Ж-12| Ж-14| Ж-16| Ж-18| Ж-20| Ж-21А| Ж-21Е| Ж-35| Ж-40| Ж-45| Ж-50| Ж-55| Ж-60| Ж-65| Ж-70| Ж-75| Ж-80| Ч-12| Ч-14| Ч-16| Ч-18| Ч-20| Ч-21А| Ч-21Е| Ч-35| Ч-40| Ч-45| Ч-50| Ч-55| Ч-60| Ч-65| Ч-70| Ч-80| Ч-85| KIDS| OPEN|

Ж-12

Місце Імя Команда,клуб Час Відставання
1 Данькова, Інна Харк., КСО О-Компас 12:23 ЛІДЕР
2 Бабарикіна, Кіра Полт., ДЮКСОТ Валтекс 12:24 + 0:01
3 Бідненко, Поліна Черкаська, КДЮСШ 12:53 + 0:30
4 Ковальова, Анна Київська, Kyiv Region 13:17 + 0:54
5 Воробйова, Поліна Дніпроп., КСО МАЙСТЕР 13:28 + 1:05
6 Гордієнко, Ольга Дніпроп., КСО МАЙСТЕР 13:51 + 1:28
7 Борова, Катерина Вінницька, ГрОТ - Гранів 14:08 + 1:45
8 Кулінська, Габріела м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 14:10 + 1:47
9 Грінько, Уляна м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 14:16 + 1:53
10 Кенийз, Юлія Закарп., КСО Максимум 14:34 + 2:11
11 Плібанська, Наталія Ів.-Франк., Азимут 15:02 + 2:39
12 Бортник, Антоніна Миколаївська, ВРДЮС 15:04 + 2:41
13 Дегтярьова, Ксенія Харківська 15:17 + 2:54
14 Парахневич, Євангеліна Чернів., КСО GRAND 15:22 + 2:59
15 Жук, Поліна Черкаська, КДЮСШ 15:29 + 3:06
16 Полубенцева, Дарья Київська, Kyiv Region 15:39 + 3:16
17 Тирін, Катерина Чернів., КСО GRAND 16:03 + 3:40
18 Бубряк, Софія Закарп., ПАДІЮН SOB 16:48 + 4:25
19 Сягаєва, Сабіна Миколаївська, Олімп 16:58 + 4:35
20 Полицька, Олеся Ів.-Франк., Азимут 17:11 + 4:48
21 Войтович, Василина Волинська, ЦНПВТК 17:12 + 4:49
22 Серединська, Інна Волинська, ЦНПВТК 17:29 + 5:06
23 Пецка, Софія Закарп., КСО Максимум 17:43 + 5:20
24 Турега, Анастасія Закарп., ПАДІОН KOSMOSS 18:54 + 6:31
25 Глина, Яна Волинська, Боратин 19:44 + 7:21
26 Шуваринська, Софія Закарп., ПАДІЮН ПЛЮС 20:02 + 7:39
27 Сухоносова, Евеліна м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 20:31 + 8:08
28 Дранчак, Катерина Закарп., ПАДІЮН SOB 21:00 + 8:37
29 Тюлікова, Вікторія м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 21:37 + 9:14
30 Косенко, Єлизавета Черкаська, КДЮСШ 21:39 + 9:16
31 Федоренко, Марія Полтавська, ДЮКСОТ Валтекс 21:58 + 9:35
32 Павлюк, Віталіна Ів.-Франк., Азимут 23:06 +10:43
33 Долинка, Марта Ів.-Франк., Азимут 25:29 +13:06
34 Іванченко, Марія Черкаська, КДЮСШ 25:41 +13:18
35 Ляхович, Анна Закарп., ПАДІОН KOSMOSS 26:39 +14:16
36 Лоя, Анна Закарп., КСО Максимум 27:45 +15:22
37 Кожухарь, Ганна Миколаївська, Олімп 29:02 +16:39
38 Глодьянова, Анна Чернів., КСО GRAND 29:13 +16:50
39 Ратуш, Катерина Миколаївська, Олімп 31:19 +18:56
40 Стрельнікова, Юліанна Закарп., КСО Максимум 48:00 +35:37
41 Пасічник, Ольга Черкаська, КДЮСШ 49:08 +36:45
Гаврилець, Ольга Закарп., КСО Максимум DNS
Грабарчук, Аріна Закарп., КСО Максимум DNS
Михайліна, Варвара Закарп., КСО Максимум DNS
Міхайліна, Варвара Закарп., КСО Максимум DNS
Бовсуновська, Мар’яна Полт., ДЮКСОТ Валтекс DQ
Герц, Аріна Закарп., КСО Максимум MP
Каблак, Анастасія Ів.-Франк., Азимут MP
Лавна, Соломія Закарп., КСО Максимум NP





Ж-12| Ж-14| Ж-16| Ж-18| Ж-20| Ж-21А| Ж-21Е| Ж-35| Ж-40| Ж-45| Ж-50| Ж-55| Ж-60| Ж-65| Ж-70| Ж-75| Ж-80| Ч-12| Ч-14| Ч-16| Ч-18| Ч-20| Ч-21А| Ч-21Е| Ч-35| Ч-40| Ч-45| Ч-50| Ч-55| Ч-60| Ч-65| Ч-70| Ч-80| Ч-85| KIDS| OPEN|

