Стартовий протокол: Луцьк СІТІ РЕЙС день2
Дата змагань: 06.06.2021
Учасників: 205
Команд: 36
ЛФСО
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Бондарук Максим | Ч-21E | 11:00:00 | |
2 | Волинець Ярослав | Ч-21E | 11:00:00 | |
3 | Мельник Тарас пк | Ч-21E | 11:00:00 | |
4 | Петришин Віталій | Ч-21E | 11:00:00 | |
5 | Карпюк Ігор | Ч-35 | 11:01:20 | |
6 | Мартинюк Олександр | Ч-35 | 11:01:20 | |
7 | Мельник Віктор | Ч-35 | 11:01:20 | |
8 | Остапчук Андрій | Ч-35 | 11:01:20 | |
9 | Петрочук Дмитро | Ч-35 | 11:01:20 | |
10 | Спасовський Ігор | Ч-35 | 11:01:20 | |
11 | Гонтар Лідія | Ж-21Е | 11:03:01 | |
12 | Гупало Ольга | Ж-21Е | 11:03:01 | |
13 | Мельник Христина | Ж-21Е | 11:03:01 | |
14 | Ліщук Антоній | Ч-18 | 11:03:23 | |
15 | Карпюк Остап | Ч-16 | 11:10:00 | |
16 | Бурлак Оксана | Ж-35 | 11:14:17 | |
17 | Мельник Надія | Ж-35 | 11:14:17 | |
18 | Сичук Лариса | Ж-35 | 11:14:17 | |
19 | Федчук Інна | Ж-35 | 11:14:17 | |
20 | Оксенчук Соломія | Ж-16 | 11:21:23 | |
21 | Гуцаленко Татяна | Ж50 | 11:26:29 | |
22 | Єрко Ірина | Ж-35масстарт | 11:50:00 | |
23 | Єрко Таїсія | KIDS | 11:50:00 | |
24 | Карпюк Матвій | Ч-14масстарт | 11:50:00 | |
25 | Романюк Ігор | Ч-35масстарт | 11:50:00 | |
26 | Томчук Володимир | Ч-35масстарт | 11:50:00 | |
27 | Єрко Таїсія | KIDS | 11:56:06 | |
28 | Бондарук Тимофій | KIDS | 12:07:25 | |
29 | Карпюк Уляна | KIDS | 12:09:06 |
ВНУ
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Доценко Катерина | Ж-18 | 11:13:47 |
Верес
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Калинович Даніела | Ж-14 | 11:30:00 | |
2 | Гнатюк Платон | Ч-12масстарт | 11:50:00 | |
3 | Крючко Олександр | Ч-12масстарт | 11:50:00 | |
4 | Масюкевич Анна | Ж-18масстарт | 11:50:00 | |
5 | Миронюк Максим | Ч-12масстарт | 11:50:00 | |
6 | Остапчук Назар | Ч-16масстарт | 11:50:00 | |
7 | Петрук Максим | Ч-16масстарт | 11:50:00 | |
8 | Серединська Інна | Ж-12масстарт | 11:50:00 | |
9 | Серединська Катерина | Ж-12масстарт | 11:50:00 |
Промінь
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Артем Казаков | KIDS | 0:00 | |
2 | Казакова Дарина | Ж-12 | 11:15:00 | |
3 | Харчук Дмитро | Ч-12 | 11:31:16 | |
4 | Бокова Анна | Ж-12масстарт | 11:50:00 | |
5 | Мазурчук Віра | Ж-12масстарт | 11:50:00 | |
6 | Осіпова Оля | Ж-14масстарт | 11:50:00 | |
7 | Повідзіон Володимир | Ч-12масстарт | 11:50:00 | |
8 | Степчук Давид | Ч-12масстарт | 11:50:00 | |
9 | Степчук Давид | Ч-12масстарт | 11:50:00 | |
10 | Степчук Ліля | Ж-12масстарт | 11:50:00 | |
11 | Шевчук Софія | Ж-14масстарт | 11:50:00 | |
12 | Степчук Ліля | KIDS | 11:59:48 | |
13 | Савонік Тимофій | KIDS | 12:00:53 |
Азимут
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Гутак Михайло | Ч-35 | 11:01:20 | |
2 | Гудак Марія | Ж-21Е | 11:03:01 | |
3 | Барчук Максим | Ч-16 | 11:10:00 | |
