Ж-12| Ж-14| Ж-16| Ж-18| Ж-20| Ж-21А| Ж-21Е| Ж-35| Ж-40| Ж-45| Ж-50| Ж-55| Ж-60| Ж-65| Ж-70| Ж-75| Ж-80| Ч-12| Ч-14| Ч-16| Ч-18| Ч-20| Ч-21А| Ч-21Е| Ч-35| Ч-40| Ч-45| Ч-50| Ч-55| Ч-60| Ч-65| Ч-70| Ч-80| Ч-85| KIDS| OPEN|

Ж-12

#п.п SI Імя Команда,клуб Старт
1 Долинка, Марта Ів.-Франк., Азимут 11:30:00
2 Каблак, Анастасія Ів.-Франк., Азимут 11:30:00
3 Павлюк, Віталіна Ів.-Франк., Азимут 11:30:00
4 Плібанська, Наталія Ів.-Франк., Азимут 11:30:00
5 Глина, Яна Волинська, Боратин 11:30:00
6 Серединська, Інна Волинська, ЦНПВТК 11:30:00
7 Борова, Катерина Вінницька, ГрОТ - Гранів 11:30:00
8 Воробйова, Поліна Дніпроп., КСО МАЙСТЕР 11:30:00
9 Гаврилець, Ольга Закарп., КСО Максимум 11:30:00
10 Герц, Аріна Закарп., КСО Максимум 11:30:00
11 Грабарчук, Аріна Закарп., КСО Максимум 11:30:00
12 Кенийз, Юлія Закарп., КСО Максимум 11:30:00
13 Лавна, Соломія Закарп., КСО Максимум 11:30:00
14 Лоя, Анна Закарп., КСО Максимум 11:30:00
15 Михайліна, Варвара Закарп., КСО Максимум 11:30:00
16 Міхайліна, Варвара Закарп., КСО Максимум 11:30:00
17 Пецка, Софія Закарп., КСО Максимум 11:30:00
18 Стрельнікова, Юліанна Закарп., КСО Максимум 11:30:00
19 Ляхович, Анна Закарп., ПАДІОН KOSMOSS 11:30:00
20 Турега, Анастасія Закарп., ПАДІОН KOSMOSS 11:30:00
21 Бубряк, Софія Закарп., ПАДІЮН SOB 11:30:00
22 Дранчак, Катерина Закарп., ПАДІЮН SOB 11:30:00
23 Шуваринська, Софія Закарп., ПАДІЮН ПЛЮС 11:30:00
24 Ковальова, Анна Київська, Kyiv Region 11:30:00
25 Полубенцева, Дарья Київська, Kyiv Region 11:30:00
26 Бортник, Антоніна Миколаївська, ВРДЮС 11:30:00
27 Кожухарь, Ганна Миколаївська, Олімп 11:30:00
28 Ратуш, Катерина Миколаївська, Олімп 11:30:00
29 Сягаєва, Сабіна Миколаївська, Олімп 11:30:00
30 Бабарикіна, Кіра Полт., ДЮКСОТ Валтекс 11:30:00
31 Бовсуновська, Мар’яна Полт., ДЮКСОТ Валтекс 11:30:00
32 Данькова, Інна Харк., КСО О-Компас 11:30:00
33 Іванченко, Марія Черкаська, КДЮСШ 11:30:00
34 Бідненко, Поліна Черкаська, КДЮСШ 11:30:00
35 Жук, Поліна Черкаська, КДЮСШ 11:30:00
36 Косенко, Єлизавета Черкаська, КДЮСШ 11:30:00
37 Пасічник, Ольга Черкаська, КДЮСШ 11:30:00
38 Глодьянова, Анна Чернів., КСО GRAND 11:30:00
39 Парахневич, Євангеліна Чернів., КСО GRAND 11:30:00
40 Тирін, Катерина Чернів., КСО GRAND 11:30:00
41 Грінько, Уляна м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 11:30:00
42 Кулінська, Габріела м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 11:30:00
43 Сухоносова, Евеліна м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 11:30:00
44 Тюлікова, Вікторія м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 11:30:00
45 Гордієнко, Ольга Дніпроп., КСО МАЙСТЕР 11:33:55
46 Полицька, Олеся Ів.-Франк., Азимут 11:45:41
47 Федоренко, Марія Полтавська, ДЮКСОТ Валтекс 11:45:42
48 Войтович, Василина Волинська, ЦНПВТК 11:45:43
49 Дегтярьова, Ксенія Харківська 11:45:44