Ж-14

Місце Імя Команда,клуб Час Відставання
1 Бойсюк, Каріна Ів.-Франк., Азимут 14:59 ЛІДЕР
2 Міщук, Анастасія Київська, Kyiv Region 15:12 + 0:13
3 Запісочна, Віра Черкаська, КДЮСШ 17:10 + 2:11
4 Пелепець, Вікторія Чернів., КСО О-Компас 18:22 + 3:23
5 Козлова, Аліса Київська, Kyiv Region 18:34 + 3:35
6 Гончар, Людмила Дніпроп., СК Наш клуб 18:37 + 3:38
7 Лукієнко, Юлія Київська, Kyiv Region 19:02 + 4:03
8 Баранівська, Вікторія Ів.-Франк., Азимут 19:36 + 4:37
9 Колотило, Поліна Чернівецька 20:04 + 5:05
10 Кутняк, Дар’я Дніпроп., КСО МАЙСТЕР 20:10 + 5:11
11 Муквич, Христина Київська, Kyiv Region 20:18 + 5:19
12 Юзкова, Кіра Харк., Височаньска ДЮСШ 20:47 + 5:48
13 Кривцова, Марія Сумська, СК СКІФ 20:56 + 5:57
14 Бубряк, Олександра Закарп., ПАДІЮН SOB 21:12 + 6:13
15 Колотило, Анна Чернівецька 21:17 + 6:18
16 Коноваленко, Анастасія Харк., КСО О-Компас 21:49 + 6:50
17 Дітковська, Юлія Ів.-Франк., Азимут 22:02 + 7:03
18 Костюк, Олександра Дон., ДОЦТТДЮ Бахмут 22:16 + 7:17
19 Надворська, Катерина Волинська, Боратин 22:45 + 7:46
20 Іщенко, Вероніка м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 22:47 + 7:48
21 Рискальчук, Дарина Вінницька, ГрОТ - Гранів 23:10 + 8:11
22 Мудрагеля, Лідія Сумська, ЦПО КМР ТКВ 24:36 + 9:37
23 Количева, Маргарита Закарп., КСО Максимум 24:41 + 9:42
23 Томнюк, Вероніка Дніпроп., СК Наш клуб 24:41 + 9:42
25 Абраменко, Віра Харк., Височаньска ДЮСШ 24:55 + 9:56
26 Луцик, Єва м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 25:58 +10:59
27 Кушнір, Юлія Дніпроп., КСО МАЙСТЕР 28:10 +13:11
28 Гладишева, Карина Дон., КСТО Зеніт Краматорськ 30:03 +15:04
29 Беспечна, Олександра Закарп., КСО Максимум 30:50 +15:51
30 Кислюк, Ксенія Волинська, ЦНПВТК 32:29 +17:30
31 Коваленко, Валерія Закарп., КСО Максимум 34:01 +19:02
32 Ляхович, Софія Закарп., ПАДІОН KOSMOSS 34:58 +19:59
33 Machackova, Petra-Nina Slovakia, Viatoris Zvolen 37:25 +22:26
34 Абраменко, Надія Харк., Височаньска ДЮСШ 46:44 +31:45
Воловик, Марія Полт., ДЮКСОТ Валтекс MP





Ж-12| Ж-14| Ж-16| Ж-18| Ж-20| Ж-21А| Ж-21Е| Ж-35| Ж-40| Ж-45| Ж-50| Ж-55| Ж-60| Ж-65| Ж-70| Ж-75| Ж-80| Ч-12| Ч-14| Ч-16| Ч-18| Ч-20| Ч-21А| Ч-21Е| Ч-35| Ч-40| Ч-45| Ч-50| Ч-55| Ч-60| Ч-65| Ч-70| Ч-80| Ч-85| KIDS| OPEN|

Ж-16

Місце Імя Команда,клуб Час Відставання
1 Оксюченко, Євгенія м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 19:54 ЛІДЕР
2 Магас, Євгенія Ів.-Франк., Азимут 19:56 + 0:02
3 Полубенцева, Ірина Київська, Kyiv Region 21:17 + 1:23
3 Чимерис, Анна м.Київ, OC Orienta 21:17 + 1:23
5 Мосієнко, Катерина Полтавська, OK O-Resh 22:15 + 2:21
6 Гладка, Дарья м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 22:43 + 2:49
7 Денесюк, Юлія Вінницька, Восход 23:05 + 3:11
8 Отрошенко, Софія м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 23:17 + 3:23
9 Глодьянова, Марія Чернів., КСО GRAND 23:36 + 3:42
10 Логвиновська, Ольга Вінницька, Восход 26:16 + 6:22
11 Руднєва, Єлизавета Полт., ДЮКСОТ Валтекс 26:23 + 6:29
12 Волощук, Анастасія Миколаївська, Олімп 27:27 + 7:33
13 Кошель, Дарина Черкаська, КДЮСШ 28:21 + 8:27
14 Нижник, Віталіна Полтавська, OK O-Resh 28:41 + 8:47
15 Коваленко, Анна Полтавська, OK O-Resh 28:51 + 8:57
16 Мироненко, Мирослава Черкаська, КДЮСШ 29:11 + 9:17
17 Груба, Вероніка Дон., Азимут Краматорськ 29:27 + 9:33
18 Галайчук, Софія Волинська, ЛФСО 30:24 +10:30
19 Безталанна, Аліна Дніпроп., СК Наш клуб 32:42 +12:48
20 Довгань, Софія Чернівецька 33:27 +13:33
21 Дроник, Віталіна Чернів., КСО GRAND 35:06 +15:12
21 Хлус, Анастасія Полт., ДЮКСОТ Валтекс 35:06 +15:12
23 Музичук, Надія Волинська, ЦНПВТК 35:13 +15:19
24 Степанова, Поліна Закарп., ПАДІЮН Патріот 35:17 +15:23
25 Булік, Анна Волинська, ЦНПВТК 44:00 +24:06





