Ж-12| Ж-14| Ж-16| Ж-18| Ж-20| Ж-21А| Ж-21Е| Ж-35| Ж-40| Ж-45| Ж-50| Ж-55| Ж-60| Ж-65| Ж-70| Ж-75| Ж-80| Ч-12| Ч-14| Ч-16| Ч-18| Ч-20| Ч-21А| Ч-21Е| Ч-35| Ч-40| Ч-45| Ч-50| Ч-55| Ч-60| Ч-65| Ч-70| Ч-80| Ч-85| KIDS| OPEN|

Ж-12

#п.п SI Імя Команда,клуб Старт
1 Лавна, Соломія Закарп., КСО Максимум 0:00
2 Федоренко, Марія Полтавська, ДЮКСОТ Валтекс 10:31:00
3 Тирін, Катерина Чернів., КСО GRAND 10:32:00
4 Полицька, Олеся Ів.-Франк., Азимут 10:33:00
5 Турега, Анастасія Закарп., ПАДІОН KOSMOSS 10:34:00
6 Пецка, Софія Закарп., КСО Максимум 10:35:00
7 Іванченко, Марія Черкаська, КДЮСШ 10:36:00
8 Сухоносова, Евеліна м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 10:37:00
9 Бовсуновська, Мар’яна Полт., ДЮКСОТ Валтекс 10:38:00
10 Михайліна, Варвара Закарп., КСО Максимум 10:39:00
11 Косенко, Єлизавета Черкаська, КДЮСШ 10:40:00
12 Бортник, Антоніна Миколаївська, ВРДЮС 10:41:00
13 Кожухарь, Ганна Миколаївська, Олімп 10:42:00
14 Гаврилець, Ольга Закарп., КСО Максимум 10:43:00
15 Плібанська, Наталія Ів.-Франк., Азимут 10:44:00
16 Полубенцева, Дарья Київська, Kyiv Region 10:45:00
17 Глина, Яна Волинська, Боратин 10:46:00
18 Грінько, Уляна м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 10:47:00
19 Серединська, Інна Волинська, ЦНПВТК 10:48:00
20 Герц, Аріна Закарп., КСО Максимум 10:49:00
21 Шуваринська, Софія Закарп., ПАДІЮН ПЛЮС 10:50:00
22 Пасічник, Ольга Черкаська, КДЮСШ 10:51:00
23 Войтович, Василина Волинська, ЦНПВТК 10:52:00
24 Міхайліна, Варвара Закарп., КСО Максимум 10:53:00
25 Сягаєва, Сабіна Миколаївська, Олімп 10:54:00
26 Гордієнко, Ольга Дніпроп., КСО МАЙСТЕР 10:55:00
27 Бідненко, Поліна Черкаська, КДЮСШ 10:56:00
28 Кулінська, Габріела м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 10:57:00
29 Грабарчук, Аріна Закарп., КСО Максимум 10:58:00
30 Ковальова, Анна Київська, Kyiv Region 10:59:00
31 Долинка, Марта Ів.-Франк., Азимут 11:00:15
32 Ратуш, Катерина Миколаївська, Олімп 11:01:00
33 Борова, Катерина Вінницька, ГрОТ - Гранів 11:02:00
34 Ляхович, Анна Закарп., ПАДІОН KOSMOSS 11:03:00
35 Лоя, Анна Закарп., КСО Максимум 11:04:00
36 Парахневич, Євангеліна Чернів., КСО GRAND 11:05:00
37 Каблак, Анастасія Ів.-Франк., Азимут 11:06:00
38 Бубряк, Софія Закарп., ПАДІЮН SOB 11:07:00
39 Воробйова, Поліна Дніпроп., КСО МАЙСТЕР 11:08:00
40 Кенийз, Юлія Закарп., КСО Максимум 11:09:00
41 Павлюк, Віталіна Ів.-Франк., Азимут 11:10:00
42 Глодьянова, Анна Чернів., КСО GRAND 11:11:00
43 Дранчак, Катерина Закарп., ПАДІЮН SOB 11:12:00
44 Данькова, Інна Харк., КСО О-Компас 11:13:00
45 Стрельнікова, Юліанна Закарп., КСО Максимум 11:14:00
46 Жук, Поліна Черкаська, КДЮСШ 11:15:00
47 Бабарикіна, Кіра Полт., ДЮКСОТ Валтекс 11:16:00
48 Тюлікова, Вікторія м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 11:17:00
49 Дегтярьова, Ксенія Харківська 11:18:00





Ж-12| Ж-14| Ж-16| Ж-18| Ж-20| Ж-21А| Ж-21Е| Ж-35| Ж-40| Ж-45| Ж-50| Ж-55| Ж-60| Ж-65| Ж-70| Ж-75| Ж-80| Ч-12| Ч-14| Ч-16| Ч-18| Ч-20| Ч-21А| Ч-21Е| Ч-35| Ч-40| Ч-45| Ч-50| Ч-55| Ч-60| Ч-65| Ч-70| Ч-80| Ч-85| KIDS| OPEN|

