Стартовий протокол: ЧУ(дорослі,юніори,юнаки), Кубок України(бігом, ІІІ-IV ранг) E2
Дата змагань: 31.10.2021
Учасників: 191
Команд: 24
SKIF Sumy
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Дереколенко Остап | Ч16 | 12:06:00 | |
2 | Пасічнік Богдан | Ч12 | 12:09:00 | |
3 | Мирошниченко Елизавета | Ж16 | 12:13:00 | |
4 | Ковтун Анастасія | Ж14 | 12:19:00 | |
5 | Редька Егор | Ч16 | 12:20:00 | |
6 | Пересадька Анна | Ж12 | 12:25:00 | |
7 | Лагутін Кирило | Ч16 | 12:36:00 | |
8 | Редька Максим | Ч45 | 12:46:00 |
Резерв
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Резерв | Ч14 | 11:00:00 | |
2 | Резерв | Ч21Е | 11:00:00 | |
3 | Резерв | Ж18 | 11:03:00 | |
4 | Резерв | Ч35 | 11:04:00 | |
5 | Резерв | Ж40 | 11:05:00 | |
6 | Резерв | Ч18 | 11:06:00 | |
7 | Резерв | Ж14 | 11:09:00 | |
8 | Резерв | Ч16 | 11:14:00 | |
9 | Резерв | Ж20 | 11:17:00 | |
10 | Резерв | Ж16 | 11:21:00 | |
11 | Резерв | Ч20 | 11:22:00 | |
12 | Резерв | Ж12 | 11:23:00 | |
13 | Резерв | Ч40 | 11:28:00 | |
14 | Резерв | Ж12 | 11:29:00 | |
15 | Резерв | Ч60 | 11:32:00 | |
16 | Резерв | Ж12 | 11:34:00 | |
17 | Резерв | Ж12 | 11:38:00 | |
18 | Резерв | Ч70 | 11:38:00 | |
19 | Резерв | Ч45 | 11:48:00 |
Нет клуба
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Охременко Максим | Ч16 | 12:00:00 | |
2 | Лунжак Тарас | Ч14 | 12:04:00 | |
3 | Глодьянова Марія | Ж14 | 12:05:00 | |
4 | Стрілець Вікторія | Ж18 | 12:05:00 | |
5 | Коваль Денис | Ч21Е | 12:10:00 | |
6 | Кирилюк Назар | Ч12 | 12:11:00 | |
7 | Меруцану Софія | Ж14 | 12:11:00 | |
8 | Олександрюк Денис | Ч14 | 12:14:00 | |
9 | Дущак Валентина | Ж16 | 12:19:00 | |
10 | Молодих Даниїл | Ч14 | 12:20:00 | |
11 | Соколенко Аріна | Ж12 | 12:21:00 | |
12 | Гичко Віталій | Ч21Е | 12:22:00 | |
13 | Савчук Василь | Ч16 | 12:30:00 | |
14 | Грешнов Олександр | Ч21Е | 12:46:00 |
НТУУ ”КПІ”
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Хоменко Іван | Ч35 | 12:08:00 |
Азимут
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Мор Максим | Ч12 | 12:00:00 | |
2 | Кобута Назарій | Ч12 | 12:02:00 | |
3 | Патрій Давид | Ч14 | 12:02:00 | |
4 | Савчій Артур | Ч16 | 12:02:00 | |
5 | Пукіш Максим | Ч12 | 12:04:00 | |
6 | Балашовець Олександр | Ч12 | 12:06:00 | |
7 | Якимечко Катерина | Ж18 | 12:07:00 | |
8 | Барчук Максим | Ч14 | 12:08:00 | |
9 | Мельничук Роман | Ч12 | 12:08:00 | |
10 | Смик Зоряна | Ж16 | 12:09:00 | |
11 | Строчук Галина | Ж40 | 12:09:00 | |
12 | Барчук Денис | Ч12 | 12:10:00 | |
13 | Прокопів Назар | Ч12 | 12:12:00 | |
14 | Федоровський Олександр | Ч12 | 12:14:00 | |
15 | Яремак Іван | Ч12 | 12:16:00 | |
16 | Єнкало Ольга | Ж14 | 12:17:00 | |
17 | Кирилишин Ігор | Ч12 | 12:17:00 | |
18 | Гудак Марія | Ж21Е | 12:19:00 | |
19 | Строчук Аліна | Ж20 | 12:21:00 | |
20 | Дітковська Юлія | Ж12 | 12:22:00 | |
21 | Магас Євгенія | Ж14 | 12:25:00 | |
22 | Бойсюк Каріна | Ж12 | 12:27:00 | |
23 | Буджак Василь | Ч60 | 12:28:00 | |
24 | Кецик Олександр | Ч20 | 12:28:00 | |
25 | Шаламай Марія | Ж12 | 12:32:00 | |
26 | Федоришин Каріна | Ж12 | 12:36:00 | |
