Волинська осінь - 2022 Результати Волинська осінь 2022


Групи

# Імя Команда,клуб Старт Рез Відс
Бусел Андрій Маневицьки... Маневицький ЦТДЮ 13:03:00
Грицюк олексій Копачівськ... Копачівська ОТГ 12:56:00
Давидюк Павло Камінь-Каш... Камінь-Каширська Мр 13:11:00
Дебальчук Владислав Копачівськ... Копачівська ОТГ 13:22:00
Дембіцький Ілля Ківерцівсь... Ківерцівське ОТГ 13:00:00
Деркач Вадии Камінь-Каш... Камінь-Каширська Мр 13:18:00
Кислюк Максим Ковель — Ц... Ковель — ЦНПВТК 13:12:00
Ковальчук Артем 9 школа... 9 школа 13:10:00
Корука Роман ЦНПВК... ЦНПВК 12:49:00
Костюк Андрій Леонідович ЦНПВК... ЦНПВК 13:09:00
Кошіль Іван Ковель — Ц... Ковель — ЦНПВТК 12:55:00
Кривина Микола Копачівськ... Копачівська ОТГ 13:04:00
Кротюк Артем Сошичненсь... Сошичненська ОТГ 13:25:00
Куракін Євген Голобський... Голобський ЦПО 13:17:00
Люх Нікіта Ковельська... Ковельська МТГ 13:01:00
Мельник Дмитро с. Оленине... с. Оленине Камінь-Каширська мр 13:20:00
Мисік Максим Камінь-Каш... Камінь-Каширська Мр 12:46:00
Мороз Назарій с. Оленине... с. Оленине Камінь-Каширська мр 13:07:00
Москалюк Тарас Голобський... Голобський ЦПО 13:02:00
Наумук Ілля Ковель — Ц... Ковель — ЦНПВТК 12:48:00
Новосад Ілля ЛФСО... ЛФСО 12:52:00
Остапчук Назар ЦНПВК... ЦНПВК 13:21:00
Панасюк Владислав Стара Вижі... Стара Вижівка 13:19:00
Панько Андрій Ратнівськи... Ратнівський ЦДЮТ 13:08:00
Пасаман Андрій Ковель — Ц... Ковель — ЦНПВТК 13:05:00
Пилип’юк Даниїл 9 школа... 9 школа 12:47:00
Приходько Максим с. Оленине... с. Оленине Камінь-Каширська мр 12:51:00
Роса Антон 9 школа... 9 школа 12:54:00
Скороход Василь Маневицьки... Маневицький ЦТДЮ 13:15:00
Тарасюк Микола с. Оленине... с. Оленине Камінь-Каширська мр 13:14:00
Тарасюк Михайло с. Оленине... с. Оленине Камінь-Каширська мр 12:59:00
Фотінський Максим Стара Вижі... Стара Вижівка 12:58:00
Ховайло Сергій Маневицьки... Маневицький ЦТДЮ 12:57:00
Хомич Василь Сошичненсь... Сошичненська ОТГ 13:13:00
Чапигін Даниїл Ковельська... Ковельська МТГ 13:23:00
Чилій Дмитро ТСОУ... ТСОУ 13:16:00
Ярмолюк Ігор ЦРТДЮ Колк... ЦРТДЮ Колківської селищної ради 13:06:00
Ярмолюк Василь ЦРТДЮ Колк... ЦРТДЮ Колківської селищної ради 12:50:00
Ярмолюк Назар Голобський... Голобський ЦПО 13:24:00
Яцюк Дмитро ТСОУ... ТСОУ 12:53:00

# Імя Команда,клуб Старт Рез Відс
1 Участник 459 ПК... ПК 10:10:10 10:10 ЛІДЕР
Алексюк Надія Ківерцівсь... Ківерцівське ОТГ 13:40:00
Борсук Анна Сошичненсь... Сошичненська ОТГ 13:48:00
Винарська Валентина ЦРТДЮ Колк... ЦРТДЮ Колківської селищної ради 13:39:00
Возняк Соломія 9 школа... 9 школа 13:51:00
Гордійчук Катерина Сошичненсь... Сошичненська ОТГ 13:32:00
Гриневич Катерина Боратинськ... Боратинська ТГ 13:55:00
Зінчук Аліна ЦРТДЮ Колк... ЦРТДЮ Колківської селищної ради 13:58:00
