Результат: Особисто-командний чемпіонат Вінницької області зі спортивного о
Дата змагань: 06.11.2021
Учасників: 226
Команд: 29
Крокус
Місце | Імя | Команда,клуб | Час | Відставання |
---|---|---|---|---|
1 | Чорна Уляна | Ж10 | 9:25 | ЛІДЕР |
3 | Рагозіга Ольга | Ж16 | 24:59 | + 6:26 |
3 | Рагозіна Аліна | Ж18 | 40:22 | + 7:55 |
3 | Стасюк Юлія | Ж21 | 39:15 | +11:56 |
4 | Зінько Марія | Ж10 | 17:01 | + 7:36 |
5 | Головатюк Анастасія | Ж14 | 28:12 | + 4:48 |
5 | Журба Даниїл | Ч18 | 42:54 | +16:02 |
6 | Колісник Ангеліна | Ж18 | 52:44 | +20:17 |
6 | Грубик Нікіта | Ч14 | 28:17 | +10:19 |
6 | Синолицький Ілля | Ч16 | 41:11 | +12:25 |
7 | Шамрай Дар'я | Ж10 | 21:26 | +12:01 |
7 | Алєксін Андрій | Ч12 | 26:04 | +15:18 |
8 | Дема Наталія | Ж14 | 33:56 | +10:32 |
9 | Ковтуненко Вероніка | Ж14 | 35:05 | +11:41 |
9 | Бобрик Юлія | Ж16 | 1:06:11 | +47:38 |
11 | Залепа Артем | Ч14 | 45:18 | +27:20 |
Слободзян Валентина | Ж16 | NP | ||
Тертична Олександра | Ж18 | NP | ||
Полуведько Дмитро | Ч21 | NP |
Sunrise
Місце | Імя | Команда,клуб | Час | Відставання |
---|---|---|---|---|
1 | Качановська Маргарита | Ж12 | 7:31 | ЛІДЕР |
1 | Матвієнко Меланія | Ж14 | 23:24 | ЛІДЕР |
1 | Денесюк Юлія | Ж16 | 18:33 | ЛІДЕР |
1 | Дзема Катерина Іванівна | Ж21 | 27:19 | ЛІДЕР |
1 | Захаревич Тетяна | Ж60 | 38:17 | ЛІДЕР |
1 | Жуковський Влад | Ч12 | 10:46 | ЛІДЕР |
1 | Жуковський Артем | Ч14 | 17:58 | ЛІДЕР |
1 | Вільцанюк Володимир | Ч60 | 36:32 | ЛІДЕР |
2 | Басюк Анастасія | Ж21 | 36:12 | + 8:53 |
2 | Шевела Андрій | Ч14 | 23:03 | + 5:05 |
3 | Додон Дарья | Ж12 | 8:45 | + 1:14 |
3 | Штельмах Олексій | Ч21 | 37:39 | + 9:44 |
4 | Смірнова Марія | Ж21 | 40:03 | +12:44 |
5 | Давидчук Августіна | Ж21 | 41:04 | +13:45 |
5 | Козловський Гліб | Ч14 | 26:51 | + 8:53 |
8 | Душко Олег | Ч21 | 44:42 | +16:47 |
9 | Мироненко Олена | Ж21 | 42:30 | +15:11 |
12 | Малоголовчук Олександр | Ч21 | 1:04:45 | +36:50 |
Бездітний Володимир | Ч21 | DNS | ||
Бородин Андрій | Ч21 | DNS | ||
Ткачук Михайло | Ч21 | MP |
Rock
Місце | Імя | Команда,клуб | Час | Відставання |
---|---|---|---|---|
5 | Вальчишена Аліна | Ж16 | 35:09 | +16:36 |
6 | Лісова Вікторія | Ж12 | 11:01 | + 3:30 |
8 | Кононенко Дмитрій | Ч14 | 37:12 | +19:14 |
11 | Вітюк Ігор Миколайович | Ч21 | 58:22 | +30:27 |
12 | Наконечна Галина | Ж12 | 26:06 | +18:35 |
12 | Медведь Ярослава Олегівна | Ж21 | 1:20:54 | +53:35 |