Ж-12| Ж-14| Ж-16| Ж-18| Ж-20| Ж-21А| Ж-21Е| Ж-35| Ж-40| Ж-45| Ж-50| Ж-55| Ж-60| Ж-65| Ж-70| Ж-75| Ж-80| Ч-12| Ч-14| Ч-16| Ч-18| Ч-20| Ч-21А| Ч-21Е| Ч-35| Ч-40| Ч-45| Ч-50| Ч-55| Ч-60| Ч-65| Ч-70| Ч-80| Ч-85| KIDS| OPEN|

Ж-14

#п.п SI Імя Команда,клуб Старт
1 Machackova, Petra-Nina Slovakia, Viatoris Zvolen 11:35:00
2 Баранівська, Вікторія Ів.-Франк., Азимут 11:35:00
3 Бойсюк, Каріна Ів.-Франк., Азимут 11:35:00
4 Дітковська, Юлія Ів.-Франк., Азимут 11:35:00
5 Надворська, Катерина Волинська, Боратин 11:35:00
6 Кислюк, Ксенія Волинська, ЦНПВТК 11:35:00
7 Рискальчук, Дарина Вінницька, ГрОТ - Гранів 11:35:00
8 Кутняк, Дар’я Дніпроп., КСО МАЙСТЕР 11:35:00
9 Кушнір, Юлія Дніпроп., КСО МАЙСТЕР 11:35:00
10 Гончар, Людмила Дніпроп., СК Наш клуб 11:35:00
11 Томнюк, Вероніка Дніпроп., СК Наш клуб 11:35:00
12 Костюк, Олександра Дон., ДОЦТТДЮ Бахмут 11:35:00
13 Гладишева, Карина Дон., КСТО Зеніт Краматорськ 11:35:00
14 Беспечна, Олександра Закарп., КСО Максимум 11:35:00
15 Коваленко, Валерія Закарп., КСО Максимум 11:35:00
16 Количева, Маргарита Закарп., КСО Максимум 11:35:00
17 Ляхович, Софія Закарп., ПАДІОН KOSMOSS 11:35:00
18 Бубряк, Олександра Закарп., ПАДІЮН SOB 11:35:00
19 Козлова, Аліса Київська, Kyiv Region 11:35:00
20 Лукієнко, Юлія Київська, Kyiv Region 11:35:00
21 Муквич, Христина Київська, Kyiv Region 11:35:00
22 Міщук, Анастасія Київська, Kyiv Region 11:35:00
23 Воловик, Марія Полт., ДЮКСОТ Валтекс 11:35:00
24 Кривцова, Марія Сумська, СК СКІФ 11:35:00
25 Мудрагеля, Лідія Сумська, ЦПО КМР ТКВ 11:35:00
26 Абраменко, Віра Харк., Височаньска ДЮСШ 11:35:00
27 Абраменко, Надія Харк., Височаньска ДЮСШ 11:35:00
28 Юзкова, Кіра Харк., Височаньска ДЮСШ 11:35:00
29 Коноваленко, Анастасія Харк., КСО О-Компас 11:35:00
30 Запісочна, Віра Черкаська, КДЮСШ 11:35:00
31 Пелепець, Вікторія Чернів., КСО О-Компас 11:35:00
32 Колотило, Анна Чернівецька 11:35:00
33 Колотило, Поліна Чернівецька 11:35:00
34 Іщенко, Вероніка м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 11:35:00
35 Луцик, Єва м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 11:35:00





Ж-12| Ж-14| Ж-16| Ж-18| Ж-20| Ж-21А| Ж-21Е| Ж-35| Ж-40| Ж-45| Ж-50| Ж-55| Ж-60| Ж-65| Ж-70| Ж-75| Ж-80| Ч-12| Ч-14| Ч-16| Ч-18| Ч-20| Ч-21А| Ч-21Е| Ч-35| Ч-40| Ч-45| Ч-50| Ч-55| Ч-60| Ч-65| Ч-70| Ч-80| Ч-85| KIDS| OPEN|

Ж-16

#п.п SI Імя Команда,клуб Старт
1 Магас, Євгенія Ів.-Франк., Азимут 11:50:00
2 Галайчук, Софія Волинська, ЛФСО 11:50:00
3 Булік, Анна Волинська, ЦНПВТК 11:50:00
4 Музичук, Надія Волинська, ЦНПВТК 11:50:00
5 Денесюк, Юлія Вінницька, Восход 11:50:00
6 Логвиновська, Ольга Вінницька, Восход 11:50:00
7 Безталанна, Аліна Дніпроп., СК Наш клуб 11:50:00
8 Груба, Вероніка Дон., Азимут Краматорськ 11:50:00
9 Степанова, Поліна Закарп., ПАДІЮН Патріот 11:50:00
10 Полубенцева, Ірина Київська, Kyiv Region 11:50:00
11 Волощук, Анастасія Миколаївська, Олімп 11:50:00
12 Руднєва, Єлизавета Полт., ДЮКСОТ Валтекс 11:50:00
13 Хлус, Анастасія Полт., ДЮКСОТ Валтекс 11:50:00
14 Коваленко, Анна Полтавська, OK O-Resh 11:50:00
15 Мосієнко, Катерина Полтавська, OK O-Resh 11:50:00
16 Нижник, Віталіна Полтавська, OK O-Resh 11:50:00
17 Кошель, Дарина Черкаська, КДЮСШ 11:50:00
18 Мироненко, Мирослава Черкаська, КДЮСШ 11:50:00
19 Глодьянова, Марія Чернів., КСО GRAND 11:50:00
20 Дроник, Віталіна Чернів., КСО GRAND 11:50:00
21 Довгань, Софія Чернівецька 11:50:00
22 Чимерис, Анна м.Київ, OC Orienta 11:50:00
23 Гладка, Дарья м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 11:50:00
24 Оксюченко, Євгенія м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 11:50:00
25 Отрошенко, Софія м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 11:50:00





