Реєстрація

Зареєстровані Пліч-о-пліч Ковельський р-н

Кінець пеєстрації: 26.04.2024 00:00:00 Зареєстровано учасників: 72. Команд: 7.
РЕЄСТРАЦІЮ ЗАКРИТО!!!
Сторінка змагань

Групи

Дівчата Дівчата| Хлопці|
Н.п.п Імя Народження Розряд Команда,клуб Тренер
1 Зінюк Анісія 2012-11-18 3-ю Старовижівський ліцей Оксенчук Тетяна
2 Гузь Діана 2012-11-12 3-ю Старовижівський ліцей Оксенчук Тетяна
3 Бурда Софія 2013-06-11 б/р Старовижівський ліцей Оксенчук Тетяна
4 Ветрова Маргарита 2013-07-01 3-ю Старовижівський ліцей Оксенчук Тетяна
5 Лазарук Катерина 2012-12-12 б/р Старовижівський ліцей Оксенчук Тетяна
6 Сливка Анна 2012-11-16 б/р Старовижівський ліцей Оксенчук Тетяна
7 Здрок Анна 2012-11-09 б/р Почапівська гімназія Семенюк Анатолій
8 Квачук Надія 2012-04-26 б/р Почапівська гімназія Семенюк Анатолій
9 Морозюк Ольга 2012-08-13 б/р Почапівська гімназія Семенюк Анатолій
10 Морозюк Світлана 2010-08-16 б/р Почапівська гімназія Семенюк Анатолій
11 Остапюк Дарина 2011-11-20 б/р Почапівська гімназія Семенюк Анатолій
12 Яцук Ангеліна 2011-02-01 б/р Почапівська гімназія Семенюк Анатолій
13 Зубенко Віталіна 2010-03-11 б/р Штунський ліцей Оліщук Ю. М.
14 Макарова Владислава 2011-05-21 б/р Штунський ліцей Оліщук Ю. М.
15 Раца Надія 2011-03-23 б/р Штунський ліцей Оліщук Ю. М.
16 Павловська Каріна 2011-03-16 б/р Штунський ліцей Оліщук Ю. М.
17 Раца Анастасія 2010-01-31 б/р Штунський ліцей Оліщук Ю. М.
18 Климюк Ангеліна 2012-08-08 б/р Штунський ліцей Оліщук Ю. М.
19 Шворак Світлана 2010-12-16 б/р Ліцей 13 м. Ковеля Волинської обласі Годовицька А.В.
20 Кабарчук Дарина 2011-05-25 б/р Ліцей 13 м. Ковеля Волинської обласі Годовицька А.В.
21 Петрук Юліана 2012-07-07 б/р Ліцей 13 м. Ковеля Волинської обласі Годовицька А.В.
22 Пугач Юліана 2012-06-28 б/р Ліцей 13 м. Ковеля Волинської обласі Годовицька А.В.
23 Крупа Єлизавета 2011-08-12 б/р Ліцей 13 м. Ковеля Волинської обласі Годовицька А.В.
24 Чирук Анастасія 2011-12-20 б/р Ліцей 13 м. Ковеля Волинської обласі Годовицька А.В.
25 Шура Софія 2010-06-13 б/р Прохідський ліцей Ратнівської селищної ради Ліщук О.Л.
26 Антонюк Дарина 2012-04-23 б/р Прохідський ліцей Ратнівської селищної ради Ліщук О.Л.
27 Котюх Вероніка 2012-09-25 б/р Прохідський ліцей Ратнівської селищної ради Ліщук О.Л.
28 Паніна Марія 2011-04-13 б/р Прохідський ліцей Ратнівської селищної ради Ліщук О.Л.
29 Корпач Вероніка 2010-09-30 б/р Прохідський ліцей Ратнівської селищної ради Ліщук О.Л.
30 Гузь Юлія 2011-10-26 б/р ОЗ Смідинський ліцей Бурдак Олег Мефодійович
31 Піцик Христина 2012-11-22 б/р ОЗ Смідинський ліцей Бурдак Олег Мефодійович
32 Савчук Катерина 2011-01-01 б/р ОЗ Смідинський ліцей Бурдак Олег Мефодійович
33 Олексюк Ангеліна 2011-05-11 б/р ОЗ Смідинський ліцей Бурдак Олег Мефодійович
34 Степанець Дарина 2010-12-23 б/р ОЗ Смідинський ліцей Бурдак Олег Мефодійович
35 Чернишенко Єлизавета 2011-01-17 б/р ОЗ Смідинський ліцей Бурдак Олег Мефодійович
36 Остапук Анастасія 2011-04-25 б/р ОЗ Смідинський ліцей Бурдак Олег Мефодійович

