Ж10| Ж12| Ж14| Ж16| Ж18| Ж20| Ж21А| Ж21Е| Ж35| Ж40| Ж45| Ж50| Ж60| Ж65| Ж70| Ж75| Ч10| Ч12| Ч14| Ч16| Ч18| Ч20| Ч21А| Ч21Е| Ч35| Ч40| Ч45| Ч50| Ч55| Ч60| Ч65| Ч70| Ч75| Ч85| KIDS| OPEN| Ж55|

Ж10

Місце Імя Команда,клуб Час Відставання
1 Гордієнко Ольга Дніпроп./КСО МАЙСТЕР 11:07 ЛІДЕР
2 Свірепова Єлізавета м. Київ/Sever 13:54 + 2:47
3 Дуда Уляна м. Київ/Sever 14:11 + 3:04
4 Лаврова Софія Закарп./КСО Максимум 15:57 + 4:50
5 Кравченко Міланья м. Київ/Лідер-тур 17:31 + 6:24
6 Цимбаленко Емма Закарп./КСО Максимум 19:49 + 8:42
7 Боринська Євгенія Закарп./КСО Максимум 23:58 +12:51
8 Казакова Анастасія м. Київ/Oxygen 26:51 +15:44
9 Номеровська Даріна Сумська/СК СКІФ 27:32 +16:25
10 Касьян Олександра Віталії Полт./КСОТ Центуріон 30:41 +19:34
11 Харченко Ангеліна Сумська/СК СКІФ 32:44 +21:37
12 Кізенко Анастасія Сумська/СК СКІФ 36:19 +25:12
13 Кірпікіна Марія Сумська/КСО Орієнтир 1:09:01 +57:54
Мостова Лідія м. Київ/Лідер-тур DNF
Бородіна Анна Закарп./КСО Максимум MP
Новікова Анастасія м. Київ/Oxygen MP
Швець Катерина Сумська/КСО Орієнтир MP





Ж10| Ж12| Ж14| Ж16| Ж18| Ж20| Ж21А| Ж21Е| Ж35| Ж40| Ж45| Ж50| Ж60| Ж65| Ж70| Ж75| Ч10| Ч12| Ч14| Ч16| Ч18| Ч20| Ч21А| Ч21Е| Ч35| Ч40| Ч45| Ч50| Ч55| Ч60| Ч65| Ч70| Ч75| Ч85| KIDS| OPEN| Ж55|

Ж12

Місце Імя Команда,клуб Час Відставання
1 Кенийз Юлія Закарп./КСО Максимум 16:42 ЛІДЕР
2 Головей Анастасія Закарп./КСО Максимум 17:30 + 0:48
3 Пецка Софія Закарп./КСО Максимум 19:59 + 3:17
4 Долинка Марта Ів.-Франк./Азимут 20:51 + 4:09
5 Пономар Поліна Черкаська/ОНІКС 22:57 + 6:15
6 Ковальова Анна Київська/Kyiv Region 25:32 + 8:50
7 Демчук Ірина м. Київ/Sever 26:09 + 9:27
8 Горшкова Поліна Київська/Kyiv Region 26:23 + 9:41
9 Желудова Анастасія Полт./ДЮКСОТ Валтекс 27:08 +10:26
10 Щирова Анна Житомирська 27:46 +11:04
11 Гук Анастасія м. Київ/СОК ЛІДЕР-СПОРТ 29:30 +12:48
12 Кошик Каріна м. Київ/Лідер-тур 29:36 +12:54
13 Каблак Анастасія Ів.-Франк./Азимут 30:15 +13:33
14 Кобунько Дарина Хмельницька 31:35 +14:53
15 Полицька Олеся Ів.-Франк./Азимут 32:44 +16:02
16 Юрчак Вікторія Житом./КСО Коростишів 34:39 +17:57
17 Христич Анна м. Київ/Лідер-тур 34:55 +18:13
18 Бикова Надія Сумська/КСО Орієнтир 35:08 +18:26
19 Тирін Катерина Чернів./КСО ”GRAND” 35:36 +18:54
20 Дегтярьова Ксенія Закарп./КСО Максимум 37:24 +20:42
21 Косенко Єлизавета Черкаська/ОНІКС 44:17 +27:35
22 Ляхович Анна Закарпатська 45:48 +29:06
23 Скубенич Тетяна Закарп./КСО Максимум 49:31 +32:49
24 Боровицька Валерія Вол./Боратин 49:53 +33:11
25 Переверзєва Марія Київська/Kyiv Region 50:58 +34:16
26 Бондарчук Марія Житомирська 56:52 +40:10
27 Сінгур Катерина Сумська/СК СКІФ 1:09:24 +52:42
28 Галушкай Емілія Закарпатська 2:06:04 +1:49:22
Соболівська Єва Житом./КСО Коростишів DNS
Денисенко Дар’я Сумська/СК СКІФ MP
Ломкова Валерія Луганська/ЦТКЭУМ MP
Посенко Софія Сумська MP
Саглай Марія Сергіївна Сумська MP





