EVENT-O
Головна
Головна
Онлайн результати
Спортсмени
Увійти
Увійти
Реєстрація
Стартовий протокол: Парк-тур
Дата змагань: 20.04.2023
Учасників: 189
Команд: 18
Результати
Спліти
Групи
Клуби
Шахматка
Назад
#п.п
SI
Імя
Група
Клуб
Старт
1
Спасовський Ігор
Ч-21
ЛФСО
0:00
2
Черчик Олег
Ч-21
ЛФСО
13:54:49
3
Костенюк Марта
Ж-12
ГП
13:55:56
4
Шпитуна Сніжана
Ж-12
ЛФСО
13:57:00
5
Шумський Захар
Ч-12
ГП
13:58:01
6
Циганок Артем
Ч-12
ГП
13:58:58
7
Синиця Андрій
Ч-14
ГП
13:59:04
8
Гуцаленко Володимир
Ч-21
ЛФСО
13:59:07
9
Зімич Ілля
Ч-12
Ратнів
14:00:00
10
Зайчук Саша
Ч-14
ГП
14:00:02
11
Гожик Гліб
Ч-12
Ратнів
14:00:59
12
Стрільчук Таня
Ж-14
ГП
14:01:01
13
Фарина Вадим
Ч-12
ГП
14:02:01
14
Давидюк Олексій
Ч-10
Гаразджа
14:02:03
15
Поліщук Анна
Ж-14
ГП
14:02:05
16
Кізгора Настя
Ж-12
ГП
14:03:00
17
Семенюк Аннна
Ж-14
14 Гімназія
14:03:02
18
Семенюк Даша
Ж-14
ГП
14:04:00
19
Жовтко Віка
Ж-12
ГП
14:04:06
20
Рудецька Діана
Ж-12
ГП
14:05:01
21
Денисюк Юлія
Ж-14
ГП
14:05:06
22
Рябіїк Натадя
Ж-12
ГП
14:06:00
23
Денисюк Соломія
Ж-14
ЛФСО
14:06:06
24
Паляруш Вікторія
Ж-14
ГП
14:07:01
25
Лесик Софія
Ж-14
ГП
14:07:08
26
Крутиголова Дарина
Ж-12
ГП
14:08:00
27
Білецька Христина
Ж-14
Гаразджа
14:08:02
28
Костюк Андрій
Ч-16
Гаразджа
14:08:04
29
Новосад Марія
Ж-12
ЛФСО
14:08:57
30
Феш Тетяна
Ж-14
Гаразджа
14:08:59
31
Онищук Артем
Ч-12
ГП
14:09:56
32
Симонович Давид
Ч-16
Гаразджа
14:10:00
33
Білецький Влад
Ч-14
Гаразджа
14:10:02
34
Береза Демид
Ч-12
ГП
14:10:59
35
Рузак Ілля
Ч-14
Гаразджа
14:11:02
36
Леонюк Анна
Ж-14
Голоби
14:11:58
37
Феш Дмитрій
Ч-12
Гаразджа
14:12:01
38
Ковальчук Олена
Ж-14
Голоби
14:12:59
39
Симонович Таня
Ж-12
Гаразджа
14:13:02
40
Савонік Назар
Ч-16
Промінь
14:13:04
41
Семенюк Софі
Ж-12
Гаразджа
14:14:00
42
Матіюк Павло
Ч-14
Гаразджа
14:14:02
43
Сокол Анастасія
Ж-12
Гаразджа
14:14:59
44
Сокол Захар
Ч-14
Гаразджа
14:15:01
45
Косян Саша
Ч-12
Голоби
14:15:58
46
Пастушок Інна
Ж-12
Голоби
14:16:00
47
Повідзіон Володимир
Ч-14
Промінь
14:17:01
48
Савонік Тимофій
Ч-12
Промінь
14:17:02
49
Михайлюк Яна
Ж-14
Мурашки
14:17:57
50
Шишолік Іра
Ж-16
Мурашки
14:17:58
51
Мосійчук Маряна
Ж-14
Мурашки
14:18:57
52
Мосійчук Оксана
Ж-16
Мурашки
14:18:58
53
Матіюк Антоніна
Ж-12
Ківерці
14:19:01
54
Шишолік Наталя
Ж-14
Ківерці
14:19:57
55
Кравчук Вікторія
Ж-12
Ківерці
14:20:00
56
Дембіцький Ілля
Ч-16
Ківерці
14:20:02
57
Горбатюк Олександра
Ж-14
Ківерці
14:21:01
58
Мисковець Кирил
Ч-10
Ківерці
14:21:03
59
Гаврилюк Василина
Ж-12
Мурашки
14:21:57
60
Кузьмич Надя
Ж-14
Ківерці
14:21:59
61
Мелимука Вікторія