27 | Гутак Михайло | Ч45 | 12:54:00 |
КСО О-Компас
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Данькова Олена | Ж21Е | 12:01:00 | |
2 | Жильцова Тетяна | Ж21А | 12:03:00 | |
3 | Ігнатьєва Інна | Ж14 | 12:07:00 | |
4 | Клименюк Ірина | Ж16 | 12:07:00 | |
5 | Логуновська Анастасія | Ж21Е | 12:09:00 | |
6 | Прядкіна Тетяна | Ж40 | 12:11:00 | |
7 | Ігнатьєв Максим | Ч16 | 12:12:00 | |
8 | Землякова Аліса | Ж16 | 12:15:00 | |
9 | Савченко Ілля | Ч12 | 12:15:00 | |
10 | Ярош Валентин | Ч21Е | 12:20:00 | |
11 | Ігнатьєв Олексій | Ч40 | 12:24:00 | |
12 | Терехова Марія | Ж16 | 12:25:00 | |
13 | Горашко Володимир | Ч16 | 12:26:00 | |
14 | Данькова Інна | Ж12 | 12:28:00 | |
15 | Скомороха Максим | Ч20 | 12:34:00 | |
16 | Пелепець Вікторія | Ж12 | 12:37:00 | |
17 | Гуртовой Андрій | Ч16 | 12:40:00 | |
18 | Трімбой Ігор | Ч45 | 12:56:00 |
Sever
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Демченко Ярослава | Ж21А | 12:01:00 | |
2 | Дружинін Влад | Ч18 | 12:02:00 | |
3 | Гоєнко Марія | Ж21Е | 12:05:00 | |
4 | Мізернюк Мирослава | Ж16 | 12:05:00 | |
5 | Войтанік Денис | Ч21Е | 12:06:00 | |
6 | Клименко Максим | Ч16 | 12:08:00 | |
7 | Петренко Володимир | Ч14 | 12:12:00 | |
8 | Пащенко Крiстiна | Ж18 | 12:13:00 | |
9 | Білякова Анастасія | Ж20 | 12:15:00 | |
10 | Цивільська Фея | Ж21Е | 12:15:00 | |
11 | Компанець Катерина | Ж16 | 12:17:00 | |
12 | Демченко Назар | Ч20 | 12:18:00 | |
13 | Доценко Олена | Ж21Е | 12:21:00 | |
14 | Онопко Данил | Ч20 | 12:24:00 | |
15 | Аскерова Світлана | Ж16 | 12:27:00 | |
16 | Матін Фадєй | Ч16 | 12:28:00 | |
17 | Демченко Вадим | Ч40 | 12:30:00 | |
18 | Демченко Дар’яна | Ж12 | 12:30:00 | |
19 | Лагута Вадим | Ч20 | 12:30:00 | |
20 | Гаврилюк Тарас | Ч16 | 12:42:00 |
Восход
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Мироненко Олена | Ж21Е | 12:03:00 | |
2 | Жуковський Артем | Ч14 | 12:06:00 | |
3 | Жуковський Владислав | Ч12 | 12:07:00 | |
4 | Шевела Андрій | Ч14 | 12:10:00 | |
5 | Дзема Катерина | Ж21Е | 12:13:00 | |
6 | Козловський Гліб | Ч14 | 12:16:00 | |
7 | Денесюк Юлія | Ж14 | 12:21:00 | |
8 | Качановська Маргарита | Ж12 | 12:24:00 | |
9 | Додон Дарья | Ж12 | 12:33:00 |
КСО Максимум
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Василина Андрій | Ч20 | 12:20:00 | |
2 | Пеприк Олег | Ч16 | 12:24:00 | |
3 | Фечо Георгій | Ч21Е | 12:24:00 | |
4 | Количева Маргарита | Ж12 | 12:26:00 |
КСО МІДІЗ
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Ленюк Олeг | Ч21Е | 12:08:00 | |
2 | Нігда Юрій | Ч16 | 12:10:00 | |
3 | Нігда Альона | Ж21Е | 12:11:00 | |
4 | Андрусяк Андрій | Ч18 | 12:12:00 | |
5 | Тумак Юрій | Ч35 | 12:12:00 | |
6 | Тумак Антоніна | Ж55 | 12:13:00 | |
7 | Савчук Ольга | Ж55 | 12:15:00 | |
8 | Бевзо Валентина | Ж55 | 12:17:00 | |
9 | Андрусяк Іван | Ч21Е | 12:18:00 | |
10 | Косило Олексій | Ч14 | 12:18:00 | |
11 | Нігда Роман | Ч14 | 12:22:00 | |
12 | Тарновецький Тарас | Ч16 | 12:22:00 | |
13 | Баловсяк Володимир | Ч20 | 12:26:00 | |
14 | Шульга Валерій | Ч60 | 12:26:00 | |