4 | Луців Любомир | Ч-16 | 11:10:00 | |
5 | Патрій Давид | Ч-16 | 11:10:00 | |
6 | Крайник Ангеліна | Ж-12 | 11:15:00 | |
7 | Балашовець Олександр | Ч-14 | 11:20:00 | |
8 | Кирилишин Ігор | Ч-14 | 11:20:00 | |
9 | Магас Євгенія | Ж-16 | 11:21:23 | |
10 | Смик Зоряна | Ж-16 | 11:21:23 | |
11 | Єнкало Ольга | Ж-14 | 11:30:00 | |
12 | Бойсюк Каріна | Ж-14 | 11:30:00 | |
13 | Федоришин Каріна | Ж-14 | 11:30:00 | |
14 | Кобута Назар | Ч-12 | 11:31:16 | |
15 | Мельничук Роман | Ч-12 | 11:31:16 | |
16 | Пукіш Максим | Ч-12 | 11:31:16 | |
17 | Пілянська Софія | KIDS | 11:54:03 | |
18 | Єнкало Михайло | KIDS | 12:02:40 | |
19 | Прокопів Назар | KIDS | 12:03:40 |
Leo-team
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|
Kyiv Region
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Войтанік Денис | Ч-21E | 11:00:00 |
Oriens
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Сорокін Сергій | Ч-21масстарт | 11:50:00 | |
2 | Тепляков Віктор | Ч-14масстарт | 11:50:00 | |
3 | Форет Кристина | Ж-12масстарт | 11:50:00 |
Оріент
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Гуцаленко Володимир | Ч-50масстарт | 11:50:00 |
Foxhunters
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Запорожець Сергій | Ч-35 | 11:01:20 | |
2 | Лотоцька Аліна | Ж-18 | 11:13:47 |
Баів
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Степанов Іван | Ч-14масстарт | 11:50:00 | |
2 | Черчик Олег | Ч-50масстарт | 11:50:00 | |
3 | Гаврилюк Степан | Ч-16масстарт | 12:34:10 | |
4 | Гаврилюк Станіслав | Ч-16масстарт | 12:37:05 |
Кобра
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Мелимука Вікторія | Ж-35 | 11:14:17 |
Нет клуба
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Лесів Ігор | KIDS | 0:00 | |
2 | Лесів Ілона | KIDS | 0:00 | |
3 | Іщук Влад | Ч-21E | 11:00:00 | |
4 | Іщук Вікторія | Ж-14 | 11:30:00 | |
5 | Шевченко Уляна | KIDS | 11:57:13 | |
6 | Петрочук Олександра | KIDS | 11:57:57 |
ОКСО"Равлики"
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Кондрачук Василь | Ч-21E | 11:00:00 | |
2 | Мельник Роман | Ч-21E | 11:00:00 | |
3 | Валявка Володимир | Ч-35 | 11:01:20 | |
4 | Волощук Юрій | Ч-35 | 11:01:20 | |
5 | Кулакевич Віктор | Ч-35 | 11:01:20 | |
6 | Кулакевич Сергій | Ч-35 | 11:01:20 | |
7 | Гончук Вадим | Ч-18 | 11:03:23 | |
8 | Волощук Богдан | Ч-16 | 11:10:00 | |
9 | Гнатюк Дмитро | Ч-16 | 11:10:00 | |
10 | Кулакевич Вікторія-Беатріз | Ж-16 | 11:21:23 | |
11 | Борис Євген | Ч-12масстарт | 11:50:00 | |
12 | Гнатюк Андрій | Ч-12масстарт | 11:50:00 | |
13 | Кривчук Іра | Ж-12масстарт | 11:50:00 | |
14 | Кулакевич Єва | Ж-14масстарт | 11:50:00 | |
15 | Ніколайчук Роман | Ч-35масстарт | 11:50:00 | |
16 | Ольховик Леонід | Ч-50масстарт | 11:50:00 | |
17 | Панчелюга Вікторія | Ж-12масстарт | 11:50:00 | |
18 | Примачок Вадим | Ч-21масстарт | 11:50:00 | |
