Стартовий протокол: Волинська осінь 2022
Дата змагань: 29.10.2022
Учасників: 459
Команд: 24
ЛФСО
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Карпюк Матвій | Ч-14 | 12:12:00 | |
2 | Новосад Ілля | Ч-16 | 12:52:00 |
ВНУ
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Хацько Михайло | Ч-18 | 13:25:00 |
9 школа
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Пилип’юк Даниїл | Ч-16 | 12:47:00 | |
2 | Роса Антон | Ч-16 | 12:54:00 | |
3 | Ковальчук Артем | Ч-16 | 13:10:00 | |
4 | Возняк Соломія | Ж-16 | 13:51:00 |
ТСОУ
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Іщук Вікторія | Ж-14 | 12:01:00 | |
2 | Морушко Дарина | Ж-14 | 12:10:00 | |
3 | Ярощук Ілля | Ч-14 | 12:16:00 | |
4 | Прокопюк Анастасія | Ж-14 | 12:29:00 | |
5 | Островець Андрій | Ч-14 | 12:37:00 | |
6 | Яцюк Дмитро | Ч-16 | 12:53:00 | |
7 | Новак Данило | Ч-14 | 12:55:00 | |
8 | Приємська Софія | Ж-14 | 12:58:00 | |
9 | Приємська Соломія | Ж-12 | 13:08:00 | |
10 | Чилій Дмитро | Ч-16 | 13:16:00 | |
11 | Лотоцька Аліна | Ж-18 | 13:27:00 |
Резерв
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|
OC Wolf
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Войтович Орися | Ж-10 | 12:00:00 | |
2 | Войтович Василина | Ж-10 | 12:12:00 | |
3 | Ремба Єва | Ж-16 | 13:38:00 | |
4 | Мороз Аня | Ж-16 | 13:45:00 |
Голобський ЦПО
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Доля Злата | Ж-10 | 12:02:00 | |
2 | Куракіна Ангеліна | Ж-10 | 12:05:00 | |
3 | Палій Вікторія | Ж-14 | 12:08:00 | |
4 | Василюк Ірина | Ж-10 | 12:09:00 | |
5 | Ботова Віра | Ж-10 | 12:13:00 | |
6 | Новосельський Денис | Ж-10 | 12:16:00 | |
7 | Конько Катерина | Ж-14 | 12:18:00 | |
8 | Якобчук Богдан | Ж-10 | 12:19:00 | |
9 | Москалюк Михайло | Ч-14 | 12:21:00 | |
10 | Плужнікова Мілана | Ж-10 | 12:23:00 | |
11 | Стасюк Лідія | Ж-14 | 12:27:00 | |
12 | Шевчук Катерина | Ж-10 | 12:27:00 | |
13 | Бейгер Олександр | Ч-12 | 12:28:00 | |
14 | Бейда Ання | Ж-10 | 12:30:00 | |
15 | Жук Дмитро | Ж-10 | 12:33:00 | |
16 | Сліщук Дарина | Ж-10 | 12:36:00 | |
17 | Валігура Оксана | Ж-14 | 12:37:00 | |
18 | Бейда Дарина | Ж-10 | 12:39:00 | |
19 | Козел Ірина | Ж-10 | 12:42:00 | |
20 | Урбас Артем | Ч-14 | 12:43:00 | |
21 | Гарбарук Вікторія | Ж-14 | 12:46:00 | |
22 | Якобчук Олена | Ж-14 | 12:57:00 | |
23 | Москалюк Тарас | Ч-16 | 13:02:00 | |
24 | Куракін Євген | Ч-16 | 13:17:00 | |
