EVENT-O
Головна
Головна
Онлайн результати
Спортсмени
Увійти
Увійти
Реєстрація
Стартовий протокол: Новачок 2022
Дата змагань: 18.09.2022
Учасників: 153
Команд: 24
Результати
Спліти
Групи
Клуби
Шахматка
Назад
#п.п
SI
Імя
Група
Клуб
Старт
1
Войтович Ірина
Ж-Open
ЛФСО
0:00
2
Лавренчук Назар
Ч-14
ЦНПВТК
12:20:16
3
Мазурок Денис
Ч-14
ЦНПВТК
12:21:10
4
Патута Максим
Ч-Open
Промінь
12:23:17
5
Тарадюк Максим
Ч-10
Ратнів
12:23:26
6
Зімич Ілля
Ч-12
Ратнів
12:24:10
7
Кліш Юра
Ч-10
12:24:17
8
Кримчук Віталій
Ч-12
Ратнів
12:25:14
9
Чарушина Марта
Ж-10
12:25:30
10
Сидун Максим
Ч-12
1 школа
12:26:16
11
Боровицька Олександра
Ж-10
12:26:19
12
Черчик Олег
Ч-Open
Луцьк
12:26:53
13
Федчук Інна
Ж-Open
ЛФСО
12:27:12
14
Войтович Василина
Ж-10
OC Wolf
12:27:18
15
Крук Влад
Ч-10
12:27:52
16
Скиданюк Влад
Ч-12
12:28:18
17
Єрко Ірина
Ж-Open
ЛФСО
12:28:35
18
Дем‘янчук Олена
Ж-Open
ЛФСО
12:29:17
19
Кривдюк Захар
Ч-10
12:29:22
20
Гладь Юлія
Ж-14
ЦНПВТК
12:30:15
21
Терпяк Володимир
Ч-10
ЦНПВТК
12:30:19
22
Єрко Андрій
Ч-Open
ЛФСО
12:30:48
23
Береза Димид
Ч-10
12:31:17
24
Скиданюк Ілля
Ч-14
12:31:22
25
Козачук Максим
Ч-12
Лище
12:32:18
26
Демков Олександр
Ч-10
12:32:21
27
Катрушин Максим
Ч-14
12:33:15
28
Шуляк Дарина
Ж-10
Боратинська ОТГ
12:33:46
29
Костенюк Марта
Ж-12
12:34:16
30
Іванчук Максим
Ч-14
Лище
12:34:20
31
Можар Арсен
Ч-14
12:35:17
32
Шпитун Сніжана
Ж-10
12:35:38
33
Синиця Аня
Ж-12
12:36:16
34
Гриневич Іванна
Ж-14
ЦНПВТК
12:36:18
35
Зайчук Віка
Ж-10
12:37:17
36
Фарина Вадим
Ч-12
12:37:37
37
Жовтко Вікторія
Ж-12
12:38:17
38
Янко Олександра
Ж-10
12:38:19
39
Синиця Андрій
Ч-12
12:38:26
40
Працонь Ілля
Ч-14
12:38:29
41
Повідзіон Володимир
Ч-14
Промінь
12:39:17
42
Тарасюк Богдана
Ж-10
12:39:20
43
Аліпова Діана
Ж-12
12:40:16
44
Кислюк Максим
Ч-16
ЦНПВТК
12:40:18
45
Бортник Андрій
Ч-14
ЦНПВТК
12:41:18
46
Черняк Юрій
Ч-16
БОРАТИН
12:41:27
47
Ремба Єва
Ж-16
OC Wolf
12:42:15
48
Доценко Катерина
Ж-Open
ВНУ
12:42:17
49
Кізгора Настя
Ж-12
12:42:19
50
Рябіїк Наталя
Ж-10
12:43:19
51
Наумук Ілля
Ч-16
ЦНПВТК
12:43:22
52
Гарчук ВІка
Ж-10
12:44:17
53
Кошіль Іван
Ч-16
ЦНПВТК
12:44:20
54
Карпюк Ігор
Ч-Open
ЛФСО
12:44:22
55
Карпюк Матвій
Ч-14
12:45:12
56
Новосад Ілля
Ч-16
ЛФСО
12:45:15
57
Кислюк Анна
Ж-10
ЦНПВТК
12:45:19
58
Гончаров Максим
Ч-12
ЦНПВТК
12:46:17
59
Підвальна Ангеліна
Ж-12
12:46:20
60
Гоцик Аліна
Ж-10
ЦНПВТК
12:47:19
61
Голодюк Вадим
Ч-12
ЦНПВТК
12:47:22
62
Музичук Надія
Ж-14
Ковель
12:48:25
63
Волинець Захар
Ч-10
ЛФСО
12:48:47
64
Наумук Матвій
Ч-12
ЦНПВТК
12:49:17
65
Волинець Ярослав
Ч-Open
ЛФСО
12:49:19
66
Гладчук Кіра
Ж-10
12:49:34
67
Кислюк Ксенія
Ж-14
ЦНПВТК
12:49:38
68
Савонік Тимофій
Ч-12
Промінь
12:50:17
69
Гнатюк Дмитро
Ч-12
ЦНПВТК
12:50:29
70
Омельянюк Софія
Ж-16
ЦНПВТк
12:50:31
71
Бурда Ілля
Ч-10
ЦНПВТК
12:51:13
72
Трошина Анета
Ж-12
12:51:57
73
Недільська Ангеліна
Ж-10
ЦНПВТК
12:52:48
74
Мельник Соломія
Ж-12
12:53:17
75
Новосад Василь
Ч-Open
ЛФСО
12:54:15
76
Рихлюк Юлія
Ж-12
