EVENT-O
Головна
Головна
Онлайн результати
Спортсмени
Увійти
Увійти
Реєстрація
Стартовий протокол: Парк тур ЕТАП 3
Дата змагань: 08.04.2021
Учасників: 114
Команд: 43
Результати
Спліти
Групи
Клуби
Шахматка
Назад
#п.п
SI
Імя
Група
Клуб
Старт
1
Бурлак Оксана
Ж-35
ЛФСО
0:00
2
Володимир Гуцаленко
Ч-50
Оріент
0:00
3
Козачук Владислав
Ч-14
Лище
15:53:35
4
Козюк Емма
Ж-10
Лище
15:53:37
5
Прадун Іванна
Ж-12
Лище
15:54:34
6
Краснопера Назар
Ч-16
ЦДЮТ Муравище
15:54:35
7
Колеша Вадим
Ч-16
Муравище
15:55:35
8
Костечко Христина
Ж-14
Муравище
15:55:36
9
Козюк Любомир
Ч-12
Лище
15:55:38
10
Радчук Максим
Ч-16
Муравище
15:56:39
11
Іванчук Максим
Ч-12
Лище
15:56:42
12
Алексюк Надія
Ж-14
Муравище
15:56:48
13
Володимир Казаков
Ч-35
Промінь
15:57:36
14
Козачук Максим
Ч-12
Лище
15:57:38
15
Шишолік Ірина
Ж-14
Муравище
15:57:39
16
Мосійчук Оксана
Ж-14
Муравище
15:58:35
17
Степчук Давид
Ч-12
Промінь
15:58:37
18
Стриченець Іван
Ч-14
Промінь
15:59:37
19
Бокова Анна
Ж-12
Промінь
15:59:38
20
Гребень Іван
Ч-14
Муравище
16:00:35
21
Мазурчук Віра
Ж-12
Промінь
16:00:38
22
Бесарабчук Дмитро
Ч-14
ЦДЮТ Муравище
16:01:36
23
Пацюк Тарас
Ч-12
Муравище
16:01:37
24
Казакова Дарина
Ж-12
16:02:36
25
Гонтар Влад
Ч-14
ЦДЮТ Муравище
16:02:39
26
Патута Максим
Ч-21
Боратинська ОТГ
16:03:35
27
Савонік Тимофій
Ч-10
Промінь
16:03:36
28
Дембіцький Ілля
Ч-14
Ківерці
16:03:38
29
Степчук Лілія
Ж-10
Промінь
16:04:35
30
Костюк Андрій
Ч-14
Гаразджа
16:04:37
31
Новосад Ілля
Ч-16
OC Wolf
16:05:35
32
Качковський Владислав
Ч-14
Гаразджа
16:05:35
33
Гушинець Василь
Ч-12
Гаразджа
16:05:37
34
Осіпова Оля
Ж-14
Промінь
16:06:34
35
Шадура Роман
Ч-21
ВНУ
16:06:36
36
Феш Тетяна
Ж-12
Гаразджа
16:06:38
37
Ремба Єва
Ж-16
OC Wolf
16:07:34
38
Доценко Катя
Ж-21
ВНУ
16:07:35
39
Войтович Василина
Ж-10
Вовки
16:07:36
40
Паскевич Христина
Ж-10
Сокіл
16:08:34
41
Януль Тарас
Ч-14
Гаразджа
16:08:36
42
Симонович Давид
Ч-14
Гаразджа
16:09:40
43
Щуров Денис
Ч-10
Промінь
16:09:41
44
Бортник В
Ч-50
Нет клуба
16:10:36
45
Катрушин Максим
Ч-12
Верес
16:10:38
46
Мелимука Вікторія
Ж-35
Кобра
16:10:39
47
Скиданюк Влад
Ч-10
Верес
16:11:35
48
Савонік Назарій
Ч-14
Промінь
16:11:36
49
Охоцький Назар
Ч-14
Жабка
16:12:35
50
Зубок Влад
Ч-12
Верес
16:12:36
51
Гонтар Лідія
Ж-21
ЛФСО
16:12:37
52
Паскевич Лілія
Ж-14
Сокіл
16:13:35
53
Мороз Артем
Ч-10
OC Wolf
16:13:37
54
Шкідина Артур
Ч-21
16:13:38
