EVENT-O
Головна
Головна
Онлайн результати
Спортсмени
Увійти
Увійти
Реєстрація
Стартовий протокол: 49-ий Чемпіонат День 1
Дата змагань: 28.04.2023
Учасників: 279
Команд: 26
Результати
Спліти
Групи
Клуби
Шахматка
Назад
#п.п
SI
Імя
Група
Клуб
Старт
1
Резерв
Ж-14
Резерв
15:01:00
2
Резерв
Ж-16
Резерв
15:01:00
3
Резерв
Ч-10
Резерв
15:01:00
4
Резерв
Ч-12
Резерв
15:01:00
5
Резерв
Ч-14
Резерв
15:01:00
6
Резерв
Ч-16
Резерв
15:01:00
7
Резерв
Ж-14
Резерв
15:02:00
8
Резерв
Ж-16
Резерв
15:02:00
9
Резерв
Ч-12
Резерв
15:02:00
10
Резерв
Ч-14
Резерв
15:02:00
11
Резерв
Ч-14
Резерв
15:03:00
12
Гірнєц Ілля
Ч-14
Шацьк БДЮТ
15:16:00
13
Лукашук Олександр
Ч-16
Рівненська ТГ
15:21:35
14
Ткаченко Андрій
Ч-10
ЦРТДЮ Колківської селищної ради
15:21:38
15
Чубай Дмитро
Ч-16
Маневицький ЦТДЮ
15:22:32
16
Вітовщик Владислав
Ч-12
Залізниця
15:22:34
17
Борисюк Віктор
Ч-10
Дубівська ОТГ
15:22:39
18
Метьолка Маша
Ж-14
Ківерцівський ЦПО
15:22:40
19
Шевчук Маргарита
Ж-16
Боратинська ТГ
15:22:41
20
Палій Вікторія
Ж-16
Голобська ТГ
15:23:31
21
Дмитрук Анна
Ж-14
Горохівська МТГ
15:23:33
22
Грабовець Ілля
Ч-16
Шацьк БДЮТ
15:23:34
23
Зімич Ілля
Ч-12
Боратинська ТГ
15:23:36
24
Давидюк Олексій
Ч-10
Підгайцівська ТГ
15:23:37
25
Матвійчук Артем
Ч-14
ЦРТДЮ Колківської селищної ради
15:23:38
26
Москалюк Михайло
Ч-16
Голобська ТГ
15:24:32
27
Зінчук Софія
Ж-16
ЦРТДЮ Колківської селищної ради
15:24:33
28
Яковський Микита
Ч-14
Камінь-Каширська МР
15:24:34
29
Котюх Анна
Ж-14
Ратнівський ЦДЮТ
15:24:35
30
Бурий Святослав
Ч-10
Ковельська СЮТур
15:24:36
31
Горев Артем
Ч-12
Ковель — ЦНПВТК
15:24:37
32
Галайчук Софія
Ж-16
Ковельська ТГ
15:25:32
33
Симонович Давид
Ч-16
Підгайцівська ТГ
15:25:33
34
Приймак Вікторія
Ж-14
Станція юних туристів Камінь-Каширської МР
15:25:34
35
Пліш Павло
Ч-14
Старовижівський ЦДЮТ
15:25:34
36
Якименко Орест
Ч-12
Маневицька СР
15:25:35
37
Рябко Гліб
Ч-10
Ковель — ЦНПВТК
15:25:37
38
Бурда Ілля
Ч-12
Ковель — ЦНПВТК
15:26:00
39
Лукашук Юлія
Ж-16
Маневицький ЦТДЮ
15:26:00
40
Резерв
Ж-12
Резерв
15:26:00
41
Барчук Вікторія
Ж-16
Оваднівська ОТГ
15:26:32
42
Овдійчук Денис
Ч-16
Маневицький ЦТДЮ
15:26:34
43
Феш Тетяна
Ж-14
Підгайцівська ТГ
15:26:36
44
Телещук Орест
Ч-14
Рівненська ТГ
15:26:37
45
Цікун Артем
Ч-12
