Волинська осінь - 2022 Стартові Волинська осінь 2022


Групи

Імя Команда,клуб SI Старт
1 Мисік Максим Камінь-Каш... Камінь-Каширська Мр 12:46:00
2 Пилип’юк Даниїл 9 школа... 9 школа 12:47:00
3 Наумук Ілля Ковель — Ц... Ковель — ЦНПВТК 12:48:00
4 Корука Роман ЦНПВК... ЦНПВК 12:49:00
5 Ярмолюк Василь ЦРТДЮ Колк... ЦРТДЮ Колківської селищної ради 12:50:00
6 Приходько Максим с. Оленине... с. Оленине Камінь-Каширська мр 12:51:00
7 Новосад Ілля ЛФСО... ЛФСО 12:52:00
8 Яцюк Дмитро ТСОУ... ТСОУ 12:53:00
9 Роса Антон 9 школа... 9 школа 12:54:00
10 Кошіль Іван Ковель — Ц... Ковель — ЦНПВТК 12:55:00
11 Грицюк олексій Копачівськ... Копачівська ОТГ 12:56:00
12 Ховайло Сергій Маневицьки... Маневицький ЦТДЮ 12:57:00
13 Фотінський Максим Стара Вижі... Стара Вижівка 12:58:00
14 Тарасюк Михайло с. Оленине... с. Оленине Камінь-Каширська мр 12:59:00
15 Дембіцький Ілля Ківерцівсь... Ківерцівське ОТГ 13:00:00
16 Люх Нікіта Ковельська... Ковельська МТГ 13:01:00
17 Москалюк Тарас Голобський... Голобський ЦПО 13:02:00
18 Бусел Андрій Маневицьки... Маневицький ЦТДЮ 13:03:00
19 Кривина Микола Копачівськ... Копачівська ОТГ 13:04:00
20 Пасаман Андрій Ковель — Ц... Ковель — ЦНПВТК 13:05:00
21 Ярмолюк Ігор ЦРТДЮ Колк... ЦРТДЮ Колківської селищної ради 13:06:00
22 Мороз Назарій с. Оленине... с. Оленине Камінь-Каширська мр 13:07:00
23 Панько Андрій Ратнівськи... Ратнівський ЦДЮТ 13:08:00
24 Костюк Андрій Леонідович ЦНПВК... ЦНПВК 13:09:00
25 Ковальчук Артем 9 школа... 9 школа 13:10:00
26 Давидюк Павло Камінь-Каш... Камінь-Каширська Мр 13:11:00
27 Кислюк Максим Ковель — Ц... Ковель — ЦНПВТК 13:12:00
28 Хомич Василь Сошичненсь... Сошичненська ОТГ 13:13:00
29 Тарасюк Микола с. Оленине... с. Оленине Камінь-Каширська мр 13:14:00
30 Скороход Василь Маневицьки... Маневицький ЦТДЮ 13:15:00
31 Чилій Дмитро ТСОУ... ТСОУ 13:16:00
32 Куракін Євген Голобський... Голобський ЦПО 13:17:00
33 Деркач Вадии Камінь-Каш... Камінь-Каширська Мр 13:18:00
34 Панасюк Владислав Стара Вижі... Стара Вижівка 13:19:00
35 Мельник Дмитро с. Оленине... с. Оленине Камінь-Каширська мр 13:20:00
36 Остапчук Назар ЦНПВК... ЦНПВК 13:21:00
37 Дебальчук Владислав Копачівськ... Копачівська ОТГ 13:22:00
38 Чапигін Даниїл Ковельська... Ковельська МТГ 13:23:00
39 Ярмолюк Назар Голобський... Голобський ЦПО 13:24:00
40 Кротюк Артем Сошичненсь... Сошичненська ОТГ 13:25:00

Імя Команда,клуб SI Старт
1 Участник 459 ПК... ПК 10:10:10
2 Мальчук Вікторія Камінь-Каш... Камінь-Каширська Мр 13:29:00
3 Куприянчик Софія Маневицьки... Маневицький ЦТДЮ 13:30:00
4 Кладько Тетяна Ковель — Ц... Ковель — ЦНПВТК 13:31:00
5 Гордійчук Катерина Сошичненсь... Сошичненська ОТГ 13:32:00
