Онлайн центр

Волинська осінь 2023 Спліти Taras Melnyk

# Імя Результат 46 32 39 40 33 100 Фініш Результат Імя
1
Кушнір Соломія
Маневицький ЦТДЮ
10:34
ЛІДЕР
2:49 (8)
2:49(8)
3:34 (7)
0:45(13)
4:48 (5)
1:14(4)
7:15 (3)
2:27(3)
9:53 (1)
2:38(3)
10:25 (1)
0:32(10)
10:34
0:09
10:34
ЛІДЕР
Кушнір Соломія
Маневицький ЦТДЮ
2
Смічик Дарина
Маневицький ЦТДЮ
12:21
+ 1:47
1:50 (3)
1:50(3)
2:30 (3)
0:40(9)
3:41 (1)
1:11(2)
7:09 (2)
3:28(12)
11:46 (5)
4:37(25)
12:13 (3)
0:27(3)
12:21
0:08
12:21
+ 1:47
Смічик Дарина
Маневицький ЦТДЮ
3
Гузь Діана
Старовижівський ЦДЮТ
12:25
+ 1:51
2:33 (6)
2:33(6)
3:29 (6)
0:56(18)
5:50 (7)
2:21(25)
8:24 (4)
2:34(6)
11:43 (4)
3:19(9)
12:15 (4)
0:32(10)
12:25
0:10
12:25
+ 1:51
Гузь Діана
Старовижівський ЦДЮТ
4
Римарчук Вероніка
Залізниця
12:37
+ 2:03
2:09 (4)
2:09(4)
3:13 (5)
1:04(21)
4:37 (4)
1:24(7)
9:44 (6)
5:07(31)
11:40 (3)
1:56(1)
12:24 (5)
0:44(26)
12:37
0:13
12:37
+ 2:03
Римарчук Вероніка
Залізниця
5
Гоцик Аліна
Ковель — ЦНПВТК
13:27
+ 2:53
3:56 (11)
3:56(11)
4:36 (9)
0:40(9)
5:49 (6)
1:13(3)
8:50 (5)
3:01(10)
12:46 (6)
3:56(13)
13:19 (6)
0:33(14)
13:27
0:08
13:27
+ 2:53
Гоцик Аліна
Ковель — ЦНПВТК
6
Мишенко Тетяна
ЦРТДЮ Колківської селищної ради
14:25
+ 3:51
3:08 (9)
3:08(9)
5:33 (10)
2:25(31)
7:53 (10)
2:20(24)
10:22 (7)
2:29(5)
13:42 (7)
3:20(10)
14:17 (7)
0:35(20)
14:25
0:08
14:25
+ 3:51
Мишенко Тетяна
ЦРТДЮ Колківської селищної ради
7
Потапенко Аня
Залізниця
15:19
+ 4:45
4:50 (16)
4:50(16)
5:40 (11)
0:50(15)
6:50 (8)
1:10(1)
11:39 (8)
4:49(29)
14:31 (8)
2:52(5)
15:05 (8)
0:34(19)
15:19
0:14
15:19
+ 4:45
Потапенко Аня
Залізниця
8
Щербачук Маргарита
Маневицький ЦТДЮ
16:14
+ 5:40
1:47 (1)
1:47(1)
2:27 (1)
0:40(9)
3:52 (2)
1:25(8)
13:03 (10)
9:11(40)
15:33 (9)
2:30(2)
16:06 (9)
0:33(14)
16:14
0:08
16:14
+ 5:40
Щербачук Маргарита
Маневицький ЦТДЮ
9
Старко Мілана
Маневицький ЦТДЮ
19:30
+ 8:56
4:10 (12)
4:10(12)
9:31 (22)
5:21(39)
11:18 (16)
1:47(15)
14:54 (13)
3:36(14)
18:54 (11)
4:00(15)
19:20 (10)
0:26(1)
19:30
0:10
19:30
+ 8:56
Старко Мілана
Маневицький ЦТДЮ
10
Винарська Інна
ЦРТДЮ Колківської селищної ради
21:44
+11:10
1:47 (1)
1:47(1)
2:39 (4)