25 | Ярмолюк Назар | Ч-16 | 13:24:00 | |
26 | Яковлев Дмитро | Ч-10 | 13:34:00 | |
27 | Петручик Дмитро | Ч-10 | 13:47:00 | |
28 | Стасюк Михайло | Ч-10 | 13:51:00 | |
29 | Байда Тетяна | Ж-12 | 13:58:00 | |
30 | Урбас Артур | Ч-10 | 13:59:00 | |
31 | Доля Поліна | Ж-12 | 14:04:00 |
Камінь-Каширська Мр
Ківерцівське ОТГ
Ковельська МТГ
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Дроздюк Богдан | Ч-12 | 12:04:00 | |
2 | Крисак Вікторія | Ж-14 | 12:06:00 | |
3 | Ксюк Денис | Ч-14 | 12:08:00 | |
4 | Мартинюк Оксана | Ж-14 | 12:15:00 | |
5 | Василенко Дмитро | Ч-14 | 12:17:00 | |
6 | Денисюк Дарія | Ж-14 | 12:23:00 | |
7 | Герасимук Михайло | Ч-14 | 12:26:00 | |
8 | Хвищук Максим | Ч-14 | 12:35:00 | |
9 | Шульган Емілія | Ж-14 | 12:36:00 | |
10 | Бойко Олександр | Ч-14 | 12:44:00 | |
11 | Гаврилюк Олексій | Ч-12 | 12:45:00 | |
12 | Самарський Данило | Ч-12 | 12:50:00 | |
13 | Тулінов Сергій | Ч-14 | 12:53:00 | |
14 | Люх Нікіта | Ч-16 | 13:01:00 | |
15 | Пастух Дмитро | Ч-14 | 13:02:00 | |
16 | Семенюк Поліна | Ж-12 | 13:07:00 | |
17 | Кислюк Денис | Ч-18 | 13:16:00 | |
18 | Серебрякова Аріна | Ж-12 | 13:22:00 | |
19 | Чапигін Даниїл | Ч-16 | 13:23:00 | |
20 | Ярошик Анна | Ж-12 | 13:28:00 | |
21 | Омелянюк Давид | Ч-10 | 13:39:00 | |
22 | Пур'євич Марія | Ж-16 | 13:46:00 | |
23 | Фенік Софія | Ж-12 | 13:46:00 | |
24 | Бурий Святослав | Ч-10 | 13:52:00 | |
25 | Самонюк Софія | Ж-16 | 14:01:00 | |
26 | Мартинюк Катерина | Ж-12 | 14:03:00 |
Копачівська ОТГ
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Конуць Максим | Ч-12 | 12:14:00 | |
2 | Петришин Денис | Ч-12 | 12:34:00 | |
3 | Грицюк олексій | Ч-16 | 12:56:00 | |
4 | Кривина Микола | Ч-16 | 13:04:00 | |
5 | Ігнатюк Соломія | Ж-12 | 13:15:00 | |
6 | Дебальчук Владислав | Ч-16 | 13:22:00 | |
7 | Чернюк Марія | Ж-12 | 13:34:00 | |
8 | Рибінська Богдана | Ж-12 | 13:40:00 | |
9 | Томчук Вероніка | Ж-12 | 13:52:00 | |
10 | Кузницька Маряна | Ж-12 | 13:57:00 |
Маневицький ЦТДЮ
Ощівська гімназія Горохівської МР
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Биковський Роман | Ч-12 | 12:07:00 | |
2 | Ковбасюк Каріна | Ж-14 | 12:07:00 | |
3 | Чарук Дарія | Ж-10 | 12:10:00 | |
4 | Нестерук Артем | Ч-12 | 12:15:00 | |
5 | Хом'як Аліна | Ж-14 | 12:17:00 | |
6 | Глез Максим | Ч-12 | 12:19:00 | |
7 | Ліра Орест | Ч-14 | 12:30:00 | |
