Маневицька СР
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Кушнір Соломія | Ж-10 | 10:00:00 | |
2 | Мельничук Соломія | Ж-16 | 10:00:00 | |
3 | Смічик Богдан | Ч-14 | 10:00:00 | |
4 | Смічик Дарина | Ж-10 | 10:00:00 | |
5 | Батюк Сергій | Ч-14 ПК | 11:00:00 | |
6 | Бондарчук Максим | Ч-16 ПК | 11:00:00 | |
7 | Музичук Христина | Ж-10 ПК | 11:00:00 | |
8 | Семенюк Назар | Ч-14 ПК | 11:00:00 | |
9 | Тимощук Анна | Ж-16 ПК | 11:00:00 | |
10 | Ховайло Сергій | Ч-18 ПК | 11:00:00 | |
11 | Чех Артем | Ч-16 ПК | 11:00:00 | |
12 | Якименко Орест | Ч-12 ПК | 11:00:00 |
Камінь-Каширська МР
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Дрейчан Віталій | Ч-12 | 10:00:00 | |
2 | Курчик Олександра | Ж-12 | 10:00:00 | |
3 | Мисік Максим | Ч-16 | 10:00:00 | |
4 | Півень Софія | Ж-12 | 10:00:00 | |
5 | Свистун Дарина | Ж-12 | 10:00:00 | |
6 | Тищук Микола | Ч-12 | 10:00:00 | |
7 | Щур Гнат | Ч-18 | 10:00:00 | |
8 | Яковський Микита | Ч-14 | 10:00:00 | |
9 | Кичка Мирослава | Ж-10 ПК | 11:00:00 | |
10 | Мажула Ірина | Ж-14 ПК | 11:00:00 | |
11 | Трофимчук Анна | Ж-10 ПК | 11:00:00 | |
12 | Яковська Тетяна | Ж-16 ПК | 11:00:00 |
Боратинська ТГ
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Глина Яна | Ж-12 | 10:00:00 | |
2 | Гончаров Максим | Ч-12 | 10:00:00 | |
3 | Казакова Дарина | Ж-14 | 10:00:00 | |
4 | Лавренчук Назар | Ч-16 | 10:00:00 | |
5 | Мазурок Денис | Ч-14 | 10:00:00 | |
6 | Савонік Назарій | Ч-16 | 10:00:00 | |
7 | Савонік Тимофій | Ч-12 | 10:00:00 | |
8 | Шевчук Маргарита | Ж-16 | 10:00:00 | |
9 | Демков Олександр | Ч-10 ПК | 11:00:00 | |
10 | Зімич Ілля | Ч-12 ПК | 11:00:00 | |
11 | Луппов Арсен | Ч-12 ПК | 11:00:00 | |
12 | Черняк Юрій | Ч-18 ПК | 11:00:00 |
Ковельська ТГ
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Бортник Андрій | Ч-16 | 10:00:00 | |
2 | Кислюк Ксенія | Ж-14 | 10:00:00 | |
3 | Кислюк Максим | Ч-16 | 10:00:00 | |
4 | Мартиненко Юлія | Ж-16 | 10:00:00 | |
5 | Наумук Матвій | Ч-14 | 10:00:00 | |
6 | Омельянюк Софія | Ж-16 | 10:00:00 | |
7 | Пасаман Андрій | Ч-16 | 10:00:00 | |
8 | Чабан Владислава | Ж-14 | 10:00:00 | |
9 | Шепшелей Артур | Ч-12 | 10:00:00 | |
10 | Булік Анна | Ж-16 ПК | 11:00:00 | |
11 | Галайчук Софія | Ж-16 ПК | 11:00:00 | |
12 | Сесюк Маргарита | Ж-14 ПК | 11:00:00 |
Старовижівський ЦДЮТ
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Іванка Віталій | Ч-14 | 10:00:00 | |
2 | Гаврилюк Богдан | Ч-14 | 10:00:00 | |
3 | Гапонюк Валентин | Ч-16 | 10:00:00 | |
4 | Демчук Владислав | Ч-16 | 10:00:00 | |
5 | Дутік Тарас | Ч-14 | 10:00:00 | |