0:52(17)
9:14 (11)
6:35(40)
12:42 (9)
3:28(12)
20:50 (12)
8:08(33)
21:36 (13)
0:46(30)
21:44
0:08
21:44
+11:10
Винарська Інна
ЦРТДЮ Колківської селищної ради
11
Трофимчук Анна
Станція юних туристів Камінь-Каширської МР
22:11
+11:37
8:03 (22)
8:03(22)
8:50 (19)
0:47(14)
10:32 (14)
1:42(11)
14:36 (12)
4:04(22)
21:36 (14)
7:00(32)
22:02 (14)
0:26(1)
22:11
0:09
22:11
+11:37
Трофимчук Анна
Станція юних туристів Камінь-Каширської МР
12
Столярчук Ангеліна
Маневицький ЦТДЮ
22:14
+11:40
2:12 (5)
2:12(5)
3:56 (8)
1:44(27)
7:20 (9)
3:24(31)
17:50 (16)
10:30(41)
21:37 (15)
3:47(12)
22:04 (15)
0:27(3)
22:14
0:10
22:14
+11:40
Столярчук Ангеліна
Маневицький ЦТДЮ
13
Куприянчик Поліна
Маневицький ЦТДЮ
24:28
+13:54
11:24 (28)
11:24(28)
12:14 (25)
0:50(15)
15:25 (22)
3:11(29)
19:15 (19)
3:50(20)
23:43 (17)
4:28(21)
24:15 (17)
0:32(10)
24:28
0:13
24:28
+13:54
Куприянчик Поліна
Маневицький ЦТДЮ
14
Харчук Анна
ЦРТДЮ Колківської селищної ради
25:30
+14:56
12:29 (30)
12:29(30)
13:05 (26)
0:36(4)
16:27 (25)
3:22(30)
20:14 (20)
3:47(17)
24:44 (19)
4:30(22)
25:17 (18)
0:33(14)
25:30
0:13
25:30
+14:56
Харчук Анна
ЦРТДЮ Колківської селищної ради
15
Хомич Дарина
Рівненська ТГ
25:48
+15:14
3:36 (10)
3:36(10)
8:08 (17)
4:32(37)
13:27 (19)
5:19(35)
15:54 (14)
2:27(3)
24:39 (18)
8:45(37)
25:39 (19)
1:00(36)
25:48
0:09
25:48
+15:14
Хомич Дарина
Рівненська ТГ
16
Дзенік Поліна
Станція юних туристів Камінь-Каширської МР
27:55
+17:21
8:25 (24)
8:25(24)
18:04 (34)
9:39(42)
19:39 (28)
1:35(10)
22:28 (23)
2:49(9)
27:03 (20)
4:35(24)
27:46 (21)
0:43(25)
27:55
0:09
27:55
+17:21
Дзенік Поліна
Станція юних туристів Камінь-Каширської МР
17
Приходько Марія
ЗЗСО "Олениненська гімназія"
28:12
+17:38
6:27 (19)
6:27(19)
7:28 (16)
1:01(19)
9:38 (12)
2:10(23)
14:30 (11)
4:52(30)
27:31 (21)
13:01(44)
28:02 (22)
0:31(7)
28:12
0:10
28:12
+17:38
Приходько Марія
ЗЗСО "Олениненська гімназія"
18
Биковець Каріна
ЦРТДЮ Колківської селищної ради
28:29
+17:55
8:47 (25)
8:47(25)
9:25 (21)
0:38(6)
19:59 (30)
10:34(43)
23:48 (26)
3:49(18)
27:44 (22)
3:56(13)
28:19 (23)
0:35(20)
28:29
0:10
28:29
+17:55
Биковець Каріна
ЦРТДЮ Колківської селищної ради
