EVENT-O
Головна
Головна
Онлайн результати
Спортсмени
Увійти
Увійти
Реєстрація
Стартовий протокол: Lion Cup 2020 E22
Дата змагань: 14.01.2023
Учасників: 325
Команд: 49
Результати
Спліти
Групи
Клуби
Шахматка
Назад
#п.п
SI
Імя
Група
Клуб
Старт
1
Участник 321
Ж18
0:00
2
Участник 322
Ж18
0:00
3
Участник 323
Ж18
0:00
4
Діана Пажух
KIDS
LeO-Team
0:00
5
Ірина Єрко
Ж35
Вол., ЛФСО
0:00
6
Ольга Гупало
Ж21Е
Вол., ЛФСО
0:00
7
Олександр Порохнявий
KIDS
Він., ГрОТ - Гранів
0:00
8
Валентина Беклищева
Ж45
Київська
0:00
9
Олександр Куліков
Ч21А
Кіровогр., КСО Купава-О
0:00
10
Вероніка Вовчко
OPEN
Львівська
0:00
11
Владислав Петренко
KIDS
Львівська
0:00
12
Максим Ластович
OPEN
Львівська
0:00
13
Олександра Куликова
OPEN
Львівська
0:00
14
Сергій Піх
KIDS
Львівська
0:00
15
Єва Кулакевич
KIDS
Рівн., ОКСО Равлики
0:00
16
Петро Балабанов
KIDS
Сумська
0:00
17
Ростислав Різник
Ч18
ТКЦ Княжий
0:00
18
Анастасія Фоміна
OPEN
м.Київ, O-club
0:00
19
Тетян Найшевська-Матвєєва
OPEN
м.Київ, O-club
0:00
20
Участник 318
Ж18
23:40:00
21
Участник 319
Ж18
23:40:00
22
Участник 320
Ж18
23:40:00
23
Участник 324
Ж18
23:40:00
24
Діана Шварик
Ж18
ТКЦ Княжий
23:40:00
25
Участник 325
Ч21Е
25:10:00
26
Злата Бачинська
KIDS
LeO-Team
34:59:26
27
Лариса Сичук
Ж45
Вол., ЛФСО
35:01:00
28
Марта Мельничин
Ж10
ДЮСШ 6 (1)
35:01:00
29
Людмила Котлова
Ж70+
Одеська, Odessa Team
35:01:00
30
Анатолій Трухній
KIDS
Жит., КСО Коростишів
35:01:29
31
Євгенія Магас
Ж12
Ів.-Франк., Азимут
35:02:00
32
Максим Барчук
Ч14
Ів.-Франк., Азимут
35:02:00
33
Денис Якимчук
Ч12
ДЮСШ 6 (1)
35:02:00
34
Остап Трухній
KIDS
Жит., КСО Коростишів
35:02:05
35
Наталія Палагнюк
Ж55
Ів.-Франк., Азимут
35:03:00
36
Віталій Петричко
OPEN
Львівська
35:03:00
37
Максим Балась
Ч21Е
м.Київ, Kislorod
35:03:00
38
Назар Карабаник
KIDS
Львівська
35:03:15
39
Володимир Янков
Ч21А
LeO-Team
35:04:00
40
Вікторія Пелепец
Ж10
Одеська
35:04:00
41
Олена Баглик
Ж45
м.Київ, O-club
35:04:00
42
Ігор Кирилишин
Ч12
Ів.-Франк., Азимут
35:05:00
43
Дар’яна Демченко
Ж12
м.Київ, Север
35:05:00
44
Фадей Матин
Ч14
м.Київ, Север
35:05:00
45
