EVENT-O
Головна
Головна
Онлайн результати
Спортсмени
Увійти
Увійти
Реєстрація
Стартовий протокол: Lion Cup 2020 E3
Дата змагань: 01.11.2020
Учасників: 376
Команд: 49
Результати
Спліти
Групи
Клуби
Шахматка
Назад
#п.п
SI
Імя
Група
Клуб
Старт
1
Багрій, Олег
Ч21А
LeO-Team
0:00
2
Пажух, Діана
KIDS
LeO-Team
0:00
3
Хопта, Орест
KIDS
LeO-Team
0:00
4
Карабаник, Назар
KIDS
Львівська
0:00
5
Піх, Сергій
KIDS
Львівська
0:00
6
АРТЕМЕНКО, Крістіна
OPEN-2
НАСВ
0:00
7
БІГУН, Є.Ю.
OPEN-2
НАСВ
0:00
8
БОГАЧ, А.Ю.
OPEN-2
НАСВ
0:00
9
БОРОВСЬКИЙ, В.В.
OPEN-2
НАСВ
0:00
10
ВОРОНА, В.О.
OPEN-2
НАСВ
0:00
11
Вербіцька, Міла
OPEN-2
НАСВ
0:00
12
ГОЛОВЧАК, В.В.
OPEN-2
НАСВ
0:00
13
ГУТИЧ, М.І.
OPEN-2
НАСВ
0:00
14
Голдун, Олександр
OPEN-2
НАСВ
0:00
15
ДАНИЛО, О.І.
OPEN-2
НАСВ
0:00
16
Дрозд, Олександр
OPEN-2
НАСВ
0:00
17
Дьоміна, Анастасія
OPEN-2
НАСВ
0:00
18
ЗІНЧУК, М.М.
OPEN-2
НАСВ
0:00
19
Захаренко, Владислав
OPEN-2
НАСВ
0:00
20
КІПОРЧУК, Д.Р.
OPEN-2
НАСВ
0:00
21
КОРОТЕНКО, А.А.
OPEN-2
НАСВ
0:00
22
Калькицький, Павло
OPEN-2
НАСВ
0:00
23
Касяненко, Артьом
OPEN-2
НАСВ
0:00
24
Коваль, Андрій
OPEN-2
НАСВ
0:00
25
Ковальчук, Роман
OPEN-2
НАСВ
0:00
26
Краснопера, Борис
OPEN-2
НАСВ
0:00
27
Крисюк, Ірина
OPEN-2
НАСВ
0:00
28
Кузьмін, Максим
OPEN-2
НАСВ
0:00
29
Куліш, Надія
OPEN-2
НАСВ
0:00
30
Логвинов, Олександр
OPEN-2
НАСВ
0:00
31
МАДИЧ, О.С.
OPEN-2
НАСВ
0:00
32
МЕДОВИЙ, Д.С.
OPEN-2
НАСВ
0:00
33
МИХАЙЛОВА, Д.О.
OPEN-2
НАСВ
0:00
34
МУРЕНЕЦЬ, А.М.
OPEN-2
НАСВ
0:00
35
Навроцький, Микола
OPEN-2
НАСВ
0:00
36
ОСТАПЧУК, В.А.
OPEN-2
НАСВ
0:00
37
Остаповський, Мирослав
OPEN-2
НАСВ
0:00
38
ПРИСЯЖНИЙ, В.П.
OPEN-2
НАСВ
0:00
39
ПРИХОДЬКО, Д.Р.
OPEN-2
НАСВ
0:00
40
ПТАХ, М.І.
OPEN-2
НАСВ
0:00
41
РАГАЧОВ, О.В.
OPEN-2
НАСВ
0:00
42
РУДЕНКО, А.А.
OPEN-2
НАСВ
0:00
43
СИРОТЕНКО, Л.С.
OPEN-2
НАСВ
0:00
44
СКИБА, Р.М.
OPEN-2
НАСВ
0:00
45
СТЕПАНЕНКО, В.О.
OPEN-2
НАСВ
0:00
46
СТЮПАН, Д.О.
OPEN-2
НАСВ
0:00
47
СУГАК, М.О.
OPEN-2
НАСВ
0:00
48
СУРДУ, А.В.
