EVENT-O
Головна
Головна
Онлайн результати
Спортсмени
Увійти
Увійти
Реєстрація
Стартовий протокол: Лабіринти академії
Дата змагань: 15.05.2023
Учасників: 70
Команд: 3
Результати
Спліти
Групи
Клуби
Шахматка
Назад
#п.п
SI
Імя
Група
Клуб
Старт
1
cvnvnc
Ж-12
0:00
2
Участник 1
Ч-12
0:00
3
Федорчук Стас
Ч-10
Зайці
11:35:06
4
Щербачук Юрій
Ч Академія
11:35:34
5
Демков Олександр
Ч-10
11:35:53
6
Снітка Діана
Ж Колежд
11:36:02
7
Пугінець Тимофій
Ч-12
Зайці
11:36:27
8
Литвинюк Дарія
Ж Колежд
11:36:33
9
Гарбузак Тимофій
Ч-12
11:36:55
10
Андрейчук Валерія
Ж Колежд
11:37:00
11
Бугайчук Ілля
Ч-12
Волвет
11:37:10
12
Шкаран Сніжана
Ж Колежд
11:37:15
13
Кримусь Денис
Ч Академія
11:37:23
14
Пацай Радіон
Ч-12
11:37:30
15
Затірка Едуард
Ч Коледж
11:37:35
16
Дубчук Вікторія
Ж Колежд
11:38:05
17
Наманчук Анастасія
Ж Колежд
11:38:23
18
Золотобой Олександр
Ч-12
11:38:26
19
Троценко Марія
Ж Колежд
11:38:34
20
Степанюк Вікторія
Ж Колежд
11:38:42
21
Бугайчук Артур
Ч-10
11:38:52
22
Сорока Тимур
Ч-14
11:38:57
23
Деряткін Влад
Ч Академія
11:39:06
24
Кудра Стас
Ч Академія
11:39:16
25
Глина Софія
Ж-10
11:39:27
26
Чайка Роман
Ч Коледж
11:39:36
27
Тарасюк Дмитро
Ч Коледж
11:39:48
28
Соколовська Мілана
Ж-12
11:39:57
29
Дудко Артем
Ч Коледж
11:40:17
30
Корольчук Ілля
Ч Коледж
11:40:23
31
Рихлюк Юлія
Ж-14
11:40:29
32
Мельник Назар
Ч-12
Зайці
11:40:36
33
Васейко Арсен
Ч-12
11:40:57
34
Мазурок Денис
Ч-14
11:41:06
35
Гончаров Максим
Ч-12
11:41:35
36
Лавренчук Назар
Ч-16
11:41:58
37
Надворська Катерина
Ж-14
11:42:06
38
Кривдюк Захар
Ч-12
11:42:20
39
Ковальчук Артем
Ч-12
11:42:37
40
Ковальчук Іванна
Ж-14
11:43:55
41
Повстюк Крісітіна
Ж-14
Зайці
11:44:02
42
Гордіюк Евеліна
Ж-14
11:44:04
43
Олійник Маргарита
Ж-14
11:44:08
44
Хринюк Евгенія
Ж-12
11:44:54
45
Войтович Дарина
Ж-12
11:44:58
46
Остапчук Назар
Ч Коледж
11:46:14
47
Гнатюк Віталій
Ч-21
11:46:43
48
Степанюк Ольга
Ж-16
11:52:31
49
Доценко Катерина
Ж-21
11:52:34
50
Ковальчук Тарас
Ч-16
11:56:46
51
Скиданюк Ілля
Ч-16
12:06:28
52
Войтович Ірина
Ж-21
12:09:37
53
Гулюк Карина
Ж Колежд
12:10:03
54
Гринюк Наталія
Ж Колежд
12:10:15
55
Купрись Дарина
Ж Колежд
12:10:26
56
Скиданюк Влад
Ч-12
12:10:36
57
Пуручник Анна
Ж Колежд
12:10:46
58
Табачук Катерина
Ж Колежд
12:10:53
59
Бальбуза Андрій
Ч-16
12:11:01
60
Підвальна Богдана
Ж Колежд
12:11:38
61
Наретін Валерій
Ч-14
12:11:50
62
Катрушин Максим
Ч-14
12:12:19
63
Серединська Інна
Ж-12
12:12:29
64
Мелимука Віка
Ж-21
Кобра
12:17:07
65
Войтович Василина
Ж-12
12:17:20
66
Ярощук Назар
Ч-16
12:26:35
67
Масюкевич Анна
Ж-16
12:26:38
68
Калинович Даніела
Ж-16
12:26:50
69
Хлопатіна Поліна
Ж-10
12:42:15
70
Сосницька Злата
Ж Колежд
6:00:00
Незабаром