Калинюк Софія ЦРТДЮ Колк... ЦРТДЮ Колківської селищної ради 13:47:00
Кирда Кіра Маневицьки... Маневицький ЦТДЮ 13:56:00
Кладько Тетяна Ковель — Ц... Ковель — ЦНПВТК 13:31:00
Костечко Христина Ківерцівсь... Ківерцівське ОТГ 13:44:00
Куприянчик Софія Маневицьки... Маневицький ЦТДЮ 13:30:00
Куцик Вікторія Камінь-Каш... Камінь-Каширська Мр 13:41:00
Леснік Іванна Сошичненсь... Сошичненська ОТГ 14:02:00
Лончук Лілія Сошичненсь... Сошичненська ОТГ 13:52:00
Лопушик Яна Маневицьки... Маневицький ЦТДЮ 13:35:00
Лукашук Юлія Маневицьки... Маневицький ЦТДЮ 14:00:00
Мальчук Вікторія Камінь-Каш... Камінь-Каширська Мр 13:29:00
Мартиненко Юлія Ковель — Ц... Ковель — ЦНПВТК 13:53:00
Мороз Аня OC Wolf... OC Wolf 13:45:00
Назарчук Ангеліна ЦНПВК... ЦНПВК 13:37:00
Омельянюк Софія Ковель — Ц... Ковель — ЦНПВТК 14:03:00
Пампуха Галина Ратнівськи... Ратнівський ЦДЮТ 13:59:00
Паршина Валерія ЦНПВК... ЦНПВК 13:49:00
Паскевич Лілія ЦНПВК... ЦНПВК 13:54:00
Прокопчук Олеся Ківерцівсь... Ківерцівське ОТГ 13:36:00
Пур'євич Марія Ковельська... Ковельська МТГ 13:46:00
Ремба Єва OC Wolf... OC Wolf 13:38:00
Самонюк Софія Ковельська... Ковельська МТГ 14:01:00
Скороход Катерина Маневицьки... Маневицький ЦТДЮ 13:50:00
Скорупська Катерина Ківерцівсь... Ківерцівське ОТГ 13:57:00
Собуцька Оксана Ощівська г... Ощівська гімназія Горохівської МР 13:33:00
Трофимчук Дїана ЦНПВК... ЦНПВК 14:04:00
Чебелюк Тетяна Маневицьки... Маневицький ЦТДЮ 13:42:00
Шевчук Маргарита Боратинськ... Боратинська ТГ 13:34:00
Яцик Ольга ЦНПВК... ЦНПВК 13:43:00

# Імя Команда,клуб Старт Рез Відс
Іщук Вікторія ТСОУ... ТСОУ 12:01:00
Антонюк Ольга Ратнівськи... Ратнівський ЦДЮТ 12:41:00
Басюк Анна Маневицьки... Маневицький ЦТДЮ 12:24:00
Булік Анна Ковель — Ц... Ковель — ЦНПВТК 12:44:00
Валігура Оксана Голобський... Голобський ЦПО 12:37:00
Галайчук Софія Ковель — Ц... Ковель — ЦНПВТК 12:53:00
Гарбарук Вікторія Голобський... Голобський ЦПО 12:46:00
Гладь Наталія Боратинськ... Боратинська ТГ 12:48:00
Гладь Юлія Боратинськ... Боратинська ТГ 12:38:00
Глушко Софія Ратнівськи... Ратнівський ЦДЮТ 12:59:00
Гриневич Іванна Боратинськ... Боратинська ТГ 12:20:00
Денисюк Дарія Ковельська... Ковельська МТГ 12:23:00
Дмитрук Анна Ощівська г... Ощівська гімназія Горохівської МР 12:39:00
Дордюк Дарина Ратнівськи... Ратнівський ЦДЮТ 12:50:00
Зінчук Софія ЦРТДЮ Колк... ЦРТДЮ Колківської селищної ради 12:30:00
Камінська Олександра Стара Вижі... Стара Вижівка 12:52:00
Киричик Катерина Маневицьки... Маневицький ЦТДЮ 12:04:00
Кислюк Ксенія Ковель — Ц... Ковель — ЦНПВТК 12:22:00
Ковбасюк Каріна Ощівська г... Ощівська гімназія Горохівської МР 12:07:00
Конько Катерина Голобський... Голобський ЦПО 12:18:00