Ольга Бабина
OPEN
LeO-Team
35:06:00
46
Денис Войтанік
Ч21Е
Київська, Kyiv Region
35:06:00
47
Антоніна Тумак
Ж55
Черн., КСО МІДІЗ
35:06:00
48
Марія Вельган
Ж10
ДЮСШ 6 (2)
35:07:00
49
Володимир Шпік
Ч21А
ДЮСШ 6 (3)
35:07:00
50
Тетяна Явдощук
Ж45
Одеська, O-club
35:07:00
51
Олександра Тумак
KIDS
Черн., КСО МІДІЗ
35:07:38
52
Анастасія Кучерук
Ж12
Він., ГрОТ - Гранів
35:08:00
53
Єгор Рожков
Ч14
ДЮСШ 6 (2)
35:08:00
54
Гордій Балабанов
Ч12
Дніпро., КСО МАЙСТЕР
35:08:00
55
Тетяна Гуцаленко
Ж55
Вол., ЛФСО
35:09:00
56
Тарас Рачук
Ч21Е
Він., Зелеста
35:09:00
57
Валентин Жмінка
OPEN
Львівська
35:09:00
58
Дарина Сербан
Ж10
ДЮСШ 6 (1)
35:10:00
59
Ярослав Муханов
Ч21А
ДЮСШ 6 (2)
35:10:00
60
Олена Шеренковська
Ж45
м.Київ, O-club
35:10:00
61
Каріна Федоришин
Ж12
Ів.-Франк., Азимут
35:11:00
62
Олександр Балашовець
Ч12
Ів.-Франк., Азимут
35:11:00
63
Олександр Халахан
Ч14
ЗЦТКЕСУМ
35:11:00
64
Анастасія Новохатько
OPEN
LeO-Team
35:12:00
65
Юрій Головачек
Ч21А
Вол., OK Wolf
35:13:00
66
Оксана Бондзюк
Ж45
Вол., ЛФСО
35:13:00
67
Милослава Трухній
Ж10
Жит., КСО Коростишів
35:13:00
68
Софія Віхоть
Ж12
ТКЦ Княжий
35:14:00
69
Андрій Тарарін
Ч12
Хмельницька
35:14:00
70
Артем Чашка
Ч14
м.Київ, Север
35:14:00
71
Юлія Христенко
OPEN
Львівська
35:15:00
72
Павло Балабанов
Ч21Е
Сумська
35:15:00
73
Олена Доценко
Ж21А
м.Київ, Север
35:15:00
74
Катерина Борова
Ж10
Він., ГрОТ - Гранів
35:16:00
75
Андрій Козирєв
Ч35
Жит., КСО Коростишів
35:16:00
76
Вадим Примачок
Ч21А
Рівн., ОКСО Равлики
35:16:00
77
Ангеліна Новік
Ж12
Ів.-Франк., Азимут
35:17:00
78
Назарій Кобута
Ч12
Ів.-Франк., Азимут
35:17:00
79
Юрій Черняк
Ч14
Вол., ЛФСО
35:17:00
80
Андрій Марчук
Ч21Е
Вол., ЛФСО
35:18:00
81
Анна Климчук
Ж21А
Вол., ЛФСО
35:18:00
82
Юрій Охріменко
OPEN
Він., ГрОТ - Гранів
35:18:00
83
Михайло Єнкало
KIDS
Ів.-Франк., Азимут
35:18:33
84
Іван Луценко
Ч21А
LeO-Team
35:19:00
85
Назар Бойко
Ч10
ДЮСШ 6 (1)
35:19:00
86
Роман Ніколайчук
Ч35
Рівн., ОКСО Равлики
35:19:00
87
Матвій Карпюк
Ч12
Вол., ЛФСО
35:20:00
88
Ярина Мазгаль
Ж12
ДЮСШ 6 (2)
35:20:00
89
Анатолій Рибаков
Ч14