Ж-14

#п.п SI Імя Команда,клуб Старт
1 Томнюк, Вероніка Дніпроп., СК Наш клуб 10:31:00
2 Абраменко, Надія Харк., Височаньска ДЮСШ 10:32:00
3 Ляхович, Софія Закарп., ПАДІОН KOSMOSS 10:33:00
4 Коваленко, Валерія Закарп., КСО Максимум 10:34:00
5 Козлова, Аліса Київська, Kyiv Region 10:35:00
6 Рискальчук, Дарина Вінницька, ГрОТ - Гранів 10:36:00
7 Беспечна, Олександра Закарп., КСО Максимум 10:37:00
8 Гладишева, Карина Дон., КСТО Зеніт Краматорськ 10:38:00
9 Дітковська, Юлія Ів.-Франк., Азимут 10:39:00
10 Юзкова, Кіра Харк., Височаньска ДЮСШ 10:40:00
11 Іщенко, Вероніка м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 10:41:00
12 Machackova, Petra-Nina Slovakia, Viatoris Zvolen 10:42:00
13 Запісочна, Віра Черкаська, КДЮСШ 10:43:00
14 Лукієнко, Юлія Київська, Kyiv Region 10:44:00
15 Бубряк, Олександра Закарп., ПАДІЮН SOB 10:45:00
16 Пелепець, Вікторія Чернів., КСО О-Компас 10:46:00
17 Бойсюк, Каріна Ів.-Франк., Азимут 10:47:00
18 Колотило, Анна Чернівецька 10:48:00
19 Гончар, Людмила Дніпроп., СК Наш клуб 10:49:00
20 Абраменко, Віра Харк., Височаньска ДЮСШ 10:50:00
21 Воловик, Марія Полт., ДЮКСОТ Валтекс 10:51:00
22 Кушнір, Юлія Дніпроп., КСО МАЙСТЕР 10:52:00
23 Міщук, Анастасія Київська, Kyiv Region 10:53:00
24 Кислюк, Ксенія Волинська, ЦНПВТК 10:54:00
25 Мудрагеля, Лідія Сумська, ЦПО КМР ТКВ 10:55:00
26 Баранівська, Вікторія Ів.-Франк., Азимут 10:56:00
27 Количева, Маргарита Закарп., КСО Максимум 10:57:00
28 Коноваленко, Анастасія Харк., КСО О-Компас 10:58:00
29 Луцик, Єва м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 10:59:00
30 Кутняк, Дар’я Дніпроп., КСО МАЙСТЕР 11:00:00
31 Муквич, Христина Київська, Kyiv Region 11:01:00
32 Колотило, Поліна Чернівецька 11:02:00
33 Костюк, Олександра Дон., ДОЦТТДЮ Бахмут 11:03:00
34 Надворська, Катерина Волинська, Боратин 11:04:00
35 Кривцова, Марія Сумська, СК СКІФ 11:05:00





Ж-12| Ж-14| Ж-16| Ж-18| Ж-20| Ж-21А| Ж-21Е| Ж-35| Ж-40| Ж-45| Ж-50| Ж-55| Ж-60| Ж-65| Ж-70| Ж-75| Ж-80| Ч-12| Ч-14| Ч-16| Ч-18| Ч-20| Ч-21А| Ч-21Е| Ч-35| Ч-40| Ч-45| Ч-50| Ч-55| Ч-60| Ч-65| Ч-70| Ч-80| Ч-85| KIDS| OPEN|

Ж-16

#п.п SI Імя Команда,клуб Старт
1 Чимерис, Анна м.Київ, OC Orienta 10:35:00
2 Логвиновська, Ольга Вінницька, Восход 10:36:00
3 Оксюченко, Євгенія м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 10:37:00
4 Мироненко, Мирослава Черкаська, КДЮСШ 10:38:00
5 Волощук, Анастасія Миколаївська, Олімп 10:39:00
6 Музичук, Надія Волинська, ЦНПВТК 10:40:00
7 Галайчук, Софія Волинська, ЛФСО 10:41:00
8 Груба, Вероніка Дон., Азимут Краматорськ 10:42:00
9 Денесюк, Юлія Вінницька, Восход 10:43:00
10 Гладка, Дарья м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 10:44:00
11 Мосієнко, Катерина Полтавська, OK O-Resh 10:45:00
12 Булік, Анна Волинська, ЦНПВТК 10:46:00
13 Кошель, Дарина Черкаська, КДЮСШ 10:47:00
14 Полубенцева, Ірина Київська, Kyiv Region 10:48:00
15 Магас, Євгенія Ів.-Франк., Азимут 10:49:00
16 Руднєва, Єлизавета Полт., ДЮКСОТ Валтекс 10:50:00
17 Отрошенко, Софія м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 10:51:00
18 Коваленко, Анна Полтавська, OK O-Resh 10:52:00
19 Довгань, Софія Чернівецька 10:53:00
20 Степанова, Поліна Закарп., ПАДІЮН Патріот 10:54:00
21 Дроник, Віталіна Чернів., КСО GRAND 10:55:00
22 Безталанна, Аліна Дніпроп., СК Наш клуб 10:56:00
23 Хлус, Анастасія Полт., ДЮКСОТ Валтекс 10:57:00
24 Нижник, Віталіна Полтавська, OK O-Resh 10:58:00
25 Глодьянова, Марія Чернів., КСО GRAND 10:59:00