6 Собуцька Оксана Ощівська г... Ощівська гімназія Горохівської МР 13:33:00
7 Шевчук Маргарита Боратинськ... Боратинська ТГ 13:34:00
8 Лопушик Яна Маневицьки... Маневицький ЦТДЮ 13:35:00
9 Прокопчук Олеся Ківерцівсь... Ківерцівське ОТГ 13:36:00
10 Назарчук Ангеліна ЦНПВК... ЦНПВК 13:37:00
11 Ремба Єва OC Wolf... OC Wolf 13:38:00
12 Винарська Валентина ЦРТДЮ Колк... ЦРТДЮ Колківської селищної ради 13:39:00
13 Алексюк Надія Ківерцівсь... Ківерцівське ОТГ 13:40:00
14 Куцик Вікторія Камінь-Каш... Камінь-Каширська Мр 13:41:00
15 Чебелюк Тетяна Маневицьки... Маневицький ЦТДЮ 13:42:00
16 Яцик Ольга ЦНПВК... ЦНПВК 13:43:00
17 Костечко Христина Ківерцівсь... Ківерцівське ОТГ 13:44:00
18 Мороз Аня OC Wolf... OC Wolf 13:45:00
19 Пур'євич Марія Ковельська... Ковельська МТГ 13:46:00
20 Калинюк Софія ЦРТДЮ Колк... ЦРТДЮ Колківської селищної ради 13:47:00
21 Борсук Анна Сошичненсь... Сошичненська ОТГ 13:48:00
22 Паршина Валерія ЦНПВК... ЦНПВК 13:49:00
23 Скороход Катерина Маневицьки... Маневицький ЦТДЮ 13:50:00
24 Возняк Соломія 9 школа... 9 школа 13:51:00
25 Лончук Лілія Сошичненсь... Сошичненська ОТГ 13:52:00
26 Мартиненко Юлія Ковель — Ц... Ковель — ЦНПВТК 13:53:00
27 Паскевич Лілія ЦНПВК... ЦНПВК 13:54:00
28 Гриневич Катерина Боратинськ... Боратинська ТГ 13:55:00
29 Кирда Кіра Маневицьки... Маневицький ЦТДЮ 13:56:00
30 Скорупська Катерина Ківерцівсь... Ківерцівське ОТГ 13:57:00
31 Зінчук Аліна ЦРТДЮ Колк... ЦРТДЮ Колківської селищної ради 13:58:00
32 Пампуха Галина Ратнівськи... Ратнівський ЦДЮТ 13:59:00
33 Лукашук Юлія Маневицьки... Маневицький ЦТДЮ 14:00:00
34 Самонюк Софія Ковельська... Ковельська МТГ 14:01:00
35 Леснік Іванна Сошичненсь... Сошичненська ОТГ 14:02:00
36 Омельянюк Софія Ковель — Ц... Ковель — ЦНПВТК 14:03:00
37 Трофимчук Дїана ЦНПВК... ЦНПВК 14:04:00

Імя Команда,клуб SI Старт
1 Петрик Анастасія с. Оленине... с. Оленине Камінь-Каширська мр 12:00:00
2 Іщук Вікторія ТСОУ... ТСОУ 12:01:00
3 Чабан Владислава Ковель — Ц... Ковель — ЦНПВТК 12:02:00
4 Лукашова Анастасія ЦРТДЮ Колк... ЦРТДЮ Колківської селищної ради 12:03:00
5 Киричик Катерина Маневицьки... Маневицький ЦТДЮ 12:04:00
6 Коренга Анггеліна Ківерцівсь... Ківерцівське ОТГ 12:05:00
7 Крисак Вікторія Ковельська... Ковельська МТГ 12:06:00
8 Ковбасюк Каріна Ощівська г... Ощівська гімназія Горохівської МР 12:07:00
9 Палій Вікторія Голобський... Голобський ЦПО 12:08:00
10 Ханейчук Катерина Сошичненсь... Сошичненська ОТГ 12:09:00
11 Морушко Дарина ТСОУ... ТСОУ 12:10:00
12 Панько Анна Ратнівськи... Ратнівський ЦДЮТ 12:11:00
13 Сидорчук Анастасія ЦРТДЮ Колк... ЦРТДЮ Колківської селищної ради 12:12:00
