Чемпіонат м. Луцька

Сторінка перегляду зареєстрованих на змагання. Ви можете відсортувати за групами областями або командами, скориставшись фільтром. Для того щоб зареєструватися на дані змагння перейдіть за посиланням "Зареєструватися на ці змагання."

ЗАРЕЄСТРОВАНО: 133
КІНЕЦЬ РЕЄСТРАЦІЇ: 26.05.2023 17:00:00
РЕЄСТРАЦІЮ ЗАКРИТО!!!





-| Foxhunters| OC Wolf| Ukraine| Альпініст| Боратинська ТГ| ВІГ Азимут| ЗОШ №22| Кобра| Ковель| Ковель ЦНПВТК| Ковель — ЦНПВТК| ЛФСО| ЛФСО, ВНУ| Луцька ОТГ| Лфсо| Ліцей 14| МодульСофт| Немає| Орієнт| Промінь| Стара Вижівка| Старовижівський ЦДЮТ| ТСОУ| ФК Буцин| ЦНПВК|

-

N п.п Прізвище Ім'я Дата Розряд Область Група ЧіпSI Дні
1 Білик Ірина 1976 б/р Волинська Ч-50 2
2 Ярощук Олег 1998 б/р Волинська Ч-21 2





-| Foxhunters| OC Wolf| Ukraine| Альпініст| Боратинська ТГ| ВІГ Азимут| ЗОШ №22| Кобра| Ковель| Ковель ЦНПВТК| Ковель — ЦНПВТК| ЛФСО| ЛФСО, ВНУ| Луцька ОТГ| Лфсо| Ліцей 14| МодульСофт| Немає| Орієнт| Промінь| Стара Вижівка| Старовижівський ЦДЮТ| ТСОУ| ФК Буцин| ЦНПВК|

Foxhunters

N п.п Прізвище Ім'я Дата Розряд Область Група ЧіпSI Дні
1 Шкідина Денис 2006 3-ю Волинська Ч-18 1
2 Заклекта Андрій 1979 I Волинська Ч-35 1-2
3 Прокоп'юк Анастасія 2008 3-ю Волинська Ж-16 1-2
4 Моружко Дарина 2009 б/р Волинська Ж-14 1-2
5 Ярошук Ілля 2008 б/р Волинська Ч-16 1-2
6 Бойко Богдан 2008 б/р Волинська Ч-16 1-2
7 Осіюк Богдана 2012 б/р Волинська Ж-12 1-2
8 Нестеровський Назар 2011 б/р Волинська Ч-12 1-2
9 Мар'ян Олександр 2011 б/р Волинська Ч-12 1-2
10 Бойко Юліана 2006 III Волинська Ж-18 1-2





-| Foxhunters| OC Wolf| Ukraine| Альпініст| Боратинська ТГ| ВІГ Азимут| ЗОШ №22| Кобра| Ковель| Ковель ЦНПВТК| Ковель — ЦНПВТК| ЛФСО| ЛФСО, ВНУ| Луцька ОТГ| Лфсо| Ліцей 14| МодульСофт| Немає| Орієнт| Промінь| Стара Вижівка| Старовижівський ЦДЮТ| ТСОУ| ФК Буцин| ЦНПВК|

OC Wolf

N п.п Прізвище Ім'я Дата Розряд Область Група ЧіпSI Дні
1 Войтович Василина 2012 3-ю Волинська Ж-12 1-2
2 Войтович Орися 2015 б/р Волинська KIDS 1-2
3 Бенько Борис 2008 б/р Волинська Ч-16 1-2
4 Бенько Роман 2009 б/р Волинська Ч-14 1-2
5 Пікута Влад 2011 б/р Волинська Ч-12 1