Ж-12| Ж-14| Ж-16| Ж-18| Ж-20| Ж-21А| Ж-21Е| Ж-35| Ж-40| Ж-45| Ж-50| Ж-55| Ж-60| Ж-65| Ж-70| Ж-75| Ж-80| Ч-12| Ч-14| Ч-16| Ч-18| Ч-20| Ч-21А| Ч-21Е| Ч-35| Ч-40| Ч-45| Ч-50| Ч-55| Ч-60| Ч-65| Ч-70| Ч-80| Ч-85| KIDS| OPEN|

Ж-18

#п.п SI Імя Команда,клуб Старт
1 Компанець, Катерина м.Київ, Sever 10:40:00
2 Дущак, Валентина Чернівецька 10:41:00
3 Оксенчук, Соломія Волинська, ЛФСО 10:42:00
4 Гришанова, Аліна Сумська, СК СКІФ 10:43:00
5 Дранчак, Крістіна Закарп., ПАДІЮН SOB 10:44:00
6 Аскерова, Світлана м.Київ, Sever 10:45:00
7 Сокур, Дар’я Київська, Kyiv Region 10:46:00
8 Рак, Катерина Дон., КСТО Зеніт Краматорськ 10:47:00
9 Совенко, Юлія Вінницька, ГрОТ - Гранів 10:48:00
10 Бородавка, Софія м.Київ, Sever 10:49:00
11 Смик, Зоряна Ів.-Франк., Азимут 10:50:00
12 Мізернюк, Мирослава м.Київ, Sever 10:51:00
13 Медвідь, Юлія Львівська, НАСВ 10:52:00
14 Коноваленко, Діана Харк., КСО О-Компас 10:53:00





Ж-12| Ж-14| Ж-16| Ж-18| Ж-20| Ж-21А| Ж-21Е| Ж-35| Ж-40| Ж-45| Ж-50| Ж-55| Ж-60| Ж-65| Ж-70| Ж-75| Ж-80| Ч-12| Ч-14| Ч-16| Ч-18| Ч-20| Ч-21А| Ч-21Е| Ч-35| Ч-40| Ч-45| Ч-50| Ч-55| Ч-60| Ч-65| Ч-70| Ч-80| Ч-85| KIDS| OPEN|

Ж-20

#п.п SI Імя Команда,клуб Старт
1 Солоненко, Аліна Вінницька 10:54:00
2 Андріанова, Анастасія Львівська, НАСВ 10:55:00
3 Арбузова, Вероніка Сумська, СК СКІФ 10:56:00
4 Єнкало, Ольга Ів.-Франк., Азимут 10:57:00
5 Жинкевич, Олександра Закарп., КСО Максимум 10:58:00
6 Сімонова, Маргарита м.Київ, Sever 10:59:00
7 Доценко, Катерина Волинська, ЛФСО 11:00:00





Ж-12| Ж-14| Ж-16| Ж-18| Ж-20| Ж-21А| Ж-21Е| Ж-35| Ж-40| Ж-45| Ж-50| Ж-55| Ж-60| Ж-65| Ж-70| Ж-75| Ж-80| Ч-12| Ч-14| Ч-16| Ч-18| Ч-20| Ч-21А| Ч-21Е| Ч-35| Ч-40| Ч-45| Ч-50| Ч-55| Ч-60| Ч-65| Ч-70| Ч-80| Ч-85| KIDS| OPEN|

Ж-21А

#п.п SI Імя Команда,клуб Старт
1 Мельник, Христина Волинська, ЛФСО 11:00:00
2 Колмичек, Дар’я Луганська, Sever 11:01:00
3 Москалець, Марія м.Київ, LeO-Team 11:02:00
4 Гербіч, Анастасія м.Київ, Київська Русь 11:03:00
5 Колосова, Дарина Київська, Kyiv Region 11:05:00
6 Петришина, Юлія Волинська, ЛФСО 11:06:00
7 Олексій, Євгенія Закарп., КСО Максимум 11:07:00
8 Конова, Тетяна Дніпроп., СК Наш клуб 11:08:00
9 Більце, Юлія Закарп., ПАДІЮН SOB 11:09:00
10 В’юницька, Валерія Полт., ДЮКСОТ Валтекс 11:10:00
11 Гавриленко, Олена м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 11:11:00
12 Алексєєва, Марина Дон., КСТО Зеніт Краматорськ 11:12:00