Ж-21
ЛФСО
14:23:01
62
Краснопера Влада
Ж-14
Мурашки
14:23:03
63
Рижкевич Віка
Ж-12
Ківерці
14:23:05
64
Марчук ЛІана
Ж-10
Ківерці
14:24:05
65
Марчук Максим
Ч-14
Ківерці
14:24:06
66
Гаврилюк Тимофій
Ч-14
Ківерці
14:24:08
67
Шимонюк Дарина
Ж-12
Ківерці
14:24:59
68
Метьолка Маша
Ж-14
Мурашки
14:25:01
69
Гринюк Софія
Ж-14
Ківерці
14:25:59
70
Гуєвич Андрій
Ч-12
Ківерці
14:26:02
71
Демчук Діана
Ж-14
Ківерці
14:27:01
72
Шемчук Іванна
Ж-12
Ківерці
14:27:03
73
Шкідина Артур
Ч-21
Мурашки
14:27:04
74
Білоус Настя
Ж-14
Ківерці
14:27:57
75
Фесик Маша
Ж-21
ВНУ
14:27:59
76
Гринюк Аліна
Ж-10
ЛФСО
14:28:01
77
Гаврилюк Злата
Ж-12
Ківерці
14:28:57
78
Хомяк Аделіна
Ж-10
ЛФСО
14:29:58
79
Савчук Євген
Ч-14
ЛФСО
14:30:01
80
Редькіна Софія
Ж-14
ЛФСО
14:30:56
81
Луппов Арсен
Ч-12
Промінь
14:30:59
82
Казмірчук Іванна
Ж-14
Ківерці
14:31:57
83
Гордей Артем
Ч-12
Промінь
14:31:59
84
Катрушин Максим
Ч-14
Верес
14:32:59
85
Скиданюк Влад
Ч-12
Верес
14:33:00
86
Казаков Артем
Ч-10
Промінь
14:34:00
87
Гулькевич Ілля
Ч-21
Ківерці
14:34:02
88
Гулькевич Ангеліна
Ж-21
Ківерці
14:35:00
89
Мисник Назар
Ч-10
Промінь
14:35:02
90
Казаков Марк
Ч-10
Промінь
14:35:57
91
Казакова Дарина
Ж-14
Промінь
14:36:00
92
Шмаровоз Олена
Ж-21
ВНУ
14:37:13
93
Лавренчук Назар
Ч-16
Зайці
14:37:58
94
Філюк Андрій
Ч-10
ЛФСО
14:38:57
95
Сень Поліна
Ж-10
ЛФСО
14:39:33
96
Мазурок Денис
Ч-14
Зайці
14:41:00
97
Гончаров Макс
Ч-12
Зайці
14:41:01
98
Новосад Вася
Ч-21
ЛФСО
14:41:59
99
Трошина Анетта
Ж-14
Сокіл
14:42:01
100
Мельник Соломія
Ж-12
Сокіл
14:42:03
101
Підвальна Ангеліна
Ж-14
Сокіл
14:43:01
102
Панасюк Аня
Ж-10
ЛФСО
14:43:04
103
Паскевич Лілія
Ж-16
Сокіл
14:43:05
104
Харитоненко Поліна
Ж-10
Сокіл
14:44:00
105
Паскевич Христина
Ж-12
Сокіл
14:44:02
106
Гладчук Кіра
Ж-10
Сокіл
14:44:59
107
Зайчук Мирослава
Ж-10
Промінь
14:45:02
108
Ремба Єва
Ж-21
ЛФСО
14:45:59
109
Токарук Антон
Ч-12
Промінь
14:47:02
110
Новосад Ілля
Ч-21
ЛФСО
14:47:04
111
Войтович Орися
Ж-10
Вовки
14:47:10
112
Тесля Влад
Ч-12
Промінь
14:48:00
113
Войтович Ірина
Ж-21
ЛФСО
14:48:02
114
Шацький Олександр
Ч-16
Дерно
14:48:59
115
Іванюк Тарас
Ч-16
Дерно
14:49:58
116
Збирун Рома
Ч-16
Дерно
14:50:58
117
Патрай Володимир
Ч-21
ЛФСО
14:53:01
118
Бугайчук Ілля
Ч-12
ВолВед
14:54:02
119
Сорока Тимур
Ч-14
ЛФСО
14:54:05
120
Бугайчук Антон
Ч-10
ВолВед
14:54:27
121
Пацай Радіон
Ч-12
ВолВед
14:54:58
122
Федчук Інна
Ж-21
ЛФСО
14:55:02
123
Золотобай Олександр
Ч-12
ЛФСО
14:55:26
124
Казаков Володимир
Ч-21
ЛФСО
14:57:00
125
Кльоц Микола ПК
Ч-12
ЛФСО
14:57:04
126
Зотова Валерія