OPEN-2
НАСВ
0:00
49
СУХАРЄВ, С.С.
OPEN-2
НАСВ
0:00
50
СУШЕЛЬНИЦЬКИЙ, Р.І.
OPEN-2
НАСВ
0:00
51
Скрипковський, Михайло
OPEN-2
НАСВ
0:00
52
Смілянський, Ілля
OPEN-2
НАСВ
0:00
53
ТИШКУН, С.С.
OPEN-2
НАСВ
0:00
54
ТКАЧ, Д.О.
OPEN-2
НАСВ
0:00
55
Тищенко, Даша
OPEN-2
НАСВ
0:00
56
ФЕДОРЕНКО, Д.С.
OPEN-2
НАСВ
0:00
57
Хаджинов, Микита
OPEN-2
НАСВ
0:00
58
Харкавенко, Денис
OPEN-2
НАСВ
0:00
59
ЧЕРНОВ, О.С.
OPEN-2
НАСВ
0:00
60
ШКЛЯР, Юлія
OPEN-2
НАСВ
0:00
61
Шаповал, Ангеліна
OPEN-2
НАСВ
0:00
62
Шворак, Оксана
OPEN-2
НАСВ
0:00
63
ЮРЧУК, Н.Я.
OPEN-2
НАСВ
0:00
64
Яресик, Яна
OPEN-2
НАСВ
0:00
65
Кулакевич, Єва
KIDS
Рівн., ОКСО Равлики
0:00
66
Балабанов, Петро
KIDS
Сумська
0:00
67
Горелик, Евгения
Ж21А
Беларусь, Kamvol
10:00:00
68
Котлова, Людмила
Ж70+
Одеська, Odessa Team
10:00:00
69
Тумак, Антоніна
Ж55
Черн., КСО МІДІЗ
10:00:00
70
Бачинська, Злата
KIDS
LeO-Team
10:00:01
71
Трухній, Анатолій
KIDS
Жит., КСО Коростишів
10:00:58
72
Палагнюк, Наталія
Ж55
Ів.-Франк., Азимут
10:01:00
73
Яремак, Іван
Ч10
Ів.-Франк., Азимут
10:01:00
74
Жильцова, Тетяна
Ж21А
Одеська
10:01:00
75
Гуцаленко, Тетяна
Ж55
Вол., ЛФСО
10:02:00
76
Климчук, Анна
Ж21А
Вол., ЛФСО
10:02:00
77
Бончук, Кіріл
Ч10
Він., СТК Оріон
10:02:00
78
Хопта, Анна
KIDS
LeO-Team
10:02:34
79
Бондзюк, Оксана
Ж45
Вол., ЛФСО
10:03:00
80
Сахаров, Марк
Ч10
Кіровогр., КСО Купава-О
10:03:00
81
Доценко, Олена
Ж21А
м.Київ, Север
10:03:00
82
Пукіш, Максим
Ч10
Ів.-Франк., Азимут
10:04:00
83
Романюк, Марко
KIDS
Вол., ЛФСО
10:04:00
84
Савченко, Тетяна
Ж21А
Київська, Kyiv Region
10:04:00
85
Шеренковська, Олена
Ж45
м.Київ, O-club
10:04:00
86
Карпюк, Уляна
KIDS
Вол., ЛФСО
10:04:37
87
Мельник, Христина
Ж21А
Вол., ЛФСО
10:05:00
88
Ших, Артем
Ч10
ДЮСШ 6 (1)
10:05:00
89
Беклищева, Валентина
Ж45
Київська
10:05:00
90
Вельган, Петро
Ч10
ДЮСШ 6 (2)
10:06:00
91
Більце, Юлія
Ж21Е
ЗЦТКЕСУМ
10:06:00
92
Баглик, Олена
Ж45
м.Київ, O-club
10:06:00
93
Макогін, Ярослав
Ч10
Ів.-Франк., Азимут
10:07:00
94
Сичук, Лариса
Ж45
Вол., ЛФСО
10:07:00
95
Шевченко, Марія
Ж21А
м.Київ
10:07:00
96
Порохнявий, Олександр
KIDS
Він., ГрОТ - Гранів
10:07:04
97
Семко, Владислав
Ч10
Він., СТК Оріон
10:08:00
98
Муханова, Христина
Ж21А
ДЮСШ 6 (2)
10:08:00
99
Явдощук, Тетяна
Ж45
Одеська, O-club
10:08:00
100
Душко, Олег
Ч55
Він., Восход
10:09:00
101
Васильчук, Богдан
Ч10
Він., ГрОТ - Гранів
10:09:00
102
Білякова, Анастасія
Ж18
КДЮСШ "Пуща Водиця"
10:09:00
103
Бойко, Святослав
Ч10
Ів.-Франк., Азимут
10:10:00
104
Косміна, Юля
Ж18
ДЮСШ 6 (1)
10:10:00
105
Герт, Георгій
Ч55
Харк., КСО О-Компас
10:10:00
106
Бойко, Назар
Ч10
ДЮСШ 6 (1)
10:11:00
107
Шварик, Діана
Ж18
ТКЦ Княжий
10:11:00
108
Холявко, Євген
Ч55
м.Київ, O-club
10:11:00
109
Якимечко, Катерина
Ж18
Ів.-Франк., Азимут
10:12:00
110
Авраменко, Олександр ст.