Ж-12| Ж-14| Ж-16| Ж-18| Ж-20| Ж-21А| Ж-21Е| Ж-35| Ж-40| Ж-45| Ж-50| Ж-55| Ж-60| Ж-65| Ж-70| Ж-75| Ж-80| Ч-12| Ч-14| Ч-16| Ч-18| Ч-20| Ч-21А| Ч-21Е| Ч-35| Ч-40| Ч-45| Ч-50| Ч-55| Ч-60| Ч-65| Ч-70| Ч-80| Ч-85| KIDS| OPEN|

Ж-21Е

#п.п SI Імя Команда,клуб Старт
1 Доценко, Олена м.Київ, Sever 0:00
2 Ванасаун, Анна м.Київ, Київська Русь 11:39:00
3 Гупало, Ольга Львівська, LeO-Team 11:40:00
4 Котляр, Поліна м.Київ, Sever 11:41:00
5 Данькова, Олена Харк., КСО О-Компас 11:42:00
6 Карпенко, Юлія Сумська 11:43:00
7 Зайцева, Єлизавета Львівська, LeO-Team 11:44:00
8 Балась, Анна м.Київ, Sever 11:45:00
9 Мироненко, Олена Вінницька, Восход 11:46:00
10 Дуднік, Світлана м.Київ, Kislorod 11:47:00
11 Бабич, Олена Львівська, LeO-Team 11:48:00
12 Старцева, Валерія Дон., ДОЦТТДЮ Бахмут 11:49:00
13 Нігда, Альона Чернів., КСО GRAND 11:50:00
14 Замахіна, Тетяна Полт., ДЮКСОТ Валтекс 11:51:00
15 Лисак, Мирослава м.Київ, Зелеста 11:52:00





Ж-12| Ж-14| Ж-16| Ж-18| Ж-20| Ж-21А| Ж-21Е| Ж-35| Ж-40| Ж-45| Ж-50| Ж-55| Ж-60| Ж-65| Ж-70| Ж-75| Ж-80| Ч-12| Ч-14| Ч-16| Ч-18| Ч-20| Ч-21А| Ч-21Е| Ч-35| Ч-40| Ч-45| Ч-50| Ч-55| Ч-60| Ч-65| Ч-70| Ч-80| Ч-85| KIDS| OPEN|

Ж-35

#п.п SI Імя Команда,клуб Старт
1 Уфімцева, Тетяна Черкаська, КДЮСШ 11:13:00
2 Жильцова, Тетяна Чернів., КСО О-Компас 11:14:00
3 Москаленко, Ірина Полт., ДЮКСОТ Валтекс 11:15:00
4 Бурда, Інга Волинська, ЛФСО 11:16:00
5 Магльована, Валентина м.Київ, Sever 11:17:00
6 Осипенко, Олена Закарп., ПАДІОН KOSMOSS 11:18:00
7 Дегтярьова, Валентина Харківська 11:19:00
8 Machackova, Natalia Slovakia, Viatoris Zvolen 11:20:00





Ж-12| Ж-14| Ж-16| Ж-18| Ж-20| Ж-21А| Ж-21Е| Ж-35| Ж-40| Ж-45| Ж-50| Ж-55| Ж-60| Ж-65| Ж-70| Ж-75| Ж-80| Ч-12| Ч-14| Ч-16| Ч-18| Ч-20| Ч-21А| Ч-21Е| Ч-35| Ч-40| Ч-45| Ч-50| Ч-55| Ч-60| Ч-65| Ч-70| Ч-80| Ч-85| KIDS| OPEN|

Ж-40

#п.п SI Імя Команда,клуб Старт
1 Памбук, Світлана Одеська, Odessa Team 11:21:00
2 Чимерис, Олена м.Київ, OC Orienta 11:22:00
3 Полубенцева, Світлана Київська, Kyiv Region 11:23:00
4 Мелимука, Вікторія Волинська, ЛФСО 11:24:00
5 Гордієнко, Вікторія Дніпроп., КСО МАЙСТЕР 11:25:00
6 Юхимчук, Марина Закарпатська 9:30:00





