Ч-14
Місце | Імя | Результат | 42 | 31 | 43 | 34 | 36 | 33 | 41 | 39 | 40 | 100 | Фініш | Результат | Імя |
1 | Юхимук Денис Старовижівський ЦДЮТ |
8:29 ЛІДЕР |
8:29 0:08 |
8:29 ЛІДЕР |
Юхимук Денис Старовижівський ЦДЮТ |
||||||||||
2 | Федчик Олесь Камінь-Каширська МР |
8:56 + 0:27 |
8:56 0:11 |
8:56 + 0:27 |
Федчик Олесь Камінь-Каширська МР |
||||||||||
3 | Вітовщик Владислав Залізниця |
10:05 + 1:36 |
10:05 0:10 |
10:05 + 1:36 |
Вітовщик Владислав Залізниця |
||||||||||
4 | Зімич Ілля Боратинська ТГ |
10:12 + 1:43 |
10:12 0:10 |
10:12 + 1:43 |
Зімич Ілля Боратинська ТГ |
||||||||||
5 | Жалай Олександр Ковельська СЮТур |
10:23 + 1:54 |
10:23 0:09 |
10:23 + 1:54 |
Жалай Олександр Ковельська СЮТур |
||||||||||
6 | Яковський Микита Камінь-Каширська МР |
10:32 + 2:03 |
10:32 0:11 |
10:32 + 2:03 |
Яковський Микита Камінь-Каширська МР |
||||||||||
7 | Шепшелей Артур Ковельська ТГ |
10:44 + 2:15 |
10:44 0:10 |
10:44 + 2:15 |
Шепшелей Артур Ковельська ТГ |
||||||||||
8 | Глушко Володимир Ратнівський ЦДЮТ |
11:00 + 2:31 |
11:00 0:12 |
11:00 + 2:31 |
Глушко Володимир Ратнівський ЦДЮТ |
||||||||||
9 | Наумук Матвій Ковельська ТГ |
11:02 + 2:33 |
11:02 0:10 |
11:02 + 2:33 |
Наумук Матвій Ковельська ТГ |
||||||||||
10 | Завадський Богдан Старовижівський ЦДЮТ |
11:28 + 2:59 |
11:28 0:09 |
11:28 + 2:59 |
Завадський Богдан Старовижівський ЦДЮТ |
||||||||||
11 | Ткач Артем СЮТур Камінь-Каширської МР- 2 |
11:36 + 3:07 |
11:36 0:09 |
11:36 + 3:07 |
Ткач Артем СЮТур Камінь-Каширської МР- 2 |
||||||||||
12 | Ковальчук Павло Воєгощанський ліцей |
11:40 + 3:11 |
11:40 0:12 |
11:40 + 3:11 |
Ковальчук Павло Воєгощанський ліцей |
||||||||||
13 | Гальом Артем СЮТур К-Каширської МР |
12:12 + 3:43 |
12:12 0:09 |
12:12 + 3:43 |
Гальом Артем СЮТур К-Каширської МР |
||||||||||
14 | Гаврилюк Богдан А Старовижівський ЦДЮТ |
12:25 + 3:56 |
12:25 0:11 |
12:25 + 3:56 |
Гаврилюк Богдан А Старовижівський ЦДЮТ |
||||||||||
15 | Шевчук Максим Рівненська ТГ |
12:53 + 4:24 |
12:53 0:10 |
12:53 + 4:24 |
Шевчук Максим Рівненська ТГ |
||||||||||
16 | Гурський Олександр ЦРТДЮ Колківської с.р |
13:00 + 4:31 |
13:00 0:10 |
13:00 + 4:31 |
Гурський Олександр ЦРТДЮ Колківської с.р |
||||||||||
17 | Пампуха Валентин Ратнівський ЦДЮТ |
13:06 + 4:37 |
13:06 0:11 |
13:06 + 4:37 |
Пампуха Валентин Ратнівський ЦДЮТ |
||||||||||
18 | Бортник Вадим Рівненська ТГ |
13:27 + 4:58 |
13:27 0:11 |
13:27 + 4:58 |
Бортник Вадим Рівненська ТГ |
||||||||||
19 | Кельб Михайло Іваничівський ліцей №2 |
13:51 + 5:22 |
13:51 0:10 |
13:51 + 5:22 |
Кельб Михайло Іваничівський ліцей №2 |
||||||||||
20 | Музичук Андрій Затурцівська с. р. |
14:18 + 5:49 |
14:18 0:10 |
14:18 + 5:49 |
Музичук Андрій Затурцівська с. р. |
||||||||||
21 | Смічик Богдан Маневицький ЦТДЮ |
14:26 + 5:57 |
14:26 0:13 |
14:26 + 5:57 |
Смічик Богдан Маневицький ЦТДЮ |
||||||||||
22 | Масюк Дмитро Любешівська ТГ |
15:08 + 6:39 |
15:08 0:09 |
15:08 + 6:39 |
Масюк Дмитро Любешівська ТГ |
||||||||||
23 | Телещук Орест Рівненська ТГ |
15:33 + 7:04 |
15:33 0:10 |
15:33 + 7:04 |
