Результат: Волинська осінь день 2
Дата змагань: 28.10.2020
Учасників: 301
Команд: 18
Голобська ОТГ
Місце | Імя | Команда,клуб | Час | Відставання |
---|---|---|---|---|
2 | Москалюк Тарас | Ч-14 | 27:43 | + 4:17 |
3 | Москалюк Михайло | Ч-14 | 28:42 | + 5:16 |
4 | Митюк Вадим | Ч-14 | 29:41 | + 6:15 |
8 | Бейда Анна | Ж-10 | 19:03 | +12:51 |
12 | Валігура Оксана | Ж-14 | 44:15 | +20:14 |
12 | Наумчик Олександр | Ч-10 | 26:46 | +19:26 |
12 | Мотрунчик Олексій | Ч-14 | 38:08 | +14:42 |
13 | Володькін Захар | Ч-10 | 27:46 | +20:26 |
14 | Киричок Ірина | Ж-12 | 27:41 | +15:26 |
14 | Посполітак Діана | Ж-14 | 45:07 | +21:06 |
14 | Ярмолюк Назар | Ч-14 | 39:11 | +15:45 |
15 | Музичук Катерина | Ж-14 | 45:15 | +21:14 |
16 | Леонюк Анна | Ж-12 | 28:39 | +16:24 |
16 | Матвіїшин Тарас | Ч-16 | 1:03:10 | +33:54 |
17 | Кондратюк Артем | Ч-14 | 40:07 | +16:41 |
19 | Куракін Євген | Ч-14 | 41:12 | +17:46 |
25 | Палій Вікторія | Ж-12 | 38:48 | +26:33 |
26 | Стасюк Лідія | Ж-12 | 40:49 | +28:34 |
28 | Гарбарук Вікторія | Ж-12 | 41:46 | +29:31 |
34 | Петрійчук Ілля | Ч-12 | 44:56 | +35:40 |
37 | Пастушок Олександр | Ч-12 | 56:44 | +47:28 |
Корнелюк Олена | Ж-14 | MP | ||
Пастушок Іванна | Ж-14 | MP | ||
Стоянович Вікторія | Ж-14 | MP | ||
Антонюк Максим | Ч-16 | MP | ||
Палій Богдан | Ч-16 | MP |
Горохівський р-н
Місце | Імя | Команда,клуб | Час | Відставання |
---|---|---|---|---|
11 | Ващук Станіслав Миколайович | Ч-10 | 19:41 | +12:21 |
13 | Федонюк Олександра | Ж-10 | 28:28 | +22:16 |
14 | Міщук Каріна | Ж-10 | 42:13 | +36:01 |
15 | Мазурок Вероніка | Ж-10 | 43:14 | +37:02 |
15 | Пилипчук Наталія | Ж-16 | 1:02:06 | +36:10 |
16 | Ковальова Христина | Ж-16 | 1:05:00 | +39:04 |
20 | Крам Богдан | Ч-16 | 1:54:25 | +1:25:09 |
23 | Гончар Андрій | Ч-12 | 25:53 | +16:37 |
25 | Хом'як Аліна | Ж-14 | 1:18:18 | +54:17 |
25 | Кравчук Дмитро | Ч-12 | 29:49 | +20:33 |
26 | Ковбасюк Каріна | Ж-14 | 1:19:18 | +55:17 |
31 | Рудь Олександр | Ч-12 | 43:20 | +34:04 |
33 | Ліра Орест | Ч-12 | 44:19 | +35:03 |
35 | Міщук Арсеній | Ч-12 | 51:44 | +42:28 |
35 | Ковбасюк Вадим | Ч-14 | 58:55 | +35:29 |
39 | Дмитрук Максим Сергійович | Ч-14 | 1:01:47 | +38:21 |
Галій Олександр Юрійович | Ч-14 | MP | ||
Великанов Мирослав | Ч-16 | MP |
Любомльська ОТГ
Місце | Імя | Команда,клуб | Час | Відставання |
---|---|---|---|---|
4 | Балашова Анна | Ж-10 | 15:15 | + 9:03 |
4 | Федончук Анастасія | Ж-16 | 40:27 | +14:31 |
7 | Короць Марія | Ж-12 | 19:27 | + 7:12 |
9 | Пінчук Ольга | Ж-16 | 44:44 | +18:48 |
10 | Вдовіна Христина | Ж-10 | 21:58 | +15:46 |
11 | Хмілярук Влада | Ж-10 | 22:56 | +16:44 |
11 | Орлова Валерія | Ж-16 | 48:00 | +22:04 |
