EVENT-O
Головна
Головна
Онлайн результати
Спортсмени
Увійти
Увійти
Реєстрація
Стартовий протокол: Парк-тур E3
Дата змагань: 09.05.2023
Учасників: 281
Команд: 24
Результати
Спліти
Групи
Клуби
Шахматка
Назад
#п.п
SI
Імя
Група
Клуб
Старт
1
Єрко Ірина
Ж-21
0:00
2
Ігнатюк Соломія
Ж-14
0:00
3
Бакалець Таміла
Ж-14
0:00
4
Берест Денис
Ч-21
0:00
5
Волинець Захар
Ч-10
0:00
6
Гаврилюк Мілана
Ж-10
0:00
7
Голюк Оля
Ж-21
0:00
8
Гринюк Аліна
Ж-10
0:00
9
Гринюк Наталія
Ж-21
0:00
10
Грисюк Оля
Ж-14
0:00
11
Гулюк Карина
Ж-21
0:00
12
Гусь Даша
Ж-21
0:00
13
Дашкевич Олександра
Ж-21
0:00
14
Демянчук Олена
Ж-21
0:00
15
Денисюк Соломія
Ж-14
0:00
16
Запорожець Злата
Ж-10
0:00
17
Запорожець Кирил
Ч-10
0:00
18
Запорожець Сергій
Ч-21
0:00
19
Золотобай Олександр
Ч-12
0:00
20
Казаков Володимир
Ч-21
0:00
21
Карпюк Ігор
Ч-21
0:00
22
Карпюк Матвій
Ч-16
0:00
23
Карпюк Остап
Ч-21
0:00
24
Кльоц Микола ПК
Ч-12
0:00
25
Козак Злата
Ж-12
0:00
26
Куницька Вероніка
Ж-12
0:00
27
Кунішнікова Лєра
Ж-12
0:00
28
Купрись Дарина
Ж-21
0:00
29
Курасевич Тетяна
Ж-14
0:00
30
Масюкевич Анна
Ж-21
0:00
31
Мельник Надія
Ж-21
0:00
32
Мельник Назар
Ч-12
0:00
33
Мельник Христина
Ж-21
0:00
34
Новосад Вася
Ч-21
0:00
35
Новосад Марія
Ж-12
0:00
36
Оришко Олександр
Ч-21
0:00
37
Патрай Володимир
Ч-21
0:00
38
Працонь Ілля
Ч-16
0:00
39
Редькіна Софія
Ж-14
0:00
40
Рощук Анастасія
Ж-16
0:00
41
Савчук Євген
Ч-14
0:00
42
Світящук Інна
Ж-21
0:00
43
Семен Пелагія
Ж-16
0:00
44
Семенюк Олеся
Ж-14
0:00
45
Семяшко Єва
Ж-10
0:00
46
Соколовська Мілана
Ж-12
0:00
47
Сосницька Злата
Ж-21
0:00
48
Спасовський Ігор
Ч-21
0:00
49
Участник 202
Ч-21
0:00
50
Участник 263
Ж-12
0:00
51
Участник 279
Ч-21
0:00
52
Участник 281
Ж-16
0:00
53
Федчук Інна
Ж-21
0:00
54
Філюк Андрій
Ч-10
0:00
55
Харченко Катя
Ж-16
0:00
56
Хомяк Аделіна
Ж-10
0:00
57
Шевченко Олександр
Ч-21
0:00
58
Шкабура Михайло
Ч-21
0:00
59
Шпитуна Сніжана
Ж-12
0:00
60
Добродій Євген
Ч-16
14 Гімназія
0:00
61
Семенюк Аннна
Ж-14
14 Гімназія
0:00
62
Дроздик Анна
Ж-21
ВНУ
0:00
63
Фесик Маша
Ж-21
ВНУ
0:00
64
Шмаровоз Олена
Ж-21
ВНУ
0:00
65
Бальбуза Андрій
Ч-16
Верес
0:00
66
Грицан Артем
Ч-16
Верес
0:00
67
Зелінська Юлія
Ж-14
Верес
0:00
68
Курука Роман
Ч-16
Верес
0:00
69
Серединська Катя
Ж-14
Верес
0:00
70
Мороз Артем
Ч-14
Вовки
0:00
71
Пацай Радіон
Ч-12
ВолВед
0:00
72
Береза Демид
Ч-12
ГП
0:00
73
Денисюк Юлія
Ж-14
ГП
0:00
74
Жовтко Віка
Ж-12
ГП
0:00
75
Зайчук Саша
Ч-14
ГП
0:00
76
Костенюк Марта
Ж-12
ГП
0:00
77
Крутиголова Дарина
Ж-12
ГП
0:00
78
Кізгора Настя
Ж-12
ГП
0:00
79
Лесик Софія
Ж-14
