Реєстрація

Зареєстровані Волинська Осінь

Кінець пеєстрації: 27.10.2022 17:00:00 Зареєстровано учасників: 458. Оренда чіпів: 457. Команд: 26.
РЕЄСТРАЦІЮ ЗАКРИТО!!!
Сторінка змагань

Групи

Н.п.п Імя Народження Розряд Команда,клуб Тренер SI
1 Кикла Юрій 2012-05-23 б/р Ратнівський ЦДЮТ Аверін М.Ф
2 Антонюк Дарина 2012-04-23 б/р Ратнівський ЦДЮТ Аверін М.Ф
3 Котюх Вероніка 2012-09-25 б/р Ратнівський ЦДЮТ Аверін М.Ф.
4 Корпус Анастасія 2012-11-11 б/р Ратнівський ЦДЮТ Аверін М.Ф.
5 Дуда Дарина 2012-01-06 б/р Камінь-Каширська Мр Тищук І.С.
6 Пархомович Ангеліна 2013-02-11 б/р Камінь-Каширська Мр Тимошик І.А.
7 Войтович Василина 2012-07-23 б/р OC Wolf Войтович
8 Войтович Орися 2015-09-17 б/р OC Wolf Войтович
9 Бондарєва Анастасія 2012-11-15 б/р Ківерцівське ОТГ Табенський Павло Миколайович
10 Гаврилюк Василина 2012-01-11 б/р Ківерцівське ОТГ Табенський Павло Миколайович
11 Касянова Олександра 2012-06-16 б/р Ківерцівське ОТГ Табенський Павло
12 Герасимюк Софія 2012-09-14 б/р Ківерцівське ОТГ Табенський Павло Миколайович
13 Ришкевич Вікторія 2012-06-08 б/р Ківерцівське ОТГ Табенський Павло Миколайович
14 Ліпич Анна 2012-02-20 б/р ЦНПВТК Кльоц
15 Фінько Злата 2012-02-20 б/р ЦНПВТК Кльоц
16 Деркач Марта 2012-03-11 б/р Камінь-Каширська Мр Давидюк Ю.В.
17 Парфелюк Валерія 2012-08-08 б/р Сошичненська ОТГ Денейчук С.В.
18 Тимошик Софія 2012-03-01 б/р Камінь-Каширська Мр Давидюк Ю.В.
19 Оксенюк Ангеліна 2012-10-04 б/р Камінь-Каширська Мр Тищук І.С.
20 Негодюк Анна 2012-02-01 б/р ЦРТДЮ Колківської селищної ради Ткаченко В.В.
21 Ткаченко Богдана 2012-02-04 б/р ЦРТДЮ Колківської селищної ради Ткаченко В.В.
22 Сікорська Єва 2012-04-07 б/р ЦРТДЮ Колківської селищної ради Ткаченко В.В.
23 Харитоненко Поліна 2012-02-20 3-ю ЦНПВТК КЛИМУК
24 Сліщук Дарина 2012-07-17 б/р Голобський ЦПО Коренга
25 Доля Злата 2012-07-03 б/р Голобський ЦПО Коренга
26 Куракіна Ангеліна 2012-06-18 б/р Голобський ЦПО Коренга
27 Василюк Ірина 2011-10-25 б/р Голобський ЦПО Москалюк В.В.
28 Шевчук Катерина 2013-04-03 б/р Голобський ЦПО Коренга Лариса
29 Бейда Ання 2010-10-05 б/р Голобський ЦПО Москалюк В.В.
30 Бейда Дарина 2011-10-21 б/р Голобський ЦПО Москалюк В.В.
31 Новосельський Денис 2010-10-30 б/р Голобський ЦПО Москалюк В.В.
32 Плужнікова Мілана 2013-02-18 б/р Голобський ЦПО Коренга Л.І.
33 Якобчук Богдан 2008-10-23 б/р Голобський ЦПО Москалюк В.В.
34 Жук Дмитро 2012-10-16 б/р Голобський ЦПО Москалюк В.В.
35 Козел Ірина 2013-09-28 б/р Голобський ЦПО Коренга
36 Ботова Віра 2013-09-16 б/р Голобський ЦПО Коренга
37 Новосад Дарина 2012-09-17 б/р Ощівська гімназія Горохівської МР Новосад В.
38 Чарук Дарія 2012-02-29 б/р Ощівська гімназія Горохівської МР Новосад В.
39 Євчук Злата 2012-10-26 б/р Боратинська ТГ Казаков Володимир
40 Недільська Ангеліна 2012-09-30 б/р Ковель — ЦНПВТК Бурда І.А.
41 Читкайло Христина 2014-04-26 б/р Ківерцівське ОТГ Радецька А.П.
42 Купчишина Каріна 2014-03-04 б/р Ківерцівське ОТГ Радецька А.П.
43 Островська Марія 2022-02-20 б/р ЦНПВТк Мальчик
44 Васильковська Анастасія 2021-02-20 б/р ЦНПВТк Мальчик
45 Завірюха Віка 2012-02-20 б/р ЦНПВТк Мальчик

Н.п.п Імя Народження Розряд Команда,клуб Тренер SI
1 Пословський Олександр 2013-07-22 б/р Ратнівська тг Аверін М.Ф.
2 Тищук Микола 2012-12-20 б/р Камінь-Каширська Мр Тищук І.С.
3 Карпік Артем 2012-05-10 б/р Камінь-Каширська Мр Тищук І.С.
4 Мальчук Денис 2012-08-07 б/р Камінь-Каширська Мр Давидюк Ю.В.
5 Тараканець Денис 2012-01-03 б/р Камінь-Каширська Мр Трофимчук В.В.
6 Пилипчук Дмитро 2012-01-28 б/р Камінь-Каширська Мр Тищук І.С.
