 + 0:20
6 Шишолик Владислав Маневицьки... Маневицький ЦТДЮ 13:16:27 5:31 + 0:28
7 Чучко Денис ЦРТДЮ Колк... ЦРТДЮ Колківської ср 12:56:28 5:45 + 0:42
8 Казаков Артем Боратинськ... Боратинська ТГ 12:48:23 5:56 + 0:53
9 Демков Олександр Боратинськ... Боратинська ТГ 12:58:27 6:04 + 1:01
10 Лісовецький Ярослав Маневицьки... Маневицький ЦТДЮ 13:26:26 6:09 + 1:06
11 Бритвак Роман Маневицьки... Маневицький ЦТДЮ 13:01:24 6:31 + 1:28
12 Вакуліч іван Старовижів... Старовижівський ЦДЮТ 12:49:31 6:32 + 1:29
13 Рибка Арсен СЮТурКамін... СЮТурКамінь-Каширської МР 12:42:31 6:35 + 1:32
14 Вітельський Станіслав Вишнівська... Вишнівська ТГ 12:36:25 6:37 + 1:34
15 Ткаченко Андрій ЦРТДЮ Колк... ЦРТДЮ Колківської ср 13:21:26 6:41 + 1:38
16 Гаврилюк Вадим Старовижів... Старовижівський ЦДЮТ 13:24:29 6:50 + 1:47
17 Миронюк Денис Боратинськ... Боратинська ТГ 13:18:28 6:53 + 1:50
18 Жилко Богдан Залізниця... Залізниця 13:00:30 7:00 + 1:57
19 Ковальов Артем Боратинськ... Боратинська ТГ 13:27:26 7:10 + 2:07
20 Маркусь Давід Старовижів... Старовижівський ЦДЮТ 12:54:33 7:24 + 2:21
21 Мазарчук Ярослав Верес... Верес 13:05:25 7:55 + 2:52
22 Ляшук Ілля OC Wolf... OC Wolf 12:51:27 8:00 + 2:57
23 Швайко Тимофій ЗалізницяП... ЗалізницяПК 14:32:30 8:08 + 3:05
24 Євчук Іван 9 ліцей... 9 ліцей 12:34:29 8:30 + 3:27
25 Кальчук Ілля RadioActiv... RadioActive Team 12:40:30 8:42 + 3:39
26 Панасюк Святослав Старовижів... Старовижівський ЦДЮТ 13:19:25 8:44 + 3:41
27 Лагода Марк СЮТурКамін... СЮТурКамінь-Каширської МР 13:02:24 8:46 + 3:43
28 Рудь Арсен ПК ... 14:40:22 9:01 + 3:57
29 Черевко Сятослав Залізниця... Залізниця 13:10:28 9:12 + 4:09
30 Мисник Назарій Боратинськ... Боратинська ТГ 12:28:27 9:15 + 4:12
31 Рябчун Назарій Старовижів... Старовижівський ЦДЮТ 13:03:43 10:00 + 4:57
32 Головацький Іван Боратинськ... Боратинська ТГ 12:53:28 10:26 + 5:23
33 Шибинюк Матвій Підгайцівс... Підгайцівська ТГ 12:27:30 10:29 + 5:26
34 Ващенко Матвій Боратинськ... Боратинська ТГ 13:04:32 10:40 + 5:37
35 Павлючук Назар СЮТурКамін... СЮТурКамінь-Каширської МР 12:52:30 11:14 + 6:11
36 Волинець Захар ЛФСО... ЛФСО 14:18:31 11:49 + 6:45
37 Мельник Ігор Підгайцівс... Підгайцівська ТГ 13:22:32 12:18 + 7:15
38 Маркевич Антон ЦРТДЮ Колк... ЦРТДЮ Колківської ср 13:11:23 12:38 + 7:35
39 Заєць Владислав Пк ... 12:03:18 12:49 + 7:45
40 Заєць Максим Пк ... 12:03:16 12:53 + 7:49
41 Береза Валентин Боратинськ... Боратинська ТГ 12:38:28 13:15 + 8:12
42 Савчук Лук’ян Старовижів... Старовижівський ЦДЮТ 12:59:23 14:50 + 9:47
43 Тригобюк Олександр Верес... Верес 13:25:34 15:33 +10:30
44 Лавренюк Тимофій Копачівськ... Копачівська ОТГ 13:06:26 15:43 +10:40
45 Кузьмич Максим Підгайцівс... Підгайцівська ТГ 12:57:27 16:14 +11:11
46 Ковальчук Владислав Підгайцівс... Підгайцівська ТГ 13:17:28 17:19 +12:16
47 Семенюк Максим Старовижів... Старовижівський ЦДЮТ 13:14:33 18:30 +13:27
48 Чижук Денис Старовижів... Старовижівський ЦДЮТ 12:39:28 22:51 +17:48
49 Моколюк Любомир Боратинськ... Боратинська ТГ 13:23:23 23:45 +18:42
50 Захарчук Денис Підгайцівс... Підгайцівська ТГ 13:07:31 24:14 +19:11
51 Романюк Захар Підгайцівс... Підгайцівська ТГ 12:47:28 36:16 +31:13
52 Казаков Марк Боратинськ... Боратинська ТГ 12:43:33 51:31 +46:28
Беренюк Олександр Затурцівсь... Затурцівська с.р. 12:33:28 MP
Горбатюк Марк Підгайцівс... Підгайцівська ТГ 13:12:25 MP
Сандер Данило Старовижів... Старовижівський ЦДЮТ 12:29:25 MP
Вакантний Вакантний... Вакантний 12:20:00
