Реєстрація

Зареєстровані Волинська осінь 2023

Кінець пеєстрації: 01.11.2023 14:30:00 Зареєстровано учасників: 850. Команд: 52.
РЕЄСТРАЦІЮ ЗАКРИТО!!!
Сторінка змагань

Групи

Н.п.п Імя Народження Розряд Команда,клуб Тренер Дні
1 Cолопчук Злата 2014-06-07 б/р Дубівська ОТГ Сидорчук 24.10
2 Нечипорук Аріадна 2013-03-14 б/р Дубівська ОТГ Сидорчук 24.10
3 Сементух Вероніка 2013-10-11 б/р Дубівська ОТГ Сидорчук 24.10
4 Ліфанчук Мирослава 2014-09-03 б/р Дубівська ОТГ Сидорчук 24.10
5 Вєтрова Маргарита 2013-07-01 б/р Старовижівський ЦДЮТ Оксенчук Тетяна 24.10-01.11
6 Потапенко Аня 2013-02-03 б/р Залізниця Швайко 24.10-01.11
7 Римарчук Вероніка 2014-05-05 б/р Залізниця Швайко 24.10-01.11
8 Смічик Дарина 2014-05-28 б/р Маневицький ЦТДЮ Ковальчук В.М. 24.10-01.11
9 Музичук Христина 2014-03-05 б/р Маневицький ЦТДЮ Ковальчук В.М. 24.10-01.11
10 Щербачук Маргарита 2014-01-20 б/р Маневицький ЦТДЮ Ковальчук В.М. 24.10-01.11
11 Приходько Марія 2013-11-21 б/р ЗЗСО "Олениненська гімназія" Тарасюк, Приходько 24.10
12 Приходько Галина 2013-03-21 б/р ЗЗСО "Олениненська гімназія" Тарасюк, Приходько 24.10
13 Шевчук Катерина 2013-04-03 б/р Голобська ТГ Коренга Лариса 24.10
14 Плужнікова Мілана 2013-02-18 б/р Голобська ТГ Коренга Л.І. 24.10
15 Козел Ірина 2013-09-28 б/р Голобська ТГ Коренга 24.10
16 Руднік Софія 2013-10-01 б/р Голобська ТГ Коренга Л.І. 24.10
17 Чайковська Єва 2014-02-10 б/р Голобська ТГ Данилюк О.І. 24.10
18 Пастушок Надія 2014-09-30 б/р Голобська ТГ Данилюк О.І. 24.10
19 Киричок Юлія 2014-05-18 б/р Голобська ТГ Данилюк О.І. 24.10
20 Столярчук Ангеліна 2013-04-04 б/р Маневицький ЦТДЮ Кушнір С. А. 24.10-01.11
21 Кушнір Соломія 2013-04-26 б/р Маневицький ЦТДЮ Кушнір С.А. 24.10-01.11
22 Мінчук Павліна 2013-10-02 б/р Залізниця Швайко 01.11
23 Харчук Анна 2013-10-07 б/р ЦРТДЮ Колківської селищної ради Ковальчук П.М. 24.10
24 Сосинець Евеліна 2013-05-05 б/р ЦРТДЮ Колківської селищної ради Ковальчук П.М. 24.10
25 Сидорчук Дарина 2013-05-28 б/р ЦРТДЮ Колківської селищної ради Ковальчук П.М. 24.10
26 Винарська Інна 2013-03-26 б/р ЦРТДЮ Колківської селищної ради Ковальчук П.М. 01.11
27 Трофимчук Анна 2014-09-22 б/р Станція юних туристів Камінь-Каширської Мр Трофимчук В.В. 24.10-01.11
28 Куприянчик Поліна 2014-12-21 б/р Маневицький ЦТДЮ Куприянчик В.І. 24.10-01.11
29 Дзенік Поліна 2013-05-17 б/р Станція юних туристів Камінь-Каширської МР Кузьмич Л.П. 24.10-01.11
30 Іванова Вікторія 2013-08-08 б/р Станція юних туристів Камінь-Каширської МР Кузьмич Л.П. 24.10-01.11
31 Старко Мілана 2013-04-30 б/р Маневицький ЦТДЮ Куприянчик В.І. 24.10-01.11
32 Гузь Діана 2013-11-12 б/р Старовижівський ЦДЮТ Оксенчук Тетяна 24.10-01.11
33 Бурда Софія 2013-06-11 б/р Старовижівський ЦДЮТ Оксенчук Тетяна 24.10-01.11
34 Зінюк Анасія 2013-10-26 б/р Старовижівський ЦДЮТ Оксенчук Тетяна 24.10-01.11
35 Войтович Орися 2015-09-17 б/р OC Wolf Войтович І.М. 01.11
36 Ляцевич Анна 2013-08-08 б/р OC Wolf Войтович, Доценко 01.11
37 Лесків Катерина 2013-02-21 б/р Foxhunters ТСОУ Долинський, Мальчик 24.10-01.11
38 Старчевська Анна 2013-06-25 б/р Боратинська ТГ Черчик 01.11
39 Биковець Каріна 2013-02-03 б/р ЦРТДЮ Колківської селищної ради Миронюк Світлана Тимофіївна 01.11
40 Мишенко Тетяна 2013-01-19 б/р ЦРТДЮ Колківської селищної ради Миронюк Світлана Тимофіївна 01.11
41 Лисюк Анастасія 2013-04-04 б/р Ковельська СЮТур Шевчук Г.П. 24.10
42 Кушнір Ульяна 2013-05-14 б/р ЦРТДЮ Колківської селищної ради Ковальчук П.М. 01.11
43 Афанасьєва Надія 2013-08-12 б/р Рівненська ТГ Чирук Микола Володимирович 24.10-01.11
44 Кислюк Анна 2015-02-07 б/р Ковель — ЦНПВТК Бурда І.А. 24.10
45 Гоцик Аліна 2015-03-14 б/р Ковель — ЦНПВТК Бурда І.А. 24.10
46 Рябко Софія 2015-05-04 б/р Ковель — ЦНПВТК Бурда І.А. 24.10
47 Шевчук Софія 2013-08-30 б/р Рівненська ТГ Чирук Микола Володимирович 24.10-01.11
48 Хомич Дарина 2013-08-19 б/р Рівненська ТГ Чирук Микола Володимирович 24.10-01.11
49 Батюшкіна Олександра 2014-10-11 б/р Ковель — ЦНПВТК Бурда І. А. 24.10
50 Мельник Діана 2013-12-01 б/р Боратинська ТГ Казаков Володимир 24.10-01.11
51 Струк Катерина 2013-10-01 б/р Затурцівська с. р. Ващук Ольга 24.10
52 Соколюк Анна 2013-04-27 б/р Верес КТП, МІМ, МВВ 24.10
53 Михалюк Алевтина 2013-08-13 3-ю Верес КТП, МІМ, МВВ 24.10
54 Шмаровоз Марія 2013-07-02 б/р Верес КТП, МІМ, МВВ 24.10
55 Музичук Мирослава 2013-04-11 б/р Верес КТП, МІМ, МВВ 01.11
