Стартовий протокол: Lion Cup 2020 E1
Дата змагань: 30.10.2020
Учасників: 315
Команд: 47
LeO-Team
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Діана Пажух | KIDS | 0:00 | |
2 | Злата Бачинська | KIDS | 12:32:22 | |
3 | Анна Коваленко | Ж21Е | 13:07:00 | |
4 | Ростислав Соколюк | Ч21А | 13:09:58 | |
5 | Анна Хопта | KIDS | 13:12:27 | |
6 | Орест Хопта | KIDS | 13:13:38 | |
7 | Катерина Тіхонова | OPEN | 13:19:00 | |
8 | Валентин Терелюк | Ч21А | 13:20:00 | |
9 | Ольга Бабина | OPEN | 13:23:00 | |
10 | Іван Луценко | Ч21А | 13:28:00 | |
11 | Віктор Бачинський | Ч45 | 13:30:00 | |
12 | Сергій Єфременко | Ч21А | 13:32:00 | |
13 | Анастасія Новохатько | OPEN | 13:35:00 | |
14 | Денис Трач | Ч21А | 13:38:00 | |
15 | Ярослав Пажух | Ч21Е | 13:51:00 | |
16 | Павло Нікітюк | Ч21А | 13:52:00 | |
17 | Володимир Янков | Ч21А | 13:58:00 | |
18 | Олег Рожко | Ч21Е | 14:19:00 |
Беларусь, Kamvol
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Евгения Горелик | Ж21А | 12:40:00 | |
2 | Veronika Chernik | Ж21Е | 12:49:00 | |
3 | Dima Vorobyov | Ч21Е | 13:47:00 | |
4 | Павел Красько | Ч21Е | 13:57:00 | |
5 | Vasili Straltsou | Ч21Е | 14:15:00 |
Він., Восход
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Марія Ільюк | Ж14 | 12:34:00 | |
2 | Єва Глоабе | Ж14 | 12:38:00 | |
3 | Олег Душко | Ч55 | 12:56:00 | |
4 | Олена Мироненко | Ж21Е | 12:59:00 | |
5 | Катерина Дзема | Ж21Е | 13:09:00 | |
6 | Олександр Малоголовчук | OPEN | 13:43:00 |
Він., ГрОТ - Гранів
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Анастасія Кучерук | Ж12 | 12:31:00 | |
2 | Наталія Уманець | Ж35 | 12:33:00 | |
3 | Катерина Борова | Ж10 | 12:39:00 | |
4 | Богдан Васильчук | Ч10 | 13:01:00 | |
5 | Богдан Мельник | Ч16 | 13:02:00 | |
6 | Юрій Охріменко | OPEN | 13:07:00 | |
7 | Павло Барінов | Ч21А | 13:14:00 | |
8 | Юлія Совенко | Ж16 | 13:29:00 | |
9 | Олександр Порохнявий | KIDS | 13:33:59 |
Він., Зелеста
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Тарас Рачук | Ч21Е | 14:01:00 |
Він., СТК Оріон
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Владислав Семко | Ч10 | 12:53:00 | |
2 | Кіріл Бончук | Ч10 | 12:59:00 | |
3 | Віталій Швець | Ч14 | 13:20:00 | |
4 | Вадим Лабінський | Ч21А | 13:29:00 | |
5 | Микола Янковенко | Ч14 | 13:48:00 |
Вол., OK Wolf
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Юрій Головачек | Ч21А | 13:21:00 |
Вол., ЛФСО
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Анна Климчук | Ж21А | 12:36:00 | |
2 | Світлана Черняк | Ж35 | 12:39:00 | |
3 | Христина Мельник | Ж21А | 12:44:00 | |
4 | Матвій Карпюк | Ч12 | 12:48:00 | |
5 | Уляна Карпюк | KIDS | 12:49:09 | |
6 | Марко Романюк | KIDS | 12:50:56 | |
7 | Остап Карпюк | Ч16 | 12:54:00 | |
8 | Ольга Гупало | Ж21Е | 13:01:00 | |
9 | Дмитро Петрочук | Ч35 | 13:11:00 | |
10 | Лариса Сичук | Ж45 | 13:15:00 | |
11 | Андрій Єрко | Ч35 | 13:19:00 | |
12 | Оксана Бондзюк | Ж45 | 13:19:00 | |