Вакантний Вакантний... Вакантний 12:21:00
Вакантний Вакантний... Вакантний 12:25:00
Вакантний Вакантний... Вакантний 12:26:00
Вакантний Вакантний... Вакантний 12:30:00
Вакантний Вакантний... Вакантний 12:50:00
Вакантний Вакантний... Вакантний 13:08:00
Вакантний Вакантний... Вакантний 13:24:00
Вільчинський Денис Верес... Верес 13:10:00
Каспірович Іван Боратинськ... Боратинська ТГ 13:23:00
Козачук Артур Підгайцівс... Підгайцівська ТГ 12:32:00
Кравчук Артем Боратинськ... Боратинська ТГ 13:03:00
Мохнюк Назар Старовижів... Старовижівський ЦДЮТ 12:39:00
Прокоп'юк Дмитро Foxhunters... Foxhunters 12:27:00

# Імя Команда,клуб Старт Рез Відс
1 Войтович Василина OC Wolf... OC Wolf 13:46:26 7:30 ЛІДЕР
2 Лагода Анастасія СЮТурКамін... СЮТурКамінь-Каширської МР 13:41:30 8:14 + 0:44
2 Серединська Інна Верес... Верес 14:22:28 8:14 + 0:44
4 Свистун Дарина СЮТурКамін... СЮТурКамінь-Каширської МР 14:30:33 8:40 + 1:10
5 Глина Яна Боратинськ... Боратинська ТГ 14:29:25 9:21 + 1:51
6 Півень Софія СЮТурКамін... СЮТурКамінь-Каширської МР 14:16:24 9:28 + 1:58
7 Боцман Марта 9 ліцей... 9 ліцей 14:33:27 9:54 + 2:24
8 Романюк Влада Боратинськ... Боратинська ТГ 14:08:30 9:56 + 2:26
9 Лагода Соломія Маневицьки... Маневицький ЦТДЮ 14:03:28 10:39 + 3:09
10 Михалюк Оксана СЮТурКамін... СЮТурКамінь-Каширської МР 14:37:26 10:48 + 3:18
11 Курчик Олександра СЮТурКамін... СЮТурКамінь-Каширської МР 13:55:26 10:57 + 3:27
12 Петрук Юстина 9 ліцей... 9 ліцей 13:37:28 11:09 + 3:39
13 Солованюк Анастасія Маневицьки... Маневицький ЦТДЮ 13:49:25 11:50 + 4:20
14 Захарчук Юлія Затурцівсь... Затурцівська с.р. 13:36:25 13:49 + 6:18
15 Трофимчук Дарина СЮТурКамін... СЮТурКамінь-Каширської МР 13:48:30 13:50 + 6:20
16 Ткачук Софія Шацьк БДЮТ... Шацьк БДЮТ 14:34:25 14:20 + 6:50
17 Беренюк Діана Затурцівсь... Затурцівська с.р. 13:35:25 15:12 + 7:41
18 Міщук Каріна Ощівська г... Ощівська гімназія Горохівської МР 13:42:25 16:02 + 8:32
19 Дуда Дарина СЮТурКамін... СЮТурКамінь-Каширської МР 14:09:25 16:03 + 8:33
20 Голячук Дарина м. Володим... м. Володимир 14:12:28 16:24 + 8:54
21 Чернюк Марія Копачівськ... Копачівська ОТГ 13:57:27 16:51 + 9:21
22 Писарська Соломія ЦРТДЮ Колк... ЦРТДЮ Колківської ср 14:25:26 17:48 +10:18
23 Приведенець Анна Маневицьки... Маневицький ЦТДЮ 14:31:29 17:55 +10:25
24 Германюк Софія Маневицьки... Маневицький ЦТДЮ 14:24:26 17:58 +10:28
25 Хомич Світлана Маневицьки... Маневицький ЦТДЮ 14:17:25 18:00 +10:30
26 Кичка Дарина СЮТурКамін... СЮТурКамінь-Каширської МР 14:23:25 18:34 +11:04
27 Раца Надія Вишнівська... Вишнівська ТГ 13:38:24 19:00 +11:30
28 Семенюк Софія Підгайцівс... Підгайцівська ТГ 13:44:29 19:29 +11:59
29 Мельник Уляна Гімназія с... Гімназія с.Хмелівка 14:06:26 20:55 +13:25
30 Лащ Ангеліна Залізниця... Залізниця 14:21:27 22:03 +14:33
31 Макарчук Марта Шацьк БДЮТ... Шацьк БДЮТ 14:27:28 22:14 +14:44
32 Пархомова Валерія ЦРТДЮ Колк... ЦРТДЮ Колківської ср 14:04:30 23:40 +16:10
33 Процик Діана СЮТурКамін... СЮТурКамінь-Каширської МР 14:02:28 24:11 +16:41
34 Сокол Анастасія Підгайцівс... Підгайцівська ТГ 14:26:27 24:28 +16:58
35 Кузницька Мар'яна Копачівськ... Копачівська ОТГ 14:32:27 24:37 +17:07
36 Семенюк Мирослава Залізниця... Залізниця 13:53:24 24:59 +17:29
37 Боровицька Валерія Боратинськ... Боратинська ТГ 13:47:26 27:06 +19:36
38 Ляшук Марта ЦРТДЮ Колк... ЦРТДЮ Колківської ср 13:43:29 27:23 +19:53
39 Денисюк Анна Гімназія с... Гімназія с.Хмелівка 14:20:25 28:10 +20:40