56 Болейко Каріна 2013-08-10 б/р Верес КТП, МІМ, МВВ 24.10
57 Крамер Євгенія 2013-06-02 б/р Верес КТП, МІМ, МВВ 24.10
58 Крупнік Оксана 2013-02-06 б/р Верес КТП, МІМ, МВВ 01.11
59 Лащ Софія 2013-12-28 б/р Залізниця Швайко 01.11
60 Глина Софія 2013-10-17 3-ю Боратинська ТГ Гнатюк 01.11
61 Михайлюк Анастасія 2013-05-02 3-ю Боратинська ТГ Гнатюк В.Д. 01.11
62 Кучерук Анна 2013-01-01 б/р Боратинська ТГ Гнатюк В.Д. 01.11
63 Кузьмич Юлія 2013-02-09 б/р Підгайцівська ТГ Карпюк В. С. 01.11
64 Білецька Вікторія 2013-11-29 б/р Підгайцівська ТГ Карпюк В. С. 01.11
65 Босак Тетяна 2013-11-02 б/р Станція юних туристів Камінь-Каширської МР Кузьмич Л.П. 01.11
66 Гембік Дарія 2013-03-14 б/р Станція юних туристів Камінь-Каширської МР Кузьмич Л.П. 01.11
67 Якимчук Владислава 2013-01-20 б/р Верес КТП, МІМ, МВВ 01.11
68 Мисюк Соломія 2013-06-13 б/р OC Wolf Войтович 01.11
69 Лесняк Олександра 2013-05-28 б/р Верес КТП, МІМ, МВВ 01.11
70 Міщук Ангеліна 2014-05-11 б/р Ощівська гімназія Горохівської МР Новосад В. 01.11
71 Войтович Тетяна 2013-12-29 б/р Ощівська гімназія Горохівської МР Новосад 01.11

Н.п.п Імя Народження Розряд Команда,клуб Тренер Дні
1 Микитюк Назарій 2014-07-17 2-ю Дубівська ОТГ Сидорчук 24.10
2 Борисюк Віктор 2014-02-13 3-ю Дубівська ОТГ Сидорчук 24.10
3 Іващик Богдан 2013-08-08 б/р Дубівська ОТГ Сидорчук 24.10
4 Дзюба Ілля 2013-04-16 б/р Дубівська ОТГ Сидорчук 24.10
5 Жилко Богдан 2013-07-10 б/р Залізниця Швайко 24.10-01.11
6 Швайко Тимофій 2017-05-07 б/р Залізниця Швайко 24.10-01.11
7 Чижук Денис 2013-03-04 б/р Старовижівський ЦДЮТ Оксенчук Тетяна 24.10-01.11
8 Панасюк Святослав 2013-04-30 б/р Старовижівський ЦДЮТ Оксенчук Тетяна 24.10-01.11
9 Сандер Данило 2013-10-20 б/р Старовижівський ЦДЮТ Оксенчук Тетяна 24.10-01.11
10 Савчук Лук’ян 2013-04-13 б/р Старовижівський ЦДЮТ Оксенчук Тетяна 24.10-01.11
11 Черевко Ярослав 2013-08-03 б/р Залізниця Швайко 24.10-01.11
12 Семенюк Максим 2013-02-08 б/р Старовижівський ЦДЮТ Оксенчук Тетяна 24.10-01.11
13 Черевко Сятослав 2014-09-14 б/р Залізниця Швайко 24.10-01.11
14 Тарасюк Сергій 2013-04-02 б/р ЗЗСО "Олениненська гімназія" Тарасюк, Приходько 24.10
15 Карпук Тимофій 2013-07-27 б/р ЗЗСО "Олениненська гімназія" Тарасюк, Приходько 24.10
16 Пословський Олександр 2013-07-22 б/р Ратнівський ЦДЮТ Аверін М.Ф. 24.10
17 Карпук Сергій 2013-06-14 б/р ЗЗСО "Олениненська гімназія" Тарасюк, Приходько 24.10
18 Чеснюк Денис 2014-09-24 б/р Голобська ТГ Данилюк О.І. 24.10
19 Лісовецький Ярослав 2013-03-31 б/р Маневицький ЦТДЮ Кушнір С. А. 24.10-01.11
20 Шишолик Ярослав 2013-03-05 б/р Маневицький ЦТДЮ Кушнір С. А. 24.10
21 Шишолик Владислав 2013-03-31 б/р Маневицький ЦТДЮ Кушнір С. А. 24.10-01.11
22 Портянко Любомир 2014-04-15 б/р Маневицький ЦТДЮ Куприянчик В.І. 24.10-01.11
23 Чучко Денис 2013-08-15 б/р ЦРТДЮ Колківської селищної ради Ковальчук П.М. 01.11
24 Ковальчук Павло 2013-01-05 б/р ЦРТДЮ Колківської селищної ради Ковальчук П.М. 01.11
25 Лагода Марк 2014-03-25 б/р Станція юних туристів Камінь-Каширської Мр Тимошик І.А. 24.10-01.11
26 Рибка Арсен 2014-09-04 б/р Станція юних туристів Камінь-Каширської МР Трофимчук В.В. 24.10-01.11
27 Бритвак Роман 2013-03-11 б/р Маневицький ЦТДЮ Куприянчик В.І. 24.10-01.11
28 Головчак Ігор 2013-04-26 б/р Маневицький ЦТДЮ Колбасюк Л.В. 24.10
29 Вакуліч іван 2013-02-02 б/р Старовижівський ЦДЮТ Оксенчук Тетяна 24.10-01.11
30 Тусюк Матвій 2013-11-03 б/р Старовижівський ЦДЮТ Оксенчук Тетяна 24.10-01.11
31 Рябчун Назарій 2014-02-18 б/р Старовижівський ЦДЮТ Оксенчук Тетяна 24.10-01.11
32 Мохнюк Назар 2013-06-13 б/р Старовижівський ЦДЮТ Оксенчук Тетяна 24.10-01.11
33 Гаврилюк Вадим 2013-10-22 б/р Старовижівський ЦДЮТ Оксенчук Тетяна 24.10-01.11
34 Ткаченко Андрій 2014-01-19 б/р ЦРТДЮ Колківської селищної ради Ткаченко В.В. 01.11
35 Каспірович Іван 2013-12-08 3-ю Промінь Казаков Володимир Миколайович 01.11
36 Павлючук Назар 2013-03-25 б/р Станція юних туристів Камінь-Каширської МР Тимошик І.А. 01.11
37 Прокоп'юк Дмитро 2014-02-27 б/р Foxhunters ТСОУ Долинський А.Є. Мальчик 24.10-01.11
38 Кравчук Артем 2013-02-12 б/р Боратинська ТГ Черчик 01.11
39 Береза Валентин 2013-04-30 б/р Боратинська ТГ Черчик 01.11
40 Маркевич Антон 2014-06-07 б/р ЦРТДЮ Колківської селищної ради Миронюк Світлана Тимофіївна 01.11
41 Семенюк Андрій Сергійович 2013-02-09 б/р Сошичненська ОТГ Денейчук Сергій Валентинович 01.11
42 Кальчук Ілля 2014-08-08 3-ю RadioActive Team Шкідина 24.10-01.11