м.Київ, Лідер-спорт
35:20:00
90
Тетяна Савченко
Ж21А
Київська, Kyiv Region
35:21:00
91
Микола Степований
OPEN
Львівська
35:21:00
92
Віталій Гичко
Ч21Е
м.Київ
35:21:00
93
Максим Пукіш
Ч10
Ів.-Франк., Азимут
35:22:00
94
Микола Якимечко
Ч35
Ів.-Франк., Азимут
35:22:00
95
Микита Ракша
Ч21А
Київська, Kyiv Region
35:22:00
96
Анна Піх
Ж12
Львівська
35:23:00
97
Максим Ігнатьєв
Ч14
Харк., КСО О-Компас
35:23:00
98
Володимир Шиян
Ч12
Черн., КСО МІДІЗ
35:23:00
99
Денис Макогон
OPEN
НАСВ
35:24:00
100
Тетяна Жильцова
Ж21А
Одеська
35:24:00
101
Максим Скомороха
Ч21Е
Харк., КСО О-Компас
35:24:00
102
Дарина Віхоть
KIDS
ТКЦ Княжий
35:24:02
103
Ростислав Кобак
KIDS
ТКЦ Княжий
35:24:05
104
Олександр Мартинюк
Ч35
Вол., ЛФСО
35:25:00
105
Іван Яцковец
Ч21А
Львівська
35:25:00
106
Назар Петричко
Ч10
Львівська
35:25:00
107
Анна Хопта
KIDS
LeO-Team
35:25:39
108
Ангеліна Крайник
Ж12
Ів.-Франк., Азимут
35:26:00
109
Богдан Генега
Ч14
Ів.-Франк., Азимут
35:26:00
110
Любомир Луців
Ч12
Ів.-Франк., Азимут
35:26:00
111
Христина Мельник
Ж21А
Вол., ЛФСО
35:27:00
112
Тимофій Теремецький
Ч21Е
Київська, Kyiv Region
35:27:00
113
Василь Волинець
OPEN
Львівська
35:27:00
114
Ярослав Макогін
Ч10
Ів.-Франк., Азимут
35:28:00
115
Роман Васьковець
Ч21А
Рівн., ОКСО Равлики
35:28:00
116
В’ячеслав Дружинін
Ч35
м.Київ, Север
35:28:00
117
Надія Процик
Ж12
ДЮСШ 6 (1)
35:29:00
118
Дмитро Гнатюк
Ч14
Рівн., ОКСО Равлики
35:29:00
119
Філіпп Слабченко
Ч12
м.Київ, Лідер-спорт
35:29:00
120
Катерина Тіхонова
OPEN
LeO-Team
35:30:00
121
Владислав Арбузов
Ч21Е
Сумська
35:30:00
122
Марія Шевченко
Ж21А
м.Київ
35:30:00
123
Дарья Дружиніна
KIDS
м.Київ, Север
35:30:52
124
Павло Нікітюк
Ч21А
LeO-Team
35:31:00
125
Артем Ших
Ч10
ДЮСШ 6 (1)
35:31:00
126
Артур Бенке
Ч35
м.Київ, O-club
35:31:00
127
Каріна Бойсюк
Ж12
Ів.-Франк., Азимут
35:32:00
128
Макар Соболівський
Ч12
Жит., КСО Коростишів
35:32:00
129
Володимир Петренко
Ч14
КДЮСШ "Пуща Водиця"
35:32:00
130
Христина Муханова
Ж21А
ДЮСШ 6 (2)
35:33:00
131
Володимир Матвійчук
OPEN
Львівська
35:33:00
132
Богдан Васильчук
Ч10
Він., ГрОТ - Гранів