Коренга Анггеліна Ківерцівсь... Ківерцівське ОТГ 12:05:00
Котюх Анна Ратнівськи... Ратнівський ЦДЮТ 12:31:00
Крисак Вікторія Ковельська... Ковельська МТГ 12:06:00
Лагода Софія Маневицьки... Маневицький ЦТДЮ 12:14:00
Лукашова Анастасія ЦРТДЮ Колк... ЦРТДЮ Колківської селищної ради 12:03:00
Ліпко Анастасія Ківерцівсь... Ківерцівське ОТГ 12:54:00
Літвінчук Валерія Стара Вижі... Стара Вижівка 12:19:00
Мартинюк Оксана Ковельська... Ковельська МТГ 12:15:00
Марчук Неля ЦРТДЮ Колк... ЦРТДЮ Колківської селищної ради 12:56:00
Морушко Дарина ТСОУ... ТСОУ 12:10:00
Мосійчук Оксана Ківерцівсь... Ківерцівське ОТГ 12:45:00
Музичук Надія Ковель — Ц... Ковель — ЦНПВТК 12:32:00
Огребчук Анна ЦРТДЮ Колк... ЦРТДЮ Колківської селищної ради 12:40:00
Оксенюк Олександра ЦРТДЮ Колк... ЦРТДЮ Колківської селищної ради 12:49:00
Падалюк Яна Маневицьки... Маневицький ЦТДЮ 12:51:00
Палій Вікторія Голобський... Голобський ЦПО 12:08:00
Панасюк Ірина Камінь-Каш... Камінь-Каширська Мр 13:01:00
Панько Анна Ратнівськи... Ратнівський ЦДЮТ 12:11:00
Петрик Анастасія с. Оленине... с. Оленине Камінь-Каширська мр 12:00:00
Прадун Іванна ЦНПВК... ЦНПВК 12:26:00
Приємська Софія ТСОУ... ТСОУ 12:58:00
Прокопюк Анастасія ТСОУ... ТСОУ 12:29:00
Раковець Анна Сошичненсь... Сошичненська ОТГ 12:43:00
Раковець Дарина Сошичненсь... Сошичненська ОТГ 13:00:00
Рибальченко Софія Стара Вижі... Стара Вижівка 12:28:00
Серединська Катерина ЦНПВК... ЦНПВК 12:34:00
Сесюк Маргарита Ковель — Ц... Ковель — ЦНПВТК 12:13:00
Сидорчук Анастасія ЦРТДЮ Колк... ЦРТДЮ Колківської селищної ради 12:12:00
Скорупська Дарина Ківерцівсь... Ківерцівське ОТГ 12:35:00
Стасюк Лідія Голобський... Голобський ЦПО 12:27:00
Терешко Анна ЦРТДЮ Колк... ЦРТДЮ Колківської селищної ради 12:21:00
Тимощук Анна Маневицьки... Маневицький ЦТДЮ 12:42:00
Ткач Анастасія Камінь-Каш... Камінь-Каширська Мр 12:55:00
Труш Кіра Маневицьки... Маневицький ЦТДЮ 12:33:00
Ханейчук Катерина Сошичненсь... Сошичненська ОТГ 12:09:00
Хом'як Аліна Ощівська г... Ощівська гімназія Горохівської МР 12:17:00
Чабан Владислава Ковель — Ц... Ковель — ЦНПВТК 12:02:00
Шишолік Ірина Ківерцівсь... Ківерцівське ОТГ 12:16:00
Шишолік Наталія Ківерцівсь... Ківерцівське ОТГ 12:25:00
Шульган Емілія Ковельська... Ковельська МТГ 12:36:00
Щур Анна Камінь-Каш... Камінь-Каширська Мр 12:47:00
Якобчук Олена Голобський... Голобський ЦПО 12:57:00

# Імя Команда,клуб Старт Рез Відс
Іванов Олександр Камінь-Каш... Камінь-Каширська Мр 12:58:00
Антонюк Дмитро Ратнівськи... Ратнівський ЦДЮТ 12:56:00
Антонюк Микола Ратнівськи... Ратнівський ЦДЮТ 13:10:00
Бойко Олександр Ковельська... Ковельська МТГ 12:44:00
Бондарчук Максим Маневицьки... Маневицький ЦТДЮ 12:49:00
Бортник Андрій Ковель — Ц... Ковель — ЦНПВТК 12:15:00
