EVENT-O
Головна
Онлайн результати
Спортсмени
Увійти
Онлайн центр
Головна
/
Волинська осінь 2023
/
Волинська осінь 2023
/ Результати
Волинська осінь 2023
Результати
Волинська осінь 2023
Старт
Спліт
Коанди
Сортувати
Toggle Dropdown
Групи
Рівненська ТГ
Рівненська ТГ
|
Старовижівський ЦДЮТ
|
Копачівська ОТГ
|
Ковель — ЦНПВТК
|
Ощівська гімназія Горохівської МР
|
Маневицький ЦТДЮ
|
ЛФСО , 9 школа
|
ЦРТДЮ Колківської ср
|
Сошичненська ОТГ
|
Боратинська ТГ
|
Ліцей №14
|
ВНУ
|
Промінь
|
OC Wolf
|
Луцьк
|
Верес
|
Хижинецький ліцей
|
ЛФСО
|
Foxhunters
|
RadioActive Team
|
Вакантний
|
Залізниця
|
СЮТурКамінь-Каширської МР
|
ЛФСО, ВНУ
|
Вишнівська ТГ
|
Нововолинськ
|
Шацьк БДЮТ
|
м. Володимир
|
Підгайцівська ТГ
|
Гімназія с.Хмелівка
|
Волинський обласний ліцей
|
9 ліцей
|
Вакантний
|
Затурцівська с.р.
|
Дернівський Ліцей
|
Foxhunters ПК
|
ЗалізницяПК
|
#
Імя
Група
Старт
Рез
Відс
2
Прилепа Дарина
Ж-16
13:41:28
16:50
+ 2:56
2
Адамчук Вікторія
Ж-18
13:23:25
23:14
+ 0:05
3
Шевчук Максим
Ч-14
12:32:26
17:07
+ 1:14
3
Січук Ілля
Ч-18
12:23:39
26:24
+ 7:56
9
Романюк Марія
Ж-14
14:16:29
17:29
+ 3:05
9
Афанасьєв Артем
Ч-16
12:47:30
20:26
+ 4:28
17
Шевчук Мар'яна
Ж-14
13:44:27
21:24
+ 7:00
17
Купира Назар
Ч-14
12:20:26
21:06
+ 5:13
18
Максимук Андрій
Ч-14
12:42:24
21:35
+ 5:42
19
Шевчук Софія
Ж-10
13:34:27
8:41
+ 3:40
25
Маляс Віра
Ж-14
14:24:29
24:58
+10:34
25
Максимук Богдан
Ч-12
13:24:25
24:56
+14:02
27
Нікулін Олександр
Ч-16
12:26:25
24:56
+ 8:58
32
Хомич Дарина
Ж-10
13:48:25
10:52
+ 5:51
32
Лис Давид
Ч-12
13:00:33
29:26
+18:32
32
Пшава Павло
Ч-14
13:04:27
27:52
+11:59
33
Чоботан Марія
Ж-14
14:32:31
31:29
+17:05
36
Хомицька Марія
Ж-14
14:00:26
33:41
+19:17
38
Афанасьєва Надія
Ж-10
14:02:27
30:35
+25:34
39
Звіринський Сергій
Ч-16
13:01:25
29:12
+13:14
40
Цвид Станіслав
Ч-14
13:15:23
30:25
+14:32
43
Бортник Вадим
Ч-14
13:26:23
31:54
+16:01
48
Телещук Орест
Ч-14
12:53:26
34:32
+18:39
49
Мучак Дарина
Ж-12
13:51:30
38:56
+31:26
53
Мельничук Сергій
Ч-12
12:42:26
47:23
+36:29
57
Абрамчук Артем
Ч-14
12:09:26
47:21
+31:28
Антонюк Кирило
Ч-16
13:14:25
MP
Ципящук Матвій
Ч-18
12:15:23
MP
Старовижівський ЦДЮТ
Рівненська ТГ
|
Старовижівський ЦДЮТ
|
Копачівська ОТГ
|
Ковель — ЦНПВТК
|
Ощівська гімназія Горохівської МР
|
Маневицький ЦТДЮ
|
ЛФСО , 9 школа
|
ЦРТДЮ Колківської ср
|
Сошичненська ОТГ
|
Боратинська ТГ
|
Ліцей №14
|
ВНУ
|
Промінь
|
OC Wolf
|
Луцьк
|
Верес
|
Хижинецький ліцей
|
ЛФСО
|
Foxhunters
|
RadioActive Team
|
Вакантний
|
Залізниця
|
СЮТурКамінь-Каширської МР
|
ЛФСО, ВНУ
|
Вишнівська ТГ
|
Нововолинськ
|
Шацьк БДЮТ
|
м. Володимир
|
Підгайцівська ТГ
|
Гімназія с.Хмелівка
|
Волинський обласний ліцей
|
9 ліцей
|
Вакантний
|
Затурцівська с.р.
|
Дернівський Ліцей
|
Foxhunters ПК
|
ЗалізницяПК
|
#
Імя
Група
Старт
Рез
Відс
1
Зінюк Анасія
Ж-10
14:09:29
5:01
ЛІДЕР
1
Оксенчук Соломія
Ж-18
13:25:27
23:09
ЛІДЕР
3
Тусюк Матвій
Ч-10
13:09:29
5:20
+ 0:17
4
Гузь Діана
Ж-10
13:55:25
5:16
+ 0:15
4
Ковальчук Максим
Ч-14
12:43:29
17:10
+ 1:17
5
Гаврилюк Богдан А
Ч-14
13:27:24
18:28
+ 2:35
7
Демчук Владислав
Ч-16
12:43:26
19:58
+ 4:00
8
Гапонюк Валентин
Ч-16
12:22:27
20:00
+ 4:02
10
Юхимук Денис
Ч-14
13:32:24
19:42
+ 3:49
11
Бурда Софія
Ж-10
14:15:27
6:16
+ 1:15
12
Вакуліч іван
Ч-10
12:49:31
6:32
+ 1:29
16
Гаврилюк Вадим
Ч-10
13:24:29
6:50
+ 1:47
20
Маркусь Давід
Ч-10
12:54:33
7:24
+ 2:21
21
Вєтрова Маргарита
Ж-10
13:41:27
8:50
+ 3:49
21
Ковальчук Дмитро
Ч-12
12:48:25
22:55
+12:01
26
Літвінчук Валерія
Ж-14
14:05:27
26:30
+12:06
26
Панасюк Святослав
Ч-10
13:19:25
8:44
+ 3:41
27
Бойко Марія
Ж-14
14:27:26
26:50
+12:26
27
Завадський Богдан
Ч-12
12:15:26
26:28
+15:34
28
Павловська Анастасія
Ж-14
13:41:26
27:36
+13:12
30
Ваврищук Богдан
Ч-16
12:07:27
25:29
+ 9:30
31
Рябчун Назарій
Ч-10
13:03:43
10:00
+ 4:57
34
Сіразетдінова Дана
Ж-14
14:29:28
31:45
+17:21
34
Івануха Віталій
Ч-14
13:05:30
28:04
+12:11
35
Борисюк Богдана
Ж-14
13:34:31
33:37
+19:12
39
Максимук Софія
Ж-14
14:11:30
38:33
+24:09
42
Савчук Лук’ян
Ч-10
12:59:23
14:50
+ 9:47
42
Дутік Тарас
Ч-14
12:08:27
31:04
+15:10
47
Семенюк Максим
Ч-10
13:14:33
18:30
+13:27
48
Чижук Денис
Ч-10
12:39:28
22:51
+17:48
55
Чабан Олексій
Ч-14
12:44:27
43:37
+27:44
Камінська Олександра
Ж-14
13:33:24
MP
Сандер Данило
Ч-10
12:29:25
MP
Мохнюк Назар
Ч-10
12:39:00
Пліш Павло
Ч-14
12:16:00
Копачівська ОТГ
Рівненська ТГ
|
Старовижівський ЦДЮТ
|
Копачівська ОТГ
|
Ковель — ЦНПВТК
|
Ощівська гімназія Горохівської МР
|
Маневицький ЦТДЮ
|
ЛФСО , 9 школа
|
ЦРТДЮ Колківської ср
|
Сошичненська ОТГ
|
Боратинська ТГ
|
Ліцей №14
|
ВНУ
|
Промінь
|
OC Wolf
|
Луцьк
|
Верес
|
Хижинецький ліцей
|
ЛФСО
|
Foxhunters
|
RadioActive Team
|
Вакантний
|
Залізниця
|
СЮТурКамінь-Каширської МР
|
ЛФСО, ВНУ
|
Вишнівська ТГ
|
Нововолинськ
|
Шацьк БДЮТ
|
м. Володимир
|
Підгайцівська ТГ
|
Гімназія с.Хмелівка
|
Волинський обласний ліцей
|
9 ліцей
|
Вакантний
|
Затурцівська с.р.
|
Дернівський Ліцей
|
Foxhunters ПК
|
ЗалізницяПК
|
#
Імя
Група
Старт
Рез
Відс
21
Чернюк Марія
Ж-12
13:57:27
16:51
+ 9:21
30
Рибінська Богдана
Ж-14
13:52:24
28:11
+13:47
35
Кузницька Мар'яна
Ж-12
14:32:27
24:37
+17:07
38
Ящик Дмитро
Ч-12
12:14:31
37:24
+26:30
39
Віліщук Богдан
Ч-12
12:32:28
37:36
+26:42
44
Ігнатюк Соломія
Ж-14
14:08:27
1:00:31
+46:07
44
Лавренюк Тимофій
Ч-10
13:06:26
15:43
+10:40
Ходзінська Анастасія
Ж-12
14:18:26
MP
Лавренюк Олександр
Ч-12
13:08:28
MP
Футрук Артем
Ч-12
12:50:37
MP
Ковель — ЦНПВТК
Рівненська ТГ
|
Старовижівський ЦДЮТ
|
Копачівська ОТГ
|
Ковель — ЦНПВТК
|
Ощівська гімназія Горохівської МР
|
Маневицький ЦТДЮ
|
ЛФСО , 9 школа
|
ЦРТДЮ Колківської ср
|
Сошичненська ОТГ
|
Боратинська ТГ
|
Ліцей №14
|
ВНУ
|
Промінь
|
OC Wolf
|
Луцьк
|
Верес
|
Хижинецький ліцей
|
ЛФСО
|
Foxhunters
|
RadioActive Team
|
Вакантний
|
Залізниця
|
СЮТурКамінь-Каширської МР
|
ЛФСО, ВНУ
|
Вишнівська ТГ
|
Нововолинськ
|
Шацьк БДЮТ
|
м. Володимир
|
Підгайцівська ТГ
|
Гімназія с.Хмелівка
|
Волинський обласний ліцей
|
9 ліцей
|
Вакантний
|
Затурцівська с.р.