8 | Дмитрук Анна | Ж-14 | 12:39:00 | |
9 | Ващук Андрій | Ч-12 | 12:43:00 | |
10 | Новосад Дарина | Ж-10 | 12:44:00 | |
11 | Глез Олександр | Ч-12 | 12:55:00 | |
12 | Хомляк Дарія | Ж-12 | 13:05:00 | |
13 | Мазурок Вероніка | Ж-12 | 13:19:00 | |
14 | Яроцький Владислав | Ч-10 | 13:27:00 | |
15 | Собуцька Оксана | Ж-16 | 13:33:00 | |
16 | Федонюк Олександра | Ж-12 | 13:51:00 | |
17 | Глез Юрій | Ч-10 | 13:56:00 | |
18 | Близнюк Любомир | Ч-10 | 14:00:00 |
с. Оленине Камінь-Каширська мр
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Петрик Анастасія | Ж-14 | 12:00:00 | |
2 | Мороз Богдан Вол. | Ч-14 | 12:01:00 | |
3 | Пащук Дмитро | Ч-14 | 12:14:00 | |
4 | Карпук Арсен | Ч-12 | 12:26:00 | |
5 | Клімчук Андрій | Ч-14 | 12:27:00 | |
6 | Ліщук Ярослав | Ч-14 | 12:36:00 | |
7 | Смітюх Станіслав | Ч-12 | 12:39:00 | |
8 | Кузьмич Дмитро | Ч-14 | 12:45:00 | |
9 | Коширець Арсен | Ч-12 | 12:51:00 | |
10 | Приходько Максим | Ч-16 | 12:51:00 | |
11 | Ревуцький Олексій | Ч-14 | 12:54:00 | |
12 | Тарасюк Михайло | Ч-16 | 12:59:00 | |
13 | Карпук Арсеній | Ч-12 | 13:02:00 | |
14 | Мороз Микола | Ч-14 | 13:03:00 | |
15 | Мороз Назарій | Ч-16 | 13:07:00 | |
16 | Мороз Богдан Вас. | Ч-14 | 13:09:00 | |
17 | Тарасюк Микола | Ч-16 | 13:14:00 | |
18 | Мельник Дмитро | Ч-16 | 13:20:00 | |
19 | Тарасюк Дарина | Ж-12 | 13:25:00 | |
20 | Ліщук Іван | Ч-18 | 13:28:00 | |
21 | Тарасюк Сергій | Ч-10 | 13:36:00 | |
22 | Приходько Анна | Ж-12 | 13:39:00 | |
23 | Дубровська Софія | Ж-12 | 13:45:00 |
Сошичненська ОТГ
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Шваюк Богдан | Ч-14 | 12:03:00 | |
2 | Ханейчук Катерина | Ж-14 | 12:09:00 | |
3 | Парфелюк Валерія | Ж-10 | 12:20:00 | |
4 | Сидорук Максим | Ч-12 | 12:40:00 | |
5 | Раковець Анна | Ж-14 | 12:43:00 | |
6 | Раковець Дарина | Ж-14 | 13:00:00 | |
7 | Хомич Василь | Ч-16 | 13:13:00 | |
8 | Гордійчук Микола | Ч-18 | 13:14:00 | |
9 | Денейчук Анастасія | Ж-12 | 13:14:00 | |
10 | Кротюк Артем | Ч-16 | 13:25:00 | |
11 | Парфелюк Катерина | Ж-18 | 13:30:00 | |
12 | Теребейчик Владислав | Ч-10 | 13:30:00 | |
13 | Гордійчук Катерина | Ж-16 | 13:32:00 | |
14 | Борсук Анна | Ж-16 | 13:48:00 | |
15 | Лончук Лілія | Ж-16 | 13:52:00 | |
16 | Леснік Іванна | Ж-16 | 14:02:00 |
Стара Вижівка
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Гапонюк Валентин | Ч-14 | 12:05:00 | |