Бортничук Данило Ковель — Ц... Ковель — ЦНПВТК 13:11:00
Ваврищук Богдан Стара Вижі... Стара Вижівка 12:23:00
Василенко Дмитро Ковельська... Ковельська МТГ 12:17:00
Гаврилюк Роман ЦНПВК... ЦНПВК 12:00:00
Гаврилюк Тимофій Ківерцівсь... Ківерцівське ОТГ 12:50:00
Гапончук Дмитро ЦРТДЮ Колк... ЦРТДЮ Колківської селищної ради 12:22:00
Гапонюк Валентин Стара Вижі... Стара Вижівка 12:05:00
Герасимук Михайло Ковельська... Ковельська МТГ 12:26:00
Гонтар Владислав Ківерцівсь... Ківерцівське ОТГ 12:32:00
Гушинець Василь ЦНПВК... ЦНПВК 12:40:00
Деркач Михайло Камінь-Каш... Камінь-Каширська Мр 12:07:00
Дутік Тарас Стара Вижі... Стара Вижівка 12:48:00
Занюк Дмитро Ковель — Ц... Ковель — ЦНПВТК 13:05:00
Зінчук Тимур ЦРТДЮ Колк... ЦРТДЮ Колківської селищної ради 13:07:00
Казмірук Андрій Ківерцівсь... Ківерцівське ОТГ 12:06:00
Карпюк Матвій ЛФСО... ЛФСО 12:12:00
Катрушин Максим ЦНПВК... ЦНПВК 13:00:00
Качковський Владислав ЦНПВК... ЦНПВК 12:51:00
Кладько Павло Ковель — Ц... Ковель — ЦНПВТК 12:39:00
Климчук Дмитро Маневицьки... Маневицький ЦТДЮ 12:20:00
Клімчук Андрій с. Оленине... с. Оленине Камінь-Каширська мр 12:27:00
Ковальчук Максим Стара Вижі... Стара Вижівка 12:57:00
Ковальчук Станіслав ЦРТДЮ Колк... ЦРТДЮ Колківської селищної ради 12:52:00
Козачук Владислав ЦНПВК... ЦНПВК 12:28:00
Корпач Микола Ратнівськи... Ратнівський ЦДЮТ 12:24:00
Кравчик Мойсей Ковель — Ц... Ковель — ЦНПВТК 12:31:00
Ксюк Денис Ковельська... Ковельська МТГ 12:08:00
Кузьмич Дмитро с. Оленине... с. Оленине Камінь-Каширська мр 12:45:00
Лавренчук Назар Боратинськ... Боратинська ТГ 12:46:00
Люшук Богдан Ківерцівсь... Ківерцівське ОТГ 12:41:00
Ляшук Богдан ЦРТДЮ Колк... ЦРТДЮ Колківської селищної ради 12:04:00
Ліра Орест Ощівська г... Ощівська гімназія Горохівської МР 12:30:00
Ліщук Ярослав с. Оленине... с. Оленине Камінь-Каширська мр 12:36:00
Мазурок Денис Боратинськ... Боратинська ТГ 13:12:00
Мисік Тарас Камінь-Каш... Камінь-Каширська Мр 12:25:00
Михайлевський Іоан Маневицьки... Маневицький ЦТДЮ 12:38:00
Мороз Богдан Вас. с. Оленине... с. Оленине Камінь-Каширська мр 13:09:00
Мороз Богдан Вол. с. Оленине... с. Оленине Камінь-Каширська мр 12:01:00
Мороз Микола с. Оленине... с. Оленине Камінь-Каширська мр 13:03:00
Москалюк Михайло Голобський... Голобський ЦПО 12:21:00
Новак Данило ТСОУ... ТСОУ 12:55:00
Ніколайчук Юрій ЦРТДЮ Колк... ЦРТДЮ Колківської селищної ради 12:13:00
Овдійчук Денис Маневицьки... Маневицький ЦТДЮ 12:02:00
Островець Андрій ТСОУ... ТСОУ 12:37:00
Павлішин Стас ЦНПВК... ЦНПВК 12:19:00
Пампуха Юрій Ратнівськи... Ратнівський ЦДЮТ 13:04:00
Панасюк Василь Камінь-Каш... Камінь-Каширська Мр 13:06:00
Пастух Дмитро Ковельська... Ковельська МТГ 13:02:00