35:34:00
133
Олександр Скрипка
Ч35
Дніпро., Наш клуб
35:34:00
134
Віталій Гавриленко
Ч21А
м.Київ
35:34:00
135
Денис Барчук
Ч12
Ів.-Франк., Азимут
35:35:00
136
Олександр Ур
Ч14
ЗЦТКЕСУМ
35:35:00
137
Інна Ігнатьєва
Ж12
Харк., КСО О-Компас
35:35:00
138
Тарас Мельник
Ч21Е
Вол., ЛФСО
35:36:00
139
Юлія Більце
Ж21Е
ЗЦТКЕСУМ
35:36:00
140
Богдан Костюченко
OPEN
НАСВ
35:36:00
141
Іван Яремак
Ч10
Ів.-Франк., Азимут
35:37:00
142
Ігор Спасовський
Ч35
Вол., ЛФСО
35:37:00
143
Богдан Лещишин
Ч21А
Львівська
35:37:00
144
Юлія Дітковська
Ж12
Ів.-Франк., Азимут
35:38:00
145
Роман Коропісь
Ч12
ДЮСШ 6 (1)
35:38:00
146
Марко Різак
Ч14
м.Київ, Лідер-спорт
35:38:00
147
Світлана Псьота
KIDS
Львівська
35:38:22
148
Костянтин Самойленко
Ч21Е
Дніпро., Наш клуб
35:39:00
149
Олена Збарах
OPEN
Львівська
35:39:00
150
Олена Данькова
Ж21Е
Харк., КСО О-Компас
35:39:00
151
Владислав Семко
Ч10
Він., СТК Оріон
35:40:00
152
Ігор Трімбой
Ч35
Одеська
35:40:00
153
Роман Мельник
Ч21А
Рівн., ОКСО Равлики
35:40:00
154
Олександр Бойчук
Ч12
Ів.-Франк., Азимут
35:41:00
155
Настя Мік
Ж12
ДЮСШ 6 (1)
35:41:00
156
Єлізар Балабанов
Ч14
Дніпро., КСО МАЙСТЕР
35:41:00
157
Андрій Більце
Ч21Е
ЗЦТКЕСУМ
35:42:00
158
Світлана Кобець
Ж21Е
Київська, Kyiv Region
35:42:00
159
Іванна Ярема
OPEN
НАСВ
35:42:00
160
Марко Романюк
KIDS
Вол., ЛФСО
35:42:30
161
Валентин Терелюк
Ч21А
LeO-Team
35:43:00
162
Марк Сахаров
Ч10
Кіровогр., КСО Купава-О
35:43:00
163
Віктор Кулакевич
Ч35
Рівн., ОКСО Равлики
35:43:00
164
Ольга Єнкало
Ж12
Ів.-Франк., Азимут
35:44:00
165
Святослав Свірнюк
Ч12
ДЮСШ 6 (2)
35:44:00
166
Богдан Волощук
Ч14
Рівн., ОКСО Равлики
35:44:00
167
Ярослав Пажух
Ч21Е
LeO-Team
35:45:00
168
Кирило Стрикуль
OPEN
Львівська
35:45:00
169
Анна Єфименко
Ж21Е
м.Київ, Север
35:45:00
170
Святослав Бойко
Ч10
Ів.-Франк., Азимут
35:46:00
171
Іван Андрусяк
Ч21А
Черн., КСО МІДІЗ
35:46:00
172
Віталій Петренко
Ч35
м.Київ, Kislorod
35:46:00
173
Давид Патрій
Ч14
Ів.-Франк., Азимут
35:47:00
174
Михайло Мончак
Ч12
ДЮСШ 6 (1)
35:47:00
175
Тереза Семприх
Ж12
ДЮСШ 6 (1)
35:47:00
176
Артем Поліщук
KIDS
Закарп.