Ж-12| Ж-14| Ж-16| Ж-18| Ж-20| Ж-21А| Ж-21Е| Ж-35| Ж-40| Ж-45| Ж-50| Ж-55| Ж-60| Ж-65| Ж-70| Ж-75| Ж-80| Ч-12| Ч-14| Ч-16| Ч-18| Ч-20| Ч-21А| Ч-21Е| Ч-35| Ч-40| Ч-45| Ч-50| Ч-55| Ч-60| Ч-65| Ч-70| Ч-80| Ч-85| KIDS| OPEN|

Ж-45

#п.п SI Імя Команда,клуб Старт
1 Черняк, Світлана Волинська, ЛФСО 10:33:00
2 Вагіна, Юлія Миколаївська 10:34:00
3 Нікітенко, Вероніка Миколаївська, Олімп 10:35:00
4 Сичук, Лариса Волинська, ЛФСО 10:36:00
5 Moldoo, Ana Romania, Sportiv Breaza 10:37:00
6 Дем’янчук, Олена Волинська, ЛФСО 10:38:00
7 Ростальна, Вікторія Сумська, ЦПО КМР ТКВ 10:39:00
8 Уманець, Наталія Вінницька, ГрОТ - Гранів 10:40:00





Ж-12| Ж-14| Ж-16| Ж-18| Ж-20| Ж-21А| Ж-21Е| Ж-35| Ж-40| Ж-45| Ж-50| Ж-55| Ж-60| Ж-65| Ж-70| Ж-75| Ж-80| Ч-12| Ч-14| Ч-16| Ч-18| Ч-20| Ч-21А| Ч-21Е| Ч-35| Ч-40| Ч-45| Ч-50| Ч-55| Ч-60| Ч-65| Ч-70| Ч-80| Ч-85| KIDS| OPEN|

Ж-50

#п.п SI Імя Команда,клуб Старт
1 Лавриненко, Наталія Дон., СК Лиман 10:41:00
2 Бабюк, Валентина Хмельницька 10:42:00
3 Костіна, Олена Луганська, Sever 10:43:00
4 Афанаскіна, Жанна Закарпатська 10:44:00





Ж-12| Ж-14| Ж-16| Ж-18| Ж-20| Ж-21А| Ж-21Е| Ж-35| Ж-40| Ж-45| Ж-50| Ж-55| Ж-60| Ж-65| Ж-70| Ж-75| Ж-80| Ч-12| Ч-14| Ч-16| Ч-18| Ч-20| Ч-21А| Ч-21Е| Ч-35| Ч-40| Ч-45| Ч-50| Ч-55| Ч-60| Ч-65| Ч-70| Ч-80| Ч-85| KIDS| OPEN|

Ж-55

#п.п SI Імя Команда,клуб Старт
1 Хохлова, Світлана Дон., Орієнтир Дружківка 10:45:00
2 Дуднік, Тетяна м.Київ, Kislorod 10:46:00
3 Колмичек, Ірина Луганська, Sever 10:47:00
4 Малоголовчук, Інна Вінницька, Восход 10:48:00
5 Бевзо, Валентина Чернів., КСО МІДІЗ 10:49:00
6 Цимбаленко, Наталія м.Київ, O-club 10:50:00





Ж-12| Ж-14| Ж-16| Ж-18| Ж-20| Ж-21А| Ж-21Е| Ж-35| Ж-40| Ж-45| Ж-50| Ж-55| Ж-60| Ж-65| Ж-70| Ж-75| Ж-80| Ч-12| Ч-14| Ч-16| Ч-18| Ч-20| Ч-21А| Ч-21Е| Ч-35| Ч-40| Ч-45| Ч-50| Ч-55| Ч-60| Ч-65| Ч-70| Ч-80| Ч-85| KIDS| OPEN|

Ж-60

#п.п SI Імя Команда,клуб Старт
1 Атаманюк, Тетяна Хмельницька 11:06:00
2 Стоян, Людмила Одеська, Odessa Team 11:07:00
3 Душко, Наталія Вінницька, Восход 11:08:00
4 Котило, Галина Львівська, LeO-Team 11:09:00
5 Тумак, Антоніна Чернів., КСО МІДІЗ 11:10:00
6 Рудакова, Олена Дніпроп., КСО МАЙСТЕР 11:11:00





Ж-12| Ж-14| Ж-16| Ж-18| Ж-20| Ж-21А| Ж-21Е| Ж-35| Ж-40| Ж-45| Ж-50| Ж-55| Ж-60| Ж-65| Ж-70| Ж-75| Ж-80| Ч-12| Ч-14| Ч-16| Ч-18| Ч-20| Ч-21А| Ч-21Е| Ч-35| Ч-40| Ч-45| Ч-50| Ч-55| Ч-60| Ч-65| Ч-70| Ч-80| Ч-85| KIDS| OPEN|

Ж-65

#п.п SI Імя Команда,клуб Старт
1 Соломічева, Тетяна Одеська, Odessa Team 11:12:00
2 Гузь, Любов Луганська 11:13:00
3 Гуцаленко, Тетяна Волинська, ЛФСО 11:14:00