43 Коляда Артем 2013-07-06 б/р Ковельська СЮТур Шадура Р. О. 24.10
44 Шпеко Артем 2013-07-21 б/р Ковельська СЮТур Шевчук Г.П. 24.10
45 Герасимюк Максим 2013-03-23 б/р Рівненська ТГ Морозюк Дмитро Миколайович 24.10-01.11
46 Маркусь Давід 2013-06-07 б/р Старовижівський ЦДЮТ Оксенчук Тетяна 24.10-01.11
47 Рябко Гліб 2013-01-13 3-ю Ковель — ЦНПВТК Бурда І. А. 24.10
48 Корогод Артем 2014-11-03 б/р Ковель — ЦНПВТК Бурда І. А. 24.10
49 Бурда Михайло 2014-11-20 б/р Ковель — ЦНПВТК Бурда І.А. 24.10
50 Лавренюк Тимофій 2013-07-21 б/р Копачівська ОТГ Бурбан 01.11
51 Вітельський Станіслав 2012-08-19 б/р Вишнівська ТГ Оліщук Ю. 24.10-01.11
52 Демков Олександр 2013-01-01 3-ю Боратинська ТГ Гнатюк 24.10-01.11
53 Казаков Артем 2014-04-26 3-ю Боратинська ТГ Казаков Володимир 24.10-01.11
54 Моколюк Любомир 2013-05-10 б/р Боратинська ТГ Казаков Володимир 24.10-01.11
55 Беренюк Олександр 2014-03-22 б/р Затурцівська с. р. Ващук Ольга 24.10
56 Стерняк Артем 2013-07-31 б/р Затурцівська с. р. Ващук Ольга 24.10
57 Литвин Ярослав 2013-07-03 3-ю Верес КТП, МІМ, МВВ 01.11
58 Мазарчук Ярослав 2013-06-28 б/р Верес КТП, МІМ, МВВ 01.11
59 Онищак Назар 2013-09-17 б/р Верес КТП, МІМ, МВВ 24.10
60 Дзірба Давид 2013-03-12 б/р Верес КТП, МІМ, МВВ 24.10
61 Ващенко Матвій 2013-05-25 б/р Боратинська ТГ Черчик 01.11
62 Козицький Олександр 2013-03-19 б/р Боратинська ТГ Гнатюк 01.11
63 Федорчук Станіслав 62013-05-02 3-ю Боратинська ТГ Гнатюк В.Д. 01.11
64 Глущук Станіслав 2013-05-02 б/р Боратинська ТГ Гнатюк В.Д. 01.11
65 Ковальов Артем 2013-03-02 б/р Боратинська ТГ Гнатюк В.Д. 01.11
66 Миронюк Денис 2013-01-01 3-ю Боратинська ТГ Гнатюк В.Д. 01.11
67 Шибинюк Матвій 2013-09-18 б/р Підгайцівська ТГ Феш О.В. 01.11
68 Ковальчук Владислав 2013-08-01 б/р Підгайцівська ТГ Феш О.В. 01.11
69 Горбатюк Марк 2013-05-24 б/р Підгайцівська ТГ Феш О.В. 01.11
70 Мельник Ігор 2014-06-18 б/р Підгайцівська ТГ Феш О.В. 01.11
71 Кузьмич Максим 2014-03-17 б/р Підгайцівська ТГ Феш О.В. 01.11
72 Романюк Захар 2014-02-07 б/р Підгайцівська ТГ Феш О.В. 01.11
73 Захарчук Денис 2014-05-08 б/р Підгайцівська ТГ Карпюк В. С. 01.11
74 Ляшук Ілля 2014-07-10 б/р OC Wolf Войтович 01.11
75 Вільчинський Денис 2013-02-12 б/р Верес КТП, МІМ, МВВ 01.11
76 Євчук Іван 2015-01-01 б/р 9 ліцей Гонтар Л. О. 01.11
77 Мисник Назарій 2013-03-07 б/р Боратинська ТГ Казаков Володимир 01.11
78 Головацький Іван 2013-12-08 б/р Боратинська ТГ Казаков Володимир Миколайович 01.11
79 Казаков Марк 2015-12-26 б/р Боратинська ТГ Казаков Володимир 01.11
80 Тригобюк Олександр 2013-02-04 б/р Верес КТП, МІМ, МВВ 01.11
81 Козачук Артем 2015-01-07 б/р Лище Карпюк Корнійчук 01.11

Н.п.п Імя Народження Розряд Команда,клуб Тренер Дні
1 Поліщук Елизавета 2012-10-11 3-ю Дубівська ОТГ Сидорчук 24.10
2 Іващик Анастасія 2012-09-01 3-ю Дубівська ОТГ Сидорчук 24.10
3 Солопчук Людмила 2012-05-22 3-ю Дубівська ОТГ Сидорчук 24.10
4 Миронюк Ольга 2012-05-27 3-ю Дубівська ОТГ Сидорчук 24.10
5 Лащ Дарина 2012-10-19 б/р Залізниця Швайко 24.10-01.11
6 Черевко Наталія 2012-09-12 б/р Залізниця Швайко 24.10-01.11
7 Шпанчук Дарина 2012-10-01 б/р ЗЗСО "Олениненська гімназія" Тарасюк, Приходько 24.10
8 Приходько Анна 2011-08-16 б/р ЗЗСО "Олениненська гімназія" Тарасюк, Приходько 24.10
9 Коширець Маргарита 2012-07-06 б/р ЗЗСО "Олениненська гімназія" Тарасюк, Приходько 24.10
10 Пащук Анна 2012-04-25 б/р ЗЗСО "Олениненська гімназія" Тарасюк, Приходько 24.10
11 Антонюк Дарина 2012-04-23 б/р Ратнівський ЦДЮТ Аверін М.Ф 24.10
12 Ревуцька Олександра 2012-07-02 б/р ЗЗСО "Олениненська гімназія" Тарасюк, Приходько 24.10
13 Котюх Вероніка 2012-09-25 б/р Ратнівський ЦДЮТ Аверін М.Ф. 24.10
14 Корпач Марія 2011-04-07 б/р Ратнівський ЦДЮТ Аверін М.Ф 24.10
15 Корпач Анастасія 2012-11-11 б/р Ратнівський ЦДЮТ Аверін М.Ф. 24.10
16 Казьмірчук Таїсія 2012-07-09 б/р Голобська ТГ Коренга Л.І. 24.10
17 Доля Злата 2012-07-03 б/р Голобська ТГ Коренга 24.10
18 Куракіна Ангеліна 2012-06-18 б/р Голобська ТГ Коренга 24.10
19 Пастушок Віра 2011-04-22 3-ю Голобська ТГ Данилюк О.І. 24.10
20 Пастушок Інна 2011-07-15 3-ю Голобська ТГ Данилюк О.І. 24.10
21 Смірнова Анна 2011-04-27 б/р Голобська ТГ Данилюк О.І. 24.10
22 Смірнова Мілана 2012-01-30 б/р Голобська ТГ Данилюк О.І. 24.10
23 Посполітак Ліза 2011-07-06 б/р Голобська ТГ Данилюк О.І. 24.10
24 Николин Соломія 2011-09-12 б/р Поворськ Дрозд К.Ю. 24.10