19 | Рибачок Антон | Ч-12масстарт | 11:50:00 | |
20 | Кулакевич Іван | KIDS | 12:05:42 | |
21 | Волощук Олександр | KIDS | 12:06:38 |
Стара Вижівка
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Солодуха Юрій | Ч-18 | 11:03:23 | |
2 | Худик Олександр | Ч-18 | 11:03:23 | |
3 | Гапонюк Валентин | Ч-14 | 11:20:00 | |
4 | Ліщук Катерина | Ж-16 | 11:21:23 | |
5 | Гаврилюк Богдан | Ч-12масстарт | 11:50:00 | |
6 | Ковальчук Максим | Ч-12масстарт | 11:50:00 | |
7 | Літвінчук Валерія | Ж-12масстарт | 11:50:00 | |
8 | Систалюк Антон | Ч-16масстарт | 11:50:00 | |
9 | Супрунюк Лук'ян | Ч-12масстарт | 11:50:00 | |
10 | Юхимук Денис | Ч-12масстарт | 11:50:00 |
КСО Коростишів
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Бурилко Микола | Ч-35 | 11:01:20 | |
2 | Козирєв Андрій | Ч-35 | 11:01:20 | |
3 | Кропивницька Катерина | Ж-21Е | 11:03:01 | |
4 | Далькевич Євгенія | Ж-12 | 11:15:00 | |
5 | Оверківська Софія | Ж-12 | 11:15:00 | |
6 | Ліхтанська Анастасія | Ж-14 | 11:30:00 | |
7 | Ліхтанська Юлія | Ж-14 | 11:30:00 | |
8 | Соболівский Макар | Ч-12 | 11:31:16 | |
9 | Кухар Ілля | Ч-14масстарт | 11:50:00 | |
10 | Бурилко Наталя | KIDS | 11:52:55 |
OC Wolf
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Войтович Ірина | Ж-21Е | 11:03:01 | |
2 | Ремба Єва | Ж-16 | 11:21:23 | |
3 | Мороз Аня | Ж-14 | 11:30:00 | |
4 | Степанюк Яна | Ж-14 | 11:30:00 | |
5 | Войтович Василина | KIDS | 11:35:45 | |
6 | Макота Юлія | Ж-16масстарт | 11:50:00 | |
7 | Шевчук Іван | Ч-18масстарт | 11:50:00 | |
8 | Войтович Орися | KIDS | 11:51:47 |
Kislorod
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Петренко Віталій | Ч-35 | 11:01:20 | |
2 | Anna Dudnik | Ж-21масстарт | 11:50:00 | |
3 | Ilia Dudnik | Ч-21масстарт | 11:50:00 |
Orient
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Пасічник Андрій | Ч-35 | 11:01:20 |
Bukovyna Orienteering
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Нігда Альона | Ж-21Е | 11:03:01 | |
2 | Нігда Юрій | Ч-16 | 11:10:00 | |
3 | Нігда Роман | Ч-14 | 11:20:00 |
Боратин
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Орешко Катерина | KIDS | 0:00 | |
2 | Стеблевець Олександр | KIDS | 0:00 | |
3 | Федорчук Владислав | KIDS | 0:00 | |
4 | Черняк Ярослав | Ч-35 | 11:01:20 | |
5 | Черняк Юрій | Ч-16 | 11:10:00 | |
6 | Черняк Катерина | Ж-18 | 11:13:47 | |
7 | Черняк Світлана | Ж-35 | 11:14:17 | |
8 | Гнатюк Віталій | Ч-50 | 11:20:52 | |
9 | Шевчук Маргарита | Ж-14 | 11:30:00 | |
10 | Мазурок Денис | Ч-12 | 11:31:16 | |
11 | Ривачук Адам | Ч-12 | 11:31:16 | |
12 | Рожков Любомир | Ч-12 | 11:31:16 | |
13 | Гладь Юлія | Ж-14масстарт | 11:50:00 | |
14 | Залізнюк Богдан | Ч-12масстарт | 11:50:00 | |
15 | Камець Андрій | Ч-12масстарт | 11:50:00 | |
16 | Лавренчук Назар | Ч-14масстарт | 11:50:00 | |