2 | Юхимук Денис | Ч-12 | 12:09:00 | |
3 | Літвінчук Валерія | Ж-14 | 12:19:00 | |
4 | Гаврилюк Богдан | Ч-12 | 12:21:00 | |
5 | Ваврищук Богдан | Ч-14 | 12:23:00 | |
6 | Рибальченко Софія | Ж-14 | 12:28:00 | |
7 | Дутік Тарас | Ч-14 | 12:48:00 | |
8 | Камінська Олександра | Ж-14 | 12:52:00 | |
9 | Ковальчук Максим | Ч-14 | 12:57:00 | |
10 | Фотінський Максим | Ч-16 | 12:58:00 | |
11 | Панасюк Владислав | Ч-16 | 13:19:00 | |
12 | Дідик Назар | Ч-18 | 13:20:00 | |
13 | Іваницька Анна | Ж-18 | 13:28:00 |
ЦНПВК
ЦРТДЮ Колківської селищної ради
Боратинська ТГ
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Євчук Злата | Ж-10 | 12:08:00 | |
2 | Гончаров Максим | Ч-12 | 12:12:00 | |
3 | Гриневич Іванна | Ж-14 | 12:20:00 | |
4 | Гладь Юлія | Ж-14 | 12:38:00 | |
5 | Федорчук Владислав | Ч-12 | 12:42:00 | |
6 | Лавренчук Назар | Ч-14 | 12:46:00 | |
7 | Гладь Наталія | Ж-14 | 12:48:00 | |
8 | Рожков Любомир | Ч-12 | 12:48:00 | |
9 | Надворська Катерина | Ж-12 | 13:06:00 | |
10 | Мазурок Денис | Ч-14 | 13:12:00 | |
11 | Рихлюк Юлія | Ж-12 | 13:27:00 | |
12 | Шевчук Маргарита | Ж-16 | 13:34:00 | |
13 | Мазурчук Віра | Ж-12 | 13:38:00 | |
14 | Луппов Арсен | Ч-10 | 13:40:00 | |
15 | Тесля Владислав | Ч-10 | 13:43:00 | |
16 | Глина Яна | Ж-12 | 13:50:00 | |
17 | Гордей Артем | Ч-10 | 13:55:00 | |
18 | Гриневич Катерина | Ж-16 | 13:55:00 | |
19 | Олійник Маргарита | Ж-12 | 14:01:00 | |
20 | Васейко Арсен | Ч-10 | 14:03:00 |
Ковель — ЦНПВТК
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Чабан Владислава | Ж-14 | 12:02:00 | |
2 | Наумук Матвій | Ч-12 | 12:03:00 | |
3 | Занюк Олександр | Ч-12 | 12:11:00 | |
4 | Сесюк Маргарита | Ж-14 | 12:13:00 | |
5 | Бортник Андрій | Ч-14 | 12:15:00 | |
6 | Кислюк Ксенія | Ж-14 | 12:22:00 | |
7 | Недільська Ангеліна | Ж-10 | 12:26:00 | |
8 | Кравчик Мойсей | Ч-14 | 12:31:00 | |
9 | Музичук Надія | Ж-14 | 12:32:00 | |
10 | Шепшелей Артур | Ч-12 | 12:33:00 | |
11 | Кладько Павло | Ч-14 | 12:39:00 | |
12 | Булік Анна | Ж-14 | 12:44:00 | |
13 | Наумук Ілля | Ч-16 | 12:48:00 | |
14 | Галайчук Софія | Ж-14 | 12:53:00 | |
15 | Кошіль Іван | Ч-16 | 12:55:00 | |
16 | Голодюк Вадим | Ч-12 | 12:59:00 | |
17 | Занюк Дмитро | Ч-14 | 13:05:00 | |
18 | Пасаман Андрій | Ч-16 | 13:05:00 | |
19 | Бортничук Данило | Ч-14 | 13:11:00 | |
20 | Кислюк Максим | Ч-16 | 13:12:00 | |
21 | Колочун Анна | Ж-12 | 13:20:00 | |