25 Йовик Олександра 2011-10-06 б/р Маневицький ЦТДЮ Кушнір С. А. 24.10-01.11
26 Масюк Любов 2011-03-28 б/р Залізниця Швайко 24.10-01.11
27 Семенюк Мирослава 2011-05-22 б/р Залізниця Швайко 01.11
28 Чубейко Ярослава 2011-04-19 б/р Залізниця Швайко 24.10-01.11
29 Півень Софія 2011-02-11 2-ю Станція юних туристів Камінь-Каширської МР Тимошик І.А. 24.10-01.11
30 Лагода Анастасія 2011-06-02 3-ю Станція юних туристів Камінь-Каширської МР Тимошик І.А. 24.10-01.11
31 Дуда Дарина 2012-01-06 3-ю Станція юних туристів Камінь-Каширської МР Тищук І.С. 24.10-01.11
32 Трофимчук Дарина 2011-12-03 б/р Станція юних туристів Камінь-Каширської МР Трофимчук В.В. 24.10-01.11
33 Курчик Олександра 2011-02-14 2-ю Станція юних туристів Камінь-Каширської МР Давидюк Ю.В. 24.10-01.11
34 Свистун Дарина 2011-02-19 3-ю Станція юних туристів Камінь-Каширської МР Давидюк Ю.В. 24.10-01.11
35 Процик Діана 2011-10-28 б/р Станція юних туристів Камінь-Каширської МР Тищук І.С. 24.10-01.11
36 Ляшук Марта 2012-11-12 б/р ЦРТДЮ Колківської селищної ради Ковальчук П.М. 01.11
37 Германюк Софія 2011-09-30 б/р Маневицький ЦТДЮ Шишолік М.С. 24.10-01.11
38 Солованюк Анастасія 2011-07-28 б/р Маневицький ЦТДЮ Куприянчик В.І. 24.10-01.11
39 Кичка Дарина 2011-07-08 б/р Станція юних туристів Камінь-Каширської МР Тимошик І.А. 24.10-01.11
40 Лагода Соломія 2011-02-25 б/р Маневицький ЦТДЮ Мізюк М.І. 24.10-01.11
41 Левчук Вероніка 2011-09-20 б/р Поворськ Дрозд К.Ю. 24.10
42 Товкач Христина 2012-07-03 б/р Маневицький ЦТДЮ Колбасюк Л.В. 24.10
43 Воловик Ангеліна 2011-05-01 б/р Маневицький ЦТДЮ Колбасюк Л.В. 24.10
44 Хомич Світлана 2011-08-17 б/р Маневицький ЦТДЮ Зіньков А.М. 24.10-01.11
45 Приведенець Анна 2011-02-20 б/р Маневицький ЦТДЮ Сахнюк М.А. 24.10-01.11
46 Бондарчук Каріна 2012-11-21 б/р Маневицький ЦТДЮ Сьомак О.В. 24.10
47 Голячук Дарина 2011-02-25 б/р м. Володимир Рипич Д.С. 01.11
48 Пасічник Валерія 2011-06-28 б/р Іваничі Чипинюк Роман 24.10
49 Приємська Соломія 2011-04-29 б/р ТСОУ Долинський А.Є. Мальчик 24.10-01.11
50 Стаднік Дарина 2012-05-01 б/р Шацьк БДЮТ Німець Н. В. 01.11
51 Гвоздецька Емілія 2011-05-19 б/р Шацьк БДЮТ Німець Н. В. 01.11
52 Макарчук Марта 2011-04-12 б/р Шацьк БДЮТ Німець Н. В. 01.11
53 Ткачук Софія 2011-08-28 б/р Шацьк БДЮТ Німець Н. В. 01.11
54 Войтович Василина 2012-07-23 2-ю OC Wolf Войтович І. М., Войтович В.М. 01.11
55 Александрук Анастасія 2012-03-12 б/р Боратинська ТГ Черчик 01.11
56 Романюк Влада 2012-01-01 б/р Боратинська ТГ Черчик 01.11
57 Сокол Анастасія 2012-08-06 б/р Підгайцівська ТГ Феш О. В. 01.11
58 Писарська Соломія 2012-03-09 б/р ЦРТДЮ Колківської селищної ради Миронюк Світлана Тимофіївна 01.11
59 Парфелюк Валерія Дмитрівна 2012-08-08 б/р Сошичненська ОТГ Денейчук Сергій Валентинович 01.11
60 Денейчук Анастасія Сергіївна 2011-03-29 б/р Сошичненська ОТГ Кусік Роман Миколайович 01.11
61 Петрук Юстина 2012-10-26 б/р 9 ліцей Гонтар Л.О. 01.11
62 Захарчук Юлія 2012-06-20 б/р Затурцівська с. р. Ващук 24.10
63 Пархомова Валерія 2011-08-16 б/р ЦРТДЮ Колківської селищної ради Миронюк Світлана Тимофіївна 01.11
64 Мартинюк Катерина 2011-10-07 б/р Ковельська СЮТур Мартинюк А. М. 24.10
65 Петрук Юліана 2012-07-07 б/р Ковельська СЮТур Шевчук Г.П. 24.10
66 Шворак Світлана 2010-12-16 б/р Ковельська СЮТур Шевчук Г.П. 24.10
67 Колочун Анна 2011-07-06 3-ю Ковель — ЦНПВТК Бурда І.А. 24.10-01.11
68 Ковальчук Софія 2012-12-19 б/р Ковель — ЦНПВТК Бурда І. А. 24.10
69 Бас Богдана 2011-12-10 б/р Ковель — ЦНПВТК Бурда І.А. 24.10
70 Кравчук Дарина 2011-06-07 б/р Ковель — ЦНПВТК Бурда І.А. 24.10
71 Недільська Ангеліна 2012-08-30 3-ю Ковель — ЦНПВТК Бурда І.А. 24.10
72 Єндержеєвська Аріана 2011-05-16 б/р Ковель — ЦНПВТК Бурда І. А. 24.10
73 Мучак Дарина 2011-08-07 б/р Рівненська ТГ Чирук Микола Володимирович 24.10-01.11
74 Дудинець Ліза 2011-01-21 б/р Ковель — ЦНПВТК Бурда І.А. 24.10
75 Гапонюк Марія 2011-12-03 б/р Старовижівський ЦДЮТ Курочка А.С. 01.11
76 Сандер Орися 2012-05-08 б/р Г-Воля Курочка А.С. 24.10
77 Раца Надія 2012-03-26 б/р Вишнівська ТГ Оліщук Ю. 24.10-01.11
78 Чернюк Марія 2011-02-08 б/р Копачівська ОТГ Бурбан 01.11
79 Кузницька Мар'яна 2011-01-17 б/р Копачівська ОТГ Бурбан 24.10-01.11
80 Ходзінська Анастасія 2011-03-03 б/р Копачівська ОТГ Бурбан 01.11
81 Глина Яна 2011-06-23 3-ю Боратинська ТГ Гнатюк В.Д. 24.10-01.11
82 Боцман Марта 2011-03-12 б/р 9 ліцей Гонтар Л.О. 01.11