Ж-12| Ж-14| Ж-16| Ж-18| Ж-20| Ж-21А| Ж-21Е| Ж-35| Ж-40| Ж-45| Ж-50| Ж-55| Ж-60| Ж-65| Ж-70| Ж-75| Ж-80| Ч-12| Ч-14| Ч-16| Ч-18| Ч-20| Ч-21А| Ч-21Е| Ч-35| Ч-40| Ч-45| Ч-50| Ч-55| Ч-60| Ч-65| Ч-70| Ч-80| Ч-85| KIDS| OPEN|

Ж-18

Місце Імя Команда,клуб Час Відставання
1 Аскерова, Світлана м.Київ, Sever 22:29 ЛІДЕР
2 Сокур, Дар’я Київська, Kyiv Region 22:41 + 0:12
3 Дущак, Валентина Чернівецька 26:14 + 3:45
4 Медвідь, Юлія Львівська, НАСВ 26:43 + 4:14
5 Смик, Зоряна Ів.-Франк., Азимут 26:54 + 4:25
6 Мізернюк, Мирослава м.Київ, Sever 28:05 + 5:36
7 Коноваленко, Діана Харк., КСО О-Компас 28:14 + 5:45
8 Гришанова, Аліна Сумська, СК СКІФ 28:20 + 5:51
9 Оксенчук, Соломія Волинська, ЛФСО 30:41 + 8:12
10 Совенко, Юлія Вінницька, ГрОТ - Гранів 30:42 + 8:13
11 Компанець, Катерина м.Київ, Sever 31:03 + 8:34
12 Бородавка, Софія м.Київ, Sever 32:52 +10:23
13 Рак, Катерина Дон., КСТО Зеніт Краматорськ 34:40 +12:11
14 Дранчак, Крістіна Закарп., ПАДІЮН SOB 39:02 +16:33





Ж-12| Ж-14| Ж-16| Ж-18| Ж-20| Ж-21А| Ж-21Е| Ж-35| Ж-40| Ж-45| Ж-50| Ж-55| Ж-60| Ж-65| Ж-70| Ж-75| Ж-80| Ч-12| Ч-14| Ч-16| Ч-18| Ч-20| Ч-21А| Ч-21Е| Ч-35| Ч-40| Ч-45| Ч-50| Ч-55| Ч-60| Ч-65| Ч-70| Ч-80| Ч-85| KIDS| OPEN|

Ж-20

Місце Імя Команда,клуб Час Відставання
1 Єнкало, Ольга Ів.-Франк., Азимут 23:52 ЛІДЕР
2 Арбузова, Вероніка Сумська, СК СКІФ 24:25 + 0:33
3 Жинкевич, Олександра Закарп., КСО Максимум 25:57 + 2:05
4 Солоненко, Аліна Вінницька 26:18 + 2:26
5 Андріанова, Анастасія Львівська, НАСВ 27:27 + 3:35
6 Доценко, Катерина Волинська, ЛФСО 27:37 + 3:45
7 Сімонова, Маргарита м.Київ, Sever 36:51 +12:59





Ж-12| Ж-14| Ж-16| Ж-18| Ж-20| Ж-21А| Ж-21Е| Ж-35| Ж-40| Ж-45| Ж-50| Ж-55| Ж-60| Ж-65| Ж-70| Ж-75| Ж-80| Ч-12| Ч-14| Ч-16| Ч-18| Ч-20| Ч-21А| Ч-21Е| Ч-35| Ч-40| Ч-45| Ч-50| Ч-55| Ч-60| Ч-65| Ч-70| Ч-80| Ч-85| KIDS| OPEN|

Ж-21А

Місце Імя Команда,клуб Час Відставання
1 Більце, Юлія Закарп., ПАДІЮН SOB 21:41 ЛІДЕР
2 В’юницька, Валерія Полт., ДЮКСОТ Валтекс 23:54 + 2:13
3 Конова, Тетяна Дніпроп., СК Наш клуб 25:42 + 4:01
4 Колосова, Дарина Київська, Kyiv Region 26:00 + 4:19
5 Петришина, Юлія Волинська, ЛФСО 26:26 + 4:45
6 Гербіч, Анастасія м.Київ, Київська Русь 27:15 + 5:34
7 Колмичек, Дар’я Луганська, Sever 27:57 + 6:16
8 Мельник, Христина Волинська, ЛФСО 32:55 +11:14
9 Олексій, Євгенія Закарп., КСО Максимум 34:59 +13:18
10 Алексєєва, Марина Дон., КСТО Зеніт Краматорськ 38:05 +16:24
Гавриленко, Олена м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця DNS
Москалець, Марія м.Київ, LeO-Team DNS