Патейчук Олександр ЦРТДЮ Колк... ЦРТДЮ Колківської селищної ради 13:01:00
Пацюк Тарас Ківерцівсь... Ківерцівське ОТГ 12:59:00
Пащук Дмитро с. Оленине... с. Оленине Камінь-Каширська мр 12:14:00
Пословський Павло Ратнівськи... Ратнівський ЦДЮТ 12:10:00
Примачук Тимур ЦРТДЮ Колк... ЦРТДЮ Колківської селищної ради 12:33:00
Ревуцький Олексій с. Оленине... с. Оленине Камінь-Каширська мр 12:54:00
Савчук Євген Ківерцівсь... Ківерцівське ОТГ 12:18:00
Савчук Каріна Маневицьки... Маневицький ЦТДЮ 12:29:00
Савчук Микола Ратнівськи... Ратнівський ЦДЮТ 12:47:00
Сидорчук Максим ЦРТДЮ Колк... ЦРТДЮ Колківської селищної ради 12:42:00
Симонович Давид ЦНПВК... ЦНПВК 12:09:00
Скиданюк Ілля ЦНПВК... ЦНПВК 13:08:00
Тулінов Сергій Ковельська... Ковельська МТГ 12:53:00
Урбас Артем Голобський... Голобський ЦПО 12:43:00
Хвищук Максим Ковельська... Ковельська МТГ 12:35:00
Чех Артем Маневицьки... Маневицький ЦТДЮ 12:11:00
Шваюк Богдан Сошичненсь... Сошичненська ОТГ 12:03:00
Шура Дмитро Ратнівськи... Ратнівський ЦДЮТ 12:34:00
Ярощук Ілля ТСОУ... ТСОУ 12:16:00

# Імя Команда,клуб Старт Рез Відс
Ігнатюк Соломія Копачівськ... Копачівська ОТГ 13:15:00
Іщик Оксана Маневицьки... Маневицький ЦТДЮ 13:43:00
Аршулік Олександра ЦРТДЮ Колк... ЦРТДЮ Колківської селищної ради 13:11:00
Байда Тетяна Голобський... Голобський ЦПО 13:58:00
Бакалець Таміла Ківерцівсь... Ківерцівське ОТГ 13:54:00
Баюк Вероніка Камінь-Каш... Камінь-Каширська Мр 13:09:00
Бусел Анастасія Маневицьки... Маневицький ЦТДЮ 13:30:00
Глина Яна Боратинськ... Боратинська ТГ 13:50:00
Денейчук Анастасія Сошичненсь... Сошичненська ОТГ 13:14:00
Дмитрук Аріадна Камінь-Каш... Камінь-Каширська Мр 13:59:00
Доля Поліна Голобський... Голобський ЦПО 14:04:00
Дубровська Софія с. Оленине... с. Оленине Камінь-Каширська мр 13:45:00
Зелінська Юлія ЦНПВК... ЦНПВК 13:18:00
Климюк Христина Маневицьки... Маневицький ЦТДЮ 13:10:00
Колочун Анна Ковель — Ц... Ковель — ЦНПВТК 13:20:00
Корольчук Дарина Камінь-Каш... Камінь-Каширська Мр 13:29:00
Корпач Вероніка Ратнівськи... Ратнівський ЦДЮТ 13:21:00
Корпач Марія Ратнівськи... Ратнівський ЦДЮТ 13:44:00
Костечко Дарина Ківерцівсь... Ківерцівське ОТГ 14:00:00
Краснопера Влада Ківерцівсь... Ківерцівське ОТГ 13:26:00
Кузницька Маряна Копачівськ... Копачівська ОТГ 13:57:00
Курчик Олександра Камінь-Каш... Камінь-Каширська Мр 13:35:00
Лавришик Анна Ківерцівсь... Ківерцівське ОТГ 13:12:00
Лагода Анастасія Камінь-Каш... Камінь-Каширська Мр 13:03:00
Мажула Анна Ратнівськи... Ратнівський ЦДЮТ 13:33:00
Мазурок Вероніка Ощівська г... Ощівська гімназія Горохівської МР 13:19:00
Мазурчук Віра Боратинськ... Боратинська ТГ 13:38:00
Макарчук Дарина Камінь-Каш... Камінь-Каширська Мр 13:16:00