83 Зузак Варвара 2012-01-18 б/р 9 ліцей Гонтар Л. О. 01.11
84 Войтович Анна 2012-01-15 б/р Ощівська гімназія Горохівської МР Новосад В. 01.11
85 Бейда Дарина 2011-10-21 б/р Голобська ТГ Москалюк В.В. 24.10
86 Василюк Ірина 2011-10-25 б/р Голобська ТГ Москалюк В.В. 24.10
87 Байда Тетяна 2011-12-24 б/р Голобська ТГ Коренга Л.І. 24.10
88 Котик Анна 2012-07-25 б/р Затурцівська с. р. Ващук Ольга 24.10
89 Кава Вероніка 2012-10-07 б/р Затурцівська с. р. Ващук Ольга 24.10
90 Беренюк Діана 2012-10-16 б/р Затурцівська с. р. Ващук Ольга 24.10
91 Осіюк Богдана 2012-06-19 б/р Foxhunters ТСОУ Долинський, Мальчик 24.10-01.11
92 Поліщук Віталіна 2012-02-10 б/р Шацьк БДЮТ Німець Н. В. 01.11
93 Сокоринська Катя 2012-12-05 б/р Верес КТП, МІМ, МВВ 01.11
94 Козаченко Маргарита 2012-12-18 б/р Верес КТП, МІМ, МВВ 24.10
95 Білан Дарина 2010-07-21 б/р Ліцей №14 Семенюк М.М. 01.11
96 Ковальчук Анна 2010-10-22 б/р Ліцей №14 Семенюк М.М. 01.11
97 Кузницька Маряна 2011-01-17 б/р Копачівська ОТГ Бурбан 24.10
98 Лащ Ангеліна 2011-08-15 б/р Залізниця Швайко 01.11
99 Мельник Уляна 2012-08-08 б/р Гімназія с.Хмелівка Литвинчук С.А. 01.11
100 Денисюк Анна 2012-01-19 б/р Гімназія с.Хмелівка Литвинчук С.А. 01.11
101 Томчук Христина 2012-03-19 б/р Гімназія с.Хмелівка Литвинчук С.А. 01.11
102 Семенюк Софія 2012-04-17 б/р Підгайцівська ТГ Феш О. В. 01.11
103 Симонович Тетяна 2011-09-20 б/р Підгайцівська ТГ Карпюк В. С. 01.11
104 Михалюк Оксана 2012-01-27 б/р Станція юних туристів Камінь-Каширської МР Тимошик І.А. 01.11
105 Серединська Інна 2011-02-02 3-ю Верес Мальчик І. М., Мелимука В.В. 01.11
106 Міщук Каріна 2011-02-23 2-ю Ощівська гімназія Горохівської МР Новосад В. 01.11
107 Боровицька Валерія 2012-06-13 б/р Боратинська ТГ Казаков Володимир 01.11

Н.п.п Імя Народження Розряд Команда,клуб Тренер Дні
1 Левчук Марк 2012-10-10 б/р Дубівська ОТГ Сидорчук 24.10
2 Ляхович Максим 2012-10-31 3-ю Дубівська ОТГ Сидорчук 24.10
3 Цікун Артем 2011-04-01 3-ю Дубівська ОТГ Сидорчук 24.10
4 Поліщук Іван 2012-09-11 3-ю Дубівська ОТГ Сидорчук 24.10
5 Мазеін Матвій 2012-11-29 б/р Дубівська ОТГ Сидорчук 24.10
6 Клиновий Костянтин 2011-09-18 б/р Дубівська ОТГ Сидорчук 24.10
7 Клиновий Дмитро 2012-10-02 3-ю Дубівська ОТГ Сидорчук 24.10
8 Поліщук Богдан 2012-01-26 3-ю Дубівська ОТГ Сидорчук 24.10
9 Божук Іван 2012-01-08 3-ю Дубівська ОТГ Сидорчук 24.10
10 Вітовщик Владислав 2011-01-08 б/р Залізниця Швайко 24.10-01.11
11 Жилко Григорій 2011-12-09 б/р Залізниця Швайко 24.10-01.11
12 Римарчук Артем 2012-04-10 б/р Залізниця Швайко 24.10-01.11
13 Зімич Ілля 2011-02-05 2-ю Боратинська ТГ Черчик 24.10-01.11
14 Гожик Гліб 2012-09-07 3-ю Боратинська ТГ Черчик 24.10-01.11
15 Пащук Іван 2012-02-09 б/р ЗЗСО "Олениненська гімназія" Тарасюк, Приходько 24.10
16 Карпук Арсеній 2011-06-14 б/р ЗЗСО "Олениненська гімназія" Тарасюк, Приходько 24.10
17 Сидорук Максим 2011-11-28 б/р ЗЗСО "Олениненська гімназія" Тарасюк, Приходько 24.10
18 Обушко Павло 2011-07-10 б/р ЗЗСО "Олениненська гімназія" Тарасюк, Приходько 24.10
19 Дордюк Даніїл 2011-02-28 б/р Ратнівський ЦДЮТ Аверін М.Ф. 24.10
20 Антонюк Андрій 2012-03-27 б/р Ратнівський ЦДЮТ Аверін М.Ф. 24.10
21 Бейгер Олександр 2011-08-30 3-ю Голобська ТГ Коренга Л.І. 24.10
22 Яковлєв Дмитро 2012-11-03 б/р Голобська ТГ Коренга Л.І. 24.10
23 Стасюк Михайло 2012-12-06 б/р Голобська ТГ Коренга Л.І. 24.10
24 Панасюк Ілля 2012-12-25 б/р Голобська ТГ Данилюк О.І. 24.10
25 Сіньчук Матвій 2011-02-11 б/р Поворськ Дрозд К.Ю. 24.10
26 Батюк Юрій 2011-06-12 б/р Маневицький ЦТДЮ Кушнір С.А. 24.10-01.11
27 Харчук Денис 2012-05-17 б/р ЦРТДЮ Колківської селищної ради Ковальчук П.М. 24.10
28 Сосинець Дмитро 2012-03-21 б/р ЦРТДЮ Колківської селищної ради Ковальчук П.М. 24.10
29 Сокол Михайло 2012-12-17 б/р ЦРТДЮ Колківської селищної ради Ковальчук П.М. 01.11
30 Кушнерук Антон 2011-11-15 б/р Нововолинськ Карпюк А.Л. 01.11
31 Нагайський Антон 2012-01-31 б/р Нововолинськ Карпюк А.Л. 01.11
32 Карпік Артем 2012-05-10 3-ю Станція юних туристів Камінь-Каширської МР Тищук І.С. 24.10-01.11
33 Тищук Микола 2012-12-20 3-ю Станція юних туристів Камінь-Каширської МР Тищук І.С. 24.10-01.11
34 Федчик Олесь 2011-07-30 б/р Станція юних туристів Камінь-Каширської МР Давидюк Ю.В. 24.10-01.11
35 Дрейчан Віталій 2011-06-25 б/р Станція юних туристів Камінь-Каширської МР Давидюк Ю.В. 24.10-01.11
36 Підгурський Тимофій 2011-01-10 3-ю Станція юних туристів Камінь-Каширської МР Давидюк Ю.В. 01.11