Дубівська ОТГ
15:26:39
46
Клиновий Давид
Ч-10
Дубівська ОТГ
15:26:40
47
Резерв
Ж-12
Резерв
15:27:00
48
Денисюк Дарія
Ж-16
Ковельська СЮТур
15:27:30
49
Михалевич Ольга
Ж-14
Ратнівський ЦДЮТ
15:27:33
50
Білецький Владислав
Ч-14
Підгайцівська ТГ
15:27:34
51
Глез Максим
Ч-12
Горохівська МТГ
15:27:35
52
Доценко Андрій
Ч-10
Луцька ОТГ
15:27:37
53
Гальом Микита
Ч-16
Ковельська СЮТур
15:28:32
54
Пампуха Галина
Ж-16
Ратнівський ЦДЮТ
15:28:33
55
Поліщук Андрій
Ч-14
Дубівська ОТГ
15:28:34
56
Куля Тетяна
Ж-14
Оваднівська ОТГ
15:28:34
57
Карпік Артем
Ч-12
Станція юних туристів Камінь-Каширської МР
15:28:36
58
Мазеїн Тиммофій
Ч-10
Дубівська ОТГ
15:28:37
59
Резерв
Ч-18
Резерв
15:29:00
60
Яковська Тетяна
Ж-16
Камінь-Каширська МР
15:29:32
61
Бондарчук Максим
Ч-16
Маневицька СР
15:29:34
62
Гвоздецька Фаїна
Ж-14
Шацьк БДЮТ
15:29:35
63
Новодольський Дмитро
Ч-12
Затурцівська с. р.
15:29:37
64
Глез Олександр
Ч-14
Горохівська МТГ
15:29:38
65
Жилко Богдан
Ч-10
Залізниця
15:29:40
66
Глушко Софія
Ж-14
Ратнівський ЦДЮТ
15:30:30
67
Наумук Ілля
Ч-16
Ковель — ЦНПВТК
15:30:31
68
Катрушин Максим
Ч-14
Луцька ОТГ
15:30:33
69
Василюк Ірина
Ж-12
Голобська ТГ
15:30:34
70
Гончаров Максим
Ч-12
Боратинська ТГ
15:30:35
71
Омелянюк Давид
Ч-10
Ковельська СЮТур
15:30:36
72
Семенюк Олексій
Ч-18
Маневицький ЦТДЮ
15:31:00
73
Музичук Надія
Ж-16
Ковель — ЦНПВТК
15:31:32
74
Порва Роман
Ч-16
Шацьк БДЮТ
15:31:33
75
Матвійчук Станіслав
Ч-14
ЦРТДЮ Колківської селищної ради
15:31:34
76
Чубейко Іра
Ж-14
Залізниця
15:31:35
77
Микитюк Назарій
Ч-10
Дубівська ОТГ
15:31:37
78
Поліщук Богдан
Ч-12
Дубівська ОТГ
15:31:38
79
Сидорчук Роман
Ч-16
ЦРТДЮ Колківської селищної ради
15:32:33
80
Пучук Максим
Ч-14
Оваднівська ОТГ
15:32:34
81
Казаков Артем
Ч-10
Луцька ОТГ
15:32:35
82
Бейгер Олександр
Ч-12
Голобська ТГ
15:32:37
83
Сесюк Маргарита
Ж-14
Ковельська ТГ
15:32:39
84
Омельянюк Софія
Ж-16
Ковельська ТГ
15:32:40
85
Прилепа Дарина
Ж-16
Рівненська ТГ
15:33:32
86
Афанасьєв Артем
Ч-16
Рівненська ТГ
15:33:34
87
Пшава Павло
Ч-14
Рівненська ТГ
15:33:37
88
Демков Олександр
Ч-10
Боратинська ТГ
15:33:39
89
Глез Юрій
Ч-12
Горохівська МТГ
15:33:41
90
Шишолік Наталія
Ж-14
Ківерцівський ЦПО
15:33:43
91
Гальом Роман
Ч-16
Ковельська СЮТур
15:34:32
92