|
Дернівський Ліцей
|
Foxhunters ПК
|
ЗалізницяПК
|
#
Імя
Група
Старт
Рез
Відс
Колочун Анна
Ж-12
13:51:00
Кислюк Ксенія
Ж-14
13:33:00
Булік Анна
Ж-16
13:44:00
Галайчук Софія
Ж-16
14:05:00
Музичук Надія
Ж-16
14:12:00
Шепшелей Артур
Ч-12
12:23:00
Наумук Матвій
Ч-14
12:09:00
Бортник Андрій
Ч-16
12:59:00
Кислюк Максим
Ч-16
12:52:00
Кравчик Мойсей
Ч-16
12:10:00
Наумук Ілля
Ч-16
12:31:00
Ощівська гімназія Горохівської МР
Рівненська ТГ
|
Старовижівський ЦДЮТ
|
Копачівська ОТГ
|
Ковель — ЦНПВТК
|
Ощівська гімназія Горохівської МР
|
Маневицький ЦТДЮ
|
ЛФСО , 9 школа
|
ЦРТДЮ Колківської ср
|
Сошичненська ОТГ
|
Боратинська ТГ
|
Ліцей №14
|
ВНУ
|
Промінь
|
OC Wolf
|
Луцьк
|
Верес
|
Хижинецький ліцей
|
ЛФСО
|
Foxhunters
|
RadioActive Team
|
Вакантний
|
Залізниця
|
СЮТурКамінь-Каширської МР
|
ЛФСО, ВНУ
|
Вишнівська ТГ
|
Нововолинськ
|
Шацьк БДЮТ
|
м. Володимир
|
Підгайцівська ТГ
|
Гімназія с.Хмелівка
|
Волинський обласний ліцей
|
9 ліцей
|
Вакантний
|
Затурцівська с.р.
|
Дернівський Ліцей
|
Foxhunters ПК
|
ЗалізницяПК
|
#
Імя
Група
Старт
Рез
Відс
15
Міщук Арсеній
Ч-14
12:10:28
20:37
+ 4:44
18
Міщук Каріна
Ж-12
13:42:25
16:02
+ 8:32
26
Войтович Тетяна
Ж-10
13:54:33
9:28
+ 4:27
28
Ліра Орест
Ч-14
12:32:30
26:12
+10:19
41
Биковський Роман
Ч-12
12:34:26
38:31
+27:37
47
Франчук Олександр
Ч-12
13:10:30
43:28
+32:34
48
Войтович Анна
Ж-12
14:10:30
38:24
+30:54
48
Близнюк Любомир
Ч-12
12:10:29
43:29
+32:35
50
Мельничук Ярослав
Ч-14
12:54:27
38:38
+22:45
54
Походзей Роман
Ч-12
12:52:28
47:40
+36:46
Федонюк Олександра
Ж-14
14:04:31
MP
Міщук Ангеліна
Ж-10
13:35:00
Маневицький ЦТДЮ
Рівненська ТГ
|
Старовижівський ЦДЮТ
|
Копачівська ОТГ
|
Ковель — ЦНПВТК
|
Ощівська гімназія Горохівської МР
|
Маневицький ЦТДЮ
|
ЛФСО , 9 школа
|
ЦРТДЮ Колківської ср
|
Сошичненська ОТГ
|
Боратинська ТГ
|
Ліцей №14
|
ВНУ
|
Промінь
|
OC Wolf
|
Луцьк
|
Верес
|
Хижинецький ліцей
|
ЛФСО
|
Foxhunters
|
RadioActive Team
|
Вакантний
|
Залізниця
|
СЮТурКамінь-Каширської МР
|
ЛФСО, ВНУ
|
Вишнівська ТГ
|
Нововолинськ
|
Шацьк БДЮТ
|
м. Володимир
|
Підгайцівська ТГ
|
Гімназія с.Хмелівка
|
Волинський обласний ліцей
|
9 ліцей
|
Вакантний
|
Затурцівська с.р.
|
Дернівський Ліцей
|
Foxhunters ПК
|
ЗалізницяПК
|
#
Імя
Група
Старт
Рез
Відс
1
Портянко Любомир
Ч-10
12:46:33
5:03
ЛІДЕР
4
Падалюк Яна
Ж-14
14:01:24
15:57
+ 1:33
6
Шишолик Владислав
Ч-10
13:16:27
5:31
+ 0:28
6
Музика Назар
Ч-12
12:21:34
15:03
+ 4:09
8
Михалевська Тетяна
Ж-14
14:09:28
17:01
+ 2:37
9
Лагода Соломія
Ж-12
14:03:28
10:39
+ 3:09
10
Смічик Дарина
Ж-10
13:53:28
6:07
+ 1:06
10
Лісовецький Ярослав
Ч-10
13:26:26
6:09
+ 1:06
10
Мельникович Владислав
Ч-12
12:57:28
18:15
+ 7:21
11
Бритвак Роман
Ч-10
13:01:24
6:31
+ 1:28
13
Музичук Христина
Ж-10
14:00:24
7:46
+ 2:45
13
Солованюк Анастасія
Ж-12
13:49:25
11:50
+ 4:20
13
Скороход Катерина
Ж-16
13:36:27
26:06
+12:12
13
Романюк Святослав
Ч-14
12:40:31
20:20
+ 4:27
13
Мефанік Станіслав
Ч-16
12:37:22
21:48
+ 5:50
14
Столярчук Ангеліна
Ж-10
13:46:27
7:51
+ 2:50
15
Михалевська Ірина
Ж-14
13:45:23
20:21
+ 5:57
17
Лопушик Яна
Ж-16
14:11:33
29:41
+15:47
18
Батюк Юрій
Ч-12
12:39:26
22:16
+11:22
18
Климчук Дмитро
Ч-16
12:58:28
23:04
+ 7:06
19
Чеб Дарина
Ж-16
13:57:26
30:34
+16:40
19
Батюк Сергій
Ч-14
12:51:29
21:39
+ 5:46
21
Щербачук Маргарита
Ж-10
14:07:28
8:50
+ 3:49
21
Лукашук Юлія
Ж-16
13:50:26
32:24
+18:30
21
Овдійчук Денис
Ч-16
12:51:24
23:32
+ 7:34
22
Чех Артем
Ч-16
12:44:28
24:03
+ 8:05
23
Приведенець Анна
Ж-12
14:31:29
17:55
+10:25
23
Хомич Вікторія
Ж-14
14:33:24
23:48
+ 9:24
24
Кушнір Соломія
Ж-10
13:39:27
9:07
+ 4:06
24
Германюк Софія
Ж-12
14:24:26
17:58
+10:28
25
Хомич Світлана
Ж-12
14:17:25
18:00
+10:30
26
Кушніренко Дмитро
Ч-14
12:29:23
24:38
+ 8:45
27
Куприянчик Поліна
Ж-10
14:14:29
9:43
+ 4:42
28
Тимощук Анюта
Ж-16
13:43:28
41:05
+27:11
29
Мельничук Соломія
Ж-16
14:18:25
42:09
+28:15
30
Федорчук Ігор
Ч-12
13:09:23
28:10
+17:16
31
Йовик Анастасія
Ж-14
14:17:27
28:43
+14:19
40
Літовець Олександр
Ч-16
13:11:25
29:23
+13:25
41
Чубай Дмитро
Ч-16
12:09:24
29:54
+13:56
43
Йовик Олександра
Ж-12
14:38:28
30:40
+23:10
44
Макарчук Ярослав
Ч-14
12:18:26
31:57
+16:04
45
Смічик Богдан
Ч-14
13:24:23
32:07
+16:14
47
Ладчук Владислав
Ч-16
12:30:25
36:16
+20:18
49
Яцук Олесь
Ч-12
13:21:24
44:08
+33:14
59
Семенюк Назар
Ч-14
13:13:27
48:23
+32:30
60
Чабан Рідіон
Ч-14
13:02:26
48:31
+32:38
Бондарчук Максим
Ч-16
13:05:27
MP
Тимощук Олександр
Ч-16
12:23:34
MP
ЛФСО , 9 школа
Рівненська ТГ
|
Старовижівський ЦДЮТ
|
Копачівська ОТГ
|
Ковель — ЦНПВТК
|
Ощівська гімназія Горохівської МР
|
Маневицький ЦТДЮ
|
ЛФСО , 9 школа
|
ЦРТДЮ Колківської ср
|
Сошичненська ОТГ
|
Боратинська ТГ
|
Ліцей №14
|
ВНУ
|
Промінь
|
OC Wolf
|
Луцьк
|
Верес
|
Хижинецький ліцей
|
ЛФСО
|
Foxhunters
|
RadioActive Team
|
Вакантний
|
Залізниця
|
СЮТурКамінь-Каширської МР
|
ЛФСО, ВНУ
|
Вишнівська ТГ
|
Нововолинськ
|
Шацьк БДЮТ
|
м. Володимир
|
Підгайцівська ТГ
|
Гімназія с.Хмелівка
|
Волинський обласний ліцей
|
9 ліцей
|
Вакантний
|
Затурцівська с.р.
|
Дернівський Ліцей
|
Foxhunters ПК
|
ЗалізницяПК
|
#
Імя
Група
Старт
Рез
Відс
Гонтар Лідія
Ж-21
0:00
ЦРТДЮ Колківської ср
Рівненська ТГ
|
Старовижівський ЦДЮТ
|
Копачівська ОТГ
|
Ковель — ЦНПВТК
|
Ощівська гімназія Горохівської МР
|
Маневицький ЦТДЮ
|
ЛФСО , 9 школа
|
ЦРТДЮ Колківської ср
|
Сошичненська ОТГ
|
Боратинська ТГ
|
Ліцей №14
|
ВНУ
|
Промінь
|
OC Wolf
|
Луцьк
|
Верес
|
Хижинецький ліцей
|
ЛФСО
|
Foxhunters
|
RadioActive Team
|
Вакантний
|
Залізниця
|
СЮТурКамінь-Каширської МР
|
ЛФСО, ВНУ
|
Вишнівська ТГ
|
Нововолинськ
|
Шацьк БДЮТ
|
м. Володимир
|
Підгайцівська ТГ
|
Гімназія с.Хмелівка
|
Волинський обласний ліцей
|
9 ліцей
|
Вакантний
|
Затурцівська с.р.