17 | Лісовчук Анастасія | Ж-16масстарт | 11:50:00 | |
18 | Надворська Катерина | Ж-12масстарт | 11:50:00 | |
19 | Патута Максим | Ч-21масстарт | 11:50:00 | |
20 | Рихлюк Юлія | Ж-12масстарт | 11:50:00 | |
21 | Рощук Анна | Ж-12масстарт | 11:50:00 | |
22 | Сопронюк Ярослав | Ч-12масстарт | 11:50:00 | |
23 | Шаповаленко Софія | Ж-14масстарт | 11:50:00 | |
24 | Глина Яна | KIDS | 11:58:51 | |
25 | Гончаров Максим | KIDS | 12:01:51 |
Кислород+
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Дудник Светлана | Ж-21Е | 11:03:01 | |
2 | Бадрак Олександр | Ч-14 | 11:20:00 | |
3 | Дудник Татьяна | Ж50 | 11:26:29 |
м. Київ
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Нестеренко Степан | Ч-16 | 11:10:00 | |
2 | Кононова Альфія | Ж50 | 11:26:29 | |
3 | Коваль Денис | Ч-21масстарт | 11:50:00 |
КДЮСШ «Пуща Водиця»
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Петренко Володимир | Ч-14 | 11:20:00 |
Фаворит
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Бортник Віктор | Ч-50 | 11:20:52 |
Гімназія 14
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Сичук Аліна | Ж-14 | 11:30:00 | |
2 | Зотова Валерія | Ж-12масстарт | 11:50:00 | |
3 | Курінна Анна | Ж-12масстарт | 11:50:00 | |
4 | Собчук Софія | Ж-12масстарт | 11:50:00 | |
5 | Цеслів Анна | Ж-12масстарт | 11:50:00 |
Modulsoft
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Жигалло Костянтин | Ч-35масстарт | 11:50:00 | |
2 | Жигалло Максим | Ч-16масстарт | 11:50:00 | |
3 | Жигалло Тетяна | Ж-35масстарт | 11:50:00 |
ЗЗСО №9
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Лазарев Ілля | KIDS | 0:00 | |
2 | Сілкін Нікіта | KIDS | 0:00 |
14 гімназія
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Сидорчук Христина | Ж-12масстарт | 11:50:00 | |
2 | Топчук Ірина | Ж-12масстарт | 11:50:00 |
-
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Рудецька Оксана | Ж-35масстарт | 11:50:00 | |
2 | Сичук Світлана | Ж-35масстарт | 11:50:00 | |
3 | Ярощук Олег | Ч-21масстарт | 11:50:00 | |
4 | Шевчук Макар | KIDS | 11:54:58 |
Романюки
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Романюк Ельдар | Ч-14масстарт | 11:50:00 | |
2 | Романюк Марк | KIDS | 12:47:52 |
ЗЗОС№15
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Приймачук Артем | KIDS | 0:00 |
Волинці
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Волинець Захар | KIDS | 12:04:45 |
Leo-Team
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Бабич Сергій | Ч-21E | 11:00:00 | |
2 | Пажух Ярослав | Ч-21E | 11:00:00 | |
3 | Коваленко Анна | Ж-21Е | 11:03:01 |
Промінь ЛФСО
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Володимир Казаков | Ч-35 | 11:01:20 |
ВІГ Азимут
#п.п | SI | Імя | Група | Старт |
---|---|---|---|---|
1 | Патрай Володимир | Ч-35 | 11:01:20 | |
2 | Патрай Роман | Ч-14масстарт | 11:50:00 |