Ч55
Дніпро., Карніка
10:12:00
111
Петричко, Назар
Ч10
Львівська
10:12:00
112
Сербан, Дарина
Ж10
ДЮСШ 6 (1)
10:13:00
113
Леончук, Оля
Ж18
Дніпро., Наш клуб
10:13:00
114
Тумак, Іван
Ч55
Черн., КСО МІДІЗ
10:13:00
115
Буджак, Василь
Ч55
Ів.-Франк., Азимут
10:14:00
116
Трухній, Милослава
Ж10
Жит., КСО Коростишів
10:14:00
117
Прядкіна, Тетяна
Ж35
Харк., КСО О-Компас
10:14:00
118
Мельник, Надія
Ж35
Вол., ЛФСО
10:15:00
119
Борова, Катерина
Ж10
Він., ГрОТ - Гранів
10:15:00
120
Шпіллер, Андрій
Ч55
Одеська, Odessa Team
10:15:00
121
Єнкало, Михайло
KIDS
Ів.-Франк., Азимут
10:15:34
122
Уманець, Наталія
Ж35
Він., ГрОТ - Гранів
10:16:00
123
Мельничин, Марта
Ж10
ДЮСШ 6 (1)
10:16:00
124
Петричко, Віталій
OPEN
Львівська
10:16:00
125
Новохатько, Анастасія
OPEN
LeO-Team
10:17:00
126
Черняк, Світлана
Ж35
Вол., ЛФСО
10:17:00
127
Пелепец, Вікторія
Ж10
Одеська
10:17:00
128
Вельган, Марія
Ж10
ДЮСШ 6 (2)
10:18:00
129
Трухній, Ірина
Ж35
Жит., КСО Коростишів
10:18:00
130
Степований, Микола
OPEN
Львівська
10:18:00
131
Єрко, Ірина
Ж35
Вол., ЛФСО
10:19:00
132
Фоміна, Анастасія
OPEN
м.Київ, O-club
10:19:00
133
Демченко, Дар’яна
Ж12
м.Київ, Север
10:19:00
134
Магас, Євгенія
Ж12
Ів.-Франк., Азимут
10:20:00
135
Жмінка, Валентин
OPEN
Львівська
10:20:00
136
Блащук, Надія
Ж35
Хмельн., КСО Зомбі
10:20:00
137
Кучерук, Анастасія
Ж12
Він., ГрОТ - Гранів
10:21:00
138
Гончук, Вадим
Ч18
Рівн., ОКСО Равлики
10:21:00
139
Найшевська-Матвєєва, Тетян
OPEN
м.Київ, O-club
10:21:00
140
Петренко, Владислав
KIDS
Львівська
10:21:44
141
Бойсюк, Каріна
Ж12
Ів.-Франк., Азимут
10:22:00
142
Ліщук, Антоній
Ч18
Вол., ЛФСО
10:22:00
143
Христенко, Юлія
OPEN
Львівська
10:22:00
144
Кецик, Олександр
Ч18
Ів.-Франк., Азимут
10:23:00
145
Процик, Надія
Ж12
ДЮСШ 6 (1)
10:23:00
146
Макогон, Денис
OPEN
НАСВ
10:23:00
147
Новік, Ангеліна
Ж12
Ів.-Франк., Азимут
10:24:00
148
Ластович, Максим
OPEN
Львівська
10:24:00
149
Хорошевський, Даніїл
Ч18
Харк., КСО О-Компас
10:24:00
150
Мазгаль, Ярина
Ж12
ДЮСШ 6 (2)
10:25:00
151
Костюченко, Богдан
OPEN
НАСВ
10:25:00
152
Різник, Ростислав
Ч18
ТКЦ Княжий
10:25:00
153
Поліщук, Артем
KIDS
Закарп.