Ж-12| Ж-14| Ж-16| Ж-18| Ж-20| Ж-21А| Ж-21Е| Ж-35| Ж-40| Ж-45| Ж-50| Ж-55| Ж-60| Ж-65| Ж-70| Ж-75| Ж-80| Ч-12| Ч-14| Ч-16| Ч-18| Ч-20| Ч-21А| Ч-21Е| Ч-35| Ч-40| Ч-45| Ч-50| Ч-55| Ч-60| Ч-65| Ч-70| Ч-80| Ч-85| KIDS| OPEN|

Ж-18

#п.п SI Імя Команда,клуб Старт
1 Смик, Зоряна Ів.-Франк., Азимут 11:45:00
2 Оксенчук, Соломія Волинська, ЛФСО 11:45:00
3 Совенко, Юлія Вінницька, ГрОТ - Гранів 11:45:00
4 Рак, Катерина Дон., КСТО Зеніт Краматорськ 11:45:00
5 Дранчак, Крістіна Закарп., ПАДІЮН SOB 11:45:00
6 Сокур, Дар’я Київська, Kyiv Region 11:45:00
7 Медвідь, Юлія Львівська, НАСВ 11:45:00
8 Гришанова, Аліна Сумська, СК СКІФ 11:45:00
9 Коноваленко, Діана Харк., КСО О-Компас 11:45:00
10 Дущак, Валентина Чернівецька 11:45:00
11 Аскерова, Світлана м.Київ, Sever 11:45:00
12 Бородавка, Софія м.Київ, Sever 11:45:00
13 Компанець, Катерина м.Київ, Sever 11:45:00
14 Мізернюк, Мирослава м.Київ, Sever 11:45:00





Ж-12| Ж-14| Ж-16| Ж-18| Ж-20| Ж-21А| Ж-21Е| Ж-35| Ж-40| Ж-45| Ж-50| Ж-55| Ж-60| Ж-65| Ж-70| Ж-75| Ж-80| Ч-12| Ч-14| Ч-16| Ч-18| Ч-20| Ч-21А| Ч-21Е| Ч-35| Ч-40| Ч-45| Ч-50| Ч-55| Ч-60| Ч-65| Ч-70| Ч-80| Ч-85| KIDS| OPEN|

Ж-20

#п.п SI Імя Команда,клуб Старт
1 Єнкало, Ольга Ів.-Франк., Азимут 11:50:00
2 Доценко, Катерина Волинська, ЛФСО 11:50:00
3 Солоненко, Аліна Вінницька 11:50:00
4 Жинкевич, Олександра Закарп., КСО Максимум 11:50:00
5 Андріанова, Анастасія Львівська, НАСВ 11:50:00
6 Арбузова, Вероніка Сумська, СК СКІФ 11:50:00
7 Сімонова, Маргарита м.Київ, Sever 11:50:00





Ж-12| Ж-14| Ж-16| Ж-18| Ж-20| Ж-21А| Ж-21Е| Ж-35| Ж-40| Ж-45| Ж-50| Ж-55| Ж-60| Ж-65| Ж-70| Ж-75| Ж-80| Ч-12| Ч-14| Ч-16| Ч-18| Ч-20| Ч-21А| Ч-21Е| Ч-35| Ч-40| Ч-45| Ч-50| Ч-55| Ч-60| Ч-65| Ч-70| Ч-80| Ч-85| KIDS| OPEN|