14 Сесюк Маргарита Ковель — Ц... Ковель — ЦНПВТК 12:13:00
15 Лагода Софія Маневицьки... Маневицький ЦТДЮ 12:14:00
16 Мартинюк Оксана Ковельська... Ковельська МТГ 12:15:00
17 Шишолік Ірина Ківерцівсь... Ківерцівське ОТГ 12:16:00
18 Хом'як Аліна Ощівська г... Ощівська гімназія Горохівської МР 12:17:00
19 Конько Катерина Голобський... Голобський ЦПО 12:18:00
20 Літвінчук Валерія Стара Вижі... Стара Вижівка 12:19:00
21 Гриневич Іванна Боратинськ... Боратинська ТГ 12:20:00
22 Терешко Анна ЦРТДЮ Колк... ЦРТДЮ Колківської селищної ради 12:21:00
23 Кислюк Ксенія Ковель — Ц... Ковель — ЦНПВТК 12:22:00
24 Денисюк Дарія Ковельська... Ковельська МТГ 12:23:00
25 Басюк Анна Маневицьки... Маневицький ЦТДЮ 12:24:00
26 Шишолік Наталія Ківерцівсь... Ківерцівське ОТГ 12:25:00
27 Прадун Іванна ЦНПВК... ЦНПВК 12:26:00
28 Стасюк Лідія Голобський... Голобський ЦПО 12:27:00
29 Рибальченко Софія Стара Вижі... Стара Вижівка 12:28:00
30 Прокопюк Анастасія ТСОУ... ТСОУ 12:29:00
31 Зінчук Софія ЦРТДЮ Колк... ЦРТДЮ Колківської селищної ради 12:30:00
32 Котюх Анна Ратнівськи... Ратнівський ЦДЮТ 12:31:00
33 Музичук Надія Ковель — Ц... Ковель — ЦНПВТК 12:32:00
34 Труш Кіра Маневицьки... Маневицький ЦТДЮ 12:33:00
35 Серединська Катерина ЦНПВК... ЦНПВК 12:34:00
36 Скорупська Дарина Ківерцівсь... Ківерцівське ОТГ 12:35:00
37 Шульган Емілія Ковельська... Ковельська МТГ 12:36:00
38 Валігура Оксана Голобський... Голобський ЦПО 12:37:00
39 Гладь Юлія Боратинськ... Боратинська ТГ 12:38:00
40 Дмитрук Анна Ощівська г... Ощівська гімназія Горохівської МР 12:39:00
41 Огребчук Анна ЦРТДЮ Колк... ЦРТДЮ Колківської селищної ради 12:40:00
42 Антонюк Ольга Ратнівськи... Ратнівський ЦДЮТ 12:41:00
43 Тимощук Анна Маневицьки... Маневицький ЦТДЮ 12:42:00
44 Раковець Анна Сошичненсь... Сошичненська ОТГ 12:43:00
45 Булік Анна Ковель — Ц... Ковель — ЦНПВТК 12:44:00
46 Мосійчук Оксана Ківерцівсь... Ківерцівське ОТГ 12:45:00
47 Гарбарук Вікторія Голобський... Голобський ЦПО 12:46:00
48 Щур Анна Камінь-Каш... Камінь-Каширська Мр 12:47:00
49 Гладь Наталія Боратинськ... Боратинська ТГ 12:48:00
50 Оксенюк Олександра ЦРТДЮ Колк... ЦРТДЮ Колківської селищної ради 12:49:00
51 Дордюк Дарина Ратнівськи... Ратнівський ЦДЮТ 12:50:00
52 Падалюк Яна Маневицьки... Маневицький ЦТДЮ 12:51:00
53 Камінська Олександра Стара Вижі... Стара Вижівка 12:52:00
54 Галайчук Софія Ковель — Ц... Ковель — ЦНПВТК 12:53:00
55 Ліпко Анастасія Ківерцівсь... Ківерцівське ОТГ 12:54:00
56 Ткач Анастасія Камінь-Каш... Камінь-Каширська Мр 12:55:00
57 Марчук Неля ЦРТДЮ Колк... ЦРТДЮ Колківської селищної ради 12:56:00
58 Якобчук Олена Голобський... Голобський ЦПО 12:57:00