6 | Ковальчук Максим | Ч-14 | 10:00:00 | |
7 | Оксенчук Соломія | Ж-18 | 10:00:00 | |
8 | Юхимук Денис | Ч-14 | 10:00:00 | |
9 | Івчик Назар | Ч-14 ПК | 11:00:00 | |
10 | Камінська Олександра | Ж-14 ПК | 11:00:00 | |
11 | Кладько Павло | Ч-14 ПК | 11:00:00 | |
12 | Пліш Павло | Ч-14 ПК | 11:00:00 |
ЦРТДЮ Колківської селищної ради
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Гапончук Дмитро | Ч-16 | 10:00:00 | |
2 | Патейчук Олександр | Ч-14 | 10:00:00 | |
3 | Сидорчук Мар'ян | Ч-14 | 10:00:00 | |
4 | Сидорчук Роман | Ч-16 | 10:00:00 | |
5 | Ткаченко Андрій | Ч-10 | 10:00:00 | |
6 | Гурський Олександр | Ч-12 ПК | 11:00:00 | |
7 | Зінчук Софія | Ж-16 ПК | 11:00:00 | |
8 | Калинюк Софія | Ж-18 ПК | 11:00:00 | |
9 | Матвійчук Артем | Ч-14 ПК | 11:00:00 | |
10 | Матвійчук Станіслав | Ч-14 ПК | 11:00:00 | |
11 | Оксенюк Олександра | Ж-16 ПК | 11:00:00 | |
12 | Романюк Мар'яна | Ж-14 ПК | 11:00:00 |
Станція юних туристів Камінь-Каширської МР
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Давидюк Павло | Ч-16 | 10:00:00 | |
2 | Деркач Вадим | Ч-18 | 10:00:00 | |
3 | Дуда Дарина | Ж-12 | 10:00:00 | |
4 | Карпік Артем | Ч-12 | 10:00:00 | |
5 | Муц Максим | Ч-18 | 10:00:00 | |
6 | Федчик Олесь | Ч-12 | 10:00:00 | |
7 | Деркач Михайло | Ч-14 ПК | 11:00:00 | |
8 | Куцик Вікторія | Ж-18 ПК | 11:00:00 | |
9 | Лагода Анастасія | Ж-12 ПК | 11:00:00 | |
10 | Пархомович Ангеліна | Ж-10 ПК | 11:00:00 | |
11 | Приймак Вікторія | Ж-14 ПК | 11:00:00 | |
12 | Щур Анна | Ж-14 ПК | 11:00:00 |
Затурцівська с. р.
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Михайлюк Назар | Ч-14 | 10:00:00 | |
2 | Музичук Андрій | Ч-14 | 10:00:00 | |
3 | Шахраюк Злата | Ж-12 | 10:00:00 | |
4 | Шумчук Іван | Ч-16 | 10:00:00 | |
5 | Ярмолюк Богдан | Ч-14 | 10:00:00 | |
6 | Блажевський Артем | Ч-16 ПК | 11:00:00 | |
7 | Захарчук Юлія | Ж-12 ПК | 11:00:00 | |
8 | Маковій Софія | Ж-12 ПК | 11:00:00 | |
9 | Мацюк Богдан | Ч-12 ПК | 11:00:00 | |
10 | Новодольський Дмитро | Ч-12 ПК | 11:00:00 | |
11 | Сєдих Богдан | Ч-14 ПК | 11:00:00 | |
12 | Шишко Владислав | Ч-14 ПК | 11:00:00 |
Луцька ОТГ
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Войтович Василина | Ж-12 | 10:00:00 | |
2 | Казаков Артем | Ч-10 | 10:00:00 | |
3 | Катрушин Максим | Ч-14 | 10:00:00 | |
4 | Мороз Аня | Ж-16 | 10:00:00 | |
5 | Новосад Ілля | Ч-18 | 10:00:00 | |
6 | Ремба Єва | Ж-18 | 10:00:00 | |
7 | Серединська Інна | Ж-12 | 10:00:00 | |
8 | Серединська Катерина | Ж-14 | 10:00:00 | |
9 | Степанюк Ольга | Ж-16 | 10:00:00 | |