Ж-21А

#п.п SI Імя Команда,клуб Старт
1 Мельник, Христина Волинська, ЛФСО 11:45:00
2 Петришина, Юлія Волинська, ЛФСО 11:45:00
3 Конова, Тетяна Дніпроп., СК Наш клуб 11:45:00
4 Алексєєва, Марина Дон., КСТО Зеніт Краматорськ 11:45:00
5 Олексій, Євгенія Закарп., КСО Максимум 11:45:00
6 Більце, Юлія Закарп., ПАДІЮН SOB 11:45:00
7 Колосова, Дарина Київська, Kyiv Region 11:45:00
8 Колмичек, Дар’я Луганська, Sever 11:45:00
9 В’юницька, Валерія Полт., ДЮКСОТ Валтекс 11:45:00
10 Москалець, Марія м.Київ, LeO-Team 11:45:00
11 Лисак, Мирослава м.Київ, Зелеста 11:45:00
12 Гавриленко, Олена м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 11:45:00
13 Гербіч, Анастасія м.Київ, Київська Русь 11:45:00





Ж-12| Ж-14| Ж-16| Ж-18| Ж-20| Ж-21А| Ж-21Е| Ж-35| Ж-40| Ж-45| Ж-50| Ж-55| Ж-60| Ж-65| Ж-70| Ж-75| Ж-80| Ч-12| Ч-14| Ч-16| Ч-18| Ч-20| Ч-21А| Ч-21Е| Ч-35| Ч-40| Ч-45| Ч-50| Ч-55| Ч-60| Ч-65| Ч-70| Ч-80| Ч-85| KIDS| OPEN|

Ж-21Е

#п.п SI Імя Команда,клуб Старт
1 Мироненко, Олена Вінницька, Восход 11:50:00
2 Старцева, Валерія Дон., ДОЦТТДЮ Бахмут 11:50:00
3 Бабич, Олена Львівська, LeO-Team 11:50:00
4 Гупало, Ольга Львівська, LeO-Team 11:50:00
5 Зайцева, Єлизавета Львівська, LeO-Team 11:50:00
6 Замахіна, Тетяна Полт., ДЮКСОТ Валтекс 11:50:00
7 Карпенко, Юлія Сумська 11:50:00
8 Данькова, Олена Харк., КСО О-Компас 11:50:00
9 Нігда, Альона Чернів., КСО GRAND 11:50:00
10 Дуднік, Світлана м.Київ, Kislorod 11:50:00
11 Балась, Анна м.Київ, Sever 11:50:00
12 Доценко, Олена м.Київ, Sever 11:50:00
13 Котляр, Поліна м.Київ, Sever 11:50:00
14 Ванасаун, Анна м.Київ, Київська Русь 11:50:00





Ж-12| Ж-14| Ж-16| Ж-18| Ж-20| Ж-21А| Ж-21Е| Ж-35| Ж-40| Ж-45| Ж-50| Ж-55| Ж-60| Ж-65| Ж-70| Ж-75| Ж-80| Ч-12| Ч-14| Ч-16| Ч-18| Ч-20| Ч-21А| Ч-21Е| Ч-35| Ч-40| Ч-45| Ч-50| Ч-55| Ч-60| Ч-65| Ч-70| Ч-80| Ч-85| KIDS| OPEN|

Ж-35

#п.п SI Імя Команда,клуб Старт
1 Machackova, Natalia Slovakia, Viatoris Zvolen 11:50:00
2 Бурда, Інга Волинська, ЛФСО 11:50:00
3 Осипенко, Олена Закарп., ПАДІОН KOSMOSS 11:50:00
4 Москаленко, Ірина Полт., ДЮКСОТ Валтекс 11:50:00
5 Дегтярьова, Валентина Харківська 11:50:00
6 Уфімцева, Тетяна Черкаська, КДЮСШ 11:50:00
7 Жильцова, Тетяна Чернів., КСО О-Компас 11:50:00
8 Магльована, Валентина м.Київ, Sever 11:50:00





Ж-12| Ж-14| Ж-16| Ж-18| Ж-20| Ж-21А| Ж-21Е| Ж-35| Ж-40| Ж-45| Ж-50| Ж-55| Ж-60| Ж-65| Ж-70| Ж-75| Ж-80| Ч-12| Ч-14| Ч-16| Ч-18| Ч-20| Ч-21А| Ч-21Е| Ч-35| Ч-40| Ч-45| Ч-50| Ч-55| Ч-60| Ч-65| Ч-70| Ч-80| Ч-85| KIDS| OPEN|

Ж-40

#п.п SI Імя Команда,клуб Старт
1 Мелимука, Вікторія Волинська, ЛФСО 11:50:00
2 Гордієнко, Вікторія Дніпроп., КСО МАЙСТЕР 11:50:00
3 Полубенцева, Світлана Київська, Kyiv Region 11:50:00
4 Памбук, Світлана Одеська, Odessa Team 11:50:00
5 Чимерис, Олена м.Київ, OC Orienta 11:50:00