-| Foxhunters| OC Wolf| Ukraine| Альпініст| Боратинська ТГ| ВІГ Азимут| ЗОШ №22| Кобра| Ковель| Ковель ЦНПВТК| Ковель — ЦНПВТК| ЛФСО| ЛФСО, ВНУ| Луцька ОТГ| Лфсо| Ліцей 14| МодульСофт| Немає| Орієнт| Промінь| Стара Вижівка| Старовижівський ЦДЮТ| ТСОУ| ФК Буцин| ЦНПВК|

Ukraine

N п.п Прізвище Ім'я Дата Розряд Область Група ЧіпSI Дні
1 Петришин Віталій 1996 КМСУ Закарпатська Ч-21 8099103 1-2





-| Foxhunters| OC Wolf| Ukraine| Альпініст| Боратинська ТГ| ВІГ Азимут| ЗОШ №22| Кобра| Ковель| Ковель ЦНПВТК| Ковель — ЦНПВТК| ЛФСО| ЛФСО, ВНУ| Луцька ОТГ| Лфсо| Ліцей 14| МодульСофт| Немає| Орієнт| Промінь| Стара Вижівка| Старовижівський ЦДЮТ| ТСОУ| ФК Буцин| ЦНПВК|

Альпініст

N п.п Прізвище Ім'я Дата Розряд Область Група ЧіпSI Дні
1 Токарчук Ярослав 2000 б/р Волинська Ч-35 1-2





-| Foxhunters| OC Wolf| Ukraine| Альпініст| Боратинська ТГ| ВІГ Азимут| ЗОШ №22| Кобра| Ковель| Ковель ЦНПВТК| Ковель — ЦНПВТК| ЛФСО| ЛФСО, ВНУ| Луцька ОТГ| Лфсо| Ліцей 14| МодульСофт| Немає| Орієнт| Промінь| Стара Вижівка| Старовижівський ЦДЮТ| ТСОУ| ФК Буцин| ЦНПВК|

Боратинська ТГ

N п.п Прізвище Ім'я Дата Розряд Область Група ЧіпSI Дні
1 Марчук Андрій 1994 МСУ Закарпатська Ч-21 8105148 1-2
2 Гнатюк Віталій 1960 б/р Волинська Ч-50 1-2
3 Шевчук Маргарита 2007 б/р Волинська Ж-16 1-2
4 Лавренчук Назар 2008 3-ю Волинська Ч-16 1-2
5 Мазурок Денис 2009 2-ю Волинська Ч-14 1-2
6 Шевчук Станіслав 2010 б/р Волинська Ч-14 1-2
7 Олійник Маргарита 2010 б/р Волинська Ж-14 1-2
8 Надворська Катерина 2010 б/р Волинська Ж-14 1-2
9 Гончаров Максим 2011 2-ю Волинська Ч-12 1-2
10 Глина Яна 2011 3-ю Волинська Ж-12 1-2





-| Foxhunters| OC Wolf| Ukraine| Альпініст| Боратинська ТГ| ВІГ Азимут| ЗОШ №22| Кобра| Ковель| Ковель ЦНПВТК| Ковель — ЦНПВТК| ЛФСО| ЛФСО, ВНУ| Луцька ОТГ| Лфсо| Ліцей 14| МодульСофт| Немає| Орієнт| Промінь| Стара Вижівка| Старовижівський ЦДЮТ| ТСОУ| ФК Буцин| ЦНПВК|

ВІГ Азимут

N п.п Прізвище Ім'я Дата Розряд Область Група ЧіпSI Дні
1 Патрай Володимир 1978 I Волинська Ч-35 1
2 Патрай Роман 2008 3-ю Волинська Ч-14 1





-| Foxhunters| OC Wolf| Ukraine| Альпініст| Боратинська ТГ| ВІГ Азимут| ЗОШ №22| Кобра| Ковель| Ковель ЦНПВТК| Ковель — ЦНПВТК| ЛФСО| ЛФСО, ВНУ| Луцька ОТГ| Лфсо| Ліцей 14| МодульСофт| Немає| Орієнт| Промінь| Стара Вижівка| Старовижівський ЦДЮТ| ТСОУ| ФК Буцин| ЦНПВК|