Ж10| Ж12| Ж14| Ж16| Ж18| Ж20| Ж21А| Ж21Е| Ж35| Ж40| Ж45| Ж50| Ж60| Ж65| Ж70| Ж75| Ч10| Ч12| Ч14| Ч16| Ч18| Ч20| Ч21А| Ч21Е| Ч35| Ч40| Ч45| Ч50| Ч55| Ч60| Ч65| Ч70| Ч75| Ч85| KIDS| OPEN| Ж55|

Ж14

Місце Імя Команда,клуб Час Відставання
1 Воробйова Поліна Дніпроп./КСО МАЙСТЕР 26:24 ЛІДЕР
2 Количева Маргарита Закарп./КСО Максимум 26:50 + 0:26
3 Осінська Анастасія Житом./КСО Коростишів 28:19 + 1:55
4 Трухній Милослава Житом./КСО Коростишів 28:49 + 2:25
5 Бідненко Поліна Черкаська/ОНІКС 28:53 + 2:29
6 Юзкова Кіра Харківська 29:09 + 2:45
7 Ширикалова Анна Одеська/КСО О-Компас 29:19 + 2:55
8 Муквич Христина Київська/Kyiv Region 29:39 + 3:15
9 Воловик Марія Полт./ДЮКСОТ Валтекс 30:46 + 4:22
10 Дереженець Софія Житом./КСО Коростишів 31:42 + 5:18
11 Жук Поліна Черкаська/ОНІКС 32:16 + 5:52
12 Панченко Іванна Черкаська/ОНІКС 33:08 + 6:44
13 Лимаренко Вікторія Кіровогр./КСО Купава-О 33:16 + 6:52
14 Коноваленко Анастасія Харк./КСО О-Компас 33:26 + 7:02
15 Баранівська Вікторія Ів.-Франк./Азимут 33:34 + 7:10
16 Плібанська Наталія Ів.-Франк./Азимут 34:29 + 8:05
17 Рискальчук Дарина Вінн./ГрОТ - Гранів 35:52 + 9:28
18 Колотило Поліна Чернівецька 36:15 + 9:51
19 Кушнір Юлія Дніпроп./КСО МАЙСТЕР 37:43 +11:19
20 Штельмах Кіра м. Київ 37:55 +11:31
21 Циганенко Катерина м. Київ/Oxygen 37:56 +11:32
22 Пількевич Анастасія Житом./КСО Коростишів 38:33 +12:09
23 Полубенцева Дарья Київська/Kyiv Region 39:46 +13:22
24 Дикарева Ксенія Харк./КСО Фігуровка 40:51 +14:27
25 Кулінська Габріела м. Київ/Oxygen 41:39 +15:15
26 Барабаш Варвара м. Київ/Лідер-тур 42:48 +16:24
27 Кислян Діана м. Київ/Sever 43:56 +17:32
28 Дугельна Анна м. Київ/Лідер-тур 44:30 +18:06
29 Сягаєва Сабіна Миколаївська/Олімп 45:59 +19:35
30 Колотило Анна Чернівецька 47:08 +20:44
31 Казакова Дарина Вол./Боратин 48:55 +22:31
32 Бубряк Софія Закарпатська 50:15 +23:51
33 Заяц Владислава Сумська 50:23 +23:59
34 Абраменко Віра Харківська 54:04 +27:40
35 Парахневич Євангеліна Чернів./КСО ”GRAND” 55:11 +28:47
36 Луцик Єва м. Київ 56:53 +30:29
37 Кеба Поліна м. Київ/Oxygen 57:11 +30:47
38 Максимова Ірина Закарпатська 57:22 +30:58
39 Грінько Уляна м. Київ/Sever 58:37 +32:13
40 Тюлікова Вікторія м. Київ 1:00:27 +34:03
41 Бичкова Євгенія Харк./КСО Фігуровка 1:04:51 +38:27
42 Бортнік Антоніна Миколаївська/Олімп 1:05:35 +39:11
43 Сухоносова Евеліна м. Київ 1:07:13 +40:49
44 Харчина Соломія м. Київ/Лідер-тур 1:08:29 +42:05
45 Глина Яна Вол./Боратин 1:15:36 +49:12
46 Надворська Катерина Вол./Боратин 1:18:21 +51:57
47 Фесенко Милана Дніпроп./СК Наш клуб 1:31:12 +1:04:48
48 Крись Ксєнія Житом./КСО Коростишів 2:06:05 +1:39:41
Данькова Інна Харк./КСО О-Компас MP
Загородна Ольга Хмельницька MP
Залевська Діана Вінн./Восход MP
Романюк Євгенія Чернів./КСО ”GRAND” MP
Бубряк Олександра Закарпатська NP