14 | Бондар Мар’яна | Ж12 | 31:43 | +24:12 |
14 | Вальчишена Катерина | Ж14 | 48:47 | +25:23 |
15 | Сушицький Андрій | Ч14 | 1:26:16 | +1:08:18 |
17 | Поліщук Іван | Ч12 | 39:10 | +28:24 |
18 | Хотонюк Михайло | Ч12 | 39:29 | +28:43 |
Сарапкін Ярослав | Ч16 | NP |
Azimut-Ейс
Місце | Імя | Команда,клуб | Час | Відставання |
---|---|---|---|---|
2 | Поліщук Валерія | Ж14 | 23:46 | + 0:22 |
7 | Сідлецька Марія | Ж12 | 11:35 | + 4:04 |
7 | Цабак Тетяна | Ж14 | 30:11 | + 6:47 |
8 | Дробот Богдан | Ч16 | 44:14 | +15:28 |
11 | Сідлецька Вікторія | Ж14 | 38:42 | +15:18 |
13 | Федоришена Анастасія | Ж14 | 46:21 | +22:57 |
14 | Сідлецький Руслан | Ч21 | 1:14:40 | +46:45 |
Федоришена Вікторія | Ж12 | MP | ||
Сідлецька Наталія | Ж21 | MP |
Робінзон Вінницьке МВПУ
Місце | Імя | Команда,клуб | Час | Відставання |
---|---|---|---|---|
8 | Швець Катерина | Ж16 | 41:51 | +23:18 |
14 | Біланчук Єгор | Ч16 | 1:20:16 | +51:30 |
15 | Татурін Нікіта | Ч16 | 1:27:14 | +58:28 |
Мельник Інна | Ж16 | MP | ||
Дьоміна Дар'я | Ж18 | MP | ||
Курдибаха Олександр | Ч16 | MP | ||
Сташок Назар | Ч16 | MP |
Меркурій
Місце | Імя | Команда,клуб | Час | Відставання |
---|---|---|---|---|
5 | Кузнєцова Мар'яна Олегівна | Ж10 | 17:47 | + 8:22 |
6 | Віт Олена Сергіївна | Ж14 | 29:53 | + 6:29 |
8 | Лісова Анастасія Вадимівна | Ж12 | 16:05 | + 8:34 |
9 | Косюк Євген Андрійович | Ч14 | 38:53 | +20:55 |
Мандебура Софія Олександрівна | Ж14 | DNS | ||
Турлюк Олександр Миколайович | Ч12 | DNS | ||
Васильєв Богдан Олексійович | Ч16 | DNS |
МАРС
Місце | Імя | Команда,клуб | Час | Відставання |
---|---|---|---|---|
12 | Шеліховська Катерина Вікторівна | Ж14 | 38:59 | +15:35 |
Бєлавіна Анна Олексіївна | Ж16 | DNS | ||
Поліщук Ірина Петрівна | Ж16 | DNS | ||
Білозарецький Даніїл Сергійович | Ч14 | DNS | ||
Прудиус Філіп Євгенійович | Ч14 | DNS | ||
Семенов Олександр Ярославович | Ч14 | DNS | ||
Безусий-Глушич Денис Михайлович | Ч16 | DNS | ||
Головач Андрій Сергійович | Ч16 | DNS | ||
Костюк Андрій Леонідович | Ч16 | DNS | ||
Волочаева Оксана | Ж45 | MP | ||
Шкурин Ростислав Романович | Ч14 | MP |
Туркул
Місце | Імя | Команда,клуб | Час | Відставання |
---|---|---|---|---|
3 | Пономарьова Анастасія | Ж10 | 14:03 | + 4:38 |
Мороз Аліна | Ж10 | MP | ||
Навроцька Дарья | Ж10 | MP | ||
Довгалюк Артем | Ч12 | MP | ||
Солодкий Володимир | Ч45 | MP | ||
Ратова Діана | Ж12 | NP | ||
Григоришин Ярослав | Ч12 | NP |