ЗОШ №22

N п.п Прізвище Ім'я Дата Розряд Область Група ЧіпSI Дні
1 Степанюк Ольга 2008 III Волинська Ж-16 1-2
2 Ковальчук Тарас 2007 3-ю Волинська Ч-16 1-2
3 Ярощук Назар 2007 б/р Волинська Ч-16 1-2





-| Foxhunters| OC Wolf| Ukraine| Альпініст| Боратинська ТГ| ВІГ Азимут| ЗОШ №22| Кобра| Ковель| Ковель ЦНПВТК| Ковель — ЦНПВТК| ЛФСО| ЛФСО, ВНУ| Луцька ОТГ| Лфсо| Ліцей 14| МодульСофт| Немає| Орієнт| Промінь| Стара Вижівка| Старовижівський ЦДЮТ| ТСОУ| ФК Буцин| ЦНПВК|

Кобра

N п.п Прізвище Ім'я Дата Розряд Область Група ЧіпSI Дні
1 Скиданюк Ілля 2008 3-ю Волинська Ч-14 1-2
2 Скиданюк Влад 2010 3-ю Волинська Ч-12 1-2
3 Катрушин Максим 2009 1-ю Волинська Ч-14 1-2
4 Мелимука Мілана 2017 б/р Волинська KIDS 8237786 1-2





-| Foxhunters| OC Wolf| Ukraine| Альпініст| Боратинська ТГ| ВІГ Азимут| ЗОШ №22| Кобра| Ковель| Ковель ЦНПВТК| Ковель — ЦНПВТК| ЛФСО| ЛФСО, ВНУ| Луцька ОТГ| Лфсо| Ліцей 14| МодульСофт| Немає| Орієнт| Промінь| Стара Вижівка| Старовижівський ЦДЮТ| ТСОУ| ФК Буцин| ЦНПВК|

Ковель

N п.п Прізвище Ім'я Дата Розряд Область Група ЧіпSI Дні
1 Сорокіна Марія 2004 б/р Волинська Ж-21 1-2





-| Foxhunters| OC Wolf| Ukraine| Альпініст| Боратинська ТГ| ВІГ Азимут| ЗОШ №22| Кобра| Ковель| Ковель ЦНПВТК| Ковель — ЦНПВТК| ЛФСО| ЛФСО, ВНУ| Луцька ОТГ| Лфсо| Ліцей 14| МодульСофт| Немає| Орієнт| Промінь| Стара Вижівка| Старовижівський ЦДЮТ| ТСОУ| ФК Буцин| ЦНПВК|

Ковель ЦНПВТК

N п.п Прізвище Ім'я Дата Розряд Область Група ЧіпSI Дні
1 Музичук Надія 2008 3-ю Волинська Ж-16 1-2





-| Foxhunters| OC Wolf| Ukraine| Альпініст| Боратинська ТГ| ВІГ Азимут| ЗОШ №22| Кобра| Ковель| Ковель ЦНПВТК| Ковель — ЦНПВТК| ЛФСО| ЛФСО, ВНУ| Луцька ОТГ| Лфсо| Ліцей 14| МодульСофт| Немає| Орієнт| Промінь| Стара Вижівка| Старовижівський ЦДЮТ| ТСОУ| ФК Буцин| ЦНПВК|