|
Дернівський Ліцей
|
Foxhunters ПК
|
ЗалізницяПК
|
#
Імя
Група
Старт
Рез
Відс
1
Ковальчук Павло
Ч-10
12:41:23
5:03
ЛІДЕР
2
Винарська Інна
Ж-10
14:12:29
5:15
+ 0:14
2
Сидорчук Мар'ян
Ч-14
13:25:28
16:51
+ 0:58
5
Огребчук Катерина
Ж-10
14:16:27
5:29
+ 0:28
5
Гурський Олександр
Ч-12
12:41:25
14:58
+ 4:04
6
Каленюк Софія
Ж-18
13:28:25
30:51
+ 7:42
7
Зінчук Софія
Ж-16
13:55:28
20:34
+ 6:40
7
Чучко Денис
Ч-10
12:56:28
5:45
+ 0:42
7
Патейчук Олександр
Ч-14
12:30:23
19:07
+ 3:14
14
Манзик Арсен
Ч-14
12:41:26
20:21
+ 4:28
14
Гапончук Дмитро
Ч-16
12:08:26
22:05
+ 6:07
15
Ткаченко Андрій
Ч-10
13:21:26
6:41
+ 1:38
15
Кузьмич Руслан
Ч-12
13:28:27
20:29
+ 9:35
16
Биковець Каріна
Ж-10
13:44:26
8:18
+ 3:17
19
Аршулік Олександра
Ж-14
13:51:22
22:08
+ 7:44
22
Писарська Соломія
Ж-12
14:25:26
17:48
+10:18
23
Терешко Анна
Ж-16
14:09:26
34:24
+20:30
25
Лукашова Анастасія
Ж-16
14:02:26
38:39
+24:45
32
Пархомова Валерія
Ж-12
14:04:30
23:40
+16:10
32
Оксенюк Олександра
Ж-16
14:23:27
57:46
+43:52
34
Мишенко Тетяна
Ж-10
13:58:23
14:41
+ 9:40
34
Огребчук Василь
Ч-12
13:17:25
29:46
+18:52
35
Миронюк Дмитро
Ч-14
12:52:27
28:07
+12:14
38
Ляшук Марта
Ж-12
13:43:29
27:23
+19:53
38
Биковець Сніжана
Ж-14
14:31:28
37:32
+23:08
38
Маркевич Антон
Ч-10
13:11:23
12:38
+ 7:35
38
Сидорчук Роман
Ч-16
12:29:27
29:09
+13:11
52
Жердецький Ілля
Ч-12
12:23:41
46:37
+35:43
52
Негодюк Андрій
Ч-16
12:50:31
42:26
+26:28
58
Матвійчук Станіслав
Ч-14
13:03:25
48:14
+32:21
Огребчук Анна
Ж-16
13:48:27
DNF
Панасюк Андрій
Ч-12
13:05:28
MP
Сокол Станіслав
Ч-12
12:53:30
MP
Примачук Тимур
Ч-14
13:14:27
MP
Шовкович Назар
Ч-14
12:19:24
MP
Сошичненська ОТГ
Рівненська ТГ
|
Старовижівський ЦДЮТ
|
Копачівська ОТГ
|
Ковель — ЦНПВТК
|
Ощівська гімназія Горохівської МР
|
Маневицький ЦТДЮ
|
ЛФСО , 9 школа
|
ЦРТДЮ Колківської ср
|
Сошичненська ОТГ
|
Боратинська ТГ
|
Ліцей №14
|
ВНУ
|
Промінь
|
OC Wolf
|
Луцьк
|
Верес
|
Хижинецький ліцей
|
ЛФСО
|
Foxhunters
|
RadioActive Team
|
Вакантний
|
Залізниця
|
СЮТурКамінь-Каширської МР
|
ЛФСО, ВНУ
|
Вишнівська ТГ
|
Нововолинськ
|
Шацьк БДЮТ
|
м. Володимир
|
Підгайцівська ТГ
|
Гімназія с.Хмелівка
|
Волинський обласний ліцей
|
9 ліцей
|
Вакантний
|
Затурцівська с.р.
|
Дернівський Ліцей
|
Foxhunters ПК
|
ЗалізницяПК
|
#
Імя
Група
Старт
Рез
Відс
5
Хомич Василь Валерійович
Ч-18
12:14:28
33:04
+14:36
8
Гордійчук Катерина Аркадіївна
Ж-16
14:19:23
20:46
+ 6:52
8
Гордійчук Микола Анатолійович
Ч-18
12:23:33
36:50
+18:22
15
Ютовець Анна Володимирівна
Ж-16
14:12:30
27:40
+13:46
24
Поліщук Катерина Леонідіївна
Ж-16
14:05:25
34:47
+20:53
31
Раковець Дарина Анатоліївна
Ж-16
13:37:23
53:35
+39:41
40
Денейчук Анастасія Сергіївна
Ж-12
14:14:30
28:18
+20:48
42
Раковець Анна Василівна
Ж-14
13:50:24
52:58
+38:34
44
Прусік Владислав Володимирович
Ч-16
12:54:30
33:04
+17:06
46
Парфелюк Валерія Дмитрівна
Ж-12
14:00:27
35:42
+28:12
50
Теребейчик Владислав Васильович
Ч-12
12:09:27
44:28
+33:34
54
Самсонюк Орест
Ч-16
12:40:32
47:07
+31:09
55
Вірич Дмитро Сергійович
Ч-16
12:19:29
1:08:44
+52:46
56
Сидорук Максим Миколайович
Ч-14
12:48:49
45:23
+29:30
58
Хомінчук Матвій
Ч-12
12:18:27
1:07:03
+56:09
62
Крутюк Богдан Васильович
Ч-14
12:26:27
1:42:15
+1:26:22
Ханейчук Катерина Анатоліївна
Ж-16
13:51:26
MP
Шваюк Богдан Іванович
Ч-16
13:08:25
MP
Боратинська ТГ
Рівненська ТГ
|
Старовижівський ЦДЮТ
|
Копачівська ОТГ
|
Ковель — ЦНПВТК
|
Ощівська гімназія Горохівської МР
|
Маневицький ЦТДЮ
|
ЛФСО , 9 школа
|
ЦРТДЮ Колківської ср
|
Сошичненська ОТГ
|
Боратинська ТГ
|
Ліцей №14
|
ВНУ
|
Промінь
|
OC Wolf
|
Луцьк
|
Верес
|
Хижинецький ліцей
|
ЛФСО
|
Foxhunters
|
RadioActive Team
|
Вакантний
|
Залізниця
|
СЮТурКамінь-Каширської МР
|
ЛФСО, ВНУ
|
Вишнівська ТГ
|
Нововолинськ
|
Шацьк БДЮТ
|
м. Володимир
|
Підгайцівська ТГ
|
Гімназія с.Хмелівка
|
Волинський обласний ліцей
|
9 ліцей
|
Вакантний
|
Затурцівська с.р.
|
Дернівський Ліцей
|
Foxhunters ПК
|
ЗалізницяПК
|
#
Імя
Група
Старт
Рез
Відс
2
Гончаров Максим
Ч-12
12:25:26
11:21
+ 0:27
4
Гожик Гліб
Ч-12
12:37:25
14:35
+ 3:41
5
Глина Яна
Ж-12
14:29:25
9:21
+ 1:51
6
Александрук Анастасія
Ж-10
14:36:26
5:31
+ 0:30
6
Надворська Катерина
Ж-14
14:38:25
16:07
+ 1:43
6
Шевчук Маргарита
Ж-16
14:00:29
20:28
+ 6:34
7
Луппов Арсен
Ч-12
12:43:31
15:40
+ 4:46
8
Романюк Влада
Ж-12
14:08:30
9:56
+ 2:26
8
Казаков Артем
Ч-10
12:48:23
5:56
+ 0:53
9
Демков Олександр
Ч-10
12:58:27
6:04
+ 1:01
9
Зімич Ілля
Ч-12
13:30:29
16:28
+ 5:34
12
Кривдюк Захар
Ч-12
12:55:28
20:02
+ 9:08
15
Михайлюк Анастасія
Ж-10
13:38:26
7:57
+ 2:56
17
Миронюк Денис
Ч-10
13:18:28
6:53
+ 1:50
18
Мельник Діана
Ж-10
14:13:27
8:31
+ 3:30
19
Глина Софія
Ж-10
14:06:24
8:41
+ 3:40
19
Ковальов Артем
Ч-10
13:27:26
7:10
+ 2:07
21
Олійник Маргарита
Ж-14
13:55:30
22:38
+ 8:14
22
Васейко Арсен
Ч-12
13:19:28
23:03
+12:09
23
Шевчук Станіслав
Ч-14
12:55:24
24:08
+ 8:15
24
Гордей Артем
Ч-12
13:13:24
24:52
+13:58
28
Павліха Роман
Ч-12
12:31:26
26:58
+16:04
30
Мисник Назарій
Ч-10
12:28:27
9:15
+ 4:12
32
Головацький Іван
Ч-10
12:53:28
10:26
+ 5:23
34
Ващенко Матвій
Ч-10
13:04:32
10:40
+ 5:37
37
Боровицька Валерія
Ж-12
13:47:26
27:06
+19:36
41
Береза Валентин
Ч-10
12:38:28
13:15
+ 8:12
42
Токарук Антон
Ч-12
12:19:32
40:05
+29:11
49
Моколюк Любомир
Ч-10
13:23:23
23:45
+18:42
51
Ковальчук Артем
Ч-12
12:49:27
45:30
+34:36
52
Казаков Марк
Ч-10
12:43:33
51:31
+46:28
53
Кримчук Віталій
Ч-14
13:18:24
41:36
+25:43
Лавренчук Назар
Ч-16
12:16:27
DNF
Старчевська Анна
Ж-10
14:17:24
MP
Мельник Назар
Ч-12
13:25:31
MP
Мазурок Денис
Ч-14
12:33:25
MP
Лясковська Анна
Ж-14
13:34:00
Мальчук Ірина
Ж-14
14:14:00
Старчевська Вікторія
Ж-14
14:29:00
Цокало Ірина
Ж-14
13:58:00
Каспірович Іван
Ч-10
13:23:00
Кравчук Артем
Ч-10
13:03:00
Ліцей №14
Рівненська ТГ
|
Старовижівський ЦДЮТ
|
Копачівська ОТГ
|
Ковель — ЦНПВТК
|
Ощівська гімназія Горохівської МР
|
Маневицький ЦТДЮ
|
ЛФСО , 9 школа
|
ЦРТДЮ Колківської ср
|
Сошичненська ОТГ
|
Боратинська ТГ
|
Ліцей №14
|
ВНУ
|
Промінь
|
OC Wolf
|
Луцьк
|
Верес
|
Хижинецький ліцей
|
ЛФСО
|
Foxhunters
|
RadioActive Team
|
Вакантний
|
Залізниця
|
СЮТурКамінь-Каширської МР
|
ЛФСО, ВНУ
|
Вишнівська ТГ
|
Нововолинськ
|
Шацьк БДЮТ
|
м. Володимир
|
Підгайцівська ТГ
|
Гімназія с.Хмелівка
|
Волинський обласний ліцей
|
9 ліцей
|
Вакантний
|
Затурцівська с.р.