Ж-14
14 Гімназія
15:00:58
127
Сичук Аліна
Ж-16
14 Гімназія
15:01:00
128
Козак Злата
Ж-12
ЛФСО
15:01:02
129
Сидорчук Христина
Ж-14
14 Гімназія
15:01:59
130
Харченко Катя
Ж-16
ЛФСО
15:02:01
131
Цеслів Анна
Ж-14
14 Гімназія
15:02:59
132
Семенюк Рома
Ч-10
14 Гімназія
15:03:02
133
Гошко Валерія
Ж-14
14 Гімназія
15:04:00
134
Томчук Іра
Ж-14
14 Гімназія
15:05:01
135
Соколовська Мілана
Ж-12
ЛФСО
15:05:03
136
Соколовський Даніель
Ч-14
Зайці
15:06:00
137
Петришин Денис
Ч-14
Копачівка
15:07:00
138
Кузницька Маряна
Ж-12
Копачівка
15:07:01
139
Мартинюк Ілля
Ч-14
Копачівка
15:08:01
140
Пугінець Тимофій
Ч-12
Зайці
15:08:04
141
Рибінська Богдана
Ч-14
Копачівка
15:09:00
142
Карпюк Матвій
Ч-16
ЛФСО
15:09:01
143
Чернюк Марія
Ж-12
Копачівка
15:10:00
144
Козицький Саша
Ч-10
Зайці
15:10:04
145
Степанюк Оля
Ж-16
ЗОШ 22
15:10:07
146
Томчук Вероніка
Ж-12
Копачівка
15:11:01
147
Кривдюк Захар
Ч-12
Зайці
15:12:00
148
Демков Саша
Ч-10
Зайці
15:12:04
149
Ковальчук Артем
Ч-12
Зайці
15:13:01
150
Дебальчук Влад
Ч-16
Копачівка
15:13:02
151
Семенюк Микола
Ч-21
14 Гімназія
15:13:17
152
Федорчук Стас
Ч-10
Зайці
15:14:01
153
Кривина
Ч-16
Копачівка
15:14:03
154
Надворська Катерина
Ж-14
Зайці
15:15:00
155
Глина Яна
Ж-12
Зайці
15:15:01
156
Олійник Маргарита
Ж-14
Зайці
15:16:00
157
Гладь Юлія
Ж-16
Зайці
15:16:01
158
Дроздик Анна
Ж-21
ВНУ
15:16:02
159
Доценко Катя
Ж-21
ЛФСО
15:17:00
160
Серединська Інна
Ж-12
Верес
15:17:01
161
Рихлюк Юлія
Ж-14
Зайці
15:17:02
162
Васейко Арсен
Ч-12
Зайці
15:18:01
163
Черняк Юра
Ч-21
ЛФСО
15:18:04
164
Волинець Захар
Ч-10
ЛФСО
15:18:14
165
Демкова Анна
Ж-21
Зайці
15:18:59
166
Глина Софія
Ж-10
Зайці
15:19:03
167
Серединська Катя
Ж-14
Верес
15:19:04
168
Остапчук Назар
Ч-21
ЛФСО
15:20:00
169
Мороз Аня
Ж-16
Вовки
15:20:01
170
Мороз Артем
Ч-14
Вовки
15:20:02
171
Минюк Мілана
Ж-12
Вовки
15:20:04
172
Бенько Роман
Ч-14
Вовки
15:21:00
173
Оніщук Анна
Ж-12
Вовки
15:21:05
174
Степанюк Яна
Ж-16
Вовки
15:21:07
175
Бенько Борис
Ч-16
Вовки
15:21:57
176
Єрко Андрій
Ч-21
ЛФСО
15:23:00
177
Скиданюк Ілля
Ч-16
Верес
15:23:02
178
Войтович Василина
Ж-12
Вовки
15:23:05
179
Ярощук Назар
Ч-16
ЗОШ 22
15:24:10
180
Стеценко Оля
Ж-21
Ківерці
15:25:00
181
Бортрник Віктор
Ч-21
ЛФСО
15:26:00
182
Гордіюк Евеліна
Ж-14
Зайці
15:26:03
183
Литвинчук Аліна
Ж-21
ВНУ
15:27:34
184
Литвинчук Катя
Ж-21
ВНУ
15:27:36
185
Карпюк Ігор
Ч-21
ЛФСО
15:29:07
186
Ковальчук Тарас
Ч-16
ЗОШ 22
15:31:00
187
Петрочук Дмитро
Ч-21
ЛФСО
15:36:37
188
Мельник Аня
Ж-21
ЛФСО
15:37:33
189
Петришина Юлія
Ж-21
ЛФСО
15:40:37
Незабаром