Мельничук Соломія
Ж-16
Маневицька СР
15:34:33
93
Мажула Ірина
Ж-14
Камінь-Каширська МР
15:34:35
94
Федчик Олесь
Ч-12
Станція юних туристів Камінь-Каширської МР
15:34:36
95
Дутік Тарас
Ч-14
Старовижівський ЦДЮТ
15:34:38
96
Стасюк Лідія
Ж-14
Голобська ТГ
15:35:34
97
Кравчук Дмитро
Ч-16
Горохівська МТГ
15:35:34
98
Хом'як Аліна
Ж-16
Горохівська МТГ
15:35:36
99
Дейнека Артем
Ч-12
Ковельська СЮТур
15:35:41
100
Василенко Дмитро
Ч-14
Ковельська СЮТур
15:36:29
101
Лавренчук Назар
Ч-16
Боратинська ТГ
15:36:32
102
Кладько Тетяна
Ж-16
Ковель — ЦНПВТК
15:36:33
103
Кузміч Надія
Ж-14
Ківерцівський ЦПО
15:36:34
104
Тищук Микола
Ч-12
Камінь-Каширська МР
15:36:35
105
Ланевич Оксана
Ж-16
Залізниця
15:37:31
106
Федонюк Олександра
Ж-14
Горохівська МТГ
15:37:33
107
Бортник Андрій
Ч-16
Ковельська ТГ
15:37:35
108
Патейчук Олександр
Ч-14
ЦРТДЮ Колківської селищної ради
15:37:36
109
Козюпа Даниїл
Ч-12
Дубівська ОТГ
15:37:38
110
Резерв
Ж-10
Резерв
15:38:00
111
Лопушик Яна
Ж-16
Маневицький ЦТДЮ
15:38:32
112
Корпач Микола
Ч-14
Ратнівський ЦДЮТ
15:38:34
113
Якобчук Богдан
Ч-16
Голобська ТГ
15:38:36
114
Шепшелей Артур
Ч-12
Ковельська ТГ
15:38:37
115
Казакова Дарина
Ж-14
Боратинська ТГ
15:38:38
116
Мартиненко Юлія
Ж-16
Ковельська ТГ
15:39:32
117
Бейда Анна
Ж-14
Голобська ТГ
15:39:33
118
Гапончук Дмитро
Ч-16
ЦРТДЮ Колківської селищної ради
15:39:34
119
Савонік Тимофій
Ч-12
Боратинська ТГ
15:39:36
120
Батюк Сергій
Ч-14
Маневицька СР
15:39:37
121
Дубій Дмитро
Ч-16
Шацьк БДЮТ
15:40:32
122
Мосійчук Оксана
Ж-16
Ківерцівський ЦПО
15:40:33
123
Романюк Мар'яна
Ж-14
ЦРТДЮ Колківської селищної ради
15:40:34
124
Римарчук Артем
Ч-12
Залізниця
15:40:35
125
Гапонюк Валентин
Ч-16
Старовижівський ЦДЮТ
15:41:33
126
Євсюк Ангеліна
Ж-16
Оваднівська ОТГ
15:41:34
127
Занюк Олександр
Ч-14
Ковель — ЦНПВТК
15:41:35
128
Краснопера Влада
Ж-14
Ківерцівський ЦПО
15:41:36
129
Дрейчан Віталій
Ч-12
Камінь-Каширська МР
15:41:37
130
Мисік Максим
Ч-16
Камінь-Каширська МР
15:42:32
131
Кладько Павло
Ч-14
Старовижівський ЦДЮТ
15:42:35
132
Панько Анна
Ж-14
Ратнівський ЦДЮТ
15:42:36
133
Степанюк Ольга
Ж-16
Луцька ОТГ
15:42:37
134
Биковський Роман
Ч-12
Горохівська МТГ
15:42:38
135
Солопчук Злата
Ж-10
Дубівська ОТГ
15:43:00
136
Чех Артем
Ч-16