Мартинюк Катерина Ковельська... Ковельська МТГ 14:03:00
Михайлюк Яна Ківерцівсь... Ківерцівське ОТГ 13:48:00
Михалевич Ольга Ратнівськи... Ратнівський ЦДЮТ 13:55:00
Мосійчук Мар'яна Ківерцівсь... Ківерцівське ОТГ 13:32:00
Наглюк Уляна Ківерцівсь... Ківерцівське ОТГ 13:17:00
Надворська Катерина Боратинськ... Боратинська ТГ 13:06:00
Олійник Маргарита Боратинськ... Боратинська ТГ 14:01:00
Паскевич Христина ЦНПВК... ЦНПВК 13:36:00
Перхалюк Лілія Ківерцівсь... Ківерцівське ОТГ 13:42:00
Приймак Вікторія Камінь-Каш... Камінь-Каширська Мр 13:23:00
Приходько Анна с. Оленине... с. Оленине Камінь-Каширська мр 13:39:00
Приємська Соломія ТСОУ... ТСОУ 13:08:00
Півень Софія Камінь-Каш... Камінь-Каширська Мр 13:53:00
Рибінська Богдана Копачівськ... Копачівська ОТГ 13:40:00
Рихлюк Юлія Боратинськ... Боратинська ТГ 13:27:00
Романюк Мар'яна ЦРТДЮ Колк... ЦРТДЮ Колківської селищної ради 13:31:00
Свистун Дарина Камінь-Каш... Камінь-Каширська Мр 13:47:00
Семенюк Поліна Ковельська... Ковельська МТГ 13:07:00
Серебрякова Аріна Ковельська... Ковельська МТГ 13:22:00
Серединська Інна ЦНПВК... ЦНПВК 13:49:00
Тарасюк Дарина с. Оленине... с. Оленине Камінь-Каширська мр 13:25:00
Томчук Вероніка Копачівськ... Копачівська ОТГ 13:52:00
Трофимчук Дарина Камінь-Каш... Камінь-Каширська Мр 13:41:00
Трошина Анетта ЦНПВК... ЦНПВК 13:24:00
Федонюк Олександра Ощівська г... Ощівська гімназія Горохівської МР 13:51:00
Фенік Софія Ковельська... Ковельська МТГ 13:46:00
Феш Тетяна ЦНПВК... ЦНПВК 13:04:00
Хомляк Дарія Ощівська г... Ощівська гімназія Горохівської МР 13:05:00
Чернюк Марія Копачівськ... Копачівська ОТГ 13:34:00
Читкайло Софія Ківерцівсь... Ківерцівське ОТГ 13:37:00
Чубай Вікторія Маневицьки... Маневицький ЦТДЮ 14:02:00
Шура Софія Ратнівськи... Ратнівський ЦДЮТ 13:13:00
Шутак Софія Маневицьки... Маневицький ЦТДЮ 13:56:00
Ярошик Анна Ковельська... Ковельська МТГ 13:28:00

# Імя Команда,клуб Старт Рез Відс
Ілля Павлючук Ківерцівсь... Ківерцівське ОТГ 12:44:00
Антонюк В'ячеслав Ратнівськи... Ратнівський ЦДЮТ 12:00:00
Антонюк Юрій Ратнівськи... Ратнівський ЦДЮТ 12:54:00
Бейгер Олександр Голобський... Голобський ЦПО 12:28:00
Биковський Роман Ощівська г... Ощівська гімназія Горохівської МР 12:07:00
Ващук Андрій Ощівська г... Ощівська гімназія Горохівської МР 12:43:00
Гаврилюк Богдан Стара Вижі... Стара Вижівка 12:21:00
Гаврилюк Олексій Ковельська... Ковельська МТГ 12:45:00
Глез Максим Ощівська г... Ощівська гімназія Горохівської МР 12:19:00
Глез Олександр Ощівська г... Ощівська гімназія Горохівської МР 12:55:00
Глушко Володимир Ратнівськи... Ратнівський ЦДЮТ 12:58:00
Голодюк Вадим Ковель — Ц... Ковель — ЦНПВТК 12:59:00
Гончаров Максим Боратинськ... Боратинська ТГ 12:12:00
Горбач Арсен ЦРТДЮ Колк... ЦРТДЮ Колківської селищної ради 12:52:00
