Результат: Парк тур ЕТАП 4
Дата змагань: 09.04.2021
Учасників: 149
Команд: 46
ЛФСО
Місце | Імя | Команда,клуб | Час | Відставання |
---|---|---|---|---|
1 | Карпюк Матвій | Ч-14 | 12:03 | ЛІДЕР |
1 | Спасовський Ігор | Ч-35 | 10:46 | ЛІДЕР |
2 | Гупало Ольга | Ж-21 | 11:39 | + 0:18 |
2 | Федчук Інна | Ж-35 | 12:38 | + 0:33 |
2 | Карпюк Остап | Ч-16 | 12:45 | + 0:44 |
2 | Петрочук Дмитро | Ч-35 | 11:32 | + 0:46 |
3 | Бурлак Оксана | Ж-35 | 12:48 | + 0:43 |
4 | Гонтар Лідія | Ж-21 | 14:35 | + 3:14 |
4 | Карпюк Ігор | Ч-35 | 13:19 | + 2:33 |
Орієнт
Місце | Імя | Команда,клуб | Час | Відставання |
---|
Боратинська ОТГ
Місце | Імя | Команда,клуб | Час | Відставання |
---|---|---|---|---|
Патута Максим | Ч-21 | MP |
ВНУ
Місце | Імя | Команда,клуб | Час | Відставання |
---|---|---|---|---|
2 | Шадура Роман | Ч-21 | 13:49 | + 1:21 |
Верес
Місце | Імя | Команда,клуб | Час | Відставання |
---|---|---|---|---|
1 | Скиданюк Влад | Ч-10 | 6:15 | ЛІДЕР |
2 | Калинович Даніела | Ж-14 | 11:31 | + 0:24 |
3 | Серединська Інна | Ж-10 | 6:14 | + 0:56 |
7 | Петрук Максим | Ч-16 | 28:36 | +16:35 |
8 | Гнатюк Платон | Ч-12 | 5:55 | + 2:02 |
9 | Остапчук Назар | Ч-16 | 35:11 | +23:10 |
10 | Катрушин Максим | Ч-12 | 7:12 | + 3:19 |
11 | Чигир Артем | Ч-12 | 7:26 | + 3:33 |
11 | Скиданюк Ілля | Ч-14 | 26:00 | +13:57 |
13 | Крючко Олександр | Ч-12 | 8:04 | + 4:11 |
Масюкевич Анна | Ж-16 | MP | ||
Неретін Валерій | Ч-12 | MP |
НУХТ
Місце | Імя | Команда,клуб | Час | Відставання |
---|
ЛПК
Місце | Імя | Команда,клуб | Час | Відставання |
---|
Сокіл
Місце | Імя | Команда,клуб | Час | Відставання |
---|---|---|---|---|
2 | Паскевич Христина | Ж-10 | 5:27 | + 0:09 |
4 | Пугінець Максим | Ч-14 | 14:19 | + 2:16 |
5 | Котловенко Захар | Ч-14 | 15:18 | + 3:15 |
6 | Паскевич Лілія | Ж-14 | 15:34 | + 4:27 |
Гаразджа
Місце | Імя | Команда,клуб | Час | Відставання |
---|---|---|---|---|
1 | Гушинець Василь | Ч-12 | 3:53 | ЛІДЕР |
2 | Качковський Владислав | Ч-14 | 12:13 | + 0:10 |
3 | Януль Тарас | Ч-14 | 12:14 | + 0:11 |
6 | Симонович Давид | Ч-14 | 16:14 | + 4:11 |
СРП
Місце | Імя | Команда,клуб | Час | Відставання |
---|
Ківерці
Місце | Імя | Команда,клуб | Час | Відставання |
---|---|---|---|---|
4 | Прокопчук Олеся | Ж-16 | 20:07 | + 7:52 |
5 | Крапівін Микола | Ч-21 | 20:19 | + 7:51 |
7 | Шиптарський Дмитро | Ч-10 | 11:13 | + 4:58 |
8 | Дембіцький Ілля | Ч-14 | 20:40 | + 8:37 |