37 Кузьмич Руслан 2012-07-07 б/р ЦРТДЮ Колківської селищної ради Ковальчук П.М. 01.11
38 Сокол Станіслав 2011-01-30 б/р ЦРТДЮ Колківської селищної ради Ковальчук П.М. 01.11
39 Яцук Олесь 2011-10-24 б/р Маневицький ЦТДЮ Шишолік М.С. 24.10-01.11
40 Пащук Тимофій 2012-02-03 б/р Маневицький ЦТДЮ Мізюк М.І 24.10
41 Мельникович Владислав 2012-05-23 б/р Маневицький ЦТДЮ Ковальчук В.М. 24.10-01.11
42 Савчук Антон 2011-04-30 б/р Поворськ Дрозд К.Ю. 24.10
43 Колбасюк Антон 2011-12-21 б/р Маневицький ЦТДЮ Колбасюк Л.В. 24.10
44 Федорчук Ігор 2011-01-21 б/р Маневицький ЦТДЮ Зіньков А.М. 24.10-01.11
45 Завадський Богдан 2011-05-29 б/р Старовижівський ЦДЮТ Оксенчук Тетяна 24.10-01.11
46 Никонюк Олександр 2011-03-04 б/р Іваничі Чипинюк Роман 24.10
47 Кельб Михайло 2011-06-12 б/р Іваничі Чипинюк Роман 24.10
48 Савчук Дмитро 2011-09-09 б/р Шацьк БДЮТ Німець Н. В. 01.11
49 Галух Ілля 2012-02-05 б/р Шацьк БДЮТ Німець Н. В. 01.11
50 Галух Тимофій 2011-11-19 б/р Шацьк БДЮТ Німець Н. В. 01.11
51 Поліщук Роман 2011-08-20 б/р Шацьк БДЮТ Німець Н. В. 01.11
52 Ковальчук Руслан 2011-11-04 б/р Шацьк БДЮТ Німець Н. В. 01.11
53 Систалюк Артур 2011-01-15 б/р Заболотцівський ліцей Романюк Т.І. 24.10
54 Огребчук Василь 2012-08-08 б/р ЦРТДЮ Колківської селищної ради Миронюк Світлана Тимофіївна 01.11
55 Теребейчик Владислав Васильович 2012-02-10 б/р Сошичненська ОТГ Кусік Роман Миколайович 01.11
56 Амза Ілля 2011-10-13 б/р 9 ліцей Гонтар Л.О. 01.11
57 Хавхун Владислав 2011-07-20 б/р Рівненська ТГ Трохимук Алла Володимирівна 24.10-01.11
58 Новодольський Дмитро 2011-08-20 б/р Затурцівська с. р. Ващук Ольга 24.10
59 Петровський Максим 2011-01-17 б/р Затурцівська с. р. Ващук Ольга 24.10
60 Ткачук Ярослав 2011-07-19 б/р Затурцівська с. р. Ващук 24.10
61 Дейнека Артем 2011-08-23 б/р Ковельська СЮТур Шадура Р. О. 24.10
62 Ільюк Володимир 2011-07-21 б/р Ковельська СЮТур Шадура Р. О. 24.10
63 Коляда Ілля 2011-07-20 б/р Ковельська СЮТур Шадура Р. О. 24.10
64 Оніщук Серафим 2011-05-14 б/р Ковельська СЮТур Шадура Р. О. 24.10
65 Жердецький Ілля 2012-08-02 б/р ЦРТДЮ Колківської селищної ради Федорчук Віктор Тимофійович 01.11
66 Гурський Олександр 2011-07-30 3-ю ЦРТДЮ Колківської селищної ради Федорчук Віктор Тимофійович 01.11
67 Лис Давид 2012-03-10 б/р Рівненська ТГ Чирук Микола Володимирович 24.10-01.11
68 Шепшелей Артур 2011-10-27 3-ю Ковель — ЦНПВТК Бурда І. А. 24.10-01.11
69 Голодюк Вадим 2011-03-31 3-ю Ковель — ЦНПВТК Бурда І. А. 24.10
70 Горев Артем 2012-10-13 3-ю Ковель — ЦНПВТК Бурда І. А. 24.10
71 Кравчук Дмитро 2012-08-17 б/р Ковель — ЦНПВТК Бурда І. А. 24.10
72 Мельничук Сергій 2012-06-10 б/р Рівненська ТГ Морозюк Дмитро Миколайович 24.10-01.11
73 Максимук Богдан 2011-03-23 б/р Рівненська ТГ Морозюк Дмитро Миколайович 24.10-01.11
74 Бурда Ілля 2012-07-31 3-ю Ковель — ЦНПВТК Бурда І. А. 24.10
75 Ляшук Петро 2010-07-28 б/р Вишнівська ТГ Оліщук Ю. 24.10-01.11
76 Тусь Андрій 2012-09-12 б/р Г-Воля Курочка А.С. 24.10
77 Футрук Артем 2012-11-09 б/р Копачівська ОТГ Бурбан 01.11
78 Омелюх Богдан 2012-08-31 б/р Г-Воля Курочка А.С. 24.10
79 Ящик Дмитро 2012-07-24 б/р Копачівська ОТГ Бурбан 01.11
80 Ковальчук Дмитро 2011-11-07 б/р Старовижівський ЦДЮТ Курочка А.С. 01.11
81 Зубенко Валентин 2012-02-24 б/р Вишнівська ТГ Оліщук Ю. 24.10-01.11
82 Пастушук Андрій 2012-04-04 б/р Вишнівська ТГ Оліщук Ю. 24.10-01.11
83 Віліщук Богдан 2011-12-06 б/р Копачівська ОТГ Бурбан 01.11
84 Лавренюк Олександр 2011-06-17 б/р Копачівська ОТГ Бурбан 01.11
85 Веремко Тарас 2011-04-21 б/р Вишнівська ТГ ОліщукЮ. 24.10-01.11
86 Коляда Тарас 2012-10-04 б/р Вишнівська ТГ Оліщук Ю. М. 01.11
87 Гончаров Максим 2011-07-08 2-ю Боратинська ТГ Гнатюк В.Д. 24.10-01.11
88 Луппов Арсен 2012-05-25 3-ю Боратинська ТГ Казаков Володимир 24.10-01.11
89 Гордей Артем 2012-10-04 б/р Боратинська ТГ Казаков Володимир 24.10-01.11
90 Демчук Андрій 2011-12-09 б/р 9 ліцей Гонтар Л. О. 01.11
91 Триль Богдан 2011-03-09 б/р 9 ліцей Гонтар Л. О. 01.11
92 Жук Дмитро 2012-10-16 б/р Голобська ТГ Москалюк В.В. 24.10
93 Нестеровський Назар 2011-09-08 б/р Foxhunters ТСОУ Долинський, Мальчик 24.10-01.11
94 Марʼян Олександр 2011-09-09 б/р Foxhunters ТСОУ Долинський , Мальчик 24.10-01.11
95 Федорук Микола 2011-01-02 б/р Кобра Мелимука В.В., Мальчик І.М. 24.10
96 Гайдучик Віталій 2012-10-06 б/р Верес КТП, МІМ, МВВ 24.10