10 | Доценко Андрій | Ч-10 ПК | 11:00:00 | |
11 | Ковальчук Тарас | Ч-16 ПК | 11:00:00 |
Дубівська ОТГ
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Гаврилюк Андрій | Ч-14 | 10:00:00 | |
2 | Клиновий Давид | Ч-10 | 10:00:00 | |
3 | Поліщук Андрій | Ч-14 | 10:00:00 | |
4 | Поліщук Богдан | Ч-12 | 10:00:00 | |
5 | Цікун Артем | Ч-12 | 10:00:00 | |
6 | Боймук Іванна | Ж-14 ПК | 11:00:00 | |
7 | Борисюк Віктор | Ч-10 ПК | 11:00:00 | |
8 | Козюпа Даниїл | Ч-12 ПК | 11:00:00 | |
9 | Мазеїн Тиммофій | Ч-10 ПК | 11:00:00 | |
10 | Микитюк Назарій | Ч-10 ПК | 11:00:00 | |
11 | Поліщук Єлизавета | Ж-12 ПК | 11:00:00 | |
12 | Солопчук Злата | Ж-10 ПК | 11:00:00 |
Рівненська ТГ
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Афанасьєв Артем | Ч-16 | 10:00:00 | |
2 | Бортник Вадим | Ч-14 | 10:00:00 | |
3 | Лукашук Олександр | Ч-16 | 10:00:00 | |
4 | Прилепа Дарина | Ж-16 | 10:00:00 | |
5 | Телещук Орест | Ч-14 | 10:00:00 | |
6 | Шевчук Максим | Ч-14 | 10:00:00 | |
7 | Адамчук Вікторія | Ж-18 ПК | 11:00:00 | |
8 | Звіриський Сергій | Ч-16 ПК | 11:00:00 | |
9 | Мучак Андрій | Ч-14 ПК | 11:00:00 | |
10 | Пшава Павло | Ч-14 ПК | 11:00:00 | |
11 | Степанюк Олександр | Ч-18 ПК | 11:00:00 | |
12 | Січук Ілля | Ч-18 ПК | 11:00:00 |
Ковель — ЦНПВТК
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Кошіль Іван | Ч-16 | 10:00:00 | |
2 | Музичук Надія | Ж-16 | 10:00:00 | |
3 | Наумук Ілля | Ч-16 | 10:00:00 | |
4 | Рябко Гліб | Ч-10 | 10:00:00 | |
5 | Смітюх Тимофій | Ч-14 | 10:00:00 | |
6 | Бурда Ілля | Ч-12 ПК | 11:00:00 | |
7 | Горев Артем | Ч-12 ПК | 11:00:00 | |
8 | Горева Діана | Ж-14 ПК | 11:00:00 | |
9 | Занюк Дмитро | Ч-16 ПК | 11:00:00 | |
10 | Занюк Олександр | Ч-14 ПК | 11:00:00 | |
11 | Кладько Тетяна | Ж-16 ПК | 11:00:00 | |
12 | Колочун Анна | Ж-12 ПК | 11:00:00 |
Горохівська МТГ
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Биковський Роман | Ч-12 | 10:00:00 | |
2 | Глез Олександр | Ч-14 | 10:00:00 | |
3 | Міщук Арсеній | Ч-14 | 10:00:00 | |
4 | Глез Максим | Ч-12 ПК | 11:00:00 | |
5 | Глез Юрій | Ч-12 ПК | 11:00:00 | |
6 | Дмитрук Анна | Ж-14 ПК | 11:00:00 | |
7 | Кравчук Дмитро | Ч-16 ПК | 11:00:00 | |
8 | Ліра Орест | Ч-14 ПК | 11:00:00 | |
9 | Міщук Ангеліна | Ж-10 ПК | 11:00:00 | |
10 | Міщук Каріна | Ж-12 ПК | 11:00:00 | |
11 | Федонюк Олександра | Ж-14 ПК | 11:00:00 | |
12 | Хом'як Аліна | Ж-16 ПК | 11:00:00 |
Голобська ТГ
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Бейгер Олександр | Ч-12 | 10:00:00 | |
2 | Бейда Анна | Ж-14 | 10:00:00 | |
3 | Василюк Ірина | Ж-12 | 10:00:00 | |