19
Мімнуч Павліна
Залізниця
28:40
+18:06
5:59 (17)
5:59(17)
6:30 (14)
0:31(2)
10:51 (15)
4:21(33)
24:54 (27)
14:03(42)
27:58 (24)
3:04(7)
28:29 (24)
0:31(7)
28:40
0:11
28:40
+18:06
Мімнуч Павліна
Залізниця
20
Руднік Софія
Голобська ТГ
29:20
+18:46
6:19 (18)
6:19(18)
7:20 (15)
1:01(19)
10:12 (13)
2:52(28)
16:48 (15)
6:36(34)
27:52 (23)
11:04(42)
29:06 (25)
1:14(40)
29:20
0:14
29:20
+18:46
Руднік Софія
Голобська ТГ
21
Зінюк Анасія
Старовижівський ЦДЮТ
31:09
+20:35
18:25 (38)
18:25(38)
20:01 (37)
1:36(24)
21:24 (35)
1:23(6)
25:56 (29)
4:32(25)
30:20 (27)
4:24(19)
31:00 (27)
0:40(23)
31:09
0:09
31:09
+20:35
Зінюк Анасія
Старовижівський ЦДЮТ
22
Крупнік Оксана
Верес
32:01
+21:27
4:39 (14)
4:39(14)
9:16 (20)
4:37(38)
11:46 (18)
2:30(26)
20:38 (21)
8:52(39)
29:59 (26)
9:21(39)
31:40 (28)
1:41(43)
32:01
0:21
32:01
+21:27
Крупнік Оксана
Верес
23
Козел Ірина
Голобська ТГ
33:29
+22:55
14:31 (33)
14:31(33)
15:15 (30)
0:44(12)
21:28 (36)
6:13(38)
27:45 (32)
6:17(32)
32:18 (28)
4:33(23)
33:17 (29)
0:59(35)
33:29
0:12
33:29
+22:55
Козел Ірина
Голобська ТГ
24
Шмаровоз Марія
Верес
33:59
+23:25
13:32 (31)
13:32(31)
16:59 (31)
3:27(36)
21:19 (34)
4:20(32)
26:06 (30)
4:47(28)
32:36 (30)
6:30(29)
33:50 (30)
1:14(40)
33:59
0:09
33:59
+23:25
Шмаровоз Марія
Верес
25
Батюшкіна Олександра
Ковель — ЦНПВТК
35:12
+24:38
11:25 (29)
11:25(29)
14:00 (27)
2:35(33)
26:41 (38)
12:41(46)
30:30 (37)
3:49(18)
34:31 (32)
4:01(16)
35:02 (31)
0:31(7)
35:12
0:10
35:12
+24:38
Батюшкіна Олександра
Ковель — ЦНПВТК
26
Пастушок Надія
Голобська ТГ
35:16
+24:42
22:42 (41)
22:42(41)
24:05 (40)
1:23(23)
25:32 (37)
1:27(9)
30:11 (36)
4:39(27)
34:21 (31)
4:10(17)
35:05 (33)
0:44(26)
35:16
0:11
35:16
+24:42
Пастушок Надія
Голобська ТГ
27
Музичук Христина
Маневицький ЦТДЮ
37:08
+26:34
24:22 (42)
24:22(42)
25:59 (41)
1:37(25)
27:21 (40)
1:22(5)
31:55 (40)
4:34(26)
36:17 (34)
4:22(18)
36:59 (34)
0:42(24)
37:08
0:09
37:08
+26:34
Музичук Христина
Маневицький ЦТДЮ
28
Болейко Каріна
Верес
37:35
+27:01
15:11 (34)
15:11(34)
26:13 (42)
11:02(44)
28:11 (41)
1:58(16)
31:52 (39)
3:41(15)
36:34 (35)
4:42(26)
37:11 (35)
0:37(22)
37:35
0:24