11 | Писарук Ігор | Ч-16 | 53:20 | +24:04 |
12 | Ващук Дарія | Ж-12 | 23:07 | +10:52 |
14 | Клекоцюк Вадим | Ч-12 | 15:38 | + 6:22 |
17 | Хаїнська Діана | Ж-12 | 29:03 | +16:48 |
17 | Солом'янюк Аліна | Ж-14 | 46:40 | +22:39 |
21 | Кузьмич Ірина | Ж-12 | 33:01 | +20:46 |
21 | Вавриш Іван | Ч-14 | 42:34 | +19:08 |
24 | Коцура Владислав | Ч-14 | 48:45 | +25:19 |
Андрійчук Максим | Ч-12 | MP | ||
Богдан Олександр | Ч-14 | MP | ||
Клекоцюк Віталій | Ч-14 | MP | ||
Писарук Ілля | Ч-14 | MP | ||
Савош Денис | Ч-14 | MP |
К-Каширський р-н
Місце | Імя | Команда,клуб | Час | Відставання |
---|---|---|---|---|
3 | Гальом Софія | Ж-12 | 14:47 | + 2:32 |
4 | Гальом Артем | Ч-10 | 12:19 | + 4:59 |
4 | Ковальчук Антон | Ч-12 | 12:29 | + 3:13 |
4 | Муц Максим | Ч-16 | 47:07 | +17:51 |
5 | Лук'янчук Микола | Ч-12 | 12:33 | + 3:17 |
6 | Муц Вікторія | Ж-10 | 17:40 | +11:28 |
6 | Гальом Владислав | Ч-12 | 12:34 | + 3:18 |
6 | Давидюк Павло | Ч-14 | 36:05 | +12:39 |
6 | Макарчук Максим | Ч-16 | 48:09 | +18:53 |
7 | Шкара Марія | Ж-10 | 18:39 | +12:27 |
7 | Гальом Микита | Ч-12 | 13:28 | + 4:12 |
8 | Іванов Олександр | Ч-12 | 13:47 | + 4:31 |
8 | Муц Ілля | Ч-14 | 37:03 | +13:37 |
9 | Філюк Маргарита | Ж-10 | 19:45 | +13:33 |
9 | Баюк Богдана | Ж-12 | 21:34 | + 9:19 |
9 | Карпік Артем | Ч-10 | 15:27 | + 8:07 |
9 | Гальом Роман | Ч-12 | 14:30 | + 5:14 |
10 | Ткач Анастасія | Ж-12 | 22:34 | +10:19 |
14 | Карпік Вікторія | Ж-16 | 1:01:19 | +35:23 |
14 | Яковський Микита | Ч-10 | 29:26 | +22:06 |
14 | Щур Гнат | Ч-16 | 59:06 | +29:50 |
15 | Деркач Михайло | Ч-10 | 30:31 | +23:11 |
15 | Дяк Павло | Ч-16 | 59:43 | +30:27 |
17 | Панасюк Василь | Ч-12 | 20:26 | +11:10 |
18 | Щур Анна | Ж-12 | 30:24 | +18:09 |
18 | Тимошик Христина | Ж-14 | 48:22 | +24:21 |
19 | Мамаєва Ірина | Ж-14 | 52:18 | +28:17 |
20 | Дерчак Вадим | Ч-14 | 41:13 | +17:47 |
22 | Федік Петро | Ч-12 | 25:20 | +16:04 |
24 | Кузьмич Максим | Ч-12 | 26:10 | +16:54 |
30 | Приймак Ірина | Ж-12 | 1:21:07 | +1:08:52 |
31 | Федік Ганна | Ж-12 | 1:21:46 | +1:09:31 |
38 | Мисік Максим | Ч-14 | 1:00:11 | +36:45 |
42 | Ющук Артем | Ч-14 | 1:35:19 | +1:11:53 |
Дончиць Ігор | Ч-16 | MP | ||
Омелянчук Владислав | Ч-16 | MP | ||
Сус Максим | Ч-16 | MP | ||
Муц Денис | Ч-18 | MP |
ЦРТДЮ с.Колки
Місце | Імя | Команда,клуб | Час | Відставання |
---|---|---|---|---|
2 | Матвійчук Дарина Олександрівна | Ж-14 | 28:15 | + 4:14 |
3 | Колоненко Зоряна Сергіївна | Ж-14 | 29:16 | + 5:15 |
8 | Марчук Марта Олександрівна | Ж-14 | 33:15 | + 9:14 |
9 | Марчук Данило Анатолійович | Ч-14 | 37:08 | +13:42 |
11 | Пархомов Максим Петрович | Ч-14 | 38:03 | +14:37 |