тк Меркурій
Місце | Імя | Команда,клуб | Час | Відставання |
---|---|---|---|---|
13 | Тудін Володимир Олександрович | Ч21 | 1:05:49 | +37:54 |
Туманний Альбінос
Місце | Імя | Команда,клуб | Час | Відставання |
---|---|---|---|---|
1 | Фесенко Іван | Ч45 | 28:05 | ЛІДЕР |
2 | Тарарін В'ячеслав | Ч45 | 40:24 | +12:19 |
6 | Фесенко Денис | Ч21 | 42:40 | +14:45 |
11 | Тарарін Андрій | Ч12 | 29:40 | +18:54 |
Мороз Аліна
Місце | Імя | Команда,клуб | Час | Відставання |
---|
Пеленг-2
Місце | Імя | Команда,клуб | Час | Відставання |
---|---|---|---|---|
2 | Задорожна Марина | Ж16 | 24:15 | + 5:42 |
2 | Богуславський Олександр | Ч12 | 19:47 | + 9:01 |
3 | Янкевич Микита | Ч14 | 24:47 | + 6:49 |
4 | Мілінчук Марія | Ж14 | 26:57 | + 3:33 |
4 | Березовський Станіслав | Ч12 | 24:01 | +13:15 |
4 | Кушнір Віталій | Ч16 | 38:19 | + 9:33 |
4 | Войцехівський Богдан | Ч21 | 38:08 | +10:13 |
7 | Мілінчук Давид | Ч18 | 45:10 | +18:18 |
8 | Пугач Марія | Ж21 | 42:06 | +14:47 |
15 | Кирилюк Іван | Ч12 | 36:13 | +25:27 |
Пеленг-3
Місце | Імя | Команда,клуб | Час | Відставання |
---|---|---|---|---|
5 | Кононюк Ангеліна | Ж12 | 10:52 | + 3:21 |
5 | Ковалюк Володимир | Ч12 | 25:23 | +14:37 |
9 | Войтко Анастасія | Ж12 | 17:29 | + 9:58 |
10 | Гевчук Богдан | Ч21 | 54:15 | +26:20 |
12 | Лозовой Микита | Ч14 | 46:23 | +28:25 |
15 | Ігнатенка Аліна | Ж12 | 34:09 | +26:38 |
16 | Мирошниченко Іван | Ч12 | 37:22 | +26:36 |
21 | Степанов Олександр | Ч12 | 50:11 | +39:25 |
Демченко Нікіта | Ч12 | DNS | ||
Суконніков Давид | Ч14 | DNS |
Спортивна радіо пеленгация
Місце | Імя | Команда,клуб | Час | Відставання |
---|
Екотур Ільківської ЗОШ І-ІІ ступенів
Місце | Імя | Команда,клуб | Час | Відставання |
---|---|---|---|---|
1 | Пикульський Владислав | Ч10 | 18:00 | ЛІДЕР |
3 | Ковбасюк Максим | Ч10 | 19:45 | + 1:45 |
4 | Рудківський Володимир | Ч10 | 48:55 | +30:55 |
14 | Дишкант Дмитро | Ч12 | 36:06 | +25:20 |
22 | Кравець Іван | Ч12 | 59:50 | +49:04 |
Ільтур ВОЦТСКЕ
Місце | Імя | Команда,клуб | Час | Відставання |
---|---|---|---|---|
10 | Білай Ульяна | Ж12 | 17:42 | +10:11 |
10 | Денисюк Назар | Ч12 | 28:40 | +17:54 |
11 | Іглінська Софія | Ж12 | 22:44 | +15:13 |
13 | Педенюк Іван | Ч12 | 33:49 | +23:03 |
Фабіянський Олег | Ч14 | DNS |
Гермес
Місце | Імя | Команда,клуб | Час | Відставання |
---|---|---|---|---|
6 | Бернада Єгор | Ч12 | 25:33 | +14:47 |
