Стартовий протокол: Снігохід 2022
Дата змагань: 05.02.2022
Учасників: 67
Команд: 42
Вінниця, Жмеринка
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | вокзальні діти | A1 | 8:15:00 |
Вінниця, Жмеринка, Могилів-Подільський
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Вокзальні діти 2.0 | A1 | 8:15:00 |
Кам'янець Подільський
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Щастя в миттях | A1 | 8:15:00 |
Київ, Ірпінь
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Інуїти Київського Розливу | A1 | 8:15:00 |
Луцьк
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Може не треба | A1 | 8:15:00 |
Вишнівець
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Куниці | A1 | 8:15:00 |
Бережани
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Рай | В | 8:00:00 | |
2 | мозольні кіборги | A1 | 8:15:00 |
Тернопіль
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Мрійники | В | 8:00:00 | |
2 | Ворони | Б | 8:05:00 | |
3 | Терен | Б | 8:05:00 | |
4 | Морозиво | А2 | 8:10:00 | |
5 | Орден | А2 | 8:10:00 | |
6 | У пошуках снігу | А2 | 8:10:00 | |
7 | вОрони холодного яру | А2 | 8:10:00 | |
8 | Дика цегла | A1 | 8:15:00 | |
9 | Квіти за тином | A1 | 8:15:00 | |
10 | Пан Іван | A1 | 8:15:00 | |
11 | Цегляні пси | A1 | 8:15:00 |
Кропивницький
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | ProTrack | А2 | 8:10:00 | |
2 | Лісові коти | A1 | 8:15:00 |
с. Саранчуки
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Опільські Єті | A1 | 8:15:00 |
Івано-Франківська обл.
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Сенбернари | A1 | 8:15:00 |
Буча
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Раксакорікофалапаторіус | A1 | 8:15:00 |
Кам'янець-Подільський
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Потомки | A1 | 8:15:00 |
Зборів
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Хамелеони | A1 | 8:15:00 |
Донецьк-Івано-Франківськ
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Мультифрукти | A1 | 8:15:00 |
Київ, Біла Церква
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Промінці Безнадії | А2 | 8:10:00 |
Івано-Франківськ
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Колібрі | А2 | 8:10:00 | |
2 | Франик | А2 | 8:10:00 |
Жмеринка, Вінниця
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Хвостик Рафталії | А2 | 8:10:00 |
Вінниця
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Ямайка | Б | 8:05:00 | |
2 | LYS | А2 | 8:10:00 | |
3 | PingVin | А2 | 8:10:00 | |
4 | Розбишаки | А2 | 8:10:00 | |
5 | Тільки не останнє місце | А2 | 8:10:00 | |
6 | з країни фонтанів | А2 | 8:10:00 |
Рівне
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | 33 місце | А2 | 8:10:00 | |
2 | Переможці | А2 | 8:10:00 |
Львів, Тернопіль
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Едельвейс | А2 | 8:10:00 |
Київ, Львів
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Сіріус | А2 | 8:10:00 |
Тернопіль, Львів
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Fram | А2 | 8:10:00 |
Підгаєцька ОТГ
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Вовк і дівчата | А2 | 8:10:00 |
Суми, Ірпінь
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Не муч свою душу картонну | А2 | 8:10:00 |
с. Полтва, с. Заболотці
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Телепузики | А2 | 8:10:00 |
Красне
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Шляхетні волоцюги | А2 | 8:10:00 |
Вінниця, Київ, Тернопіль
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Космо Козаки | А2 | 8:10:00 |
Буьк
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Волоцюги | А2 | 8:10:00 |
Київ
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Mountain Biker | В | 8:00:00 | |
2 | СУМ НАсТРІЙ | А2 | 8:10:00 |
Львів
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Таборове Братство | В | 8:00:00 | |
2 | Братани | Б | 8:05:00 | |
3 | Пробита голова | Б | 8:05:00 | |
4 | Олені | А2 | 8:10:00 |
с. Солобківці та Стріхівці.
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Рій «Січові стрільці» Солобковецького ЗЗСО | А2 | 8:10:00 |
Тернопіль;с. Поториця, Львівської обл.
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Сірі Вовки | А2 | 8:10:00 |
Київ, Вінниця
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | PingvinUka | Б | 8:05:00 | |
2 | Гаччі муччі | Б | 8:05:00 |
Коломия, Ізмаїл
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Глобус | Б | 8:05:00 |
Київ, Житомир, с. Вишневе
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Trn та @@ | Б | 8:05:00 |
Київ, с.Королівка(Тернопільська обл)
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Бандерівці | Б | 8:05:00 |
Чернівці, смт. Глибока
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Друге місце | Б | 8:05:00 |
Вінниця, Хмельницький
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | ДП | Б | 8:05:00 |
Київ, Тернопіль
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Теренята | Б | 8:05:00 |
Запоріжжя
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Tolkien | В | 8:00:00 |
Хмельницький
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Скажений Койот | В | 8:00:00 |