59 Приємська Софія ТСОУ... ТСОУ 12:58:00
60 Глушко Софія Ратнівськи... Ратнівський ЦДЮТ 12:59:00
61 Раковець Дарина Сошичненсь... Сошичненська ОТГ 13:00:00
62 Панасюк Ірина Камінь-Каш... Камінь-Каширська Мр 13:01:00

Імя Команда,клуб SI Старт
1 Гаврилюк Роман ЦНПВК... ЦНПВК 12:00:00
2 Мороз Богдан Вол. с. Оленине... с. Оленине Камінь-Каширська мр 12:01:00
3 Овдійчук Денис Маневицьки... Маневицький ЦТДЮ 12:02:00
4 Шваюк Богдан Сошичненсь... Сошичненська ОТГ 12:03:00
5 Ляшук Богдан ЦРТДЮ Колк... ЦРТДЮ Колківської селищної ради 12:04:00
6 Гапонюк Валентин Стара Вижі... Стара Вижівка 12:05:00
7 Казмірук Андрій Ківерцівсь... Ківерцівське ОТГ 12:06:00
8 Деркач Михайло Камінь-Каш... Камінь-Каширська Мр 12:07:00
9 Ксюк Денис Ковельська... Ковельська МТГ 12:08:00
10 Симонович Давид ЦНПВК... ЦНПВК 12:09:00
11 Пословський Павло Ратнівськи... Ратнівський ЦДЮТ 12:10:00
12 Чех Артем Маневицьки... Маневицький ЦТДЮ 12:11:00
13 Карпюк Матвій ЛФСО... ЛФСО 12:12:00
14 Ніколайчук Юрій ЦРТДЮ Колк... ЦРТДЮ Колківської селищної ради 12:13:00
15 Пащук Дмитро с. Оленине... с. Оленине Камінь-Каширська мр 12:14:00
16 Бортник Андрій Ковель — Ц... Ковель — ЦНПВТК 12:15:00
17 Ярощук Ілля ТСОУ... ТСОУ 12:16:00
18 Василенко Дмитро Ковельська... Ковельська МТГ 12:17:00
19 Савчук Євген Ківерцівсь... Ківерцівське ОТГ 12:18:00
20 Павлішин Стас ЦНПВК... ЦНПВК 12:19:00
21 Климчук Дмитро Маневицьки... Маневицький ЦТДЮ 12:20:00
22 Москалюк Михайло Голобський... Голобський ЦПО 12:21:00
23 Гапончук Дмитро ЦРТДЮ Колк... ЦРТДЮ Колківської селищної ради 12:22:00
24 Ваврищук Богдан Стара Вижі... Стара Вижівка 12:23:00
25 Корпач Микола Ратнівськи... Ратнівський ЦДЮТ 12:24:00
26 Мисік Тарас Камінь-Каш... Камінь-Каширська Мр 12:25:00
27 Герасимук Михайло Ковельська... Ковельська МТГ 12:26:00
28 Клімчук Андрій с. Оленине... с. Оленине Камінь-Каширська мр 12:27:00
29 Козачук Владислав ЦНПВК... ЦНПВК 12:28:00
30 Савчук Каріна Маневицьки... Маневицький ЦТДЮ 12:29:00
31 Ліра Орест Ощівська г... Ощівська гімназія Горохівської МР 12:30:00
32 Кравчик Мойсей Ковель — Ц... Ковель — ЦНПВТК 12:31:00
33 Гонтар Владислав Ківерцівсь... Ківерцівське ОТГ 12:32:00
34 Примачук Тимур ЦРТДЮ Колк... ЦРТДЮ Колківської селищної ради 12:33:00
35 Шура Дмитро Ратнівськи... Ратнівський ЦДЮТ 12:34:00
36 Хвищук Максим Ковельська... Ковельська МТГ 12:35:00
37 Ліщук Ярослав с. Оленине... с. Оленине Камінь-Каширська мр 12:36:00
38 Островець Андрій ТСОУ... ТСОУ 12:37:00
39 Михайлевський Іоан Маневицьки... Маневицький ЦТДЮ 12:38:00
40 Кладько Павло Ковель — Ц... Ковель — ЦНПВТК 12:39:00
41 Гушинець Василь ЦНПВК... ЦНПВК 12:40:00