ГП
0:00
80
Онищук Артем
Ч-12
ГП
0:00
81
Паляруш Вікторія
Ж-14
ГП
0:00
82
Поліщук Анна
Ж-14
ГП
0:00
83
Рудецька Діана
Ж-12
ГП
0:00
84
Рябіїк Натадя
Ж-12
ГП
0:00
85
Семенюк Даша
Ж-14
ГП
0:00
86
Синиця Андрій
Ч-14
ГП
0:00
87
Стрільчук Таня
Ж-14
ГП
0:00
88
Фарина Вадим
Ч-12
ГП
0:00
89
Циганок Артем
Ч-12
ГП
0:00
90
Шумський Захар
Ч-12
ГП
0:00
91
Білецька Христина
Ж-14
Гаразджа
0:00
92
Білецький Влад
Ч-14
Гаразджа
0:00
93
Матіюк Павло
Ч-14
Гаразджа
0:00
94
Феш Дмитрій
Ч-12
Гаразджа
0:00
95
Ковальчук Олена
Ж-14
Голоби
0:00
96
Косян Саша
Ч-12
Голоби
0:00
97
Леонюк Анна
Ж-14
Голоби
0:00
98
Пастушок Інна
Ж-12
Голоби
0:00
99
Іванюк Тарас
Ч-16
Дерно
0:00
100
Збирун Рома
Ч-16
Дерно
0:00
101
Шацький Олександр
Ч-16
Дерно
0:00
102
Іванько Олексій
Ч-21
Донецьк
0:00
103
Ярощук Назар
Ч-16
ЗОШ 22
0:00
104
Грисюк Олена
Ж-14
Забороль
0:00
105
Довганюк Максим
Ч-12
Забороль
0:00
106
Савонюк Артем
Ч-14
Забороль
0:00
107
Сад Артем
Ч-16
Забороль
0:00
108
Федчик Артем
Ч-12
Забороль
0:00
109
Федчик Серафим
Ч-10
Забороль
0:00
110
Глина Софія
Ж-10
Зайці
0:00
111
Демков Саша
Ч-10
Зайці
0:00
112
Демкова Анна
Ж-21
Зайці
0:00
113
Козицький Саша
Ч-10
Зайці
0:00
114
Пугінець Тимофій
Ч-12
Зайці
0:00
115
Рихлюк Юлія
Ж-14
Зайці
0:00
116
Соколовський Даніель
Ч-14
Зайці
0:00
117
Федорчук Стас
Ч-10
Зайці
0:00
118
Грицюк Олексій
Ч-16
Копачівка
0:00
119
Дебальчук Влад
Ч-16
Копачівка
0:00
120
Кривина Микола
Ч-16
Копачівка
0:00
121
Кузницька Маряна
Ж-12
Копачівка
0:00
122
Куценко Данило
Ч-12
Копачівка
0:00
123
Мартинюк Ілля
Ч-14
Копачівка
0:00
124
Петришин Денис
Ч-14
Копачівка
0:00
125
Рибінська Богдана
Ж-14
Копачівка
0:00
126
Томчук Вероніка
Ж-12
Копачівка
0:00
127
Фитрук Артем
Ч-10
Копачівка
0:00
128
Чернюк Марія
Ж-12
Копачівка
0:00
129
Білоус Настя
Ж-14
Ківерці
0:00
130
Гаврилюк Злата
Ж-12
Ківерці
0:00
131
Гаврилюк Тимофій
Ч-14
Ківерці
0:00
132
Горбатюк Олександра
Ж-14
Ківерці
0:00
133
Гринюк Софія
Ж-14
Ківерці
0:00
134
Гулькевич Ілля
Ч-21
Ківерці
0:00
135
Гулькевич Ангеліна
Ж-21
Ківерці
0:00
136
Гуєвич Андрій
Ч-12
Ківерці
0:00
137
Дембіцький Ілля
Ч-16
Ківерці
0:00
138
Демчук Діана
Ж-14
Ківерці
0:00
139
Казмірчук Іванна
Ж-14
Ківерці
0:00
140
Кравчук Вікторія
Ж-12
Ківерці
0:00
141
Кузьмич Надя
Ж-14
Ківерці
0:00
142
Купчишина Каріна
Ж-12
Ківерці
0:00
143
Марчук ЛІана
Ж-10
Ківерці
0:00
144
Марчук Максим
Ч-14
Ківерці
0:00
145
Матіюк Антоніна
Ж-12
Ківерці
0:00
146
Мисковець Кирил
Ч-10
Ківерці
0:00
147
Рижкевич Віка
Ж-12
Ківерці
0:00
148
Стеценко Оля
Ж-21
Ківерці
0:00
149
Тимощук Еріка
Ж-14
Ківерці
0:00