7 Тарасюк Сергій 2013-04-02 б/р с. Оленине Камінь-Каширська мр Тарасюк, Приходько
8 Васейко Арсен 2012-02-20 б/р Боратинська ТГ Гнатюк
9 Прокопчук Артем 2012-07-27 б/р Ківерцівське ОТГ Табенський Павло Миколайович
10 Шимчук Олександр 2012-06-11 б/р Ківерцівське ОТГ Табенський Павло Миколайович
11 Польчук Давид 2013-07-13 б/р Ківерцівське ОТГ Табенський Павло Миколайович
12 Уєвич Андрій 2012-10-04 б/р Ківерцівське ОТГ Табенський Павло Миколайович
13 Крук Влад 2012-01-01 б/р ЦНПВТК Кльоц
14 Бугайчук Ілля 2012-02-20 б/р ЦНПВТК Кльоц
15 Гарбуз Тимофій 2012-02-20 б/р ЦНПВТК Кльоц
16 Теребейчик Владислав 2012-02-10 б/р Сошичненська ОТГ Плясун І.В.
17 Омелянюк Давид 2013-07-08 б/р Ковельська МТГ Шевчук Г.П.
18 Бурий Святослав 2014-05-14 б/р Ковельська МТГ Шевчук Г.П.
19 Ткаченко Андрій 2013-01-24 б/р ЦРТДЮ Колківської селищної ради Ткаченко В.В.
20 Бляшук Артем 2012-07-21 б/р ЦРТДЮ Колківської селищної ради Федорчук В.Т.
21 Стасюк Михайло 2012-12-06 б/р Голобський ЦПО Коренга Л.І.
22 Урбас Артур 2012-04-05 б/р Голобський ЦПО Коренга Л.І.
23 Яковлев Дмитро 2012-11-03 б/р Голобський ЦПО Коренга Л І
24 Петручик Дмитро 2013-08-28 б/р Голобський ЦПО Коренга
25 Близнюк Любомир 2012-01-27 б/р Ощівська гімназія Горохівської МР Новосад В.
26 Яроцький Владислав 2012-12-13 б/р Ощівська гімназія Горохівської МР Новосад В.
27 Глез Юрій 2012-05-07 б/р Ощівська гімназія Горохівської МР Новосад В.
28 Луппов Арсен 2012-05-25 б/р Боратинська ТГ Казаков Володимир
29 Гордей Артем 2012-10-04 б/р Боратинська ТГ Казаков Володимир
30 Тесля Владислав 2012-06-30 б/р Боратинська ТГ Казаков Володимир
31 Бурда Ілля 2012-07-31 3-ю Ковель — ЦНПВТК Бурда І. А.
32 Якимчук Нікита 2012-09-01 б/р Ківерцівське ОТГ Стеценко О.А.
33 Прачук Олександр 2014-01-02 б/р Ківерцівське ОТГ Радецька А.П.
34 Ващук Денис 2014-05-31 б/р Ківерцівське ОТГ Радецька А.П.
35 Бакалець Денис 2014-03-04 б/р Ківерцівське ОТГ Радецька А.П.
36 Комаров Павло 2016-05-31 б/р Ківерцівське ОТГ Радецька А.П.
37 Ткачук Микола 2012-02-20 б/р ЦНПВТк Мальчик
38 Сінчук Михайло 2012-02-20 б/р ЦНПВТк Мальчик

Н.п.п Імя Народження Розряд Команда,клуб Тренер SI
1 Матіюк Павло 2010-07-09 3-ю ЦНПВТК Феш О. В. Карпюк В.С.
2 Глушко Володимир 2010-07-28 б/р Ратнівський ЦДЮТ Аверін М.Ф.
3 Антонюк В'ячеслав 2010-10-11 б/р Ратнівський ЦДЮТ Аверін М.Ф.
4 Пампуха Валентин 2010-08-12 б/р Ратнівський ЦДЮТ Аверін М.Ф.
5 Дордюк Даніїл 2011-02-28 б/р Ратнівський ЦДЮТ Аверін М.Ф.
6 Антонюк Юрій 2011-11-03 б/р Ратнівський ЦДЮТ Аверін М.Ф.
7 Підгурський Тимофій 2011-01-10 3-ю Камінь-Каширська Мр Давидюк Ю.В.
8 Дрейчан Віталій 2011-06-25 б/р Камінь-Каширська Мр Давидюк Ю.В.
9 Федчик Олесь 2011-07-30 б/р Камінь-Каширська Мр Давидюк Ю.В.
10 Яковський Микита 2010-06-24 3-ю Камінь-Каширська Мр Давидюк Ю.В.
11 Карпук Арсен 2010-09-08 б/р с. Оленине Камінь-Каширська мр Тарасюк, Приходько
12 Карпук Арсеній 2011-06-14 б/р с. Оленине Камінь-Каширська мр Тарасюк, Приходько
13 Смітюх Станіслав 2010-11-26 б/р с. Оленине Камінь-Каширська мр Тарасюк, Приходько
14 Коширець Арсен 2010-06-12 б/р с. Оленине Камінь-Каширська мр Тарасюк, Приходько
15 Федорчук Владислав 2011-07-29 б/р Боратинська ТГ Гнатюк
16 Рожков Любомир 2010-08-28 б/р Боратинська ТГ Гнатюк
17 Гончаров Максим 2011-07-08 2-ю Боратинська ТГ Гнатюк
18 Левчук Єліазар 2010-04-26 б/р Ківерцівське ОТГ Табенський Павло
19 Ілля Павлючук 2010-08-06 б/р Ківерцівське ОТГ Табенський Павло
20 Радчук Артур 2010-11-01 3-ю Ківерцівське ОТГ Табенський Павло Миколайович
21 Хмура Сергій 2011-07-14 б/р Ківерцівське ОТГ Табенський Павло Миколайович
22 Юскевич Станіслав 2012-06-22 б/р Ківерцівське ОТГ Табенський Павло Миколайович
23 Швець Радіон 2010-04-14 б/р Ківерцівське ОТГ Табенський Павло Миколайович
24 Марчук Максим 2010-10-04 б/р Ківерцівське ОТГ Табенський Павло Миколайович
25 Сидорук Максим 2010-12-29 б/р Сошичненська ОТГ Плясун І.В.