Ж-12| Ж-14| Ж-16| Ж-18| Ж-20| Ж-21А| Ж-21Е| Ж-35| Ж-40| Ж-45| Ж-50| Ж-55| Ж-60| Ж-65| Ж-70| Ж-75| Ж-80| Ч-12| Ч-14| Ч-16| Ч-18| Ч-20| Ч-21А| Ч-21Е| Ч-35| Ч-40| Ч-45| Ч-50| Ч-55| Ч-60| Ч-65| Ч-70| Ч-80| Ч-85| KIDS| OPEN|

Ж-45

#п.п SI Імя Команда,клуб Старт
1 Moldoo, Ana Romania, Sportiv Breaza 11:30:00
2 Дем’янчук, Олена Волинська, ЛФСО 11:30:00
3 Сичук, Лариса Волинська, ЛФСО 11:30:00
4 Черняк, Світлана Волинська, ЛФСО 11:30:00
5 Уманець, Наталія Вінницька, ГрОТ - Гранів 11:30:00
6 Вагіна, Юлія Миколаївська 11:30:00
7 Нікітенко, Вероніка Миколаївська, Олімп 11:30:00
8 Ростальна, Вікторія Сумська, ЦПО КМР ТКВ 11:30:00
9 Бевзо, Валентина Чернів., КСО МІДІЗ 11:30:00





Ж-12| Ж-14| Ж-16| Ж-18| Ж-20| Ж-21А| Ж-21Е| Ж-35| Ж-40| Ж-45| Ж-50| Ж-55| Ж-60| Ж-65| Ж-70| Ж-75| Ж-80| Ч-12| Ч-14| Ч-16| Ч-18| Ч-20| Ч-21А| Ч-21Е| Ч-35| Ч-40| Ч-45| Ч-50| Ч-55| Ч-60| Ч-65| Ч-70| Ч-80| Ч-85| KIDS| OPEN|

Ж-50

#п.п SI Імя Команда,клуб Старт
1 Лавриненко, Наталія Дон., СК Лиман 11:45:00
2 Афанаскіна, Жанна Закарпатська 11:45:00
3 Костіна, Олена Луганська, Sever 11:45:00
4 Бабюк, Валентина Хмельницька 11:45:00





Ж-12| Ж-14| Ж-16| Ж-18| Ж-20| Ж-21А| Ж-21Е| Ж-35| Ж-40| Ж-45| Ж-50| Ж-55| Ж-60| Ж-65| Ж-70| Ж-75| Ж-80| Ч-12| Ч-14| Ч-16| Ч-18| Ч-20| Ч-21А| Ч-21Е| Ч-35| Ч-40| Ч-45| Ч-50| Ч-55| Ч-60| Ч-65| Ч-70| Ч-80| Ч-85| KIDS| OPEN|

Ж-55

#п.п SI Імя Команда,клуб Старт
1 Малоголовчук, Інна Вінницька, Восход 11:30:00
2 Хохлова, Світлана Дон., Орієнтир Дружківка 11:30:00
3 Колмичек, Ірина Луганська, Sever 11:30:00
4 Дуднік, Тетяна м.Київ, Kislorod 11:30:00
5 Цимбаленко, Наталія м.Київ, O-club 11:30:00





Ж-12| Ж-14| Ж-16| Ж-18| Ж-20| Ж-21А| Ж-21Е| Ж-35| Ж-40| Ж-45| Ж-50| Ж-55| Ж-60| Ж-65| Ж-70| Ж-75| Ж-80| Ч-12| Ч-14| Ч-16| Ч-18| Ч-20| Ч-21А| Ч-21Е| Ч-35| Ч-40| Ч-45| Ч-50| Ч-55| Ч-60| Ч-65| Ч-70| Ч-80| Ч-85| KIDS| OPEN|

Ж-60

#п.п SI Імя Команда,клуб Старт
1 Душко, Наталія Вінницька, Восход 11:30:00
2 Рудакова, Олена Дніпроп., КСО МАЙСТЕР 11:30:00
3 Котило, Галина Львівська, LeO-Team 11:30:00
4 Стоян, Людмила Одеська, Odessa Team 11:30:00
5 Атаманюк, Тетяна Хмельницька 11:30:00
6 Тумак, Антоніна Чернів., КСО МІДІЗ 11:30:00





Ж-12| Ж-14| Ж-16| Ж-18| Ж-20| Ж-21А| Ж-21Е| Ж-35| Ж-40| Ж-45| Ж-50| Ж-55| Ж-60| Ж-65| Ж-70| Ж-75| Ж-80| Ч-12| Ч-14| Ч-16| Ч-18| Ч-20| Ч-21А| Ч-21Е| Ч-35| Ч-40| Ч-45| Ч-50| Ч-55| Ч-60| Ч-65| Ч-70| Ч-80| Ч-85| KIDS| OPEN|