Гурський Олександр ЦРТДЮ Колк... ЦРТДЮ Колківської селищної ради 12:38:00
Дордюк Даніїл Ратнівськи... Ратнівський ЦДЮТ 12:35:00
Дрейчан Віталій Камінь-Каш... Камінь-Каширська Мр 12:24:00
Дроздюк Богдан Ковельська... Ковельська МТГ 12:04:00
Жердецький Ілля ЦРТДЮ Колк... ЦРТДЮ Колківської селищної ради 12:32:00
Занюк Олександр Ковель — Ц... Ковель — ЦНПВТК 12:11:00
Зубок Владислав ЦНПВК... ЦНПВК 12:47:00
Зінчук Денис ЦРТДЮ Колк... ЦРТДЮ Колківської селищної ради 12:18:00
Карпук Арсен с. Оленине... с. Оленине Камінь-Каширська мр 12:26:00
Карпук Арсеній с. Оленине... с. Оленине Камінь-Каширська мр 13:02:00
Квач Дмитро ЦРТДЮ Колк... ЦРТДЮ Колківської селищної ради 12:23:00
Козачук Максим ЦНПВК... ЦНПВК 12:16:00
Конуць Максим Копачівськ... Копачівська ОТГ 12:14:00
Коширець Арсен с. Оленине... с. Оленине Камінь-Каширська мр 12:51:00
Левчук Єліазар Ківерцівсь... Ківерцівське ОТГ 12:25:00
Лихач Ілля Ківерцівсь... Ківерцівське ОТГ 12:30:00
Макарчук Ярослав Маневицьки... Маневицький ЦТДЮ 12:17:00
Марчук Максим Ківерцівсь... Ківерцівське ОТГ 12:20:00
Матвійчук Артем ЦРТДЮ Колк... ЦРТДЮ Колківської селищної ради 12:05:00
Матвійчук Станіслав ЦРТДЮ Колк... ЦРТДЮ Колківської селищної ради 12:46:00
Матіюк Павло ЦНПВК... ЦНПВК 12:31:00
Наумук Матвій Ковель — Ц... Ковель — ЦНПВТК 12:03:00
Нестерук Артем Ощівська г... Ощівська гімназія Горохівської МР 12:15:00
Оніщук Микола ЦРТДЮ Колк... ЦРТДЮ Колківської селищної ради 13:00:00
Пампуха Валентин Ратнівськи... Ратнівський ЦДЮТ 12:41:00
Патейчук Юрій ЦРТДЮ Колк... ЦРТДЮ Колківської селищної ради 12:27:00
Петришин Денис Копачівськ... Копачівська ОТГ 12:34:00
Підгурський Тимофій Камінь-Каш... Камінь-Каширська Мр 12:06:00
Радчук Артур Ківерцівсь... Ківерцівське ОТГ 12:13:00
Рожков Любомир Боратинськ... Боратинська ТГ 12:48:00
Самарський Данило Ковельська... Ковельська МТГ 12:50:00
Самонюк Дмитро ЦРТДЮ Колк... ЦРТДЮ Колківської селищної ради 12:57:00
Сидорук Максим Сошичненсь... Сошичненська ОТГ 12:40:00
Сидорчук Мар'ян ЦРТДЮ Колк... ЦРТДЮ Колківської селищної ради 12:10:00
Скиданюк Влад ЦНПВК... ЦНПВК 12:22:00
Смітюх Станіслав с. Оленине... с. Оленине Камінь-Каширська мр 12:39:00
Федорук Микола ЦНПВК... ЦНПВК 13:01:00
Федорчук Владислав Боратинськ... Боратинська ТГ 12:42:00
Федчик Олесь Камінь-Каш... Камінь-Каширська Мр 12:53:00
Хмура Сергій Ківерцівсь... Ківерцівське ОТГ 12:49:00
Чабан Рідіон Маневицьки... Маневицький ЦТДЮ 12:29:00
Швець Радіон Ківерцівсь... Ківерцівське ОТГ 12:37:00
Шепшелей Артур Ковель — Ц... Ковель — ЦНПВТК 12:33:00
Юскевич Станіслав Ківерцівсь... Ківерцівське ОТГ 12:02:00
Юхимук Денис Стара Вижі... Стара Вижівка 12:09:00
Якимчук Матвій Ківерцівсь... Ківерцівське ОТГ 12:08:00