42 Люшук Богдан Ківерцівсь... Ківерцівське ОТГ 12:41:00
43 Сидорчук Максим ЦРТДЮ Колк... ЦРТДЮ Колківської селищної ради 12:42:00
44 Урбас Артем Голобський... Голобський ЦПО 12:43:00
45 Бойко Олександр Ковельська... Ковельська МТГ 12:44:00
46 Кузьмич Дмитро с. Оленине... с. Оленине Камінь-Каширська мр 12:45:00
47 Лавренчук Назар Боратинськ... Боратинська ТГ 12:46:00
48 Савчук Микола Ратнівськи... Ратнівський ЦДЮТ 12:47:00
49 Дутік Тарас Стара Вижі... Стара Вижівка 12:48:00
50 Бондарчук Максим Маневицьки... Маневицький ЦТДЮ 12:49:00
51 Гаврилюк Тимофій Ківерцівсь... Ківерцівське ОТГ 12:50:00
52 Качковський Владислав ЦНПВК... ЦНПВК 12:51:00
53 Ковальчук Станіслав ЦРТДЮ Колк... ЦРТДЮ Колківської селищної ради 12:52:00
54 Тулінов Сергій Ковельська... Ковельська МТГ 12:53:00
55 Ревуцький Олексій с. Оленине... с. Оленине Камінь-Каширська мр 12:54:00
56 Новак Данило ТСОУ... ТСОУ 12:55:00
57 Антонюк Дмитро Ратнівськи... Ратнівський ЦДЮТ 12:56:00
58 Ковальчук Максим Стара Вижі... Стара Вижівка 12:57:00
59 Іванов Олександр Камінь-Каш... Камінь-Каширська Мр 12:58:00
60 Пацюк Тарас Ківерцівсь... Ківерцівське ОТГ 12:59:00
61 Катрушин Максим ЦНПВК... ЦНПВК 13:00:00
62 Патейчук Олександр ЦРТДЮ Колк... ЦРТДЮ Колківської селищної ради 13:01:00
63 Пастух Дмитро Ковельська... Ковельська МТГ 13:02:00
64 Мороз Микола с. Оленине... с. Оленине Камінь-Каширська мр 13:03:00
65 Пампуха Юрій Ратнівськи... Ратнівський ЦДЮТ 13:04:00
66 Занюк Дмитро Ковель — Ц... Ковель — ЦНПВТК 13:05:00
67 Панасюк Василь Камінь-Каш... Камінь-Каширська Мр 13:06:00
68 Зінчук Тимур ЦРТДЮ Колк... ЦРТДЮ Колківської селищної ради 13:07:00
69 Скиданюк Ілля ЦНПВК... ЦНПВК 13:08:00
70 Мороз Богдан Вас. с. Оленине... с. Оленине Камінь-Каширська мр 13:09:00
71 Антонюк Микола Ратнівськи... Ратнівський ЦДЮТ 13:10:00
72 Бортничук Данило Ковель — Ц... Ковель — ЦНПВТК 13:11:00
73 Мазурок Денис Боратинськ... Боратинська ТГ 13:12:00

Імя Команда,клуб SI Старт
1 Лагода Анастасія Камінь-Каш... Камінь-Каширська Мр 13:03:00
2 Феш Тетяна ЦНПВК... ЦНПВК 13:04:00
3 Хомляк Дарія Ощівська г... Ощівська гімназія Горохівської МР 13:05:00
4 Надворська Катерина Боратинськ... Боратинська ТГ 13:06:00
5 Семенюк Поліна Ковельська... Ковельська МТГ 13:07:00
6 Приємська Соломія ТСОУ... ТСОУ 13:08:00
7 Баюк Вероніка Камінь-Каш... Камінь-Каширська Мр 13:09:00
8 Климюк Христина Маневицьки... Маневицький ЦТДЮ 13:10:00
9 Аршулік Олександра ЦРТДЮ Колк... ЦРТДЮ Колківської селищної ради 13:11:00
10 Лавришик Анна Ківерцівсь... Ківерцівське ОТГ 13:12:00
11 Шура Софія Ратнівськи... Ратнівський ЦДЮТ 13:13:00
12 Денейчук Анастасія Сошичненсь... Сошичненська ОТГ 13:14:00