26 Самарський Данило 2010-11-02 б/р Ковельська МТГ Мартинюк А. М.
27 Дроздюк Богдан 2011-02-12 б/р Ковельська МТГ Мартинюк А. М.
28 Гаврилюк Олексій 2010-03-30 б/р Ковельська МТГ Мартинюк А. М.
29 Матвійчук Станіслав 2010-05-11 б/р ЦРТДЮ Колківської селищної ради Ткаченко В.В.
30 Матвійчук Артем 2011-02-06 б/р ЦРТДЮ Колківської селищної ради Ткаченко В.В.
31 Патейчук Юрій 2010-08-14 б/р ЦРТДЮ Колківської селищної ради Ткаченко В.В.
32 Зінчук Денис 2010-12-17 б/р ЦРТДЮ Колківської селищної ради Федорчук В.Т.
33 Гурський Олександр 2011-07-30 б/р ЦРТДЮ Колківської селищної ради Федорчук В.Т.
34 Жердецький Ілля 2011-08-02 б/р ЦРТДЮ Колківської селищної ради Федорчук В.Т.
35 Козачук Максим 2010-10-05 б/р ЦНПВТК Карпюк Корнійчук
36 Горбач Арсен 2011-07-15 б/р ЦРТДЮ Колківської селищної ради Федорчук В.Т.
37 Квач Дмитро 2011-02-24 б/р ЦРТДЮ Колківської селищної ради Федорчук В.Т.
38 Самонюк Дмитро 2011-10-25 б/р ЦРТДЮ Колківської селищної ради Федорчук В.Т.
39 Сидорчук Мар'ян 2010-07-15 б/р ЦРТДЮ Колківської селищної ради Ковальчук П.М.
40 Оніщук Микола 2010-12-19 б/р ЦРТДЮ Колківської селищної ради Ковальчук П.М.
41 Макарчук Ярослав 2010-06-01 б/р Маневицький ЦТДЮ Шишолік М.С.
42 Бейгер Олександр 2011-08-30 б/р Голобський ЦПО Коренга
43 Чабан Рідіон 2010-09-05 б/р Маневицький ЦТДЮ Шишолік М.С.
44 Глез Максим 2011-03-15 б/р Ощівська гімназія Горохівської МР Новосад В.
45 Ващук Андрій 2010-12-09 б/р Ощівська гімназія Горохівської МР Новосад В.
46 Нестерук Артем 2011-10-11 б/р Ощівська гімназія Горохівської МР Новосад В.
47 Биковський Роман 2011-10-14 б/р Ощівська гімназія Горохівської МР Новосад В.
48 Глез Олександр 2010-02-08 б/р Ощівська гімназія Горохівської МР Новосад В.
49 Наумук Матвій 2010-05-20 2-ю Ковель — ЦНПВТК Бурда І.А.
50 Занюк Олександр 2010-02-28 б/р Ковель — ЦНПВТК Бурда І.А.
51 Голодюк Вадим 2011-03-31 б/р Ковель — ЦНПВТК Бурда І. А.
52 Шепшелей Артур 2011-10-27 б/р Ковель — ЦНПВТК Бурда І. А.
53 Лихач Ілля 2010-05-23 б/р Ківерцівське ОТГ Стеценко О.А.
54 Якимчук Юрій 2011-03-11 б/р Ківерцівське ОТГ Стеценко О.А.
55 Якимчук Матвій 2011-12-07 б/р Ківерцівське ОТГ Стеценко О.А.
56 Гаврилюк Богдан 2010-01-11 3-ю Стара Вижва Оксенчук Тетяна
57 Юхимук Денис 2010-01-22 б/р Стара Вижівка Оксенчук Тетяна
58 Петришин Денис 2010-04-17 б/р Копачівська ОТГ Бурбан
59 Конуць Максим 2010-03-23 б/р Копачівська ОТГ Бурбан
60 Яцук Олесь 2011-10-24 б/р Маневицький ЦТДЮ Шишолік М.С.
61 Скиданюк Влад 2010-02-20 3-ю ЦНПВК Мальчик
62 Федорук Микола 2012-02-20 б/р ЦНПВТк Мелимука В.В.
63 Зубок Владислав 2010-02-20 б/р ЦНПВТк Мелимука В.В.

Н.п.п Імя Народження Розряд Команда,клуб Тренер SI
1 Феш Тетяна 2010-01-21 3-ю ЦНПВТК Феш О. В. Карпюк В.С.
2 Михалевич Ольга 2010-06-09 б/р Ратнівський ЦДЮТ Аверін М.Ф.
3 Шура Софія 2010-06-13 б/р Ратнівський ЦДЮТ Аверін М.Ф.
4 Мажула Анна 2010-09-30 б/р Ратнівський ЦДЮТ Аверін М.Ф.
5 Корпач Марія 2011-04-07 б/р Ратнівський ЦДЮТ Аверін М.Ф
6 Корпач Вероніка 2010-09-30 б/р Ратнівський ЦДЮТ Аверін М.Ф.
7 Дмитрук Аріадна 2010-06-19 б/р Камінь-Каширська Мр Кузьмич Л.П.
8 Лагода Анастасія 2011-06-02 3-ю Камінь-Каширська Мр Тимошик І.А.
9 Півень Софія 2011-02-11 б/р Камінь-Каширська Мр Тимошик І.А.
10 Приймак Вікторія 2010-11-24 б/р Камінь-Каширська Мр Тимошик І.А.
11 Корольчук Дарина 2011-01-31 3-ю Камінь-Каширська Мр Давидюк Ю.В.
12 Трофимчук Дарина 2011-12-03 б/р Камінь-Каширська Мр Трофимчук В.В.
13 Курчик Олександра 2011-02-14 2-ю Камінь-Каширська Мр Давидюк Ю.В.
14 Баюк Вероніка 2011-09-06 б/р Камінь-Каширська Мр Давидюк Ю.В.
15 Свистун Дарина 2011-02-11 3-ю Камінь-Каширська Мр Давидюк Ю.В.