Ж-12| Ж-14| Ж-16| Ж-18| Ж-20| Ж-21А| Ж-21Е| Ж-35| Ж-40| Ж-45| Ж-50| Ж-55| Ж-60| Ж-65| Ж-70| Ж-75| Ж-80| Ч-12| Ч-14| Ч-16| Ч-18| Ч-20| Ч-21А| Ч-21Е| Ч-35| Ч-40| Ч-45| Ч-50| Ч-55| Ч-60| Ч-65| Ч-70| Ч-80| Ч-85| KIDS| OPEN|

Ж-21Е

Місце Імя Команда,клуб Час Відставання
1 Бабич, Олена Львівська, LeO-Team 19:12 ЛІДЕР
2 Балась, Анна м.Київ, Sever 20:29 + 1:17
3 Мироненко, Олена Вінницька, Восход 21:26 + 2:14
4 Карпенко, Юлія Сумська 21:38 + 2:26
5 Котляр, Поліна м.Київ, Sever 21:49 + 2:37
6 Ванасаун, Анна м.Київ, Київська Русь 21:51 + 2:39
7 Гупало, Ольга Львівська, LeO-Team 22:39 + 3:27
8 Дуднік, Світлана м.Київ, Kislorod 25:20 + 6:08
9 Данькова, Олена Харк., КСО О-Компас 25:22 + 6:10
10 Зайцева, Єлизавета Львівська, LeO-Team 25:42 + 6:30
11 Лисак, Мирослава м.Київ, Зелеста 26:23 + 7:11
12 Нігда, Альона Чернів., КСО GRAND 27:25 + 8:13
13 Старцева, Валерія Дон., ДОЦТТДЮ Бахмут 28:01 + 8:49
14 Замахіна, Тетяна Полт., ДЮКСОТ Валтекс 30:42 +11:30
Доценко, Олена м.Київ, Sever NP





Ж-12| Ж-14| Ж-16| Ж-18| Ж-20| Ж-21А| Ж-21Е| Ж-35| Ж-40| Ж-45| Ж-50| Ж-55| Ж-60| Ж-65| Ж-70| Ж-75| Ж-80| Ч-12| Ч-14| Ч-16| Ч-18| Ч-20| Ч-21А| Ч-21Е| Ч-35| Ч-40| Ч-45| Ч-50| Ч-55| Ч-60| Ч-65| Ч-70| Ч-80| Ч-85| KIDS| OPEN|

Ж-35

Місце Імя Команда,клуб Час Відставання
1 Москаленко, Ірина Полт., ДЮКСОТ Валтекс 23:11 ЛІДЕР
2 Магльована, Валентина м.Київ, Sever 23:50 + 0:39
3 Уфімцева, Тетяна Черкаська, КДЮСШ 25:13 + 2:02
4 Осипенко, Олена Закарп., ПАДІОН KOSMOSS 26:33 + 3:22
5 Жильцова, Тетяна Чернів., КСО О-Компас 28:04 + 4:53
6 Machackova, Natalia Slovakia, Viatoris Zvolen 28:22 + 5:11
7 Дегтярьова, Валентина Харківська 29:49 + 6:38
8 Бурда, Інга Волинська, ЛФСО 32:31 + 9:20





Ж-12| Ж-14| Ж-16| Ж-18| Ж-20| Ж-21А| Ж-21Е| Ж-35| Ж-40| Ж-45| Ж-50| Ж-55| Ж-60| Ж-65| Ж-70| Ж-75| Ж-80| Ч-12| Ч-14| Ч-16| Ч-18| Ч-20| Ч-21А| Ч-21Е| Ч-35| Ч-40| Ч-45| Ч-50| Ч-55| Ч-60| Ч-65| Ч-70| Ч-80| Ч-85| KIDS| OPEN|

Ж-40

Місце Імя Команда,клуб Час Відставання
1 Памбук, Світлана Одеська, Odessa Team 24:34 ЛІДЕР
2 Мелимука, Вікторія Волинська, ЛФСО 25:49 + 1:15
3 Полубенцева, Світлана Київська, Kyiv Region 27:28 + 2:54
4 Чимерис, Олена м.Київ, OC Orienta 34:53 +10:19
5 Гордієнко, Вікторія Дніпроп., КСО МАЙСТЕР 47:36 +23:02
6 Юхимчук, Марина Закарпатська 3:53:34 +3:29:00





Ж-12| Ж-14| Ж-16| Ж-18| Ж-20| Ж-21А| Ж-21Е| Ж-35| Ж-40| Ж-45| Ж-50| Ж-55| Ж-60| Ж-65| Ж-70| Ж-75| Ж-80| Ч-12| Ч-14| Ч-16| Ч-18| Ч-20| Ч-21А| Ч-21Е| Ч-35| Ч-40| Ч-45| Ч-50| Ч-55| Ч-60| Ч-65| Ч-70| Ч-80| Ч-85| KIDS| OPEN|