12 | Гаврилюк Василина | Ж-10 | 28:02 | +22:44 |
13 | Лавришик Аня | Ж-10 | 29:56 | +24:38 |
22 | Касьян Тимофій | Ч-12 | 21:40 | +17:47 |
Радецька Ангеліна | Ж-16 | MP | ||
Друкачук Віталік | Ч-10 | MP | ||
Гулькевич Ілля | Ч-16 | MP |
БОРАТИН
Місце | Імя | Команда,клуб | Час | Відставання |
---|---|---|---|---|
1 | Черняк Юрій | Ч-16 | 12:01 | ЛІДЕР |
9 | Москалюк Олександра | Ж-10 | 17:06 | +11:48 |
11 | Кусевич Катя | Ж-10 | 18:03 | +12:45 |
Промінь
Місце | Імя | Команда,клуб | Час | Відставання |
---|---|---|---|---|
1 | Мазурчук Віра | Ж-12 | 5:30 | ЛІДЕР |
3 | Савонік Тимофій | Ч-10 | 7:42 | + 1:27 |
4 | Володимир Казаков | Ч-21 | 15:05 | + 2:37 |
5 | Казаков Артем | Ч-10 | 9:13 | + 2:58 |
5 | Харчук Дмитро | Ч-12 | 5:01 | + 1:08 |
7 | Степчук Лілія | Ж-10 | 14:34 | + 9:16 |
10 | Стричинець Іван | Ч-14 | 22:59 | +10:56 |
11 | Степчук Давид | Ч-12 | 7:26 | + 3:33 |
14 | Повідзіон Вова | Ч-12 | 8:30 | + 4:37 |
Бокова Анна | Ж-12 | MP |
Гп
Місце | Імя | Команда,клуб | Час | Відставання |
---|
Оріент
Місце | Імя | Команда,клуб | Час | Відставання |
---|---|---|---|---|
2 | Володимир Гуцаленко | Ч-50 | 25:16 | + 5:22 |
Foxhunters
Місце | Імя | Команда,клуб | Час | Відставання |
---|---|---|---|---|
3 | Запорожець Сергій | Ч-35 | 13:06 | + 2:20 |
5 | Шкідина Яна | Ж-21 | 26:39 | +15:18 |
Моноліт
Місце | Імя | Команда,клуб | Час | Відставання |
---|
Лище
Місце | Імя | Команда,клуб | Час | Відставання |
---|---|---|---|---|
2 | Козачук Максим | Ч-12 | 4:21 | + 0:28 |
3 | Прадун Іванна | Ж-12 | 7:06 | + 1:36 |
3 | Прадун Денис | Ч-10 | 7:42 | + 1:27 |
6 | Іванчук Максим | Ч-12 | 5:07 | + 1:14 |
10 | Козюк Емма | Ж-10 | 17:43 | +12:25 |
16 | Луговський Давид | Ч-12 | 10:42 | + 6:49 |
17 | Козюк Любомир | Ч-12 | 12:23 | + 8:30 |
20 | Каган Віталій | Ч-12 | 14:15 | +10:22 |
Козачук Влад | Ч-14 | MP |
м.Ківерці
Місце | Імя | Команда,клуб | Час | Відставання |
---|---|---|---|---|
11 | Гученко Рамір | Ч-10 | 14:00 | + 7:45 |
ЗОШ №22
Місце | Імя | Команда,клуб | Час | Відставання |
---|
ОЗО"ЗЗСО І-ІІІ ст. №4 м. Ківерці"
Місце | Імя | Команда,клуб | Час | Відставання |
---|
Кобра
Місце | Імя | Команда,клуб | Час | Відставання |
---|---|---|---|---|
1 | Мелимука Вікторія | Ж-35 | 12:05 | ЛІДЕР |
3 | Антонюк Максим | Ч-21 | 14:47 | + 2:19 |
Нет клуба
Місце | Імя | Команда,клуб | Час | Відставання |
---|---|---|---|---|