40 Денейчук Анастасія Сергіївна Сошичненсь... Сошичненська ОТГ 14:14:30 28:18 +20:48
41 Гвоздецька Емілія Шацьк БДЮТ... Шацьк БДЮТ 14:13:25 30:03 +22:33
42 Гапонюк Марія Вакантний... Вакантний 13:59:26 30:34 +23:04
43 Йовик Олександра Маневицьки... Маневицький ЦТДЮ 14:38:28 30:40 +23:10
44 Черевко Наталія Залізниця... Залізниця 13:39:25 30:57 +23:27
45 Чубейко Ярослава Залізниця... Залізниця 14:35:25 33:40 +26:10
46 Парфелюк Валерія Дмитрівна Сошичненсь... Сошичненська ОТГ 14:00:27 35:42 +28:12
47 Лащ Дарина Залізниця... Залізниця 14:07:26 36:18 +28:48
48 Войтович Анна Ощівська г... Ощівська гімназія Горохівської МР 14:10:30 38:24 +30:54
49 Мучак Дарина Рівненська... Рівненська ТГ 13:51:30 38:56 +31:26
50 Зузак Варвара 9 ліцей... 9 ліцей 14:19:24 42:04 +34:34
51 Томчук Христина Гімназія с... Гімназія с.Хмелівка 13:52:26 43:44 +36:14
52 Стаднік Дарина Шацьк БДЮТ... Шацьк БДЮТ 13:45:26 58:06 +50:36
Котик Анна Затурцівсь... Затурцівська с.р. 14:01:28 MP
Масюк Любов Залізниця... Залізниця 14:28:24 MP
Симонович Тетяна Підгайцівс... Підгайцівська ТГ 14:05:29 MP
Ходзінська Анастасія Копачівськ... Копачівська ОТГ 14:18:26 MP
Білан Дарина Ліцей №14... Ліцей №14 14:06:00
Вакантний Вакантний... Вакантний 13:35:00
Вакантний Вакантний... Вакантний 13:49:00
Вакантний Вакантний... Вакантний 13:53:00
Ковальчук Анна Ліцей №14... Ліцей №14 13:45:00
Колочун Анна Ковель — Ц... Ковель — ЦНПВТК 13:51:00

# Імя Команда,клуб Старт Рез Відс
1 Вітовщик Владислав Залізниця... Залізниця 13:04:29 10:54 ЛІДЕР
2 Гончаров Максим Боратинськ... Боратинська ТГ 12:25:26 11:21 + 0:27
3 Ляшук Петро Вишнівська... Вишнівська ТГ 13:18:26 14:22 + 3:28
4 Гожик Гліб Боратинськ... Боратинська ТГ 12:37:25 14:35 + 3:41
5 Гурський Олександр ЦРТДЮ Колк... ЦРТДЮ Колківської ср 12:41:25 14:58 + 4:04
6 Музика Назар Маневицьки... Маневицький ЦТДЮ 12:21:34 15:03 + 4:09
7 Луппов Арсен Боратинськ... Боратинська ТГ 12:43:31 15:40 + 4:46
8 Карпік Артем СЮТурКамін... СЮТурКамінь-Каширської МР 13:22:30 16:19 + 5:25
9 Зімич Ілля Боратинськ... Боратинська ТГ 13:30:29 16:28 + 5:34
10 Мельникович Владислав Маневицьки... Маневицький ЦТДЮ 12:57:28 18:15 + 7:21
11 Римарчук Артем Залізниця... Залізниця 12:23:30 19:42 + 8:48
12 Кривдюк Захар Боратинськ... Боратинська ТГ 12:55:28 20:02 + 9:08
13 Тищук Микола СЮТурКамін... СЮТурКамінь-Каширської МР 12:16:26 20:09 + 9:15
14 Жилко Григорій Залізниця... Залізниця 12:46:34 20:22 + 9:28
15 Кузьмич Руслан ЦРТДЮ Колк... ЦРТДЮ Колківської ср 13:28:27 20:29 + 9:35
16 Федчик Олесь СЮТурКамін... СЮТурКамінь-Каширської МР 12:58:27 21:02 +10:08
17 Ляшук Дмитро OC Wolf... OC Wolf 12:17:26 21:14 +10:20
18 Батюк Юрій Маневицьки... Маневицький ЦТДЮ 12:39:26 22:16 +11:22
19 Феш Дмитрій Підгайцівс... Підгайцівська ТГ 12:36:27 22:21 +11:27
20 Триль Богдан 9 ліцей... 9 ліцей 12:20:29 22:49 +11:55
21 Ковальчук Дмитро Старовижів... Старовижівський ЦДЮТ 12:48:25 22:55 +12:01
22 Васейко Арсен Боратинськ... Боратинська ТГ 13:19:28 23:03 +12:09
23 Бондаренко Єгор OC Wolf... OC Wolf 12:35:24 23:17 +12:23
24 Гордей Артем Боратинськ... Боратинська ТГ 13:13:24 24:52 +13:58
25 Максимук Богдан Рівненська... Рівненська ТГ 13:24:25 24:56 +14:02
26 Коляда Тарас Вишнівська... Вишнівська ТГ 12:54:32 26:21 +15:27
27 Завадський Богдан Старовижів... Старовижівський ЦДЮТ 12:15:26 26:28 +15:34
28 Павліха Роман Боратинськ... Боратинська ТГ 12:31:26 26:58 +16:04
29 Веремко Тарас Вишнівська... Вишнівська ТГ 13:06:24 27:07 +16:13