16 Макарчук Дарина 2010-12-03 б/р Камінь-Каширська Мр Давидюк Ю.В.
17 Тарасюк Дарина 2010-11-03 б/р с. Оленине Камінь-Каширська мр Тарасюк, Приходько
18 Приходько Анна 2011-08-16 б/р с. Оленине Камінь-Каширська мр Тарасюк, Приходько
19 Дубровська Софія 2010-12-27 б/р с. Оленине Камінь-Каширська мр Тарасюк, Приходько
20 Рихлюк Юлія 2010-05-18 3-ю Боратинська ТГ Гнатюк
21 Надворська Катерина 2010-12-10 б/р Боратинська ТГ Гнатюк
22 Глина Яна 2011-06-23 3-ю Боратинська ТГ Гнатюк
23 Мосійчук Мар'яна 2010-07-05 3-ю Ківерцівське ОТГ Табенський Павло Миколайович
24 Краснопера Влада 2010-10-24 1-ю Ківерцівське ОТГ Табенський Павло Миколайович
25 Михайлюк Яна 2010-01-01 3-ю Ківерцівське ОТГ Табенський Павло Миколайович
26 Перхалюк Лілія 2011-05-02 3-ю Ківерцівське ОТГ Табенський Павло Миколайович
27 Лавришик Анна 2011-11-16 б/р Ківерцівське ОТГ Табенський Павло Миколайович
28 Наглюк Уляна 2011-11-22 б/р Ківерцівське ОТГ Табенський Павло Миколайович
29 Приємська Соломія 2011-02-20 б/р ТСОУ Долинський А.Є.
30 Денейчук Анастасія 2011-03-29 б/р Сошичненська ОТГ Плясун І.В.
31 Фенік Софія 2011-10-19 б/р Ковельська МТГ Мартинюк А. М.
32 Мартинюк Катерина 2011-10-07 б/р Ковельська МТГ Мартинюк А. М.
33 Ярошик Анна 2011-09-10 б/р Ковельська МТГ Мартинюк А. М.
34 Серебрякова Аріна 2011-04-09 б/р Ковельська МТГ Мартинюк А. М.
35 Семенюк Поліна 2010-01-19 б/р Ковельська МТГ Челяда І.П.
36 Аршулік Олександра 2010-09-12 б/р ЦРТДЮ Колківської селищної ради Ткаченко В.В.
37 Паскевич Христина 2010-02-20 3-ю ЦНПВТК Климук М.Г
38 Трошина Анетта 2011-02-20 3-ю ЦНПВТК Климук М,Г.
39 Романюк Мар'яна 2010-02-26 б/р ЦРТДЮ Колківської селищної ради Федорчук В.Т.
40 Іщик Оксана 2010-11-28 б/р Маневицький ЦТДЮ Куприянчик В.І.
41 Доля Поліна 2010-07-13 б/р Голобський ЦПО Коренга
42 Байда Тетяна 2011-12-24 б/р Голобський ЦПО Коренга
43 Климюк Христина 2010-07-13 б/р Маневицький ЦТДЮ Шишолік М.С.
44 Чубай Вікторія 2010-02-23 б/р Маневицький ЦТДЮ Шишолік М.С
45 Олійник Маргарита 2010-09-24 б/р Боратинська ТГ Гнатюк
46 Мазурок Вероніка 2011-02-10 б/р Ощівська гімназія Горохівської МР Новосад В.
47 Федонюк Олександра 2010-04-25 б/р Ощівська гімназія Горохівської МР Новосад В.
48 Хомляк Дарія 2011-08-05 б/р Ощівська гімназія Горохівської МР Новосад В.
49 Мазурчук Віра 2010-07-06 б/р Боратинська ТГ Казаков Володимир
50 Колочун Анна 2011-07-06 3-ю Ковель — ЦНПВТК Бурда І.А.
51 Читкайло Софія 2010-09-05 б/р Ківерцівське ОТГ Стеценко О.А.
52 Бакалець Таміла 0010-01-28 б/р Ківерцівське ОТГ Стеценко О.А.
53 Костечко Дарина 2011-04-28 б/р Ківерцівське ОТГ Табецький П.М
54 Ігнатюк Соломія 2010-03-29 КМСУ Копачівська ОТГ Бурбан
55 Кузницька Маряна 2011-01-17 б/р Копачівська ОТГ Бурбан
56 Рибінська Богдана 2010-08-27 б/р Копачівська ОТГ Бурбан
57 Томчук Вероніка 2011-03-19 б/р Копачівська ОТГ Бурбан
58 Чернюк Марія 2011-06-23 б/р Копачівська ОТГ Бурбан
59 Шутак Софія 2010-10-06 б/р Маневицький ЦТДЮ Шишолік М.С.
60 Бусел Анастасія 2010-05-03 б/р Маневицький ЦТДЮ Шишолік М.С.
61 Серединська Інна 2011-02-20 3-ю ЦНПВТк Мальчик
62 Зелінська Юлія 2011-02-20 б/р ЦНПВТк Мальчик

Н.п.п Імя Народження Розряд Команда,клуб Тренер SI
1 Глушко Софія 2009-06-07 б/р Ратнівський ЦДЮТ Аверін М.Ф.
2 Котюх Анна 2009-12-05 б/р Ратнівський ЦДЮТ Аверін М.Ф.
3 Панько Анна 2009-08-07 б/р Ратнівський ЦДЮТ Аверін М.Ф.
4 Дордюк Дарина 2009-02-17 б/р Ратнівський ЦДЮТ Аверін М.Ф.
5 Антонюк Ольга 2009-12-16 б/р Ратнівський ЦДЮТ Аверін М.Ф
6 Щур Анна 2009-07-14 б/р Камінь-Каширська Мр Кузьмич Л.П.
7 Панасюк Ірина 2009-05-17 б/р Камінь-Каширська Мр Давидюк Ю.В.
8 Ткач Анастасія 2008-04-16 б/р Камінь-Каширська Мр Давидюк Ю.В.