7 | Революк Леонід | Ч14 | 31:45 | +13:47 |
8 | Вікарчук Станіслав | Ч12 | 27:41 | +16:55 |
10 | Верещак Максим | Ч14 | 44:29 | +26:31 |
10 | Гливий Владислав | Ч16 | 55:55 | +27:09 |
12 | Паламарчук Павло | Ч12 | 30:37 | +19:51 |
13 | Бугайова Інесса | Ж12 | 29:08 | +21:37 |
13 | Конопелько Вадим | Ч14 | 47:57 | +29:59 |
19 | Балан Ілля | Ч12 | 40:41 | +29:55 |
20 | Корнелюк Тарас | Ч12 | 49:56 | +39:10 |
Шульгіна Тетяна | Ж10 | MP | ||
Конопелько Євгенія | Ж16 | NP | ||
Шудра Андрій | Ч10 | NP |
Пеленг-1
Місце | Імя | Команда,клуб | Час | Відставання |
---|---|---|---|---|
1 | Солоненко Аліна | Ж18 | 32:27 | ЛІДЕР |
1 | Ляхович Володимир | Ч18 | 26:52 | ЛІДЕР |
1 | Марчук Олександр | Ч21 | 27:55 | ЛІДЕР |
3 | Філоненко Богдан | Ч16 | 32:31 | + 3:45 |
3 | Степаніщев Артем | Ч18 | 37:45 | +10:53 |
4 | Владімірова Віра | Ж18 | 40:53 | + 8:26 |
4 | Колодяжний Василь | Ч45 | 44:09 | +16:04 |
6 | Корніюк Дарія | Ж16 | 35:55 | +17:22 |
12 | Гуменчук Нікіта | Ч16 | 1:07:01 | +38:15 |
Ричковська Єлизавета | Ж16 | MP | ||
Гуменчук Нікіта | Ч16 | NP |
ВТК Меридіан
Місце | Імя | Команда,клуб | Час | Відставання |
---|---|---|---|---|
2 | Прохорчук Єлизавета Юріївна | Ж18 | 38:07 | + 5:40 |
6 | Уманець Наталія | Ж21 | 41:17 | +13:58 |
7 | Дзюба Олександра Анатоліївна | Ж16 | 37:05 | +18:32 |
8 | Шпирко Олександр Андрійович | Ч18 | 51:03 | +24:11 |
9 | Матящук Олександр Олександрович | Ч16 | 49:32 | +20:46 |
10 | Дзюба Дар'я Анатоліївна | Ж21 | 46:41 | +19:22 |
11 | Тернавець Богдан Сергійович | Ч16 | 1:03:38 | +34:52 |
13 | Волинець Микита Віталійович | Ч16 | 1:09:06 | +40:20 |
Парфенюк Наталя Олександрівна | Ж16 | DNS | ||
Слукіна Вікторія В'ячеславівна | Ж18 | DNS | ||
Ситник Ольга Олександрівна | Ж16 | NP | ||
Чуба Каріна Василівна | Ж21 | NP | ||
Ільїнов Даниїл Ігорович | Ч16 | NP | ||
Будзінський Вадим Ілліч | Ч18 | NP | ||
Чубатюк Юрій Сергійович | Ч18 | NP |
МТК Зелеста
Місце | Імя | Команда,клуб | Час | Відставання |
---|---|---|---|---|
Рачук Тарас | Ч21 | DNS |
Особисто
Місце | Імя | Команда,клуб | Час | Відставання |
---|---|---|---|---|
Брус Тетяна | Ж45 | NP |
Вертур
Місце | Імя | Команда,клуб | Час | Відставання |
---|---|---|---|---|
2 | Костенко Дмитро | Ч16 | 28:56 | + 0:10 |
7 | Осаволюк Олександр | Ч16 | 42:36 | +13:50 |
16 | Костенко Андрій | Ч16 | 1:58:06 | +1:29:20 |
Осаволюк Дар'я | Ж16 | MP | ||
Лавренчук Сніжана | Ж14 | NP | ||