Телещук Орест Рівненська ТГ |
||||||||||
24 | Матвійчук Юрій Іваничівський ліцей №2 |
16:33 + 8:04 |
16:33 0:09 |
16:33 + 8:04 |
Матвійчук Юрій Іваничівський ліцей №2 |
||||||||||
25 | Ковальчук Дмитро Старовижівська ТГ |
17:01 + 8:32 |
17:01 0:09 |
17:01 + 8:32 |
Ковальчук Дмитро Старовижівська ТГ |
||||||||||
26 | Федорук Микола Луцьк 2 |
17:40 + 9:11 |
17:40 0:09 |
17:40 + 9:11 |
Федорук Микола Луцьк 2 |
||||||||||
27 | Корчук Владислав Вишнівська ТГ |
18:02 + 9:33 |
18:02 0:09 |
18:02 + 9:33 |
Корчук Владислав Вишнівська ТГ |
||||||||||
28 | Ляшук Петро Вишнівська ТГ |
18:29 +10:00 |
18:29 0:12 |
18:29 +10:00 |
Ляшук Петро Вишнівська ТГ |
||||||||||
29 | Потапенко Владислав Любешівська ТГ |
19:14 +10:45 |
19:14 0:10 |
19:14 +10:45 |
Потапенко Владислав Любешівська ТГ |
||||||||||
30 | Занюк Артем Шацький БДЮТ |
19:24 +10:55 |
19:24 0:17 |
19:24 +10:55 |
Занюк Артем Шацький БДЮТ |
||||||||||
31 | Новодольський Дмитро Затурцівська с. р. |
19:26 +10:57 |
19:26 0:11 |
19:26 +10:57 |
Новодольський Дмитро Затурцівська с. р. |
||||||||||
32 | Шпеко Артем Ковельська СЮТур |
20:43 +12:14 |
20:43 0:10 |
20:43 +12:14 |
Шпеко Артем Ковельська СЮТур |
||||||||||
33 | Бейгер Олександр Голобська ТГ |
23:39 +15:10 |
23:39 0:11 |
23:39 +15:10 |
Бейгер Олександр Голобська ТГ |
||||||||||
34 | Петровський Максим Затурцівська с. р. |
24:35 +16:06 |
24:35 0:13 |
24:35 +16:06 |
Петровський Максим Затурцівська с. р. |
||||||||||
35 | Кіналєвський Дмитро Іваничівський ліцей №2 |
25:54 +17:25 |
25:54 0:16 |
25:54 +17:25 |
Кіналєвський Дмитро Іваничівський ліцей №2 |
||||||||||
36 | Швайко Роман Любешівська ТГ |
26:21 +17:52 |
26:21 0:11 |
26:21 +17:52 |
Швайко Роман Любешівська ТГ |
||||||||||
37 | Гапонюк Іван Воєгощанський ліцей |
29:36 +21:07 |
29:36 0:09 |
29:36 +21:07 |
Гапонюк Іван Воєгощанський ліцей |
||||||||||
38 | Ткачук Ярослав Затурцівська с. р. |
30:24 +21:55 |
30:24 0:11 |
30:24 +21:55 |
Ткачук Ярослав Затурцівська с. р. |
||||||||||
39 | Никонюк Олександр Іваничівський ліцей №2 |
31:32 +23:03 |
31:32 0:12 |
31:32 +23:03 |
Никонюк Олександр Іваничівський ліцей №2 |
||||||||||
40 | Скиданюк Влад Луцьк 1 |
33:14 +24:45 |
33:14 0:09 |
33:14 +24:45 |
Скиданюк Влад Луцьк 1 |
||||||||||
41 | Жилко Григорій Залізниця |
34:24 +25:55 |
34:24 0:12 |
34:24 +25:55 |
Жилко Григорій Залізниця |
||||||||||
42 | Бондаренко Артем Шацький БДЮТ |
39:13 +30:44 |
39:13 0:10 |
39:13 +30:44 |
Бондаренко Артем Шацький БДЮТ |
||||||||||
43 | Гончаров Максим Боратинська ТГ |
41:32 +33:03 |
41:32 0:08 |
41:32 +33:03 |
Гончаров Максим Боратинська ТГ |
||||||||||
MP | Гальом Тарас Волинський ім. Героїв Небесної Сотні |
MP |
12:14 0:12 |
MP |
Гальом Тарас Волинський ім. Героїв Небесної Сотні |
||||||||||
MP | Войтович Ярослав Рівненська ТГ |
MP |
12:20 0:10 |
MP |
Войтович Ярослав Рівненська ТГ |
||||||||||
MP | Панасюк Андрій ЦРТДЮ Колківської с.р |
MP |
17:04 0:11 |
MP |
Панасюк Андрій ЦРТДЮ Колківської с.р |
||||||||||
MP | Ланець Павло Ковельська СЮТур |
MP |
25:08 0:09 |
MP |
Ланець Павло Ковельська СЮТур |