Ж-45

Місце Імя Команда,клуб Час Відставання
1 Уманець, Наталія Вінницька, ГрОТ - Гранів 23:40 ЛІДЕР
2 Дем’янчук, Олена Волинська, ЛФСО 24:10 + 0:30
3 Сичук, Лариса Волинська, ЛФСО 25:35 + 1:55
4 Черняк, Світлана Волинська, ЛФСО 31:03 + 7:23
5 Вагіна, Юлія Миколаївська 32:54 + 9:14
6 Ростальна, Вікторія Сумська, ЦПО КМР ТКВ 36:25 +12:45
7 Нікітенко, Вероніка Миколаївська, Олімп 40:54 +17:14
Moldoo, Ana Romania, Sportiv Breaza DNS





Ж-12| Ж-14| Ж-16| Ж-18| Ж-20| Ж-21А| Ж-21Е| Ж-35| Ж-40| Ж-45| Ж-50| Ж-55| Ж-60| Ж-65| Ж-70| Ж-75| Ж-80| Ч-12| Ч-14| Ч-16| Ч-18| Ч-20| Ч-21А| Ч-21Е| Ч-35| Ч-40| Ч-45| Ч-50| Ч-55| Ч-60| Ч-65| Ч-70| Ч-80| Ч-85| KIDS| OPEN|

Ж-50

Місце Імя Команда,клуб Час Відставання
1 Костіна, Олена Луганська, Sever 25:40 ЛІДЕР
2 Афанаскіна, Жанна Закарпатська 27:16 + 1:36
3 Лавриненко, Наталія Дон., СК Лиман 32:03 + 6:23
4 Бабюк, Валентина Хмельницька 37:03 +11:23





Ж-12| Ж-14| Ж-16| Ж-18| Ж-20| Ж-21А| Ж-21Е| Ж-35| Ж-40| Ж-45| Ж-50| Ж-55| Ж-60| Ж-65| Ж-70| Ж-75| Ж-80| Ч-12| Ч-14| Ч-16| Ч-18| Ч-20| Ч-21А| Ч-21Е| Ч-35| Ч-40| Ч-45| Ч-50| Ч-55| Ч-60| Ч-65| Ч-70| Ч-80| Ч-85| KIDS| OPEN|

Ж-55

Місце Імя Команда,клуб Час Відставання
1 Цимбаленко, Наталія м.Київ, O-club 24:36 ЛІДЕР
2 Дуднік, Тетяна м.Київ, Kislorod 26:13 + 1:37
3 Бевзо, Валентина Чернів., КСО МІДІЗ 26:24 + 1:48
4 Хохлова, Світлана Дон., Орієнтир Дружківка 30:36 + 6:00
5 Колмичек, Ірина Луганська, Sever 32:45 + 8:09
6 Малоголовчук, Інна Вінницька, Восход 51:24 +26:48





Ж-12| Ж-14| Ж-16| Ж-18| Ж-20| Ж-21А| Ж-21Е| Ж-35| Ж-40| Ж-45| Ж-50| Ж-55| Ж-60| Ж-65| Ж-70| Ж-75| Ж-80| Ч-12| Ч-14| Ч-16| Ч-18| Ч-20| Ч-21А| Ч-21Е| Ч-35| Ч-40| Ч-45| Ч-50| Ч-55| Ч-60| Ч-65| Ч-70| Ч-80| Ч-85| KIDS| OPEN|

Ж-60

Місце Імя Команда,клуб Час Відставання
1 Рудакова, Олена Дніпроп., КСО МАЙСТЕР 17:29 ЛІДЕР
2 Котило, Галина Львівська, LeO-Team 22:01 + 4:32
3 Тумак, Антоніна Чернів., КСО МІДІЗ 23:51 + 6:22
4 Атаманюк, Тетяна Хмельницька 27:15 + 9:46
5 Стоян, Людмила Одеська, Odessa Team 27:20 + 9:51
6 Душко, Наталія Вінницька, Восход 1:05:36 +48:07





Ж-12| Ж-14| Ж-16| Ж-18| Ж-20| Ж-21А| Ж-21Е| Ж-35| Ж-40| Ж-45| Ж-50| Ж-55| Ж-60| Ж-65| Ж-70| Ж-75| Ж-80| Ч-12| Ч-14| Ч-16| Ч-18| Ч-20| Ч-21А| Ч-21Е| Ч-35| Ч-40| Ч-45| Ч-50| Ч-55| Ч-60| Ч-65| Ч-70| Ч-80| Ч-85| KIDS| OPEN|

Ж-65

Місце Імя Команда,клуб Час Відставання
1 Гуцаленко, Тетяна Волинська, ЛФСО 26:51 ЛІДЕР
2 Соломічева, Тетяна Одеська, Odessa Team 28:33 + 1:42
3 Гузь, Любов Луганська 41:15 +14:24