10:25:09
154
Стрикуль, Кирило
OPEN
Львівська
10:26:00
155
Ігнатьєва, Інна
Ж12
Харк., КСО О-Компас
10:26:00
156
Демченко, Назар
Ч18
м.Київ, Север
10:26:00
157
Єнкало, Ольга
Ж12
Ів.-Франк., Азимут
10:27:00
158
Васьковець, Роман
Ч21А
Рівн., ОКСО Равлики
10:27:00
159
Слабченко, Кирило
OPEN
м.Київ, Лідер-спорт
10:27:00
160
Барінов, Павло
Ч21А
Він., ГрОТ - Гранів
10:28:00
161
Вовчко, Вероніка
OPEN
Львівська
10:28:00
162
Віхоть, Софія
Ж12
ТКЦ Княжий
10:28:00
163
Соколюк, Ростислав
Ч21А
LeO-Team
10:29:00
164
Тіхонова, Катерина
OPEN
LeO-Team
10:29:00
165
Федоришин, Каріна
Ж12
Ів.-Франк., Азимут
10:29:00
166
Мік, Настя
Ж12
ДЮСШ 6 (1)
10:30:00
167
Куликова, Олександра
OPEN
Львівська
10:30:00
168
Бібленко, Василь
Ч21А
Херсонська
10:30:00
169
Кобак, Ростислав
KIDS
ТКЦ Княжий
10:30:34
170
Віхоть, Дарина
KIDS
ТКЦ Княжий
10:30:37
171
Бабина, Ольга
OPEN
LeO-Team
10:31:00
172
Дітковська, Юлія
Ж12
Ів.-Франк., Азимут
10:31:00
173
Гавриленко, Віталій
Ч21А
м.Київ
10:31:00
174
Янков, Володимир
Ч21А
LeO-Team
10:32:00
175
Семприх, Тереза
Ж12
ДЮСШ 6 (1)
10:32:00
176
Волинець, Василь
OPEN
Львівська
10:32:00
177
Крайник, Ангеліна
Ж12
Ів.-Франк., Азимут
10:33:00
178
Охріменко, Юрій
OPEN
Він., ГрОТ - Гранів
10:33:00
179
Грудецький, Євген
Ч21А
ДЮСШ 6 (3)
10:33:00
180
Яхімець, Андрій
Ч21А
ДЮСШ 6 (2)
10:34:00
181
Піх, Анна
Ж12
Львівська
10:34:00
182
Ткач, Марко
OPEN
Львівська
10:34:00
183
Смик, Зоряна
Ж14
Ів.-Франк., Азимут
10:35:00
184
Головачек, Юрій
Ч21А
Вол., OK Wolf
10:35:00
185
Ярема, Іванна
OPEN
НАСВ
10:35:00
186
Луценко, Іван
Ч21А
LeO-Team
10:36:00
187
Глоабе, Єва
Ж14
Він., Восход
10:36:00
188
Матвійчук, Володимир
OPEN
Львівська
10:36:00
189
Степаненко, Роман
Ч21А
ДЮСШ 6 (3)
10:37:00
190
Ковальова, Юлія
Ж14
ЗЦТКЕСУМ
10:37:00
191
Збарах, Олена
OPEN
Львівська
10:37:00
192
Совенко, Юлія
Ж16
Він., ГрОТ - Гранів
10:38:00
193
Муханов, Ярослав
Ч21А
ДЮСШ 6 (2)
10:38:00
194
Аскерова, Світлана
Ж14
КДЮСШ "Пуща Водиця"
10:38:00
195
Ільюк, Марія
Ж14
Він., Восход
10:39:00
196
Мізернюк, Мирослава
Ж16
КДЮСШ "Пуща Водиця"
10:39:00
197
Чурілов, Євгеній
Ч21А
м.Київ, Зелеста
10:39:00
198
Трач, Денис
Ч21А
LeO-Team
10:40:00
199
Потоцька, Марія
Ж16
ЗЦТКЕСУМ
10:40:00
200
Шураєва, Альона