Якимчук Юрій Ківерцівсь... Ківерцівське ОТГ 12:56:00
Яковський Микита Камінь-Каш... Камінь-Каширська Мр 12:01:00
Яцук Олесь Маневицьки... Маневицький ЦТДЮ 12:36:00

# Імя Команда,клуб Старт Рез Відс
Євчук Злата Боратинськ... Боратинська ТГ 12:08:00
Антонюк Дарина Ратнівськи... Ратнівський ЦДЮТ 12:22:00
Бейда Ання Голобський... Голобський ЦПО 12:30:00
Бейда Дарина Голобський... Голобський ЦПО 12:39:00
Бондарєва Анастасія Ківерцівсь... Ківерцівське ОТГ 12:24:00
Ботова Віра Голобський... Голобський ЦПО 12:13:00
Васильковська Анастасія ЦНПВК... ЦНПВК 12:43:00
Василюк Ірина Голобський... Голобський ЦПО 12:09:00
Войтович Василина OC Wolf... OC Wolf 12:12:00
Войтович Орися OC Wolf... OC Wolf 12:00:00
Гаврилюк Василина Ківерцівсь... Ківерцівське ОТГ 12:37:00
Герасимюк Софія Ківерцівсь... Ківерцівське ОТГ 12:21:00
Деркач Марта Камінь-Каш... Камінь-Каширська Мр 12:35:00
Доля Злата Голобський... Голобський ЦПО 12:02:00
Дуда Дарина Камінь-Каш... Камінь-Каширська Мр 12:38:00
Жук Дмитро Голобський... Голобський ЦПО 12:33:00
Завірюха Віка ЦНПВК... ЦНПВК 12:14:00
Касянова Олександра Ківерцівсь... Ківерцівське ОТГ 12:31:00
Кикла Юрій Ратнівськи... Ратнівський ЦДЮТ 12:15:00
Козел Ірина Голобський... Голобський ЦПО 12:42:00
Корпус Анастасія Ратнівськи... Ратнівський ЦДЮТ 12:04:00
Котюх Вероніка Ратнівськи... Ратнівський ЦДЮТ 12:07:00
Купчишина Каріна Ківерцівсь... Ківерцівське ОТГ 12:34:00
Куракіна Ангеліна Голобський... Голобський ЦПО 12:05:00
Ліпич Анна ЦНПВК... ЦНПВК 12:06:00
Негодюк Анна ЦРТДЮ Колк... ЦРТДЮ Колківської селищної ради 12:41:00
Недільська Ангеліна Ковель — Ц... Ковель — ЦНПВТК 12:26:00
Новосад Дарина Ощівська г... Ощівська гімназія Горохівської МР 12:44:00
Новосельський Денис Голобський... Голобський ЦПО 12:16:00
Оксенюк Ангеліна Камінь-Каш... Камінь-Каширська Мр 12:32:00
Островська Марія ЦНПВК... ЦНПВК 12:29:00
Парфелюк Валерія Сошичненсь... Сошичненська ОТГ 12:20:00
Пархомович Ангеліна Камінь-Каш... Камінь-Каширська Мр 12:18:00
Плужнікова Мілана Голобський... Голобський ЦПО 12:23:00
Ришкевич Вікторія Ківерцівсь... Ківерцівське ОТГ 12:17:00
Сліщук Дарина Голобський... Голобський ЦПО 12:36:00
Сікорська Єва ЦРТДЮ Колк... ЦРТДЮ Колківської селищної ради 12:28:00
Тимошик Софія Камінь-Каш... Камінь-Каширська Мр 12:25:00
Ткаченко Богдана ЦРТДЮ Колк... ЦРТДЮ Колківської селищної ради 12:01:00
Фінько Злата ЦНПВК... ЦНПВК 12:11:00
Харитоненко Поліна ЦНПВК... ЦНПВК 12:03:00
Чарук Дарія Ощівська г... Ощівська гімназія Горохівської МР 12:10:00
Читкайло Христина Ківерцівсь... Ківерцівське ОТГ 12:40:00
Шевчук Катерина Голобський... Голобський ЦПО 12:27:00
Якобчук Богдан Голобський... Голобський ЦПО 12:19:00

# Імя Команда,клуб Старт Рез Відс