Маневицька СР
15:43:34
137
Саган Олена
Ж-16
Шацьк БДЮТ
15:43:35
138
Сидорчук Мар'ян
Ч-14
ЦРТДЮ Колківської селищної ради
15:43:37
139
Чабан Владислава
Ж-14
Ковельська ТГ
15:43:38
140
Феш Дмитрій
Ч-12
Підгайцівська ТГ
15:43:45
141
Оксенюк Олександра
Ж-16
ЦРТДЮ Колківської селищної ради
15:44:33
142
Кислюк Максим
Ч-16
Ковельська ТГ
15:44:34
143
Гаврилюк Тимофій
Ч-14
Ківерцівський ЦПО
15:44:34
144
Ткачук Марія
Ж-14
Шацьк БДЮТ
15:44:35
145
Гурський Олександр
Ч-12
ЦРТДЮ Колківської селищної ради
15:44:36
146
Мисік Денис
Ч-16
Ковельська СЮТур
15:45:29
147
Камінська Олександра
Ж-14
Старовижівський ЦДЮТ
15:45:31
148
Матіюк Павло
Ч-14
Підгайцівська ТГ
15:45:32
149
Ярмолюк Назар
Ч-16
Голобська ТГ
15:46:31
150
Булік Анна
Ж-16
Ковельська ТГ
15:46:32
151
Пампуха Юрій
Ч-14
Ратнівський ЦДЮТ
15:46:33
152
Мосійчук Мар'яна
Ж-14
Ківерцівський ЦПО
15:46:34
153
Луппов Арсен
Ч-12
Боратинська ТГ
15:46:35
154
Резерв
Ж-18
Резерв
15:47:00
155
Подзізей Вероніка
Ж-16
Оваднівська ОТГ
15:47:33
156
Шараєвська Валерія
Ж-14
Оваднівська ОТГ
15:47:34
157
Морощук Вікторія
Ж-12
Ковельська СЮТур
15:47:36
158
Юхимук Денис
Ч-14
Старовижівський ЦДЮТ
15:47:37
159
Блажевський Артем
Ч-16
Затурцівська с. р.
15:47:39
160
Мацюк Богдан
Ч-12
Затурцівська с. р.
15:47:40
161
Демчук Владислав
Ч-16
Старовижівський ЦДЮТ
15:48:32
162
Батюк Юрій
Ч-12
Маневицький ЦТДЮ
15:48:33
163
Мороз Аня
Ж-16
Луцька ОТГ
15:48:35
164
Дуда Дарина
Ж-12
Станція юних туристів Камінь-Каширської МР
15:48:36
165
Поліщук Владеслав
Ч-14
Залізниця
15:48:37
166
Виндюк Анжела
Ж-14
Голобська ТГ
15:48:39
167
Тимощук Анна
Ж-16
Маневицька СР
15:49:32
168
Муц Максим
Ч-18
Станція юних туристів Камінь-Каширської МР
15:49:33
169
Серединська Катерина
Ж-14
Луцька ОТГ
15:49:35
170
Ковальчук Тарас
Ч-16
Луцька ОТГ
15:49:37
171
Півень Софія
Ж-12
Камінь-Каширська МР
15:49:38
172
Шишко Владислав
Ч-14
Затурцівська с. р.
15:49:56
173
Щур Анна
Ж-14
Станція юних туристів Камінь-Каширської МР
15:50:37
174
Куран Максим
Ч-16
Шацьк БДЮТ
15:50:38
175
Ришкевич Вікторія
Ж-12
Ківерцівський ЦПО
15:50:40
176
Мучак Андрій
Ч-14
Рівненська ТГ
15:50:42
177
Куракін Євген
Ч-18
Голобська ТГ
15:51:32
178
Горбатюк Олександра
Ж-14
Ківерцівський ЦПО
15:51:34
179
Шахраюк Злата
Ж-12
Затурцівська с. р.