55
Ленько Артем
Ч-14
Сокіл
16:14:39
56
Гончаров Максим
Ч-10
Зайці
16:14:40
57
Запорожець Сергій
Ч-35
Foxhunters
16:15:34
58
Пугінець Максим
Ч-14
Сокіл
16:15:36
59
Шолотюк Девід
Ч-10
Зайці
16:15:38
60
Остапчук Назар
Ч-16
Верес
16:16:35
61
Федорчук Владислав
Ч-10
Зайці
16:16:37
62
Жарков Матвій
Ч-14
Сокіл
16:16:38
63
Черняк Станіслав
Ч-14
Сокіл
16:17:36
64
Ривачук Матвій
Ч-12
Зайці
16:17:38
65
Войтович Ірина
Ж-21
Вовки
16:17:39
66
Петрук Максим
Ч-16
Верес
16:18:36
67
Сопронюк Ярослав
Ч-12
Зайці
16:18:37
68
Паршина Валерія
Ж-14
Сокіл
16:18:58
69
Казаков Артем
Ч-10
Промінь
16:19:38
70
Вошук Олександр
Ч-14
Сокіл
16:19:39
71
Масюкевич Анна
Ж-16
Верес
16:20:35
72
Глина Яна
Ж-10
Зайці
16:20:36
73
Гриневич Катерина
Ж-16
Зайці
16:21:35
74
Ульяницька Уляна
Ж-10
Зайці
16:21:40
75
Мельник Христина
Ж-21
ЛФСО
16:22:40
76
Вікторська Анастасія
Ж-21
16:22:41
77
Орешко Катя
Ж-10
Зайці
16:22:45
78
Федчук Інна
Ж-35
ЛФСО
16:22:51
79
Калинович Даніела
Ж-14
Верес
16:23:35
80
Рожков Любомир
Ч-12
Зайці
16:23:37
81
Надворська Катерина
Ж-12
Зайці
16:24:35
82
Яцик Ольга
Ж-14
Сокіл
16:24:37
83
Гладь Юлія
Ж-14
Зайці
16:25:35
84
Денисюк Єва
Ж-12
Зайці
16:25:39
85
Шевчук Маргарита
Ж-14
Зайці
16:26:35
86
Рихлюк Юлія
Ж-12
Зайці
16:26:36
87
Макота Юлія
Ж-14
OC Wolf
16:27:34
88
Ривачук Адам
Ч-12
Зайці
16:27:35
89
Смик Юлія
Ж-14
OC Wolf
16:28:50
90
ЗалізнюкБогдан
Ч-12
Зайці
16:28:53
91
Мороз Анна
Ж-14
OC Wolf
16:29:37
92
Мазурок Денис
Ч-12
Зайці
16:29:38
93
Гупало Ольга
Ж-21
ЛФСО
16:30:34
94
Степанюк Яна
Ж-14
OC Wolf
16:30:35
95
Рощук Анна
Ж-10
Зайці
16:30:35
96
Тищенко Софія
Ж-14
OC Wolf
16:31:36
97
Гриневич Іванна
Ж-12
Зайці
16:31:38
98
Черняк Юрій
Ч-16
БОРАТИН
16:32:33
99
Котловенко Захар
Ч-14
Сокіл
16:32:35
100
Олійник Маргарита
Ж-12
Зайці
16:32:36
101
Джуплій Богдана
Ж-12
Гімназія 14
16:33:35
102
Сліпаченко Нікіта
Ч-14
Сокіл
16:33:36
103
Цеслів Анна
Ж-12
Гімназія 14
16:34:35
104
Зотова Валерія
Ж-12
Гімназія 14
16:35:36
105
Волинець Захар
Ч-10
Волинці
16:36:38
106
Немець Анна
Ж-12
Гімназія 14
16:36:41
107
Волинець Яролав
Ч-21
ЛФСО
16:36:43
108
Курінна Анна
Ж-12
Гімназія 14
16:37:35
109
Кравчук Яна
Ж-12
Гімназія 14
16:38:35
110
Мартинюк Олександр
Ч-35
ЛФСО
16:39:44
111
Петришин Віталік
Ч-21
ЛФСО
16:42:32
112
Петрочук Дмитро
Ч-35
ЛФСО
17:02:53
113
Пасічник Андрій
Ч-35
Нет клуба
17:03:58
114
Андросюк Назар
Ч-21
ВНУ
6:00:00
Незабаром