97 Шевчук Ігор 2011-06-17 б/р Рівненська ТГ Морозюк Дмитро Миколайович 24.10-01.11
98 Семенюк Роман 2012-07-24 3-ю Ліцей 14 Семенюк М.М. 01.11
99 Собіпан Юрій 2010-07-15 б/р Ліцей №14 Семенюк М.М. 01.11
100 Нечипоренко Павло 2010-05-07 б/р Ліцей №14 Семенюк М.М. 01.11
101 Антонюк Артем 2010-01-22 б/р Ліцей №14 Семенюк М.М. 01.11
102 Кривдюк Захар 2012-02-05 3-ю Боратинська ТГ Гнатюк В.Д. 01.11
103 Васейко Арсен 2012-02-20 б/р Боратинська ТГ Гнатюк 01.11
104 Мельник Назар 2012-02-03 3-ю Боратинська ТГ Гнатюк 01.11
105 Пугінець Тимофій 2012-07-22 3-ю Боратинська Гнатюк 01.11
106 Березнюк Станіслав 2012-02-01 б/р Боратинська ТГ Гнатюк В.Д. 01.11
107 Шолотюк Девід 2012-01-01 3-ю Боратинська ТГ Гнатюк 01.11
108 Павліха Роман 2012-03-02 б/р Боратинська ТГ Гнатюк 01.11
109 Чикор Ілля 2012-03-02 б/р Боратинська ТГ Гнатюк В.Д. 01.11
110 Бобко Станіслав 2012-07-09 б/р Гімназія с.Хмелівка Литвинчук С.А. 01.11
111 Борис Павло 2011-07-11 б/р Гімназія с.Хмелівка Литвинчук С.А. 01.11
112 Лукашевич Веніамін 2011-12-16 б/р Гімназія с.Хмелівка Литвинчук С.А. 01.11
113 Прокопчук Назарій 2012-08-12 б/р Гімназія с.Хмелівка Литвинчук С.А. 01.11
114 Феш Дмитрій 2012-04-24 б/р Підгайцівська ТГ Карпюк В. С. 01.11
115 Матрунчик Марк 2012-09-11 б/р Підгайцівська ТГ Феш О. В. 01.11
116 Бондаренко Єгор 2012-08-08 б/р OC Wolf Войтович 01.11
117 Ляшук Дмитро 2012-04-28 б/р OC Wolf Войтович 01.11
118 Токарук Антон 2011-06-06 3-ю Промінь Казаков Володимир Миколайович 01.11
119 Скиданюк Влад 2011-08-11 3-ю Верес Мальчик І.М., Мелимука В.В. 01.11
120 Музика Назар 2011-12-14 б/р Маневицький ЦТДЮ Ковальчук В.М. 01.11
121 Гонсіровський Дмитро 2012-08-17 б/р 9 ліцей Гонтар Л. О. 01.11
122 Глинюк Артур 2012-09-08 б/р 9 ліцей Гонтар Л. О. 01.11
123 Биковський Роман 2011-10-14 б/р Ощівська гімназія Горохівської МР Новосад В. 01.11
124 Тесля Владислав 2012-06-30 б/р Боратинська ТГ Казаков Володимир 01.11
125 Шевчук Назарій 2012-10-20 б/р Боратинська ТГ Казаков В.М. 24.10
126 Савонік Тимофій 2011-05-12 3-ю Боратинська ТГ Казаков Володимир 01.11
127 Походзей Роман 2011-03-18 б/р Ощівська гімназія Горохівської МР Новосад 01.11
128 Близнюк Любомир 2012-01-27 б/р Ощівська гімназія Горохівської МР Новосад В. 01.11
129 Франчук Олександр 2012-05-08 б/р Ощівська гімназія Горохівської МР Новосад 01.11

Н.п.п Імя Народження Розряд Команда,клуб Тренер Дні
1 Поліщук Валерія 2009-10-17 3-ю Дубівська ОТГ Сидорчук 24.10
2 Чубейко Іра 2009-01-16 б/р Залізниця Швайко 24.10-01.11
3 Чулгаєва Тетяна 2010-01-25 б/р Нововолинськ Касян О.М. 01.11
4 Воробей Софія 2009-11-26 б/р Нововолинськ Касян О.М. 01.11
5 Дричик Анастасія 2010-03-04 б/р Нововолинськ Касян О.М. 01.11
6 Тарасюк Дарина 2010-11-03 б/р ЗЗСО "Олениненська гімназія" Тарасюк, Приходько 24.10
7 Дубровська Софія 2010-12-27 б/р ЗЗСО "Олениненська гімназія" Тарасюк, Приходько 24.10
8 Ліщук Ангеліна 2010-02-17 б/р ЗЗСО "Олениненська гімназія" Тарасюк, Приходько 24.10
9 Приходько Христина 2009-09-18 б/р ЗЗСО "Олениненська гімназія" Тарасюк, Приходько 24.10
10 Конько Катерина 2009-04-16 2-ю Голобська ТГ Коренга Л.І. 24.10
11 Сидорук Неоніла 2010-12-31 б/р ЗЗСО "Олениненська гімназія" Тарасюк, Приходько 24.10
12 Стасюк Лідія 2009-03-07 2-ю Голобська ТГ Коренга Л.І. 24.10
13 Виндюк Анжела 2009-02-03 3-ю Голобська ТГ Коренга Л.І. 24.10
14 Приходько Анастасія 2010-11-13 б/р ЗЗСО "Олениненська гімназія" Тарасюк, Приходько 24.10
15 Михалевич Ольга 2010-06-09 б/р Ратнівський ЦДЮТ Аверін М.Ф. 24.10
16 Шура Софія 2010-06-13 б/р Ратнівський ЦДЮТ Аверін М.Ф. 24.10
17 Корпач Вероніка 2010-09-30 б/р Ратнівський ЦДЮТ Аверін М.Ф. 24.10
18 Глушко Софія 2009-06-07 б/р Ратнівський ЦДЮТ Аверін М.Ф. 24.10
19 Котюх Анна 2009-12-05 б/р Ратнівський ЦДЮТ Аверін М.Ф. 24.10
20 Панько Анна 2009-08-07 б/р Ратнівський ЦДЮТ Аверін М.Ф. 24.10
21 Антонюк Ольга 2009-12-16 б/р Ратнівський ЦДЮТ Аверін М.Ф 24.10
22 Леонюк Марина 2010-05-01 3-ю Голобська ТГ Данилюк О.І. 24.10
23 Бондарук Юлія 2009-09-18 б/р Поворськ Дрозд К.Ю. 24.10
24 Романюк Діна 2010-05-12 б/р Маневицький ЦТДЮ Кушнір С.А. 24.10-01.11
25 Йовик Анастасія 2010-01-16 б/р Маневицький ЦТДЮ Кушнір С. А. 24.10-01.11
26 Приймак Вікторія 2010-11-24 б/р Станція юних туристів Камінь-Каширської МР Тимошик І.А. 24.10-01.11
27 Мажула Ірина 2009-02-04 б/р Станція юних туристів Камінь-Каширської МР Давидюк Ю.В. 24.10-01.11
28 Бусел Анастасія 2010-05-03 б/р Маневицький ЦТДЮ Шишолік М.С. 24.10