Ж10| Ж12| Ж14| Ж16| Ж18| Ж20| Ж21А| Ж21Е| Ж35| Ж40| Ж45| Ж50| Ж60| Ж65| Ж70| Ж75| Ч10| Ч12| Ч14| Ч16| Ч18| Ч20| Ч21А| Ч21Е| Ч35| Ч40| Ч45| Ч50| Ч55| Ч60| Ч65| Ч70| Ч75| Ч85| KIDS| OPEN| Ж55|

Ж16

Місце Імя Команда,клуб Час Відставання
1 Полубенцева Ірина Київська/Kyiv Region 30:41 ЛІДЕР
2 Оксюченко Євгенія м. Київ 34:54 + 4:13
3 Бойсюк Каріна Ів.-Франк./Азимут 37:04 + 6:23
4 Лукієнко Юлія Київська/Kyiv Region 39:01 + 8:20
5 Логвиновська Ольга Вінн./Восход 42:11 +11:30
6 Козлова Аліса Київська/Kyiv Region 42:28 +11:47
7 Мосієнко Катерина Полтавська/OK ”O-Resh” 43:46 +13:05
8 Міщук Анастасія Київська/Kyiv Region 44:21 +13:40
9 Отрошенко Софія м. Київ 44:58 +14:17
10 Гладка Дарья м. Київ 48:45 +18:04
11 Гончар Людмила Дніпроп./СК Наш клуб 50:20 +19:39
12 Нижник Віталіна Полтавська/OK ”O-Resh” 53:33 +22:52
13 Романюк Каріна Хмельницька 54:04 +23:23
14 Хлус Анастасія Полт./ДЮКСОТ Валтекс 54:46 +24:05
15 Шита Анна м. Київ/Sever 55:47 +25:06
16 Сухініна Катерина Сумська 56:00 +25:19
17 Запісочна Віра Черкаська/ОНІКС 56:25 +25:44
18 Кутняк Дар’я Дніпроп./КСО МАЙСТЕР 56:50 +26:09
19 Спіріна Софія Сумська/СК СКІФ 57:23 +26:42
20 Кошель Дарина Черкаська/ОНІКС 57:40 +26:59
21 Томнюк Вероніка Дніпроп./СК Наш клуб 57:49 +27:08
22 Коваленко Анна Полтавська/OK ”O-Resh” 1:00:06 +29:25
23 Васильченко Поліна Сумська/КСО Орієнтир 1:00:16 +29:35
24 Абраменко Надія Харківська 1:09:58 +39:17
25 Волощук Анастасія Миколаївська/Олімп 1:10:09 +39:28
26 Безталанна Аліна Дніпроп./СК Наш клуб 1:10:15 +39:34
27 Іщенко Вероніка м. Київ 1:14:34 +43:53
28 Бурдейна Юлія Хмельницька 1:15:36 +44:55
29 Груба Вероніка Донецька/КСТО Зеніт 1:17:56 +47:15
30 Мудрагеля Лідія Сумська 1:23:08 +52:27
31 Бокань Марина Сумська/КСО Орієнтир 1:29:30 +58:49
32 Якубова Ірина Харк./КСО Фігуровка 1:32:14 +1:01:33
33 Оніщенко Єва м. Київ/Лідер-тур 2:07:13 +1:36:32
Бумаженко Ксенія Луганська/ЦТКЭУМ DNF
Ветчинкіна Анастасія Харк./КСО Фігуровка DNF
Алієва Ангеліна Закарпатська DNS
Гонтаренко Анастасія Донецька/КСТО Зеніт DNS
Агаєва Вікторія Закарпатська MP
Ліхтанська Юлія Житом./КСО Коростишів MP