150
Шемчук Іванна
Ж-12
Ківерці
0:00
151
Шимонюк Дарина
Ж-12
Ківерці
0:00
152
Шишолік Наталя
Ж-14
Ківерці
0:00
153
Волинець Ярослав
Ч-21
ЛФСО
0:00
154
Мельник Аня
Ж-21
ЛФСО
0:00
155
Гаврилюк Василина
Ж-12
Мурашки
0:00
156
Краснопера Влада
Ж-14
Мурашки
0:00
157
Метьолка Маша
Ж-14
Мурашки
0:00
158
Михайлюк Яна
Ж-14
Мурашки
0:00
159
Мосійчук Маряна
Ж-14
Мурашки
0:00
160
Мосійчук Оксана
Ж-16
Мурашки
0:00
161
Шишолік Іра
Ж-16
Мурашки
0:00
162
Зайчук Мирослава
Ж-10
Промінь
0:00
163
Казаков Марк
Ч-10
Промінь
0:00
164
Савонік Назар
Ч-16
Промінь
0:00
165
Нестеренко Мирослава
Ж-12
Сокіл
0:00
166
Паскевич Лілія
Ж-16
Сокіл
0:00
167
Підвальна Ангеліна
Ж-14
Сокіл
0:00
168
Мисник Назар
Ч-10
Промінь
15:06:46
169
Гордей Артем
Ч-12
Промінь
15:06:56
170
Скиданюк Ілля
Ч-16
Верес
15:07:54
171
Луппов Арсен
Ч-12
Промінь
15:07:57
172
Мельник Діана
Ж-10
Промінь
15:08:06
173
Боровицька Валерія
Ж-12
Промінь
15:08:50
174
Гуцаленко Володимир
Ч-21
15:09:56
175
Серединська Інна
Ж-12
Верес
15:10:11
176
Сень Поліна
Ж-10
15:10:34
177
Повідзіон Володимир
Ч-14
Промінь
15:11:10
178
Токарук Антон
Ч-12
Промінь
15:11:19
179
Савонік Тимофій
Ч-12
Промінь
15:11:50
180
Казаков Артем
Ч-10
Промінь
15:11:59
181
Сичук Аліна
Ж-16
14 Гімназія
15:12:18
182
Шпитун Соломія
Ж-14
15:12:22
183
Семенюк Рома
Ч-10
14 Гімназія
15:13:02
184
Цеслів Анна
Ж-14
14 Гімназія
15:13:10
185
Тесля Влад
Ч-12
Промінь
15:13:14
186
Зотова Валерія
Ж-14
14 Гімназія
15:13:52
187
Гарбуза Тимофій
Ч-12
ВолВед
15:13:57
188
Кліш Юрій
Ч-12
15:14:30
189
Томчук Іра
Ж-14
14 Гімназія
15:14:35
190
Гошко Валерія
Ж-14
14 Гімназія
15:15:14
191
Чарушина Марта
Ч-12
ВолВед
15:15:22
192
Сидорчук Христина
Ж-14
14 Гімназія
15:15:53
193
Груб`як Поліна
Ж-12
Вовки
15:16:01
194
Осіпова Оля
Ж-16
Промінь
15:16:17
195
Войтович Дарина
Ж-12
ВолВед
15:16:38
196
Кравчук Яна
Ж-14
15:16:51
197
Копелева Вероніка
Ж-12
ВолВед
15:17:25
198
Потейчук Вероніка
Ж-14
ВолВед
15:17:31
199
Семенюк Микола
Ч-21
14 Гімназія
15:17:40
200
Шабала Анастасія
Ж-14
ВолВед
15:18:07
201
Бугайчук Ілля
Ч-12
ВолВед
15:18:29
202
Крук Влад
Ч-12
ВолВед
15:18:51
203
Казакова Дарина
Ж-14
Промінь
15:18:59
204
Бугайчук Артур
Ч-10
ВолВед
15:19:18
205
Сорока Тимур
Ч-14
15:19:37
206
Скиданюк Влад
Ч-12
Верес
15:22:35
207
Харитоненко Поліна
Ж-10
Сокіл
15:22:51
208
Трошина Анетта
Ж-14
Сокіл
15:23:16
209
Мельник Соломія
Ж-12
Сокіл
15:23:32
210
Панасюк Аня
Ж-10
15:23:37
211
Кучмар Кіра
Ж-12
Сокіл
15:24:28
212
Гладчук Кіра
Ж-10
Сокіл
15:24:34
213
Єрко Андрій
Ч-21
15:24:42
214
Паскевич Христина
Ж-12
Сокіл
15:25:00