Ж-65

#п.п SI Імя Команда,клуб Старт
1 Гуцаленко, Тетяна Волинська, ЛФСО 11:35:00
2 Гузь, Любов Луганська 11:35:00
3 Соломічева, Тетяна Одеська, Odessa Team 11:35:00





Ж-12| Ж-14| Ж-16| Ж-18| Ж-20| Ж-21А| Ж-21Е| Ж-35| Ж-40| Ж-45| Ж-50| Ж-55| Ж-60| Ж-65| Ж-70| Ж-75| Ж-80| Ч-12| Ч-14| Ч-16| Ч-18| Ч-20| Ч-21А| Ч-21Е| Ч-35| Ч-40| Ч-45| Ч-50| Ч-55| Ч-60| Ч-65| Ч-70| Ч-80| Ч-85| KIDS| OPEN|

Ж-70

#п.п SI Імя Команда,клуб Старт
1 Авраменко, Людмила Дніпроп., Карніка 11:30:00
2 Данченко, Віра Хмельницька 11:30:00





Ж-12| Ж-14| Ж-16| Ж-18| Ж-20| Ж-21А| Ж-21Е| Ж-35| Ж-40| Ж-45| Ж-50| Ж-55| Ж-60| Ж-65| Ж-70| Ж-75| Ж-80| Ч-12| Ч-14| Ч-16| Ч-18| Ч-20| Ч-21А| Ч-21Е| Ч-35| Ч-40| Ч-45| Ч-50| Ч-55| Ч-60| Ч-65| Ч-70| Ч-80| Ч-85| KIDS| OPEN|

Ж-75

#п.п SI Імя Команда,клуб Старт





Ж-12| Ж-14| Ж-16| Ж-18| Ж-20| Ж-21А| Ж-21Е| Ж-35| Ж-40| Ж-45| Ж-50| Ж-55| Ж-60| Ж-65| Ж-70| Ж-75| Ж-80| Ч-12| Ч-14| Ч-16| Ч-18| Ч-20| Ч-21А| Ч-21Е| Ч-35| Ч-40| Ч-45| Ч-50| Ч-55| Ч-60| Ч-65| Ч-70| Ч-80| Ч-85| KIDS| OPEN|

Ж-80

#п.п SI Імя Команда,клуб Старт
1 Степаненко, Елаїда м.Київ, O-club 11:30:00





Ж-12| Ж-14| Ж-16| Ж-18| Ж-20| Ж-21А| Ж-21Е| Ж-35| Ж-40| Ж-45| Ж-50| Ж-55| Ж-60| Ж-65| Ж-70| Ж-75| Ж-80| Ч-12| Ч-14| Ч-16| Ч-18| Ч-20| Ч-21А| Ч-21Е| Ч-35| Ч-40| Ч-45| Ч-50| Ч-55| Ч-60| Ч-65| Ч-70| Ч-80| Ч-85| KIDS| OPEN|