Ж10| Ж12| Ж14| Ж16| Ж18| Ж20| Ж21А| Ж21Е| Ж35| Ж40| Ж45| Ж50| Ж60| Ж65| Ж70| Ж75| Ч10| Ч12| Ч14| Ч16| Ч18| Ч20| Ч21А| Ч21Е| Ч35| Ч40| Ч45| Ч50| Ч55| Ч60| Ч65| Ч70| Ч75| Ч85| KIDS| OPEN| Ж55|

Ж18

Місце Імя Команда,клуб Час Відставання
1 Землякова Аліса Харк./КСО О-Компас 34:48 ЛІДЕР
2 Аскерова Світлана м. Київ/Sever 36:09 + 1:21
3 Дущак Валентина Чернівецька 42:14 + 7:26
4 Клименюк Ірина Харк./КСО О-Компас 42:24 + 7:36
5 Денесюк Юлія Вінн./Восход 43:03 + 8:15
6 Панченко Даніела Черкаська/ОНІКС 44:51 +10:03
7 Ірха Анна м. Київ/Лідер-тур 45:03 +10:15
8 Овчаренко Віолета Донецька/КСТО Зеніт 45:57 +11:09
9 Чимерис Анна м. Київ/OC Orienta 50:36 +15:48
10 Мироненко Мирослава Черкаська/ОНІКС 56:46 +21:58
11 Руднєва Єлизавета Полт./ДЮКСОТ Валтекс 57:31 +22:43
12 Коноваленко Діана Харк./КСО О-Компас 59:09 +24:21
13 Глодьянова Марія Чернівецька 1:11:22 +36:34
14 Саприка Марина Сумська 1:34:49 +1:00:01





Ж10| Ж12| Ж14| Ж16| Ж18| Ж20| Ж21А| Ж21Е| Ж35| Ж40| Ж45| Ж50| Ж60| Ж65| Ж70| Ж75| Ч10| Ч12| Ч14| Ч16| Ч18| Ч20| Ч21А| Ч21Е| Ч35| Ч40| Ч45| Ч50| Ч55| Ч60| Ч65| Ч70| Ч75| Ч85| KIDS| OPEN| Ж55|