Ковель — ЦНПВТК

N п.п Прізвище Ім'я Дата Розряд Область Група ЧіпSI Дні
1 Кислюк Ксенія 2009 2-ю Волинська Ж-14 2
2 Галайчук Софія 2008 1-ю Волинська Ж-16 1-2
3 Кладько Тетяна 2007 III Волинська Ж-16 1-2
4 Булік Анна 2008 2-ю Волинська Ж-16 1-2
5 Омельянюк Софія 2007 III Волинська Ж-16 1-2
6 Бурда Ілля 2012 3-ю Волинська Ч-12 1-2
7 Колочун Анна 2011 3-ю Волинська Ж-12 1-2
8 Рябко Гліб 2013 3-ю Волинська Ч-12 1-2
9 Горев Артем 2012 б/р Волинська Ч-12 1-2
10 Горева Діана 2010 б/р Волинська Ж-14 1-2
11 Наумук Матвій 2010 2-ю Волинська Ч-14 1-2
12 Шепшелей Артур 2011 3-ю Волинська Ч-12 1-2
13 Ковальська Софія 2009 б/р Волинська Ж-14 1-2
14 Ендержеєвська Аріана 2011 б/р Волинська Ж-12 1-2
15 Кравчук Дарія 2011 б/р Волинська Ж-12 1-2
16 Бас Богдана 2011 б/р Волинська Ж-12 1-2
17 Бурда Михайло 2014 б/р Волинська KIDS 1-2
18 Рябко Софія 2015 б/р Волинська KIDS 1-2
19 Гоцик Аліна 2015 б/р Волинська KIDS 1-2
20 Дудинець Ліза 2011 б/р Волинська Ж-12 1-2





-| Foxhunters| OC Wolf| Ukraine| Альпініст| Боратинська ТГ| ВІГ Азимут| ЗОШ №22| Кобра| Ковель| Ковель ЦНПВТК| Ковель — ЦНПВТК| ЛФСО| ЛФСО, ВНУ| Луцька ОТГ| Лфсо| Ліцей 14| МодульСофт| Немає| Орієнт| Промінь| Стара Вижівка| Старовижівський ЦДЮТ| ТСОУ| ФК Буцин| ЦНПВК|

ЛФСО

N п.п Прізвище Ім'я Дата Розряд Область Група ЧіпSI Дні
1 Карпюк Матвій 2008 2-ю Волинська Ч-16 1-2
2 Новосад Василь 1982 б/р Волинська Ч-35 8501430 2
3 Остапчук Андрій 1981 б/р Волинська Ч-35 1-2
4 Остапчук Назар 2006 б/р Волинська Ч-18 1-2
5 Новосад Ілля 2006 I Волинська Ч-18 8501478 2
6 Петришина Юлія 1990 III Волинська Ж-21 1-2
7 Ремба Єва 2006 II Волинська Ж-18 1-2
8 Климчук Анна 1997 б/р Волинська Ж-21 1-2
9 Романюк Ігор 1988 б/р Волинська Ч-21 1-2
10 Романюк Марк 2014 б/р Волинська KIDS 1-2
11 Федчук Інна 1981 б/р Волинська Ж-35 немає 1-2
12 Волинець Ярослав 1989 КМСУ Волинська Ч-21 1-2
13 Волинець Захар 2016 б/р Волинська KIDS 2
14 Черняк Світлана 1976 б/р Волинська Ж-35 1-2
15 Бортник Андрій 2008 III Волинська Ч-16 1-2
16 Бурда Інга 1984 III Волинська Ж-35 1-2
17 Сичук Лариса 1975 I Волинська Ж-35 1-2
18 Петрочук Дмитро 1980 б/р Волинська Ч-35 1-2
19 Карпюк Ігор 1978 б/р Волинська Ч-35 1-2
20 Черняк Юрій 2006 I Волинська Ч-18 1-2
21 Спасовський Ігор 1983 МСУ Волинська Ч-35 2





-| Foxhunters| OC Wolf| Ukraine| Альпініст| Боратинська ТГ| ВІГ Азимут| ЗОШ №22| Кобра| Ковель| Ковель ЦНПВТК| Ковель — ЦНПВТК| ЛФСО| ЛФСО, ВНУ| Луцька ОТГ| Лфсо| Ліцей 14| МодульСофт| Немає| Орієнт| Промінь| Стара Вижівка| Старовижівський ЦДЮТ| ТСОУ| ФК Буцин| ЦНПВК|