4 | Москалюк Михайло | Ч-16 | 10:00:00 | |
5 | Палій Вікторія | Ж-16 | 10:00:00 | |
6 | Стасюк Лідія | Ж-14 | 10:00:00 | |
7 | Якобчук Богдан | Ч-16 | 10:00:00 | |
8 | Ярмолюк Назар | Ч-16 | 10:00:00 | |
9 | Байда Тетяна | Ж-12 ПК | 11:00:00 | |
10 | Виндюк Анжела | Ж-14 ПК | 11:00:00 | |
11 | Конько Катерина | Ж-14 ПК | 11:00:00 | |
12 | Куракін Євген | Ч-18 ПК | 11:00:00 |
Шацьк БДЮТ
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Грабовець Ілля | Ч-16 | 10:00:00 | |
2 | Дубій Дмитро | Ч-16 | 10:00:00 | |
3 | Куран Максим | Ч-16 | 10:00:00 | |
4 | Михайлевський Олег | Ч-16 | 10:00:00 | |
5 | Ткачук Роман | Ч-14 | 10:00:00 | |
6 | Галух Роман | Ч-16 ПК | 11:00:00 | |
7 | Гвоздецька Фаїна | Ж-14 ПК | 11:00:00 | |
8 | Гірнєц Ілля | Ч-14 ПК | 11:00:00 | |
9 | Куран Михайло | Ч-18 ПК | 11:00:00 | |
10 | Порва Роман | Ч-16 ПК | 11:00:00 | |
11 | Саган Олена | Ж-16 ПК | 11:00:00 | |
12 | Ткачук Марія | Ж-14 ПК | 11:00:00 |
Підгайцівська ТГ
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Давидюк Олексій | Ч-10 | 10:00:00 | |
2 | Качковський Владислав | Ч-16 | 10:00:00 | |
3 | Симонович Давид | Ч-16 | 10:00:00 | |
4 | Білецький Владислав | Ч-14 ПК | 11:00:00 | |
5 | Костюк Андрій Леонідович | Ч-16 ПК | 11:00:00 | |
6 | Матіюк Павло | Ч-14 ПК | 11:00:00 | |
7 | Семенюк Софія | Ж-12 ПК | 11:00:00 | |
8 | Симонович Тетяна | Ж-12 ПК | 11:00:00 | |
9 | Сокол Анастасія | Ж-12 ПК | 11:00:00 | |
10 | Сокол Захар | Ч-14 ПК | 11:00:00 | |
11 | Феш Дмитрій | Ч-12 ПК | 11:00:00 | |
12 | Феш Тетяна | Ж-14 ПК | 11:00:00 |
Ковельська СЮТур
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Гальом Владислав | Ч-16 | 10:00:00 | |
2 | Гальом Микита | Ч-16 | 10:00:00 | |
3 | Дейнека Артем | Ч-12 | 10:00:00 | |
4 | Ксюк Денис | Ч-16 | 10:00:00 | |
5 | Мисік Денис | Ч-16 | 10:00:00 | |
6 | Морощук Вікторія | Ж-12 | 10:00:00 | |
7 | Бурий Святослав | Ч-10 ПК | 11:00:00 | |
8 | Василенко Дмитро | Ч-14 ПК | 11:00:00 | |
9 | Гальом Роман | Ч-16 ПК | 11:00:00 | |
10 | Денисюк Дарія | Ж-16 ПК | 11:00:00 | |
11 | Коцура Владислав | Ч-16 ПК | 11:00:00 | |
12 | Омелянюк Давид | Ч-10 ПК | 11:00:00 |
Залізниця
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Жилко Богдан | Ч-10 | 10:00:00 | |
2 | Лащ Дарина | Ж-12 | 10:00:00 | |
3 | Семенюк Мирослава | Ж-12 | 10:00:00 | |
4 | Черевко Тарас | Ч-14 | 10:00:00 | |
5 | Бринчук Аня | Ж-18 ПК | 11:00:00 | |
6 | Вітовщик Владислав | Ч-12 ПК | 11:00:00 | |
7 | Деміх Владислав | Ч-18 ПК | 11:00:00 | |
8 | Ланевич Оксана | Ж-16 ПК | 11:00:00 | |
9 | Поліщук Владеслав | Ч-14 ПК | 11:00:00 | |