30 Федорчук Ігор Маневицьки... Маневицький ЦТДЮ 13:09:23 28:10 +17:16
31 Підгурський Тимофій СЮТурКамін... СЮТурКамінь-Каширської МР 12:40:29 28:28 +17:34
32 Лис Давид Рівненська... Рівненська ТГ 13:00:33 29:26 +18:32
33 Гонсіровський Дмитро 9 ліцей... 9 ліцей 12:38:29 29:29 +18:35
34 Огребчук Василь ЦРТДЮ Колк... ЦРТДЮ Колківської ср 13:17:25 29:46 +18:52
35 Зубенко Валентин Вишнівська... Вишнівська ТГ 12:30:28 31:10 +20:16
36 Поліщук Роман Шацьк БДЮТ... Шацьк БДЮТ 13:03:30 35:36 +24:42
37 Трофімов Артем Верес... Верес 12:24:38 37:05 +26:11
38 Ящик Дмитро Копачівськ... Копачівська ОТГ 12:14:31 37:24 +26:30
39 Віліщук Богдан Копачівськ... Копачівська ОТГ 12:32:28 37:36 +26:42
40 Бобко Станіслав Гімназія с... Гімназія с.Хмелівка 12:26:26 38:15 +27:21
41 Биковський Роман Ощівська г... Ощівська гімназія Горохівської МР 12:34:26 38:31 +27:37
42 Токарук Антон Боратинськ... Боратинська ТГ 12:19:32 40:05 +29:11
43 Савчук Дмитро Шацьк БДЮТ... Шацьк БДЮТ 13:27:27 40:30 +29:36
44 Лукашевич Веніамін Гімназія с... Гімназія с.Хмелівка 13:20:32 40:52 +29:58
45 Ковальчук Руслан Шацьк БДЮТ... Шацьк БДЮТ 12:27:28 42:42 +31:48
46 Амза Ілля 9 ліцей... 9 ліцей 13:14:29 42:57 +32:03
47 Франчук Олександр Ощівська г... Ощівська гімназія Горохівської МР 13:10:30 43:28 +32:34
48 Близнюк Любомир Ощівська г... Ощівська гімназія Горохівської МР 12:10:29 43:29 +32:35
49 Яцук Олесь Маневицьки... Маневицький ЦТДЮ 13:21:24 44:08 +33:14
50 Теребейчик Владислав Васильович Сошичненсь... Сошичненська ОТГ 12:09:27 44:28 +33:34
51 Ковальчук Артем Боратинськ... Боратинська ТГ 12:49:27 45:30 +34:36
52 Жердецький Ілля ЦРТДЮ Колк... ЦРТДЮ Колківської ср 12:23:41 46:37 +35:43
53 Мельничук Сергій Рівненська... Рівненська ТГ 12:42:26 47:23 +36:29
54 Походзей Роман Ощівська г... Ощівська гімназія Горохівської МР 12:52:28 47:40 +36:46
55 Галух Тимофій Шацьк БДЮТ... Шацьк БДЮТ 12:45:25 48:02 +37:08
56 Прокопчук Назарій Гімназія с... Гімназія с.Хмелівка 12:44:30 50:24 +39:30
57 Кушнерук Антон Нововолинс... Нововолинськ 12:47:25 59:45 +48:51
58 Хомінчук Матвій Сошичненсь... Сошичненська ОТГ 12:18:27 1:07:03 +56:09
Галух Ілля Шацьк БДЮТ... Шацьк БДЮТ 13:15:28 DNF
Демчук Андрій 9 ліцей... 9 ліцей 12:56:26 DNF
Борис Павло Гімназія с... Гімназія с.Хмелівка 13:02:28 MP
Глинюк Артур 9 ліцей... 9 ліцей 13:26:29 MP
Дрейчан Віталій СЮТурКамін... СЮТурКамінь-Каширської МР 13:16:23 MP
Лавренюк Олександр Копачівськ... Копачівська ОТГ 13:08:28 MP
Матрунчик Марк Підгайцівс... Підгайцівська ТГ 12:12:28 MP
Мельник Назар Боратинськ... Боратинська ТГ 13:25:31 MP
Нагайський Антон Нововолинс... Нововолинськ 12:11:26 MP
Нестеровський Назар Foxhunters... Foxhunters 12:33:27 MP
Панасюк Андрій ЦРТДЮ Колк... ЦРТДЮ Колківської ср 13:05:28 MP
Пастушук Андрій Вишнівська... Вишнівська ТГ 13:29:24 MP
Сокол Станіслав ЦРТДЮ Колк... ЦРТДЮ Колківської ср 12:53:30 MP
Футрук Артем Копачівськ... Копачівська ОТГ 12:50:37 MP
Антонюк Артем Ліцей №14... Ліцей №14 13:18:00
Вакантний Вакантний... Вакантний 12:01:00
Вакантний Вакантний... Вакантний 12:02:00
Вакантний Вакантний... Вакантний 12:03:00
Вакантний Вакантний... Вакантний 12:08:00
Вакантний Вакантний... Вакантний 12:56:00
Вакантний Вакантний... Вакантний 13:02:00
Вакантний Вакантний... Вакантний 13:07:00
Вакантний Вакантний... Вакантний 13:26:00
Вакантний Вакантний... Вакантний 13:27:00
Марʼян Олександр Foxhunters... Foxhunters 12:46:00
Нечипоренко Павло Ліцей №14... Ліцей №14 13:06:00