29 Іщик Оксана 2010-11-28 б/р Маневицький ЦТДЮ Куприянчик В.І. 24.10
30 Сидорчук Мар'ян 2009-07-15 б/р ЦРТДЮ Колківської селищної ради Ковальчук П.М. 01.11
31 Обушко Зоряна 2010-12-25 б/р ЗЗСО "Олениненська гімназія" Тарасюк, Приходько 24.10
32 Смірнова Діана 2009-12-26 б/р м. Володимир Рипич Д.С. 01.11
33 Головчак Яна 2009-09-25 б/р Маневицький ЦТДЮ Колбасюк Л.В. 24.10
34 Калитюк Анастасія 2010-04-15 б/р м. Володимир Рипич Д.С. 01.11
35 Хомич Вікторія 2010-04-05 б/р Маневицький ЦТДЮ Зіньков А.М. 24.10-01.11
36 Макарчук Анна 2009-12-22 б/р Маневицький ЦТДЮ Сахнюк М.А. 24.10
37 Жук Ірина 2009-02-25 б/р Маневицький ЦТДЮ Сахнюк М.А. 24.10
38 Янюк Ірина 2009-04-29 б/р м. Володимир Рипич Д.С. 01.11
39 Сіразетдінова Дана 2010-09-19 б/р Старовижівський ЦДЮТ Оксенчук Тетяна 24.10-01.11
40 Павловська Анастасія 2010-06-10 б/р Старовижівський ЦДЮТ Оксенчук Тетяна 24.10-01.11
41 Камінська Олександра 2009-06-08 б/р Старовижівський ЦДЮТ Мельник В.І. 24.10
42 Борисюк Богдана 2009-06-16 б/р Старовижівський ЦДЮТ Вегерич Ольга 24.10
43 Юрко Анна 2010-08-14 б/р Іваничі Чипинюк Роман 24.10
44 Моружко Дарина 2009-02-09 II Foxhunters Долинський А.Є 24.10-01.11
45 Куль Ілона 2010-09-27 б/р Іваничі Чипинюк Роман 24.10
46 Рокицька Катерина 2009-01-13 б/р Іваничі Чипинюк Роман 24.10
47 Атлас Вікторія 2009-06-08 б/р Іваничі Чипинюк Роман 24.10
48 Гуліта Уляна 2009-09-26 б/р Іваничі Чипинюк Роман 24.10
49 Просова Анастасія 2009-06-13 б/р Іваничі Чипинюк Роман 24.10
50 Літвінчук Валерія 2009-11-07 б/р Старовижівський ЦДЮТ Оксенчук Тетяна 24.10-01.11
51 Михалевська Тетяна 2010-06-11 б/р Маневицький ЦТДЮ Мізюк М.І. 24.10-01.11
52 Гвоздецька Фаїна 2009-02-16 б/р Шацьк БДЮТ Німець Н. В. 01.11
53 Проскура Іванна 2009-07-29 б/р Шацьк БДЮТ Німець Н. В. 01.11
54 Дрозд Дарина 2010-06-22 б/р Шацьк БДЮТ Німець Н. В. 01.11
55 Цвид Устина 2010-11-12 б/р Шацьк БДЮТ Німець Н. В. 01.11
56 Базилюк Христина 2010-10-21 б/р Шацьк БДЮТ Німець Н. В. 01.11
57 Аршулік Олександра 2010-09-12 б/р ЦРТДЮ Колківської селищної ради Ткаченко В.В. 01.11
58 Падалюк Яна 2009-01-07 б/р Маневицький ЦТДЮ Ковальчук В.М. 24.10-01.11
59 Михалевська Ірина 2010-06-11 б/р Маневицький ЦТДЮ Мізюк М.І. 24.10-01.11
60 Старчевська Вікторія 2009-01-01 б/р Боратинська ТГ Черчик 01.11
61 Биковець Сніжана 2010-07-03 б/р ЦРТДЮ Колківської селищної ради Миронюк Світлана Тимофіївна 01.11
62 Раковець Анна Василівна 2009-12-10 б/р Сошичненська ОТГ Денейчук С.В. 01.11
63 Хомицька Марія 2009-04-11 б/р Рівненська ТГ Морозюк Дмитро Миколайович 24.10-01.11
64 Феш Тетяна 2010-01-21 3-ю Підгайцівська ТГ Феш О. В. 01.11
65 Олексюк Дарина 2010-05-01 б/р Ковельська СЮТур Мартинюк А. М. 24.10
66 Оксенчук Тетяна 2010-08-23 б/р Ковельська СЮТур Мартинюк А. М. 24.10
67 Мартинюк Оксана 2009-12-09 б/р Ковельська СЮТур Мартинюк А. М. 24.10
68 Сахарук Ілля 2010-01-03 б/р Ковельська СЮТур Челяда І.П. 24.10
69 Макарусь Маргарита 2010-04-13 б/р Ковельська СЮТур Челяда І.П. 24.10
70 Семенюк Поліна 2010-01-19 б/р Ковельська СЮТур Челяда І.П. 24.10
71 Щур Анна 2009-07-14 б/р Станція юних туристів Камінь-Каширської МР Кузьмич Л.П. 24.10-01.11
72 Шевчук Мар'яна 2009-03-11 б/р Рівненська ТГ Морозюк Дмитро Миколайович 24.10-01.11
73 Чоботан Марія 2010-04-07 б/р Рівненська ТГ Морозюк Дмитро Миколайович 24.10-01.11
74 Маляс Віра 2010-01-24 б/р Рівненська ТГ Чирук Микола Володимирович 24.10-01.11
75 Романюк Марія 2009-09-21 3-ю Рівненська ТГ Соломянюк Лариса Миколаївна 24.10-01.11
76 Шутак Софія 2010-10-06 б/р Маневицький ЦТДЮ Шишолік М.С. 24.10
77 Кислюк Ксенія 2009-01-31 2-ю Ковель — ЦНПВТК Бурда Інга Анатоліївна 24.10-01.11
78 Сачук Софія 2009-08-18 б/р Волинський обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. Героїв Небесної Сотні Смаль О.В. 24.10-01.11
79 Родяк Марія 2009-05-19 б/р Волинський обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. Героїв Небесної Сотні Смаль О.В. 24.10-01.11
80 Горева Діана 2010-09-21 3-ю Ковель — ЦНПВТК Бурда І. А. 24.10
81 Ковальська Софія 2009-12-30 3-ю Ковель — ЦНПВТК Бурда І.А. 24.10
82 Рудь Дарина 2009-02-19 б/р Вишнівська ТГ Оліщук 24.10-01.11
83 Раца Анастасія 2010-01-31 б/р Вишнівська ТГ Оліщук 24.10-01.11
84 Бойко Марія 2010-12-15 б/р Старовижівський ЦДЮТ Курочка А.С. 01.11
85 Ковальчук Іванна 2010-06-30 б/р Г-Воля Курочка А.С. 24.10
86 Максимук Софія 2010-02-16 б/р Старовижівський ЦДЮТ Курочка А.С. 01.11
87