Ж-12| Ж-14| Ж-16| Ж-18| Ж-20| Ж-21А| Ж-21Е| Ж-35| Ж-40| Ж-45| Ж-50| Ж-55| Ж-60| Ж-65| Ж-70| Ж-75| Ж-80| Ч-12| Ч-14| Ч-16| Ч-18| Ч-20| Ч-21А| Ч-21Е| Ч-35| Ч-40| Ч-45| Ч-50| Ч-55| Ч-60| Ч-65| Ч-70| Ч-80| Ч-85| KIDS| OPEN|

Ж-70

#п.п SI Імя Команда,клуб Старт
1 Данченко, Віра Хмельницька 0:00
2 Авраменко, Людмила Дніпроп., Карніка 11:19:00





Ж-12| Ж-14| Ж-16| Ж-18| Ж-20| Ж-21А| Ж-21Е| Ж-35| Ж-40| Ж-45| Ж-50| Ж-55| Ж-60| Ж-65| Ж-70| Ж-75| Ж-80| Ч-12| Ч-14| Ч-16| Ч-18| Ч-20| Ч-21А| Ч-21Е| Ч-35| Ч-40| Ч-45| Ч-50| Ч-55| Ч-60| Ч-65| Ч-70| Ч-80| Ч-85| KIDS| OPEN|

Ж-75

#п.п SI Імя Команда,клуб Старт





Ж-12| Ж-14| Ж-16| Ж-18| Ж-20| Ж-21А| Ж-21Е| Ж-35| Ж-40| Ж-45| Ж-50| Ж-55| Ж-60| Ж-65| Ж-70| Ж-75| Ж-80| Ч-12| Ч-14| Ч-16| Ч-18| Ч-20| Ч-21А| Ч-21Е| Ч-35| Ч-40| Ч-45| Ч-50| Ч-55| Ч-60| Ч-65| Ч-70| Ч-80| Ч-85| KIDS| OPEN|

Ж-80

#п.п SI Імя Команда,клуб Старт
1 Степаненко, Елаїда м.Київ, O-club 11:21:00





Ж-12| Ж-14| Ж-16| Ж-18| Ж-20| Ж-21А| Ж-21Е| Ж-35| Ж-40| Ж-45| Ж-50| Ж-55| Ж-60| Ж-65| Ж-70| Ж-75| Ж-80| Ч-12| Ч-14| Ч-16| Ч-18| Ч-20| Ч-21А| Ч-21Е| Ч-35| Ч-40| Ч-45| Ч-50| Ч-55| Ч-60| Ч-65| Ч-70| Ч-80| Ч-85| KIDS| OPEN|