15 | Тумак Іван | Ч60 | 12:30:00 | |
16 | Крохмаль Денис | Ч16 | 12:34:00 | |
17 | Тумак Олександра | Ж12 | 12:35:00 | |
18 | Гуцуляк Василь | Ч21А | 12:44:00 |
КСТО Зеніт Краматорськ
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Овчаренко Віолета | Ж16 | 12:03:00 | |
2 | Квасенко Єгор | Ч16 | 12:04:00 | |
3 | Колмогорова Аделаїда | Ж18 | 12:11:00 | |
4 | Рак Катерина | Ж16 | 12:11:00 | |
5 | Галкін Андрій | Ч16 | 12:18:00 | |
6 | Єфіменкова Аліна. | Ж20 | 12:23:00 | |
7 | Котенко Олеся | Ж16 | 12:23:00 | |
8 | Зігун Софія | Ж14 | 12:29:00 | |
9 | Прохоренко Єгор | Ч16 | 12:32:00 | |
10 | Тарасенко Сергій | Ч45 | 12:50:00 |
КСО Буковина
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Кметь Анастасія | Ж14 | 12:03:00 | |
2 | Ковтюк Олег | Ч12 | 12:03:00 | |
3 | Ількова Ольга | Ж20 | 12:19:00 | |
4 | Сіліна Євангеліна | Ж12 | 12:39:00 | |
5 | Мединський Сергій | Ч45 | 12:52:00 |
Троя
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Скачков Максим | Ч35 | 12:00:00 | |
2 | Васіна Ірина | Ж40 | 12:07:00 | |
3 | Скворцов Юрій | Ч18 | 12:10:00 | |
4 | Литвиненко Анастасія | Ж14 | 12:27:00 |
OC Orienta
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Чимерис Анна | Ж14 | 12:13:00 | |
2 | Кутовий Артур | Ч18 | 12:16:00 | |
3 | Кутовий Богдан | Ч16 | 12:38:00 |
ДЮСК ”Вояжер”
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Давидюк Юлія | Ж18 | 12:01:00 |
ЛФСО
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Вітюк Віктор | Ч21Е | 12:02:00 | |
2 | Оришко Олександр | Ч35 | 12:02:00 | |
3 | Єрко Андрій | Ч35 | 12:06:00 | |
4 | Спасовський Ігор | Ч35 | 12:10:00 | |
5 | Марчук Андрій | Ч21Е | 12:14:00 | |
6 | Черняк Юрій | Ч16 | 12:16:00 | |
7 | Гупало Ольга | Ж21Е | 12:17:00 | |
8 | Петрочук Дмитро | Ч40 | 12:26:00 |
СК ”Суворовець”
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Остапенко Єлизавета | Ж21Е | 12:07:00 |
КСО Коростишів
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Бєляєв Іван | Ч18 | 12:08:00 |
KSO”IF-Deaf”
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Трошко Назар | Ч18 | 12:00:00 | |
2 | Федосеєнко Володимир | Ч21Е | 12:12:00 |
КСО Купава-О
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Черевик Михайло | Ч20 | 12:32:00 |
КСО ”Захід”
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Грешнов Олександр | Ч21Е | 12:16:00 |
Kislorod
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Дуднік Ілля | Ч21Е | 12:04:00 |
ДЮСШ-4 Чернівці
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Бордіян Георгій | Ч70 | 12:54:00 |
ДЮСШ 6
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Вандаш Вікторія | Ж16 | 12:01:00 | |
2 | Свірнюк Святослав | Ч12 | 12:01:00 | |
3 | Семприх Тереза | Ж14 | 12:01:00 | |
4 | Семприх Андріан | Ч18 | 12:04:00 | |
5 | Ших Артем | Ч12 | 12:05:00 | |
6 | Чос Дарина | Ж18 | 12:09:00 | |
7 | Червінка Матвій | Ч12 | 12:13:00 | |
8 | Сапрун Назар | Ч18 | 12:14:00 | |
9 | Мік Настя | Ж14 | 12:15:00 | |
10 | Войщева Ангеліна | Ж14 | 12:23:00 | |
11 | Рожков Єгор | Ч14 | 12:24:00 | |
12 | Мазгаль Ярина | Ж12 | 12:31:00 |