ЛФСО, ВНУ

N п.п Прізвище Ім'я Дата Розряд Область Група ЧіпSI Дні
1 Доценко Катерина 2003 I Волинська Ж-21 1-2





-| Foxhunters| OC Wolf| Ukraine| Альпініст| Боратинська ТГ| ВІГ Азимут| ЗОШ №22| Кобра| Ковель| Ковель ЦНПВТК| Ковель — ЦНПВТК| ЛФСО| ЛФСО, ВНУ| Луцька ОТГ| Лфсо| Ліцей 14| МодульСофт| Немає| Орієнт| Промінь| Стара Вижівка| Старовижівський ЦДЮТ| ТСОУ| ФК Буцин| ЦНПВК|

Луцька ОТГ

N п.п Прізвище Ім'я Дата Розряд Область Група ЧіпSI Дні
1 Серединська Інна 2011 3-ю Волинська Ж-12 1-2
2 Серединська Катерина 2010 3-ю Волинська Ж-14 1-2





-| Foxhunters| OC Wolf| Ukraine| Альпініст| Боратинська ТГ| ВІГ Азимут| ЗОШ №22| Кобра| Ковель| Ковель ЦНПВТК| Ковель — ЦНПВТК| ЛФСО| ЛФСО, ВНУ| Луцька ОТГ| Лфсо| Ліцей 14| МодульСофт| Немає| Орієнт| Промінь| Стара Вижівка| Старовижівський ЦДЮТ| ТСОУ| ФК Буцин| ЦНПВК|

Лфсо

N п.п Прізвище Ім'я Дата Розряд Область Група ЧіпSI Дні
1 Оришко Олександр 1983 б/р Волинська Ч-35 8300120 1-2





-| Foxhunters| OC Wolf| Ukraine| Альпініст| Боратинська ТГ| ВІГ Азимут| ЗОШ №22| Кобра| Ковель| Ковель ЦНПВТК| Ковель — ЦНПВТК| ЛФСО| ЛФСО, ВНУ| Луцька ОТГ| Лфсо| Ліцей 14| МодульСофт| Немає| Орієнт| Промінь| Стара Вижівка| Старовижівський ЦДЮТ| ТСОУ| ФК Буцин| ЦНПВК|

Ліцей 14

N п.п Прізвище Ім'я Дата Розряд Область Група ЧіпSI Дні
1 Семенюк Микола 1981 б/р Волинська Ч-35 2
2 Цеслів Анна 2009 б/р Волинська Ж-14 2
3 Зотова Валерія 2009 б/р Волинська Ж-14 2
4 Сидорчук Христина 2009 б/р Волинська Ж-14 2
5 Гошко Валерія 2009 б/р Волинська Ж-14 2
6 Курасевич Тетяна 2009 б/р Волинська Ж-14 2
7 Семенюк Роман 2012 б/р Волинська KIDS 2
8 Сичук Аліна 2007 б/р Волинська Ж-16 2





-| Foxhunters| OC Wolf| Ukraine| Альпініст| Боратинська ТГ| ВІГ Азимут| ЗОШ №22| Кобра| Ковель| Ковель ЦНПВТК| Ковель — ЦНПВТК| ЛФСО| ЛФСО, ВНУ| Луцька ОТГ| Лфсо| Ліцей 14| МодульСофт| Немає| Орієнт| Промінь| Стара Вижівка| Старовижівський ЦДЮТ| ТСОУ| ФК Буцин| ЦНПВК|

МодульСофт

N п.п Прізвище Ім'я Дата Розряд Область Група ЧіпSI Дні
1 Жигалло Костянтин 1975 3-ю Волинська Ч-35 1-2
2 Жигалло Тетяна 1975 б/р Волинська Ж-35 1-2
3 Левицький Кирил 2016 б/р Волинська KIDS 1-2
4 Левицька Юлія 1998 б/р Волинська Ж-21 1-2
5 Зеленяк Єлізавета 2015 б/р Волинська KIDS 1-2
6 Лакомкіна Марія 1995 б/р Волинська Ж-21 1-2





