EVENT-O
Головна
Головна
Онлайн результати
Спортсмени
Увійти
Увійти
Реєстрація
Стартовий протокол: Снігохід 2022
Дата змагань: 05.02.2022
Учасників: 67
Команд: 42
Результати
Спліти
Групи
Клуби
Шахматка
Назад
#п.п
SI
Імя
Група
Клуб
Старт
1
Рай
В
Бережани
8:00:00
2
Tolkien
В
Запоріжжя
8:00:00
3
Mountain Biker
В
Київ
8:00:00
4
Таборове Братство
В
Львів
8:00:00
5
Мрійники
В
Тернопіль
8:00:00
6
Скажений Койот
В
Хмельницький
8:00:00
7
Ямайка
Б
Вінниця
8:05:00
8
ДП
Б
Вінниця, Хмельницький
8:05:00
9
PingvinUka
Б
Київ, Вінниця
8:05:00
10
Гаччі муччі
Б
Київ, Вінниця
8:05:00
11
Trn та @@
Б
Київ, Житомир, с. Вишневе
8:05:00
12
Теренята
Б
Київ, Тернопіль
8:05:00
13
Бандерівці
Б
Київ, с.Королівка(Тернопільська обл)
8:05:00
14
Глобус
Б
Коломия, Ізмаїл
8:05:00
15
Братани
Б
Львів
8:05:00
16
Пробита голова
Б
Львів
8:05:00
17
Ворони
Б
Тернопіль
8:05:00
18
Терен
Б
Тернопіль
8:05:00
19
Друге місце
Б
Чернівці, смт. Глибока
8:05:00
20
"ТУР.КЛУБ ""ЧОРНОГОРА""
А2
8:10:00
21
Колібрі
А2
Івано-Франківськ
8:10:00
22
Франик
А2
Івано-Франківськ
8:10:00
23
Волоцюги
А2
Буьк
8:10:00
24
LYS
А2
Вінниця
8:10:00
25
PingVin
А2
Вінниця
8:10:00
26
Розбишаки
А2
Вінниця
8:10:00
27
Тільки не останнє місце
А2
Вінниця
8:10:00
28
з країни фонтанів
А2
Вінниця
8:10:00
29
Космо Козаки
А2
Вінниця, Київ, Тернопіль
8:10:00
30
Хвостик Рафталії
А2
Жмеринка, Вінниця
8:10:00
31
СУМ НАсТРІЙ
А2
Київ
8:10:00
32
Промінці Безнадії
А2
Київ, Біла Церква
8:10:00
33
Сіріус
А2
Київ, Львів
8:10:00
34
Шляхетні волоцюги
А2
Красне
8:10:00
35
ProTrack
А2
Кропивницький
8:10:00
36
Олені
А2
Львів
8:10:00
37
Едельвейс
А2
Львів, Тернопіль
8:10:00
38
Вовк і дівчата
А2
Підгаєцька ОТГ
8:10:00
39
33 місце
А2
Рівне
8:10:00
40
Переможці
А2
Рівне
8:10:00
41
Не муч свою душу картонну
А2
Суми, Ірпінь
8:10:00
42
Морозиво
А2
Тернопіль
8:10:00
43
Орден
А2
Тернопіль
8:10:00
44
У пошуках снігу
А2
Тернопіль
8:10:00
45
вОрони холодного яру
А2
Тернопіль
8:10:00
46
Fram
А2
Тернопіль, Львів
8:10:00
47
Сірі Вовки
А2
Тернопіль;с. Поториця, Львівської обл.
8:10:00
48
Телепузики
А2
с. Полтва, с. Заболотці
8:10:00
49
Рій «Січові стрільці» Солобковецького ЗЗСО
А2
с. Солобківці та Стріхівці.
8:10:00
50
Сенбернари
A1
Івано-Франківська обл.
8:15:00
51
мозольні кіборги
A1
Бережани
8:15:00
52
Раксакорікофалапаторіус
A1
Буча
8:15:00
53
Куниці
A1
Вишнівець
8:15:00
54
вокзальні діти
A1
Вінниця, Жмеринка
8:15:00
55
Вокзальні діти 2.0
A1
Вінниця, Жмеринка, Могилів-Подільський
8:15:00
56
Мультифрукти
A1
Донецьк-Івано-Франківськ
8:15:00
57
Хамелеони
A1
Зборів
8:15:00
58
Щастя в миттях
A1
Кам'янець Подільський
8:15:00
59
Потомки
A1
Кам'янець-Подільський
8:15:00
60
Інуїти Київського Розливу
A1
Київ, Ірпінь
8:15:00
61
Лісові коти
A1
Кропивницький
8:15:00
62
Може не треба
A1
Луцьк
8:15:00
63
Дика цегла
A1
Тернопіль
8:15:00
64
Квіти за тином
A1
Тернопіль
8:15:00
65
Пан Іван
A1
Тернопіль
8:15:00
66
Цегляні пси
A1
Тернопіль
8:15:00
67
Опільські Єті
A1
с. Саранчуки
8:15:00
Незабаром