15 | Худінова Дарина Сергіївна | Ж-12 | 28:08 | +15:53 |
17 | Бугайчук Серафим Петрович | Ч-16 | 1:25:20 | +56:04 |
18 | Бугайчук Владислав Олегович | Ч-16 | 1:26:23 | +57:07 |
19 | Терешко Анна Тіборівна | Ж-12 | 31:03 | +18:48 |
19 | Матвійчук Юрій Олександрович | Ч-16 | 1:27:20 | +58:04 |
20 | Огребчук Анна Миколаївна | Ж-12 | 31:58 | +19:43 |
27 | Матвійчук Станіслав Олександрович | Ч-12 | 36:00 | +26:44 |
28 | Примачук Тимур Володимирович | Ч-12 | 37:01 | +27:45 |
Ткаченко Богдана Василівна | Ж-10 | MP | ||
Генюк Софія Олександрівна | Ж-12 | MP | ||
Лукашова Анастасія Вікторівна | Ж-12 | MP | ||
Бортнік Іванна Миколаївна | Ж-14 | MP | ||
Огребчук Олександра Михайлівна | Ж-14 | MP | ||
Зінчук Тимур Володимирович | Ч-12 | MP | ||
Бородич Назар Ігорович | Ч-14 | MP |
Рівненська ОТГ
Місце | Імя | Команда,клуб | Час | Відставання |
---|---|---|---|---|
2 | Прилепа Дарина | Ж-12 | 13:16 | + 1:01 |
4 | Піддубенець Юлія | Ж-14 | 29:55 | + 5:54 |
5 | Адамчук Вікторія | Ж-14 | 30:53 | + 6:52 |
6 | Шевчук Максим | Ч-10 | 12:53 | + 5:33 |
7 | Кудисько Віталій | Ч-14 | 36:07 | +12:41 |
7 | Демчук Іван | Ч-18 | 1:53:23 | +1:16:45 |
10 | Костюк Олександр | Ч-14 | 37:10 | +13:44 |
11 | Антонюк Кирил | Ч-12 | 15:20 | + 6:04 |
13 | Бортник Олег | Ч-14 | 38:26 | +15:00 |
15 | Бицюк Микола | Ч-14 | 39:28 | +16:02 |
25 | Звіринський Сергій | Ч-14 | 51:32 | +28:06 |
26 | Лукашук Олександр | Ч-14 | 52:36 | +29:10 |
27 | Цвид Анна | Ж-14 | 1:22:23 | +58:22 |
28 | Коц Денис | Ч-14 | 54:36 | +31:10 |
41 | Афанасьєв Артем | Ч-14 | 1:22:01 | +58:35 |
Остапюк Софія | Ж-14 | MP | ||
Домбровська Оксана | Ж-16 | MP | ||
Звіринська Оксана | Ж-18 | MP | ||
Бортник Вадим | Ч-10 | MP | ||
Січук Ілля | Ч-14 | MP | ||
Ципящук Матвій | Ч-14 | MP | ||
Селегейна Дмитро | Ч-16 | MP | ||
Склянчук Дмитро | Ч-16 | MP | ||
Степанюк Олександр | Ч-16 | MP |
м.Луцьк
Старовижівський ЦДЮТ
Місце | Імя | Команда,клуб | Час | Відставання |
---|---|---|---|---|
1 | Оксенчук Соломія Ярославівна | Ж-16 | 25:56 | ЛІДЕР |
1 | Гапонюк Дмитро | Ч-10 | 7:20 | ЛІДЕР |
1 | Худик Олександр Анатолійович | Ч-18 | 36:38 | ЛІДЕР |
2 | Іваницька Анна Андріївна | Ж-16 | 27:13 | + 1:17 |
3 | Сарапін Валентин Сергійович | Ч-16 | 45:12 | +15:56 |
3 | Мазурик Микола Володимирович | Ч-18 | 40:33 | + 3:55 |
4 | Солодка Юрій Олександрович | Ч-18 | 41:28 | + 4:50 |
5 | Панасюк Владислав Олегович | Ч-14 | 33:44 | +10:18 |
5 | Кононюк Роман Сергійович | Ч-16 | 47:32 | +18:16 |
7 | Тусюк Ярослав | Ч-10 | 13:04 | + 5:44 |
8 | Супрунюк Лук'ян | Ч-10 | 15:07 | + 7:47 |
10 | Гаврилюк Богдан | Ч-10 | 16:04 | + 8:44 |
13 | Гапонюк Валентин | Ч-12 | 15:25 | + 6:09 |