Семенюк Роман Ліцей №14... Ліцей №14 12:24:00
Собіпан Юрій Ліцей №14... Ліцей №14 12:54:00
Шепшелей Артур Ковель — Ц... Ковель — ЦНПВТК 12:23:00

# Імя Команда,клуб Старт Рез Відс
1 Моружко Дарина Foxhunters... Foxhunters 13:48:29 14:24 ЛІДЕР
2 Сачук Софія Волинський... Волинський обласний ліцей 13:53:30 14:29 + 0:05
3 Серединська Катерина Верес... Верес 13:36:29 15:36 + 1:12
4 Падалюк Яна Маневицьки... Маневицький ЦТДЮ 14:01:24 15:57 + 1:33
5 Чубейко Іра Залізниця... Залізниця 13:57:24 16:02 + 1:38
6 Надворська Катерина Боратинськ... Боратинська ТГ 14:38:25 16:07 + 1:43
7 Черевко Анастасія Залізниця... Залізниця 14:21:24 16:41 + 2:17
8 Михалевська Тетяна Маневицьки... Маневицький ЦТДЮ 14:09:28 17:01 + 2:37
9 Романюк Марія Рівненська... Рівненська ТГ 14:16:29 17:29 + 3:05
10 Мажула Ірина СЮТурКамін... СЮТурКамінь-Каширської МР 13:46:25 17:37 + 3:13
11 Прадун Іванна Підгайцівс... Підгайцівська ТГ 13:35:31 17:41 + 3:17
12 Дрозд Дарина Шацьк БДЮТ... Шацьк БДЮТ 14:28:26 17:52 + 3:28
13 Калитюк Анастасія м. Володим... м. Володимир 14:26:29 18:27 + 4:03
14 Дричик Анастасія Нововолинс... Нововолинськ 14:07:24 18:53 + 4:29
15 Михалевська Ірина Маневицьки... Маневицький ЦТДЮ 13:45:23 20:21 + 5:57
16 Щур Анна СЮТурКамін... СЮТурКамінь-Каширської МР 14:02:30 20:51 + 6:27
17 Шевчук Мар'яна Рівненська... Рівненська ТГ 13:44:27 21:24 + 7:00
18 Гвоздецька Фаїна Шацьк БДЮТ... Шацьк БДЮТ 14:35:27 21:55 + 7:31
19 Аршулік Олександра ЦРТДЮ Колк... ЦРТДЮ Колківської ср 13:51:22 22:08 + 7:44
20 Раца Анастасія Вишнівська... Вишнівська ТГ 14:13:24 22:31 + 8:07
21 Олійник Маргарита Боратинськ... Боратинська ТГ 13:55:30 22:38 + 8:14
22 Чулгаєва Тетяна Нововолинс... Нововолинськ 14:23:26 22:43 + 8:19
23 Хомич Вікторія Маневицьки... Маневицький ЦТДЮ 14:33:24 23:48 + 9:24
24 Рудь Дарина Вишнівська... Вишнівська ТГ 14:36:29 24:39 +10:15
25 Маляс Віра Рівненська... Рівненська ТГ 14:24:29 24:58 +10:34
26 Літвінчук Валерія Старовижів... Старовижівський ЦДЮТ 14:05:27 26:30 +12:06
27 Бойко Марія Старовижів... Старовижівський ЦДЮТ 14:27:26 26:50 +12:26
28 Павловська Анастасія Старовижів... Старовижівський ЦДЮТ 13:41:26 27:36 +13:12
29 Проскура Іванна Шацьк БДЮТ... Шацьк БДЮТ 13:40:24 27:42 +13:18
30 Рибінська Богдана Копачівськ... Копачівська ОТГ 13:52:24 28:11 +13:47
31 Йовик Анастасія Маневицьки... Маневицький ЦТДЮ 14:17:27 28:43 +14:19
32 Феш Тетяна Підгайцівс... Підгайцівська ТГ 13:59:27 28:59 +14:35
33 Чоботан Марія Рівненська... Рівненська ТГ 14:32:31 31:29 +17:05
34 Сіразетдінова Дана Старовижів... Старовижівський ЦДЮТ 14:29:28 31:45 +17:21
35 Борисюк Богдана Старовижів... Старовижівський ЦДЮТ 13:34:31 33:37 +19:12
36 Хомицька Марія Рівненська... Рівненська ТГ 14:00:26 33:41 +19:17
37 Смірнова Діана м. Володим... м. Володимир 14:10:27 36:11 +21:47
38 Биковець Сніжана ЦРТДЮ Колк... ЦРТДЮ Колківської ср 14:31:28 37:32 +23:08
39 Максимук Софія Старовижів... Старовижівський ЦДЮТ 14:11:30 38:33 +24:09
40 Базилюк Христина Шацьк БДЮТ... Шацьк БДЮТ 13:56:25 47:04 +32:40
41 Янюк Ірина м. Володим... м. Володимир 13:54:36 48:49 +34:25
42 Раковець Анна Василівна Сошичненсь... Сошичненська ОТГ 13:50:24 52:58 +38:34
43 Зубенко Віталіна Вишнівська... Вишнівська ТГ 13:49:23 54:03 +39:39
44 Ігнатюк Соломія Копачівськ... Копачівська ОТГ 14:08:27 1:00:31 +46:07
45 Цвид Устина Шацьк БДЮТ... Шацьк БДЮТ 14:12:25 1:01:14 +46:50
Воробей Софія Нововолинс... Нововолинськ 13:43:26 MP
Камінська Олександра Старовижів... Старовижівський ЦДЮТ 13:33:24 MP