35:47:10
177
Микита Звягін
Ч21Е
Київська, Kyiv Region
35:48:00
178
Олена Постельняк
Ж21Е
Сумська
35:48:00
179
Кирило Слабченко
OPEN
м.Київ, Лідер-спорт
35:48:00
180
Ярослав Черняк
Ч35
Вол., ЛФСО
35:49:00
181
Вадим Лабінський
Ч21А
Він., СТК Оріон
35:49:00
182
Кіріл Бончук
Ч10
Він., СТК Оріон
35:49:00
183
Єва Приганович
Ж12
Нетішин КЮТ
35:49:00
184
Евгения Горелик
Ж21А
Беларусь, Kamvol
35:49:07
185
Олександр Федоровський
Ч12
Ів.-Франк., Азимут
35:50:00
186
Андрій Гуртовой
Ч14
Харк., КСО О-Компас
35:50:00
187
Павел Красько
Ч21Е
Беларусь, Kamvol
35:50:58
188
Анна Коваленко
Ж21Е
LeO-Team
35:51:00
189
Dima Vorobyov
Ч21Е
Беларусь, Kamvol
35:51:00
190
Марко Ткач
OPEN
Львівська
35:51:00
191
Петро Вельган
Ч10
ДЮСШ 6 (2)
35:52:00
192
Олег Михалюк
Ч21А
ДЮСШ 6 (3)
35:52:00
193
Олександр Мірошніченко
Ч35
м.Київ, O-club
35:52:00
194
Марія Ільюк
Ж14
Він., Восход
35:53:00
195
Максим Мик. Лаба
Ч12
ДЮСШ 6 (1)
35:53:00
196
Олексій Косило
Ч14
Черн., КСО МІДІЗ
35:53:00
197
Віктор Вітюк
Ч21Е
Вол., ЛФСО
35:54:00
198
Катерина Дзема
Ж21Е
Він., Восход
35:54:00
199
Людмила Панчук
OPEN
Нетішин КЮТ
35:54:00
200
Георгій Герт
Ч55
Харк., КСО О-Компас
35:54:00
201
Ростислав Соколюк
Ч21А
LeO-Team
35:55:00
202
Андрій Єрко
Ч35
Вол., ЛФСО
35:55:00
203
Максим Мор
Ч12
Ів.-Франк., Азимут
35:56:00
204
Андрій Чепкий
Ч14
ЗЦТКЕСУМ
35:56:00
205
Альона Шураєва
Ж14
Хмельн., КСО Зомбі
35:56:00
206
Олег Рожко
Ч21Е
LeO-Team
35:57:00
207
Олександр Малоголовчук
OPEN
Він., Восход
35:57:00
208
Фея Цивільська
Ж21Е
Херсонська
35:57:00
209
Іван Тумак
Ч55
Черн., КСО МІДІЗ
35:57:00
210
Андрій Яхімець
Ч21А
ДЮСШ 6 (2)
35:58:00
211
Олександр Трухній
Ч35
Жит., КСО Коростишів
35:58:00
212
Єва Глоабе
Ж14
Він., Восход
35:59:00
213
Віталій Швець
Ч14
Він., СТК Оріон
35:59:00
214
Максим Політило
Ч12
ТКЦ Княжий
35:59:00
215
Veronika Chernik
Ж21Е
Беларусь, Kamvol
36:00:00
216
Олег Ніколаєв
OPEN
Львівська
36:00:00
217
Андрій Шпіллер
Ч55
Одеська, Odessa Team
36:00:00
218
Іван Хоменко
Ч21Е
м.Київ, НТУУ КПІ
36:00:00
219
Орест Хопта
KIDS
LeO-Team
36:00:59
220
Павло Барінов
Ч21А
Він., ГрОТ - Гранів
36:01:00
221
Сергій Кулакевич
Ч35
Рівн., ОКСО Равлики
36:01:00
222
Віктор Бачинський
Ч45
LeO-Team
36:02:00
223
Зоряна Смик
Ж14
Ів.-Франк., Азимут
36:02:00
224
Максим Кирилюк
Ч12
Нетішин КЮТ
36:02:00
225
Тарас Гаврилюк
Ч14
м.Київ, Север
36:02:00
226
Vasili Straltsou
Ч21Е
Беларусь, Kamvol