Ж14
Хмельн., КСО Зомбі
10:40:00
201
Вандаш, Вікторія
Ж16
ДЮСШ 6 (2)
10:41:00
202
Шпік, Володимир
Ч21А
ДЮСШ 6 (3)
10:41:00
203
Балабанов, Гордій
Ч12
Дніпро., КСО МАЙСТЕР
10:41:00
204
Федоровський, Олександр
Ч12
Ів.-Франк., Азимут
10:42:00
205
Яцковец, Іван
Ч21А
Львівська
10:42:00
206
Пащенко, Крiстiна
Ж16
м.Київ, Север
10:42:00
207
Клецко, Світлана
Ж16
ЗЦТКЕСУМ
10:43:00
208
Ракша, Микита
Ч21А
Київська, Kyiv Region
10:43:00
209
Слабченко, Філіпп
Ч12
м.Київ, Лідер-спорт
10:43:00
210
Нікітюк, Павло
Ч21А
LeO-Team
10:44:00
211
Кобута, Назарій
Ч12
Ів.-Франк., Азимут
10:44:00
212
Оксенчук, Соломія
Ж16
Вол., ЛФСО
10:44:00
213
Свірнюк, Святослав
Ч12
ДЮСШ 6 (2)
10:45:00
214
Михалюк, Олег
Ч21А
ДЮСШ 6 (3)
10:45:00
215
Сімонова, Маргарита
Ж16
КДЮСШ "Пуща Водиця"
10:45:00
216
Мончак, Михайло
Ч12
ДЮСШ 6 (1)
10:46:00
217
Кулакевич, Вікторія-Беатрі
Ж16
Рівн., ОКСО Равлики
10:46:00
218
Андрусяк, Іван
Ч21А
Черн., КСО МІДІЗ
10:46:00
219
Кирилишин, Ігор
Ч12
Ів.-Франк., Азимут
10:47:00
220
Петришин, Віталій
Ч21А
Вол., ЛФСО
10:47:00
221
Чос, Дарина
Ж16
ДЮСШ 6 (1)
10:47:00
222
Терелюк, Валентин
Ч21А
LeO-Team
10:48:00
223
Вінницький, Олег
Ч45
Ів.-Франк., Азимут
10:48:00
224
Політило, Максим
Ч12
ТКЦ Княжий
10:48:00
225
Карпюк, Матвій
Ч12
Вол., ЛФСО
10:49:00
226
Примачок, Вадим
Ч21А
Рівн., ОКСО Равлики
10:49:00
227
Глушенков, Віталій
Ч45
м.Київ, O-club
10:49:00
228
Бойчук, Олександр
Ч12
Ів.-Франк., Азимут
10:50:00
229
Мельник, Віктор
Ч45
Вол., ЛФСО
10:50:00
230
Баловсяк, Володимир
Ч21А
Черн., КСО МІДІЗ
10:50:00
231
Лабінський, Вадим
Ч21А
Він., СТК Оріон
10:51:00
232
Малетич, Віктор
Ч45
ЗЦТКЕСУМ
10:51:00
233
Шиян, Володимир
Ч12
Черн., КСО МІДІЗ
10:51:00
234
Псьота, Світлана
KIDS
Львівська
10:51:19
235
Єфременко, Сергій
Ч21А
LeO-Team
10:52:00
236
Барчук, Денис
Ч12
Ів.-Франк., Азимут
10:52:00
237
Фесенко, Іван
Ч45
Хмельницька
10:52:00
238
Бачинський, Віктор
Ч45
LeO-Team
10:53:00
239
Соболівський, Макар
Ч12
Жит., КСО Коростишів
10:53:00
240
Мельник, Роман
Ч21А
Рівн., ОКСО Равлики
10:53:00
241
Коропісь, Роман
Ч12
ДЮСШ 6 (1)
10:54:00
242
Слободянюк, Роман
Ч45
Київська
10:54:00
243
Лещишин, Богдан
Ч21А
Львівська
10:54:00
244
Гутак, Михайло
Ч45
Ів.-Франк., Азимут
10:55:00