Ж20

Місце Імя Команда,клуб Час Відставання
1 Арбузова Вероніка Сумська/СК СКІФ 37:21 ЛІДЕР
2 Сокур Дар’я Київська/Kyiv Region 38:27 + 1:06
3 Єнкало Ольга Ів.-Франк./Азимут 39:04 + 1:43
4 Магас Євгенія Ів.-Франк./Азимут 43:23 + 6:02
5 Мізернюк Мирослава м. Київ/Sever 49:04 +11:43
6 Бородавка Софія м. Київ/Sever 49:37 +12:16
7 Мочуліна Діана Сумська/СК СКІФ 52:04 +14:43
8 Рак Катерина Донецька/КСТО Зеніт 52:51 +15:30
9 Оксенчук Соломія Вол./ЛФСО 53:41 +16:20
10 Жинкевич Олександра Закарп./КСО Максимум 55:37 +18:16
11 Малахова Марія Львівська/НАСВ 1:04:56 +27:35
12 Котенко Олеся Донецька/КСТО Зеніт 1:10:46 +33:25
13 Совенко Юлія Вінн./ГрОТ - Гранів 1:12:58 +35:37
14 Бескидевич Вероніка Хмельницька 1:48:22 +1:11:01
Мачуліна Діана Сумська/СК СКІФ DNS





Ж10| Ж12| Ж14| Ж16| Ж18| Ж20| Ж21А| Ж21Е| Ж35| Ж40| Ж45| Ж50| Ж60| Ж65| Ж70| Ж75| Ч10| Ч12| Ч14| Ч16| Ч18| Ч20| Ч21А| Ч21Е| Ч35| Ч40| Ч45| Ч50| Ч55| Ч60| Ч65| Ч70| Ч75| Ч85| KIDS| OPEN| Ж55|

Ж21А

Місце Імя Команда,клуб Час Відставання
1 Мельник Анна Вол./ЛФСО 37:40 ЛІДЕР
2 В’юницька Валерія Полт./ДЮКСОТ Валтекс 39:31 + 1:51
3 Доценко Катерина Вол./ЛФСО 41:37 + 3:57
4 Мельник Христина Вол./ЛФСО 48:34 +10:54
5 Колмичек Дар’я Луганська/Sever 50:26 +12:46
6 Соболівська Марія Житом./КСО Коростишів 53:26 +15:46
7 Котолевська Маргарита Донецька/ТОР 55:00 +17:20
8 Молокова Дар’я Дніпроп./СК Наш клуб 1:02:01 +24:21
9 Гербіч Анастасія м. Київ/Київська Русь 1:04:54 +27:14
10 Колодежна Валерія Чернігівська 1:13:00 +35:20
11 Дегтярьова Валентина Харківська 1:15:26 +37:46
Бабич Вероніка Львівська/LeO-Team DNS
Моргунова Альона Харківська/ХНУПС DNS
Радільчук Дар’я Дніпроп./СК Наш клуб MP
Петришина Юлія Вол./ЛФСО NP





Ж10| Ж12| Ж14| Ж16| Ж18| Ж20| Ж21А| Ж21Е| Ж35| Ж40| Ж45| Ж50| Ж60| Ж65| Ж70| Ж75| Ч10| Ч12| Ч14| Ч16| Ч18| Ч20| Ч21А| Ч21Е| Ч35| Ч40| Ч45| Ч50| Ч55| Ч60| Ч65| Ч70| Ч75| Ч85| KIDS| OPEN| Ж55|