Ч-12

#п.п SI Імя Команда,клуб Старт
1 Patras, Simon Slovakia, HADVEO Banska Bystrica 10:41:17
2 Чернушенко, Ілля Закарп., КСО Максимум 11:34:00
3 Крайнюченко, Ярослав м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 11:35:00
4 Скиданюк, Владислав Волинська, ЦНПВТК 11:36:00
5 Колядинський, Тарас Чернів., КСО GRAND 11:37:00
6 Галатиба, Григорій Закарп., КСО Максимум 11:38:00
7 Шаленко, Назарій м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 11:39:00
8 Савенко, Ростислав Черкаська, КДЮСШ 11:40:00
9 Неплях, Михайло Київська, Kyiv Region 11:41:00
10 Каблак, Максим Ів.-Франк., Азимут 11:42:00
11 Шаповал, Богдан Закарп., ПАДІОН KOSMOSS 11:43:00
12 Гончаров, Максим Волинська, Боратин 11:44:00
13 Кенийз, Сергій Закарп., КСО Максимум 11:45:00
14 Бронніков, Євгеній Київська, Kyiv Region 11:46:00
15 Ковтюк, Олег Чернів., КСО Буковина 11:47:00
16 Паюк, Артем м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 11:48:00
17 Степанець, Єгор Вінницька, Восход 11:49:00
18 Золотоверхий, Даніїл Черкаська 11:50:00
19 Жинкевич, Натан Закарп., КСО Максимум 11:51:00
20 Мокрий, Михайло м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 11:52:00
21 Джус, Назар Миколаївська, Олімп 11:53:00
22 Джанаєв, Тимофій Закарп., КСО Максимум 11:54:00
23 Нікітін, Артем Черкаська 11:55:00
24 Бережанський, Олег Ів.-Франк., Азимут 11:56:00
25 Ільченко, Арсеній Харк., Височаньска ДЮСШ 11:57:00
26 Ренгус, Тимофій Дніпроп., СК Наш клуб 11:58:38
27 Ухатюк, Максим Закарп., КСО Максимум 11:59:00
28 Жуков, Богдан м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 12:00:00
29 Іванов, Ярема Чернів., КСО GRAND 12:01:00
30 Стецо, Денис Закарп., КЗПО ПАДІЮНу 12:02:00
31 Тєрєхов, Азарій Київська, Kyiv Region 12:03:00
32 Бородько, Артем Закарп., КСО Максимум 12:04:00
33 Малоок, Валерій Дніпроп., КСО МАЙСТЕР 12:05:00
34 Посипайко, Єгор м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 12:06:00
35 Войтенко, Євген Сумська, ЦПО КМР ТКВ 12:07:00
36 Савченко, Ілля Харк., КСО О-Компас 12:08:00
37 Гудуков, Максим Закарп., КСО Максимум 12:09:00
38 Томашевський, Андрій м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 12:10:00
39 Сорока, Арсен Сумська, ЦПО КМР ТКВ 12:11:00
40 Левченко, Данило Ан. Полт., ДЮКСОТ Валтекс 12:12:00
41 Булина, Томаш Закарп., КСО Максимум 12:13:00
42 Рябченко, Микола Чернів., КСО МІДІЗ 12:14:00
43 Ждан, Максим Ів.-Франк., Азимут 12:15:00
44 Сінченко, Кирил Київська, Kyiv Region 12:16:00
45 Лепканич, Максим Закарп., КСО Максимум 12:17:00
46 Головко, Євгеній Сумська, ДЮСШ ОЛІМП 12:18:00
47 Голущук, Костянтин Ів.-Франк., Азимут 12:19:00
48 Рябко, Гліб Волинська, ЦНПВТК 12:20:00
49 Свідніцький, Олександр Миколаївська, Олімп 12:21:00
50 Куруц, Ілля Закарп., КСО Максимум 12:22:00
51 Бойко, Ілля м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 12:23:00
52 ШепшелейАртур, Волинська, ЦНПВТК 12:24:00
53 Гринчук, Кирил Дніпроп., КСО МАЙСТЕР 12:25:00
54 Яцишин, Володимир Закарп., КСО Максимум 12:26:00
55 Єнкало, Михайло Ів.-Франк., Азимут 12:27:00
56 Майгур, Андрій Київська, Kyiv Region 12:28:00
57 Синиця, Лев Миколаївська, ВРДЮС 12:29:13
58 Стрельніков, Максим Закарп., КСО Максимум 12:30:00
59 Кулаков, Тимофій м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 12:31:00
60 Сорока, Мирослав Сумська, ЦПО КМР ТКВ 12:32:00
61 Бовсуновський, Іван Полт., ДЮКСОТ Валтекс 12:33:00
62 Нагорний, Назар Закарп., КСО Максимум 12:34:00
63 Прокопів, Назар Ів.-Франк., Азимут 12:35:00
64 Бескровний, Олександр Сумська, ЦПО КМР ТКВ 12:36:00





Ж-12| Ж-14| Ж-16| Ж-18| Ж-20| Ж-21А| Ж-21Е| Ж-35| Ж-40| Ж-45| Ж-50| Ж-55| Ж-60| Ж-65| Ж-70| Ж-75| Ж-80| Ч-12| Ч-14| Ч-16| Ч-18| Ч-20| Ч-21А| Ч-21Е| Ч-35| Ч-40| Ч-45| Ч-50| Ч-55| Ч-60| Ч-65| Ч-70| Ч-80| Ч-85| KIDS| OPEN|