|
Дернівський Ліцей
|
Foxhunters ПК
|
ЗалізницяПК
|
#
Імя
Група
Старт
Рез
Відс
11
Сичук Аліна
Ж-16
14:03:29
24:18
+10:24
Білан Дарина
Ж-12
14:06:00
Ковальчук Анна
Ж-12
13:45:00
Гошко Валерія
Ж-14
14:01:00
Зотова Валерія
Ж-14
14:25:00
Кравчук Яна
Ж-14
14:09:00
Курасевич Тетяна
Ж-14
13:53:00
Лінчинська Вероніка
Ж-14
14:17:00
Сидорчук Христина
Ж-14
14:32:00
Цеслів Анна
Ж-14
13:37:00
Добродій Євген
Ж-16
13:37:00
Антонюк Артем
Ч-12
13:18:00
Нечипоренко Павло
Ч-12
13:06:00
Семенюк Роман
Ч-12
12:24:00
Собіпан Юрій
Ч-12
12:54:00
Семенюк Микола
Ч-21
0:00
ВНУ
Рівненська ТГ
|
Старовижівський ЦДЮТ
|
Копачівська ОТГ
|
Ковель — ЦНПВТК
|
Ощівська гімназія Горохівської МР
|
Маневицький ЦТДЮ
|
ЛФСО , 9 школа
|
ЦРТДЮ Колківської ср
|
Сошичненська ОТГ
|
Боратинська ТГ
|
Ліцей №14
|
ВНУ
|
Промінь
|
OC Wolf
|
Луцьк
|
Верес
|
Хижинецький ліцей
|
ЛФСО
|
Foxhunters
|
RadioActive Team
|
Вакантний
|
Залізниця
|
СЮТурКамінь-Каширської МР
|
ЛФСО, ВНУ
|
Вишнівська ТГ
|
Нововолинськ
|
Шацьк БДЮТ
|
м. Володимир
|
Підгайцівська ТГ
|
Гімназія с.Хмелівка
|
Волинський обласний ліцей
|
9 ліцей
|
Вакантний
|
Затурцівська с.р.
|
Дернівський Ліцей
|
Foxhunters ПК
|
ЗалізницяПК
|
#
Імя
Група
Старт
Рез
Відс
4
Дроздик Анна
Ж-21
12:42:27
28:07
+ 6:57
9
Гриб Софія
Ж-18
13:24:27
52:51
+29:42
Литвинчук Аліна
Ж-21
0:00
Литвинчук Катя
Ж-21
0:00
Промінь
Рівненська ТГ
|
Старовижівський ЦДЮТ
|
Копачівська ОТГ
|
Ковель — ЦНПВТК
|
Ощівська гімназія Горохівської МР
|
Маневицький ЦТДЮ
|
ЛФСО , 9 школа
|
ЦРТДЮ Колківської ср
|
Сошичненська ОТГ
|
Боратинська ТГ
|
Ліцей №14
|
ВНУ
|
Промінь
|
OC Wolf
|
Луцьк
|
Верес
|
Хижинецький ліцей
|
ЛФСО
|
Foxhunters
|
RadioActive Team
|
Вакантний
|
Залізниця
|
СЮТурКамінь-Каширської МР
|
ЛФСО, ВНУ
|
Вишнівська ТГ
|
Нововолинськ
|
Шацьк БДЮТ
|
м. Володимир
|
Підгайцівська ТГ
|
Гімназія с.Хмелівка
|
Волинський обласний ліцей
|
9 ліцей
|
Вакантний
|
Затурцівська с.р.
|
Дернівський Ліцей
|
Foxhunters ПК
|
ЗалізницяПК
|
#
Імя
Група
Старт
Рез
Відс
3
Володимир Казаков
Ч-21
13:15:22
20:27
+ 4:29
OC Wolf
Рівненська ТГ
|
Старовижівський ЦДЮТ
|
Копачівська ОТГ
|
Ковель — ЦНПВТК
|
Ощівська гімназія Горохівської МР
|
Маневицький ЦТДЮ
|
ЛФСО , 9 школа
|
ЦРТДЮ Колківської ср
|
Сошичненська ОТГ
|
Боратинська ТГ
|
Ліцей №14
|
ВНУ
|
Промінь
|
OC Wolf
|
Луцьк
|
Верес
|
Хижинецький ліцей
|
ЛФСО
|
Foxhunters
|
RadioActive Team
|
Вакантний
|
Залізниця
|
СЮТурКамінь-Каширської МР
|
ЛФСО, ВНУ
|
Вишнівська ТГ
|
Нововолинськ
|
Шацьк БДЮТ
|
м. Володимир
|
Підгайцівська ТГ
|
Гімназія с.Хмелівка
|
Волинський обласний ліцей
|
9 ліцей
|
Вакантний
|
Затурцівська с.р.
|
Дернівський Ліцей
|
Foxhunters ПК
|
ЗалізницяПК
|
#
Імя
Група
Старт
Рез
Відс
1
Войтович Василина
Ж-12
13:46:26
7:30
ЛІДЕР
1
Войтович Ірина
Ж-21
12:30:29
21:10
ЛІДЕР
5
Мороз Анна
Ж-16
14:07:29
19:47
+ 5:53
8
Мисюк Соломія
Ж-10
13:37:24
6:00
+ 0:59
17
Ляшук Дмитро
Ч-12
12:17:26
21:14
+10:20
22
Ляшук Ілля
Ч-10
12:51:27
8:00
+ 2:57
23
Бондаренко Єгор
Ч-12
12:35:24
23:17
+12:23
29
Войтович Орися
Ж-10
14:05:31
10:03
+ 5:02
35
Ляцевич Анна
Ж-10
13:51:25
14:46
+ 9:45
Мороз Артем
Ч-14
12:38:26
MP
Мустафа Давид
Ч-14
13:33:03
MP
Степанюк Яна
Ж-16
13:41:00
Луцьк
Рівненська ТГ
|
Старовижівський ЦДЮТ
|
Копачівська ОТГ
|
Ковель — ЦНПВТК
|
Ощівська гімназія Горохівської МР
|
Маневицький ЦТДЮ
|
ЛФСО , 9 школа
|
ЦРТДЮ Колківської ср
|
Сошичненська ОТГ
|
Боратинська ТГ
|
Ліцей №14
|
ВНУ
|
Промінь
|
OC Wolf
|
Луцьк
|
Верес
|
Хижинецький ліцей
|
ЛФСО
|
Foxhunters
|
RadioActive Team
|
Вакантний
|
Залізниця
|
СЮТурКамінь-Каширської МР
|
ЛФСО, ВНУ
|
Вишнівська ТГ
|
Нововолинськ
|
Шацьк БДЮТ
|
м. Володимир
|
Підгайцівська ТГ
|
Гімназія с.Хмелівка
|
Волинський обласний ліцей
|
9 ліцей
|
Вакантний
|
Затурцівська с.р.
|
Дернівський Ліцей
|
Foxhunters ПК
|
ЗалізницяПК
|
#
Імя
Група
Старт
Рез
Відс
Черчик Олег
Ч-21
0:00
Верес
Рівненська ТГ
|
Старовижівський ЦДЮТ
|
Копачівська ОТГ
|
Ковель — ЦНПВТК
|
Ощівська гімназія Горохівської МР
|
Маневицький ЦТДЮ
|
ЛФСО , 9 школа
|
ЦРТДЮ Колківської ср
|
Сошичненська ОТГ
|
Боратинська ТГ
|
Ліцей №14
|
ВНУ
|
Промінь
|
OC Wolf
|
Луцьк
|
Верес
|
Хижинецький ліцей
|
ЛФСО
|
Foxhunters
|
RadioActive Team
|
Вакантний
|
Залізниця
|
СЮТурКамінь-Каширської МР
|
ЛФСО, ВНУ
|
Вишнівська ТГ
|
Нововолинськ
|
Шацьк БДЮТ
|
м. Володимир
|
Підгайцівська ТГ
|
Гімназія с.Хмелівка
|
Волинський обласний ліцей
|
9 ліцей
|
Вакантний
|
Затурцівська с.р.
|
Дернівський Ліцей
|
Foxhunters ПК
|
ЗалізницяПК
|
#
Імя
Група
Старт
Рез
Відс
2
Серединська Інна
Ж-12
14:22:28
8:14
+ 0:44
3
Серединська Катерина
Ж-14
13:36:29
15:36
+ 1:12
3
Литвин Ярослав
Ч-10
12:45:33
5:20
+ 0:17
9
Катрушин Максим
Ч-14
12:22:24
19:27
+ 3:34
10
Скиданюк Ілля
Ч-16
12:59:21
20:45
+ 4:47
21
Мазарчук Ярослав
Ч-10
13:05:25
7:55
+ 2:52
30
Музичук Мирослава
Ж-10
13:50:28
10:45
+ 5:44
30
Якимчук Владислава
Ж-10
14:04:29
10:45
+ 5:44
33
Крупнік Оксана
Ж-10
14:11:32
12:36
+ 7:35
37
Трофімов Артем
Ч-12
12:24:38
37:05
+26:11
43
Тригобюк Олександр
Ч-10
13:25:34
15:33
+10:30
Вільчинський Денис
Ч-10
13:10:00
Хижинецький ліцей
Рівненська ТГ
|
Старовижівський ЦДЮТ
|
Копачівська ОТГ
|
Ковель — ЦНПВТК
|
Ощівська гімназія Горохівської МР
|
Маневицький ЦТДЮ
|
ЛФСО , 9 школа
|
ЦРТДЮ Колківської ср
|
Сошичненська ОТГ
|
Боратинська ТГ
|
Ліцей №14
|
ВНУ
|
Промінь
|
OC Wolf
|
Луцьк
|
Верес
|
Хижинецький ліцей
|
ЛФСО
|
Foxhunters
|
RadioActive Team
|
Вакантний
|
Залізниця
|
СЮТурКамінь-Каширської МР
|
ЛФСО, ВНУ
|
Вишнівська ТГ
|
Нововолинськ
|
Шацьк БДЮТ
|
м. Володимир
|
Підгайцівська ТГ
|
Гімназія с.Хмелівка
|
Волинський обласний ліцей
|
9 ліцей
|
Вакантний
|
Затурцівська с.р.
|
Дернівський Ліцей
|
Foxhunters ПК
|
ЗалізницяПК
|
#
Імя
Група
Старт
Рез
Відс
ЛФСО
Рівненська ТГ
|
Старовижівський ЦДЮТ
|
Копачівська ОТГ
|
Ковель — ЦНПВТК
|
Ощівська гімназія Горохівської МР
|
Маневицький ЦТДЮ
|
ЛФСО , 9 школа
|
ЦРТДЮ Колківської ср
|
Сошичненська ОТГ
|
Боратинська ТГ
|
Ліцей №14
|
ВНУ
|
Промінь
|
OC Wolf
|
Луцьк
|
Верес
|
Хижинецький ліцей
|
ЛФСО
|
Foxhunters
|
RadioActive Team
|
Вакантний
|
Залізниця
|
СЮТурКамінь-Каширської МР
|
ЛФСО, ВНУ
|
Вишнівська ТГ
|
Нововолинськ
|
Шацьк БДЮТ
|
м. Володимир
|
Підгайцівська ТГ
|
Гімназія с.Хмелівка
|
Волинський обласний ліцей
|
9 ліцей
|
Вакантний
|
Затурцівська с.р.