13 | Соломія Оксенчук | Ж16 | 13:21:00 | |
14 | Надія Мельник | Ж35 | 13:23:00 | |
15 | Ігор Спасовський | Ч35 | 13:25:00 | |
16 | Ірина Єрко | Ж35 | 13:27:00 | |
17 | Ярослав Черняк | Ч35 | 13:31:00 | |
18 | Віктор Мельник | Ч45 | 13:32:00 | |
19 | Віталій Петришин | Ч21А | 13:34:00 | |
20 | Юрій Черняк | Ч14 | 13:34:00 | |
21 | Тетяна Гуцаленко | Ж55 | 13:39:00 | |
22 | Ігор Карпюк | Ч35 | 13:41:00 | |
23 | Олександр Оришко | Ч35 | 13:47:00 | |
24 | Андрій Марчук | Ч21Е | 13:53:00 | |
25 | Олександр Мартинюк | Ч35 | 13:53:00 | |
26 | Ігор Романюк | Ч35 | 13:59:00 | |
27 | Антоній Ліщук | Ч18 | 14:04:00 | |
28 | Тарас Мельник | Ч21Е | 14:07:00 | |
29 | Ірина Войтович | Ж21Е | 14:09:00 | |
30 | Віктор Вітюк | Ч21Е | 14:17:00 |
Дніпро., Карніка
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Олександр ст. Авраменко | Ч55 | 12:46:00 |
Дніпро., КСО МАЙСТЕР
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Гордій Балабанов | Ч12 | 12:56:00 | |
2 | Єлізар Балабанов | Ч14 | 13:16:00 |
Дніпро., Наш клуб
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Карина Ковтун | Ж21А | 12:35:02 | |
2 | Оля Леончук | Ж18 | 13:02:00 | |
3 | Олександр Скрипка | Ч35 | 13:27:00 | |
4 | Костянтин Самойленко | Ч21Е | 13:49:00 |
ДЮСШ 6 (1)
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Марта Мельничин | Ж10 | 12:33:00 | |
2 | Дарина Сербан | Ж10 | 12:37:00 | |
3 | Тереза Семприх | Ж12 | 12:41:00 | |
4 | Артем Ших | Ч10 | 12:45:00 | |
5 | Надія Процик | Ж12 | 12:45:00 | |
6 | Денис Якимчук | Ч12 | 12:46:00 | |
7 | Роман Коропісь | Ч12 | 12:58:00 | |
8 | Настя Мік | Ж12 | 13:01:00 | |
9 | Михайло Мончак | Ч12 | 13:02:00 | |
10 | Назар Бойко | Ч10 | 13:05:00 | |
11 | Юля Косміна | Ж18 | 13:06:00 | |
12 | Андріан Семприх | Ч16 | 13:10:00 | |
13 | Максим Мик. Лаба | Ч12 | 13:10:00 | |
14 | Дарина Чос | Ж16 | 13:31:00 |
ДЮСШ 6 (2)
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Марія Вельган | Ж10 | 12:31:00 | |
2 | Ярина Мазгаль | Ж12 | 12:39:00 | |
3 | Святослав Свірнюк | Ч12 | 12:40:00 | |
4 | Христина Муханова | Ж21А | 12:46:00 | |
5 | Назар Сапрун | Ч16 | 13:04:00 | |
6 | Петро Вельган | Ч10 | 13:07:00 | |
7 | Вікторія Вандаш | Ж16 | 13:25:00 | |
8 | Андрій Яхімець | Ч21А | 13:26:00 | |
9 | Єгор Рожков | Ч14 | 13:40:00 | |
10 | Ярослав Муханов | Ч21А | 13:50:00 |
ДЮСШ 6 (3)
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Олег Михалюк | Ч21А | 12:53:00 | |
2 | Оля Грицай | KIDS | 13:17:57 | |
3 | Володимир Шпік | Ч21А | 13:36:00 | |
4 | Євген Грудецький | Ч21А | 13:54:00 | |
5 | Роман Степаненко | Ч21А | 14:00:00 |
ДЮСШ 9
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Ярослав Фридрих | Ч45 | 13:34:00 |
Жит., КСО Коростишів
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Остап Трухній | KIDS | 12:30:51 | |
2 | Макар Соболівський | Ч12 | 12:32:00 | |
3 | Ірина Трухній | Ж35 | 12:37:00 | |
4 | Милослава Трухній | Ж10 | 12:41:00 | |
5 | Іван Бєляєв | Ч16 | 13:08:00 | |