36:02:01
227
Олександр Кецик
Ч18
Ів.-Франк., Азимут
36:03:00
228
Олександр ст. Авраменко
Ч55
Дніпро., Карніка
36:03:00
229
Марія Тимощук
Ж21Е
Київська, Kyiv Region
36:03:00
230
Тарас Тарновецький
OPEN
Черн., КСО МІДІЗ
36:03:00
231
Денис Трач
Ч21А
LeO-Team
36:04:00
232
Ігор Романюк
Ч35
Вол., ЛФСО
36:04:00
233
Ірина Трухній
Ж35
Жит., КСО Коростишів
36:04:00
234
Олег Вінницький
Ч45
Ів.-Франк., Азимут
36:05:00
235
Микола Янковенко
Ч14
Він., СТК Оріон
36:05:00
236
Юлія Ковальова
Ж14
ЗЦТКЕСУМ
36:05:00
237
Марія Гудак
Ж21Е
Ів.-Франк., Азимут
36:06:00
238
Євген Холявко
Ч55
м.Київ, O-club
36:06:00
239
Назар Демченко
Ч18
м.Київ, Север
36:06:00
240
Світлана Черняк
Ж35
Вол., ЛФСО
36:07:00
241
Євген Грудецький
Ч21А
ДЮСШ 6 (3)
36:07:00
242
Роман Толчанов
Ч35
Рівн., ОКСО Равлики
36:07:00
243
Остап Карпюк
Ч16
Вол., ЛФСО
36:08:00
244
Іван Синявський
Ч14
Нетішин КЮТ
36:08:00
245
В’ячеслав Тарарін
Ч45
Хмельницька
36:08:00
246
Світлана Аскерова
Ж14
м.Київ, Север
36:08:00
247
Олег Душко
Ч55
Він., Восход
36:09:00
248
Анастасія Логуновська
Ж21Е
Харк., КСО О-Компас
36:09:00
249
Даніїл Хорошевський
Ч18
Харк., КСО О-Компас
36:09:00
250
Оля Грицай
KIDS
ДЮСШ 6 (3)
36:09:23
251
Денис Гримальський
Ч35
ЗЦТКЕСУМ
36:10:00
252
Василь Бібленко
Ч21А
Херсонська
36:10:00
253
Надія Блащук
Ж35
Хмельн., КСО Зомбі
36:10:00
254
Ярослав Фридрих
Ч45
ДЮСШ 9
36:11:00
255
Максим Клименко
Ч16
м.Київ, Север
36:11:00
256
Маргарита Сімонова
Ж16
м.Київ, Север
36:11:00
257
Василь Буджак
Ч55
Ів.-Франк., Азимут
36:12:00
258
Вадим Гончук
Ч18
Рівн., ОКСО Равлики
36:12:00
259
Ольга Балабанова
Ж21Е
Сумська
36:12:00
260
Дмитро Петрочук
Ч35
Вол., ЛФСО
36:13:00
261
Надія Мельник
Ж35
Вол., ЛФСО
36:13:00
262
Євгеній Чурілов
Ч21А
м.Київ, Зелеста
36:13:00
263
Богдан Мельник
Ч16
Він., ГрОТ - Гранів
36:14:00
264
Віктор Малетич
Ч45
ЗЦТКЕСУМ
36:14:00
265
Світлана Клецко
Ж16
ЗЦТКЕСУМ
36:14:00
266
Катерина Якимечко
Ж18
Ів.-Франк., Азимут
36:15:00
267
Антоній Ліщук
Ч18
Вол., ЛФСО
36:15:00
268
Олена Мироненко
Ж21Е
Він., Восход
36:15:00
269
Микола Іванчихін
Ч55
Нетішин КЮТ
36:15:00
270
Наталія Уманець
Ж35
Він., ГрОТ - Гранів
36:16:00
271
Роман Степаненко
Ч21А
ДЮСШ 6 (3)
36:16:00
272
Володимир Матвєєв
Ч35
м.Київ, O-club
36:16:00
273
Назар Трошко
Ч16
Ів.-Франк., KSO IF-Deaf
36:17:00
274
Юлія Совенко
Ж16
Він., ГрОТ - Гранів
36:17:00
275
Роман Слободянюк
Ч45
Київська
36:17:00
276