1 | Шкідина Артур | Ч-21 | 12:28 | ЛІДЕР |
1 | Бортник В | Ч-50 | 19:54 | ЛІДЕР |
3 | Іщук Вікторія | Ж-14 | 12:11 | + 1:04 |
3 | Доценко Катя | Ж-21 | 13:33 | + 2:12 |
5 | Пасічник Андрій | Ч-35 | 14:26 | + 3:40 |
6 | Казакова Дарина | Ж-12 | 9:18 | + 3:48 |
ліцей #3
Місце | Імя | Команда,клуб | Час | Відставання |
---|---|---|---|---|
3 | Грушецька Валерія | Ж-16 | 14:00 | + 1:45 |
Гімназія 14
Місце | Імя | Команда,клуб | Час | Відставання |
---|---|---|---|---|
2 | Джуплій Богдана | Ж-12 | 6:10 | + 0:40 |
2 | Ярошевич Анна | Ж-16 | 13:33 | + 1:18 |
4 | Кравчук Яна | Ж-12 | 7:34 | + 2:04 |
4 | Шум Богдан | Ч-16 | 21:13 | + 9:12 |
5 | Федчук Іван | Ч-16 | 23:18 | +11:17 |
6 | Андреєв Владислав | Ч-16 | 26:36 | +14:35 |
8 | Цеслів Анна | Ж-12 | 10:02 | + 4:32 |
8 | Сичук Аліна | Ж-14 | 17:01 | + 5:54 |
9 | Томчук Ірина | Ж-12 | 10:43 | + 5:13 |
10 | Собчук Софія | Ж-12 | 12:47 | + 7:17 |
12 | Зотова Валерія | Ж-12 | 17:26 | +11:56 |
Курінна Анна | Ж-12 | MP |
OC Wolf
Місце | Імя | Команда,клуб | Час | Відставання |
---|---|---|---|---|
1 | Степанюк Яна | Ж-14 | 11:07 | ЛІДЕР |
1 | Ремба Єва | Ж-16 | 12:15 | ЛІДЕР |
3 | Новосад Ілля | Ч-16 | 15:48 | + 3:47 |
4 | Мороз Анна | Ж-14 | 13:33 | + 2:26 |
5 | Тищенко Софія | Ж-14 | 15:24 | + 4:17 |
8 | Мороз Артем | Ч-10 | 12:19 | + 6:04 |
9 | Макота Юлія | Ж-14 | 17:09 | + 6:02 |
Бортнік Анастасія | Ж-14 | MP | ||
Пестракович Ілля | Ч-14 | MP | ||
Бенько Євген | Ч-16 | MP | ||
Шевчук Іван | Ч-16 | MP |
Лфсо
Місце | Імя | Команда,клуб | Час | Відставання |
---|
верес
Місце | Імя | Команда,клуб | Час | Відставання |
---|
ЗОШ #2
Місце | Імя | Команда,клуб | Час | Відставання |
---|
Зайці
Місце | Імя | Команда,клуб | Час | Відставання |
---|---|---|---|---|
2 | Шолотюк Девід | Ч-10 | 6:30 | + 0:15 |
3 | Ривачук Адам | Ч-12 | 4:26 | + 0:33 |
4 | Глина Яна | Ж-10 | 9:49 | + 4:31 |
5 | Орешко Катя | Ж-10 | 12:10 | + 6:52 |
5 | Гриневич Катерина | Ж-16 | 34:28 | +22:13 |
6 | Ривачук Олександра | Ж-10 | 14:33 | + 9:15 |
6 | Гончаров Максим | Ч-10 | 9:24 | + 3:09 |
7 | Надворська Катерина | Ж-12 | 9:27 | + 3:57 |
7 | Шевчук Маргарита | Ж-14 | 15:56 | + 4:49 |
8 | Ульяницька Мілана | Ж-10 | 16:18 | +11:00 |
9 | Мазурок Денис | Ч-12 | 5:59 | + 2:06 |
9 | Лавренчук Назар | Ч-14 | 20:45 | + 8:42 |
11 | Денисюк Єва | Ж-12 | 12:52 | + 7:22 |
12 | Стеблевець Олександр | Ч-10 | 38:55 | +32:40 |
15 | Рожков Любомир | Ч-12 | 9:43 | + 5:50 |