Приймак Вікторія СЮТурКамін... СЮТурКамінь-Каширської МР 14:18:24 MP
Родяк Марія Волинський... Волинський обласний ліцей 13:37:27 MP
Федонюк Олександра Ощівська г... Ощівська гімназія Горохівської МР 14:04:31 MP
Вакантний Вакантний... Вакантний 13:42:00
Вакантний Вакантний... Вакантний 14:15:00
Вакантний Вакантний... Вакантний 14:20:00
Гошко Валерія Ліцей №14... Ліцей №14 14:01:00
Зотова Валерія Ліцей №14... Ліцей №14 14:25:00
Кислюк Ксенія Ковель — Ц... Ковель — ЦНПВТК 13:33:00
Кравчук Яна Ліцей №14... Ліцей №14 14:09:00
Курасевич Тетяна Ліцей №14... Ліцей №14 13:53:00
Лясковська Анна Боратинськ... Боратинська ТГ 13:34:00
Лінчинська Вероніка Ліцей №14... Ліцей №14 14:17:00
Мальчук Ірина Боратинськ... Боратинська ТГ 14:14:00
Сидорчук Христина Ліцей №14... Ліцей №14 14:32:00
Старчевська Вікторія Боратинськ... Боратинська ТГ 14:29:00
Учасник 594 ... 0:00
Цеслів Анна Ліцей №14... Ліцей №14 13:37:00
Цокало Ірина Боратинськ... Боратинська ТГ 13:58:00

# Імя Команда,клуб Старт Рез Відс
1 Іванов Олександр СЮТурКамін... СЮТурКамінь-Каширської МР 13:29:22 15:53 ЛІДЕР
2 Сидорчук Мар'ян ЦРТДЮ Колк... ЦРТДЮ Колківської ср 13:25:28 16:51 + 0:58
3 Шевчук Максим Рівненська... Рівненська ТГ 12:32:26 17:07 + 1:14
4 Ковальчук Максим Старовижів... Старовижівський ЦДЮТ 12:43:29 17:10 + 1:17
5 Гаврилюк Богдан А Старовижів... Старовижівський ЦДЮТ 13:27:24 18:28 + 2:35
6 Пех Ярослав Гімназія с... Гімназія с.Хмелівка 12:36:22 18:33 + 2:40
7 Патейчук Олександр ЦРТДЮ Колк... ЦРТДЮ Колківської ср 12:30:23 19:07 + 3:14
8 Деркач Михайло СЮТурКамін... СЮТурКамінь-Каширської МР 12:34:27 19:22 + 3:29
9 Катрушин Максим Верес... Верес 12:22:24 19:27 + 3:34
10 Юхимук Денис Старовижів... Старовижівський ЦДЮТ 13:32:24 19:42 + 3:49
11 Михайлюк Назар Затурцівсь... Затурцівська с.р. 13:06:27 20:15 + 4:22
12 Сєдих Богдан Затурцівсь... Затурцівська с.р. 12:11:28 20:16 + 4:23
13 Романюк Святослав Маневицьки... Маневицький ЦТДЮ 12:40:31 20:20 + 4:27
14 Манзик Арсен ЦРТДЮ Колк... ЦРТДЮ Колківської ср 12:41:26 20:21 + 4:28
15 Міщук Арсеній Ощівська г... Ощівська гімназія Горохівської МР 12:10:28 20:37 + 4:44
16 Ткач Артем СЮТурКамін... СЮТурКамінь-Каширської МР 12:56:25 20:44 + 4:51
17 Купира Назар Рівненська... Рівненська ТГ 12:20:26 21:06 + 5:13
18 Максимук Андрій Рівненська... Рівненська ТГ 12:42:24 21:35 + 5:42
19 Батюк Сергій Маневицьки... Маневицький ЦТДЮ 12:51:29 21:39 + 5:46
20 Яковський Микита СЮТурКамін... СЮТурКамінь-Каширської МР 12:12:27 21:55 + 6:02
21 Ткачук Роман Шацьк БДЮТ... Шацьк БДЮТ 13:10:25 23:16 + 7:23
22 Забалуєв Богдан Нововолинс... Нововолинськ 12:35:25 23:28 + 7:35
23 Шевчук Станіслав Боратинськ... Боратинська ТГ 12:55:24 24:08 + 8:15
24 Ярмолюк Богдан Затурцівсь... Затурцівська с.р. 12:07:26 24:18 + 8:24
25 Черевко Тарас Залізниця... Залізниця 13:31:25 24:26 + 8:33
26 Кушніренко Дмитро Маневицьки... Маневицький ЦТДЮ 12:29:23 24:38 + 8:45
27 Зінчук Андрій Вишнівська... Вишнівська ТГ 13:07:28 26:06 +10:13
28 Ліра Орест Ощівська г... Ощівська гімназія Горохівської МР 12:32:30 26:12 +10:19
29 Сокол Захар Підгайцівс... Підгайцівська ТГ 12:50:29 26:17 +10:24
30 Рузак Ілля Підгайцівс... Підгайцівська ТГ 12:39:25 26:24 +10:31
31 Оніщук Дмитро Вишнівська... Вишнівська ТГ 12:45:43 27:26 +11:33
32 Пшава Павло Рівненська... Рівненська ТГ 13:04:27 27:52 +11:59
33 Лукянчук Микола СЮТурКамін... СЮТурКамінь-Каширської МР 12:06:28 28:02 +12:08