6 | Анатолій Трухній | KIDS | 13:22:56 | |
7 | Андрій Козирєв | Ч35 | 13:45:00 | |
8 | Олександр Трухній | Ч35 | 14:03:00 |
Ів.-Франк., KSO IF-Deaf
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Назар Трошко | Ч16 | 12:58:00 | |
2 | Віталій Кінаш | Ч45 | 13:18:00 |
Ів.-Франк., Азимут
Київська
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Валентина Беклищева | Ж45 | 13:04:00 | |
2 | Роман Слободянюк | Ч45 | 13:20:00 |
Київська, Kyiv Region
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Тетяна Савченко | Ж21А | 12:38:00 | |
2 | Світлана Кобець | Ж21Е | 12:43:00 | |
3 | Марія Тимощук | Ж21Е | 12:55:00 | |
4 | Микита Ракша | Ч21А | 13:22:00 | |
5 | Микита Звягін | Ч21Е | 13:43:00 | |
6 | Тимофій Теремецький | Ч21Е | 13:55:00 | |
7 | Денис Войтанік | Ч21Е | 14:05:00 |
Кіровогр., КСО Купава-О
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Марк Сахаров | Ч10 | 12:55:00 | |
2 | Сергій Куліков | Ч45 | 13:28:00 | |
3 | Олександр Куліков | Ч21А | 13:37:00 |
Львівська
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Владислав Петренко | KIDS | 12:30:00 | |
2 | Назар Карабаник | KIDS | 12:30:00 | |
3 | Світлана Псьота | KIDS | 12:30:00 | |
4 | Сергій Піх | KIDS | 12:31:10 | |
5 | Олександра Куликова | OPEN | 12:37:00 | |
6 | Назар Петричко | Ч10 | 12:49:00 | |
7 | Максим Ластович | OPEN | 12:53:00 | |
8 | Анна Піх | Ж12 | 12:57:00 | |
9 | Марко Ткач | OPEN | 13:05:00 | |
10 | Василь Волинець | OPEN | 13:09:00 | |
11 | Віталій Петричко | OPEN | 13:13:00 | |
12 | Вероніка Вовчко | OPEN | 13:17:00 | |
13 | Кирило Стрикуль | OPEN | 13:17:00 | |
14 | Валентин Жмінка | OPEN | 13:21:00 | |
15 | Володимир Матвійчук | OPEN | 13:25:00 | |
16 | Юлія Христенко | OPEN | 13:29:00 | |
17 | Микола Степований | OPEN | 13:33:00 | |
18 | Олена Збарах | OPEN | 13:37:00 | |
19 | Богдан Лещишин | Ч21А | 13:40:00 | |
20 | Олег Ніколаєв | OPEN | 13:41:00 | |
21 | Іван Яцковец | Ч21А | 14:02:00 |
м.Київ
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Марія Шевченко | Ж21А | 12:48:00 | |
2 | Віталій Гичко | Ч21Е | 13:45:00 | |
3 | Віталій Гавриленко | Ч21А | 13:56:00 |
м.Київ, Kislorod
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Максим Балась | Ч21Е | 12:36:00 | |
2 | Володимир Петренко | Ч14 | 13:18:00 | |
3 | Віталій Петренко | Ч35 | 13:51:00 |
м.Київ, O-club
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Євген Холявко | Ч55 | 12:58:00 | |
2 | Тетян Найшевська-Матвєєва | OPEN | 12:59:00 | |
3 | Анастасія Фоміна | OPEN | 13:11:00 | |
4 | Олена Баглик | Ж45 | 13:13:00 | |
5 | Сергій Гераськін | Ч35 | 13:13:00 | |
6 | Віталій Глушенков | Ч45 | 13:16:00 | |
7 | Олег Шеренковський | Ч35 | 13:17:00 | |
8 | Олена Шеренковська | Ж45 | 13:17:00 | |
9 | Артур Бенке | Ч35 | 13:29:00 | |
10 | Олександр Мірошніченко | Ч35 | 13:35:00 | |
11 | Володимир Матвєєв | Ч35 | 14:01:00 |
м.Київ, Зелеста
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Євгеній Чурілов | Ч21А | 13:44:00 |