Гуль Дарина Олегівна | Ж-12 | MP | ||
Літвінчук Валерія | Ж-12 | MP |
Боратинська ОТГ
Місце | Імя | Команда,клуб | Час | Відставання |
---|---|---|---|---|
1 | Казакова Дарина | Ж-10 | 6:12 | ЛІДЕР |
1 | Черняк Юрій | Ч-16 | 29:16 | ЛІДЕР |
2 | Ревачук Матвій | Ч-10 | 10:22 | + 3:02 |
3 | Рощук Анна | Ж-10 | 9:24 | + 3:12 |
3 | Савонік Назарій | Ч-12 | 12:13 | + 2:57 |
5 | Яриз Маргарита | Ж-12 | 17:03 | + 4:48 |
6 | Громик Марія | Ж-12 | 18:06 | + 5:51 |
10 | Лавренчук Назар | Ч-12 | 15:03 | + 5:47 |
11 | Гладь Юлія | Ж-12 | 22:56 | +10:41 |
12 | Степанов Іван | Ч-12 | 15:21 | + 6:05 |
15 | Глина Антон | Ч-12 | 16:12 | + 6:56 |
20 | Шевчук Маргарита | Ж-14 | 54:25 | +30:24 |
21 | Гриневич Катерина | Ж-14 | 58:29 | +34:28 |
22 | Лавренчук Богдана | Ж-14 | 59:27 | +35:26 |
23 | Петрушко Анна | Ж-14 | 1:01:24 | +37:23 |
Гладь Наталія | Ж-10 | MP | ||
Рихлюк Юлія | Ж-10 | MP | ||
Лісовчук Анастасія | Ж-16 | MP | ||
Повідзіон Володимир | Ч-12 | MP |
ЗОШ І - ІІ ст. С. Гаразджа
Місце | Імя | Команда,клуб | Час | Відставання |
---|---|---|---|---|
16 | Феш Тетяна | Ж-10 | 1:00:02 | +53:50 |
16 | Писарук Дмитро | Ч-10 | 58:08 | +50:48 |
17 | Феш Міланія | Ж-10 | 1:01:08 | +54:56 |
17 | Папежук Артем | Ч-10 | 1:01:10 | +53:50 |
19 | Гушинець Василь | Ч-12 | 23:38 | +14:22 |
21 | Качковський Владислав | Ч-12 | 23:40 | +14:24 |
22 | Януль Тарас | Ч-14 | 43:07 | +19:41 |
30 | Симонович Давид | Ч-12 | 42:31 | +33:15 |
30 | Борисюк Михайло | Ч-14 | 56:00 | +32:34 |
32 | Рузак Ілля | Ч-12 | 43:34 | +34:18 |
Слонюк Станіслав | Ч-12 | DNF | ||
Симонович Ангеліна | Ж-14 | MP | ||
Білецький Владислав | Ч-12 | MP | ||
Назарук Олег | Ч-12 | MP | ||
Сокол Захар | Ч-12 | MP | ||
Голод Вадим | Ч-14 | MP | ||
Костюк Андрій | Ч-14 | MP | ||
Януль Роман | Ч-16 | MP |
Залізниця
Місце | Імя | Команда,клуб | Час | Відставання |
---|
Зубри
Місце | Імя | Команда,клуб | Час | Відставання |
---|---|---|---|---|
16 | Миронюк Дмитро ЗУБРИ | Ч-12 | 18:27 | + 9:11 |
Маневицький районний ЦТДЮ
Місце | Імя | Команда,клуб | Час | Відставання |
---|---|---|---|---|
1 | Осадчий Віталій | Ч-14 | 23:26 | ЛІДЕР |
2 | Стельмащук Марія | Ж-18 | 1:12:12 | +22:54 |
5 | Цьопич Ірина | Ж-16 | 42:29 | +16:33 |
5 | Федорук Олексій | Ч-18 | 1:17:58 | +41:20 |
6 | Романік Ілона | Ж-16 | 43:32 | +17:36 |
6 | Кирда Дмитро | Ч-18 | 1:18:59 | +42:21 |
7 | Мефанік Ірина | Ж-16 | 44:15 | +18:19 |
8 | Шишолік Владислава | Ж-16 | 44:26 | +18:30 |
8 | Мілінчук Михайло | Ч-16 | 50:52 | +21:36 |
9 | Романюк Денис | Ч-16 | 51:48 | +22:32 |
10 | Кундік Каріна | Ж-16 | 45:29 | +19:33 |
10 | Хвисюк Олександр | Ч-16 | 52:46 | +23:30 |