34 Івануха Віталій Старовижів... Старовижівський ЦДЮТ 13:05:30 28:04 +12:11
35 Миронюк Дмитро ЦРТДЮ Колк... ЦРТДЮ Колківської ср 12:52:27 28:07 +12:14
36 Щерба Максим м. Володим... м. Володимир 12:46:29 28:11 +12:18
37 Корнейчук Назар Нововолинс... Нововолинськ 12:13:27 28:19 +12:26
38 Занюк Артем Шацьк БДЮТ... Шацьк БДЮТ 12:37:23 28:28 +12:35
39 Музичик Андрій Затурцівсь... Затурцівська с.р. 13:16:24 29:22 +13:29
40 Цвид Станіслав Рівненська... Рівненська ТГ 13:15:23 30:25 +14:32
41 Матіюк Павло Підгайцівс... Підгайцівська ТГ 13:01:27 30:43 +14:50
42 Дутік Тарас Старовижів... Старовижівський ЦДЮТ 12:08:27 31:04 +15:10
43 Бортник Вадим Рівненська... Рівненська ТГ 13:26:23 31:54 +16:01
44 Макарчук Ярослав Маневицьки... Маневицький ЦТДЮ 12:18:26 31:57 +16:04
45 Смічик Богдан Маневицьки... Маневицький ЦТДЮ 13:24:23 32:07 +16:14
46 Швайко Ілля Залізниця... Залізниця 13:22:34 33:21 +17:28
47 Шевчик Владислав Нововолинс... Нововолинськ 12:57:26 34:04 +18:11
48 Телещук Орест Рівненська... Рівненська ТГ 12:53:26 34:32 +18:39
49 Гірнєц Ілля Шацьк БДЮТ... Шацьк БДЮТ 12:59:24 34:44 +18:51
50 Мельничук Ярослав Ощівська г... Ощівська гімназія Горохівської МР 12:54:27 38:38 +22:45
51 Масюк Дмитро Залізниця... Залізниця 13:00:35 40:35 +24:42
52 Бондаренко Артем Шацьк БДЮТ... Шацьк БДЮТ 12:15:22 41:24 +25:31
53 Кримчук Віталій Боратинськ... Боратинська ТГ 13:18:24 41:36 +25:43
54 Вітельський Олексій Вишнівська... Вишнівська ТГ 12:23:36 43:22 +27:29
55 Чабан Олексій Старовижів... Старовижівський ЦДЮТ 12:44:27 43:37 +27:44
56 Сидорук Максим Миколайович Сошичненсь... Сошичненська ОТГ 12:48:49 45:23 +29:30
57 Абрамчук Артем Рівненська... Рівненська ТГ 12:09:26 47:21 +31:28
58 Матвійчук Станіслав ЦРТДЮ Колк... ЦРТДЮ Колківської ср 13:03:25 48:14 +32:21
59 Семенюк Назар Маневицьки... Маневицький ЦТДЮ 13:13:27 48:23 +32:30
60 Чабан Рідіон Маневицьки... Маневицький ЦТДЮ 13:02:26 48:31 +32:38
61 Юхно Андрій Гімназія с... Гімназія с.Хмелівка 12:58:24 52:30 +36:37
62 Крутюк Богдан Васильович Сошичненсь... Сошичненська ОТГ 12:26:27 1:42:15 +1:26:22
Білецький Владислав Підгайцівс... Підгайцівська ТГ 12:28:26 DNF
Кокудак Андрій Залізниця... Залізниця 12:27:24 DNF
Таранович Назарій Нововолинс... Нововолинськ 13:30:27 DNF
Шишко Владислав Затурцівсь... Затурцівська с.р. 13:28:24 DNF
Єгорушкін Ілля Гімназія с... Гімназія с.Хмелівка 13:09:25 MP
Денисюк Антон Гімназія с... Гімназія с.Хмелівка 12:46:32 MP
Захаренко Юрій Нововолинс... Нововолинськ 13:19:30 MP
Зінкевич Анастасій Підгайцівс... Підгайцівська ТГ 12:18:54 MP
Корж Олександр м. Володим... м. Володимир 12:24:41 MP
Мазурок Денис Боратинськ... Боратинська ТГ 12:33:25 MP
Мельник Ілля Гімназія с... Гімназія с.Хмелівка 12:25:27 MP
Мороз Артем OC Wolf... OC Wolf 12:38:26 MP
Мураха Василь Шацьк БДЮТ... Шацьк БДЮТ 13:21:25 MP
Мустафа Давид OC Wolf... OC Wolf 13:33:03 MP
Поліщук Владеслав Залізниця... Залізниця 12:49:29 MP
Попович Вадим м. Володим... м. Володимир 13:08:29 MP
Потапенко Владислав Залізниця... Залізниця 13:11:27 MP
Примачук Тимур ЦРТДЮ Колк... ЦРТДЮ Колківської ср 13:14:27 MP
Прокопчук Михайло Гімназія с... Гімназія с.Хмелівка 13:20:29 MP
Шовкович Назар ЦРТДЮ Колк... ЦРТДЮ Колківської ср 12:19:24 MP
Іванчук Максим Підгайцівс... Підгайцівська ТГ 13:18:00
Войчик Роман СЮТурКамін... СЮТурКамінь-Каширської МР 13:13:00
Козачук Максим Підгайцівс... Підгайцівська ТГ 13:07:00
Наумук Матвій Ковель — Ц... Ковель — ЦНПВТК 12:09:00
Пліш Павло Старовижів... Старовижівський ЦДЮТ 12:16:00