Ж-12| Ж-14| Ж-16| Ж-18| Ж-20| Ж-21А| Ж-21Е| Ж-35| Ж-40| Ж-45| Ж-50| Ж-55| Ж-60| Ж-65| Ж-70| Ж-75| Ж-80| Ч-12| Ч-14| Ч-16| Ч-18| Ч-20| Ч-21А| Ч-21Е| Ч-35| Ч-40| Ч-45| Ч-50| Ч-55| Ч-60| Ч-65| Ч-70| Ч-80| Ч-85| KIDS| OPEN|

Ж-70

Місце Імя Команда,клуб Час Відставання
1 Авраменко, Людмила Дніпроп., Карніка 27:47 ЛІДЕР
Данченко, Віра Хмельницька NP





Ж-12| Ж-14| Ж-16| Ж-18| Ж-20| Ж-21А| Ж-21Е| Ж-35| Ж-40| Ж-45| Ж-50| Ж-55| Ж-60| Ж-65| Ж-70| Ж-75| Ж-80| Ч-12| Ч-14| Ч-16| Ч-18| Ч-20| Ч-21А| Ч-21Е| Ч-35| Ч-40| Ч-45| Ч-50| Ч-55| Ч-60| Ч-65| Ч-70| Ч-80| Ч-85| KIDS| OPEN|

Ж-75

Місце Імя Команда,клуб Час Відставання





Ж-12| Ж-14| Ж-16| Ж-18| Ж-20| Ж-21А| Ж-21Е| Ж-35| Ж-40| Ж-45| Ж-50| Ж-55| Ж-60| Ж-65| Ж-70| Ж-75| Ж-80| Ч-12| Ч-14| Ч-16| Ч-18| Ч-20| Ч-21А| Ч-21Е| Ч-35| Ч-40| Ч-45| Ч-50| Ч-55| Ч-60| Ч-65| Ч-70| Ч-80| Ч-85| KIDS| OPEN|

Ж-80

Місце Імя Команда,клуб Час Відставання
1 Степаненко, Елаїда м.Київ, O-club 30:09 ЛІДЕР





Ж-12| Ж-14| Ж-16| Ж-18| Ж-20| Ж-21А| Ж-21Е| Ж-35| Ж-40| Ж-45| Ж-50| Ж-55| Ж-60| Ж-65| Ж-70| Ж-75| Ж-80| Ч-12| Ч-14| Ч-16| Ч-18| Ч-20| Ч-21А| Ч-21Е| Ч-35| Ч-40| Ч-45| Ч-50| Ч-55| Ч-60| Ч-65| Ч-70| Ч-80| Ч-85| KIDS| OPEN|

Ч-12

Місце Імя Команда,клуб Час Відставання
1 Жинкевич, Натан Закарп., КСО Максимум 14:28 ЛІДЕР
2 Кулаков, Тимофій м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 14:47 + 0:19
3 Томашевський, Андрій м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 15:28 + 1:00
4 Левченко, Данило Ан. Полт., ДЮКСОТ Валтекс 15:33 + 1:05
5 Ільченко, Арсеній Харк., Височаньска ДЮСШ 16:14 + 1:46
6 Неплях, Михайло Київська, Kyiv Region 16:43 + 2:15
7 Малоок, Валерій Дніпроп., КСО МАЙСТЕР 16:47 + 2:19
8 Прокопів, Назар Ів.-Франк., Азимут 17:05 + 2:37
9 Савченко, Ілля Харк., КСО О-Компас 17:27 + 2:59
10 Степанець, Єгор Вінницька, Восход 17:31 + 3:03
11 Гончаров, Максим Волинська, Боратин 17:54 + 3:26
11 Каблак, Максим Ів.-Франк., Азимут 17:54 + 3:26
13 Майгур, Андрій Київська, Kyiv Region 18:04 + 3:36
14 Тєрєхов, Азарій Київська, Kyiv Region 18:07 + 3:39
15 Patras, Simon Slovakia, HADVEO Banska Bystrica 18:25 + 3:57
16 Свідніцький, Олександр Миколаївська, Олімп 18:39 + 4:11
17 Джус, Назар Миколаївська, Олімп 18:49 + 4:21
18 Галатиба, Григорій Закарп., КСО Максимум 18:52 + 4:24
19 Головко, Євгеній Сумська, ДЮСШ ОЛІМП 19:22 + 4:54
20 Савенко, Ростислав Черкаська, КДЮСШ 19:51 + 5:23
21 Бронніков, Євгеній Київська, Kyiv Region 19:57 + 5:29
