Чемпіонат України, Всеукраїнські змагання присвячені 60-ти річчю спортивного орієнтування в Україні Спліти Коротка дистанція

# Імя Результат 52 53 49 46 47 51 100 Фініш Результат Імя
1
Данькова, Інна
Харк., КСО О-Компас
17:02
ЛІДЕР
1:55 (1)
1:55(1)
3:49 (1)
1:54(1)
6:21 (1)
2:32(2)
9:29 (1)
3:08(1)
12:59 (1)
3:30(2)
15:00 (1)
2:01(8)
16:34 (1)
1:34(22)
17:02
0:28
17:02
ЛІДЕР
Данькова, Інна
Харк., КСО О-Компас
2
Ковальова, Анна
Київська, Kyiv Region
18:36
+ 1:34
2:26 (3)
2:26(3)
4:41 (2)
2:15(2)
8:02 (5)
3:21(7)
11:29 (2)
3:27(2)
14:59 (2)
3:30(2)
16:43 (2)
1:44(2)
18:03 (2)
1:20(4)
18:36
0:33
18:36
+ 1:34
Ковальова, Анна
Київська, Kyiv Region
3
Плібанська, Наталія
Ів.-Франк., Азимут
20:09
+ 3:07
2:38 (9)
2:38(9)
5:01 (5)
2:23(3)
7:45 (3)
2:44(4)
12:17 (4)
4:32(8)
16:03 (3)
3:46(7)
18:10 (3)
2:07(13)
19:32 (3)
1:22(6)
20:09
0:37
20:09
+ 3:07
Плібанська, Наталія
Ів.-Франк., Азимут
4
Бідненко, Поліна
Черкаська, КДЮСШ
21:13
+ 4:11
3:40 (20)
3:40(20)
6:04 (11)
2:24(4)
8:33 (6)
2:29(1)
13:23 (6)
4:50(10)
17:03 (4)
3:40(5)
19:15 (4)
2:12(17)
20:36 (4)
1:21(5)
21:13
0:37
21:13
+ 4:11
Бідненко, Поліна
Черкаська, КДЮСШ
5
Бортник, Антоніна
Миколаївська, ВРДЮС
22:46
+ 5:44
2:33 (5)
2:33(5)
5:20 (7)
2:47(13)
8:48 (7)
3:28(12)
13:06 (5)
4:18(5)
18:21 (5)
5:15(21)
20:26 (5)
2:05(11)
22:15 (5)
1:49(29)
22:46
0:31
22:46
+ 5:44
Бортник, Антоніна
Миколаївська, ВРДЮС
6
Полубенцева, Дарья
Київська, Kyiv Region
25:58
+ 8:56
2:17 (2)
2:17(2)
4:46 (3)
2:29(6)
7:21 (2)
2:35(3)
11:35 (3)
4:14(4)
21:08 (6)
9:33(34)
24:05 (7)
2:57(31)
25:21 (6)
1:16(2)
25:58
0:37
25:58
+ 8:56
Полубенцева, Дарья
Київська, Kyiv Region
7
Тирін, Катерина
Чернів., КСО GRAND
26:02
+ 9:00
3:02 (11)
3:02(11)
5:50 (10)
2:48(14)
9:58 (9)
4:08(19)
17:09 (8)
7:11(14)
21:20 (7)
4:11(14)
23:54 (6)
2:34(25)
25:26 (7)
1:32(18)
26:02
0:36
26:02
+ 9:00
Тирін, Катерина
Чернів., КСО GRAND
8
Дуда, Уляна
м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця
27:04
+10:02
4:14 (26)
4:14(26)
7:48 (18)
3:34(23)
13:44 (18)
5:56(29)
18:09 (11)
4:25(6)
22:47 (8)
4:38(19)
24:58 (8)
2:11(16)
26:31 (8)
1:33(20)
27:04
0:33
27:04
+10:02
Дуда, Уляна
м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця
9
Долинка, Марта
Ів.-Франк., Азимут
27:42
+10:40
2:30 (4)
2:30(4)
4:57 (4)
2:27(5)
10:13 (10)
5:16(26)
19:54 (12)
9:41(23)
23:56 (10)
4:02(12)
25:59 (9)
2:03(9)
27:07 (9)
1:08(1)
27:42
0:35
27:42
+10:40
Долинка, Марта
Ів.-Франк., Азимут
10
Каблак, Анастасія