Ж21Е

Місце Імя Команда,клуб Час Відставання
1 Тимощук Марія м. Київ/Sever 38:26 ЛІДЕР
2 Пітірімова Олена м. Київ/Славутич 38:27 + 0:01
3 Балась Анна м. Київ/Sever 41:21 + 2:55
4 Кропивницька Катерина Житом./КСО Коростишів 41:39 + 3:13
5 Данькова Олена Харк./КСО О-Компас 41:50 + 3:24
6 Ванасаун Анна м. Київ/Київська Русь 43:12 + 4:46
7 Котляр Поліна м. Київ/Sever 44:12 + 5:46
8 Старцева Валерія Донецька/ДОЦТТДЮ Бахмут 44:16 + 5:50
9 Карпенко Юлія Львівська/LeO-Team 46:21 + 7:55
10 Гупало Ольга Львівська/LeO-Team 46:23 + 7:57
11 Отрешко Єва-Марія Вінн./Восход 49:23 +10:57
12 Теліпко Маргарита Полт./ДЮКСОТ Валтекс 50:22 +11:56
13 Старікова Надія м. Київ/Зелеста 50:35 +12:09
14 Дуднік Світлана м. Київ/Oxygen 52:31 +14:05
15 Зелена Анастасія Черкаська/ОНІКС 54:38 +16:12
16 Левченко Поліна Харківська/ХНУПС 54:45 +16:19
17 Лисак Мирослава Ів.-Франк./Зелеста 56:31 +18:05
18 Конова Тетяна Дніпроп./СК Наш клуб 56:43 +18:17
19 Медвідь Юлія Львівська/НАСВ 58:57 +20:31
20 Жунківська Катерина м. Київ 1:00:21 +21:55
21 Замахіна Тетяна Полт./ДЮКСОТ Валтекс 1:09:15 +30:49
22 Надрега Єлізавета Дніпроп./СК Наш клуб 1:09:45 +31:19
23 Нігда Альона Чернів./КСО ”GRAND” 1:09:51 +31:25
24 Андріанова Анастасія Львівська/НАСВ 1:11:27 +33:01
Тіхонова Катерина Львівська/LeO-Team DNF
Бабич Олена Львівська/LeO-Team DNS
Кобець Світлана Київська/Kyiv Region DNS
Мащенко Єлизавета м. Київ/Лідер-тур NP





Ж10| Ж12| Ж14| Ж16| Ж18| Ж20| Ж21А| Ж21Е| Ж35| Ж40| Ж45| Ж50| Ж60| Ж65| Ж70| Ж75| Ч10| Ч12| Ч14| Ч16| Ч18| Ч20| Ч21А| Ч21Е| Ч35| Ч40| Ч45| Ч50| Ч55| Ч60| Ч65| Ч70| Ч75| Ч85| KIDS| OPEN| Ж55|

Ж35

Місце Імя Команда,клуб Час Відставання
1 Доценко Олена м. Київ/Sever 35:31 ЛІДЕР
2 Собчук Ольга Кіровогр./СРК ”Пеленг” 38:47 + 3:16
3 Москаленко Ірина Полт./ДЮКСОТ Валтекс 38:49 + 3:18
4 Пустова Наталія Харк./Клуб ”Мухомор” 39:56 + 4:25
5 Осипенко Олена Закарп./КСО Максимум 44:57 + 9:26
6 Малік Тетяна Луганська/Sever 45:23 + 9:52
7 Ковтюк Любов Чернів./КСО Буковина 52:06 +16:35
8 Іванова Наталія м. Київ/Меридіан 53:38 +18:07
Гринюк Тетяна м. Київ/Меридіан DNS





Ж10| Ж12| Ж14| Ж16| Ж18| Ж20| Ж21А| Ж21Е| Ж35| Ж40| Ж45| Ж50| Ж60| Ж65| Ж70| Ж75| Ч10| Ч12| Ч14| Ч16| Ч18| Ч20| Ч21А| Ч21Е| Ч35| Ч40| Ч45| Ч50| Ч55| Ч60| Ч65| Ч70| Ч75| Ч85| KIDS| OPEN| Ж55|

Ж40

Місце Імя Команда,клуб Час Відставання
1 Трухній Ірина Житом./КСО Коростишів 34:14 ЛІДЕР
2 Коломієць Надія Харківська/ХНУПС 36:27 + 2:13
3 Капара Олена Херсон./СК «Південь» 37:13 + 2:59
4 Мелимука Вікторія Вол./ЛФСО 39:38 + 5:24
5 Кушнір Світлана Дніпроп./КСО МАЙСТЕР 40:02 + 5:48
6 Полубенцева Світлана Київська/Kyiv Region 41:22 + 7:08
7 Кутова Наталія м. Київ/OC Orienta 46:44 +12:30
8 Гордієнко Вікторія Дніпроп./КСО МАЙСТЕР 52:53 +18:39
Гордєєва Анна Хмельницька MP
Памбук Світлана Одеська/Odesa Team NP