9 Гриневич Іванна 2009-10-09 3-ю Боратинська ТГ Гнатюк
10 Гладь Наталія 2009-11-07 б/р Боратинська ТГ Гнатюк
11 Гладь Юлія 2008-11-10 3-ю Боратинська ТГ Гнатюк
12 Шишолік Наталія 2009-11-05 3-ю Ківерцівське ОТГ Табенський Павло Миколайович
13 Шишолік Ірина 2007-10-18 б/р Ківерцівське ОТГ Табенський Павло
14 Скорупська Дарина 2008-07-28 б/р Ківерцівське ОТГ Табенський Павло Миколайович
15 Мосійчук Оксана 2008-05-12 б/р Ківерцівське ОТГ Табенський Павло Миколайович
16 Приємська Софія 2008-02-20 б/р ТСОУ Долинський, Мальчик
17 Морушко Дарина 2009-02-20 б/р ТСОУ Мальчик
18 Прокопюк Анастасія 2008-02-20 3-ю ТСОУ Мальчик
19 Іщук Вікторія 2008-02-20 1-ю ТСОУ Долинський А.Є.
20 Раковець Анна 2009-12-10 б/р Сошичненська ОТГ Денейчук С.В.
21 Раковець Дарина 2008-10-31 б/р Сошичненська ОТГ Денейчук С.В.
22 Ханейчук Катерина 2008-02-02 б/р Сошичненська ОТГ Денейчук С.В.
23 Шульган Емілія 2009-12-08 3-ю Ковельська МТГ Мартинюк А. М.
24 Мартинюк Оксана 2009-12-09 б/р Ковельська МТГ Мартинюк А. М.
25 Лукашова Анастасія 2009-07-19 б/р ЦРТДЮ Колківської селищної ради Ткаченко В.В.
26 Оксенюк Олександра 2008-11-25 б/р ЦРТДЮ Колківської селищної ради Ткаченко В.В.
27 Терешко Анна 2008-06-14 б/р ЦРТДЮ Колківської селищної ради Ткаченко В.В.
28 Огребчук Анна 2008-08-28 б/р ЦРТДЮ Колківської селищної ради Ткаченко В.В.
29 Палій Вікторія 2008-09-28 3-ю Голобський ЦПО Коренга Л.І.
30 Зінчук Софія 2008-11-27 б/р ЦРТДЮ Колківської селищної ради Федорчук В.Т.
31 Прадун Іванна 2009-05-05 2-ю ЦНПВК Карпюк Корнійчук
32 Марчук Неля 2009-10-17 б/р ЦРТДЮ Колківської селищної ради Федорчук В.Т.
33 Сидорчук Анастасія 2008-04-19 б/р ЦРТДЮ Колківської селищної ради Ковальчук П.М.
34 Тимощук Анна 2008-07-28 б/р Маневицький ЦТДЮ Шишолік М.С.
35 Конько Катерина 2009-04-16 2-ю Голобський ЦПО Коренга Л.І.
36 Денисюк Дарія 2008-05-14 б/р Ковельська МТГ Михасик І.І.
37 Стасюк Лідія 2009-03-07 2-ю Голобський ЦПО Коренга Л.І.
38 Киричик Катерина 2009-07-10 б/р Маневицький ЦТДЮ Куприянчик В.І.
39 Гарбарук Вікторія 2009-07-10 2-ю Голобський ЦПО Коренга Л.І
40 Труш Кіра 2009-11-21 б/р Маневицький ЦТДЮ Шишолік М.С.
41 Валігура Оксана 2007-11-11 2-ю Голобський ЦПО Москалюк В.В.
42 Басюк Анна 2009-10-20 б/р Маневицький ЦТДЮ Шишолік М.С
43 Якобчук Олена 2008-10-25 3-ю Голобський ЦПО Москалюк В.В.
44 Дмитрук Анна 2009-03-07 2-ю Ощівська гімназія Горохівської МР Новосад В.
45 Ковбасюк Каріна 2008-06-30 б/р Ощівська гімназія Горохівської МР Новосад В.
46 Хом'як Аліна 2008-01-05 б/р Ощівська гімназія Горохівської МР Новосад В.
47 Крисак Вікторія 2009-09-09 б/р Ковельська МТГ Челяда І. І.
48 Галайчук Софія 2008-01-28 1-ю Ковель — ЦНПВТК Бурда І. А.
49 Булік Анна 2008-10-18 2-ю Ковель — ЦНПВТК Бурда І. А.
50 Кислюк Ксенія 2009-01-31 2-ю Ковель — ЦНПВТК Бурда І. А.
51 Чабан Владислава 2009-09-27 2-ю Ковель — ЦНПВТК Бурда І. А.
52 Сесюк Маргарита 2009-02-14 2-ю Ковель — ЦНПВТК Бурда І.А.
53 Падалюк Яна 2009-01-07 б/р Маневицький ЦТДЮ Ковальчук В.М.
54 Музичук Надія 2008-10-01 3-ю Ковель — ЦНПВТК Бурда І. А.
55 Лагода Софія 2009-03-31 б/р Маневицький ЦТДЮ Ковальчук В.М.
56 Коренга Анггеліна 2009-03-04 б/р Ківерцівське ОТГ Стеценко О.А.
57 Ліпко Анастасія 2009-05-28 б/р Ківерцівське ОТГ Стеценко О.А.
58 Літвінчук Валерія 2009-11-07 б/р Стара Вижва Оксенчук Тетяна
59 Камінська Олександра 2009-06-08 б/р Стара Вижва Мельник В.І.
60 Рибальченко Софія 2008-07-23 б/р Стара Вижівка Вегерич О.
61 Петрик Анастасія 2009-12-09 б/р с. Оленине Камінь-Каширська мр Тарасюк, Приходько
62 Серединська Катерина 2010-02-20 3-ю ЦНПВТк Мальчик

Н.п.п Імя Народження Розряд Команда,клуб Тренер SI
1 Симонович Давид 2008-05-15 3-ю ЦНПВТК Феш О. В. Карпюк В.С.
2 Качковський Владислав 2008-06-24 3-ю ЦНПВТК Карпюк В. С. Феш О.В.