# Імя Команда,клуб Старт Рез Відс
1 Іщук Вікторія Foxhunters... Foxhunters 14:15:25 13:54 ЛІДЕР
2 Прилепа Дарина Рівненська... Рівненська ТГ 13:41:28 16:50 + 2:56
3 Бринчук Аня Залізниця... Залізниця 14:01:25 17:35 + 3:41
4 Прокопюк Анастасія Foxhunters... Foxhunters 13:34:30 17:40 + 3:45
5 Мороз Анна OC Wolf... OC Wolf 14:07:29 19:47 + 5:53
6 Шевчук Маргарита Боратинськ... Боратинська ТГ 14:00:29 20:28 + 6:34
7 Зінчук Софія ЦРТДЮ Колк... ЦРТДЮ Колківської ср 13:55:28 20:34 + 6:40
8 Гордійчук Катерина Аркадіївна Сошичненсь... Сошичненська ОТГ 14:19:23 20:46 + 6:52
9 Приємська Софія Foxhunters... Foxhunters 13:54:35 21:30 + 7:36
10 Яковська Тетяна СЮТурКамін... СЮТурКамінь-Каширської МР 13:58:22 22:29 + 8:35
11 Сичук Аліна Ліцей №14... Ліцей №14 14:03:29 24:18 +10:24
12 Захарченко Тетяна Нововолинс... Нововолинськ 14:14:28 25:39 +11:45
13 Скороход Катерина Маневицьки... Маневицький ЦТДЮ 13:36:27 26:06 +12:12
14 Воробей Юлія Нововолинс... Нововолинськ 13:53:26 27:32 +13:38
15 Ютовець Анна Володимирівна Сошичненсь... Сошичненська ОТГ 14:12:30 27:40 +13:46
16 Ляшук Марія Вишнівська... Вишнівська ТГ 13:35:29 28:06 +14:12
17 Лопушик Яна Маневицьки... Маневицький ЦТДЮ 14:11:33 29:41 +15:47
18 Саган Олена Шацьк БДЮТ... Шацьк БДЮТ 13:38:28 29:51 +15:57
19 Чеб Дарина Маневицьки... Маневицький ЦТДЮ 13:57:26 30:34 +16:40
20 Бєлікова Юлія м. Володим... м. Володимир 14:08:25 31:49 +17:55
21 Лукашук Юлія Маневицьки... Маневицький ЦТДЮ 13:50:26 32:24 +18:30
22 Ланевич Оксана Залізниця... Залізниця 13:40:26 32:58 +19:04
23 Терешко Анна ЦРТДЮ Колк... ЦРТДЮ Колківської ср 14:09:26 34:24 +20:30
24 Поліщук Катерина Леонідіївна Сошичненсь... Сошичненська ОТГ 14:05:25 34:47 +20:53
25 Лукашова Анастасія ЦРТДЮ Колк... ЦРТДЮ Колківської ср 14:02:26 38:39 +24:45
26 Лупенко Вікторія м. Володим... м. Володимир 13:47:29 38:52 +24:58
27 Гузей Дарина Волинський... Волинський обласний ліцей 14:20:27 40:26 +26:32
28 Тимощук Анюта Маневицьки... Маневицький ЦТДЮ 13:43:28 41:05 +27:11
29 Мельничук Соломія Маневицьки... Маневицький ЦТДЮ 14:18:25 42:09 +28:15
30 Ганайчук Софія 9 ліцей... 9 ліцей 14:13:28 52:36 +38:42
31 Раковець Дарина Анатоліївна Сошичненсь... Сошичненська ОТГ 13:37:23 53:35 +39:41
32 Оксенюк Олександра ЦРТДЮ Колк... ЦРТДЮ Колківської ср 14:23:27 57:46 +43:52
33 Згоранець Лідія 9 ліцей... 9 ліцей 14:06:28 59:37 +45:43
34 Легеза Софія Вишнівська... Вишнівська ТГ 13:56:21 1:09:15 +55:21
Коцюрська Софія Волинський... Волинський обласний ліцей 13:59:24 DNF
Найдич Наталія СЮТурКамін... СЮТурКамінь-Каширської МР 13:44:25 DNF
Огребчук Анна ЦРТДЮ Колк... ЦРТДЮ Колківської ср 13:48:27 DNF
Ханейчук Катерина Анатоліївна Сошичненсь... Сошичненська ОТГ 13:51:26 MP
Булік Анна Ковель — Ц... Ковель — ЦНПВТК 13:44:00
Вакантний Вакантний... Вакантний 13:28:00
Вакантний Вакантний... Вакантний 13:34:00
Вакантний Вакантний... Вакантний 13:40:00
Вакантний Вакантний... Вакантний 13:47:00
Вакантний Вакантний... Вакантний 13:59:00
Вакантний Вакантний... Вакантний 14:11:00
Вакантний Вакантний... Вакантний 14:16:00
Вакантний Вакантний... Вакантний 14:17:00
Галайчук Софія Ковель — Ц... Ковель — ЦНПВТК 14:05:00
Добродій Євген Ліцей №14... Ліцей №14 13:37:00
Музичук Надія Ковель — Ц... Ковель — ЦНПВТК 14:12:00
Приємська Софія Foxhunters... Foxhunters 13:49:00
Степанюк Яна OC Wolf... OC Wolf 13:41:00

# Імя Команда,клуб Старт Рез Відс
1 Шумчук Іван Затурцівсь... Затурцівська с.р. 13:10:24 15:58 ЛІДЕР