|
Дернівський Ліцей
|
Foxhunters ПК
|
ЗалізницяПК
|
#
Імя
Група
Старт
Рез
Відс
2
Петришина Юлія
Ж-21
12:02:38
27:07
+ 5:57
2
Мельник Віктор
Ч-21
12:37:31
20:12
+ 4:13
3
Мелимука Вікторія
Ж-21
13:13:29
27:58
+ 6:48
36
Волинець Захар
Ч-10
14:18:31
11:49
+ 6:45
Федчук Інна
Ж-21
11:18:34
MP
Климчук Анна
Ж-21
0:00
Єрко Андрій
Ч-21
0:00
Foxhunters
Рівненська ТГ
|
Старовижівський ЦДЮТ
|
Копачівська ОТГ
|
Ковель — ЦНПВТК
|
Ощівська гімназія Горохівської МР
|
Маневицький ЦТДЮ
|
ЛФСО , 9 школа
|
ЦРТДЮ Колківської ср
|
Сошичненська ОТГ
|
Боратинська ТГ
|
Ліцей №14
|
ВНУ
|
Промінь
|
OC Wolf
|
Луцьк
|
Верес
|
Хижинецький ліцей
|
ЛФСО
|
Foxhunters
|
RadioActive Team
|
Вакантний
|
Залізниця
|
СЮТурКамінь-Каширської МР
|
ЛФСО, ВНУ
|
Вишнівська ТГ
|
Нововолинськ
|
Шацьк БДЮТ
|
м. Володимир
|
Підгайцівська ТГ
|
Гімназія с.Хмелівка
|
Волинський обласний ліцей
|
9 ліцей
|
Вакантний
|
Затурцівська с.р.
|
Дернівський Ліцей
|
Foxhunters ПК
|
ЗалізницяПК
|
#
Імя
Група
Старт
Рез
Відс
1
Моружко Дарина
Ж-14
13:48:29
14:24
ЛІДЕР
1
Іщук Вікторія
Ж-16
14:15:25
13:54
ЛІДЕР
2
Островець Андрій
Ч-16
12:46:28
17:31
+ 1:33
4
Прокопюк Анастасія
Ж-16
13:34:30
17:40
+ 3:45
9
Приємська Софія
Ж-16
13:54:35
21:30
+ 7:36
15
Яцюк Дмитро
Ч-16
12:25:28
22:33
+ 6:35
Нестеровський Назар
Ч-12
12:33:27
MP
Лесків Катерина
Ж-10
13:37:00
Приємська Софія
Ж-16
13:49:00
Прокоп'юк Дмитро
Ч-10
12:27:00
Марʼян Олександр
Ч-12
12:46:00
Бойко Богдан
Ч-16
12:55:00
Чилій Дмитро
Ч-18
12:14:00
RadioActive Team
Рівненська ТГ
|
Старовижівський ЦДЮТ
|
Копачівська ОТГ
|
Ковель — ЦНПВТК
|
Ощівська гімназія Горохівської МР
|
Маневицький ЦТДЮ
|
ЛФСО , 9 школа
|
ЦРТДЮ Колківської ср
|
Сошичненська ОТГ
|
Боратинська ТГ
|
Ліцей №14
|
ВНУ
|
Промінь
|
OC Wolf
|
Луцьк
|
Верес
|
Хижинецький ліцей
|
ЛФСО
|
Foxhunters
|
RadioActive Team
|
Вакантний
|
Залізниця
|
СЮТурКамінь-Каширської МР
|
ЛФСО, ВНУ
|
Вишнівська ТГ
|
Нововолинськ
|
Шацьк БДЮТ
|
м. Володимир
|
Підгайцівська ТГ
|
Гімназія с.Хмелівка
|
Волинський обласний ліцей
|
9 ліцей
|
Вакантний
|
Затурцівська с.р.
|
Дернівський Ліцей
|
Foxhunters ПК
|
ЗалізницяПК
|
#
Імя
Група
Старт
Рез
Відс
7
Шкідина Артур
Ч-21
12:41:29
22:54
+ 6:56
25
Кальчук Ілля
Ч-10
12:40:30
8:42
+ 3:39
Вакантний
Рівненська ТГ
|
Старовижівський ЦДЮТ
|
Копачівська ОТГ
|
Ковель — ЦНПВТК
|
Ощівська гімназія Горохівської МР
|
Маневицький ЦТДЮ
|
ЛФСО , 9 школа
|
ЦРТДЮ Колківської ср
|
Сошичненська ОТГ
|
Боратинська ТГ
|
Ліцей №14
|
ВНУ
|
Промінь
|
OC Wolf
|
Луцьк
|
Верес
|
Хижинецький ліцей
|
ЛФСО
|
Foxhunters
|
RadioActive Team
|
Вакантний
|
Залізниця
|
СЮТурКамінь-Каширської МР
|
ЛФСО, ВНУ
|
Вишнівська ТГ
|
Нововолинськ
|
Шацьк БДЮТ
|
м. Володимир
|
Підгайцівська ТГ
|
Гімназія с.Хмелівка
|
Волинський обласний ліцей
|
9 ліцей
|
Вакантний
|
Затурцівська с.р.
|
Дернівський Ліцей
|
Foxhunters ПК
|
ЗалізницяПК
|
#
Імя
Група
Старт
Рез
Відс
42
Гапонюк Марія
Ж-12
13:59:26
30:34
+23:04
Вакантний
Ж-10
13:25:00
Вакантний
Ж-10
13:26:00
Вакантний
Ж-10
13:38:00
Вакантний
Ж-10
13:47:00
Вакантний
Ж-10
13:52:00
Вакантний
Ж-12
13:35:00
Вакантний
Ж-12
13:49:00
Вакантний
Ж-12
13:53:00
Вакантний
Ж-14
13:42:00
Вакантний
Ж-14
14:15:00
Вакантний
Ж-14
14:20:00
Вакантний
Ж-16
13:28:00
Вакантний
Ж-16
13:34:00
Вакантний
Ж-16
13:40:00
Вакантний
Ж-16
13:47:00
Вакантний
Ж-16
13:59:00
Вакантний
Ж-16
14:11:00
Вакантний
Ж-16
14:16:00
Вакантний
Ж-16
14:17:00
Вакантний
Ж-18
13:16:00
Вакантний
Ж-18
13:22:00
Вакантний
Ч-10
12:20:00
Вакантний
Ч-10
12:21:00
Вакантний
Ч-10
12:25:00
Вакантний
Ч-10
12:26:00
Вакантний
Ч-10
12:30:00
Вакантний
Ч-10
12:50:00
Вакантний
Ч-10
13:08:00
Вакантний
Ч-10
13:24:00
Вакантний
Ч-12
12:01:00
Вакантний
Ч-12
12:02:00
Вакантний
Ч-12
12:03:00
Вакантний
Ч-12
12:08:00
Вакантний
Ч-12
12:56:00
Вакантний
Ч-12
13:02:00
Вакантний
Ч-12
13:07:00
Вакантний
Ч-12
13:26:00
Вакантний
Ч-12
13:27:00
Залізниця
Рівненська ТГ
|
Старовижівський ЦДЮТ
|
Копачівська ОТГ
|
Ковель — ЦНПВТК
|
Ощівська гімназія Горохівської МР
|
Маневицький ЦТДЮ
|
ЛФСО , 9 школа
|
ЦРТДЮ Колківської ср
|
Сошичненська ОТГ
|
Боратинська ТГ
|
Ліцей №14
|
ВНУ
|
Промінь
|
OC Wolf
|
Луцьк
|
Верес
|
Хижинецький ліцей
|
ЛФСО
|
Foxhunters
|
RadioActive Team
|
Вакантний
|
Залізниця
|
СЮТурКамінь-Каширської МР
|
ЛФСО, ВНУ
|
Вишнівська ТГ
|
Нововолинськ
|
Шацьк БДЮТ
|
м. Володимир
|
Підгайцівська ТГ
|
Гімназія с.Хмелівка
|
Волинський обласний ліцей
|
9 ліцей
|
Вакантний
|
Затурцівська с.р.
|
Дернівський Ліцей
|
Foxhunters ПК
|
ЗалізницяПК
|
#
Імя
Група
Старт
Рез
Відс
1
Вітовщик Владислав
Ч-12
13:04:29
10:54
ЛІДЕР
2
Потапенко Аня
Ж-10
14:01:27
5:15
+ 0:14
3
Бринчук Аня
Ж-16
14:01:25
17:35
+ 3:41
5
Чубейко Іра
Ж-14
13:57:24
16:02
+ 1:38
5
Лащ Уляна
Ж-18
13:30:25
28:37
+ 5:28
5
Черевко Ярослав
Ч-10
13:20:26
5:23
+ 0:20
7
Черевко Анастасія
Ж-14
14:21:24
16:41
+ 2:17
7
Швайко Дмитро
Ч-18
12:17:24
36:12
+17:44
11
Римарчук Артем
Ч-12
12:23:30
19:42
+ 8:48
11
Масюк Станіслав
Ч-16
12:56:22
21:00
+ 5:02
11
Деміх Владислав
Ч-18
12:22:25
45:57
+27:29
12
Римарчук Вероніка
Ж-10
14:08:29
7:19
+ 2:18
14
Жилко Григорій
Ч-12
12:46:34
20:22
+ 9:28
17
Черевко Микола
Ч-16
12:28:23
22:59
+ 7:01
18
Жилко Богдан
Ч-10
13:00:30
7:00
+ 1:57
22
Ланевич Оксана
Ж-16
13:40:26
32:58
+19:04
25
Черевко Тарас
Ч-14
13:31:25
24:26
+ 8:33
28
Мінчук Павліна
Ж-10
13:33:26
9:54
+ 4:53
29
Черевко Сятослав
Ч-10
13:10:28
9:12
+ 4:09
30
Лащ Ангеліна
Ж-12
14:21:27
22:03
+14:33
32
Поліщук Ілля
Ч-16
12:42:29
25:46
+ 9:48
36
Лащ Софія
Ж-10
13:47:24
18:43
+13:42
36
Семенюк Мирослава
Ж-12
13:53:24
24:59
+17:29
44
Черевко Наталія
Ж-12
13:39:25
30:57
+23:27
45
Чубейко Ярослава
Ж-12
14:35:25
33:40
+26:10
46
Швайко Ілля
Ч-14
13:22:34
33:21
+17:28
47
Лащ Дарина
Ж-12
14:07:26
36:18
+28:48
51
Масюк Дмитро
Ч-14
13:00:35
40:35
+24:42
Кокудак Андрій
Ч-14
12:27:24
DNF
Масюк Любов
Ж-12
14:28:24
MP
Поліщук Владеслав
Ч-14
12:49:29
MP
Потапенко Владислав
Ч-14
13:11:27
MP
Швайко Григорій
Ч-21
0:00
СЮТурКамінь-Каширської МР
Рівненська ТГ
|
Старовижівський ЦДЮТ
|
Копачівська ОТГ
|
Ковель — ЦНПВТК
|
Ощівська гімназія Горохівської МР
|
Маневицький ЦТДЮ
|
ЛФСО , 9 школа
|
ЦРТДЮ Колківської ср
|
Сошичненська ОТГ
|
Боратинська ТГ
|
Ліцей №14
|
ВНУ
|
Промінь
|
OC Wolf
|
Луцьк
|
Верес
|
Хижинецький ліцей
|
ЛФСО
|
Foxhunters
|
RadioActive Team
|
Вакантний
|
Залізниця
|
СЮТурКамінь-Каширської МР
|
ЛФСО, ВНУ
|
Вишнівська ТГ
|
Нововолинськ
|
Шацьк БДЮТ
|
м. Володимир
|
Підгайцівська ТГ
|
Гімназія с.Хмелівка
|
Волинський обласний ліцей
|
9 ліцей
|
Вакантний
|
Затурцівська с.р.