ЦНПВТК
12:54:36
77
Паскевич Христина
Ж-12
12:55:17
78
Мельник Надія
Ж-Open
12:55:54
79
Колочун Анна
Ж-12
ЦНПВТК
12:56:02
80
Галайчук Софія
Ж-14
ЛФСО
12:56:17
81
Федишин Максин
Ч-10
12:57:13
82
Шадрін Артем
Ч-10
Зубри
12:58:21
83
Кладько Тетяна
Ж-16
Ковель
12:58:23
84
Шадрін Владислав
Ч-14
Зубри
12:59:17
85
Юскевич Станіслав
Ч-10
Мурашки
12:59:36
86
Бортник Віктор
Ч-Open
Немає
12:59:53
87
Сичук Аліна
Ж-16
Ліцей №14
12:59:57
88
Наглюк Уляна
Ж-12
Мурашки
13:01:08
89
Гаврилюк Тимофій
Ч-14
13:01:11
90
Марчук Андрій
Ч-Open
13:01:53
91
Радчук Артур
Ч-12
Мурашки
13:01:57
92
Касянова Олександра
Ж-10
Мурашки
13:02:26
93
Шокун Уляна
Ж-14
13:03:14
94
Прокопчук Артем
Ч-10
Мурашки
13:03:19
95
Атаманчук Максим
Ч-16
зубри
13:03:38
96
Патейчук Валерія
Ж-14
Ліцей 3
13:04:19
97
Гаврилюк Василина
Ж-10
Мурашки
13:04:25
98
Савчук Євген
Ч-14
Мурашки
13:05:14
99
Ришкевич Вікторія
Ж-10
Мурашки
13:05:19
100
Шевчук Маргарита
Ж-16
ЦНПВТК
13:06:15
101
Лавренчук Ірина
Ж-14
13:06:20
102
Бондарєва Анастасія
Ж-10
Мурашки
13:06:22
103
Польчук Давид
Ч-10
Мурашки
13:07:17
104
Щербакова Валерія
Ж-14
13:07:20
105
Бурда Інга
Ж-Open
ЛФСО
13:07:22
106
Ілля Павлючук
Ч-12
Мурашки
13:07:59
107
Шокун Олег
Ч-14
13:08:25
108
Карпюк Уляна
Ж-10
13:08:27
109
Кізюк Владислав
Ч-10
Поомінь
13:09:16
110
Куніцкий Микола
Ч-14
13:09:19
111
Шимчук Олександр
Ч-10
Мурашки
13:10:18
112
Токарчук Софія
Ж-14
13:10:26
113
Федина Дмитро
Ч-14
зубри
13:10:35
114
Левчук Єліазар
Ч-12
Мурашки
13:11:18
115
Лавришик Анна
Ж-12
Мурашки
13:11:23
116
Мельник Діана
Ж-10
Промінь
13:11:50
117
Казаков Артем
Ч-10
Промінь
13:13:17
118
Олексюк Антон
Ч-12
Промінь
13:13:19
119
Казакова Дарина
Ж-12
Промінь
13:14:00
120
Мазурчук В
Ж-12
Промінь
13:14:19
121
Гордей Артем
Ч-10
Промінь
13:15:07
122
Казаков Марк
Ч-10
Промінь
13:15:46
123
Луппов Арсен
Ч-10
Промінь
13:16:18
124
Тесля Владислав
Ч-10
Промінь
13:17:07
125
Мисник Назарій
Ч-10
Промінь
13:18:12
126
Метьолка Маша
Ж-12
Мурашки
13:19:17
127
Бабич Веронік
Ж-Open
13:20:15
128
Зайчук Мирослава
Ж-12
Промінь
13:20:20
129
Березюк Ангеліна
Ж-10
13:20:49
130
Федорук Микола
Ч-12
13:21:15
131
Мельник Тарас
Ч-Open
13:21:24
132
Мельник Віктор
Ч-Open
13:21:36
133
Серединська Катерина
Ж-14
13:22:25
134
Бабич Максим
Ч-Open
13:22:32
135
Євчук Злата
Ж-10
Промінь
13:22:36
136
Петришина Юлія
Ж-Open
13:23:16
137
Ткачук Микола
Ч-12
13:24:28
138
Ліщук Влада
Ж-10
Промінь
13:24:38
139
Шевчук Вікторія
Ж-10
13:25:47
140
Володимир Казаков
Ч-Open
Промінь
13:26:20
141
Назарчук Ангеліна
Ж-16
13:27:03
142
Ханас Марія
Ж-12
13:27:11
143
Мосіюк Дарина
Ж-12
13:28:04
144
Петрочук Дмитро
Ч-Open
ЛФСО
13:28:12
145
Васильковська Анастасія
Ж-12
13:29:14
146
Завірюха Вікторія
Ж-10
13:30:24
147
Островська Марія
Ж-10
13:31:20
148
Серединська Інна
Ж-12
13:32:08
149
Філюк Ольга
Ж-10
13:33:15
150
Петришин Віталік
Ч-Open
ЛФСО
13:33:56
151
Іра Федорук
Ж-16
13:35:24
152
Гончарук Дарина
Ж-10
6:00:00
153
Перхалюк Лілія
Ж-12
Мурашки
6:00:00
Незабаром