22 | Бурда Ілля | Ч-10 | 13:29:00 | |
23 | Кладько Тетяна | Ж-16 | 13:31:00 | |
24 | Мартиненко Юлія | Ж-16 | 13:53:00 | |
25 | Омельянюк Софія | Ж-16 | 14:03:00 |
ЛФСО , 9 школа
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|
Ратнівський ЦДЮТ
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Антонюк В'ячеслав | Ч-12 | 12:00:00 | |
2 | Корпус Анастасія | Ж-10 | 12:04:00 | |
3 | Котюх Вероніка | Ж-10 | 12:07:00 | |
4 | Пословський Павло | Ч-14 | 12:10:00 | |
5 | Панько Анна | Ж-14 | 12:11:00 | |
6 | Кикла Юрій | Ж-10 | 12:15:00 | |
7 | Антонюк Дарина | Ж-10 | 12:22:00 | |
8 | Корпач Микола | Ч-14 | 12:24:00 | |
9 | Котюх Анна | Ж-14 | 12:31:00 | |
10 | Шура Дмитро | Ч-14 | 12:34:00 | |
11 | Дордюк Даніїл | Ч-12 | 12:35:00 | |
12 | Антонюк Ольга | Ж-14 | 12:41:00 | |
13 | Пампуха Валентин | Ч-12 | 12:41:00 | |
14 | Савчук Микола | Ч-14 | 12:47:00 | |
15 | Дордюк Дарина | Ж-14 | 12:50:00 | |
16 | Антонюк Юрій | Ч-12 | 12:54:00 | |
17 | Антонюк Дмитро | Ч-14 | 12:56:00 | |
18 | Глушко Володимир | Ч-12 | 12:58:00 | |
19 | Глушко Софія | Ж-14 | 12:59:00 | |
20 | Пампуха Юрій | Ч-14 | 13:04:00 | |
21 | Панько Андрій | Ч-16 | 13:08:00 | |
22 | Антонюк Микола | Ч-14 | 13:10:00 | |
23 | Шура Софія | Ж-12 | 13:13:00 | |
24 | Корпач Вероніка | Ж-12 | 13:21:00 | |
25 | Пословський Олександр | Ч-10 | 13:31:00 | |
26 | Мажула Анна | Ж-12 | 13:33:00 | |
27 | Корпач Марія | Ж-12 | 13:44:00 | |
28 | Михалевич Ольга | Ж-12 | 13:55:00 | |
29 | Пампуха Галина | Ж-16 | 13:59:00 |
Нет клуба
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|
ПК
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Іщук Влад | Ч-21 | 0:00 | |
2 | Войтович Ірина | Ж-21 | 0:00 | |
3 | Гонтар Лідія | Ж-21 | 0:00 | |
4 | Давидюк Юлія | Ж-21 | 0:00 | |
5 | Доценко Катерина | Ж-21 | 0:00 | |
6 | Карпюк Ігор | Ч-21 | 0:00 | |
7 | Климчук Анна | Ч-21 | 0:00 | |
8 | Крапівін Микола | Ч-21 | 0:00 | |
9 | Кузьмич Л.П. | Ж-21 | 0:00 | |
10 | Мартинюк Андрій | Ч-21 | 0:00 | |
11 | Радецька Ангеліна | Ж-21 | 0:00 | |
12 | Стеценко Ольга | Ж-21 | 0:00 | |
13 | Тимошик Іванна | Ж-21 | 0:00 | |
14 | Тищук Іван | Ч-21 | 0:00 | |
15 | Трофимчук Василь | Ч-21 | 0:00 | |
16 | Фесик Марія | Ж-21 | 0:00 | |
17 | Фінкевич Артем | Ч-21 | 0:00 | |
18 | Шадура Роман | Ч-21 | 0:00 | |
19 | Шворак Вікторія | Ж-21 | 0:00 | |
20 | Участник 459 | Ж-16 | 10:10:10 |