|
Дернівський Ліцей
|
Foxhunters ПК
|
ЗалізницяПК
|
#
Імя
Група
Старт
Рез
Відс
1
Іванов Олександр
Ч-14
13:29:22
15:53
ЛІДЕР
2
Лагода Анастасія
Ж-12
13:41:30
8:14
+ 0:44
2
Щур Гнат
Ч-18
12:26:23
19:41
+ 1:13
4
Свистун Дарина
Ж-12
14:30:33
8:40
+ 1:10
4
Мальчук Вадим
Ч-18
12:20:27
29:09
+10:41
6
Півень Софія
Ж-12
14:16:24
9:28
+ 1:58
7
Іванова Вікторія
Ж-10
14:03:26
5:40
+ 0:39
7
Куцик Вікторія
Ж-18
13:20:25
34:11
+11:02
8
Ткач Анастасія
Ж-18
13:26:25
34:34
+11:25
8
Карпік Артем
Ч-12
13:22:30
16:19
+ 5:25
8
Деркач Михайло
Ч-14
12:34:27
19:22
+ 3:29
9
Трофимчук Анна
Ж-10
13:56:23
6:02
+ 1:01
10
Михалюк Оксана
Ж-12
14:37:26
10:48
+ 3:18
10
Мажула Ірина
Ж-14
13:46:25
17:37
+ 3:13
10
Яковська Тетяна
Ж-16
13:58:22
22:29
+ 8:35
10
Муц Максим
Ч-18
12:16:24
45:56
+27:28
10
Тищук Іван
Ч-21
14:24:30
26:41
+10:43
11
Курчик Олександра
Ж-12
13:55:26
10:57
+ 3:27
11
Трофимчук Василь
Ч-21
14:28:27
44:34
+28:36
13
Рибка Арсен
Ч-10
12:42:31
6:35
+ 1:32
13
Тищук Микола
Ч-12
12:16:26
20:09
+ 9:15
15
Трофимчук Дарина
Ж-12
13:48:30
13:50
+ 6:20
16
Щур Анна
Ж-14
14:02:30
20:51
+ 6:27
16
Федчик Олесь
Ч-12
12:58:27
21:02
+10:08
16
Ткач Артем
Ч-14
12:56:25
20:44
+ 4:51
17
Дзенік Поліна
Ж-10
14:10:24
8:22
+ 3:21
19
Дуда Дарина
Ж-12
14:09:25
16:03
+ 8:33
20
Яковський Микита
Ч-14
12:12:27
21:55
+ 6:02
23
Гембік Дарія
Ж-10
13:35:28
8:58
+ 3:57
25
Босак Тетяна
Ж-10
13:49:27
9:26
+ 4:25
25
Мисік Максим
Ч-16
12:32:24
24:21
+ 8:23
26
Кичка Дарина
Ж-12
14:23:25
18:34
+11:04
26
Семенюк Богдан
Ч-16
12:11:24
24:27
+ 8:29
27
Лагода Марк
Ч-10
13:02:24
8:46
+ 3:43
31
Підгурський Тимофій
Ч-12
12:40:29
28:28
+17:34
33
Процик Діана
Ж-12
14:02:28
24:11
+16:41
33
Лукянчук Микола
Ч-14
12:06:28
28:02
+12:08
35
Павлючук Назар
Ч-10
12:52:30
11:14
+ 6:11
Найдич Наталія
Ж-16
13:44:25
DNF
Приймак Вікторія
Ж-14
14:18:24
MP
Дрейчан Віталій
Ч-12
13:16:23
MP
Давидюк Юлія
Ж-21
0:00
Войчик Роман
Ч-14
13:13:00
ЛФСО, ВНУ
Рівненська ТГ
|
Старовижівський ЦДЮТ
|
Копачівська ОТГ
|
Ковель — ЦНПВТК
|
Ощівська гімназія Горохівської МР
|
Маневицький ЦТДЮ
|
ЛФСО , 9 школа
|
ЦРТДЮ Колківської ср
|
Сошичненська ОТГ
|
Боратинська ТГ
|
Ліцей №14
|
ВНУ
|
Промінь
|
OC Wolf
|
Луцьк
|
Верес
|
Хижинецький ліцей
|
ЛФСО
|
Foxhunters
|
RadioActive Team
|
Вакантний
|
Залізниця
|
СЮТурКамінь-Каширської МР
|
ЛФСО, ВНУ
|
Вишнівська ТГ
|
Нововолинськ
|
Шацьк БДЮТ
|
м. Володимир
|
Підгайцівська ТГ
|
Гімназія с.Хмелівка
|
Волинський обласний ліцей
|
9 ліцей
|
Вакантний
|
Затурцівська с.р.
|
Дернівський Ліцей
|
Foxhunters ПК
|
ЗалізницяПК
|
#
Імя
Група
Старт
Рез
Відс
1
Новосад Ілля
Ч-18
12:24:36
18:28
ЛІДЕР
Доценко Катерина
Ж-21
14:47:41
MP
Вишнівська ТГ
Рівненська ТГ
|
Старовижівський ЦДЮТ
|
Копачівська ОТГ
|
Ковель — ЦНПВТК
|
Ощівська гімназія Горохівської МР
|
Маневицький ЦТДЮ
|
ЛФСО , 9 школа
|
ЦРТДЮ Колківської ср
|
Сошичненська ОТГ
|
Боратинська ТГ
|
Ліцей №14
|
ВНУ
|
Промінь
|
OC Wolf
|
Луцьк
|
Верес
|
Хижинецький ліцей
|
ЛФСО
|
Foxhunters
|
RadioActive Team
|
Вакантний
|
Залізниця
|
СЮТурКамінь-Каширської МР
|
ЛФСО, ВНУ
|
Вишнівська ТГ
|
Нововолинськ
|
Шацьк БДЮТ
|
м. Володимир
|
Підгайцівська ТГ
|
Гімназія с.Хмелівка
|
Волинський обласний ліцей
|
9 ліцей
|
Вакантний
|
Затурцівська с.р.
|
Дернівський Ліцей
|
Foxhunters ПК
|
ЗалізницяПК
|
#
Імя
Група
Старт
Рез
Відс
3
Ляшук Петро
Ч-12
13:18:26
14:22
+ 3:28
14
Вітельський Станіслав
Ч-10
12:36:25
6:37
+ 1:34
16
Ляшук Марія
Ж-16
13:35:29
28:06
+14:12
20
Раца Анастасія
Ж-14
14:13:24
22:31
+ 8:07
24
Рудь Дарина
Ж-14
14:36:29
24:39
+10:15
26
Коляда Тарас
Ч-12
12:54:32
26:21
+15:27
27
Раца Надія
Ж-12
13:38:24
19:00
+11:30
27
Зінчук Андрій
Ч-14
13:07:28
26:06
+10:13
29
Веремко Тарас
Ч-12
13:06:24
27:07
+16:13
29
Дзьобан Олександр
Ч-16
13:13:28
25:12
+ 9:14
31
Оніщук Дмитро
Ч-14
12:45:43
27:26
+11:33
34
Легеза Софія
Ж-16
13:56:21
1:09:15
+55:21
35
Зубенко Валентин
Ч-12
12:30:28
31:10
+20:16
36
Веремко Іван
Ч-16
13:07:26
27:13
+11:15
37
Дяк Богдан
Ч-16
12:39:22
27:22
+11:24
43
Зубенко Віталіна
Ж-14
13:49:23
54:03
+39:39
45
Клейзун Максим
Ч-16
12:18:25
33:05
+17:07
54
Вітельський Олексій
Ч-14
12:23:36
43:22
+27:29
Пастушук Андрій
Ч-12
13:29:24
MP
Ісраілов Михайло
Ч-16
12:53:24
MP
Нововолинськ
Рівненська ТГ
|
Старовижівський ЦДЮТ
|
Копачівська ОТГ
|
Ковель — ЦНПВТК
|
Ощівська гімназія Горохівської МР
|
Маневицький ЦТДЮ
|
ЛФСО , 9 школа
|
ЦРТДЮ Колківської ср
|
Сошичненська ОТГ
|
Боратинська ТГ
|
Ліцей №14
|
ВНУ
|
Промінь
|
OC Wolf
|
Луцьк
|
Верес
|
Хижинецький ліцей
|
ЛФСО
|
Foxhunters
|
RadioActive Team
|
Вакантний
|
Залізниця
|
СЮТурКамінь-Каширської МР
|
ЛФСО, ВНУ
|
Вишнівська ТГ
|
Нововолинськ
|
Шацьк БДЮТ
|
м. Володимир
|
Підгайцівська ТГ
|
Гімназія с.Хмелівка
|
Волинський обласний ліцей
|
9 ліцей
|
Вакантний
|
Затурцівська с.р.
|
Дернівський Ліцей
|
Foxhunters ПК
|
ЗалізницяПК
|
#
Імя
Група
Старт
Рез
Відс
12
Захарченко Тетяна
Ж-16
14:14:28
25:39
+11:45
14
Дричик Анастасія
Ж-14
14:07:24
18:53
+ 4:29
14
Воробей Юлія
Ж-16
13:53:26
27:32
+13:38
22
Чулгаєва Тетяна
Ж-14
14:23:26
22:43
+ 8:19
22
Забалуєв Богдан
Ч-14
12:35:25
23:28
+ 7:35
37
Корнейчук Назар
Ч-14
12:13:27
28:19
+12:26
47
Шевчик Владислав
Ч-14
12:57:26
34:04
+18:11
50
Лісовський Олександр
Ч-16
12:27:26
38:06
+22:08
56
Ягович Павло
Ч-16
12:13:26
1:09:27
+53:29
57
Кушнерук Антон
Ч-12
12:47:25
59:45
+48:51
Таранович Назарій
Ч-14
13:30:27
DNF
Воробей Софія
Ж-14
13:43:26
MP
Нагайський Антон
Ч-12
12:11:26
MP
Захаренко Юрій
Ч-14
13:19:30
MP
Жук Микола
Ч-16
12:41:27
MP
Шацьк БДЮТ
Рівненська ТГ
|
Старовижівський ЦДЮТ
|
Копачівська ОТГ
|
Ковель — ЦНПВТК
|
Ощівська гімназія Горохівської МР
|
Маневицький ЦТДЮ
|
ЛФСО , 9 школа
|
ЦРТДЮ Колківської ср
|
Сошичненська ОТГ
|
Боратинська ТГ
|
Ліцей №14
|
ВНУ
|
Промінь
|
OC Wolf
|
Луцьк
|
Верес
|
Хижинецький ліцей
|
ЛФСО
|
Foxhunters
|
RadioActive Team
|
Вакантний
|
Залізниця
|
СЮТурКамінь-Каширської МР
|
ЛФСО, ВНУ
|
Вишнівська ТГ
|
Нововолинськ
|
Шацьк БДЮТ
|
м. Володимир
|
Підгайцівська ТГ
|
Гімназія с.Хмелівка
|
Волинський обласний ліцей
|
9 ліцей
|
Вакантний
|
Затурцівська с.р.