37:35
+27:01
Болейко Каріна
Верес
29
Вєтрова Маргарита
Старовижівський ЦДЮТ
39:05
+28:31
17:18 (37)
17:18(37)
28:16 (44)
10:58(43)
30:15 (43)
1:59(17)
33:59 (42)
3:44(16)
38:26 (37)
4:27(20)
38:56 (36)
0:30(6)
39:05
0:09
39:05
+28:31
Вєтрова Маргарита
Старовижівський ЦДЮТ
30
Сидорчук Дарина
ЦРТДЮ Колківської селищної ради
39:15
+28:41
9:03 (26)
9:03(26)
9:35 (23)
0:32(3)
14:04 (20)
4:29(34)
29:06 (33)
15:02(44)
38:17 (36)
9:11(38)
39:02 (37)
0:45(28)
39:15
0:13
39:15
+28:41
Сидорчук Дарина
ЦРТДЮ Колківської селищної ради
31
Лисюк Анастасія
Ковельська СЮТур
39:42
+29:08
21:08 (39)
21:08(39)
21:46 (38)
0:38(6)
27:19 (39)
5:33(36)
29:58 (35)
2:39(8)
38:34 (38)
8:36(35)
39:30 (39)
0:56(34)
39:42
0:12
39:42
+29:08
Лисюк Анастасія
Ковельська СЮТур
32
Плужнікова Мілана
Голобська ТГ
40:47
+30:13
22:16 (40)
22:16(40)
22:54 (39)
0:38(6)
28:31 (42)
5:37(37)
31:05 (38)
2:34(6)
39:38 (39)
8:33(34)
40:38 (40)
1:00(36)
40:47
0:09
40:47
+30:13
Плужнікова Мілана
Голобська ТГ
33
Шевчук Софія
Рівненська ТГ
41:51
+31:17
7:34 (21)
7:34(21)
10:30 (24)
2:56(35)
17:01 (26)
6:31(39)
32:02 (41)
15:01(43)
40:43 (40)
8:41(36)
41:43 (41)
1:00(36)
41:51
0:08
41:51
+31:17
Шевчук Софія
Рівненська ТГ
34
Приходько Галина
ЗЗСО "Олениненська гімназія"
42:58
+32:24
16:21 (36)
16:21(36)
18:21 (36)
2:00(28)
20:07 (31)
1:46(14)
36:58 (44)
16:51(46)
41:50 (41)
4:52(27)
42:42 (43)
0:52(33)
42:58
0:16
42:58
+32:24
Приходько Галина
ЗЗСО "Олениненська гімназія"
35
Кислюк Анна
Ковель — ЦНПВТК
43:37
+33:03
16:06 (35)
16:06(35)
17:44 (32)
1:38(26)
19:52 (29)
2:08(22)
35:50 (43)
15:58(45)
42:37 (42)
6:47(30)
43:27 (44)
0:50(32)
43:37
0:10
43:37
+33:03
Кислюк Анна
Ковель — ЦНПВТК
36
Музичук Мирослава
Верес
53:42
+43:08
29:36 (44)
29:36(44)
31:49 (45)
2:13(29)
33:50 (44)
2:01(21)
41:57 (46)
8:07(37)
52:40 (43)
10:43(40)
53:25 (45)
0:45(28)
53:42
0:17
53:42
+43:08
Музичук Мирослава
Верес
37
Струк Катерина
Затурцівська с. р.
1:04:55
+54:21
40:46 (46)
40:46(46)
42:59 (46)
2:13(29)
44:59 (46)
2:00(19)
53:05 (47)
8:06(36)
1:03:52 (44)
10:47(41)
1:04:38 (47)
0:46(30)
1:04:55
0:17
1:04:55
+54:21
Струк Катерина
Затурцівська с. р.