Ч-12

#п.п SI Імя Команда,клуб Старт
1 Patras, Simon Slovakia, HADVEO Banska Bystrica 11:35:00
2 Єнкало, Михайло Ів.-Франк., Азимут 11:35:00
3 Бережанський, Олег Ів.-Франк., Азимут 11:35:00
4 Голущук, Костянтин Ів.-Франк., Азимут 11:35:00
5 Ждан, Максим Ів.-Франк., Азимут 11:35:00
6 Каблак, Максим Ів.-Франк., Азимут 11:35:00
7 Прокопів, Назар Ів.-Франк., Азимут 11:35:00
8 Гончаров, Максим Волинська, Боратин 11:35:00
9 Рябко, Гліб Волинська, ЦНПВТК 11:35:00
10 Скиданюк, Владислав Волинська, ЦНПВТК 11:35:00
11 ШепшелейАртур, Волинська, ЦНПВТК 11:35:00
12 Степанець, Єгор Вінницька, Восход 11:35:00
13 Гринчук, Кирил Дніпроп., КСО МАЙСТЕР 11:35:00
14 Малоок, Валерій Дніпроп., КСО МАЙСТЕР 11:35:00
15 Ренгус, Тимофій Дніпроп., СК Наш клуб 11:35:00
16 Стецо, Денис Закарп., КЗПО ПАДІЮНу 11:35:00
17 Бородько, Артем Закарп., КСО Максимум 11:35:00
18 Булина, Томаш Закарп., КСО Максимум 11:35:00
19 Галатиба, Григорій Закарп., КСО Максимум 11:35:00
20 Гудуков, Максим Закарп., КСО Максимум 11:35:00
21 Джанаєв, Тимофій Закарп., КСО Максимум 11:35:00
22 Жинкевич, Натан Закарп., КСО Максимум 11:35:00
23 Кенийз, Сергій Закарп., КСО Максимум 11:35:00
24 Куруц, Ілля Закарп., КСО Максимум 11:35:00
25 Лепканич, Максим Закарп., КСО Максимум 11:35:00
26 Нагорний, Назар Закарп., КСО Максимум 11:35:00
27 Стрельніков, Максим Закарп., КСО Максимум 11:35:00
28 Ухатюк, Максим Закарп., КСО Максимум 11:35:00
29 Чернушенко, Ілля Закарп., КСО Максимум 11:35:00
30 Яцишин, Володимир Закарп., КСО Максимум 11:35:00
31 Шаповал, Богдан Закарп., ПАДІОН KOSMOSS 11:35:00
32 Бронніков, Євгеній Київська, Kyiv Region 11:35:00
33 Майгур, Андрій Київська, Kyiv Region 11:35:00
34 Неплях, Михайло Київська, Kyiv Region 11:35:00
35 Сінченко, Кирил Київська, Kyiv Region 11:35:00
36 Тєрєхов, Азарій Київська, Kyiv Region 11:35:00
37 Синиця, Лев Миколаївська, ВРДЮС 11:35:00
38 Джус, Назар Миколаївська, Олімп 11:35:00
39 Свідніцький, Олександр Миколаївська, Олімп 11:35:00
40 Бовсуновський, Іван Полт., ДЮКСОТ Валтекс 11:35:00
41 Левченко, Данило Ан. Полт., ДЮКСОТ Валтекс 11:35:00
42 Головко, Євгеній Сумська, ДЮСШ ОЛІМП 11:35:00
43 Войтенко, Євген Сумська, ЦПО КМР ТКВ 11:35:00
44 Сорока, Арсен Сумська, ЦПО КМР ТКВ 11:35:00
45 Сорока, Мирослав Сумська, ЦПО КМР ТКВ 11:35:00
46 Ільченко, Арсеній Харк., Височаньска ДЮСШ 11:35:00
47 Савченко, Ілля Харк., КСО О-Компас 11:35:00
48 Золотоверхий, Даніїл Черкаська 11:35:00
49 Нікітін, Артем Черкаська 11:35:00
50 Савенко, Ростислав Черкаська, КДЮСШ 11:35:00
51 Іванов, Ярема Чернів., КСО GRAND 11:35:00
52 Колядинський, Тарас Чернів., КСО GRAND 11:35:00
53 Ковтюк, Олег Чернів., КСО Буковина 11:35:00
54 Рябченко, Микола Чернів., КСО МІДІЗ 11:35:00
55 Бойко, Ілля м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 11:35:00
56 Жуков, Богдан м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 11:35:00
57 Крайнюченко, Ярослав м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 11:35:00
58 Кулаков, Тимофій м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 11:35:00
59 Мокрий, Михайло м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 11:35:00
60 Паюк, Артем м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 11:35:00
61 Посипайко, Єгор м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 11:35:00
62 Томашевський, Андрій м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 11:35:00
63 Шаленко, Назарій м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 11:35:00
64 Бескровний, Олександр Сумська, ЦПО КМР ТКВ 11:35:28





Ж-12| Ж-14| Ж-16| Ж-18| Ж-20| Ж-21А| Ж-21Е| Ж-35| Ж-40| Ж-45| Ж-50| Ж-55| Ж-60| Ж-65| Ж-70| Ж-75| Ж-80| Ч-12| Ч-14| Ч-16| Ч-18| Ч-20| Ч-21А| Ч-21Е| Ч-35| Ч-40| Ч-45| Ч-50| Ч-55| Ч-60| Ч-65| Ч-70| Ч-80| Ч-85| KIDS| OPEN|