|
Дернівський Ліцей
|
Foxhunters ПК
|
ЗалізницяПК
|
#
Імя
Група
Старт
Рез
Відс
3
Дубій Дмитро
Ч-16
12:58:26
18:48
+ 2:50
9
Куран Михайло
Ч-18
12:18:24
38:54
+20:26
12
Дрозд Дарина
Ж-14
14:28:26
17:52
+ 3:28
16
Ткачук Софія
Ж-12
14:34:25
14:20
+ 6:50
18
Гвоздецька Фаїна
Ж-14
14:35:27
21:55
+ 7:31
18
Саган Олена
Ж-16
13:38:28
29:51
+15:57
21
Ткачук Роман
Ч-14
13:10:25
23:16
+ 7:23
23
Галух Роман
Ч-16
12:34:25
24:09
+ 8:11
24
Куран Едуард
Ч-16
12:48:26
24:14
+ 8:16
28
Трухонь Олег
Ч-16
13:02:54
25:08
+ 9:10
29
Проскура Іванна
Ж-14
13:40:24
27:42
+13:18
31
Макарчук Марта
Ж-12
14:27:28
22:14
+14:44
33
Порва Роман
Ч-16
12:20:24
25:53
+ 9:55
36
Поліщук Роман
Ч-12
13:03:30
35:36
+24:42
38
Занюк Артем
Ч-14
12:37:23
28:28
+12:35
40
Базилюк Христина
Ж-14
13:56:25
47:04
+32:40
41
Гвоздецька Емілія
Ж-12
14:13:25
30:03
+22:33
42
Куран Максим
Ч-16
13:09:27
31:47
+15:49
43
Савчук Дмитро
Ч-12
13:27:27
40:30
+29:36
45
Цвид Устина
Ж-14
14:12:25
1:01:14
+46:50
45
Ковальчук Руслан
Ч-12
12:27:28
42:42
+31:48
49
Гірнєц Ілля
Ч-14
12:59:24
34:44
+18:51
49
Кусік Владислав
Ч-16
13:15:26
37:21
+21:23
52
Стаднік Дарина
Ж-12
13:45:26
58:06
+50:36
52
Бондаренко Артем
Ч-14
12:15:22
41:24
+25:31
55
Галух Тимофій
Ч-12
12:45:25
48:02
+37:08
Галух Ілля
Ч-12
13:15:28
DNF
Мураха Василь
Ч-14
13:21:25
MP
м. Володимир
Рівненська ТГ
|
Старовижівський ЦДЮТ
|
Копачівська ОТГ
|
Ковель — ЦНПВТК
|
Ощівська гімназія Горохівської МР
|
Маневицький ЦТДЮ
|
ЛФСО , 9 школа
|
ЦРТДЮ Колківської ср
|
Сошичненська ОТГ
|
Боратинська ТГ
|
Ліцей №14
|
ВНУ
|
Промінь
|
OC Wolf
|
Луцьк
|
Верес
|
Хижинецький ліцей
|
ЛФСО
|
Foxhunters
|
RadioActive Team
|
Вакантний
|
Залізниця
|
СЮТурКамінь-Каширської МР
|
ЛФСО, ВНУ
|
Вишнівська ТГ
|
Нововолинськ
|
Шацьк БДЮТ
|
м. Володимир
|
Підгайцівська ТГ
|
Гімназія с.Хмелівка
|
Волинський обласний ліцей
|
9 ліцей
|
Вакантний
|
Затурцівська с.р.
|
Дернівський Ліцей
|
Foxhunters ПК
|
ЗалізницяПК
|
#
Імя
Група
Старт
Рез
Відс
3
Єрко Владислава
Ж-18
13:22:29
24:30
+ 1:21
13
Калитюк Анастасія
Ж-14
14:26:29
18:27
+ 4:03
20
Голячук Дарина
Ж-12
14:12:28
16:24
+ 8:54
20
Бєлікова Юлія
Ж-16
14:08:25
31:49
+17:55
26
Лупенко Вікторія
Ж-16
13:47:29
38:52
+24:58
36
Щерба Максим
Ч-14
12:46:29
28:11
+12:18
37
Смірнова Діана
Ж-14
14:10:27
36:11
+21:47
41
Янюк Ірина
Ж-14
13:54:36
48:49
+34:25
51
Коряжнов Роман
Ч-16
13:16:25
39:21
+23:23
53
Рубцов Ярослав
Ч-16
13:03:28
43:24
+27:26
Корж Олександр
Ч-14
12:24:41
MP
Попович Вадим
Ч-14
13:08:29
MP
Вакуленко Владислав
Ч-16
12:21:25
MP
Дудикін Іван
Ч-16
12:49:26
MP
Левчук Артем
Ч-16
12:35:27
MP
Підгайцівська ТГ
Рівненська ТГ
|
Старовижівський ЦДЮТ
|
Копачівська ОТГ
|
Ковель — ЦНПВТК
|
Ощівська гімназія Горохівської МР
|
Маневицький ЦТДЮ
|
ЛФСО , 9 школа
|
ЦРТДЮ Колківської ср
|
Сошичненська ОТГ
|
Боратинська ТГ
|
Ліцей №14
|
ВНУ
|
Промінь
|
OC Wolf
|
Луцьк
|
Верес
|
Хижинецький ліцей
|
ЛФСО
|
Foxhunters
|
RadioActive Team
|
Вакантний
|
Залізниця
|
СЮТурКамінь-Каширської МР
|
ЛФСО, ВНУ
|
Вишнівська ТГ
|
Нововолинськ
|
Шацьк БДЮТ
|
м. Володимир
|
Підгайцівська ТГ
|
Гімназія с.Хмелівка
|
Волинський обласний ліцей
|
9 ліцей
|
Вакантний
|
Затурцівська с.р.
|
Дернівський Ліцей
|
Foxhunters ПК
|
ЗалізницяПК
|
#
Імя
Група
Старт
Рез
Відс
11
Прадун Іванна
Ж-14
13:35:31
17:41
+ 3:17
19
Феш Дмитрій
Ч-12
12:36:27
22:21
+11:27
28
Семенюк Софія
Ж-12
13:44:29
19:29
+11:59
29
Сокол Захар
Ч-14
12:50:29
26:17
+10:24
30
Рузак Ілля
Ч-14
12:39:25
26:24
+10:31
32
Феш Тетяна
Ж-14
13:59:27
28:59
+14:35
33
Шибинюк Матвій
Ч-10
12:27:30
10:29
+ 5:26
34
Сокол Анастасія
Ж-12
14:26:27
24:28
+16:58
37
Білецька Вікторія
Ж-10
13:59:28
27:28
+22:27
37
Мельник Ігор
Ч-10
13:22:32
12:18
+ 7:15
41
Матіюк Павло
Ч-14
13:01:27
30:43
+14:50
45
Кузьмич Максим
Ч-10
12:57:27
16:14
+11:11
46
Ковальчук Владислав
Ч-10
13:17:28
17:19
+12:16
50
Захарчук Денис
Ч-10
13:07:31
24:14
+19:11
51
Романюк Захар
Ч-10
12:47:28
36:16
+31:13
Білецький Владислав
Ч-14
12:28:26
DNF
Кузьмич Юлія
Ж-10
13:45:28
MP
Симонович Тетяна
Ж-12
14:05:29
MP
Горбатюк Марк
Ч-10
13:12:25
MP
Матрунчик Марк
Ч-12
12:12:28
MP
Зінкевич Анастасій
Ч-14
12:18:54
MP
Козачук Артур
Ч-10
12:32:00
Іванчук Максим
Ч-14
13:18:00
Козачук Максим
Ч-14
13:07:00
Козачук Владислав
Ч-16
12:09:00
Гімназія с.Хмелівка
Рівненська ТГ
|
Старовижівський ЦДЮТ
|
Копачівська ОТГ
|
Ковель — ЦНПВТК
|
Ощівська гімназія Горохівської МР
|
Маневицький ЦТДЮ
|
ЛФСО , 9 школа
|
ЦРТДЮ Колківської ср
|
Сошичненська ОТГ
|
Боратинська ТГ
|
Ліцей №14
|
ВНУ
|
Промінь
|
OC Wolf
|
Луцьк
|
Верес
|
Хижинецький ліцей
|
ЛФСО
|
Foxhunters
|
RadioActive Team
|
Вакантний
|
Залізниця
|
СЮТурКамінь-Каширської МР
|
ЛФСО, ВНУ
|
Вишнівська ТГ
|
Нововолинськ
|
Шацьк БДЮТ
|
м. Володимир
|
Підгайцівська ТГ
|
Гімназія с.Хмелівка
|
Волинський обласний ліцей
|
9 ліцей
|
Вакантний
|
Затурцівська с.р.
|
Дернівський Ліцей
|
Foxhunters ПК
|
ЗалізницяПК
|
#
Імя
Група
Старт
Рез
Відс
6
Пех Ярослав
Ч-14
12:36:22
18:33
+ 2:40
19
Микитин Сергій
Ч-16
12:33:26
23:16
+ 7:18
20
Авраменко Назарій
Ч-16
12:12:25
23:22
+ 7:24
29
Мельник Уляна
Ж-12
14:06:26
20:55
+13:25
39
Денисюк Анна
Ж-12
14:20:25
28:10
+20:40
40
Бобко Станіслав
Ч-12
12:26:26
38:15
+27:21
44
Лукашевич Веніамін
Ч-12
13:20:32
40:52
+29:58
51
Томчук Христина
Ж-12
13:52:26
43:44
+36:14
56
Прокопчук Назарій
Ч-12
12:44:30
50:24
+39:30
61
Юхно Андрій
Ч-14
12:58:24
52:30
+36:37
Борис Павло
Ч-12
13:02:28
MP
Єгорушкін Ілля
Ч-14
13:09:25
MP
Денисюк Антон
Ч-14
12:46:32
MP
Мельник Ілля
Ч-14
12:25:27
MP
Прокопчук Михайло
Ч-14
13:20:29
MP
Волинський обласний ліцей
Рівненська ТГ
|
Старовижівський ЦДЮТ
|
Копачівська ОТГ
|
Ковель — ЦНПВТК
|
Ощівська гімназія Горохівської МР
|
Маневицький ЦТДЮ
|
ЛФСО , 9 школа
|
ЦРТДЮ Колківської ср
|
Сошичненська ОТГ
|
Боратинська ТГ
|
Ліцей №14
|
ВНУ
|
Промінь
|
OC Wolf
|
Луцьк
|
Верес
|
Хижинецький ліцей
|
ЛФСО
|
Foxhunters
|
RadioActive Team
|
Вакантний
|
Залізниця
|
СЮТурКамінь-Каширської МР
|
ЛФСО, ВНУ
|
Вишнівська ТГ
|
Нововолинськ
|
Шацьк БДЮТ
|
м. Володимир
|
Підгайцівська ТГ
|
Гімназія с.Хмелівка
|
Волинський обласний ліцей
|
9 ліцей
|
Вакантний
|
Затурцівська с.р.