Ів.-Франк., Азимут
28:41
+11:39
3:03 (13)
3:03(13)
6:15 (12)
3:12(19)
10:15 (11)
4:00(16)
20:47 (13)
10:32(25)
25:04 (11)
4:17(15)
26:43 (11)
1:39(1)
28:05 (10)
1:22(6)
28:41
0:36
28:41
+11:39
Каблак, Анастасія
Ів.-Франк., Азимут
11
Кулінська, Габріела
м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця
29:19
+12:17
2:33 (5)
2:33(5)
10:58 (25)
8:25(30)
15:12 (20)
4:14(20)
21:09 (14)
5:57(11)
25:18 (12)
4:09(13)
27:16 (12)
1:58(6)
28:45 (11)
1:29(14)
29:19
0:34
29:19
+12:17
Кулінська, Габріела
м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця
12
Воробйова, Поліна
Дніпроп., КСО МАЙСТЕР
30:20
+13:18
2:33 (5)
2:33(5)
5:05 (6)
2:32(8)
7:55 (4)
2:50(5)
22:47 (16)
14:52(32)
26:11 (14)
3:24(1)
28:09 (13)
1:58(6)
29:42 (12)
1:33(20)
30:20
0:38
30:20
+13:18
Воробйова, Поліна
Дніпроп., КСО МАЙСТЕР
13
Войтович, Василина
Волинська, Вовки
31:35
+14:33
3:02 (11)
3:02(11)
5:45 (8)
2:43(11)
9:05 (8)
3:20(6)
13:48 (7)
4:43(9)
27:29 (15)
13:41(35)
29:33 (14)
2:04(10)
31:00 (13)
1:27(13)
31:35
0:35
31:35
+14:33
Войтович, Василина
Волинська, Вовки
14
Федоренко, Марія
Полт., ДЮКСОТ Валтекс
32:22
+15:20
3:35 (18)
3:35(18)
6:18 (13)
2:43(11)
11:15 (13)
4:57(23)
17:15 (9)
6:00(13)
23:13 (9)
5:58(27)
26:13 (10)
3:00(33)
31:42 (14)
5:29(38)
32:22
0:40
32:22
+15:20
Федоренко, Марія
Полт., ДЮКСОТ Валтекс
15
Пецка, Софія
Закарп., КСО Максимум
32:35
+15:33
3:44 (21)
3:44(21)
7:13 (16)
3:29(22)
12:15 (15)
5:02(24)
24:04 (17)
11:49(27)
27:53 (16)
3:49(8)
30:27 (15)
2:34(25)
31:57 (15)
1:30(15)
32:35
0:38
32:35
+15:33
Пецка, Софія
Закарп., КСО Максимум
16
Гордієнко, Ольга
Дніпроп., КСО МАЙСТЕР
33:43
+16:41
3:11 (15)
3:11(15)
9:43 (23)
6:32(29)
13:38 (17)
3:55(15)
21:51 (15)
8:13(20)
25:32 (13)
3:41(6)
31:05 (16)
5:33(39)
32:56 (16)
1:51(31)
33:43
0:47
33:43
+16:41
Гордієнко, Ольга
Дніпроп., КСО МАЙСТЕР
17
Бубряк, Софія
Закарп., ПАДІЮН SOB
34:22
+17:20
4:04 (25)
4:04(25)
7:32 (17)
3:28(21)
11:58 (14)
4:26(21)
25:58 (19)
14:00(29)
30:21 (17)
4:23(17)
32:09 (17)
1:48(4)
33:34 (17)
1:25(10)
34:22
0:48
34:22
+17:20
Бубряк, Софія
Закарп., ПАДІЮН SOB
18
Глина, Яна
Волинська, Боратин
35:25
+18:23
7:06 (35)
7:06(35)
9:40 (22)
2:34(9)
13:07 (16)
3:27(11)
17:37 (10)
4:30(7)
31:24 (19)
13:47(36)
33:30 (18)
2:06(12)
34:56 (18)
1:26(12)
35:25
0:29
35:25
+18:23
Глина, Яна
Волинська, Боратин
19
Полицька, Олеся
Ів.-Франк., Азимут
35:58
+18:56
13:14 (39)
13:14(39)
15:45 (30)
2:31(7)
19:31 (27)
3:46(13)
27:14 (21)