Ж10| Ж12| Ж14| Ж16| Ж18| Ж20| Ж21А| Ж21Е| Ж35| Ж40| Ж45| Ж50| Ж60| Ж65| Ж70| Ж75| Ч10| Ч12| Ч14| Ч16| Ч18| Ч20| Ч21А| Ч21Е| Ч35| Ч40| Ч45| Ч50| Ч55| Ч60| Ч65| Ч70| Ч75| Ч85| KIDS| OPEN| Ж55|

Ж45

Місце Імя Команда,клуб Час Відставання
1 Свідніцька Леся Миколаївська/Олімп 38:31 ЛІДЕР
2 Дем’янчук Олена Вол./ЛФСО 38:40 + 0:09
3 Уманець Наталія Вінн./ГрОТ - Гранів 43:19 + 4:48
4 Вагіна Юлія Миколаївська 45:17 + 6:46
5 Ленюк Юлія Чернів./КСО ”GRAND” 47:20 + 8:49
6 Бевзо Валентина Чернів./КСО МІДІЗ 47:36 + 9:05
7 Ростальна Вікторія Сумська/СК СКІФ 50:54 +12:23
8 Гавриленко Олена м. Київ 56:47 +18:16
9 Чимерис Олена м. Київ/OC Orienta 1:06:05 +27:34
10 Стороженко Вікторія Дніпроп./КСО МАЙСТЕР 1:22:52 +44:21
Колесник Катерина Одеська/Odesa Team NP





Ж10| Ж12| Ж14| Ж16| Ж18| Ж20| Ж21А| Ж21Е| Ж35| Ж40| Ж45| Ж50| Ж60| Ж65| Ж70| Ж75| Ч10| Ч12| Ч14| Ч16| Ч18| Ч20| Ч21А| Ч21Е| Ч35| Ч40| Ч45| Ч50| Ч55| Ч60| Ч65| Ч70| Ч75| Ч85| KIDS| OPEN| Ж55|

Ж50

Місце Імя Команда,клуб Час Відставання
1 Костіна Олена Луганська/Sever 29:59 ЛІДЕР
2 Шип Надія Вінн./Восход 33:23 + 3:24
3 Гаєва Жанна Закарпатська 43:06 +13:07
4 Геращенко Елеонора Кіровогр./СРК ”Пеленг” 48:02 +18:03
5 Кононова Альфія м. Київ/Sever 55:45 +25:46
6 Гончар Наталія Кіровоградська 1:02:32 +32:33
Мельник Надія Вол./ЛФСО NP
Свірепова Ольга м. Київ NP





Ж10| Ж12| Ж14| Ж16| Ж18| Ж20| Ж21А| Ж21Е| Ж35| Ж40| Ж45| Ж50| Ж60| Ж65| Ж70| Ж75| Ч10| Ч12| Ч14| Ч16| Ч18| Ч20| Ч21А| Ч21Е| Ч35| Ч40| Ч45| Ч50| Ч55| Ч60| Ч65| Ч70| Ч75| Ч85| KIDS| OPEN| Ж55|

Ж60

Місце Імя Команда,клуб Час Відставання
1 Котило Галина Львівська/LeO-Team 32:48 ЛІДЕР
2 Євглевська Тетяна Запорізька 38:31 + 5:43
3 Цимбаленко Наталія м. Київ/O-club 40:35 + 7:47
4 Лавриненко Наталія Донецька/СК Лиман 44:12 +11:24
5 Зенченко Тамара Дніпроп./КСО МАЙСТЕР 46:36 +13:48
6 Микиша Лариса Запорізька/Моторсіч 1:52:37 +1:19:49
Рудакова Олена Дніпроп./КСО МАЙСТЕР NP