|
Дернівський Ліцей
|
Foxhunters ПК
|
ЗалізницяПК
|
#
Імя
Група
Старт
Рез
Відс
2
Сачук Софія
Ж-14
13:53:30
14:29
+ 0:05
4
Приймачик Анастасія
Ж-18
13:29:25
24:50
+ 1:41
4
Гальом Владислав
Ч-16
12:10:26
18:50
+ 2:52
5
Коцура Руслан
Ч-16
13:06:24
19:02
+ 3:04
6
Коцура Владислав
Ч-16
13:12:24
19:05
+ 3:07
6
Ковальчук Андрій
Ч-18
12:13:23
34:13
+15:44
12
Корецький Роман
Ч-16
12:52:25
21:05
+ 5:07
16
Гальом Микита
Ч-16
12:38:24
22:50
+ 6:52
27
Гузей Дарина
Ж-16
14:20:27
40:26
+26:32
31
Лозовицький Нікіта
Ч-16
12:45:27
25:37
+ 9:39
35
Тищук Владислав
Ч-16
12:24:34
27:08
+11:10
43
Гальом Максим
Ч-16
12:17:25
32:28
+16:30
Коцюрська Софія
Ж-16
13:59:24
DNF
Родяк Марія
Ж-14
13:37:27
MP
9 ліцей
Рівненська ТГ
|
Старовижівський ЦДЮТ
|
Копачівська ОТГ
|
Ковель — ЦНПВТК
|
Ощівська гімназія Горохівської МР
|
Маневицький ЦТДЮ
|
ЛФСО , 9 школа
|
ЦРТДЮ Колківської ср
|
Сошичненська ОТГ
|
Боратинська ТГ
|
Ліцей №14
|
ВНУ
|
Промінь
|
OC Wolf
|
Луцьк
|
Верес
|
Хижинецький ліцей
|
ЛФСО
|
Foxhunters
|
RadioActive Team
|
Вакантний
|
Залізниця
|
СЮТурКамінь-Каширської МР
|
ЛФСО, ВНУ
|
Вишнівська ТГ
|
Нововолинськ
|
Шацьк БДЮТ
|
м. Володимир
|
Підгайцівська ТГ
|
Гімназія с.Хмелівка
|
Волинський обласний ліцей
|
9 ліцей
|
Вакантний
|
Затурцівська с.р.
|
Дернівський Ліцей
|
Foxhunters ПК
|
ЗалізницяПК
|
#
Імя
Група
Старт
Рез
Відс
7
Боцман Марта
Ж-12
14:33:27
9:54
+ 2:24
12
Петрук Юстина
Ж-12
13:37:28
11:09
+ 3:39
20
Триль Богдан
Ч-12
12:20:29
22:49
+11:55
24
Євчук Іван
Ч-10
12:34:29
8:30
+ 3:27
30
Ганайчук Софія
Ж-16
14:13:28
52:36
+38:42
33
Згоранець Лідія
Ж-16
14:06:28
59:37
+45:43
33
Гонсіровський Дмитро
Ч-12
12:38:29
29:29
+18:35
46
Амза Ілля
Ч-12
13:14:29
42:57
+32:03
50
Зузак Варвара
Ж-12
14:19:24
42:04
+34:34
Демчук Андрій
Ч-12
12:56:26
DNF
Глинюк Артур
Ч-12
13:26:29
MP
Вакантний
Рівненська ТГ
|
Старовижівський ЦДЮТ
|
Копачівська ОТГ
|
Ковель — ЦНПВТК
|
Ощівська гімназія Горохівської МР
|
Маневицький ЦТДЮ
|
ЛФСО , 9 школа
|
ЦРТДЮ Колківської ср
|
Сошичненська ОТГ
|
Боратинська ТГ
|
Ліцей №14
|
ВНУ
|
Промінь
|
OC Wolf
|
Луцьк
|
Верес
|
Хижинецький ліцей
|
ЛФСО
|
Foxhunters
|
RadioActive Team
|
Вакантний
|
Залізниця
|
СЮТурКамінь-Каширської МР
|
ЛФСО, ВНУ
|
Вишнівська ТГ
|
Нововолинськ
|
Шацьк БДЮТ
|
м. Володимир
|
Підгайцівська ТГ
|
Гімназія с.Хмелівка
|
Волинський обласний ліцей
|
9 ліцей
|
Вакантний
|
Затурцівська с.р.
|
Дернівський Ліцей
|
Foxhunters ПК
|
ЗалізницяПК
|
#
Імя
Група
Старт
Рез
Відс
Вакантний
Ж-10
13:31:00
Затурцівська с.р.
Рівненська ТГ
|
Старовижівський ЦДЮТ
|
Копачівська ОТГ
|
Ковель — ЦНПВТК
|
Ощівська гімназія Горохівської МР
|
Маневицький ЦТДЮ
|
ЛФСО , 9 школа
|
ЦРТДЮ Колківської ср
|
Сошичненська ОТГ
|
Боратинська ТГ
|
Ліцей №14
|
ВНУ
|
Промінь
|
OC Wolf
|
Луцьк
|
Верес
|
Хижинецький ліцей
|
ЛФСО
|
Foxhunters
|
RadioActive Team
|
Вакантний
|
Залізниця
|
СЮТурКамінь-Каширської МР
|
ЛФСО, ВНУ
|
Вишнівська ТГ
|
Нововолинськ
|
Шацьк БДЮТ
|
м. Володимир
|
Підгайцівська ТГ
|
Гімназія с.Хмелівка
|
Волинський обласний ліцей
|
9 ліцей
|
Вакантний
|
Затурцівська с.р.
|
Дернівський Ліцей
|
Foxhunters ПК
|
ЗалізницяПК
|
#
Імя
Група
Старт
Рез
Відс
1
Шумчук Іван
Ч-16
13:10:24
15:58
ЛІДЕР
11
Михайлюк Назар
Ч-14
13:06:27
20:15
+ 4:22
12
Сєдих Богдан
Ч-14
12:11:28
20:16
+ 4:23
14
Захарчук Юлія
Ж-12
13:36:25
13:49
+ 6:18
17
Беренюк Діана
Ж-12
13:35:25
15:12
+ 7:41
24
Ярмолюк Богдан
Ч-14
12:07:26
24:18
+ 8:24
34
Віблий Віталій
Ч-16
12:06:26
26:27
+10:28
39
Музичик Андрій
Ч-14
13:16:24
29:22
+13:29
Шишко Владислав
Ч-14
13:28:24
DNF
Струк Катерина
Ж-10
13:32:27
MP
Котик Анна
Ж-12
14:01:28
MP
Беренюк Олександр
Ч-10
12:33:28
MP
Дернівський Ліцей
Рівненська ТГ
|
Старовижівський ЦДЮТ
|
Копачівська ОТГ
|
Ковель — ЦНПВТК
|
Ощівська гімназія Горохівської МР
|
Маневицький ЦТДЮ
|
ЛФСО , 9 школа
|
ЦРТДЮ Колківської ср
|
Сошичненська ОТГ
|
Боратинська ТГ
|
Ліцей №14
|
ВНУ
|
Промінь
|
OC Wolf
|
Луцьк
|
Верес
|
Хижинецький ліцей
|
ЛФСО
|
Foxhunters
|
RadioActive Team
|
Вакантний
|
Залізниця
|
СЮТурКамінь-Каширської МР
|
ЛФСО, ВНУ
|
Вишнівська ТГ
|
Нововолинськ
|
Шацьк БДЮТ
|
м. Володимир
|
Підгайцівська ТГ
|
Гімназія с.Хмелівка
|
Волинський обласний ліцей
|
9 ліцей
|
Вакантний
|
Затурцівська с.р.
|
Дернівський Ліцей
|
Foxhunters ПК
|
ЗалізницяПК
|
#
Імя
Група
Старт
Рез
Відс
46
Збирун Роман
Ч-16
13:17:22
35:25
+19:27
48
Іванюк Тарач
Ч-16
13:19:26
37:07
+21:08
Foxhunters ПК
Рівненська ТГ
|
Старовижівський ЦДЮТ
|
Копачівська ОТГ
|
Ковель — ЦНПВТК
|
Ощівська гімназія Горохівської МР
|
Маневицький ЦТДЮ
|
ЛФСО , 9 школа
|
ЦРТДЮ Колківської ср
|
Сошичненська ОТГ
|
Боратинська ТГ
|
Ліцей №14
|
ВНУ
|
Промінь
|
OC Wolf
|
Луцьк
|
Верес
|
Хижинецький ліцей
|
ЛФСО
|
Foxhunters
|
RadioActive Team
|
Вакантний
|
Залізниця
|
СЮТурКамінь-Каширської МР
|
ЛФСО, ВНУ
|
Вишнівська ТГ
|
Нововолинськ
|
Шацьк БДЮТ
|
м. Володимир
|
Підгайцівська ТГ
|
Гімназія с.Хмелівка
|
Волинський обласний ліцей
|
9 ліцей
|
Вакантний
|
Затурцівська с.р.
|
Дернівський Ліцей
|
Foxhunters ПК
|
ЗалізницяПК
|
#
Імя
Група
Старт
Рез
Відс
1
Іщук Владислав
Ч-21
13:00:27
15:58
ЛІДЕР
ЗалізницяПК
Рівненська ТГ
|
Старовижівський ЦДЮТ
|
Копачівська ОТГ
|
Ковель — ЦНПВТК
|
Ощівська гімназія Горохівської МР
|
Маневицький ЦТДЮ
|
ЛФСО , 9 школа
|
ЦРТДЮ Колківської ср
|
Сошичненська ОТГ
|
Боратинська ТГ
|
Ліцей №14
|
ВНУ
|
Промінь
|
OC Wolf
|
Луцьк
|
Верес
|
Хижинецький ліцей
|
ЛФСО
|
Foxhunters
|
RadioActive Team
|
Вакантний
|
Залізниця
|
СЮТурКамінь-Каширської МР
|
ЛФСО, ВНУ
|
Вишнівська ТГ
|
Нововолинськ
|
Шацьк БДЮТ
|
м. Володимир
|
Підгайцівська ТГ
|
Гімназія с.Хмелівка
|
Волинський обласний ліцей
|
9 ліцей
|
Вакантний
|
Затурцівська с.р.
|
Дернівський Ліцей
|
Foxhunters ПК
|
ЗалізницяПК
|
#
Імя
Група
Старт
Рез
Відс
23
Швайко Тимофій
Ч-10
14:32:30
8:08
+ 3:05
Цього тижня
Партнери