245
Луців, Любомир
Ч12
Ів.-Франк., Азимут
10:55:00
246
Куліков, Олександр
Ч21А
Кіровогр., КСО Купава-О
10:55:00
247
Куліков, Сергій
Ч45
Кіровогр., КСО Купава-О
10:56:00
248
Тарарін, Андрій
Ч12
Хмельницька
10:56:00
249
Гераськін, Сергій
Ч35
м.Київ, O-club
10:56:00
250
Балашовець, Олександр
Ч12
Ів.-Франк., Азимут
10:57:00
251
Карпюк, Ігор
Ч35
Вол., ЛФСО
10:57:00
252
Тарарін, В’ячеслав
Ч45
Хмельницька
10:57:00
253
Якимчук, Денис
Ч12
ДЮСШ 6 (1)
10:58:00
254
Трухній, Олександр
Ч35
Жит., КСО Коростишів
10:58:00
255
Волощук, Юрій
Ч45
Рівн., ОКСО Равлики
10:58:00
256
Мор, Максим
Ч12
Ів.-Франк., Азимут
10:59:00
257
Фридрих, Ярослав
Ч45
ДЮСШ 9
10:59:00
258
Кулакевич, Сергій
Ч35
Рівн., ОКСО Равлики
10:59:00
259
Кінаш, Віталій
Ч45
Ів.-Франк., KSO IF-Deaf
11:00:00
260
Петрочук, Дмитро
Ч35
Вол., ЛФСО
11:00:00
261
Лаба, Максим Мик.
Ч12
ДЮСШ 6 (1)
11:00:00
262
Балабанов, Єлізар
Ч14
Дніпро., КСО МАЙСТЕР
11:01:00
263
Томашевський, Назар
Ч16
КДЮСШ "Пуща Водиця"
11:01:00
264
Толчанов, Роман
Ч35
Рівн., ОКСО Равлики
11:01:00
265
Трухній, Остап
KIDS
Жит., КСО Коростишів
11:01:29
266
Якимечко, Микола
Ч35
Ів.-Франк., Азимут
11:02:00
267
Субботін, Анатолій
Ч16
ЗЦТКЕСУМ
11:02:00
268
Гуртовой, Андрій
Ч14
Харк., КСО О-Компас
11:02:00
269
Патрій, Давид
Ч14
Ів.-Франк., Азимут
11:03:00
270
Семприх, Андріан
Ч16
ДЮСШ 6 (1)
11:03:00
271
Козирєв, Андрій
Ч35
Жит., КСО Коростишів
11:03:00
272
Дружинін, Влад
Ч16
КДЮСШ "Пуща Водиця"
11:04:00
273
Ніколайчук, Роман
Ч35
Рівн., ОКСО Равлики
11:04:00
274
Рибаков, Анатолій
Ч14
м.Київ, Лідер-спорт
11:04:00
275
Трошко, Назар
Ч16
Ів.-Франк., KSO IF-Deaf
11:05:00
276
Мартинюк, Олександр
Ч35
Вол., ЛФСО
11:05:00
277
Волощук, Богдан
Ч14
Рівн., ОКСО Равлики
11:05:00
278
Сапрун, Назар
Ч16
ДЮСШ 6 (2)
11:06:00
279
Петренко, Володимир
Ч14
КДЮСШ "Пуща Водиця"
11:06:00
280
Безруков, Олексій
Ч35
Хмельн., КСО Зомбі
11:06:00
281
Романюк, Ігор
Ч35
Вол., ЛФСО
11:07:00
282
Мельник, Богдан
Ч16
Він., ГрОТ - Гранів
11:07:00
283
Чепкий, Андрій
Ч14
ЗЦТКЕСУМ
11:07:00
284
Тумак, Олександра
KIDS
Черн., КСО МІДІЗ
11:07:20
285
Клименко, Максим
Ч16
КДЮСШ "Пуща Водиця"
11:08:00
286
Матин, Фадей
Ч14
КДЮСШ "Пуща Водиця"
11:08:00
287
Мірошніченко, Олександр
Ч35