22 Шаленко, Назарій м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 19:59 + 5:31
23 Булина, Томаш Закарп., КСО Максимум 20:37 + 6:09
24 Войтенко, Євген Сумська, ЦПО КМР ТКВ 20:39 + 6:11
24 Лепканич, Максим Закарп., КСО Максимум 20:39 + 6:11
26 Мокрий, Михайло м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 21:31 + 7:03
27 ШепшелейАртур, Волинська, ЦНПВТК 21:46 + 7:18
28 Ренгус, Тимофій Дніпроп., СК Наш клуб 21:49 + 7:21
29 Жуков, Богдан м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 22:02 + 7:34
30 Нікітін, Артем Черкаська 22:13 + 7:45
31 Посипайко, Єгор м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 22:42 + 8:14
32 Гринчук, Кирил Дніпроп., КСО МАЙСТЕР 23:14 + 8:46
33 Синиця, Лев Миколаївська, ВРДЮС 24:01 + 9:33
34 Голущук, Костянтин Ів.-Франк., Азимут 24:15 + 9:47
35 Ковтюк, Олег Чернів., КСО Буковина 24:22 + 9:54
36 Крайнюченко, Ярослав м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 24:47 +10:19
37 Скиданюк, Владислав Волинська, ЦНПВТК 25:52 +11:24
38 Бойко, Ілля м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 26:24 +11:56
39 Яцишин, Володимир Закарп., КСО Максимум 26:59 +12:31
40 Іванов, Ярема Чернів., КСО GRAND 27:29 +13:01
41 Бережанський, Олег Ів.-Франк., Азимут 27:51 +13:23
42 Ждан, Максим Ів.-Франк., Азимут 28:04 +13:36
43 Кенийз, Сергій Закарп., КСО Максимум 28:05 +13:37
44 Стрельніков, Максим Закарп., КСО Максимум 28:35 +14:07
45 Рябченко, Микола Чернів., КСО МІДІЗ 28:36 +14:08
46 Сорока, Мирослав Сумська, ЦПО КМР ТКВ 28:54 +14:26
47 Шаповал, Богдан Закарп., ПАДІОН KOSMOSS 29:24 +14:56
48 Колядинський, Тарас Чернів., КСО GRAND 31:54 +17:26
48 Куруц, Ілля Закарп., КСО Максимум 31:54 +17:26
50 Сорока, Арсен Сумська, ЦПО КМР ТКВ 34:04 +19:36
51 Бородько, Артем Закарп., КСО Максимум 34:17 +19:49
52 Рябко, Гліб Волинська, ЦНПВТК 36:48 +22:20
53 Єнкало, Михайло Ів.-Франк., Азимут 44:26 +29:58
54 Нагорний, Назар Закарп., КСО Максимум 48:38 +34:10
55 Джанаєв, Тимофій Закарп., КСО Максимум 49:13 +34:45
56 Золотоверхий, Даніїл Черкаська 49:14 +34:46
57 Бескровний, Олександр Сумська, ЦПО КМР ТКВ 50:36 +36:08
Паюк, Артем м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця DNS
Чернушенко, Ілля Закарп., КСО Максимум DNS
Бовсуновський, Іван Полт., ДЮКСОТ Валтекс DQ
Гудуков, Максим Закарп., КСО Максимум MP
Стецо, Денис Закарп., КЗПО ПАДІЮНу MP
Сінченко, Кирил Київська, Kyiv Region MP
Ухатюк, Максим Закарп., КСО Максимум MP