3 Гушинець Василь 2009-01-14 2-ю ЦНПВТК Феш О. В. Карпюк В.С.
4 Шура Дмитро 2008-11-23 б/р Ратнівський ЦДЮТ Аверін М.Ф.
5 Антонюк Микола 2008-01-04 б/р Ратнівський ЦДЮТ Аверін М.Ф.
6 Савчук Микола 2008-08-13 б/р Ратнівський ЦДЮТ Аверін М.Ф.
7 Антонюк Дмитро 2008-06-04 б/р Ратнівський ЦДЮТ Аверін М.Ф.
8 Пословський Павло 2009-05-09 б/р Ратнівський ЦДЮТ Аверін М.Ф.
9 Пампуха Юрій 2009-02-07 б/р Ратнівський ЦДЮТ Аверін М.Ф.
10 Корпач Микола 2009-04-23 б/р Ратнівський ЦДЮТ Аверін М.Ф.
11 Карпюк Матвій 2008-01-25 3-ю ЛФСО Мельник Т.
12 Мисік Тарас 2008-04-26 2-ю Камінь-Каширська Мр Тищук І.С.
13 Іванов Олександр 2009-04-10 3-ю Камінь-Каширська Мр Трофимчук В.В.
14 Деркач Михайло 2009-11-21 3-ю Камінь-Каширська Мр Давидюк Ю.В.
15 Пастух Дмитро 2008-07-23 б/р Ковельська МТГ Челяда І.П.
16 Кузьмич Дмитро 2008-08-30 б/р с. Оленине Камінь-Каширська мр Тарасюк, Приходько
17 Ревуцький Олексій 2008-03-21 б/р с. Оленине Камінь-Каширська мр Тарасюк, Приходько
18 Клімчук Андрій 2008-11-12 б/р с. Оленине Камінь-Каширська мр Тарасюк, Приходько
19 Мороз Богдан Вас. 2009-08-25 б/р с. Оленине Камінь-Каширська мр Тарасюк, Приходько
20 Мороз Богдан Вол. 2009-04-17 б/р с. Оленине Камінь-Каширська мр Тарасюк, Приходько
21 Мороз Микола 2009-05-23 б/р с. Оленине Камінь-Каширська мр Тарасюк, Приходько
22 Пащук Дмитро 2009-02-23 б/р с. Оленине Камінь-Каширська мр Тарасюк, Приходько
23 Ліщук Ярослав 2009-12-09 б/р с. Оленине Камінь-Каширська мр Тарасюк, Приходько
24 Лавренчук Назар 2008-10-09 3-ю Боратинська ТГ Гнатюк
25 Мазурок Денис 2009-09-05 3-ю Боратинська ТГ Гнатюк
26 Савчук Євген 2009-09-16 3-ю Ківерцівське ОТГ Табенський Павло
27 Пацюк Тарас 2009-08-13 б/р Ківерцівське ОТГ Табенський Павло Миколайович
28 Гонтар Владислав 2008-01-09 б/р Ківерцівське ОТГ Табенський Павло Миколайович
29 Гаврилюк Тимофій 2009-09-01 б/р Ківерцівське ОТГ Табенський Павло Миколайович
30 Ярощук Ілля 2008-08-20 б/р ТСОУ Мальчик
31 Новак Данило 2008-02-20 3-ю ТСОУ Долинський, Мальчик
32 Островець Андрій 2008-02-20 2-ю ТСОУ Долинський, Мальчик
33 Шваюк Богдан 2008-04-01 б/р Сошичненська ОТГ Денейчук С.В.
34 Ксюк Денис 2008-09-20 б/р Ковельська МТГ Шевчук Г.П.
35 Бойко Олександр 2008-04-09 б/р Ковельська МТГ Шевчук Г.П.
36 Панасюк Василь 2008-01-09 3-ю Камінь-Каширська Мр Давидюк Ю.В.
37 Василенко Дмитро 2009-05-26 б/р Ковельська МТГ Михасик І.І.
38 Герасимук Михайло 2008-12-11 б/р Ковельська МТГ Михасик І.І.
39 Хвищук Максим 2008-03-19 б/р Ковельська МТГ Михасик І.І.
40 Примачук Тимур 2009-06-04 б/р ЦРТДЮ Колківської селищної ради Ткаченко В.В.
41 Гапончук Дмитро 2008-09-13 б/р ЦРТДЮ Колківської селищної ради Ткаченко В.В.
42 Патейчук Олександр 2009-05-13 б/р ЦРТДЮ Колківської селищної ради Ткаченко В.В.
43 Зінчук Тимур 2009-02-06 б/р ЦРТДЮ Колківської селищної ради Федорчук В.Т.
44 Гаврилюк Роман 2009-06-07 б/р ЦНПВТК Карпюк Корнійчук
45 Павлішин Стас 2009-07-26 б/р ЦНПВК Карпюк Корнійчук
46 Козачук Владислав 2008-12-07 б/р ЦНПВТК Карпюк Корнійчук
47 Ляшук Богдан 2008-04-29 б/р ЦРТДЮ Колківської селищної ради Ковальчук П.М.
48 Ковальчук Станіслав 2008-02-11 б/р ЦРТДЮ Колківської селищної ради Ковальчук П.М.
49 Сидорчук Максим 2008-08-17 б/р ЦРТДЮ Колківської селищної ради Ковальчук П.М.
50 Ніколайчук Юрій 2009-08-08 б/р ЦРТДЮ Колківської селищної ради Ковальчук П.М.
51 Бондарчук Максим 2008-05-13 б/р Маневицький ЦТДЮ Куприянчик В.І.
52 Климчук Дмитро 2008-03-20 б/р Маневицький ЦТДЮ Куприянчик В.І.
53 Чех Артем 2008-01-04 б/р Маневицький ЦТДЮ Шишолік М.С.
54 Овдійчук Денис 2008-01-29 б/р Маневицький ЦТДЮ Ковальчук В.М.
55 Михайлевський Іоан 2009-07-05 б/р Маневицький ЦТДЮ Ковальчук В.М.