м.Київ, O-club
11:08:00
288
Черняк, Юрій
Ч14
Вол., ЛФСО
11:09:00
289
Трімбой, Ігор
Ч35
Одеська
11:09:00
290
Ільницький, Владислав
Ч16
Рівн., ОКСО Равлики
11:09:00
291
Скрипка, Олександр
Ч35
Дніпро., Наш клуб
11:10:00
292
Бєляєв, Іван
Ч16
Жит., КСО Коростишів
11:10:00
293
Чашка, Артем
Ч14
КДЮСШ "Пуща Водиця"
11:10:00
294
Барчук, Максим
Ч14
Ів.-Франк., Азимут
11:11:00
295
Спасовський, Ігор
Ч35
Вол., ЛФСО
11:11:00
296
Лазаренко, Ярослав
Ч16
КДЮСШ "Пуща Водиця"
11:11:00
297
Янковенко, Микола
Ч14
Він., СТК Оріон
11:12:00
298
Гримальський, Денис
Ч35
ЗЦТКЕСУМ
11:12:00
299
Швець, Максим
Ч16
ЗЦТКЕСУМ
11:12:00
300
Карпюк, Остап
Ч16
Вол., ЛФСО
11:13:00
301
Халахан, Олександр
Ч14
ЗЦТКЕСУМ
11:13:00
302
Шеренковський, Олег
Ч35
м.Київ, O-club
11:13:00
303
Дружиніна, Дарья
KIDS
м.Київ, Север
11:13:28
304
Приганович, Єва
Ж12
Нетішин КЮТ
11:14:00
305
Косило, Олексій
Ч14
Черн., КСО МІДІЗ
11:14:00
306
Петренко, Віталій
Ч35
м.Київ, Kislorod
11:14:00
307
Черняк, Ярослав
Ч35
Вол., ЛФСО
11:15:00
308
Бєлаш, Жанна
Ж16
Нетішин КЮТ
11:15:00
309
Гнатюк, Дмитро
Ч14
Рівн., ОКСО Равлики
11:15:00
310
Зімбіцька, Ірина
Ж16
Нетішин КЮТ
11:16:00
311
Ігнатьєв, Максим
Ч14
Харк., КСО О-Компас
11:16:00
312
Бенке, Артур
Ч35
м.Київ, O-club
11:16:00
313
Генега, Богдан
Ч14
Ів.-Франк., Азимут
11:17:00
314
Кирилюк, Максим
Ч12
Нетішин КЮТ
11:17:00
315
Ігнатьєв, Олексій
Ч35
Харк., КСО О-Компас
11:17:00
316
Єрко, Андрій
Ч35
Вол., ЛФСО
11:18:00
317
Железняк, Іван
Ч16
Нетішин КЮТ
11:18:00
318
Різак, Марко
Ч14
м.Київ, Лідер-спорт
11:18:00
319
Ур, Олександр
Ч14
ЗЦТКЕСУМ
11:19:00
320
Загурський, Ярослав
Ч16
Нетішин КЮТ
11:19:00
321
Кулакевич, Віктор
Ч35
Рівн., ОКСО Равлики
11:19:00
322
Гаврилюк, Тарас
Ч14
КДЮСШ "Пуща Водиця"
11:20:00
323
Іванчихін, Микола
Ч55
Нетішин КЮТ
11:20:00
324
Калінкін, Олександр
Ч35
м.Київ, Лідер-спорт
11:20:00
325
Оришко, Олександр
Ч35
Вол., ЛФСО
11:21:00
326
Рожков, Єгор
Ч14
ДЮСШ 6 (2)
11:21:00
327
Панчук, Людмила
Ж45
Нетішин КЮТ
11:21:00
328
Малоголовчук, Олександр
OPEN
Він., Восход
11:22:00
329
Швець, Віталій
Ч14
Він., СТК Оріон
11:22:00
330
Валявка, Володимир
Ч45
Рівненська
11:22:00
331
Матвєєв, Володимир
Ч35
м.Київ, O-club
11:22:00
332
Французов, Ігорь
Ч45
Закарп.