13 Ігнатюк Соломія Копачівськ... Копачівська ОТГ 13:15:00
14 Макарчук Дарина Камінь-Каш... Камінь-Каширська Мр 13:16:00
15 Наглюк Уляна Ківерцівсь... Ківерцівське ОТГ 13:17:00
16 Зелінська Юлія ЦНПВК... ЦНПВК 13:18:00
17 Мазурок Вероніка Ощівська г... Ощівська гімназія Горохівської МР 13:19:00
18 Колочун Анна Ковель — Ц... Ковель — ЦНПВТК 13:20:00
19 Корпач Вероніка Ратнівськи... Ратнівський ЦДЮТ 13:21:00
20 Серебрякова Аріна Ковельська... Ковельська МТГ 13:22:00
21 Приймак Вікторія Камінь-Каш... Камінь-Каширська Мр 13:23:00
22 Трошина Анетта ЦНПВК... ЦНПВК 13:24:00
23 Тарасюк Дарина с. Оленине... с. Оленине Камінь-Каширська мр 13:25:00
24 Краснопера Влада Ківерцівсь... Ківерцівське ОТГ 13:26:00
25 Рихлюк Юлія Боратинськ... Боратинська ТГ 13:27:00
26 Ярошик Анна Ковельська... Ковельська МТГ 13:28:00
27 Корольчук Дарина Камінь-Каш... Камінь-Каширська Мр 13:29:00
28 Бусел Анастасія Маневицьки... Маневицький ЦТДЮ 13:30:00
29 Романюк Мар'яна ЦРТДЮ Колк... ЦРТДЮ Колківської селищної ради 13:31:00
30 Мосійчук Мар'яна Ківерцівсь... Ківерцівське ОТГ 13:32:00
31 Мажула Анна Ратнівськи... Ратнівський ЦДЮТ 13:33:00
32 Чернюк Марія Копачівськ... Копачівська ОТГ 13:34:00
33 Курчик Олександра Камінь-Каш... Камінь-Каширська Мр 13:35:00
34 Паскевич Христина ЦНПВК... ЦНПВК 13:36:00
35 Читкайло Софія Ківерцівсь... Ківерцівське ОТГ 13:37:00
36 Мазурчук Віра Боратинськ... Боратинська ТГ 13:38:00
37 Приходько Анна с. Оленине... с. Оленине Камінь-Каширська мр 13:39:00
38 Рибінська Богдана Копачівськ... Копачівська ОТГ 13:40:00
39 Трофимчук Дарина Камінь-Каш... Камінь-Каширська Мр 13:41:00
40 Перхалюк Лілія Ківерцівсь... Ківерцівське ОТГ 13:42:00
41 Іщик Оксана Маневицьки... Маневицький ЦТДЮ 13:43:00
42 Корпач Марія Ратнівськи... Ратнівський ЦДЮТ 13:44:00
43 Дубровська Софія с. Оленине... с. Оленине Камінь-Каширська мр 13:45:00
44 Фенік Софія Ковельська... Ковельська МТГ 13:46:00
45 Свистун Дарина Камінь-Каш... Камінь-Каширська Мр 13:47:00
46 Михайлюк Яна Ківерцівсь... Ківерцівське ОТГ 13:48:00
47 Серединська Інна ЦНПВК... ЦНПВК 13:49:00
48 Глина Яна Боратинськ... Боратинська ТГ 13:50:00
49 Федонюк Олександра Ощівська г... Ощівська гімназія Горохівської МР 13:51:00
50 Томчук Вероніка Копачівськ... Копачівська ОТГ 13:52:00
51 Півень Софія Камінь-Каш... Камінь-Каширська Мр 13:53:00
52 Бакалець Таміла Ківерцівсь... Ківерцівське ОТГ 13:54:00
53 Михалевич Ольга Ратнівськи... Ратнівський ЦДЮТ 13:55:00
54 Шутак Софія Маневицьки... Маневицький ЦТДЮ 13:56:00
55 Кузницька Маряна Копачівськ... Копачівська ОТГ 13:57:00
56 Байда Тетяна Голобський... Голобський ЦПО 13:58:00