56 Урбас Артем 2009-01-19 3-ю Голобський ЦПО Коренга Л.І.
57 Савчук Каріна 2009-02-27 б/р Маневицький ЦТДЮ Куприянчик В.І.
58 Москалюк Михайло 2007-10-14 2-ю Голобський ЦПО Москалюк В.В.
59 Ліра Орест 2009-09-11 3-ю Ощівська гімназія Горохівської МР Новосад В.
60 Тулінов Сергій 2008-12-30 б/р Ковельська МТГ Михасик І.І.
61 Кравчик Мойсей 2008-06-08 2-ю Ковель — ЦНПВТК Бурда І. А.
62 Занюк Дмитро 2008-09-12 б/р Ковель — ЦНПВТК Бурда І. А.
63 Бортник Андрій 2008-09-24 2-ю Ковель — ЦНПВТК Бурда І.А.
64 Бортничук Данило 2009-06-23 б/р Ковель — ЦНПВТК Бурда І. А.
65 Кладько Павло 2009-06-19 б/р Ковель — ЦНПВТК Бурда І. А.
66 Казмірук Андрій 2009-07-31 б/р Ківерцівське ОТГ Стеценко О.А.
67 Люшук Богдан 2008-04-23 б/р Ківерцівське ОТГ Стеценко О.А.
68 Гапонюк Валентин 2008-02-27 2-ю Стара Вижівка Оксенчук Тетяна
69 Ковальчук Максим 2009-12-01 3-ю Стара Вижівка Оксенчук Тетяна
70 Дутік Тарас 2009-03-18 б/р Стара Вижівка Мельник В.І.
71 Ваврищук Богдан 2008-11-04 б/р Стара Вижівка Вегерич О.
72 Катрушин Максим 2009-02-20 3-ю ЦНПВТк Мелимука
73 Скиданюк Ілля 2008-02-20 3-ю ЦНПВК Мелимука

Н.п.п Імя Народження Розряд Команда,клуб Тренер SI
1 Пампуха Галина 2007-04-29 б/р Ратнівський ЦДЮТ Аверін М.Ф.
2 Ремба Єва 2006-03-15 II OC Wolf Войтович В. М.
3 Куцик Вікторія 2006-03-12 б/р Камінь-Каширська Мр Давидюк Ю.В.
4 Мальчук Вікторія 2007-10-30 б/р Камінь-Каширська Мр Давидюк Ю.В.
5 Гриневич Катерина 2006-10-31 б/р Боратинська ТГ Гнатюк
6 Шевчук Маргарита 2007-06-06 б/р Боратинська ТГ Гнатюк
7 Мороз Аня 2007-01-01 2-ю OC Wolf Войтович
8 Алексюк Надія 2007-05-21 3-ю Ківерцівське ОТГ Табенський Павло Миколайович
9 Костечко Христина 2007-11-16 б/р Ківерцівське ОТГ Табенський Павло Миколайович
10 Скорупська Катерина 2007-02-20 3-ю Ківерцівське ОТГ Табенський Павло Миколайович
11 Гордійчук Катерина 2007-01-08 б/р Сошичненська ОТГ Денейчук С.В.
12 Леснік Іванна 2006-05-16 б/р Сошичненська ОТГ Денейчук С.В.
13 Лончук Лілія 2006-03-15 б/р Сошичненська ОТГ Плясун І.В.
14 Борсук Анна 2006-10-07 б/р Сошичненська ОТГ Плясун І.В.
15 Самонюк Софія 2006-09-25 б/р Ковельська МТГ Шевчук Г.П.
16 Пур'євич Марія 2007-09-18 б/р Ковельська МТГ Челяда І.П.
17 Паскевич Лілія 2006-02-20 3-ю ЦНПВТК Климук М.Г
18 Паршина Валерія 2007-02-20 3-ю ЦНПВТК КЛИМУК
19 Яцик Ольга 2007-02-20 3-ю ЦНПВК Климук
20 Калинюк Софія 2006-12-13 б/р ЦРТДЮ Колківської селищної ради Ковальчук П.М.
21 Винарська Валентина 2007-02-23 б/р ЦРТДЮ Колківської селищної ради Ковальчук П.М.
22 Возняк Соломія 2007-06-18 б/р 9 школа Гонтар Л.О.
23 Зінчук Аліна 2007-01-22 б/р ЦРТДЮ Колківської селищної ради Ковальчук П.М.
24 Куприянчик Софія 2006-04-09 б/р Маневицький ЦТДЮ Куприянчик В.І.
25 Чебелюк Тетяна 2007-10-14 б/р Маневицький ЦТДЮ Зіньков А.М.
26 Лопушик Яна 2007-01-25 б/р Маневицький ЦТДЮ Шишолік М.С.
27 Лукашук Юлія 2007-11-14 б/р Маневицький ЦТДЮ Шишолік М.С.
28 Скороход Катерина 2007-12-07 б/р Маневицький ЦТДЮ Шишолік М.С.
29 Кирда Кіра 2007-11-14 б/р Маневицький ЦТДЮ Шишолік М.С.
30 Собуцька Оксана 2007-10-27 б/р Ощівська гімназія Горохівської МР Новосад В.
31 Мартиненко Юлія 2007-04-04 III Ковель — ЦНПВТК Бурда І. А.
32 Омельянюк Софія 2007-04-12 2-ю Ковель — ЦНПВТК Бурда І.А.
33 Кладько Тетяна 2007-08-01 III Ковель — ЦНПВТК Бурда І.А
34 Прокопчук Олеся 2006-08-01 2-ю Ківерцівське ОТГ Стеценко О.А.
35 Трофимчук Дїана 2006-11-20 б/р ЦНПВТк Мальчик
36 Назарчук Ангеліна 2006-02-20 б/р ЦНПВТк Мальчик

Н.п.п Імя Народження Розряд Команда,клуб Тренер SI
1 Костюк Андрій Леонідович 2007-12-13 3-ю ЦНПВТК Карпюк В.С. Феш О.В.