Хлопці Дівчата| Хлопці|
Н.п.п Імя Народження Розряд Команда,клуб Тренер
1 Тусюк Матвій 2012-11-03 3-ю Старовижівський ліцей Оксенчук Тетяна
2 Гаврилюк Вадим 2012-10-22 б/р Старовижівський ліцей Оксенчук Тетяна
3 Сандер Данило 2013-10-20 б/р Старовижівський ліцей Оксенчук Тетяна
4 Свись Данило 2012-04-24 б/р Старовижівський ліцей Оксенчук Тетяна
5 Завадський Богдан 2011-05-29 3-ю Старовижівський ліцей Оксенчук Тетяна
6 Цюр Костянтин 2012-09-19 б/р Почапівській гімназія Семенюк Анатолій
7 Яблонський Іван 2011-07-07 б/р Почапівська гімназія Семенюк Анатолій
8 Здрок Микола 2011-04-08 б/р Почапівська гімназія Семенюк Анатолій
9 Усатий Любомир 2011-05-01 б/р Почапівська гімназія Семенюк Анатолій
10 Пляшечник Назар 2013-08-01 б/р Почапівська гімназія Семенюк Анатолій
11 Карпук Станіслав 2011-07-09 б/р Почапівська гімназія Семенюк Анатолій
12 Савчук Лук’ян 2013-04-13 б/р Старовижівський ліцей Оксенчук Тетяна
13 Ляшук Петро 2010-06-29 б/р Штунський ліцей Оліщук Ю. М.
14 Веремко Тарас 2011-04-21 б/р Штунський ліцей ОліщукЮ.М.
15 Коляда Тарас 2012-02-04 б/р Штунський ліцей Оліщук Ю. М.
16 Пастушук Андрій 2012-04-04 б/р Штунський ліцей Оліщук Ю. М.
17 Зубенко Валентин 2012-02-24 б/р Штунський ліцей Оліщук Ю. М.
18 Оніщук Денис 2012-03-23 б/р Штунський ліцей Оліщук Ю. М.
19 Ковальчук Михайло 2011-01-30 б/р Ліцей 13 м. Ковеля Волинської обласі Годовицька А.В.
20 Клевецький Дмитро 2013-05-03 б/р Ліцей 13 м. Ковеля Волинської обласі Годовицька А.В.
21 Нестерук Давид 2012-04-16 б/р Ліцей 13 м. Ковеля Волинської обласі Годовицька А.В.
22 Лукашик Владислав 2012-09-15 б/р Ліцей 13 м. Ковеля Волинської обласі Годовицька А.В.
23 Сущ Юрій 2011-11-08 б/р Ліцей 13 м. Ковеля Волинської обласі Го
24 Сачук Анатолій 2012-03-08 б/р Ліцей 13 м. Ковеля Волинської обласі Годовицька А.В.
25 Глушко Володимир 2010-07-28 б/р Прохідський ліцей Ратнівської селищної ради Ліщук О.Л.
26 Дордюк Даніїл 2011-02-28 б/р Прохідський ліцей Ратнівської селищної ради Ліщук О.Л.
27 Антонюк В'ячеслав 2010-11-10 б/р Прохідський ліцей Ратнівської селищної ради Ліщук О.Л.
28 Пампуха Валентин 2010-08-12 б/р Прохідський ліцей Ратнівської селищної ради Ліщук О.Л.
29 Антонюк Юрій 2011-11-03 б/р Прохідський ліцей Ратнівської селищної ради Ліщук О.Л.
30 Антонюк Андрій 2012-03-27 б/р Прохідський ліцей Ратнівської селищної ради Ліщук О.Л.
31 Димарчук Сергій 2011-06-30 б/р ОЗ Смідинський ліцей Бурдак Олег Мефодійович
32 Масечко Арсеній 2012-08-17 б/р ОЗ Смідинський ліцей Бурдак Олег Мефодійович
33 Піцик Вадии 2011-12-22 б/р ОЗ Смідинський ліцей Бурдак Олег Мефодійович
34 Савінчук Юрій 2012-02-28 б/р ОЗ Смідинський ліцей Бурдак Олег Мефодійович
35 Сарапін Сергій 2011-10-07 б/р ОЗ Смідинський ліцей Бурдак Олег Мефодійович
36 Гармаш Максим 2011-01-30 б/р ОЗ Смідинський ліцей Бурдак Олег Мефодійович