7:43(17)
31:39 (20)
4:25(18)
33:47 (19)
2:08(15)
35:19 (19)
1:32(18)
35:58
0:39
35:58
+18:56
Полицька, Олеся
Ів.-Франк., Азимут
20
Грінько, Уляна
м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця
36:37
+19:35
3:47 (22)
3:47(22)
13:48 (28)
10:01(31)
17:51 (24)
4:03(17)
28:12 (23)
10:21(24)
32:01 (21)
3:49(8)
34:26 (20)
2:25(22)
36:02 (20)
1:36(23)
36:37
0:35
36:37
+19:35
Грінько, Уляна
м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця
21
Сухоносова, Евеліна
м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця
37:34
+20:32
7:11 (36)
7:11(36)
17:23 (31)
10:12(32)
21:17 (30)
3:54(14)
27:15 (22)
5:58(12)
32:34 (22)
5:19(24)
35:13 (22)
2:39(28)
36:55 (21)
1:42(25)
37:34
0:39
37:34
+20:32
Сухоносова, Евеліна
м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця
22
Жук, Поліна
Черкаська, КДЮСШ
37:44
+20:42
9:01 (37)
9:01(37)
11:49 (27)
2:48(14)
15:13 (21)
3:24(8)
29:25 (26)
14:12(30)
33:20 (23)
3:55(10)
35:45 (23)
2:25(22)
37:09 (23)
1:24(8)
37:44
0:35
37:44
+20:42
Жук, Поліна
Черкаська, КДЮСШ
23
Ратуш, Катерина
Миколаївська, Олімп
37:44
+20:42
3:32 (17)
3:32(17)
6:30 (14)
2:58(16)
16:12 (22)
9:42(35)
24:04 (17)
7:52(19)
31:04 (18)
7:00(29)
34:45 (21)
3:41(36)
37:06 (22)
2:21(36)
37:44
0:38
37:44
+20:42
Ратуш, Катерина
Миколаївська, Олімп
24
Косенко, Єлизавета
Черкаська, КДЮСШ
38:29
+21:27
3:36 (19)
3:36(19)
6:37 (15)
3:01(17)
22:00 (31)
15:23(39)
29:11 (25)
7:11(14)
33:32 (24)
4:21(16)
36:11 (24)
2:39(28)
37:41 (24)
1:30(15)
38:29
0:48
38:29
+21:27
Косенко, Єлизавета
Черкаська, КДЮСШ
25
Павлюк, Віталіна
Ів.-Франк., Азимут
40:37
+23:35
5:36 (31)
5:36(31)
8:47 (20)
3:11(18)
18:35 (25)
9:48(36)
26:18 (20)
7:43(17)
33:57 (25)
7:39(32)
36:56 (25)
2:59(32)
39:21 (25)
2:25(37)
40:37
1:16
40:37
+23:35
Павлюк, Віталіна
Ів.-Франк., Азимут
26
Борова, Катерина
Вінницька, ГрОТ - Гранів
42:41
+25:39
3:11 (15)
3:11(15)
5:47 (9)
2:36(10)
10:29 (12)
4:42(22)
32:24 (27)
21:55(33)
38:13 (27)
5:49(26)
40:41 (27)
2:28(24)
42:06 (27)
1:25(10)
42:41
0:35
42:41
+25:39
Борова, Катерина
Вінницька, ГрОТ - Гранів
27
Бабарикіна, Кіра
Полт., ДЮКСОТ Валтекс
43:31
+26:29
10:41 (38)
10:41(38)
28:14 (37)
17:33(35)
32:20 (36)
4:06(18)
36:17 (28)
3:57(3)
39:50 (29)
3:33(4)
41:35 (28)
1:45(3)
42:59 (28)
1:24(8)
43:31
0:32
43:31
+26:29
Бабарикіна, Кіра
Полт., ДЮКСОТ Валтекс
28
Глодьянова, Анна
Чернів., КСО GRAND
46:54
+29:52
3:06 (14)
3:06(14)
23:54 (35)
20:48(37)
29:48 (34)
5:54(28)
37:03 (29)