10 | Римарчук Артем | Ч-12 ПК | 11:00:00 | |
11 | Черевко Микола | Ч-16 ПК | 11:00:00 | |
12 | Чубейко Іра | Ж-14 ПК | 11:00:00 |
Маневицький ЦТДЮ
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Куприянчик Софія | Ж-18 | 10:00:00 | |
2 | Літовець Станіслав | Ч-18 | 10:00:00 | |
3 | Овдійчук Денис | Ч-16 | 10:00:00 | |
4 | Хомич Станіслав | Ч-18 | 10:00:00 | |
5 | Цьопич Ірина | Ж-18 | 10:00:00 | |
6 | Батюк Юрій | Ч-12 ПК | 11:00:00 | |
7 | Климчук Дмитро | Ч-16 ПК | 11:00:00 | |
8 | Лагода Софія | Ж-14 ПК | 11:00:00 | |
9 | Лопушик Яна | Ж-16 ПК | 11:00:00 | |
10 | Лукашук Юлія | Ж-16 ПК | 11:00:00 | |
11 | Семенюк Олексій | Ч-18 ПК | 11:00:00 | |
12 | Чубай Дмитро | Ч-16 ПК | 11:00:00 |
Ратнівський ЦДЮТ
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Корпач Микола | Ч-14 | 10:00:00 | |
2 | Пампуха Валентин | Ч-14 | 10:00:00 | |
3 | Антонюк Микола | Ч-16 ПК | 11:00:00 | |
4 | Антонюк Ольга | Ж-14 ПК | 11:00:00 | |
5 | Глушко Володимир | Ч-14 ПК | 11:00:00 | |
6 | Глушко Софія | Ж-14 ПК | 11:00:00 | |
7 | Котюх Анна | Ж-14 ПК | 11:00:00 | |
8 | Михалевич Ольга | Ж-14 ПК | 11:00:00 | |
9 | Пампуха Галина | Ж-16 ПК | 11:00:00 | |
10 | Пампуха Юрій | Ч-14 ПК | 11:00:00 | |
11 | Панько Анна | Ж-14 ПК | 11:00:00 | |
12 | Шура Дмитро | Ч-16 ПК | 11:00:00 |
Ківерцівський ЦПО
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Гаврилюк Василина | Ж-12 ПК | 11:00:00 | |
2 | Гаврилюк Тимофій | Ч-14 ПК | 11:00:00 | |
3 | Горбатюк Олександра | Ж-14 ПК | 11:00:00 | |
4 | Краснопера Влада | Ж-14 ПК | 11:00:00 | |
5 | Кузміч Надія | Ж-14 ПК | 11:00:00 | |
6 | Марчук Максим | Ч-14 ПК | 11:00:00 | |
7 | Метьолка Маша | Ж-14 ПК | 11:00:00 | |
8 | Михайлюк Яна | Ж-14 ПК | 11:00:00 | |
9 | Мосійчук Мар'яна | Ж-14 ПК | 11:00:00 | |
10 | Мосійчук Оксана | Ж-16 ПК | 11:00:00 | |
11 | Ришкевич Вікторія | Ж-12 ПК | 11:00:00 | |
12 | Шишолік Наталія | Ж-14 ПК | 11:00:00 |
Оваднівська ОТГ
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Євсюк Ангеліна | Ж-16 ПК | 11:00:00 | |
2 | Антонюк Назар | Ч-16 ПК | 11:00:00 | |
3 | Барчук Вікторія | Ж-16 ПК | 11:00:00 | |
4 | Коваль Вероніка | Ж-14 ПК | 11:00:00 | |
5 | Куля Тетяна | Ж-14 ПК | 11:00:00 | |
6 | Мосорук Максим | Ч-14 ПК | 11:00:00 | |
7 | Подзізей Вероніка | Ж-16 ПК | 11:00:00 | |
8 | Пучук Максим | Ч-14 ПК | 11:00:00 | |
9 | Сачук Дмитро | Ч-16 ПК | 11:00:00 | |
10 | Хмель Юрій | Ч-16 ПК | 11:00:00 | |
11 | Цибуля Андрій | Ч-14 ПК | 11:00:00 | |
12 | Шараєвська Валерія | Ж-14 ПК | 11:00:00 |
Резерв
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|