57 Дмитрук Аріадна Камінь-Каш... Камінь-Каширська Мр 13:59:00
58 Костечко Дарина Ківерцівсь... Ківерцівське ОТГ 14:00:00
59 Олійник Маргарита Боратинськ... Боратинська ТГ 14:01:00
60 Чубай Вікторія Маневицьки... Маневицький ЦТДЮ 14:02:00
61 Мартинюк Катерина Ковельська... Ковельська МТГ 14:03:00
62 Доля Поліна Голобський... Голобський ЦПО 14:04:00

Імя Команда,клуб SI Старт
1 Антонюк В'ячеслав Ратнівськи... Ратнівський ЦДЮТ 12:00:00
2 Яковський Микита Камінь-Каш... Камінь-Каширська Мр 12:01:00
3 Юскевич Станіслав Ківерцівсь... Ківерцівське ОТГ 12:02:00
4 Наумук Матвій Ковель — Ц... Ковель — ЦНПВТК 12:03:00
5 Дроздюк Богдан Ковельська... Ковельська МТГ 12:04:00
6 Матвійчук Артем ЦРТДЮ Колк... ЦРТДЮ Колківської селищної ради 12:05:00
7 Підгурський Тимофій Камінь-Каш... Камінь-Каширська Мр 12:06:00
8 Биковський Роман Ощівська г... Ощівська гімназія Горохівської МР 12:07:00
9 Якимчук Матвій Ківерцівсь... Ківерцівське ОТГ 12:08:00
10 Юхимук Денис Стара Вижі... Стара Вижівка 12:09:00
11 Сидорчук Мар'ян ЦРТДЮ Колк... ЦРТДЮ Колківської селищної ради 12:10:00
12 Занюк Олександр Ковель — Ц... Ковель — ЦНПВТК 12:11:00
13 Гончаров Максим Боратинськ... Боратинська ТГ 12:12:00
14 Радчук Артур Ківерцівсь... Ківерцівське ОТГ 12:13:00
15 Конуць Максим Копачівськ... Копачівська ОТГ 12:14:00
16 Нестерук Артем Ощівська г... Ощівська гімназія Горохівської МР 12:15:00
17 Козачук Максим ЦНПВК... ЦНПВК 12:16:00
18 Макарчук Ярослав Маневицьки... Маневицький ЦТДЮ 12:17:00
19 Зінчук Денис ЦРТДЮ Колк... ЦРТДЮ Колківської селищної ради 12:18:00
20 Глез Максим Ощівська г... Ощівська гімназія Горохівської МР 12:19:00
21 Марчук Максим Ківерцівсь... Ківерцівське ОТГ 12:20:00
22 Гаврилюк Богдан Стара Вижі... Стара Вижівка 12:21:00
23 Скиданюк Влад ЦНПВК... ЦНПВК 12:22:00
24 Квач Дмитро ЦРТДЮ Колк... ЦРТДЮ Колківської селищної ради 12:23:00
25 Дрейчан Віталій Камінь-Каш... Камінь-Каширська Мр 12:24:00
26 Левчук Єліазар Ківерцівсь... Ківерцівське ОТГ 12:25:00
27 Карпук Арсен с. Оленине... с. Оленине Камінь-Каширська мр 12:26:00
28 Патейчук Юрій ЦРТДЮ Колк... ЦРТДЮ Колківської селищної ради 12:27:00
29 Бейгер Олександр Голобський... Голобський ЦПО 12:28:00
30 Чабан Рідіон Маневицьки... Маневицький ЦТДЮ 12:29:00
31 Лихач Ілля Ківерцівсь... Ківерцівське ОТГ 12:30:00
32 Матіюк Павло ЦНПВК... ЦНПВК 12:31:00
33 Жердецький Ілля ЦРТДЮ Колк... ЦРТДЮ Колківської селищної ради 12:32:00
34 Шепшелей Артур Ковель — Ц... Ковель — ЦНПВТК 12:33:00
35 Петришин Денис Копачівськ... Копачівська ОТГ 12:34:00
36 Дордюк Даніїл Ратнівськи... Ратнівський ЦДЮТ 12:35:00
37 Яцук Олесь Маневицьки... Маневицький ЦТДЮ 12:36:00