Ж-12| Ж-14| Ж-16| Ж-18| Ж-20| Ж-21А| Ж-21Е| Ж-35| Ж-40| Ж-45| Ж-50| Ж-55| Ж-60| Ж-65| Ж-70| Ж-75| Ж-80| Ч-12| Ч-14| Ч-16| Ч-18| Ч-20| Ч-21А| Ч-21Е| Ч-35| Ч-40| Ч-45| Ч-50| Ч-55| Ч-60| Ч-65| Ч-70| Ч-80| Ч-85| KIDS| OPEN|

Ч-14

Місце Імя Команда,клуб Час Відставання
1 Жуковський, Владислав Вінницька, Восход 14:49 ЛІДЕР
2 Кирилюк, Назар Чернів., КСО GRAND 16:44 + 1:55
3 Федоровський, Олександр Ів.-Франк., Азимут 16:59 + 2:10
4 Балашовець, Олександр Ів.-Франк., Азимут 17:03 + 2:14
5 Зозуля, Єгор Черкаська, КДЮСШ 17:12 + 2:23
6 Чудінов, Роман Київська, Kyiv Region 17:21 + 2:32
7 Польський, Тимофій м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 17:37 + 2:48
8 Гордієнко, Валерій Дніпроп., КСО МАЙСТЕР 18:19 + 3:30
9 Пукіш, Максим Ів.-Франк., Азимут 18:20 + 3:31
10 Воловенко, Артур Київська, Коцюб. ДЮСШ 18:23 + 3:34
11 Неплях, Володимир Київська, Kyiv Region 18:31 + 3:42
12 Саварін, Артем м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 19:08 + 4:19
13 Бевз, Андрій Київська, Kyiv Region 19:18 + 4:29
14 Балановський, Олексій Харк., Височаньска ДЮСШ 19:39 + 4:50
15 Баглей, Даніл м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 19:59 + 5:10
16 Мазурок, Денис Волинська, Боратин 20:24 + 5:35
17 Кривцов, Олексій Сумська, СК СКІФ 20:35 + 5:46
18 Киян, Іван Дон., Пошук Бахмут 20:56 + 6:07
19 Галітко, Платон Миколаївська, ВРДЮС 21:11 + 6:22
20 Крайнюченко, Владислав м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 21:13 + 6:24
21 Сухенко, Максим Черкаська, КДЮСШ 21:21 + 6:32
22 Гавриш, Іван Полт., ДЮКСОТ Валтекс 21:23 + 6:34
23 Кучеренко, Данило Полт., ДЮКСОТ Валтекс 21:25 + 6:36
24 Катрушин, Максим Волинська, ЦНПВТК 22:08 + 7:19
25 Ніколаєнко, Владислав Миколаївська, Олімп 22:20 + 7:31
26 Самойленко, Олександр Дніпроп., СК Наш клуб 22:23 + 7:34
27 Носуля, Егор Харк., Височаньска ДЮСШ 22:30 + 7:41
28 Замковий, Владислав м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 22:36 + 7:47
29 Йоненко, Тимофій м.Київ, Kislorod 22:53 + 8:04
30 Когут, Юрій Ів.-Франк., Азимут 23:17 + 8:28
31 Кушнір, Павло Дніпроп., КСО МАЙСТЕР 23:25 + 8:36
32 Губаков, Сергій Дніпроп., КСО МАЙСТЕР 23:36 + 8:47
33 Козак, Станіслав м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 23:37 + 8:48
34 Яковенко, Ілля Миколаївська, ВРДЮС 24:21 + 9:32
35 Дегтярьов, Олександр Харк., Клуб Мухомор 24:23 + 9:34
36 Панець, Іван Полтавська, OK O-Resh 25:01 +10:12
37 Оболоник, Тимофій Сумська, ЦПО КМР ТКВ 25:21 +10:32
38 Нікітенко, Аркадій Миколаївська, Олімп 25:53 +11:04
39 Шило, Олексій Полт., ДЮКСОТ Валтекс 26:11 +11:22
40 Левітін, Богдан Сумська, ЦПО КМР ТКВ 27:17 +12:28
41 Тарарін, Андрій Хмельницька 27:18 +12:29
42 Левітін, Денис Сумська, ЦПО КМР ТКВ 27:47 +12:58
43 Даценко, Артем Полт., ДЮКСОТ Валтекс 28:45 +13:56
44 Федотов, Андрій Харк., КСО О-Компас 29:43 +14:54
45 Грицина, Ілля Вінницька, ГрОТ - Гранів 32:23 +17:34
46 Федосєєв, Максим Дніпроп., КСО МАЙСТЕР 34:16 +19:27
47 Бугайцов, Максим Закарп., КСО Максимум 40:36 +25:47
Марченко, Дмитро Полтавська, ДЮКСОТ Валтекс DQ
Павлов, Андрій Київська, Ірпінська ДЮСШ DQ
Вашаш, Віталій Закарп., КСО Максимум MP
Вашаш, Михайло Закарп., КСО Максимум MP
Шевчук, Станіслав Волинська, Боратин MP





Ж-12| Ж-14| Ж-16| Ж-18| Ж-20| Ж-21А| Ж-21Е| Ж-35| Ж-40| Ж-45| Ж-50| Ж-55| Ж-60| Ж-65| Ж-70| Ж-75| Ж-80| Ч-12| Ч-14| Ч-16| Ч-18| Ч-20| Ч-21А| Ч-21Е| Ч-35| Ч-40| Ч-45| Ч-50| Ч-55| Ч-60| Ч-65| Ч-70| Ч-80| Ч-85| KIDS| OPEN|

Ч-16

Місце Імя Команда,клуб Час Відставання
1 Козловський, Гліб Вінницька, Восход 19:31 ЛІДЕР
2 Петренко, Володимир м.Київ, Sever 19:58 + 0:27
3 Жуковський, Артем Вінницька, Восход 20:09 + 0:38
4 Нігда, Роман Чернів., КСО GRAND 20:14 + 0:43
5 Кузнецов, Кіріл Дніпроп., КСО МАЙСТЕР 20:25 + 0:54
6 Тимчаковський, Олександр м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 20:31 + 1:00
7 Бадрак, Олександр м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 20:43 + 1:12
8 Ланенко, Владислав м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 21:28 + 1:57
9 Ганілов, Гордій Ів.-Франк., Азимут 21:30 + 1:59
10 Житков, Євген Дон., Sever 21:35 + 2:04
11 Яговкін, Ілля Київська, Kyiv Region 21:39 + 2:08
12 Теремецький, Олександр Київська, Kyiv Region 21:52 + 2:21
13 Бортник, Андрій Волинська, ЦНПВТК 22:32 + 3:01
14 Слюсенко, Данило Сумська, СК СКІФ 22:46 + 3:15
15 Олександрюк, Денис Чернів., КСО GRAND 23:16 + 3:45
16 Плохута, Назар Сумська, СК СКІФ 23:45 + 4:14
17 Фомічов, Іван Дніпроп., СК Наш клуб 23:47 + 4:16
18 Романченко, Дмитро м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 24:09 + 4:38
19 Кобилинський, Назар Полтавська, OK O-Resh 24:43 + 5:12
20 Ардан, Сергій Ів.-Франк., Азимут 25:10 + 5:39
21 Костюк, Богдан Дон., ДОЦТТДЮ Бахмут 25:15 + 5:44
22 Шевела, Андрій Вінницька, Восход 25:26 + 5:55
23 Ковбасенко, Олександр Черкаська, КДЮСШ 25:38 + 6:07
24 Слюсенко, Назар Сумська, СК СКІФ 26:58 + 7:27
25 Лященко, Юрій Дон., КСТО Зеніт Краматорськ 27:32 + 8:01
26 Гавриленко, Марат