7:15(16)
42:18 (30)
5:15(21)
44:38 (30)
2:20(19)
46:16 (30)
1:38(24)
46:54
0:38
46:54
+29:52
Глодьянова, Анна
Чернів., КСО GRAND
29
Дегтярьова, Ксенія
Харківська
49:25
+32:23
3:49 (23)
3:49(23)
22:46 (34)
18:57(36)
29:24 (33)
6:38(30)
38:51 (30)
9:27(21)
44:07 (31)
5:16(23)
46:48 (31)
2:41(30)
48:30 (31)
1:42(25)
49:25
0:55
49:25
+32:23
Дегтярьова, Ксенія
Харківська
30
Тюлікова, Вікторія
м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця
49:58
+32:56
4:56 (28)
4:56(28)
8:43 (19)
3:47(24)
13:52 (19)
5:09(25)
39:52 (32)
26:00(37)
44:49 (32)
4:57(20)
47:03 (32)
2:14(18)
48:58 (32)
1:55(32)
49:58
1:00
49:58
+32:56
Тюлікова, Вікторія
м.Київ, КДЮСШ Пуща-Водиця
31
Дранчак, Катерина
Закарп., ПАДІЮН SOB
52:46
+35:44
3:59 (24)
3:59(24)
9:53 (24)
5:54(28)
24:20 (32)
14:27(38)
38:53 (31)
14:33(31)
47:46 (33)
8:53(33)
50:09 (33)
2:23(21)
51:56 (33)
1:47(28)
52:46
0:50
52:46
+35:44
Дранчак, Катерина
Закарп., ПАДІЮН SOB
32
Кенийз, Юлія
Закарп., КСО Максимум
1:07:35
+50:33
16:56 (41)
16:56(41)
22:24 (33)
5:28(27)
31:06 (35)
8:42(32)
53:46 (33)
22:40(34)
1:00:53 (35)
7:07(31)
1:05:09 (35)
4:16(38)
1:06:58 (34)
1:49(29)
1:07:35
0:37
1:07:35
+50:33
Кенийз, Юлія
Закарп., КСО Максимум
33
Пасічник, Ольга
Черкаська, КДЮСШ
1:09:59
+52:57
19:00 (42)
19:00(42)
24:26 (36)
5:26(26)
33:12 (37)
8:46(33)
56:02 (34)
22:50(35)
1:02:55 (36)
6:53(28)
1:07:07 (36)
4:12(37)
1:09:04 (35)
1:57(34)
1:09:59
0:55
1:09:59
+52:57
Пасічник, Ольга
Черкаська, КДЮСШ
34
Сягаєва, Сабіна
Миколаївська, Олімп
1:11:26
+54:24
6:44 (34)
6:44(34)
44:48 (38)
38:04(38)
51:26 (39)
6:38(30)
1:00:53 (35)
9:27(21)
1:06:12 (37)
5:19(24)
1:08:47 (37)
2:35(27)
1:10:31 (36)
1:44(27)
1:11:26
0:55
1:11:26
+54:24
Сягаєва, Сабіна
Миколаївська, Олімп
35
Серединська, Інна
Волинська, ЦНПВТК
1:16:34
+59:32
2:35 (8)
2:35(8)
48:45 (39)
46:10(39)
57:39 (40)
8:54(34)
1:08:13 (37)
10:34(26)
1:12:10 (39)
3:57(11)
1:14:17 (39)
2:07(13)
1:15:48 (38)
1:31(17)
1:16:34
0:46
1:16:34
+59:32
Серединська, Інна
Волинська, ЦНПВТК
MP
Стрельнікова, Юліанна
Закарп., КСО Максимум
MP
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
29:43
0:00
MP
Стрельнікова, Юліанна
Закарп., КСО Максимум
MP
Парахневич, Євангеліна
Чернів., КСО GRAND
MP
2:41 (10)
2:41(10)
15:35 (29)
12:54(33)
19:00 (26)
3:25(9)
0 (0)
0(0)
37:30 (26)
18:30(37)
39:24 (26)
1:54(5)
40:40 (26)
1:16(2)
41:22
0:42
MP
Парахневич, Євангеліна
Чернів., КСО GRAND
MP
Кожухарь, Ганна
Миколаївська, Олімп
MP
4:43 (27)