м.Київ, Лідер-спорт
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Філіпп Слабченко | Ч12 | 13:06:00 | |
2 | Кирило Слабченко | OPEN | 13:15:00 | |
3 | Марко Різак | Ч14 | 13:28:00 | |
4 | Олександр Калінкін | Ч35 | 13:33:00 | |
5 | Анатолій Рибаков | Ч14 | 13:38:00 |
м.Київ, НТУУ КПІ
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Іван Хоменко | Ч21Е | 14:11:00 |
м.Київ, Север
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Світлана Аскерова | Ж14 | 12:32:00 | |
2 | Анна Єфименко | Ж21Е | 12:33:00 | |
3 | Олена Доценко | Ж21А | 12:34:00 | |
4 | Дар’яна Демченко | Ж12 | 12:49:00 | |
5 | Максим Клименко | Ч16 | 12:52:00 | |
6 | Ярослав Лазаренко | Ч16 | 12:56:00 | |
7 | Влад Дружинін | Ч16 | 13:00:00 | |
8 | Анастасія Білякова | Ж18 | 13:04:00 | |
9 | Назар Томашевський | Ч16 | 13:06:00 | |
10 | Тарас Гаврилюк | Ч14 | 13:14:00 | |
11 | В’ячеслав Дружинін | Ч35 | 13:15:00 | |
12 | Дарья Дружиніна | KIDS | 13:19:58 | |
13 | Крiстiна Пащенко | Ж16 | 13:23:00 | |
14 | Маргарита Сімонова | Ж16 | 13:27:00 | |
15 | Мирослава Мізернюк | Ж16 | 13:39:00 | |
16 | Фадей Матин | Ч14 | 13:46:00 | |
17 | Артем Чашка | Ч14 | 13:54:00 | |
18 | Назар Демченко | Ч18 | 14:10:00 |
м.Київ, Славутич
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Олена Пітірімова | Ж21Е | 12:47:00 |
НАСВ
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Денис Макогон | OPEN | 13:11:00 | |
2 | Іванна Ярема | OPEN | 13:27:00 | |
3 | Богдан Костюченко | OPEN | 13:31:00 |
Одеська
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Вікторія Пелепец | Ж10 | 12:35:00 | |
2 | Тетяна Жильцова | Ж21А | 12:42:00 | |
3 | Ігор Трімбой | Ч35 | 13:57:00 |
Одеська, O-club
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Тетяна Явдощук | Ж45 | 13:11:00 |
Одеська, Odessa Team
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Людмила Котлова | Ж70+ | 12:32:00 | |
2 | Андрій Шпіллер | Ч55 | 12:54:00 |
Рівн., ОКСО Равлики
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Єва Кулакевич | KIDS | 12:34:01 | |
2 | Владислав Ільницький | Ч16 | 12:50:00 | |
3 | Вадим Примачок | Ч21А | 13:16:00 | |
4 | Роман Ніколайчук | Ч35 | 13:21:00 | |
5 | Богдан Волощук | Ч14 | 13:26:00 | |
6 | Юрій Волощук | Ч45 | 13:26:00 | |
7 | Роман Васьковець | Ч21А | 13:30:00 | |
8 | Вікторія-Беатрі Кулакевич | Ж16 | 13:35:00 | |
9 | Роман Мельник | Ч21А | 13:42:00 | |
10 | Сергій Кулакевич | Ч35 | 13:43:00 | |
11 | Віктор Кулакевич | Ч35 | 13:49:00 | |
12 | Дмитро Гнатюк | Ч14 | 13:50:00 | |
13 | Роман Толчанов | Ч35 | 13:55:00 | |
14 | Вадим Гончук | Ч18 | 14:12:00 |
Сумська
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Петро Балабанов | KIDS | 12:30:00 | |
2 | Ольга Балабанова | Ж21Е | 12:45:00 | |
3 | Олена Постельняк | Ж21Е | 12:57:00 | |
4 | Павло Балабанов | Ч21Е | 13:41:00 | |
5 | Владислав Арбузов | Ч21Е | 14:09:00 |
ТКЦ Княжий