MP
Афанасьєва Надія
Рівненська ТГ
MP
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
11:43 (17)
11:43(45)
0 (0)
0(0)
18:37 (10)
6:54(31)
19:56 (11)
1:19(42)
20:04
0:08
MP
Афанасьєва Надія
Рівненська ТГ
MP
Іванова Вікторія
Станція юних туристів Камінь-Каширської МР
MP
13:36 (32)
13:36(32)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
17:56 (18)
4:20(24)
20:57 (13)
3:01(6)
21:29 (12)
0:32(10)
21:40
0:11
MP
Іванова Вікторія
Станція юних туристів Камінь-Каширської МР
MP
Киричок Юлія
Голобська ТГ
MP
9:15 (27)
9:15(27)
14:41 (29)
5:26(40)
16:25 (24)
1:44(12)
20:39 (22)
4:14(23)
0 (0)
0(0)
26:07 (20)
5:28(45)
26:26
0:19
MP
Киричок Юлія
Голобська ТГ
MP
Лищук Анастасія
ЦРТДЮ Колківської селищної ради
MP
0 (0)
0(0)
17:59 (33)
17:59(46)
20:43 (33)
2:44(27)
23:09 (24)
2:26(1)
34:31 (32)
11:22(43)
35:04 (32)
0:33(14)
35:17
0:13
MP
Лищук Анастасія
ЦРТДЮ Колківської селищної ради
MP
Крамер Євгенія
Верес
MP
31:03 (45)
31:03(45)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
0 (0)
0(0)
39:10 (38)
8:07(46)
39:23
0:13
MP
Крамер Євгенія
Верес
MP
Бурда Софія
Старовижівський ЦДЮТ
MP
26:34 (43)
26:34(43)
27:11 (43)
0:37(5)
35:00 (45)
7:49(41)
39:00 (45)
4:00(21)
0 (0)
0(0)
42:22 (42)
3:22(44)
42:32
0:10
MP
Бурда Софія
Старовижівський ЦДЮТ
MP
Михалюк Алевтина
Верес
MP
7:15 (20)
7:15(20)
18:17 (35)
11:02(44)
20:17 (32)
2:00(19)
26:46 (31)
6:29(33)
0 (0)
0(0)
59:19 (46)
32:33(47)
59:36
0:17
MP
Михалюк Алевтина
Верес
MP
Чайковська Єва
Голобська ТГ
MP
4:47 (15)
4:47(15)
14:06 (28)
9:19(41)
16:05 (23)
1:59(17)
23:46 (25)
7:41(35)
0 (0)
0(0)
1:36:18 (48)
1:12:32(48)
1:36:33
0:15
MP
Чайковська Єва
Голобська ТГ
DQ
Ліфанчук Мирослава
Дубівська ОТГ
DQ
0 (0)
0(0)
2:27 (1)
2:27(32)
4:12 (3)
1:45(13)
6:38 (1)
2:26(1)
10:21 (2)
3:43(11)
11:22 (2)
1:01(39)
11:30
0:08
DQ
Ліфанчук Мирослава
Дубівська ОТГ
DQ
Cолопчук Злата
Дубівська ОТГ
DQ
2:45 (7)
2:45(7)
5:40 (11)
2:55(34)
14:31 (21)
8:51(42)
17:51 (17)
3:20(11)
23:32 (16)
5:41(28)
24:05 (16)
0:33(14)
24:13
0:08
DQ
Cолопчук Злата
Дубівська ОТГ
DQ
Сементух Вероніка
Дубівська ОТГ
DQ
4:36 (13)
4:36(13)
5:49 (13)
1:13(22)
17:17 (27)
11:28(44)
25:28 (28)
8:11(38)
28:40 (25)
3:12(8)
29:08 (26)
0:28(5)
29:19
0:11
DQ
Сементух Вероніка
Дубівська ОТГ
DQ
Нечипорук Аріадна
Дубівська ОТГ
DQ
8:06 (23)
8:06(23)
8:36 (18)
0:30(1)
0 (0)
0(0)
29:45 (34)
21:09(47)
32:32 (29)
2:47(4)
0 (0)
0(0)
33:17
25:11
DQ
Нечипорук Аріадна
Дубівська ОТГ