15:51:36
180
Кошіль Іван
Ч-16
Ковель — ЦНПВТК
15:51:37
181
Цибуля Андрій
Ч-14
Оваднівська ОТГ
15:51:39
182
Кислюк Ксенія
Ж-14
Ковельська ТГ
15:52:33
183
Новосад Ілля
Ч-18
Луцька ОТГ
15:52:34
184
Ксюк Денис
Ч-16
Ковельська СЮТур
15:52:35
185
Іванка Віталій
Ч-14
Старовижівський ЦДЮТ
15:52:38
186
Сокол Анастасія
Ж-12
Підгайцівська ТГ
15:52:42
187
Конько Катерина
Ж-14
Голобська ТГ
15:53:32
188
Глина Яна
Ж-12
Боратинська ТГ
15:53:33
189
Хомич Станіслав
Ч-18
Маневицький ЦТДЮ
15:53:34
190
Хмель Юрій
Ч-16
Оваднівська ОТГ
15:53:35
191
Мазурок Денис
Ч-14
Боратинська ТГ
15:53:37
192
Боймук Іванна
Ж-14
Дубівська ОТГ
15:54:32
193
Січук Ілля
Ч-18
Рівненська ТГ
15:54:33
194
Поліщук Єлизавета
Ж-12
Дубівська ОТГ
15:54:34
195
Костюк Андрій Леонідович
Ч-16
Підгайцівська ТГ
15:54:35
196
Ліра Орест
Ч-14
Горохівська МТГ
15:54:37
197
Куран Михайло
Ч-18
Шацьк БДЮТ
15:55:32
198
Горева Діана
Ж-14
Ковель — ЦНПВТК
15:55:36
199
Музичук Андрій
Ч-14
Затурцівська с. р.
15:55:37
200
Семенюк Мирослава
Ж-12
Залізниця
15:55:38
201
Савонік Назарій
Ч-16
Боратинська ТГ
15:55:39
202
Звіриський Сергій
Ч-16
Рівненська ТГ
15:56:33
203
Шевчук Максим
Ч-14
Рівненська ТГ
15:56:36
204
Коваль Вероніка
Ж-14
Оваднівська ОТГ
15:56:37
205
Літовець Станіслав
Ч-18
Маневицький ЦТДЮ
15:57:34
206
Михайлюк Яна
Ж-14
Ківерцівський ЦПО
15:57:35
207
Давидюк Павло
Ч-16
Станція юних туристів Камінь-Каширської МР
15:57:36
208
Курчик Олександра
Ж-12
Камінь-Каширська МР
15:57:37
209
Сокол Захар
Ч-14
Підгайцівська ТГ
15:57:37
210
Деркач Вадим
Ч-18
Станція юних туристів Камінь-Каширської МР
15:58:34
211
Михайлевський Олег
Ч-16
Шацьк БДЮТ
15:58:35
212
Лагода Софія
Ж-14
Маневицький ЦТДЮ
15:58:36
213
Семенюк Софія
Ж-12
Підгайцівська ТГ
15:58:37
214
Пархомович Ангеліна
Ж-10
Станція юних туристів Камінь-Каширської МР
15:58:38
215
Смітюх Тимофій
Ч-14
Ковель — ЦНПВТК
15:58:40
216
Антонюк Ольга
Ж-14
Ратнівський ЦДЮТ
15:59:32
217
Гаврилюк Богдан
Ч-14
Старовижівський ЦДЮТ
15:59:33
218
Маковій Софія
Ж-12
Затурцівська с. р.
15:59:34
219
Музичук Христина
Ж-10
Маневицька СР
15:59:35
220
Деміх Владислав
Ч-18
Залізниця
15:59:37
221
Пасаман Андрій
Ч-16
Ковельська ТГ
15:59:38
222
Щур Гнат
Ч-18
Камінь-Каширська МР
16:00:33
223
Коцура Владислав
Ч-16
Ковельська СЮТур
16:00:34
224
Колочун Анна
Ж-12
Ковель — ЦНПВТК
16:00:36
225
Кичка Мирослава
Ж-10
Камінь-Каширська МР
16:00:37
226
Марчук Максим
Ч-14
Ківерцівський ЦПО
16:00:39
227
Степанюк Олександр
Ч-18
Рівненська ТГ
16:01:32
228
Шумчук Іван
Ч-16
Затурцівська с. р.
16:01:34
229
Пампуха Валентин
Ч-14
Ратнівський ЦДЮТ
16:01:35
230
Кушнір Соломія
Ж-10
Маневицька СР
16:01:38
231
Лащ Дарина
Ж-12
Залізниця
16:01:40
232
Антонюк Микола
Ч-16
Ратнівський ЦДЮТ
16:02:32
233
Байда Тетяна
Ж-12
Голобська ТГ
16:02:34
234
Ярмолюк Богдан
Ч-14
Затурцівська с. р.