Ч-14

#п.п SI Імя Команда,клуб Старт
1 Балашовець, Олександр Ів.-Франк., Азимут 11:40:00
2 Когут, Юрій Ів.-Франк., Азимут 11:40:00
3 Пукіш, Максим Ів.-Франк., Азимут 11:40:00
4 Федоровський, Олександр Ів.-Франк., Азимут 11:40:00
5 Мазурок, Денис Волинська, Боратин 11:40:00
6 Катрушин, Максим Волинська, ЦНПВТК 11:40:00
7 Жуковський, Владислав Вінницька, Восход 11:40:00
8 Грицина, Ілля Вінницька, ГрОТ - Гранів 11:40:00
9 Гордієнко, Валерій Дніпроп., КСО МАЙСТЕР 11:40:00
10 Губаков, Сергій Дніпроп., КСО МАЙСТЕР 11:40:00
11 Кушнір, Павло Дніпроп., КСО МАЙСТЕР 11:40:00
12 Федосєєв, Максим Дніпроп., КСО МАЙСТЕР 11:40:00
13 Самойленко, Олександр Дніпроп., СК Наш клуб 11:40:00
14 Киян, Іван Дон., Пошук Бахмут 11:40:00
15 Бугайцов, Максим Закарп., КСО Максимум 11:40:00
16 Вашаш, Віталій Закарп., КСО Максимум 11:40:00
17 Вашаш, Михайло Закарп., КСО Максимум 11:40:00
18 Бевз, Андрій Київська, Kyiv Region 11:40:00
19 Неплях, Володимир Київська, Kyiv Region 11:40:00
20 Чудінов, Роман Київська, Kyiv Region 11:40:00
21 Павлов, Андрій Київська, Ірпінська ДЮСШ 11:40:00
22 Воловенко, Артур Київська, Коцюб. ДЮСШ 11:40:00
23 Галітко, Платон Миколаївська, ВРДЮС 11:40:00
24 Яковенко, Ілля Миколаївська, ВРДЮС 11:40:00
25 Ніколаєнко, Владислав Миколаївська, Олімп 11:40:00
26 Нікітенко, Аркадій Миколаївська, Олімп 11:40:00
27 Гавриш, Іван Полт., ДЮКСОТ Валтекс 11:40:00
28 Даценко, Артем Полт., ДЮКСОТ Валтекс 11:40:00
29 Кучеренко, Данило Полт., ДЮКСОТ Валтекс 11:40:00
30 Шило, Олексій Полт., ДЮКСОТ Валтекс 11:40:00
31 Панець, Іван Полтавська, OK O-Resh 11:40:00
32 Марченко, Дмитро Полтавська, ДЮКСОТ Валтекс 11:40:00
33 Кривцов, Олексій Сумська, СК СКІФ 11:40:00
34 Левітін, Богдан Сумська, ЦПО КМР ТКВ 11:40:00
35 Левітін, Денис Сумська, ЦПО КМР ТКВ 11:40:00
36 Оболоник, Тимофій Сумська, ЦПО КМР ТКВ 11:40:00
37 Балановський, Олексій Харк., Височаньска ДЮСШ 11:40:00
38 Носуля, Егор Харк., Височаньска ДЮСШ 11:40:00
39 Федотов, Андрій Харк., КСО О-Компас 11:40:00
40 Дегтярьов, Олександр Харк., Клуб Мухомор 11:40:00
41 Тарарін, Андрій Хмельницька 11:40:00
42 Зозуля, Єгор Черкаська, КДЮСШ 11:40:00
43 Сухенко, Максим Черкаська, КДЮСШ 11:40:00
44 Кирилюк, Назар Чернів., КСО GRAND 11:40:00
45 Йоненко, Тимофій м.Київ, Kislorod 11:40:00
46 Баглей, Даніл м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 11:40:00
47 Замковий, Владислав м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 11:40:00
48 Козак, Станіслав м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 11:40:00
49 Крайнюченко, Владислав м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 11:40:00
50 Польський, Тимофій м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 11:40:00
51 Саварін, Артем м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця 11:40:00
52 Шевчук, Станіслав Волинська, Боратин 11:41:42





Ж-12| Ж-14| Ж-16| Ж-18| Ж-20| Ж-21А| Ж-21Е| Ж-35| Ж-40| Ж-45| Ж-50| Ж-55| Ж-60| Ж-65| Ж-70| Ж-75| Ж-80| Ч-12| Ч-14| Ч-16| Ч-18| Ч-20| Ч-21А| Ч-21Е| Ч-35| Ч-40| Ч-45| Ч-50| Ч-55| Ч-60| Ч-65| Ч-70| Ч-80| Ч-85| KIDS| OPEN|

Ч-16

#п.п SI Імя Команда,клуб Старт
1 Ардан, Сергій Ів.-Франк., Азимут 11:45:00
2 Ганілов, Гордій Ів.-Франк., Азимут 11:45:00
3 Лавренчук, Назар Волинська, Боратин 11:45:00
4 Бортник, Андрій Волинська, ЦНПВТК 11:45:00
5 Кислюк, Максим Волинська, ЦНПВТК 11:45:00
6 Кошіль, Іван Волинська, ЦНПВТК 11:45:00
7 Жуковський, Артем Вінницька, Восход 11:45:00
8 Козловський, Гліб Вінницька, Восход 11:45:00
9 Шевела, Андрій Вінницька, Восход 11:45:00
10 Кузнецов, Кіріл Дніпроп., КСО МАЙСТЕР 11:45:00
11 Фомічов, Іван Дніпроп., СК Наш клуб 11:45:00
12 Житков, Євген Дон., Sever 11:45:00
13 Костюк, Богдан Дон., ДОЦТТДЮ Бахмут 11:45:00
14 Лященко, Юрій Дон., КСТО Зеніт Краматорськ 11:45:00