Ч-14

#п.п SI Імя Команда,клуб Старт
1 Чудінов, Роман Київська, Kyiv Region 10:51:00
2 Ніколаєнко, Владислав Миколаївська, Олімп 10:52:00
3 Кривцов, Олексій Сумська, СК СКІФ 10:53:00
4 Дегтярьов, Олександр Харк., Клуб Мухомор 10:54:00
5 Вашаш, Віталій Закарп., КСО Максимум 10:55:00
6 Федотов, Андрій Харк., КСО О-Компас 10:56:12
7 Кучеренко, Данило Полт., ДЮКСОТ Валтекс 10:57:00
8 Мазурок, Денис Волинська, Боратин 10:58:00
9 Баглей, Даніл м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 10:59:00
10 Сухенко, Максим Черкаська, КДЮСШ 11:00:00
11 Неплях, Володимир Київська, Kyiv Region 11:01:00
12 Даценко, Артем Полт., ДЮКСОТ Валтекс 11:02:00
13 Тарарін, Андрій Хмельницька 11:03:00
14 Когут, Юрій Ів.-Франк., Азимут 11:04:00
15 Кушнір, Павло Дніпроп., КСО МАЙСТЕР 11:05:00
16 Носуля, Егор Харк., Височаньска ДЮСШ 11:06:00
17 Жуковський, Владислав Вінницька, Восход 11:07:00
18 Павлов, Андрій Київська, Ірпінська ДЮСШ 11:08:00
19 Левітін, Денис Сумська, ЦПО КМР ТКВ 11:09:00
20 Козак, Станіслав м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 11:10:00
21 Федоровський, Олександр Ів.-Франк., Азимут 11:11:00
22 Марченко, Дмитро Полтавська, ДЮКСОТ Валтекс 11:12:00
23 Бугайцов, Максим Закарп., КСО Максимум 11:13:00
24 Балановський, Олексій Харк., Височаньска ДЮСШ 11:14:00
25 Панець, Іван Полтавська, OK O-Resh 11:15:00
26 Нікітенко, Аркадій Миколаївська, Олімп 11:16:00
27 Левітін, Богдан Сумська, ЦПО КМР ТКВ 11:17:00
28 Крайнюченко, Владислав м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 11:18:00
29 Шило, Олексій Полт., ДЮКСОТ Валтекс 11:19:00
30 Киян, Іван Дон., Пошук Бахмут 11:20:00
31 Гордієнко, Валерій Дніпроп., КСО МАЙСТЕР 11:21:00
32 Яковенко, Ілля Миколаївська, ВРДЮС 11:22:00
33 Йоненко, Тимофій м.Київ, Kislorod 11:23:00
34 Зозуля, Єгор Черкаська, КДЮСШ 11:24:00
35 Замковий, Владислав м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 11:25:00
36 Оболоник, Тимофій Сумська, ЦПО КМР ТКВ 11:26:00
37 Пукіш, Максим Ів.-Франк., Азимут 11:27:00
38 Вашаш, Михайло Закарп., КСО Максимум 11:28:00
39 Катрушин, Максим Волинська, ЦНПВТК 11:29:00
40 Галітко, Платон Миколаївська, ВРДЮС 11:30:00
41 Саварін, Артем м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 11:31:00
42 Балашовець, Олександр Ів.-Франк., Азимут 11:32:00
43 Воловенко, Артур Київська, Коцюб. ДЮСШ 11:33:00
44 Бевз, Андрій Київська, Kyiv Region 11:34:00
45 Кирилюк, Назар Чернів., КСО GRAND 11:35:00
46 Федосєєв, Максим Дніпроп., КСО МАЙСТЕР 11:36:00
47 Грицина, Ілля Вінницька, ГрОТ - Гранів 11:37:00
48 Шевчук, Станіслав Волинська, Боратин 11:38:00
49 Польський, Тимофій м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 11:39:00
50 Гавриш, Іван Полт., ДЮКСОТ Валтекс 11:40:00
51 Губаков, Сергій Дніпроп., КСО МАЙСТЕР 11:41:00
52 Самойленко, Олександр Дніпроп., СК Наш клуб 11:42:00





Ж-12| Ж-14| Ж-16| Ж-18| Ж-20| Ж-21А| Ж-21Е| Ж-35| Ж-40| Ж-45| Ж-50| Ж-55| Ж-60| Ж-65| Ж-70| Ж-75| Ж-80| Ч-12| Ч-14| Ч-16| Ч-18| Ч-20| Ч-21А| Ч-21Е| Ч-35| Ч-40| Ч-45| Ч-50| Ч-55| Ч-60| Ч-65| Ч-70| Ч-80| Ч-85| KIDS| OPEN|

Ч-16

#п.п SI Імя Команда,клуб Старт
1 Лавренчук, Назар Волинська, Боратин 11:01:00
2 Петренко, Володимир м.Київ, Sever 11:02:00
3 Петровський, Ілля Закарп., ПАДІЮН SOB 11:03:00
4 Ганілов, Гордій Ів.-Франк., Азимут 11:04:00
5 Тимчаковський, Олександр м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 11:05:00
6 Козловський, Гліб Вінницька, Восход 11:06:00
7 Лисай, Олександр Чернів., КСО GRAND 11:07:00
8 Кобилинський, Назар Полтавська, OK O-Resh 11:08:00
9 Тараненко, Єгор Полт., ДЮКСОТ Валтекс 11:09:00
10 Кислюк, Максим Волинська, ЦНПВТК 11:10:00
11 Фомічов, Іван Дніпроп., СК Наш клуб 11:11:00
12 Теремецький, Олександр Київська, Kyiv Region 11:12:00
13 Плохута, Назар Сумська, СК СКІФ 11:13:00
14 Романченко, Дмитро м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 11:14:00
15 Кузнецов, Кіріл Дніпроп., КСО МАЙСТЕР 11:15:00
16 Гребенюк, Андрій Полтавська, OK O-Resh 11:16:00
17 Шевела, Андрій Вінницька, Восход 11:17:00
18 Ковбасенко, Олександр