Ж10| Ж12| Ж14| Ж16| Ж18| Ж20| Ж21А| Ж21Е| Ж35| Ж40| Ж45| Ж50| Ж60| Ж65| Ж70| Ж75| Ч10| Ч12| Ч14| Ч16| Ч18| Ч20| Ч21А| Ч21Е| Ч35| Ч40| Ч45| Ч50| Ч55| Ч60| Ч65| Ч70| Ч75| Ч85| KIDS| OPEN| Ж55|

Ж65

Місце Імя Команда,клуб Час Відставання
1 Гуцаленко Тетяна Вол./ЛФСО 45:06 ЛІДЕР
2 Тумак Антоніна Чернів./КСО МІДІЗ 47:29 + 2:23
3 Гузь Любов Луганська 1:20:01 +34:55
4 Щукина Надежда Миколаївська 1:22:37 +37:31





Ж10| Ж12| Ж14| Ж16| Ж18| Ж20| Ж21А| Ж21Е| Ж35| Ж40| Ж45| Ж50| Ж60| Ж65| Ж70| Ж75| Ч10| Ч12| Ч14| Ч16| Ч18| Ч20| Ч21А| Ч21Е| Ч35| Ч40| Ч45| Ч50| Ч55| Ч60| Ч65| Ч70| Ч75| Ч85| KIDS| OPEN| Ж55|

Ж70

Місце Імя Команда,клуб Час Відставання
1 Сердюк Надія Полт./КСОТ Центуріон 36:36 ЛІДЕР
2 Троян Ніна Сумська/СК СКІФ 51:57 +15:21





Ж10| Ж12| Ж14| Ж16| Ж18| Ж20| Ж21А| Ж21Е| Ж35| Ж40| Ж45| Ж50| Ж60| Ж65| Ж70| Ж75| Ч10| Ч12| Ч14| Ч16| Ч18| Ч20| Ч21А| Ч21Е| Ч35| Ч40| Ч45| Ч50| Ч55| Ч60| Ч65| Ч70| Ч75| Ч85| KIDS| OPEN| Ж55|

Ж75

Місце Імя Команда,клуб Час Відставання
1 Котлова Людмила Одеська/Odesa Team 57:25 ЛІДЕР
Авраменко Людмила Дніпроп./Карніка NP





Ж10| Ж12| Ж14| Ж16| Ж18| Ж20| Ж21А| Ж21Е| Ж35| Ж40| Ж45| Ж50| Ж60| Ж65| Ж70| Ж75| Ч10| Ч12| Ч14| Ч16| Ч18| Ч20| Ч21А| Ч21Е| Ч35| Ч40| Ч45| Ч50| Ч55| Ч60| Ч65| Ч70| Ч75| Ч85| KIDS| OPEN| Ж55|

Ч10

Місце Імя Команда,клуб Час Відставання
1 Гудуков Максим Закарп./КСО Максимум 9:58 ЛІДЕР
2 Трухній Остап Житом./КСО Коростишів 14:47 + 4:49
3 Дуда Марк м. Київ/Sever 15:16 + 5:18
4 Деркач Даниіл Полт./КСОТ Центуріон 16:44 + 6:46
5 Онуфрієнко Артем Черкаська 16:58 + 7:00
6 Денисенко Олександр м. Київ 17:01 + 7:03
7 Сорока Любомир Сумська 21:17 +11:19
8 Зарубін Артем Кіровоградська 22:26 +12:28
9 Шелепець Павло Закарп./КСО Максимум 22:56 +12:58
10 Сугак Тимур м. Київ/Лідер-тур 23:34 +13:36
11 Васильєв Єгор м. Київ/Sever 23:40 +13:42
12 Польський Михайло м. Київ/Sever 25:58 +16:00
13 Сорока Зорян Сумська 33:34 +23:36
14