215
Матох Ліза
Ж-12
Сокіл
15:25:46
216
Надворська Катерина
Ж-14
Зайці
15:26:13
217
Гаврилюк Діана
Ж-12
Сокіл
15:26:28
218
Карпюк Богдана
Ж-12
Сокіл
15:27:14
219
Глина Яна
Ж-12
Зайці
15:27:50
220
Козачук Максим
Ч-14
Лище
15:30:05
221
Козачук Влад
Ч-16
Лище
15:30:09
222
Козачук Артур
Ч-10
Лище
15:30:17
223
Лавренчук Назар
Ч-16
Зайці
15:30:53
224
Гончаров Макс
Ч-12
Зайці
15:30:54
225
Гордіюк Евеліна
Ж-14
Зайці
15:31:11
226
Васейко Арсен
Ч-12
Зайці
15:31:27
227
Ковальчук Іванна
Ж-14
Зайці
15:31:57
228
Ковальчук Артем
Ч-12
Зайці
15:32:41
229
Гладь Юлія
Ж-16
Зайці
15:33:29
230
Олійник Маргарита
Ж-14
Зайці
15:33:32
231
Кривдюк Захар
Ч-12
Зайці
15:33:42
232
Повсюк Крістіна
Ж-14
Зайці
15:34:51
233
Шевчук Маргарита
Ж-16
Зайці
15:35:07
234
Мазурок Денис
Ч-14
Зайці
15:35:38
235
Новосад Ілля
Ч-21
15:38:35
236
Лопатіна Поліна
Ж-10
Миколаїв
15:42:00
237
Гожик Гліб
Ч-12
Ратнів
15:45:03
238
Калинович Даніела
Ж-16
15:45:15
239
Катрушин Максим
Ч-14
Верес
15:45:25
240
Зімич Ілля
Ч-12
Ратнів
15:46:11
241
Шкідина Артур
Ч-21
АРДФ
15:46:47
242
Аліпов Арсен
Ч-12
15:46:50
243
Симонович Давид
Ч-16
Гаразджа
15:52:48
244
Черняк Юра
Ч-21
15:52:52
245
Сокол Захар
Ч-14
Гаразджа
15:52:54
246
Рузак Ілля
Ч-14
Гаразджа
15:53:26
247
Костюк Андрій
Ч-16
Гаразджа
15:53:33
248
Давидюк Олексій
Ч-10
Гаразджа
15:53:37
249
Черчик Олег
Ч-21
15:53:50
250
Симонович Таня
Ж-12
Гаразджа
15:54:09
251
Феш Тетяна
Ж-14
Гаразджа
15:54:14
252
Семенюк Софі
Ж-12
Гаразджа
15:55:26
253
Остапчук Назар
Ч-21
15:56:22
254
Сокол Анастасія
Ж-12
Гаразджа
15:56:29
255
Петришина Юлія
Ж-21
15:57:50
256
Бенько Борис
Ч-16
Вовки
15:58:44
257
Бенько Роман
Ч-14
Вовки
15:58:50
258
Степанюк Яна
Ж-16
Вовки
15:59:46
259
Неретін Валерій
Ч-14
16:00:08
260
Мелимука Вікторія
Ж-21
16:04:59
261
Іщук Влад
Ч-21
16:06:20
262
Доценко Катя
Ж-21
16:09:42
263
Оніщук Анна
Ж-12
Вовки
16:11:11
264
Ковальчук Тарас
Ч-16
ЗОШ 22
16:12:16
265
Минюк Мілана
Ж-12
Вовки
16:12:47
266
Степанюк Оля
Ж-16
ЗОШ 22
16:13:08
267
Мороз Артем
Ч-14
Вовки
16:13:18
268
Лук`янчук Ілля
Ч-21
16:13:55
269
Войтович Василина
Ж-12
Вовки
16:14:01
270
Войтович Орися
Ж-10
Вовки
16:14:05
271
Пітута Влад
Ч-12
Вовки
16:15:31
272
Бортрник Віктор
Ч-21
16:15:33
273
Іщук Віка
Ж-16
16:16:12
274
Прокопюк Анастасія
Ж-16
ТСОУ
16:17:12
275
Добродій Євген
Ч-21
14 Гімназія
16:17:28
276
Мороз Анна
Ж-16
Вовки
16:18:59
277
Войтович Ірина
Ж-21
16:20:36
278
Литвинчук Катя
Ж-21
ВНУ
16:41:49
279
Литвинчук Аліна
Ж-21
ВНУ
16:41:53
280
Ремба Єва
Ж-21
16:51:27
281
Петрочук Дмитро
Ч-21
17:16:46
Незабаром