4:43(27)
17:37 (32)
12:54(33)
21:02 (29)
3:25(9)
0 (0)
0(0)
39:42 (28)
18:40(38)
42:04 (29)
2:22(20)
44:20 (29)
2:16(35)
45:03
0:43
MP
Кожухарь, Ганна
Миколаївська, Олімп
MP
Гаврилець, Ольга
Закарп., КСО Максимум
MP
13:30 (40)
13:30(40)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
48:17
34:47
MP
Гаврилець, Ольга
Закарп., КСО Максимум
MP
Іванченко, Марія
Черкаська, КДЮСШ
MP
5:53 (32)
5:53(32)
11:02 (26)
5:09(25)
16:29 (23)
5:27(27)
28:50 (24)
12:21(28)
53:11 (34)
24:21(39)
56:12 (34)
3:01(34)
0 (0)
0(0)
58:19
47:17
MP
Іванченко, Марія
Черкаська, КДЮСШ
MP
Грабарчук, Аріна
Закарп., КСО Максимум
MP
5:57 (33)
5:57(33)
9:13 (21)
3:16(20)
20:15 (28)
11:02(37)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
1:08:18
59:05
MP
Грабарчук, Аріна
Закарп., КСО Максимум
MP
Лоя, Анна
Закарп., КСО Максимум
MP
5:26 (30)
5:26(30)
0 (0)
0(0)
39:09 (38)
33:43(40)
1:01:59 (36)
22:50(35)
1:09:04 (38)
7:05(30)
1:12:27 (38)
3:23(35)
1:14:23 (37)
1:56(33)
1:15:20
0:57
MP
Лоя, Анна
Закарп., КСО Максимум
DNF
Герц, Аріна
Закарп., КСО Максимум
DNF
5:17 (29)
5:17(29)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0:00
0:00
DNF
Герц, Аріна
Закарп., КСО Максимум
DQ
Бовсуновська, Мар’яна
Полт., ДЮКСОТ Валтекс
DQ
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0:00
0:00
DQ
Бовсуновська, Мар’яна
Полт., ДЮКСОТ Валтекс
DQ
Марченко, Дмитро
Полтавська, ДЮКСОТ Валтекс
DQ
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
2:27:22
2:22:05
DQ
Марченко, Дмитро
Полтавська, ДЮКСОТ Валтекс
DNS
Михайліна, Варвара
Закарп., КСО Максимум
DNS
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0:00
0:00
DNS
Михайліна, Варвара
Закарп., КСО Максимум
DNS
Ляхович, Анна
Закарп., ПАДІОН KOSMOSS
DNS
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0:00
0:00
DNS
Ляхович, Анна
Закарп., ПАДІОН KOSMOSS
DNS
Турега, Анастасія
Закарп., ПАДІОН KOSMOSS
DNS
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0:00
0:00
DNS
Турега, Анастасія
Закарп., ПАДІОН KOSMOSS
DNS
Шуваринська, Софія
Закарп., ПАДІЮН ПЛЮС
DNS
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0:00
0:00
DNS
Шуваринська, Софія
Закарп., ПАДІЮН ПЛЮС
DNS
Міхайліна, Варвара
Закарп., КСО Максимум
DNS
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0:00
0:00
DNS
Міхайліна, Варвара
Закарп., КСО Максимум
DNS
Лавна, Соломія
Закарп., КСО Максимум
DNS
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0:00
0:00
DNS
Лавна, Соломія
Закарп., КСО Максимум