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Ростислав Кобак | KIDS | 12:30:00 | |
2 | Ростислав Різник | Ч18 | 12:31:00 | |
3 | Дарина Віхоть | KIDS | 12:33:39 | |
4 | Максим Політило | Ч12 | 12:52:00 | |
5 | Софія Віхоть | Ж12 | 12:53:00 | |
6 | Діана Шварик | Ж18 | 13:16:00 |
Харк., КСО О-Компас
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Тетяна Прядкіна | Ж35 | 12:31:00 | |
2 | Інна Ігнатьєва | Ж12 | 12:35:00 | |
3 | Георгій Герт | Ч55 | 12:48:00 | |
4 | Олена Данькова | Ж21Е | 12:51:00 | |
5 | Анастасія Логуновська | Ж21Е | 13:01:00 | |
6 | Олексій Ігнатьєв | Ч35 | 13:23:00 | |
7 | Андрій Гуртовой | Ч14 | 13:24:00 | |
8 | Максим Ігнатьєв | Ч14 | 13:36:00 | |
9 | Максим Скомороха | Ч21Е | 14:03:00 | |
10 | Даніїл Хорошевський | Ч18 | 14:08:00 |
Херсонська
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Фея Цивільська | Ж21Е | 13:03:00 | |
2 | Василь Бібленко | Ч21А | 13:18:00 |
Хмельн., КСО Зомбі
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Надія Блащук | Ж35 | 12:35:00 | |
2 | Альона Шураєва | Ж14 | 12:36:00 | |
3 | Олексій Безруков | Ч35 | 13:37:00 |
Хмельницька
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Андрій Тарарін | Ч12 | 12:42:00 | |
2 | Іван Фесенко | Ч45 | 13:12:00 | |
3 | В’ячеслав Тарарін | Ч45 | 13:22:00 |
Черн., КСО МІДІЗ
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Володимир Шиян | Ч12 | 12:36:00 | |
2 | Іван Тумак | Ч55 | 12:50:00 | |
3 | Володимир Баловсяк | Ч21А | 13:24:00 | |
4 | Олексій Косило | Ч14 | 13:30:00 | |
5 | Тарас Тарновецький | OPEN | 13:39:00 | |
6 | Антоніна Тумак | Ж55 | 13:41:00 | |
7 | Олександра Тумак | KIDS | 13:43:00 | |
8 | Іван Андрусяк | Ч21А | 13:48:00 |
Club
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|
ЗЦТКЕСУМ
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Юлія Ковальова | Ж14 | 12:44:00 | |
2 | Максим Швець | Ч16 | 13:12:00 | |
3 | Анатолій Субботін | Ч16 | 13:32:00 | |
4 | Андрій Чепкий | Ч14 | 13:32:00 | |
5 | Марія Потоцька | Ж16 | 13:33:00 | |
6 | Віктор Малетич | Ч45 | 13:36:00 | |
7 | Світлана Клецко | Ж16 | 13:37:00 | |
8 | Олександр Халахан | Ч14 | 13:44:00 | |
9 | Олександр Ур | Ч14 | 13:52:00 | |
10 | Денис Гримальський | Ч35 | 14:05:00 | |
11 | Юлія Більце | Ж21Е | 14:07:00 | |
12 | Андрій Більце | Ч21Е | 14:13:00 |
Нетішин КЮТ
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Єва Приганович | Ж12 | 0:00 | |
2 | Іван Железняк | Ч16 | 0:00 | |
3 | Іван Синявський | Ч14 | 0:00 | |
4 | Ірина Зімбіцька | Ж16 | 0:00 | |
5 | Жанна Бєлаш | Ж16 | 0:00 | |
6 | Людмила Панчук | OPEN | 0:00 | |
7 | Максим Кирилюк | Ч12 | 0:00 | |
8 | Микола Іванчихін | Ч55 | 0:00 | |
9 | Ярослав Загурський | Ч16 | 0:00 |
Рівненська
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Володимир Валявка | Ч45 | 13:40:00 |
Закарп.
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Артем Поліщук | KIDS | 13:16:00 | |
2 | Ігорь Французов | Ч45 | 13:38:00 | |
3 | Владислав Французов | Ч21А | 14:04:00 |