-| Foxhunters| OC Wolf| Ukraine| Альпініст| Боратинська ТГ| ВІГ Азимут| ЗОШ №22| Кобра| Ковель| Ковель ЦНПВТК| Ковель — ЦНПВТК| ЛФСО| ЛФСО, ВНУ| Луцька ОТГ| Лфсо| Ліцей 14| МодульСофт| Немає| Орієнт| Промінь| Стара Вижівка| Старовижівський ЦДЮТ| ТСОУ| ФК Буцин| ЦНПВК|

Немає

N п.п Прізвище Ім'я Дата Розряд Область Група ЧіпSI Дні
1 Бортник Віктор 1964 б/р Волинська Ч-50 Оренда 1-2





-| Foxhunters| OC Wolf| Ukraine| Альпініст| Боратинська ТГ| ВІГ Азимут| ЗОШ №22| Кобра| Ковель| Ковель ЦНПВТК| Ковель — ЦНПВТК| ЛФСО| ЛФСО, ВНУ| Луцька ОТГ| Лфсо| Ліцей 14| МодульСофт| Немає| Орієнт| Промінь| Стара Вижівка| Старовижівський ЦДЮТ| ТСОУ| ФК Буцин| ЦНПВК|

Орієнт

N п.п Прізвище Ім'я Дата Розряд Область Група ЧіпSI Дні
1 Ліщук Антоній 2004 КМСУ Волинська Ч-21 8112326 1-2





-| Foxhunters| OC Wolf| Ukraine| Альпініст| Боратинська ТГ| ВІГ Азимут| ЗОШ №22| Кобра| Ковель| Ковель ЦНПВТК| Ковель — ЦНПВТК| ЛФСО| ЛФСО, ВНУ| Луцька ОТГ| Лфсо| Ліцей 14| МодульСофт| Немає| Орієнт| Промінь| Стара Вижівка| Старовижівський ЦДЮТ| ТСОУ| ФК Буцин| ЦНПВК|

Промінь

N п.п Прізвище Ім'я Дата Розряд Область Група ЧіпSI Дні
1 Володимир Казаков 1984 I Волинська Ч-35 8001063 1-2
2 Казаков Артем 2014 3-ю Волинська KIDS 1-2
3 Казакова Дарина 2010 2-ю Волинська Ж-14 1-2
4 Савонік Тимофій 2011 3-ю Волинська Ч-12 1-2
5 Гордей Артем 2012 б/р Волинська Ч-12 1-2
6 Луппов Арсен 2012 3-ю Волинська Ч-12 1-2
7 Савонік Назарій 2008 III Волинська Ч-16 1-2
8 Боровицька Валерія 2012 б/р Волинська Ж-12 1-2
9 Патута Максим 2002 II Волинська Ч-21 2





-| Foxhunters| OC Wolf| Ukraine| Альпініст| Боратинська ТГ| ВІГ Азимут| ЗОШ №22| Кобра| Ковель| Ковель ЦНПВТК| Ковель — ЦНПВТК| ЛФСО| ЛФСО, ВНУ| Луцька ОТГ| Лфсо| Ліцей 14| МодульСофт| Немає| Орієнт| Промінь| Стара Вижівка| Старовижівський ЦДЮТ| ТСОУ| ФК Буцин| ЦНПВК|

Стара Вижівка

N п.п Прізвище Ім'я Дата Розряд Область Група ЧіпSI Дні
1 Худик Олександр 2003 I Волинська Ч-21 1-2
2 Солодуха Юрій 2003 I Волинська Ч-21 1-2
3 Мазурик Микола 2002 б/р Волинська Ч-21 1-2