Шевчук Володимир | Ч14 | NP | ||
Лебедєв Кирил | Ч16 | NP |
Пішли-полізли
Місце | Імя | Команда,клуб | Час | Відставання |
---|---|---|---|---|
2 | Ткачук Артем | Ч10 | 18:40 | + 0:40 |
3 | Гуренко Ульяна | Ж14 | 24:00 | + 0:36 |
4 | Федченко Тетяна | Ж16 | 35:07 | +16:34 |
5 | Охота Владислав | Ч16 | 39:04 | +10:18 |
6 | Гуренко Софія | Ж10 | 19:57 | +10:32 |
10 | Побережна Аліна | Ж14 | 36:17 | +12:53 |
Мурована Анна | Ж18 | MP | ||
Лелях Артем | Ч12 | NP |
Туристська молодь
Місце | Імя | Команда,клуб | Час | Відставання |
---|---|---|---|---|
2 | Шаповал Микола | Ч18 | 36:07 | + 9:15 |
Гермес 1
Місце | Імя | Команда,клуб | Час | Відставання |
---|---|---|---|---|
2 | Греля Богдан | Ч21 | 37:10 | + 9:15 |
3 | Патула Артем | Ч12 | 22:14 | +11:28 |
4 | Панасюк Ганна | Ж12 | 9:42 | + 2:11 |
4 | Коваль Ілля | Ч18 | 39:34 | +12:42 |
5 | Бернада Анна | Ж18 | 42:22 | + 9:55 |
5 | Зулін Ярослав | Ч21 | 39:40 | +11:45 |
6 | Метельський Антон | Ч18 | 44:59 | +18:07 |
7 | Зуліна Дар‘я | Ж21 | 41:30 | +14:11 |
7 | Латуша Дмитро | Ч21 | 44:11 | +16:16 |
11 | Латуша Анна | Ж21 | 53:45 | +26:26 |
Клуб рандоннерів "Святий Матраце"
Місце | Імя | Команда,клуб | Час | Відставання |
---|---|---|---|---|
3 | Басюк Юрій | Ч45 | 42:33 | +14:28 |
Гайсинська ТГ клуб ГрОТ
Місце | Імя | Команда,клуб | Час | Відставання |
---|---|---|---|---|
1 | Мельник Богдан | Ч16 | 28:46 | ЛІДЕР |
2 | Захарчук Владислава | Ж12 | 8:37 | + 1:06 |
9 | Зєльніков Андрій | Ч12 | 27:56 | +17:10 |
9 | Нечкалюк Владислав | Ч21 | 45:38 | +17:43 |
Борова Катерина | Ж12 | MP | ||
Рискальчук Дарина | Ж12 | MP |
ВОЦТСКЕ (ОРІОН)
Місце | Імя | Команда,клуб | Час | Відставання |
---|---|---|---|---|
2 | Репало Дана | Ж10 | 13:29 | + 4:04 |
4 | Швець Віталій | Ч14 | 25:45 | + 7:47 |
14 | Фурсей Мирослав | Ч14 | 50:05 | +32:07 |
16 | Грабар Михайло | Ч14 | 1:37:03 | +1:19:05 |
23 | Ясінський Олександр | Ч12 | 1:03:01 | +52:15 |
24 | Ящук Ілля | Ч12 | 1:03:02 | +52:16 |
Гембарук Дарина | Ж14 | MP | ||
Сокур Ростислав | Ч10 | MP |
Резерв
Місце | Імя | Команда,клуб | Час | Відставання |
---|---|---|---|---|
Резерв | Ж10 | |||
Резерв | Ж12 | |||
Резерв | Ж14 | |||
Резерв | Ж16 | |||
Резерв | Ж18 | |||
Резерв | Ж21 | |||
Резерв | Ж45 | |||
Резерв | Ж60 | |||
Резерв | Ч10 | |||
Резерв | Ч12 | |||
Резерв | Ч14 | |||
Резерв | Ч16 | |||
Резерв | Ч18 | |||
Резерв | Ч21 | |||
Резерв | Ч45 | |||
Резерв | Ч60 |