17 | Гладь Юлія | Ж-14 | 39:43 | +28:36 |
19 | ЗалізнюкБогдан | Ч-12 | 13:50 | + 9:57 |
21 | Сопронюк Ярослав | Ч-12 | 17:50 | +13:57 |
Ривачук Матвій | Ч-12 | MP |
Зубри
Місце | Імя | Команда,клуб | Час | Відставання |
---|
Павло
Місце | Імя | Команда,клуб | Час | Відставання |
---|
ГП
Місце | Імя | Команда,клуб | Час | Відставання |
---|
Муравище
Місце | Імя | Команда,клуб | Час | Відставання |
---|---|---|---|---|
7 | Гребень Іван | Ч-14 | 18:13 | + 6:10 |
8 | Колеша Вадим | Ч-16 | 29:00 | +16:59 |
10 | Мосійчук Оксана | Ж-14 | 20:21 | + 9:14 |
12 | Шишолік Ірина | Ж-14 | 23:32 | +12:25 |
13 | Алексюк Надія | Ж-14 | 24:18 | +13:11 |
Костечко Христина | Ж-14 | MP | ||
Радчук Максим | Ч-16 | MP |
Club
Місце | Імя | Команда,клуб | Час | Відставання |
---|
Вовки
Місце | Імя | Команда,клуб | Час | Відставання |
---|---|---|---|---|
1 | Войтович Василина | Ж-10 | 5:18 | ЛІДЕР |
1 | Войтович Ірина | Ж-21 | 11:21 | ЛІДЕР |
Жабка
Місце | Імя | Команда,клуб | Час | Відставання |
---|---|---|---|---|
9 | Лапчук Гріша | Ч-10 | 12:47 | + 6:32 |
12 | Охоцький Назар | Ч-14 | 26:12 | +14:09 |
Seventeems
Місце | Імя | Команда,клуб | Час | Відставання |
---|---|---|---|---|
4 | Еслюк Олександр | Ч-12 | 4:43 | + 0:50 |
10 | Воробей Констянтин | Ч-10 | 13:45 | + 7:30 |
18 | Романенко Богдан | Ч-12 | 13:30 | + 9:37 |
Дзюмка Флавіан | Ч-10 | MP |
Ліцей 3
Місце | Імя | Команда,клуб | Час | Відставання |
---|
ЛФСо
Місце | Імя | Команда,клуб | Час | Відставання |
---|
ЛеоТІм
Місце | Імя | Команда,клуб | Час | Відставання |
---|
ЦДЮТ Муравище
Місце | Імя | Команда,клуб | Час | Відставання |
---|---|---|---|---|
13 | Гонтар Влад | Ч-14 | 26:56 | +14:53 |
14 | Бесарабчук Дмитро | Ч-14 | 30:17 | +18:14 |
Волинці
Місце | Імя | Команда,клуб | Час | Відставання |
---|
Команда
Місце | Імя | Команда,клуб | Час | Відставання |
---|
ЗОШ 25
Місце | Імя | Команда,клуб | Час | Відставання |
---|---|---|---|---|
11 | Сава Юлія | Ж-14 | 22:35 | +11:28 |
14 | Грек Настя | Ж-14 | 25:50 | +14:43 |
15 | Семенюк Вероніка | Ж-14 | 34:51 | +23:44 |
15 | Поліщук Олег | Ч-14 | 30:56 | +18:53 |
Мацко Богдана | Ж-14 | MP | ||
Філіпович Ольга | Ж-14 | MP | ||
Махновець Богдан | Ч-16 | MP |
ЗОШ21
Місце | Імя | Команда,клуб | Час | Відставання |
---|---|---|---|---|
7 | Хабаль Максим | Ч-12 | 5:26 | + 1:33 |
Карпюк Лілія | Ж-35 | MP | ||
Михальчук Дмитро | Ч-14 | MP |