38 Швець Радіон Ківерцівсь... Ківерцівське ОТГ 12:37:00
39 Гурський Олександр ЦРТДЮ Колк... ЦРТДЮ Колківської селищної ради 12:38:00
40 Смітюх Станіслав с. Оленине... с. Оленине Камінь-Каширська мр 12:39:00
41 Сидорук Максим Сошичненсь... Сошичненська ОТГ 12:40:00
42 Пампуха Валентин Ратнівськи... Ратнівський ЦДЮТ 12:41:00
43 Федорчук Владислав Боратинськ... Боратинська ТГ 12:42:00
44 Ващук Андрій Ощівська г... Ощівська гімназія Горохівської МР 12:43:00
45 Ілля Павлючук Ківерцівсь... Ківерцівське ОТГ 12:44:00
46 Гаврилюк Олексій Ковельська... Ковельська МТГ 12:45:00
47 Матвійчук Станіслав ЦРТДЮ Колк... ЦРТДЮ Колківської селищної ради 12:46:00
48 Зубок Владислав ЦНПВК... ЦНПВК 12:47:00
49 Рожков Любомир Боратинськ... Боратинська ТГ 12:48:00
50 Хмура Сергій Ківерцівсь... Ківерцівське ОТГ 12:49:00
51 Самарський Данило Ковельська... Ковельська МТГ 12:50:00
52 Коширець Арсен с. Оленине... с. Оленине Камінь-Каширська мр 12:51:00
53 Горбач Арсен ЦРТДЮ Колк... ЦРТДЮ Колківської селищної ради 12:52:00
54 Федчик Олесь Камінь-Каш... Камінь-Каширська Мр 12:53:00
55 Антонюк Юрій Ратнівськи... Ратнівський ЦДЮТ 12:54:00
56 Глез Олександр Ощівська г... Ощівська гімназія Горохівської МР 12:55:00
57 Якимчук Юрій Ківерцівсь... Ківерцівське ОТГ 12:56:00
58 Самонюк Дмитро ЦРТДЮ Колк... ЦРТДЮ Колківської селищної ради 12:57:00
59 Глушко Володимир Ратнівськи... Ратнівський ЦДЮТ 12:58:00
60 Голодюк Вадим Ковель — Ц... Ковель — ЦНПВТК 12:59:00
61 Оніщук Микола ЦРТДЮ Колк... ЦРТДЮ Колківської селищної ради 13:00:00
62 Федорук Микола ЦНПВК... ЦНПВК 13:01:00
63 Карпук Арсеній с. Оленине... с. Оленине Камінь-Каширська мр 13:02:00

Імя Команда,клуб SI Старт
1 Войтович Орися OC Wolf... OC Wolf 12:00:00
2 Ткаченко Богдана ЦРТДЮ Колк... ЦРТДЮ Колківської селищної ради 12:01:00
3 Доля Злата Голобський... Голобський ЦПО 12:02:00
4 Харитоненко Поліна ЦНПВК... ЦНПВК 12:03:00
5 Корпус Анастасія Ратнівськи... Ратнівський ЦДЮТ 12:04:00
6 Куракіна Ангеліна Голобський... Голобський ЦПО 12:05:00
7 Ліпич Анна ЦНПВК... ЦНПВК 12:06:00
8 Котюх Вероніка Ратнівськи... Ратнівський ЦДЮТ 12:07:00
9 Євчук Злата Боратинськ... Боратинська ТГ 12:08:00
10 Василюк Ірина Голобський... Голобський ЦПО 12:09:00
11 Чарук Дарія Ощівська г... Ощівська гімназія Горохівської МР 12:10:00
12 Фінько Злата ЦНПВК... ЦНПВК 12:11:00
13 Войтович Василина OC Wolf... OC Wolf 12:12:00
14 Ботова Віра Голобський... Голобський ЦПО 12:13:00
15 Завірюха Віка ЦНПВК... ЦНПВК 12:14:00
16 Кикла Юрій Ратнівськи... Ратнівський ЦДЮТ 12:15:00
17 Новосельський Денис Голобський... Голобський ЦПО 12:16:00
18 Ришкевич Вікторія Ківерцівсь... Ківерцівське ОТГ 12:17:00