Анастасія Білякова
Ж18
м.Київ, Север
36:18:00
277
Олена Пітірімова
Ж21Е
м.Київ, Славутич
36:18:00
278
Сергій Єфременко
Ч21А
LeO-Team
36:19:00
279
Тетяна Прядкіна
Ж35
Харк., КСО О-Компас
36:19:00
280
Олександр Калінкін
Ч35
м.Київ, Лідер-спорт
36:19:00
281
Вікторія Вандаш
Ж16
ДЮСШ 6 (2)
36:20:00
282
Сергій Куліков
Ч45
Кіровогр., КСО Купава-О
36:20:00
283
Ярослав Лазаренко
Ч16
м.Київ, Север
36:20:00
284
Юля Косміна
Ж18
ДЮСШ 6 (1)
36:21:00
285
Карина Ковтун
Ж21Е
Дніпро., Наш клуб
36:21:00
286
Ігор Карпюк
Ч35
Вол., ЛФСО
36:22:00
287
Віталій Петришин
Ч21А
Вол., ЛФСО
36:22:00
288
Михайло Гутак
Ч45
Ів.-Франк., Азимут
36:23:00
289
Анатолій Субботін
Ч16
ЗЦТКЕСУМ
36:23:00
290
Вікторія-Беатрі Кулакевич
Ж16
Рівн., ОКСО Равлики
36:23:00
291
Ірина Войтович
Ж21Е
Вол., ЛФСО
36:24:00
292
Оля Леончук
Ж18
Дніпро., Наш клуб
36:24:00
293
Володимир Баловсяк
Ч21А
Черн., КСО МІДІЗ
36:25:00
294
Сергій Гераськін
Ч35
м.Київ, O-club
36:25:00
295
Назар Сапрун
Ч16
ДЮСШ 6 (2)
36:26:00
296
Іван Фесенко
Ч45
Хмельницька
36:26:00
297
Крiстiна Пащенко
Ж16
м.Київ, Север
36:26:00
298
Владислав Французов
Ч21А
Закарп.
36:28:00
299
Олексій Ігнатьєв
Ч35
Харк., КСО О-Компас
36:28:00
300
Соломія Оксенчук
Ж16
Вол., ЛФСО
36:29:00
301
Юрій Волощук
Ч45
Рівн., ОКСО Равлики
36:29:00
302
Влад Дружинін
Ч16
м.Київ, Север
36:29:00
303
Олександр Оришко
Ч35
Вол., ЛФСО
36:31:00
304
Віктор Мельник
Ч45
Вол., ЛФСО
36:32:00
305
Максим Швець
Ч16
ЗЦТКЕСУМ
36:32:00
306
Мирослава Мізернюк
Ж16
м.Київ, Север
36:32:00
307
Олег Шеренковський
Ч35
м.Київ, O-club
36:34:00
308
Віталій Кінаш
Ч45
Ів.-Франк., KSO IF-Deaf
36:35:00
309
Андріан Семприх
Ч16
ДЮСШ 6 (1)
36:35:00
310
Марія Потоцька
Ж16
ЗЦТКЕСУМ
36:35:00
311
Олексій Безруков
Ч35
Хмельн., КСО Зомбі
36:37:00
312
Дарина Чос
Ж16
ДЮСШ 6 (1)
36:38:00
313
Віталій Глушенков
Ч45
м.Київ, O-club
36:38:00
314
Назар Томашевський
Ч16
м.Київ, Север
36:38:00
315
Ігорь Французов
Ч45
Закарп.
36:41:00
316
Жанна Бєлаш
Ж16
Нетішин КЮТ
36:41:00
317
Владислав Ільницький
Ч16
Рівн., ОКСО Равлики
36:41:00
318
Іван Бєляєв
Ч16
Жит., КСО Коростишів
36:44:00
319
Ірина Зімбіцька
Ж16
Нетішин КЮТ
36:44:00
320
Володимир Валявка
Ч45
Рівненська
36:44:00
321
Іван Железняк
Ч16
Нетішин КЮТ
36:47:00
322
Уляна Карпюк
KIDS
Вол., ЛФСО
36:49:09
323
Ярослав Загурський
Ч16
Нетішин КЮТ
36:50:00
324
Олег Багрій
Ч21А
LeO-Team
37:07:11
325
Участник 317
Ж18
44:05:00
Незабаром