11:23:00
333
Ніколаєв, Олег
OPEN
Львівська
11:23:00
334
Синявський, Іван
Ч14
Нетішин КЮТ
11:23:00
335
Дружинін, В’ячеслав
Ч35
м.Київ, Север
11:23:00
336
Грицай, Оля
KIDS
ДЮСШ 6 (3)
11:23:38
337
Французов, Владислав
Ч21А
Закарп.
11:24:00
338
Тарновецький, Тарас
OPEN
Черн., КСО МІДІЗ
11:24:00
339
Михалюк, Богдан
Ч21А
Львівська
11:25:00
340
Тимощук, Марія
Ж21Е
Київська, Kyiv Region
8:55:05
341
Цивільська, Фея
Ж21Е
Херсонська
9:01:00
342
Єфименко, Анна
Ж21Е
м.Київ, Север
9:02:00
343
Дзема, Катерина
Ж21Е
Він., Восход
9:03:00
344
Гупало, Ольга
Ж21Е
Вол., ЛФСО
9:04:00
345
Кобець, Світлана
Ж21Е
Київська, Kyiv Region
9:05:00
346
Данькова, Олена
Ж21Е
Харк., КСО О-Компас
9:06:00
347
Постельняк, Олена
Ж21Е
Сумська
9:07:00
348
Пітірімова, Олена
Ж21Е
м.Київ, Славутич
9:08:00
349
Коваленко, Анна
Ж21Е
LeO-Team
9:09:00
350
Мироненко, Олена
Ж21Е
Він., Восход
9:10:00
351
Ковтун, Карина
Ж21Е
Дніпро., Наш клуб
9:11:00
352
Логуновська, Анастасія
Ж21Е
Харк., КСО О-Компас
9:12:00
353
Гудак, Марія
Ж21Е
Ів.-Франк., Азимут
9:13:00
354
Балабанова, Ольга
Ж21Е
Сумська
9:15:00
355
Chernik, Veronika
Ж21Е
Беларусь, Kamvol
9:16:00
356
Рачук, Тарас
Ч21Е
Він., Зелеста
9:17:00
357
Марчук, Андрій
Ч21Е
Вол., ЛФСО
9:18:00
358
Арбузов, Владислав
Ч21Е
Сумська
9:19:00
359
Самойленко, Костянтин
Ч21Е
Дніпро., Наш клуб
9:20:00
360
Теремецький, Тимофій
Ч21Е
Київська, Kyiv Region
9:21:00
361
Straltsou, Vasili
Ч21Е
Беларусь, Kamvol
9:22:00
362
Більце, Андрій
Ч21Е
ЗЦТКЕСУМ
9:23:00
363
Вітюк, Віктор
Ч21Е
Вол., ЛФСО
9:24:00
364
Пажух, Ярослав
Ч21Е
LeO-Team
9:25:00
365
Звягін, Микита
Ч21Е
Київська, Kyiv Region
9:26:00
366
Гичко, Віталій
Ч21Е
м.Київ
9:27:00
367
Vorobyov, Dima
Ч21Е
Беларусь, Kamvol
9:28:00
368
Скомороха, Максим
Ч21Е
Харк., КСО О-Компас
9:29:00
369
Балабанов, Павло
Ч21Е
Сумська
9:30:00
370
Войтанік, Денис
Ч21Е
Київська, Kyiv Region
9:31:00
371
Мельник, Тарас
Ч21Е
Вол., ЛФСО
9:32:00
372
Балась, Максим
Ч21Е
м.Київ, Kislorod
9:33:00
373
Красько, Павел
Ч21Е
Беларусь, Kamvol
9:34:00
374
Хоменко, Іван
Ч21Е
м.Київ, НТУУ КПІ
9:35:00
375
Рожко, Олег
Ч21Е
LeO-Team
9:36:00
376
Войтович, Ірина
Ж21Е
Вол., ЛФСО
9:38:00
Незабаром