16 | Куприянчик Софія Русланівна | Ж-14 | 45:32 | +21:31 |
23 | Пилипчук Ярослав | Ч-14 | 43:36 | +20:10 |
27 | Дулько Артем | Ч-14 | 54:14 | +30:48 |
29 | Кушнір Павло | Ч-14 | 55:21 | +31:55 |
31 | Сидорчук Олексій | Ч-14 | 56:22 | +32:56 |
32 | Ховайло Сергій | Ч-14 | 56:46 | +33:20 |
37 | Мефанік Орест | Ч-14 | 59:46 | +36:20 |
Оніщук Марина | Ж-16 | DNF | ||
Сидорчук Вікторія | Ж-16 | DNF | ||
Петрова Віка | Ж-12 | MP | ||
Зінич Анастасія | Ж-14 | MP | ||
Овдійчук Денис | Ч-12 | MP | ||
Семенюк Артем | Ч-14 | MP | ||
Копитюк Дмитро | Ч-18 | MP |
ЦНПВТК
Місце | Імя | Команда,клуб | Час | Відставання |
---|---|---|---|---|
1 | Галайчук Софія | Ж-12 | 12:15 | ЛІДЕР |
1 | Бортник Андрій | Ч-12 | 9:16 | ЛІДЕР |
2 | Кравчик Мойсей | Ч-12 | 11:16 | + 2:00 |
4 | Кислюк Ксенія | Ж-12 | 16:46 | + 4:31 |
6 | Омельянюк Софія | Ж-14 | 32:43 | + 8:42 |
11 | Ковальська Уляна | Ж-14 | 44:14 | +20:13 |
13 | Мартиненко Юлія | Ж-14 | 45:06 | +21:05 |
22 | Ковальська Софія | Ж-12 | 33:11 | +20:56 |
23 | Сесюк Маргарита | Ж-12 | 37:19 | +25:04 |
24 | Булік Анна | Ж-12 | 38:19 | +26:04 |
27 | Чабан Владислава | Ж-12 | 41:34 | +29:19 |
34 | Кислюк Максим | Ч-14 | 58:11 | +34:45 |
36 | Наумук Ілля | Ч-14 | 59:08 | +35:42 |
Наумук Матвій | Ч-10 | MP |
штунська зош вишнівська с/рада
Місце | Імя | Команда,клуб | Час | Відставання |
---|---|---|---|---|
1 | ляшук марія | Ж-14 | 24:01 | ЛІДЕР |
3 | тимощук юлія | Ж-18 | 1:29:46 | +40:28 |
8 | вірич соломія | Ж-12 | 20:47 | + 8:32 |
12 | ляшук ангеліна | Ж-16 | 48:40 | +22:44 |
12 | древко артем | Ч-16 | 57:03 | +27:47 |
13 | смолярчук ольга | Ж-12 | 23:58 | +11:43 |
13 | вихрук оксана | Ж-16 | 49:41 | +23:45 |
13 | легеза андрій | Ч-16 | 58:59 | +29:43 |
18 | ярмолюк дарина | Ж-16 | 1:20:59 | +55:03 |
18 | козачук станіслав | Ч-12 | 21:43 | +12:27 |
19 | вітельський олексій | Ч-12 | 23:38 | +14:22 |
33 | веремко іван | Ч-14 | 57:55 | +34:29 |
40 | ісраілов михайло | Ч-14 | 1:01:55 | +38:29 |
рудь дарина | Ж-12 | MP | ||
міщук юлія | Ж-14 | MP | ||
Вихрук Діма | Ч-14 | MP |
Копачівська ОТГ
Місце | Імя | Команда,клуб | Час | Відставання |
---|
Місце | Імя | Команда,клуб | Час | Відставання |
---|---|---|---|---|
Оришко Олександр | Ч,Ж-А | MP |
ПК
Місце | Імя | Команда,клуб | Час | Відставання |
---|---|---|---|---|
1 | Петрочук Дмитро | Ч,Ж-А | 30:47 | ЛІДЕР |
2 | Войтович Ірина | Ч,Ж-А | 34:49 | + 4:02 |
3 | Волинець Ярослав | Ч,Ж-А | 36:56 | + 6:09 |
4 | Мелимука Вікторія | Ч,Ж-А | 56:40 | +25:53 |
5 | Бурда Інга | Ч,Ж-А | 57:18 | +26:31 |
6 | Трофимчук Василь | Ч,Ж-А | 1:00:16 | +29:29 |
Оришко Олександр | Ч-16 | DNF | ||
Єрко Андрій | Ч,Ж-А | MP | ||
Тищук Іван | Ч,Ж-А | MP |