-| Foxhunters| OC Wolf| Ukraine| Альпініст| Боратинська ТГ| ВІГ Азимут| ЗОШ №22| Кобра| Ковель| Ковель ЦНПВТК| Ковель — ЦНПВТК| ЛФСО| ЛФСО, ВНУ| Луцька ОТГ| Лфсо| Ліцей 14| МодульСофт| Немає| Орієнт| Промінь| Стара Вижівка| Старовижівський ЦДЮТ| ТСОУ| ФК Буцин| ЦНПВК|

Старовижівський ЦДЮТ

N п.п Прізвище Ім'я Дата Розряд Область Група ЧіпSI Дні
1 Гапонюк Валентин 2008 III Волинська Ч-16 1-2
2 Юхимук Денис 2010 2-ю Волинська Ч-14 1-2
3 Ковальчук Максим 2009 2-ю Волинська Ч-14 1-2
4 Гаврилюк Богдан 2010 2-ю Волинська Ч-14 1-2
5 Демчук Владислав 2008 III Волинська Ч-16 1-2
6 Івчик Назар 2010 б/р Волинська Ч-14 1-2
7 Пліш Павло 2010 б/р Волинська Ч-14 1-2
8 Івануха Віталій 2009 б/р Волинська Ч-14 1-2
9 Сіразетдінова Дана 2010 б/р Волинська Ж-14 1-2
10 Павловська Анастасія 2010 б/р Волинська Ж-14 1-2
11 Оксенчук Соломія 2005 I Волинська Ж-18 1-2





-| Foxhunters| OC Wolf| Ukraine| Альпініст| Боратинська ТГ| ВІГ Азимут| ЗОШ №22| Кобра| Ковель| Ковель ЦНПВТК| Ковель — ЦНПВТК| ЛФСО| ЛФСО, ВНУ| Луцька ОТГ| Лфсо| Ліцей 14| МодульСофт| Немає| Орієнт| Промінь| Стара Вижівка| Старовижівський ЦДЮТ| ТСОУ| ФК Буцин| ЦНПВК|

ТСОУ

N п.п Прізвище Ім'я Дата Розряд Область Група ЧіпSI Дні
1 Іщук Вікторія 2008 3-ю Волинська Ж-16 1-2
2 Приємська Софія 2008 б/р Волинська Ж-16 1-2
3 Новак Данило 2008 3-ю Волинська Ч-16 1-2
4 Островець Андрій 2008 2-ю Волинська Ч-16 1-2
5 Яцюк Дмитро 2007 III Волинська Ч-16 1-2
6 Чилій Дмитро 2006 II Волинська Ч-18 1-2
7 Приємська Соломія 2011 б/р Волинська Ж-12 1-2





-| Foxhunters| OC Wolf| Ukraine| Альпініст| Боратинська ТГ| ВІГ Азимут| ЗОШ №22| Кобра| Ковель| Ковель ЦНПВТК| Ковель — ЦНПВТК| ЛФСО| ЛФСО, ВНУ| Луцька ОТГ| Лфсо| Ліцей 14| МодульСофт| Немає| Орієнт| Промінь| Стара Вижівка| Старовижівський ЦДЮТ| ТСОУ| ФК Буцин| ЦНПВК|

ФК Буцин

N п.п Прізвище Ім'я Дата Розряд Область Група ЧіпSI Дні
1 Павлюк Павло 1991 I Волинська Ч-21 8003723 2





-| Foxhunters| OC Wolf| Ukraine| Альпініст| Боратинська ТГ| ВІГ Азимут| ЗОШ №22| Кобра| Ковель| Ковель ЦНПВТК| Ковель — ЦНПВТК| ЛФСО| ЛФСО, ВНУ| Луцька ОТГ| Лфсо| Ліцей 14| МодульСофт| Немає| Орієнт| Промінь| Стара Вижівка| Старовижівський ЦДЮТ| ТСОУ| ФК Буцин| ЦНПВК|

ЦНПВК

N п.п Прізвище Ім'я Дата Розряд Область Група ЧіпSI Дні
1 Мальчик Ігор 1963 б/р Волинська Ч-50 1-2