2 Панько Андрій 2007-12-18 б/р Ратнівський ЦДЮТ Аверін М.Ф.
3 Мисік Максим 2007-02-20 2-ю Камінь-Каширська Мр Тищук І.С.
4 Деркач Вадии 2006-11-13 III Камінь-Каширська Мр Давидюк Ю.В.
5 Давидюк Павло 2007-11-24 б/р Камінь-Каширська Мр Давидюк Ю.В.
6 Тарасюк Михайло 2007-11-22 б/р с. Оленине Камінь-Каширська мр Тарасюк, Приходько
7 Приходько Максим 2007-02-07 б/р с. Оленине Камінь-Каширська мр Тарасюк, Приходько
8 Мельник Дмитро 2006-10-07 б/р с. Оленине Камінь-Каширська мр Тарасюк, Приходько
9 Мороз Назарій 2006-10-28 б/р с. Оленине Камінь-Каширська мр Тарасюк, Приходько
10 Новосад Ілля 2006-06-04 II ЛФСО Войтович І. М.
11 Яцюк Дмитро 2007-02-20 III ТСОУ Долинський, Мальчик
12 Чилій Дмитро 2006-02-20 II ТСОУ Долинський, Мальчик
13 Кротюк Артем 2006-08-31 б/р Сошичненська ОТГ Денейчук С.В.
14 Хомич Василь 2006-01-12 б/р Сошичненська ОТГ Денейчук С.В.
15 Чапигін Даниїл 2007-03-15 б/р Ковельська МТГ Челяда І.П.
16 Люх Нікіта 2006-02-15 б/р Ковельська МТГ Михасик І.І.
17 Ярмолюк Василь 2007-04-20 б/р ЦРТДЮ Колківської селищної ради Ковальчук П.М.
18 Ярмолюк Ігор 2007-02-08 б/р ЦРТДЮ Колківської селищної ради Ковальчук П.М.
19 Ковальчук Артем 2007-07-29 б/р 9 школа Гонтар Л. О.
20 Пилип’юк Даниїл 2006-12-07 б/р 9 школа Гонтар Л. О.
21 Роса Антон 2007-03-03 б/р 9 школа Гонтар Л. О.
22 Ховайло Сергій 2006-06-04 б/р Маневицький ЦТДЮ Куприянчик В.І.
23 Куракін Євген 2006-12-26 3-ю Голобський ЦПО Коренга Л.І.
24 Москалюк Тарас 2006-08-21 2-ю Голобський ЦПО Москалюк В.В.
25 Бусел Андрій 2006-05-04 б/р Маневицький ЦТДЮ Шишолік М.С.
26 Ярмолюк Назар 2007-03-03 2-ю Голобський ЦПО Коренга Л.І.
27 Пасаман Андрій 2007-03-30 2-ю Ковель — ЦНПВТК Бурда І. А.
28 Кошіль Іван 2007-10-04 3-ю Ковель — ЦНПВТК Бурда І. А.
29 Кислюк Максим 2007-06-27 2-ю Ковель — ЦНПВТК Бурда І.А.
30 Наумук Ілля 2007-07-27 3-ю Ковель — ЦНПВТК Бурда І. А.
31 Дембіцький Ілля 0007-12-30 2-ю Ківерцівське ОТГ Стеценко О.А.
32 Панасюк Владислав 2006-07-16 б/р Стара Вижва Ященко М.В.
33 Фотінський Максим 2007-08-16 б/р Стара Вижівка Мельник В.І.
34 Тарасюк Микола 2006-12-15 б/р с. Оленине Камінь-Каширська мр Тарасюк, Приходько
35 Дебальчук Владислав 2006-09-27 б/р Копачівська ОТГ Бурбан
36 Кривина Микола 2006-03-01 б/р Копачівська ОТГ Бурбан
37 Грицюк олексій 2006-03-30 б/р Копачівська ОТГ Бурбан
38 Скороход Василь 2006-04-19 б/р Маневицький ЦТДЮ Шишолік М.С.
39 Остапчук Назар 2006-02-20 б/р ЦНПВТк Мальчик І. М.
40 Корука Роман 2007-02-20 б/р ЦНПВТк Мальчик

Н.п.п Імя Народження Розряд Команда,клуб Тренер SI
1 Тимошик Христина 2006-03-28 3-ю Камінь-Каширська Мр Давидюк Ю.В.
2 Лотоцька Аліна 2004-02-20 I ТСОУ Мальчик
3 Парфелюк Катерина 2005-12-07 б/р Сошичненська ОТГ Денейчук С.В.
4 Цьопич Ірина 2005-11-16 б/р Маневицький ЦТДЮ Куприянчик В.І.
5 Іваницька Анна 2005-11-17 3-ю Стара Вижва Ященко М.В.

Н.п.п Імя Народження Розряд Команда,клуб Тренер SI
1 Щур Гнат 2005-09-03 II Камінь-Каширська Мр Кузьмич Л.П.
2 Дяк Павло 2004-12-14 III Камінь-Каширська Мр Кузьмич Л.П.
3 Дончиць Ігор 2004-02-19 б/р Камінь-Каширська Мр Кузьмич Л.П.
4 Муц Максим 2005-09-12 3-ю Камінь-Каширська Мр Давидюк Ю.В.
5 Ліщук Іван 2004-07-06 б/р с. Оленине Камінь-Каширська мр Тарасюк, Приходько
6 Хацько Михайло 2004-01-01 б/р ВНУ Войтович І. М.
7 Гордійчук Микола 2005-12-18 б/р Сошичненська ОТГ Денейчук С.В.
8 Кислюк Денис 2005-08-29 3-ю Ковельська МТГ Михасик І.І.
9 Хомич Станіслав 2005-11-02 б/р Маневицький ЦТДЮ Зіньков А.М.
10 Літовець Станіслав 2005-07-10 б/р Маневицький ЦТДЮ Шишолік М.С.
11 Гулькевич Ілля 2005-08-23 3-ю Ківерцівське ОТГ Стеценко О.А.