16:02:35
235
Черняк Юрій
Ч-18
Боратинська ТГ
16:03:31
236
Свистун Дарина
Ж-12
Камінь-Каширська МР
16:03:31
237
Трофимчук Анна
Ж-10
Камінь-Каширська МР
16:03:33
238
Климчук Дмитро
Ч-16
Маневицький ЦТДЮ
16:03:34
239
Бортник Вадим
Ч-14
Рівненська ТГ
16:03:35
240
Серединська Інна
Ж-12
Луцька ОТГ
16:04:32
241
Ховайло Сергій
Ч-18
Маневицька СР
16:04:33
242
Смічик Дарина
Ж-10
Маневицька СР
16:04:34
243
Антонюк Назар
Ч-16
Оваднівська ОТГ
16:04:35
244
Гаврилюк Андрій
Ч-14
Дубівська ОТГ
16:04:36
245
Черевко Микола
Ч-16
Залізниця
16:05:32
246
Смічик Богдан
Ч-14
Маневицька СР
16:05:34
247
Симонович Тетяна
Ж-12
Підгайцівська ТГ
16:05:35
248
Міщук Ангеліна
Ж-10
Горохівська МТГ
16:05:37
249
Галух Роман
Ч-16
Шацьк БДЮТ
16:06:32
250
Наумук Матвій
Ч-14
Ковельська ТГ
16:06:34
251
Захарчук Юлія
Ж-12
Затурцівська с. р.
16:06:35
252
Бринчук Аня
Ж-18
Залізниця
16:07:32
253
Занюк Дмитро
Ч-16
Ковель — ЦНПВТК
16:07:33
254
Міщук Каріна
Ж-12
Горохівська МТГ
16:07:34
255
Ковальчук Максим
Ч-14
Старовижівський ЦДЮТ
16:07:35
256
Качковський Владислав
Ч-16
Підгайцівська ТГ
16:08:33
257
Цьопич Ірина
Ж-18
Маневицький ЦТДЮ
16:08:34
258
Глушко Володимир
Ч-14
Ратнівський ЦДЮТ
16:08:35
259
Лагода Анастасія
Ж-12
Станція юних туристів Камінь-Каширської МР
16:08:36
260
Шура Дмитро
Ч-16
Ратнівський ЦДЮТ
16:09:33
261
Оксенчук Соломія
Ж-18
Старовижівський ЦДЮТ
16:09:34
262
Сєдих Богдан
Ч-14
Затурцівська с. р.
16:09:35
263
Войтович Василина
Ж-12
Луцька ОТГ
16:09:36
264
Гальом Владислав
Ч-16
Ковельська СЮТур
16:10:32
265
Куцик Вікторія
Ж-18
Станція юних туристів Камінь-Каширської МР
16:10:33
266
Гаврилюк Василина
Ж-12
Ківерцівський ЦПО
16:10:34
267
Ткачук Роман
Ч-14
Шацьк БДЮТ
16:10:35
268
Куприянчик Софія
Ж-18
Маневицький ЦТДЮ
16:11:33
269
Сачук Дмитро
Ч-16
Оваднівська ОТГ
16:11:34
270
Семенюк Назар
Ч-14
Маневицька СР
16:11:36
271
Івчик Назар
Ч-14
Старовижівський ЦДЮТ
16:12:33
272
Калинюк Софія
Ж-18
ЦРТДЮ Колківської селищної ради
16:12:34
273
Адамчук Вікторія
Ж-18
Рівненська ТГ
16:13:33
274
Деркач Михайло
Ч-14
Станція юних туристів Камінь-Каширської МР
16:13:34
275
Ремба Єва
Ж-18
Луцька ОТГ
16:14:32
276
Міщук Арсеній
Ч-14
Горохівська МТГ
16:14:33
277
Михайлюк Назар
Ч-14
Затурцівська с. р.
16:15:33
278
Черевко Тарас
Ч-14
Залізниця
16:16:32
279
Мосорук Максим
Ч-14
Оваднівська ОТГ
16:17:29
Незабаром